TJOKÊATLUXE CHOCOLADE Openbare Verkoopingen De bond „Landbouw en Maatschappij1'. bet beste, dat met de hedendaagsche techniek bereikbaar is. TJOKLAT RELIEF PASTILLES TJOKLAT RELIEF OUBLIES TJOKLATJES alles 30 cent per ons, of BonbonnièreS, tot diverse prijzen. Bij eerste klas banketbakkers of chocolateries verkrijgbaar. Relief Oublies WELDRA KOMT HET TJOKLAT SAGEN ALBUM UIT. ZONDER PRIJSVERH00GING Land- en Tuinbouw Laatste Berichten Rechtszaken Nagekomen Advertentiën Marktberichten Burgerlijke Stand. (Indische dansen) (Croquantvulling, 48 stuks in een ons) In fraaie Luxe Doozen en UKüscne Paosea N.V. HOLLANDSCH ZWITSERSCHE CHOCOLADEFABRIEK Het lidmaatschap moet worden ontraden. „Niemand kan twee heeren dienen." Aan de redactie van „Antirevolutio naire Staatkunde" was de vraag gesteld of het lidmaatschap van „Landbouw en Maatschappij)" aan leden der A.R. partiji moet worden ontraden. Aan het antwoord op deze vraag ont- leenen wij het volgende: Vooreerst enkele opmerkingen met 'be trekking tot de organisatie „Landbouw en Maatschappij". Het feit, dat deze Bond een bepaald groepsbelang, n.l. dat van de boerenbe volking, bedoelt te behartigen, is op zich zelf beschouwd nog geen reden om ons in beginsel afwijzend te plaatsen tegenover deze organisatie. Want bij het behartigen van beroeps- of bedrijfsbelangen mag, ja moet, men dikwijls samenwerking al of niet in georganiseerd verband zoeken miet lieden, die ondanks uiteenloopende le vensbeschouwing toch op een bepaald ge bied een praktijk voorstaan, welke aan vaardbaar is. Dat willen we op den voorgrond stel len, teneinde misverstand te voorkomen. En toch zouden wij' geen vrijheid heb ben om toetreding aan te bevelen. Zulks vooreerst omdat wij toetreding onver- eenigbaar achten met het lidmaatschap van de A.R. partij. Maar voorts ook in verband met de maatschappelijke om standigheden, welke aan het optreden van bedoelden Bond een karakter geven, waardoor dit volstrekt onaanvaardbaar wordt. Met het lidmaatschap der A.R. paitij is o.i. toetreding tot den Bond onvereenig- baar, omdat deze Bond optreedt als een politieke organisatie. Wanneer wiji dit zeggen, dat wordt niet voorbijl gezien, dat de Bond (blijkens het geen het Dagelijksch Bestuur zegt in het voorwoord, voorafgaand aan de brochure van J. Smid „Biet Program") niets te maken wil hebben met de levensbeschou wing. En evenmin verliezen wij uit het oog, dat de Bond voorshands niet bij de verkiezingen met eigen candidaten wil komen. Want dit alles neemt o.i. het feit niet weg, dat de Bond is opgericht met het speciale doel te streven naar de oplossing van bepaalde economische en sociale pro blemen langs politiek en weg. Dit feit bepaalt het karakter van den Bond als politieke organisatie. En nu kan het bestuur van den Bond wel zeggen, dat zijn streven niets te ma ken heeft met de levensbeschouwing de A.R. partiji denkt over deze zaak anders. Ieders politiek streven wordt beheerscht door een bepaalde levensbeschouwing, met name een streven op sociaal en eco nomisch gebied. Men denke aan het libe ralisme, het socialisme en het nationaal- socialisme. Ook het streven van de A.R. partij' op sociaal en politiek gebied 'houdt verband met een levensbeschouwing, n.l. de calvinistische. Wij willen daarbijl nu niet nader stilstaan. De lectuur, die daarover handelt, ligt voor het grijpen. Wiji volstaan met op te merken, dat een antirevolutionair, die toetreedt tot den Bond metterdaad verloochent het ver band tussohen zijn religieuze overtuiging en zijn politiek streven. En zoodanig anti revolutionair aanvaardt op sociaal en economisch gebied het z.g. neutraal standpunt van den Bond, welk standpunt in werkelijkheid niet neutraal is maar heen en weer dobbert tusschen liberalis me (vrije concurrentie) en socialisme of nationaal-social'isme (reglementeering van van het geheele economische en sociale leven van overheidswege). Zie b.v. punt 1 van het program van beginselen van den Bond. Ook het niet uitkomen met eigen can didaten ontneemt aan den Bond zijn poli tiek karakter niet. Deze gedragslijn van den Bond is een bijkomstig iets. En trouwens nu reeds stelt het Dagelijksch Bestuur het uitkamen met eigen candida ten in uitzicht, indien hij z.i. niet genoeg zaam resultaat heeft met het oefenen van invloed op andere politieke partij'en. „Niemand kan twee heeren dienen." Dat geldt ook hier. Men moet kiezen tus schen de A.R. partij' en andere politieke partijen, waaronder ook de Bond valt. Combinatie van lidmaatschappen is niet mogelijk, omdat er zoowel in beginsel (levensbeschouwing) als in praktijk ver schil bestaat. omgang had gehad me tden gearresteer de. Toen kwam men tot een verrassende ontdekking. Van de partij bout ontdekte de politie n.l. niets, maar wel vond de politie een koffer met ander bont, hoogstwaarschijn lijk afkomstig van een anderen diefstal. De vellen werden in beslag genomen, maar men wist niet hoe de koffer in huis was gekomen en waar het bont nu eigen lijk vandaan kwam. Het voortgezette on derzoek leidde tot aanhouding van een 26-jarigen en een 18-jarigen magazijnbe diende, die beiden in dienst waren van een bontfirma te Rotterdam. Tevens werd aangehouden een 24- jarige man, als verdacht van heling. Het bleek, dat beide bedienden het bont, in hoofdzaak vellen van vossen, aan hem leverden, die de partijtjes regelmatig in het zuiden van de stad verkocht en het geld na aftrek van zijn loon aan heli oud sten der beide magazijnbedienden af droeg. De politie heeft de betrokken firma het bont laten zien en inderdaad herkende men het daar. De winkelier, die van niets wist, is toen eens poolshoogte gaan ne men en kwam tot de ontdekking, dat hij bont tot een totale waarde van f8000 kwijt was. De drie aangehoudenen zijn opgesloten. Ongeluk op het IJsselmeer. In 'het IJsselmeer is gistermiddag de 22- jarige D. B. bij het kanovaren verdron ken. De kano werd getrokken door een motorboot. Plotseling ging B. in zijn kano staan), waardoor het vaartuigje kantelde. De bevaarder verdween in de diepte. Onmiddellijk ging men aan het dreggen, 'doch tot resultaat 'heeft dit niet geleid. Damwand^van bouwput bezweken. Bij den aanleg van den onderbouw van een nieuwe hefbrug over de Gouwe onder de gemeente Alpben a. d. Rijn, is gistermiddag plotseling een ijzeren damwand bezweken, waardoor het water met kracht den grooten bouwput, welke Vier meter diep is bij een opper vlakte van 600 vierk. meter binnen stroomde. De arbeiders, die in denput bezig waren met bet heien van betonnen palen konden zich slechts met groote moeite in veiligheid brengen. Doordat het binnen- stroomende water, dat in weinige oogen- blikken den put vulde, den walkant on dermijnde, kantelde bovendien een hei machine, welke op de kabels van een 'hijschkraan terecht kwam, welke hier door werd ontzet. Deze onverklaarbare doorbraak beteekent voor de aannemers een schadepost, daar bet werk er door voor een maand is gestagneerd. Twee zusjes verdron ken. Een tragisch feit heeft zich voor gedaan te Wintelre, waar twee kleine zus- jes jammerlijk zijn omgekomen. Toen rond bet middaguur de landbou wer Vennix op het gehucht Kleiert onder genoemde gemeente, t'huis kwam van het werk op het veld, miste hij zijn heide oud ste dochtertjes, die drie en vier jaar oud zijn. Toen men bet erf afzocht deed men een ontstellende ontdekking. De beide klein tjes lagen in een waterkuil achter de boerderij. Toen de beide meisjes onmid dellijk werden opgehaald, gaf één barer slechts een zwak levensteekien. Een dok ter en een verpleegster deden nog alle moeite, maar tenslotte moest helaas den dood geconstateerd worden. De kinderen zijin Vermoedelijk spelenderwijis in den kuil geraakt. plaatsing van advertentiën in alle bladen. Administratie „De Zeenw". WIE MAKEN DE MEESTE VER- KEERSF0UTEN? Chauffeurs of de andere weggebruikers? De statistiek beslist over 't geheel ten nadeele van de chauffeurs. In de zoo juist verschenen Maand- statistiek van verkeer en vervoer (uit gave van het Centraal Bureau) is een statistiek van verkeersongevallen opge nomen, veroorzaakt door fouten van be stuurders. De cijfers zijn van het jaar 1935. Zij zijn gesplitst in twee groepen weg gebruikers: A. bestuurders van motor rijtuigen, B. bestuurders van andere ver voermiddelen, incl. trams. Wie maken nu de meeste fouten? De statistiek wijst uit, dat 64 pet. van het totaal op rekening der auto's en mo toren komt, 32 pet. op de andere vervoer middelen. Nog scherper is de tegenstelling bij de categorie ongevallen, waarbij proces verbaal is opgemaakt (in ongeveer de helft van het totaal aantal ongevallen). In 78 pet. van die categorie heeft de politie auto en motor aangeklaagd, in 20 pet. de andere weggebruikers. In de categorie zonder proces-verbaal is de verhouding veel kleiner: in 55 pet. achtte de politie de fout bij den man achter het stuur te liggen in 40 pet. bij den anderen weggebruiker. De statistiek geeft nog 5 soorten fouten. Nemen wij alleen de ongevallen, waarbij proces-verbaal is opgemaakt dan blijkt de bestuurder van het motorrijtuig slechts op een punt beter te zijn dan de andere weggebruiker: hij geeft beter signalen: in 51 pet. der gevallen had de andere weggebruiker geen teeken gegeven; in 47 de motorman. Maar overigens I Niet rechts rijden: 62 pet. motorman, 35 pet. andere weggebruiker. Geen voorrang verleenen of verkeerd uitwijken: 84 pet. de motorman, 14 pet. de andere. Verkeerd om een hoek of door een bocht rijden: 78 pet. de motorman, 19 pet. de andere. Veiligheid van het verkeer op andere wijze in gevaar brengen: 78 pet. de man achter het stuur, 19 pet. de man met den wagen. In de categorie ongevallen waarbij geen proces-verbaal is opgemaakt komen nog enkele andere tegenstellingen aan den dag. In 38 pet. der gevallen kreeg de motor man geen proces-verbaal, in 60 pet. liep de andere weggebruiker vrij, hoewel hij niet rechts had gereden. In dezelfde categorie, dus zonder pro ces-verbaal, liep in 68 pet. der gevallen de andere weggebruiker een bekeuring mis, tegen 29 pet. de auto- of motorrijder hoewel hij nagelaten had signalen of tee- kens te geven. DE SLA-EXPORT NAAR DUITSCHLAND. Maximumprijs verlaagd tot f20; minimumprijs van f 18 vastgesteld. Naar wij vernemen zal de maximum prijs, waarvoor de groenten-exporteurs de Hollandsche sla naar Duitschland mo gen zenden, opnieuw worden verlaagd en wel tot f 20 per 100 'kg. netto. Dit be teekent reeds een aanmerkelijke verlaging bij den beginprijs, welke f 2>7 per 100 kg. bedroeg. Deze verlaging 'houdt mede ver band met het feit, dat de betalingscon tingenten voor sla naar Duitschland wel dra zullen zijn uitgeput, 'hoewel door overboeking reeds een verhooging van het contingent kon worden verkregen. Hierdoor heeft men in de afgeloopen weken nog vrij veel sla voor export ver zonden; de verwachting is gerechtvaar digd, dat ook in het begin van Mei nog uitgevoerd zal kunnen worden. De Ned. Groenten- en Fruit-Centrale 'heeft tevens een minimumprijs van f8 1 voor den sla- export vastgesteld, zoodat deze thans wel geheel en al aan banden ligt. DE SCHEEPSBOTSING OP DE NOORDZEE. De „Plavnik" heeft aan een zijden draad gehangen. De ernstige scheepsramp, welke Zon dagmorgen is gebeurd op de Noordzee en waarbij' het Engelsche stoomschip „Alec- to" door een aanvaring met het Joego slavische stoomschip „Plavnik" in de golven is verdwenen, waarbij' tien opva renden zij'n verdronken en slechts vier werden gered, had nog erger gevolgen kunnen hebben. Zooals bekend, heeft men aan boord van de „Plavnik" alles in het werk ge steld om hulp te verleenen, hoewel dit schip veel water binnenkreeg. Nadat de vier drenkelingen waren opgepikt en er zekerheid bestond, dat er niets meer te redden was, is de „Plavnik" op eigen kracht naar Vlissingen opgevaren en op de reede ten anker gegaan. De kapitein van de „Plavnik", welk schip zwaar gela den is, wachtte op het onderzoek van de scheepvaartinspectie. Dit onderzoek heeft, naar de Telegr. meldt, verrassende resultaten opgeleverd. De duiker deelde mede, dat de Plav nik ©en groot gat in de voorpiefc had, juist boven de kimkiel of wel p'lin. 3 in onder de waterlijn, daar het schip een diepgang heeft van 5.20 m. Het gat is phn. 2 m lang en loopt in verticale richting, ter wijl de breedte plm. 6070 cm bedraagt. Het water staat in de voorpiek nage noeg tot aan de verblijven der bemanning en 'het mag een wonder heeten, dat de schotten dit water hebben weten tegen te houden. Het mag een groot geluk heeten, dat de zee Zondag j.l. zeer kalm was. Hoewel het schip in een dok zal moe ten opgenomen wc-rden waarschijnlijk te Rotterdam achtte de kapitein het niet raadzaam onder deze omstandighe den er heen te varen. Door twee s'leepboo- ten is de „Plavnik" daarop in de haven van Vlissingen gesleept, waar eerst een bekisting zal worden aangebracht. Vanwege het stoomschip „Alecto" is beslag op de „Plavnik" gelegd. Het schip zal dus niet eerder kunnen vertrekken al vorens cautie gesteld' zal zijn. Driewegen. Gisteren had de werkman B. van Kwadendamme bij het kandelaren van hoornen het ongeluk nit een boom te vallen. Pr Pohner constateerde, dat ©eni ge ribben waren gekneusd. Hij kon naar huis worden vervoerd. i Vandaag viert het echtpaar A. Ko- rüe'jan-Vereeke onder groote belangstel ling zijn goudien huwelijksfeest. Loop der bevolking over de maand April 1937. Ingekomen: Elizabeth Huis sen, van Borssele naar Driewegen, Smitsweg 66. Vertrokken: Jacob G. Steketee, naar Ravenstein, Marktstraat 6; Jannetje M Steketee, naar Ovezand, "Nieuwste. A 15; Maria G. van Noort, naar Goes, Wilhel- minastraat 12; "Willem Steketee, naaT 's-Gravenpolder, Langeweg B 14; Neeltje Nieu'wenJhuijse, naar Baarland, Weststr. Aagtekerke. Door de afd. Aagtekerke van den G. B. T. B. wordt alhier een naai- en knipcursus gegeven, die door 15 deelneemster® wordt gevolgd. Grijpskerke. Loop der bevolking over April. Ingekomen: Jan Groenenberg en gezin, timmerman, B 34, uit Sint Lau rens; Pieternella Pieterse, zonder beroep, A 125, uit Middelburg; Maatje Jobse, dienstbode, B 83, nit Middelburg. Vertrokken: Cornelia Huijsman, dienst bode, A 40, naar Wassenaar; Wilhelmina Marina Barentsen, dienstbode, A 21, naar Koudekerke; Cornelia Catharina Rotte, zonder 'beroep, A 55, naar Zuidlaren. Meliskerke. Ingekomen: Leuntje Arent- se, dienstbode, A 94, uit Biggekerke. Vertrokken: Adriaan Janse en gezin, landarbeider, B 56, naar Biggekerke. Kantongerecht te Middelburg. De Kantonrechter te Middelburg heeft veroordeeld wegens Overtreding van de Motor- en Rijwiel- wet of van het Motor- en Rijwielregle ment M. A. W. te Wolphaartsdijk f 3 b. of 1 week tuchtschool; H. W. te Goes f 2 b. of 2 d. 'h.; D. K. te Sint Laurens f 5 b. of 5 d. h.; M. H. v. L. te 's-Graven polder f 10 b. of 10 d. h.; K. P. te Rot terdam f 3 b. of 3 d. h.; Gh. K. te Vlis singen f 1 h. of 1 d. 'h.; J. M. W. te 's-Heer Arendskerke f 3 b. of 3 d. h.; W. P. B. te Goes f3 b. of 3 d. h.; A. G. te Vlissingen f 5 b. of 5 d. h.; M. S. te Arnemuiden f 1 h. of 1 d. fa.; J. K. te Goes f2 b .of 2 d. h.; N. R. te Yerseke f2 b. of 2 d. h.; W. de K. te Vlissingen f 1 b. of 1 d. h.; C. G. te Sint Laurens f2 b. of 2 d. h.; A. J. te Middelburg f5 b. of 5 d. 'h.; L. V. te Amersfoort f3 fa. of 3 d. h.; P. J. M. L. te Kruiningen f5 b. of 5 d. h.; J. B. te Driewegen f 5 b. of 5 d. h.; F. J. K. te Vlissingen f3 b. of 3 d. h.; I. B. te Breda f 1 b. of 1 d. h.; H. E. v. d. V. te Vlissingen f 1 b. of 1 d. h.; E. B. te Middelburg f0.50 b. of 1 d. h. Dronkenschap op den openharen weg A. A. S. te Helgeland (Noorwegen) f 10 b. of 10 d. h. Te Kruiningen zonder vergunning van den Burgemeester het bedrijf van muzi kant uitoefenen: Th. D. v .B. te Breda gedomicilieerd f 1 b. of 1 d. h. Idem te Kapelle: C. H. B. te Dordrecht f 1 b. of 1 d. 'h.; IJ. de V. te Papen- drecht f 1 b. of 1 d. h.; G. H. te B. te Dordrecht f3 b. of 3 d. h.; IJ. de V. te Papendrecht f 3 b. of 3 d. fa. Overtreding ventverbod te Kapelle: J. de V. te Veendam f 1 b. of 1 d. h. Zonder vergunning werkzaamheden doen verrichten door personen van vreemde rationaliteit: A. J. te Goeü f3 b. of 3 1 h. Zonder vergunning kreukels zoeken: J. S. te Yerseke f3 b. of 3 d. h.; W. A. S. te Yerseke f 2 b. of 1 week tuchtschool. In een vaartuig goederen vervoeren buiten de bevrachfcingscomrnissie: H. K. te Sint Maartensdijk, f 7.50 b. of 5 d. h. Als eigenaresse van een gevelde iepen boom en enkele stukken iepenbout, dat hout opgestapeld laten liggen op een per ceel weiland: J. v. W. te Baarland f 10 b. of 5 d. h. OP DONDERDAG 13 MEI 1937, te Krabbendijke, ten verzoeke van de Erfgenamen van wijlen de echte lieden JERAS SENT en CORNELIA HARTHOORN, ten overstaan van den Notaris J. J. VAN DIJKE te Kruiningen, als: a. des voormiddags 11 uur, in het café van den heer M. Otte te Krabbendljke: EEN DUBBEL WOONHUIS met erf te Krabbendfjke, b. d. Oost- weg, groot 8 A. 50 c.A. Het eene woonhuis met den ge- heelen tuin is verhuurd aan St. v. Harn voor ƒ2,50 per week. Het gedeelte bewoond geweest door wijlen genoemde echtelieden, is te aanvaarden bij de betaling der kooppenningen. b. Des middags 12 uur aan ge melde woning: INBOEDEL om contant geld. GO'E'S. Veiling van Dinsdag 4 Mei. Groenten: bloemkool 1019, 2e en 3e soort 59, kropsla 2,906,10 gld. alles p. 100 stuks; spinazie 210, witlof 8, stoofsla 510, prei 2,102,30, wijnpeen 1, uien 1,90, bonte aardappels 33,20, blauwe id. drielingen 1,70 gld., alles per 100 kg.; radijs 3,103,60, rabarber 35, rammenas 5 gld., alles p. 100 bos; bloe men: Tulpen 34, anemomen 4 gld. p. 100 bos; spirea 0,34, begonia's 0,15 ct. p. pot, violenplanten 1,10 gld. p. 100 stuks; Ikipeieren 2,202,70, ganseieren 5,60 5,80 gld. p. 100 stuks. ROTTERDAM, 4 Mei. Ter Rotterdam- sche Veiling, Warmoeziersstr. 3739, waren aangevoerd 200.000 eieren. Prijzen kipeieren f 2,20f 3,50. Van 29 April3 Mei. VLISSINGEN. Ondertrouwd: A. Da- vidse, 29 j. en P. de Rijke, 26 j.; M. Schuit, 25 j. en M. Bliek, 24- j. Getrouwd: G. D'oeland, 26 j. en P. G. de Visser, 27 j.; J. L. de Jager, 28 j. en M. T. E. Lagaaij, 20 j.; B. J. ten Hoepen, 26 j. en M. G. Verhoef, 26 j. Bevallen: H. Gijsouw geb. Wolf, d.; S. Joziasse geb. Bosschaart (levenl.) Overleden: J. W. Gillissen, 69 j., man van W. Vos; J. M. W. Touhurg, 69 j man van J. H. Willemse. (V. G.) Over de maand April. KLOETINGE. Geboren: 21, Cornelia Jozias, z. v. Bertus Marinus van Nieu- wenhuijze en Helena Maria van Liere; 29, Wilhelmina Jacomientje, d. v. Abra ham Pieter Jozias Mabelis en Pieternella Maria Verhulst. Overleden: 6, te Goes, Helena de Schipper, echtgenoote van Jacobus Bur ger, 31 j.; 14, Adriaan Allemekindersi, weduwnaar van Johanna van Liere, 67 j.; 20 Pieter Meulenberg, echtgenoot van Hendrika Poortvliet, 60 j. Getrouwd: 22, Johannes Alidua Stok- mans, 24 j. te Goes en Pieternella Maria Jacobs, 21 j. KAPELLE. Geboren: Maatje d.v. M. Gansemlan en K. de Koeijer; Janna Lau- rina Wilhelmina d.v. M. G. Markusse en W. Rouw. Overleden: Cornelia Ossewaarde, 60 j., wed. van A. de Schipper; Maria Evers- dijk 35 j. jd.; levenloos 'kind van J. G. Hartboorn en L. J. Blok; Perdinandus Dees 63 j. echtgen. van T. W. Bruijóozeel; Jan. Pre der ik Jansen. 19 j. ,im. 's HEER ARFNDSKERKE. Geboren: 1, Cornelia, d.v. Arie Goedegebuure en Pie ternella Prina Korsta.nje; 6. Maria, d. v. Jan Witte en D'ina Walhout; 9, Joost, z. v. Marinus Bakker en Jozina Maria de Kok; 9, Lena Johanna, d. v. Johannes öhristiaan van den Dorpel en Jacoba Hoogerland; 18, Jacob Cornelia, z. v. Jo hannes Rooze en Cornelia Hendrika van Klooster; 23, Leendert Petrus, z. v. Wil lem Polderdijk en Catharina Grim. Overleden: 11, Jacob Pieter Reinhoudt, echtgen. van Pieternella Lena Louwerse, 13, Pieternella Raas, echtgen. van Adri aan P'ieters. Gehuwd: 30, Jacob Lamper, 26 j.jm. te Purmerend en Maria Traas, 30 j. jd. OVEZAND. Geboren: 19, Cornelia Cla- zina, d. v. Pieter de Jonge en Johanna van de Waart. Gehuwd: Johannis Butijn, 27 j. jm. te Klundert en Maatje Wilhelmina van Liere, 26 j. jd. VEERS. Bevallen: L. de Bree geb. Wisse, d. Ondertrouwd: G. Koppejan, 24 j. en A. de Kam, 24 j. jd. Overleden: G. de Kroo, wed. van Eliz. Pouwer, 82 j. M. G.) WOLPHAARTSDIJK, Gehuwd: 1, Abra ham Nieuwenhuijze, 24 j. jm. en Cornelia Lena de Jager, 23 j. jd.; 15, Jacobus Mattheüs Steenhard, 29 j. jm. en Ida Verheule, 26 j. jd.; 22, Willem Jacob Zweedijk, 24 j. jm. en D'ina Cornelia Saa- man, 22 j. jd. Geboren: 6, Leendert Jacob, z. v. Ja cob Jacobus van de Velde en Maatje Martina Geene; 7, Jakoba Gathalina, d.v. Adriaan van de Kreeke en Jannetje WiS'kerke; 2'4, Janna Maria, d. v. Cor nells van Boven en Maatje Schipper. Overleden: 2, Johannes' Hermannus

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1937 | | pagina 3