.AKKERTJES De Tweede Kamer. De Eerste Kamer. LOUTERING. Uit de Provincie Politiek fout en staatsrechtelijk onjuist. Hoe druk het wat en hoe veel er waren. De G.G. en G.D. te Amsterdam had gis termiddag uitgebreide maatregelen geno men tot 't verleenen van hulp aan slacht offers van de warmte en de vermoeienis. Zoowel in de kosterij van de Nieuwe Kerk als in het gebouw van Peek Gloppen- burg waren ambulancestations ingericht, terwijl bij 'het Bamplantsoen een ambu- lancetent was geplaatst, waarbij een zie kenauto stationneerde. Deze maatregel is niet overbodig gebleken. Vooral onder de aan de aubade deelnemende kinderen ble ken er velen niet tegen de inspanning die deze middag van hen vergde, opge wassen te zijn. Verschillende malen zag men kinderen op brancards wegdragen. Anderen werden door verpleegsters en verplegers van het Roode Kruis en ook wel door padvinders naar een van de am bulance-stations geleid. In totaal heeft de G.G. en G.D. 725 pa tiënten meest kinderen te behande len gehad. Ernstige gevallen hebben zich niet voorgedaan, 'hoewel enkele personen door den G.G. en G.D. per auto naar huis moesten worden vervoerd. Verkiezing Tweede Kamer. In verband met het niet aannemen van zijn benoeming tot lid van de Tweede Kamer door dhr VV. A. 0. Koster (NSB) heeft de voorzitter van het Centraal Stem bureau in zijn plaats benoemd verklaard, Mr M. M. Rost van Tonningen. Onderzoek geloofsbrieven. Gistermiddag te 3.05 uur kwam de Tweede Kamer bijeen. De voorzitter, MrAalberse, deelt mede, dat van 99 leden de geloofs brieven zijn binnengekomen. Nog niet ontvangen zijn de geloofsbrieven van den heer W. O. A. Koster (Nat. Soc.) De hee ren Mussert en van Geelkerken hebben medegedeeld, dat zij hun benoeming niet aanvaarden. De ontvangen geloofsbrieven zullen in handen worden gesteld van de commis sie voor het onderzoek der geloofsbrie ven. Tot leden van deze commissie be noemt de voorzitter de heeren Bongaerts (R.K.), van der Waerden (Soc.-dem.), Ti- lanus (C.H.), van den Heuvel (A.R.) en Joekes (Vrijz.-dem.) Te 3.15 uur wordt de vergadering ge sloten. Ook de Eerste Kamer heeft gisteren ver gaderd, onder leiding van Mr W. L. baron de Vos van Steenwijk. De heer Janssen (R.K.) brengt na mens de commissie van onderzoek, ver slag uit nopens de geloofsbrieven van den heer Mr W. L. baron de Vos van Steenwijk en stelt voor, dezen als lid der Kamer toe te laten. Zonder hoofdelijke stemming wordt al dus besloten. De voorzitter houdt de volgende rede: „Nu ik op het punt sta deze stukken, ingevolge art. 1 van het reglement van orde der Kamer, in handen te stellen van de door mij te benoemen twee commis sies tot het onderzoeken van de geloofs brieven van de nieuw benoemde leden, is, naar goede zede van ons huis, eerst het oogenblik voor mij aangebroken, om Op re»5/' Vergeet nooit een zakdoosje met "AKKERTJES" bij U te steken, want dan hebt Ge een onmisbaar middel bi; U, als U onverwachts wordt ©vervallen door 'n kon, koorts, enz. AKKER-CACHÏTS Koker met 12 stuks 62 ct. Zakdoosje, 3 stuks 20 ct. FEU1LL ETO N 36.) ~-o— En een blik in dat lieve, welwillende ge zicht bracht hem eensklaps op de ge dachte om haar sympathie in te roepen ten behoeve van zijn beschermelinge. „Wei Raymond, wat hebben we jou in langen tijd niet op de „Bungalow" gezien, zei ze hartelijk. Heb je ons 'heelemaal ver geten?" „Nee, dat niet, maar ik heb niet veel tijd", antwoordde hij ©enigszins ontwij kend. „En 'had1 je onlangs ©en paar prettige vacantiedagen?" vroeg ze, daardoor Ray mond nog meer in verlegenheid brengen de. „Het trof juist, dat Loveday en ik je gedurende je afwezigheid wilden bezoe ken en je huishoudster vertelde ons, dat je heel onverwachts afgereisd was". „Ja, het was voor iets dringend", ant woordde 'hij, terwijl hij zijn zelfbeheer- sching herwonnen had, „maar ik was zoo kort weg, dat ik niet wist, dat men mijn afwezigheid bemerkt had". „Och, jullie doininee's genieten de al- in het openbaar hen te herdenken, die tengevolge van de laatste verkiezing voor dezen tak van de volksvertegen woordiging ons zijn ontvallen. Ze zijn niet minder dan 16 in aantal. Aan talenten, kennis, werkkracht, ijver, toewijding en parlementaire ervaring enkelen zetelden hier gedurende bijkans een kwart eeuw nemen zij gezamenlijk een schat mede. Hun heengaan beteekent een zeer ge voelig verlies. Zij hebben den lande hier goede diensten bewezen, en ons in hun omgang veel geschonken. Wij vergeten hen niet, houden hen in zeer dankbare herinnering, en zullen ze blijven missen. 16 nieuwe leden, ongeveer 1/3 der Kamer. Wel onderwerpen de Staten provinciaal het college aan een zware proef. Maar ik twijfel er niet aan of het zal blijken, er tegen bestand te zijn. Bij zoozeer ge wijzigde samenstelling zal de sfeer toch dezelfde blijven. De nieuwgekozenen hoe talrijk ook zullen, ik houd er mij van verzekerd, allengs weten zich aan te passen aan onze omgeving. Mogen zij eenigen tijd zal het uit den aard der zaak vorderen blijken, niet alleen opvolgers maar ook goede plaatsvervangers te zijn van hen, die van ons heengingen en aldus op den duur ook hunnerzijds bijdragen tot het gezag en den luister van den senaat." De voorzitter benoemt vervolgens de commissiën tot onderzoek van de ge loofsbrieven der overige nieuw-benoemde leden der Kamer, waarna de vergadering wordt verdaagd. PROV. COMlTé VOOR ARMENIë (MORGENLANDZENDING). Heden werd in het Schuttershof te Goes onder leiding van mej. J. J. D o n- n e r de 'jaarvergadering van bovenge noemd comité gehouden. Er was weer een drukke opkomst. De zaal was geheel be zet met dames-collectanten en vertegen woordigsters der afdeelingen uit verschil lende plaatsen van ons gewest. Na de gebruikelijke opening verwelkomde de presidente de aanwezigen op deze 10e jaarvergadering, in het bijzonder dr P. Berron te Straatsburg, mr M. P. Th. a Theusing v. d. Hoop van Slochteren te B'aarn en Mej. G. de Witte te Utrecht. Spr. maakte met groote dankbaarheid gewag van het tienjarig bestaan van dit Comité. Op zichzelf is het geen feest, tien jaar hulp te verleenen aan een arm en ellendig volk. Maar we zijn dankbaar, dat het tien jaar geleden geplante stekje is uitgegroeid tot een boom, waaronder vele beproefde en bedroefde Christenen steun en troost vonden. Aan God alleen komt de eer daarvoor toe. Hij zegende dit werk, gaf offervaar digheid onder ons volk en maakte de collectanten getrouw. Het is heerlijk in Gods dienst in stilte barmhartigheid te beoefenen. Dit ontgaat Hem niet. Onder menschen wordt vaak allereerst op het groote gelet, maar God legt een anderen maatstaf aan. Wij' moeten dit werk om Christus' wil blijmoedig voortzetten. De secretaresse-penningmeesteresse mej. M. S. v. d. Bosch heeft 10 jaar lang haar veelomvattenden arbeid verricht. Spr. bracht haar daarvoor recht hartelijk dank, ook haar zuster, mej. G. v. d. Bosch die haar al die jaren daarbij behulpzaam was. Namens het Goesche comité bood Spr. (buiten bezwaar van de schatkist) onder hartelijk applaus aan mej. M. S. v. d. Bosch een tasch en aan mej. G. v. d. Bosch een presenteerblaadje aan. Nadat Spr. aan alle medewerkenden dank had gebracht voor den verrichten trouwen arbeid werd door allen staande gezongen: Halleluja, eeuwig dankeneere. Mej. M. S. v. d. Bosch dankte mede namens haar zuster voor de liefde die spreekt uit de woorden van de presidente en de aangeboden cadeaux. Spr. hoopte, dat God haar en haar zuster nog vele jaren tot dit werk zal bekwamen. Mej. C. de Witte, secretaresse van het Hoofdbestuur, dankte allen in Zee land, voor de betoonde liefde voor bet Armeensche volk en de ondervonden gastvrijheid, ook in de woning van de da- gemeene belangstelling. Er is niet veel, dat jullie kunnen onttrekken aan de scherpe en opmerkzame blikken der ge meenteleden". Dat moest hij toestemmen. Ondertus- sohen wenschte hij vurig, dat hij maar dadelijk na zijn terugkomst zijn verloving publiek gemaakt had. Mevrouw Stanley moest nu verder en Raymond keerde zich onx, om haar nog een eindje te vergezellen. „Ik hoorde, dat je een stormachtige scène beleefd hebt dezen middag op bet naaikransje. Ik ontmoette zooeven juf frouw Brett, die er juist vandaag kwam. Het Spijt mij wel, beste Raymond, maar zou' jij het toch ook niet als onze plicht beschouwen, om de eer van onze kerk te handhaven?" „Indien elk lid zoo oprecht en geloovig was als. juffrouw Mayne, zou die eer nooit aangetast worden", verdedigde Raymond zich vlug. „Ik wilde u anders juist vra gen, of u haar niet eenige christelijke liefde zou willen betoenen, maar ik ben bang, dat die vraag nu niet meer in goede aarde valt". „Neen, beste jongen, na hetgeen ik van middag gehoord heb, is me dat onmoge lijk", meikte mevrouw Stanley op, terwijl er lichte verontwaardiging doorklonk in rn'es v. d. Bosch. Wij mogen na deze 10 jaren in dezen arbeid niet verslappen. Ds J. J. Homburg sprak vervolgens een wijdingswoord over de liefde Gods in Christus, op detze donkere aarde vol van zonde en ellende. In het 10e jaarverslag van de secreta resse, mej. M. S. v. d. B o s c h werd ook het tweede lustrum van dezen arbeid her dacht. Herinnerd werd aan de oprichting van het eerste (Goesche) comité in 1927, aan de vele spreekbeurten van mej. de Witte, gevolgd door de totstandkoming van diverse comité's. In totaal sprak mej. de Witte 140 maal voor dit werk in Zee land. Het comité telt 78 afdeelingen in Zeeland, terwijl 49 scholen en 28 vereeni- gingen meewerken. Hulde en dank bracht Spr. aan de vele collectanten en medewerkers. De bijdra gen stegen in totaal nog met f 18.31. Spr. wekte alle afdeelingen op, geregeld met extra busjes te werken. Deze busjes brachten niet minder dan f 895,70 op. Het bedrag, ingezameld op de scholen, ging helaas achteruit. Spr. drong er op aan de medewerking van alle Chr. scho len te vragen. Te Lewedorp kwam een nieuwe afdee- ling tot stand. Spr. gaf nu een opsomming van alles waarmee door Zeeland de arbeid in Ar menië is gesteund (geld, kleeren, levens middelen, enz.) Hierna bracht Mej. M. S. v. d. Bosch ook het financieel verslag uit, waaruit bleek, dat wederom een aanzienlijk be drag is bijeengebracht en afgedragen. Vervolgens werd gepauzeerd. CHR. BOEREN- EN TUINDERSBOND. Prov. afd. Zeeland. Het Bestuur van de afd. Zeeland van den C.B.T.B. vergaderde te Middelburg onder leiding van zijn voorzitter, dhr de Putter. Uit een verslag, dat dhr Oele uitbracht over een vergadering van de L.C.O. bleek, dat er het laatste jaar veel meer aardap pelen gedenatureerd werden dan een vo rig jaar. De jaarvergadering van de afdeeling zal D.V. op 30 Juni gehouden worden te Axel. 's Middags hoopt prof. Diepenhorst te spreken over „Nationale Landbouwpo litiek, terwijl voor een slotwoord zal ge vraagd worden Da Post van Axel. Voor de vele bezoekers buiten Vlaanderen is de rijtoer na de middagvergadering door dit schoone land buitengewoon aantrek kelijk. De fokdag, waarvoor twee medailles beschikbaar worden gesteld, belooft, vol gens de afgevaardigden van 0. Z.-Vlaan- deren, iets moois te warden en ze kunnen dan ook allen leden toeroepen: Kom twee dagen naar het land van Axel. Bij de rondvraag deelde de heer G. v. d. Putte mede, dat hij thans de tijd gekomen acht om afscheid te nemen van het Prov. Bestuur. Spreker dankt allen voor de in nige samenwerking, die hij steeds heeft mogen ondervinden om veld te winnen voor de Chr. actie. De voorzitter dankte in welgekozen be woordingen den heengaanden vice-voor- zitter voor ziijn vele werk dat hij sedert 1919 in het belang van den C.B.T.B. ge daan heeft en hoopt, dat God hem nog vele jaren mag sparen. Hierna sluiting. J. Leopold overleden. Te 'sGravenhage is overleden de heer J. Leopold, lid van de hoofdredactie van de „Haagsche Post". D'e heer Johannes Leopold is op 9 Maart 1869 te Goes geboren en bereikte dus den leeftijd van 68 jaar. Vlissingen. Een zeldzaam schouwspel. Gisterenavond waren zij, die aan de kust onder onze gemeente vertoefden, getuigen van een bijzonder schouwspel, toen de stralen van de ondergaande zon weerkaatsten op de rui ten der hotels aan de Belgische kust, ver moedelijk te Le Zoute en Knocke en daar door een gloed deden ontstaan als woed de er ter plaatse een hevige brand. Doch ook op schepen, die op de Schelde voeren, bracht de zon een mooie kleurschakeering te weeg. Ook zij, die iederen avond ter plaatse zijn, getuigden, dat het hier een zeer zeldzaam effect gold. Kapelle. Onder voorzitterschap van Ds A. Scheele kwam de 'afdeeling Vrederust in algemeene ledenvergadering bijeen. Uit het vefelag van den penningmeester dhr H. J. van Wingen bleek, dat aan de haar zachte stem. „Loveday zou erg boos op me zijn en bovendien zou ik daardoor den schijn op mij laden, dat ik de ver keerde handelwijze van juffrouw Mayne goedkeur". „Wat voor een verkeerde handelwijze is dat dan?" vroeg hij ernstig. „Wat heeft ze dan misdreven, dat ze zoo, als een paria, buitengestooten wordt door de le den van haar eigen ker'k?" „Nu, ik geloof niet, dat het noodig is jou in bijzonderheden die droeve geschie denis te herhalen, die je toch al bekend is. Maar, Raymond, je bent jong en vol ijver en daarbij bezit je een overdreven naastenliefde. Neem echter van mij een goeden raad aan en wees voorzichtig, want anders zal deze kwestie je een hoop moeilijkheden bezorgen". De jonge predikant zuchtte en over zijn fijn besneden trékken gleed een droeve schaduw, toen hij antwoordde: „Wat me het meest pijnlijk aandoet is dit, dat 'het volk van God zulk een hard oordeel kan uitspreken over iemand, die er werkelijk oprecht naar streeft om die zending te vervullen, die God haar aan wees. Christus is gekomen om te zoeken en te redden 'hetgeen verloren was, maar velen van Zijn volgelingen vinden zichzelf te eerbiedwaardig, om ook daétrin Zijn vereen, was afgedragen f 47,48, dat de ai- deeling 53 leden telt en een coöperatie. Een lid bedankte, drie traden toe als nieu we leden. Het kassaldo is f 2.70. De aftredende bestuursleden F. P. de Graaf en P. M. Keim werden 'herkozen. Als afgevaardigden naar de jaarverga dering werden gekozen dhrn P. C. van der Vliet, F. P. de Graaf en J. Joosse. Besloten werd om een spreker in het belang der afdeeling te doen optreden en te trachten het ledental te doen toenemen. Voor de leerlingen van de Christ, school was het gisteren een blijde dag. Rijkelijk werden de kinderen getracteerd dor den onderwijzer C. de Bruin en Mej. G. M. Berman, welke in het huwelijk ho pen te treden. Bij deze gelegenheid waren het bestuur, het personeel en de familie tegenwoordig. Allereerst richtte de voorzitter, dhr P. Scheele het woord tot bruidegom en bruid. Ook werd deze gelegenheid benut om Mej. G. M. Berman, welke acht jaar aan deze school is verbonden geweest, dank te zeg gen voor al hetgeen zij voor den opbouw der school is geweest. Op de meest harte lijke wijze werden beiden geluk gewenscht en toegesproken. Namens het bestuur bood 'hij hun een schitterende ets aan.. Het hoofd der school, dhr F. P. de Graaf liet de kinderen een passend brui loftslied zingen, bood zijn gelukwenschen aan, namens het personeel en de leerlin gen, en offreerde een blijvend aandenken. lerseke. Zaterdagvliegers, hield een vlucht van St Denis, afstand 310 km. Los 9 uur. 1, 17, J. van der Vrede; 2, 22, J. Nagel- kerke; 3, 4, 5, C. J. van Es; 5, M. Lamper; 6, 24, M. Meinaard; 7, 8, 11, A. Pols; 9, M. de Koeijer; 10, 12, 19, A. Zoetewsy; 13, C. Pekaar; 14, Joh. Bom; 16, J. C. de Waal; 18, P. Lindenberg; 20, C. de Koeij er; 21, D. Sonke; 23, ÖD. Sonke; 25, J. Haay; 26, Ph. van Os. Ie duif 13.13.06; laatste 13.52.34 uur. Veere. Gisteren vergaderde de Raad de zer gemeente. Ingekomen was een besluit van B. en W. van Middelburg ter bepaling van de uren van keuring, in verband met de invoerkeurloonen. Tegen deze regeling be staat bij sommigen groot bezwaar. B. en W. zullen zich daarover tot het gemeente bestuur van Middelburg wenden en even tueel tot de Commissie van de kringge meenten. Ged. Staten keurden goed don verkoop van de voorbereidingsschool. Besprekende de regeling voor taxi- en autoverhuur, 'door den voorzitter toege licht, besloot de Raad in deze govallen vrijstelling Van de legesheffing te verlee nen. De inspecteur voor de Volksgezondheid zond een ongunstig rapport betreffende wateronderzoek in de gemeente Veere. Een verzoek van W. de Buck foe treffen de de leveranties aan het Burg. Armbe stuur. De Raad besloot het Burg. Armbe stuur te adviseeren ieder geval afzonder lijk te beschouwen. In dank werd aanvaard een gift van f 250 van J. C. E. Baron van Lijnden te 's-Gravenhage, tot herstelling van het 'carillon. Hiermee is een begin gemaakt met het te vormen fonds. Besloten werd om een andere schenking van f 100 ook in dit fonds te storten. Na eonige discussie werd de reparatie aan het dak van den toren van het stad huis aangehouden. Dan kwam aan de orde de noodzake lijkheid van een nieuw brandspuithuis. D'e voorzitter voelde het meest voor het zetten van een nieuw gebouw op het ter rein van de 'gemeentelijke bergplaats. Be- „De Nederlander", melding makend van de uitspraak van Minister Oud te Leeu warden, betreffende eventueele samenwer king met een Kabinet, steunende op de rechtsche coalitie merkt o.m. op: „Op deze beschouwingen van Mr Oud is èn in staatsrechtelijk- èn in staatkundig opzicht het een en ander aan te merken. Wat het staatkundige betreft; de redeneering van den heer Oud, dat zijn partij in de komende periode opnieuw bereid is tot samenwerking, mits maar begrepen wordt, dat samenwerking nooit beteekenen mag verdoezeling der begin selen, klinkt wel heel zonderling uit den mond van een lid van een Kabinet, dat zich bewust onthouden heeft van het aan de orde stellen van beginselkwes ties. Het is juist een grief van zeer velen tegen de „foreede basis", dat daarbij blijkens de ervaring de beginselvragen tijdelijk op stal werden gezet. Thans een pleidooi voor diezelfde basis te hooren met een beroep op de noodzakelijkheid van het tot uiting brengen der beginselen, doet wat vreemd aan. Maar ook staatsrec'htelijkis het betoog van Mr Oud niet sterk. Hij wil geen rechtsche coalitie „met de vrijzinnig democraten goedgunstig er naast". Maar niemand verlangt datl Niemand vraagt het opgeven van eigen beginsel. Wel echter mag en moet inen verlangen dat de vrijz. democraten, zoo goed als elke andere partij, de straks aan de orde komende onderwerpen objectief, zakelijk en van uit het eigen beginsel zullen foe- oordeelen. Ongeacht welke re geering er komt. Van „slaaf zijn" eener rechtsche coali tie kan nooit sprake zijn, zoomin als van een „goedgunstigen" steun. Er kan voor een nationale politieke partij alleen spra ke zijn van objectieve toetsing der voor stellen aan het landsbelang, zooals die partij dat ziet. Wij lézen in de rede van Mr Oud een verkapte bedreiging met een oppositie om der wille van de oppositie voor het geval een hem niet-welgevallig ministerie zou worden gevormd. Wij hopen dat een nadere uitspraak ons de overtuiging zal schenken, dat wij ons daarin hebben vergist. Want anders zou „de gouden standaard van ons ideaal", waarover Mr Oud ook spraJk, denzelfden weg kunnen gaan, dien 'het ideaal van de gouden standaard reeds gegaan isl" sloten werd eerst een begrooting op te maken. De ligger van de wegen en voetpaden werd vastgesteld. B. en W. stelden vervolgens voor hel ophalen van het vuilnis uit te breiden tol de sluis en de brug aan den Veersohen weg en daarvoor een meerdere vergoeding van f 1 per week te geven. Tevens steldeD zij voor een tweedehandsch vuilniswagen van de gemeente Nieuwer-Amstel te koo- pen voor f 100. Hierover ontspon zioh een breedvoerige discussie. De Raad besloot dhr Gideons af te vaardigen den wagen te keuren, en bij eventueel 'gunstig advies de wagen te koopen. Met 4 tegen 3 st. werd tevens besloten de reinigingsdienst als voorgesteld uit te breiden. Tegen dhrn Wouters, Simonse en Gideonse. Een aanvraag'betreffende etectrisch licht in de Bijz. school werd aangehouden. Eenige discussie ontstond over het be roep van R. van Beveren hij den Raad BIJ 2 PAKKEN HZ A 17th CTS. PER PAK HZ 56-B voetstappen te drukken". Even later vervolgde hij alleen met groote schreden zijn weg. Een eigenaardig voorgevoel van naderend onheil drukte en verontrustte hem. HOOFDSTUK XV. „Ik was de verleide r". Ongewoon fel en heet had de zengen de zomerzon den dag geschenen en in een klein, groen huisje in Avesnes snakte een moede lijderes naar verkwikking en rust. „Ben je moe, lieve Gabrielle?" vroeg Patricia teer, terwijl ze haar koele 'hand legde op het, door koorts verhitte voor hoofd. „Ja, maar straks kan ik uitrusten", klonk het geduldige antwoord. „Wat ben je toch goed voor mij, lieveling. Alleen jou aanraking slechts brengt me al ver lichting". „Doe je oogen dicht, dan wil ik profoee- ren of ik je niet in slaap kan krijgen", antwoordde Patricia zacht en de ge schikte vingers gingen door met hun re gelmatige beweging, totdat een zachte sluimering de moede oogleden sloot. Toen staakte ze haar pogingen en ter wijl ze achterover leunde in haar stoel, rustten haar oogen vol teedere zorg op dat uitgeteerde, maar toch zoo vredige gelaat, daar in de kussens. Het kon nu niet lang meer duren, dat Gabrielle's le ven zou worden opgeëischt, maar voor haar had de dood zijn prikkel verloren en Patricia wist, dat het integendeel voor haar een vlugge overgang zou zijn van onuitsprekelijke pijn naar de vreugde volle zaligheid van het Vaderhuis. Lang bleef ze zoo zitten, onbewegelijk, omdat ze bang was, dat de minste bewe ging de slapende zou doen ontwaken. Maar haar gedachten vlogen ver weg naar haar liefste en een teedere glimlach plooi de haar lippen, toen ze dacht aan de ster ke, beschermende liefde, die haar wacht te, wanneer deze zuivere, innige vriend schap voor dit leven zou verloren zijn. Onbewust voelden haar vingers naar zijn laatsten brief, dien ze verborgen droeg, dicht aan 'haar kloppend hart. De brief fluisterde van een groot en harts tochtelijk verlangen in de eenzame pas torie naar haar tegenwoordigheid; en ze droomde de heerlijkste toekomstdroomen over het heerlijke en gewijde tehuis, dat zij daar wilde scheppen voor den man, die het paradijs had geopend voor haar verrukten blik. (Wordt vervolgd.) MEN In „Het de heer W lucht is nu hondjes den verdrir ven. De moedelijk De vraa bode, of plaats zou slachtoffer. Maar da niet. .Tegen de de hoogstr< 't Klinkt Maar er slag beteek liberale pai voor de ralen staal En dat g Wij will ren, maar moeden, da economisch den rug h Dat ble< legislatief Colijn. Maar; mi tegen het W. op eer een houtei] de kade. B. en te besch Het verl men afgev Leer). Vervolg contract vl WallenburJ lengen. Tevens gister te het perisoo| Bij de Wouters naaratraatl wing van naar de king van Nadat antwoord RitthemJ dagavond meente vol IngekO'E de Koninl opnieuw il Aan denf 5 M3 grij voor verba In verba wegenligga eenige wel naam wori sloten. Tegen dl voetpad zf men: le vl van de hel Abr. MariJ De heer punt en vl wegdek va deze te bi Dhr Bo| het mooie erg steekt dat men b| den weg in het onl Dhr Lou onderteek! dat het veelvuldigl De heel pad langs aan den Dhr del Welzinge mag aanld Ten slol gaan. DhiT volge art] king der een volge| Bij de omtrent fing. De vooil zulks vool achten, gadering geadviseei aanmerkij den B. er inkomster ook nog Moest bunkerbec duren en Walcherel gen, dar plaatsing I Dhr Osl rekening Jan. heefl van Juli dat er de diend. Bi ook een el De voori met een ken. Bove N.C.L.B. wat zij nii De heej der gegeij verzoek belang de dere bond

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1937 | | pagina 2