11 bespaart tijd en geld Wankelpolitiek. Kerknieuws. Gemengd Nieuws Rechtszaken Adm. van „De Zeeuw'5 Goes Laatste Berichten Finantiëele Berichten Telegrammen. Burgerlijke Stand Afloop Verkoopingen en Aanbestedingen Voor enkele weken werd in de liberaal- vrijlzinnige „Middelb. Crt." Dr Golijn ge noemd de nationale figuur, die hiji zon der twijfel is en voorts: de bovenpar- t ij d i g e, in de eerste plaats nationale minister Golijn, voor wien ook de „Mid delb. Grt." „alle waardeering" heeft, en welke Courant op de vraag, moet die de volgende parlementaire periode weer dienlst dojen? zonder eenig voorbehoud antwoordt: „Ja! Zoo één het verdiend heeft, dan hijH" Antirevolutionair in bui tengewonen dienst! Dit is nog al duideli,k niet waar? Dat de „Middelb. Grt." er voor waarschuwt om, niettegenstaande dit alles, toch dr Golijn niet te stemmen, ia niet uit na tionaal doch uitsluitend uit po litiek oogpunt even duidelijk. Ook de „Middelb. Grt." moet boven alles een uit sluitend politiek blad blijven en kan zich niet tot het nationale standpunt verhef fen, al beweert zij dit. Men is verder gegaan en heeft getracht Colijn van de A.-R. partij te isoleeren, af te scheiden; op zijne reputatie als natio nale figuur te parasiteeren en hem voor de liberale partijl op te eischen. El- ken dag staat in de (lib.) „Nieuwe Rot- terd. Grt." op de voorpagina een adver tentie met de leus: „zet meer liberalen naast Golijn", d.w.z. omringt en versterkt Golijn niet met eigen partijigenooten, doch met politieke tegenstanders, als liberalen zijin. Men tracht dus reclame voor zich zelf te maken door een superieuren poli- tieken tegenstander hemelhoog te prij zen. Dit is, zooals de „Maasbode" opmerkt, een schouwspel, dat wij nu zien, de na zaten van Thorbecke oprukkend onder de leuze: „zet liberalen naast Golijln", een schouwspel zóó lachwekkend, dat de hee- le Vrijheidsbond er door aan flarden gaat. Eenerzijlds dus verheerlijking van Go lijn als nationale figuur. Anderzijds en nu in de „Middelb. Grt." van 1.1. Zater dag wordt Golijn voorgesteld als de „voorstander van het antirevo lutionaire afscheidingsgedo e", hun hooghartig „bewust niet mee willen doen, hun onnationale zelfgenoegzaam heid". "Wat kan van dit wankelend politiek standpunt de oorzaak zijin? Vermoedde men in Golijn twee per soonlijkheden, waartusschen hij nu, vlak voor de verkiezingen, een keus moest doen? Had men een zoo laagstaande ge dachte van hem? En keert men zich, nu die keuze even kloek als voorheen uitviel voor zijn levenslange antirevolutionaire overtuiging, van zijin illusie beroofd, van Golijn af? Of hebben daartoe medegewerkt de bui tengewoon enthousiaste A.-R. toogdagen op 5 Mei 1.1. in Zeeland? En misschien ook de massale en indrukwekkende bondsdag van de Geref. jongelingen, door Golijn op zoo vaderlijke en geestdriftige wijlze toegesproken? Of ook wellicht de principiëel hoogstaande manier, waarop het hoofd der provincie Zeeland en van haar hoofdstad tot die vergadering spra ken? Had men nog een stille hoop, dat deze gezagsdragers een meer afwijzende minder „afgescheidenheidshouding" zou den aannemen? Ten slotte. Een aanmaning van de „Middelb. Crt." om, zoo wiji A.R. zijin, op Colijn te stemmen, kunnen wij missen. De politiek van Golijn, zooals de „Mid delb. Crt." die begrijpt, en die alleen in haar fantasie bestaat, verwerpen wijl. Doch vooral sinds wij Golijh op het Middelburgsche Molenwater opnieuw op zoo overtuigende, meesleepende en aan- doeningwekkende wijze de A.-R. bginse- len hoorden bepleiten, gaan wij! voor hem en voor zijine candidatuur door het vuur! van bespreking daar geweest. Hierna sluiting. Colijnsplaat. Met ingang van 24 Mei a.s. is als opzichter bij den Prov. "Wa terstaat in Zuid-Holland, standplaats Giessendam, benoemd dhr A. P. Schrier van hier. Biervliet. Dinsdag werd de alg. Verga dering van ingelanden gehouden van den Beukelsp older. De polderlasten werden vastgesteld op f 11.50 per ha. Met op 2 na alg. st. werd een afwijzend besluit genemen aangaande het bekende voortstel van Ged. Staten tot vereeniging der polders. Met alg. st. werd besloten tot verbete ring' der afwatering van het z.g. Elersigat. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Ootmarsum, Tb. J. Nij- land, oand. te Leeuwarden. Te Wijngaar den, G. Streefkerk, cand. te Ameide. Bedankt voor Groot-Ammers, I. Kievit te Baaxn. Geref. Kerken. Aangenomen naar Gameren, K. J. Scbaafsma, cand. te Gasselternijeveen. Geref. Gemeenten. Beroepen te Bruinisse, J. Vreugdenhil te Kampen. i Emeritaat. Het Provinciaal Kerkbestuur van Zuid-Holland verleende op zijn verzoek wegens het bereiken van den 65-jarigen leeftijd en wegens voort durende ongesteldheid, eervol emeritaat met ingang van 15 Sept. 1997, aan dis Ai. van Koot en, Ned. Herv. pred. te Rot terdam. Zilveren ambtsjubileum van D» P. J. F. van Voorst Vader. Vandaag herdenkt ds P. J. F. van Voorst Vader, predikant bij de Ned. Herv. gemeente te Middelburg, den dag, waarop hij voor 25 jaar zijn ambt te Ne- derbemert aanvaardde. Zooals te verwachten was is dit jubi leum niet onopgemerkt voorbij gegaan. Des middags kwam een comité van vrienden onder voorzitterschap van den heer A. Petermeijer den jubilaris ten zijl- nen huize oompl i m enteeren en na de reeds gezonden bloemenhulde van zijn tegenwoordige gemeente uit naam van vele vrienden uit Middelburg en zijn vroegere drie gemeenten een blijlvend souvenir aanbieden, waaraan een album met de namen van allen, die er aan bijl- droegen, was toegevoegd. Van vele andere zijiden mocht ds van Voorst Vader mondeling, schriftelijk en met bloemen bewijzen ontvangen van de groote waardeering, die hiji in broeden kring geniet. A.S. Zondag hoopt Z. Eerw. in den ochtenddienst zijn 25-jarig ambtsjubi leum te herdenken. VEREENIGING VAN KERKVOOGDIJEN IN DE NED. HERV. KERK. De algiemeene vergadering. Te Leeuwarden is beden onder presi dium van het Tweede Kamerlid de beer J. Bakker van Menaldum, aangevangen de algemeene vergadering van de vereen, van Kerkvoogdijlen in de Ned. Herv. Kerk. De voorz. opende de vergadering met een rede, waarin bijl dankbaar gewag maakte van den groei der vereeniging, waar het getal van 800 aangesloten kerk voogdijlen in het zicht komt. Spr. consta teerde eveneens met vreugde dat de klo ve tusschen bestuur en beheer in de Ned. Herv. Kerk, dank zij den arbeid der vereeniging, nog wel niet overbrugd, maar toch wel minder wordt. Spr. critiseerde vervolgens de doode- handsbelasting en wijdde voorts aandacht aan het bebeersvraagstuk in de Ned. Herv. Kerk. De kerkvoogdijlen komen al meer in de greep van de Overheid en met name bet beheer begint in het teeken der regeeringsmaatregelen te staan. Waar de ordening al meer urgent wordt is organi satie gebiedend noodzakelijk. Hierna kwamen de jaarverslagen aan de orde. Dat van den secretaris, Mr A. de Jong te Mijhsheerenland, maakt melding van toetreding van 50 nieuwe kerkvoog dijen, terwijl 6 bedankten. Een enquete leerde dat de doodehandsbelasting aan de kerkvoogdijen rond een ton kost. Zoodra bet ontwerp-Pachtwet wet zal zijn geworden zal bet hoofdbestuur een adviescommissie instellen. Het verslag van den penningmeester, den beer G. v. Harderwijk van Tilburg, maakt melding van een eindcijfer van de rekening groot f 16.781,22 en een batig saldo van f 9.513,56. De verslagen werden goedgekeurd. De aftredende leden van het hoofdbe stuur, de heeren Mr H. F. v. Meer te Am sterdam en W. Vink te Meppel, werden herkozen. Voorts trad als referent op de secr., M. A. de Jong, met het onderwerp: „De nieuwe regeling van de pacht en haar practische uitwerking". Spr. zette de be ginselen der nieuwe Pachtwet uiteen. De nieuwe regeling komt aan veel bil lijke klachten van de pachters tegemoet, terwijl van een ernstige aantasting van het eigendomsrecht van den pachter niet kan warden gesproken. Wat de practi sche uitwerking der wet zal zijin kan men slechts gissen. Het hoofdbestuur zal bij allerlei kwesties met deze wet samenhan gend gaarne leiding geven. Algemeene Synodale Comm. isssie Ned. Herv. Kerk. Te elf uur gisteren heeft de pre sident de vergadering met gebed geopend. De vergadering is aldus samengesteld: dr P. Smit, p. te Heunuen, president; P. Bokma, p. te Schiedam, vice-president; D. den Breems, secretaris en adviseerend lid; F. Tammens, p. te Oostwold; P. Wolffensperger, o. te Zwolle; J. W. J. Adelihk, p. te Heeze; mr J. W. A. Lisman, o. te 's Gravenhage; J. Barbas, p. te Hen gelo (O.); dr "W. J. Aalders, o.o. te Gro ningen. De secretaris heeft verslag uitgebracht over het verrichtte werk sinds de sluiting der najaarszitting. Aan de orde kwamen ^de f&nancieele aangelegenheden. Aller eerst het fonds voor noodlijdende kerken en personen. De collecten brachten f 975,41 34 minder op, de giften f7 meer dan het vorige jaar. Aan renten werd f 1357,7172 minder ontvangen. De Koningin gaf wederom een gift van f2000. Aan groote toelagen werd uitge keerd f21.750 en moet nog worden uit betaald f 44.900. Wordt voor kleine toela gen aan gemeenten en personen f 10.630 beschikbaar gesteld, dan kan er voor groote toelagen over f21.230 beschikt worden. 'Merkwaardige landing. Te Stubington (Eng.) heeft zich 'n merk waardig ongeval voorgedaan, dat nog goed is afgeloopen. Een vliegofficier, die zich juist ge reed maakte om te landen, vloog in volle vaart op zijh eigen buis in. Het toestel drong door den muur en „landde" in de kinderkamer, waar bet kind van den vlieger lag te slapen. Als door een wonder werd bij dit on geval niemand gewond. Als kinderen met vuur spelenGistermorgen is brand ont staan in de woning van de familie Hoofs te Geleen. Dé brandweer was spoedig ter plaatse doch zij kon niet verhinderen, dat de wo ning en twee daarachter liggende nieuwe schuren geheel afbrandden. Dé vrouw des huizes1 lag ziek te bed. Met moeite kon men baar in veiligheid brengen. Dé brand is ontstaan doordat kinderen met vuur speelden. 11 Gemeente-secretaris ge schorst. Dé gemeente-secretaris van Hiuissen, en niet H.uizen, zooals wij gis teren abusief meldden, de beer K., is we gens fraude in zijn boedanigheid van secretaris van bet crisis-comité gearres teerd. D'e burgemeester van Huissen ont dekte Zaterdag, dat uit de kas van het crisisi-oomité een bedrag van f 415 was verdwenen. De secretaris is daarop op last van den officier van Justitie gear resteerd. Hij heeft een bekentenis afgelegd en is in bet buis van bewaring te Arnhem in gesloten. Het uit de kas vermiste bedrag is inmiddels geheel teruggestort. Dé ge meenteraad van Huissen beeft, in een sp'oedeiscbende vergadering besloten den gemeente-secretaris voor den tijd van drie maanden te schorsen. Kindje onder den trein. Maandagmiddag was een ruim 2-jarig kindje te Valthe op de spoorbaan aan het spelen, toen een zandtrein naderde. De machinist merkte de kleine te laat op, zoodat het kind onder den trein geraakte. Toen deze tot stilstand was gebracht en de machinist het ventje tusschen de rails vandaan haalde, bleek dat bet kind, won der boven wonder, ongedeerd was. 1 Dl oor een koe aangevallen. Eén ernstig ongeluk beeft zich gistermid dag voorgedaan in een weide te Beek en Dlonk. Die vrouw van den landbouwer Van der H. wilde in de weide de koeien gaan melken; haar driejarig dochtertje liep met haar mede. In de weide werd het kind door een koe tegen den grond geworpen, waarna de moeder zich haastte het kind overeind te helpen. Dé koe liep evenwel ook de vrouw omver, trapte haar en be werkte baar met de horens. Een onmid dellijk ontboden geneesheer liet moeder en kind naar bet Gasthuis te Helmond vervoeren. Dé toestand van de vrouw is hoogst zorgwekkend. Het kind brak een beentje. In stukje vleesch gestikt. Te Nunspeet Heef den 22-ja.rigen B., bij het braken, een 3tukje vleesch in de keel steken, waardoor de jongeman stikte. Bliksem in een' boerderij geslagen. Gisteravond ontlastte zich boven Rosmalen een hevig onweer, tijdens hetwelk de bliksem insloeg in het achter huis van de boerderij van den landbou wer D. aldaar. In een oogwenk stond de boerderij in lichte laaie. Het vee werd ge red op enkele varkens en kippen na. Aan blusschen viel niet te denken, zoodat de boerderij met stallen tot den grond af brandde. Inboedel en landbouwinventaris gingen verloren. Aangezien in den om trek geen bluscbwater aanwezig was, is de brandweer niet uitgerukt. Alles was laag verzekerd. DROEVE DRUIVEN HISTORIE. De geest van Oslo. Voor den Nederlandschen tuinbouw, zegt de Standaard, komt een don kere wolk opzetten. Nogal uit Zweden, een der doorluch- te „Oslo"-staten. Zweden was over 1936 een dar beste afnemers van onze druiven. Van den totalen uitvoer van 9,5 mil- lioen kilogram in 1936 ging meer dan een vierde, 2,5 millioen, naar Zweden, dat geen invoerrecht op druiven bief. Dé Zweedsche tuinders zijn tegen de zen vrijen import een actie begonnen, die tot resultaat bad dat een invoerrecht van 35 kronen, 16 gulden per 100 kg. door de Zweedsche regeering zal worden gebevenl Een invoerrecht waarvan bet druk kende duidelijk is, indien bedacht wordt dat in het hoogseizoen de Nederlandsche druiven aan de veilingen ook ongeveer 16 cent per kilogram opbrengen. Elen invoerrecht alzoo met 100 pet. van den prijs gelijkstaande. Het recht van Zweden tot bescherming zijner nationale productie kan niet wor den betwist. Wel echter is twijfelachtig of de invoe ring van een dergelijk exorbitant boog in voerrecht strookt met den „geest van Oslo". En zekér is dat deze druivenhistorie aantoont hoe noodig het is om, trots den geest van Oslo, niet te verslappen in de handhaving en den uitbouw onzer actieve handelspolitiek. Nasleep van de rumoerige vergaderingi te Oud-Vossemeer. Voor den Bredaschen Pob'tier echter werd Maandag onder meer de navolgende zaak behandeld: Op 2 April j.l. 'had de A.-R. partij in de gemeente Oud-Vossemeer een ver gadering belegd waar ds Bik uit Enk huizen als spreker optiad. In de zaal bevonden zich echter ook eenige N. S. B.'ers, die den spreker lastig vielen, door een of ander te roepen. Een dezer, de schilder A. E. uit Amsterdam had al een paar maal iets geroepen, en toen hij zijn mond weer eens open deed voor een interruptie, kreeg 'hij van den 41- jarige P. J. uit Oud-Vossemeer een op stopper in het gezicht, Nadat de getroffene aangifte van het gebeurde had gedaan, werd tegen J. proces-verbaal opgemaakt en stond hij thans deswege voor den Bredaschen Politierechter terecht. Hij was present en bekende doch ver- tolde zulks gedaan te hebben om den burgemeester te beschermen. Als getuige werd o.a. de getroffene geboord, die verklaarde dat hij na de klap die J. hem had toegediend, tegen den grond was terecht gekomen, waar bij nog eenige schoppen bad moeten in- casseeren van omstanders. Verdachte beweerde zulks niet gedaan te hebben. Het hem ten laste gelegde stond even wel vast en daarvoor kreeg hij een Vbroordeeling van f 10 subs. 10 dagen hechtenis. Faillissementen. Door de Rechtbank te Middelburg is failliet ver klaard: Jacob Bakker, wonende te Abeele, gemeente Oost- en West-Souburg. Rech tercommissaris Mr J. H. F. Bloemers, Rechter. Curator Mr A. Bolle, advocaat te Middelburg. Ter burgerlijke terechtzitting van de Rechtbank te Middelburg is beëedigd dhr A. Bierens te Schore, als Ambtenaar van den Burgerlijken Stand aldaar. door uw advertentiën ln andere bladen te plaatsen door bemiddeling van de Midelburg. Een droevig ongeluk. Gisterenmiddag is ten huize van de fami lie v. O., wonende in het Park van Nieu- wenhove een droevig ongeluk voorgeko men. Elen der kinderen, een driejarig zoontje is achterover in een wascbketel gevallen en aan de daarbij bekomen ver wondingen in het gasthuis overleden. Kapelle. In het raadsverslag van giste ren is een foutje ingeslopen. D'e benoemde klokluider is niet J. P. Kooman, maar J. M. Kooman. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs, ons medegedeeld door Van Heel Go. N.V. te Goes. vorige koers heden 495V2 498 158 158 317 3237a 15834 159V2-60 64 677a 283 290 400 405 311319' 12334 124 10115/i8 102 101*7 is 102 1016/a 10172 717s 727a 3 0)4 377/ia 77S 7 6034 61 H. V. A. Ned. Ind. Hdbk. Philips Unilever A. K. U. Amsterd. Rubber Koninkl. Petroleum Déli Mij. Ned. Scheepv. Unie 4 pet. Nederland 4 pet. Nederl. Indië 3 pet. Nederland U. S. Steel Anaconda U. S. Leather Bethlehem Steel Adj. Chic. Milwaukee 7 77s Citiesi Service 2)4 26/a Intern. Nickel 4334 4334 Shell Union 207a 217e Kennecott Gopper 38)4 397a Radio Corp. 7 7 Gar Foundry 89 887a Tidewater 1334 1334 Midcont. Petrol 2l7a 20)4 Gen. Motors 44 4334 American Ehka 45 45)4 Republic Steel 26)4 27)4 Dé beurs was heden iets beter, hoewel de omzetten uiterst gering bleven. De goudprijs is 'hedenochtend opnieuw verlaagd' tot f201272 per kg, betgeen de stemming niet ten goede kwam. HVA kon de 500 pet. nog niet bereiken. Kon. Olie was circa 7 pet. beter. Philipslam- pen 5 a 0 pet. toeter. AKU was vast op ongeveer 67V2 pet., wegens betaling van achterstallig dividend op de Prior Pref. aandeelen en een deel van het achterstal lig dividend op de Pref. aandeelen. In verband biermede verwacht men een tar mielijfc gunstig jaarverslag. Dé rubberaan- deelen bonden een deel van 'bet verlies van gisteren weer inhalen. Ook de tabak ken waren voor Deli Mij. en SenembaJb ongeveer 8 pet. booger. Dé De-li Batavia Tabak was slechts weinig booger. Dé scheepvaart afdeeling was prijshoudend, maar weinig veranderd en weinig affaire. Op de Aimerikaansohe afdeeling heersch- te algemeen stilte, op een slechts weinig hooger niveau. De New Yorksc'he ope ningskoersen bomen fractioneel 'hooger voor U. S. Steel en Betbl. Steel, zoodat ook van die afdeeling weinig invloed voor de marbt uitging. Prolongatie 1 pet. Wisselkoersen. Amsterdam, 12 Mei, 2.30 u. Berlijn 73.00—73.10. Londen 8.9872>8.99 34 Parijs 8.148.17. Brussel 30.6530.69. New-York 1.81)4-4.82. Nummering candidatenlijsten voor de Eerste Kamerverkiezing. DEN HAAG. Het centraal stembureau zal op 18 Mei a.s., dies middags om 5.30 uur in bet stadhuis een openbare zitting 'houden, ter nummering van de voor de Eerste Kamerverkiezing ingediende can didatenlijsten. AMSTERDAM. Naar wij vernemen heeft de Mij. tot voortzetting van de Kon. Holl. Lloyd het 5900 bruto register ton metende motorschip Nansenville gekocht, dat in 1931 in Malmoe is gebouwd. Het schip zal gebruikt worden voor den dienst op Zuid-Amerika. Regeeringsvliegtuigen bombardeeren een fabriek voor oorlogsmateriaal. VALENCIA. Medegedeeld wordt, dat regeeringsvliegtuigen de pas ingerichte fabriek voor oorlogsmateriaal te Bargue hebben gebombardeerd. Twee fabrieksge bouwen werden in de asch gelegd. Vechtpartij. LONDEN. Bij een vechtpartij welke zich vanochtend vroeg voorgedaan heeft, is een persoon gedood, terwijl verschei dene personen werden gewond. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 13 Mei: Meest zwakke wind uit uiteenloopende richtingen, nevelig of zwaar bewolkt of betrokken met nog kans op regen of on weersbuien, weinig verandering in tem peratuur. Stand van hedenmiddag 3 uur: Stand van gistermiddag 3 u.: 758. Licht op voor fietsen: D'onderdag 8 u. 6 min. GOES. Geboren: Marinus Jozias, z. v. Benjamin Kole en Augustina de Koeijer. Van 18 Mei. AAGTEKERKEI. Getrouwd: J. J. de Voogd, 46 j. jm. en E. de Kam, 50 j. jd. W. Houmes, 22 j. jm. en J. Mali aars-, 23 j. jd. Ondertrouwd: B'. Kodde, 27 j. en E. Maljaars, 25 j. (M. G.) Van 310 Mei. WESTKAPELLE. Bevallen: M. P. Hengst geb. Huybregtsen, z.; K. Boo- gaart, geb. Willeboordse, d. (M. G.) Van 2-8 Mei. VROUWENPOLDER. Bevallen: P. Won- dergem, geb. Goedbloed, z. Getrouwd: J. de Nood, 27 j. jm. en P. El. Maas, 19 j. jd. (M. G.) ZO'UTELANDE. Getrouwd: J. Kruit, 23 j. jm. en A. van Vliet, 23 j. jd. Bevallen: J. Adriaanse geb. Baart, z. (M. G.) Over de maand Aipril. ELLEWOUrSDIJK. Gehuwd: Cornelia Priester, 21 j. en Lena 'Andrina 'Diele- man, 19 j.; Jan Adriaan Heijboer, 27 j. en Adriana Meijaard, 25 j. Overleden: Gatharina Martha van 'tVeer, 65 j., weduwe van Gilles Noels. 'sHEER ABTSKERKE. Overleden: 13, Hendrika Levina Witte, 42 j., eobtgénoote van Marinus Pieter Kiel. Gehuwd: 15, Jan Jacob Mol, 28 j. jm. te Kruiningen en Janna van de Vrie, 23 j. jd. 's GRAVENPOLDER. Geboren: 2, Pie- ternella Magdalena, d. v. Marinus Nijsse en Magdalena de Waal; 9, Santina Ka- talina, d. v. Marinus Polderman en Wil- helmina Johanna van der Hooft. Overleden: 16, Jacob Louisse, 59 j., echtgenoot van Maatje Mol. Hedenmorgen is namens den direc teur-hoofdingenieur van den Rijkswater staat te Middelburg aanbesteed: het uit voeren van baggerwerk in het Neder- landsch gedeelte van het kanaal van Terneuzen en in de West- en Oost-buiten- haven te Terneuzen, behoorende tot de werken van het kanaal van Terneuzen. Inschrijvers: N.V. Aannemers-Mij v.h. van Dongen en van Hoven te Dordrecht, voor het kanaal 35.9 ct. en voor de ha vens 14.3 ct. per opgebaggerde m3. spe cie; Baggermaatschappij Bos en Kalis te Sliedrecht 35 c. en 14.4 c.; B. van Noor- denne, Sliedrecht 29 c. en 12.4 c.; N.V. Bagger-Mij Holland, Hardingsveld 28.5 c. en 12.2 c. De hoofdingenieur van den Prov. Waterstaat heeft Woensdag namens Ged. Staten van Zeeland aanbesteed: het ver beteren van een in de waterschappen St.-

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1937 | | pagina 3