m BismaRex enkele gulden DrH. COLIJN No. 1 Lijst 3 Uit de Provincie. Kerknieuws Predikbeurten. Onderwijs Gemengd Nieuws Land- en Tuinbouw Stemt a.s. Woensdag Een mooie gezonde huid Eén thee lepeltje BISMA- REX zal onmiddellijk het beklemde gevoel na den maaltijd wegnemen en overtollig maagzuur neutra- yllseeren. Het bestrijdt oprisping en Indigestie en beschermt den maag- Si, wand. Gebruik eenlgen tijd BI3- V-REX en U zult weer voedsel kunnen verdragen, dat U zich jarenlang heeft moe iten ontzeggen. U kunt \het probeeren met een roefflacon van 25 ct. '6 groote flacon I L 1.25 ls voordeellger voor regelmatig go- brulk. BK Apothekers en Drogisten. RékaU MAAGPOEDER Verkrijgbaar o.a. te Goes: A. G. v. d. Rest, Ass.-Apotheker, Lange Kerkstraat, Fa Gebr. Mulder, Korte Kerkstraat, Fa J. M. den Herder, Kade; en te Middelburg: Fa Sohulte Thieme, Lange Delft, Fa F. H. J. Damen, Korte Noordstraat, Fa P. van Sluijs, Vlasmarkt. (Ingez. Med.) (Loonfactor Luiten de verbindendverkla ring kon blijven. Maar hij schaamt zich niet, te erkennen dat hij: thans een andere opvatting huldigt. Bij de staking in het scheepvaartbedrijf is hem wei gebleken, hoezeer het noodig was, de verbindend verklaring ook tot de loonen uit te strek ken. Dat de onverbindendverklaring in dit zelfde wetsontwerp is opgenomen, acht spr. volkomen logisch. Van dit wapen als preventief middel en als maatregel van imioreele beteekenis zal slechts zelden gebruik worden gemaakt, maar het kan toch niet worden gemist. Spr. meent, dat het wetsontwerp aan alle redelijke eischen voldoet. Hlet wetsontwerp wordt met 19 tegen 12 stemmen aangenomen. Tegen S.D., Liberalen en de heeren De Gijse- laar, De Savornin Lobman en Van der Hoeven (C.H.). BETERE VERDEELING BESCHIK BAREN ARBEID. Aan de orde is het wetsontwerp hou dende tijdelijke bepalingen strekkende tot het hereiken van een betere verdeeling van den beschikbaren arbeid. Mevrouw Po t h u i sS m i t (S.D.) betreurt dat de beoogde betere verdeeling ten koste van de arbeidsgelegenheid van vrouwen en meisjes in de fabrieken moet gaan. Het gaat niet aan te zeggen dat de meisjes dan maar diensltboden moeten worden. Zij beschouwt het als een nieuw on recht, dat aan de vrouw wordt aange daan. De heer Kropman (R.K.) juicht in beginsel 't wetsontwerp toe, doch vraagt zich af of het niet te beperkt is gehouden. Om economische redenen, onafhanke lijk van de crisis, zal men in het bedrijfs leven voorkeur geven aan jongeren en aan vrouwen boven mannen. Daardoor zullen zware lasten op het openbare budget blijven drukken. Het ontwerp is echter een bescheiden btap in de goede richting; wil men blijvende werkloosheid van huisvaders en in het algemeen van kostwinners voorko men, dan zullen maatregelen van groo- tere allure noodig zijn. Minister Slingenberg erkent de beperkte strekking van het wetsont werp. Arbeid van vrouwen en meisjes, welke reeds voor de crisis bestond, wordt in geen geval verboden. Het is alleen te doen om de verhouding te herstellen, die op 1 Jan. 1934 bestond en aldus te voor komen dat blijlvend misbruik wordt ge maakt van crisisomstandigheden om mannen te vervangen door vrouwen en meisjes. Voor het wetsontwerp stemden 16 le den, er tegen twee, n.l. mevr. Pothuis- Smit en mr Mendels, zoodat blijkt, dat het quorum niet meer aanwe zig is. De v o o r z. deelt mede, dat in de vol gende vergadering herstemming zal ge schieden. De vergadering wordt daarna ver daagd. Burgemeesters. Bij Kon. Besluit van 19 Mei 1937 ia opnieuw benoemd tot burgemeester van Ritthem, met ingang van 5 Juni 1937, dibr P. W. ter Haar. Gedep. Staten van Zeeland hebben met ingang van 1 Juni a.s. benoemd tot schrijver op het kantoor van den Direc teur van den Provincialen bootdienst op de Westerschelde te Vlissingen, S. Min- derhoud Jr. aldaar. Verplaatst met ingang van 10 Juni 1937 de heer P. F. M. van Eerdewijk, asistent der Dir. Bel. enz. te Axel naar Hansweert, Inv. en Acc. Verplaatst met ingang van 10 Juni '37 de heer F. flcheura, assistent der Dir. Bel, enz. te Ruop'hen naar Axel. Vllssingon. Eenheid door demo oratie. Gisteravond hield bovengenoem de beweging in bet Concertgebouw alhier een openbare propaganda-vergadering. Op deze vergadering werd het woord gevoerd door sprekers van verschillende richting, n.l. de heer J. L. Verhagen te Vlissingen, oud-vice-voorzitter van den Bond van Jong-Liberalen, den heer Ir P. Boersma, wethouder van Alblasserdam en lid van het hoofdbestuur der Chr. Hist. Unie, en den hoer Joh. "Winkler te Amsterdam, redacteur van de „Arbei derspers". Dhr J. L. Verhagen opende de verga dering en sprak zijn blijdschap uit over de groote opkomst, waarin 'hij een bewijs zag, dat het doel der bewegini „Eenheid door Democratie" ingang vindt in de Vlissingsche harten. De groote taak van „E. d. D." is om de vrijheidsgedachte die leeft in het Ne- derlandsche volk te verdedigen. Spr. zette het doel der beweging „E. d. D." nader uiteen. Zij wil door betoo gingen en argumenten aantoonen, dat Mussert niet zal winnen in ons land. Dr Faher, voorzitter van „E. D. D.", die ook dezen avond in Middelburg zijn moest, sprak vervolgens een kort woord en wees er op, dat „E. d. D." geen eigen candidaten stelt. Over het heele land wor den ongeveer 100 vergaderingen gehou den en ook op ander gebied is de actie in vollen gang. Ongeveer 2 jaar geleden is de bewe ging opgericht door 71 menschen, Men voelde de behoefte iets te doen tegen het nat. socialisme en communisme. In deze 2 jaar is de beweging geweldig uitge breid, ja het is spr. soms als een droom. Overal waar vergaderingen worden ge houden, stroomen de menschen toe. Maar we zijn er nog niet. Het fundament is pas gelegd. Be strijd voor de democratie zal in de toekomst in ons land nog hoognoodig zijn. Spr. dringt er op aan, dat deze strijd waardig zal gevoerd worden. Het moet blijven een strijd van beginselen. Wij moeten onze tegenstanders beschouwen niet als vijanden, doch als menschen, die dwalen. Hierna sprak de heer Ir P. Boersma, die begon met er op te wijzen, dat wij ■hier bijeen zijn als Nederlanders van ver schillende godsdienstige richting en poli tieke partijen, doch eensgezind in den wil om pal te staan voor de democratische instellingen en materiale goederen van ons volk. De beweging „E. d. D." telt in korte spanne tijds 20.000 leden, en zij zal nog verder groeien, totdat het doel bereikt zal zijn. Spr. had tot onderwerp: „Christelijk, dus voor een gezonde democratie". Naar Chr. Hist, beginsel regeert de overheid bij de gratie Gods. Dit wil echter niet zeggen, dat de overheid maar willekeurig kan regeeren. Ook de Overheid kan dwa len. Daarom moet er zijn critiek en con trole op de daden der Overheid. In ons land leven wij gelukkig onder het con- stitutioneele parlementaire stelsel. Voor een Christen is dictatuur onaanvaard baar. Na de pauze sprak de heer Joh. Wink ler, die tot onderwerp had gekozen: „Een oase in de verkiezingswoestijn". Velen in deze weken zijn moe van het harde wer ken in dezen verkiezingsstrijd. Voor hen zijn avonden als deze een oase, een rust punt, in de woestijn. 'Een Nederland te krijgen met geluk kige menschen is het groote doel van alle democratische partijen. Democratie wil zeggen: eerbied vóór en liefde tot den mensch. Merkwaardig is, dat een soc.-dem. thans een boek schrijft over Willem van Oranje. Dit komt omdat de soc.-dem. zich verwant voelen aan den grooten vrijheids strijd der voorvaderen. Democratie is één der wortels van ons Nederlandsch be staan. Ook het Christendom is grondlegger van de democratie. Christus eisc'bt van ans, dat wij: een beker water moeten geven aan den geringste onder ons. De soc.-dem. zullen zich dan ook verzetten tegen alles wat de Cbr. democratische grondslagen van West-Europa wil om verwerpen. Wij moeten niet vergeten, dat de Chris telijke Westersche cultuur betrekkelijk nog jong is. De oer-Germaansche geest, die nu als modern heidendom in Duitsch- land weer den kop opsteekt, leefde nog niet zoo vele eeuwen geleden in veler harten. Spr. brengt hulde aan die vele helden des geloofs, die in DuitscMand den strijd tegen het nieuwe heidendom, dien geest uit den afgrond, met alle kracht weren. De heer Verhagen sprak het slotwoord en koos tot t'hema: „Hier duldt de grond geen dwingelandij." Naar spr.'s meening is de mensch ge boren om vrij te zijn, een vrijheid, die natuurlijk zijn grenzen heeft en niet mag leiden tot ongebondenheid. Ongebonden heid is een carricatuur van vrijheid. De „E. D. D." spreekt alleen van geestelijke vrijheid. Dit is het hoogste goed. Voornamelijk 'heeft „E. d. D." het oog op vrijheid op parlementair gebied. Spr. ontkent, dat de aard der beweging nega tief is. Zij: is wel degelijk positief in haar streven, n.I. een dam op te werpen tegen alles wat de democratische instellingen van ons volk tracht te onderwijzen. tSpr. wees op de beginselen van „E. d. D." Het is geen politieke partij, doch wil alle democratische elementen vereenigen. Mussert tracht ons volk onder suggestie te brengen van het communistisch ge vaar, doch dit gevaar bestaat in ons land niet. (Mussert ia het gevaar, waartegen wij ons moeten verzetten. Hij zal alle mogelijke middelen aangrijpen om zijn doel te bereiken. 'Maar de Nederlandsche democraten zullen er voor zorgen, dat dit doel nimmer bereikt wordt. Het gaat om de vraag, of Nederland zal blijven een vrij' land, of wij ons' zullen bukken onder de knoet. Wij zullen op onzen grond noodt dul den vreemde dwingelandij1, waar vrijheid eeuwen stond. De verschillende sprekers werden her haaldelijk door krachtig applaus beloond. De vergadering werd met het zingen van het Wilhelmus gesloten. Ook te Middelburg werd gister avond voor hetzelfde doel een vergade ring gehouden. Hier waren ongeveer 250 personen aanwezig. Sprekers waren hier de heeren Dr A. Saalborn uit Hilversum over de dictatuur voorheen en thans; Dr H. Faher uit Velzen, over het werken van „E. D. D." en Dr S. S. Smeding uit Middelburg, over: De ratten knagen aan den dijk. Waar wij van de redevoeringen te Vlis singen een breed verslag gaven, volstaan wij voor Middelburg met deze korte ver melding. doet wonderen in WITKAM's GESCHENKENHUIS. Wat voor snoezige, aardige cadeautjes U daar voor kunt koopen, te veel om op te noemen. Goes. Evenals in tal van andere plaat sen, wordt ook hier een vergadering ge houden ram de Nederlandsche Beweging voor „Eenheid door Democratie". Deze beweging -waarin personen van verschil lende politieke richting samenwerken, bedoelt te strijden tegen de dictatuur zoo wel van tot communisme als tot natio- naal-socialisme. Voor Zuid-Beveland wordt een verga dering gehouden a.s. Dinsdag, 's avonds (half 9 in „De Prins van Oranje". Kapelle. De netto-opbrengst van de ge houden bazaar voor de Chr. Jongelings- vereeniging Obadja ten bate van den lokaalverbouw, bedroeg f860. (Belange loos bericht.) Hansweert. Dó marechaussee L. J. Haasbeek te Vlissingen is met ingang van 20 Mei te Hansweert geplaatst. Ovezand. 'De Raad vergaderde gisteren. Besloten wordt art. 41 van de algemeene Politieverordening te wijzigen, zoodat het voortaan zonder vergunning van dien bur gemeester verboden zal zijn op of aan den openbaren weg toespraken te houden of vertooningen te geven met of zonder me chanisch Voortgeleide en voortgebrachte muziek. In de Verordening op tot venten wordt een bepaling aangebradht, dat diegenen, weölke elders een gevestigde winkelnering 'hebben, vrijstelling van het betalen van legesgeiden kunnen bekomen. Besloten wordt de door de gemeente- opzichter aangegeven reparaties aan de Chr. school te 'laten uitvoeren. Domburg. Donderdagavond hield de Goop. Boerenleenbank haar algemeene vergadering. De voorzitter, dhr J. de Visser Sz spr'ak een kort openingswoord en her dacht in zijn rede wijlen dhr G. van do Putte, voorzitter van den Raad van Toe zicht. Rekening en verantwoording over 1936 werden goedgekeurd. De winst over 1936, zijnde f 1925,58, werd op de reserve ge bracht. Inkomsten en uitgaven over 1936 bedr'oelgen f 296.406,90. Het 'bestuurslid, dhr L. Corró, werd herkozen. Als lid van den Raad van Toe zicht (Vao. G. v. d. Pu'tte), word benoemd d'hr P. de Visster Pz. Jr te Aagteberke. Colijnsplaat. Donderdagavond kwam de Chr. Hist, kiesvereen. 'bijeen, ter viering van haar 10-jarig bestaan. Er was veel belangstelling. De voorzitter, Ds M. Bons, opende de vergadering op gebruikelijke wijze. In zijn openingswoord releveerde hij tot ontstaan der vereeniging en baar bloei. Hij waarschuwde tot oor niet te luisteren te leggen naar hei zoet gefluit van vogelaars, die zeggen het staatsleven te willen bouwen op Ghristelijken grond slag, maar die in wezen gevaarlijker zijn dan zij, die openlijk voor 'hun afkeer van Christus uitkomen Spr. stelde voor een waardeerend schrij ven te zenden aan Ds H. L. A. Feykes, oprichter en eersten voorzitter der vereen. Da secretaris, dhr A. Janse, gaf een kort overzicht. Dhr Jac. Holiestelle lever de een referaat over het onderwerp-: Vrij heid. Dhr Corn. Hoogerheide over: Staat, Overheid en de a.s. stembus. De voorzitter wekte op geen andere lec tuur in huis te nemen dam de specifiek Christelijke. Het Was een leerzame avond. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Kamerik, C. B. Holland te Putten. Provinciale Synode. Door de classis Zierikzee der Geref. Ker ken werden afgevaardigd naar de te hou den Prov. Synode Ds van den Ende en Dr Lomikhuyzen en de ouderlingen Bij do Vaate en Dees. Seoundi, Ds Meester en Ds Vogelaar en de ouderlingen Van Dijke en Ketelaar, Zondag 23 Mei 1937. Ned. Herv. Kerk. Goes, v.m. Ds van Steenbergen, av. Ds Jansen te Roosendaal. Wolfaartsdijk, 10 uur Ds Hansen, 2.30 uur Hulppred. v. d. Graaf. Hansweert, vm. Ds Baarslag. Geref. Kerken. Ierseke, v.m. leesdienst, n.m. Ds v. Dijk te Wemeldinge. Wemeldinge, v.m. Ds v. Dijk, n.m. leesd. Geslaagd voor machinistenexamen theoretisch gedeelte van diploma B: J. P. C. Hofman, Vlissingen. Gisteren promoveerde aan de uni versiteit te Utrecht tot doctor in de let teren en wijsbegeerte op een proef schrift, getiteld: „Bijdrage tot de kennis van Potgieter's stijl", de beer J. Smit, leeraar aan de R.H.B.S. te Goes. -Paodel ijl ke val van een dak. Gistermiddag is de 56-jarige met selaar B., die bezig was met het voegen van een schoorsteen op het dak van een huis te Haarlem, gestruikeld en door een lichtraam gevallen. Hij: kwam op een elf meter lager gelegen marmeren vloer te recht en kreeg een ernstige schedelbasis- fractuur. De ongelukkige is in het Diaco- nessenhuis overleden. -Weinig belangstelling. Woensdagavond zou in Ridderkerk een verkiezingsvergadering gehouden worden vanwege de Nat. Boeren-, Tuinders- en Middenstandspartij'. Deze vergadering is niet doorgegaan, omdat op gemeld uur slechts één persoon aanwezig was en dat was de spreker zelf. Na het auto-ongeluk bij Al phen aan den Rijn. Begrafenis van de zes slachtoffers. Onder zeer groote belangstelling zijn gisteren te 's-Gravenzande begraven vijf der zes slachtoffers van het auto-ongeluk te Al phen aan den Rijn. Ongeveer twee uur zijn eerst ter aarde besteld de heer F. van den Bos en zijn verloofde, mej. G. de Rooy. Nadat de bei de kisten, met bloemen gedekt, in de groeve waren neergelaten, spraken Ds S. Kooistra, predikant der Ned. Herv. ge meente te 's-Gravenzande en de heer L. Man in 'tVeld, evangelist te Naaldwijk, woorden van troost tot de nabestaanden. Op verzoek van de familie Van den Bos gaf de N.S.B. bij deze teraardebestelling geen blijken van medeleven. Voor de begrafenis van den heer Jonge- jan en zijn beide zoons bestond daaren tegen zeer groote belangstelling van de zijde van genoemde organisatie. Honder den hadden zich langs den weg geschaard; aan weerszijden van de laan, die naar het kerkhof voert, was een eerewacht opge steld van leden der N.S.B. Achtereenvolgens werd het woord ge voerd door Ds Van Geest, Ned. Herv. predikant te 's-Gravenzande, een verte genwoordiger van de Wagenmakerspa- troonsvereeniging, den heer W. ter Veer, leider van den kring Westland der N.S.B., den heer Jos. Breedero, namens de afd. Westland Nederl. Christelijke Reisvereeni- ging. Te Hoek van Holland is gistermiddag voorts begraven mevr. Meuldijk, het zes de slachtoffer van de ramp. Hier werd aan de groeve het woord gevoerd door Ds H. de Jong, predikant der Geref. Kerk te Hoek van Holland. Melkauto door trein gegrepen. Op den mijnspoorweg te LutteradeGeleen vond een ongeluk plaats, dat wonder boven wonder goed is afgeloopen. De auto van een melkventer uit Geleen bewoog zich in de richting van 'den ter plaatse onbewaakten overweg, toen juist een trein kwam aanrijden, die uit een lange rij! kolenwagens bestond. De chauffeur merkte de komst van dezen trein te laat en alhoewel hij: nog trachtte op het laatste oogenblik te remmen, vloog hij in volle vaart tegen de locomotief op. D'e om/wonenden, die door den hevigen slag werden opgeschrikt, snelden aan stonds naar de plaats van het ongeluk. De melkauto, die door de locomotief een heel eind was meegesleurd, was nage noeg geheel vernield. De bestuurder kreeg slechts eenige lichte verwondingen en kneuzingen. D'Oödelijk ongeval. Gister avond is de 46-jarige Engelsche stoker, terwijl hij aan boord wilde gaan van het s.s. „Tunisia", welk schip in de Waalha ven N.Z. te Rotterdam lag te bunkeren, van de ladder gevallen en in het water terecht gekomen. De man verdween on middellijk in de diepte. De noodlanding te Zijl- dijk. Omtrent de noodlanding van het Duitsche vliegtuig te Zijldijk, waarbij de bejaarde heer M. Schoonveld uit Roode- school op slag werd gedood, worden nog de volgende bijzonderheden gemeld: Het Duitsche toestel een sportvlieg- tuig, gemerkt D.I.Di.H.O. was af komstig uit Salzwedel en onderweg naar Wilhelm shafen. De bestuurder, de 26-jarige Fritz Jae- kel, uit Salzwedel, was gisterochtend in de vroegte opgestegen. Hij' was de koers kwijt geraakt en boven Nederlandsch grondgebied gekomen. Daarom besloot hij een noodlanding te doen. Hij; bevond zich toen boven Zijldijk. De landing gelukte en even later, nadat hij zich had georiën teerd, wilde hij: opstijgen om zijn tocht te vervolgen. Dit scheen aanvankelijk goed te gaan, doch plotseling haperde er iets aan het vliegtuig, waarop de bestuurder trachtte het toestel op den grond te zet ten. Daarbij kwam het vliegtuig eerst in aanraking met een ledige auto, welke aan den kant van den weg stond, en vervol gens gaf het den 74-jarigen heer S., die daar fietste, een klap met den vleugel, waardoor de man op slag werd gedood. Het vliegtuig werd onder bewaking van de marechaussee gesteld; de vlieger is aangehouden. Het stoffelijk overschot van den heer S. is in den loop van den middag vrijge geven. Brand in Den Helder. Een schilder aan den dood ont snapt. Door onbekende oorzaak is gis termiddag een felle uitslaande brand uit gebroken in het niet bewoonde perceel Breewaterstraat 40 in Den Helder. In de ruime woning waren eenige werklieden bezig, waarvan een, de schil der P. de Kok, zich op de boven-voor- kamer van het perceel bevond. Hij be merkte door rook, die tusschen de kie ren van de deur kwam, dat er iets niet in orde moest zijn, doch toen 'hij de deur opende, sloegen de vlammen hem reeds tegemoet. De man was opgesloten als in een val. Hij riep luidkeels om hulp en schoof het raam aan den straatkant op. Een voorbijganger, die de hachelijke po sitie van den schilder bemerkte, haastte zic'h naar een nabij wonenden loodgieter waarvan hij met een ladder terugkwam. De K. kon zich langs deze ladder in vei ligheid brengen, doch hij had een paar benauwde oogenblikken doorgebracht. De brandweer was intusschen gearri veerd. Na een half uur was 'het gevaar voor uitbreiding geweken. De woning was boven geheel uitgebrand. Over de Noordpool gevlo gen. Uit Moskou wordt geseind, dat de Russische luchtexpeditie gisteren om 11.10 uur over de Noordpool is gevlogen. Om 11.35 is de expeditie, aan het hoofd waar- van Otto Schmidt stond, veilig op een drijvend ijsveld geland op 20 K.M. van de Pool, ten Westen van de meridiaan van het Rudolfeiland. In vrijheid gesteld. De recht bank te Amsterdam heeft gistermiddag den directeur van een effectenkantoor V., die drie maanden geleden, verdacht van zwendelpractijken, is gearresteerd, in vrij heid gesteld. De rechtbank heeft de pre ventieve hechtenis geschorst tegen borg stelling. De andere directeur O., die even eens gearresteerd was, is reeds eenigen tijd geleden in vrijheid gesteld. De huidzuiverende, huidgenezende en huid- voedende kracht van Purol, maakt de huid niet alleen mooi, gezond en fluweelzacht, maar verwijdert tevens vetwormpjes, pukkels en uitslag. Gebruik voor gelaatsverzorging witte Purol. Deze is na inwrijving onzichtbaar op de huid en daarom ook zeer geschikt voor gebruik overdag. Doos 30 en 60 ct. Tube 45 ct. Bi| Apoth. en Drogisten. TEELTREGELING VOOR RUNDVEE. Kan zij worden opgeheven? Hoewel de meeningen erover verdeeld zijn, komen toch den laatsten tijd weder meer stemmen tot uiting, welke pleiten voor opheffing van de bepalingen, welke thans de rundveeteelt binnen zekere per ken houden. Verleden week nog zonden „Landbouw en Maatschappij" en de vereeniging „Ao- tie tegen de bestaande kalverteeltbeper- king" een adres aan de politieke partijen, waarin zdj op deze een beroep deden om mede te werken „tot het opheffen dezer schadelijke" regeling. In dit adres werd wat de vleeschposi- tie betreft, opgemerkt: „Db gevolgen van de regeling bedreigen de kwaliteit van onzen veestapel, die ver oudert en niet in staat zal zijn, om bij een zich herstellenden vee-export goedsoor- tige dieren te kunnen aanbieden. Dé mede door deze regeling beïnvloede vleesohpositie wordt thans in grootere mate beheerscht door de hooge prijzeD van het krachtvoer, die de mesterij sterk remmen, zoodat daarvoor geen admini stratieve maatregelen meer noodig zijn." „Eb Vee- en Vleeschhandel" teekent hierbij nog het volgende aan: Naar onze meening is voor de opvat ting van „Landbouw en Maatschappij" heel veel te zeggen, Zij, die de huidigo rundveeteeltregeling met al haar bezwa ren willen handhaven vergeten o.i. twéé dingen.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1937 | | pagina 2