(0 BismaRex NATIONALE Een nieuwe stichting op economisch gebied? Kerknieuws. Land- en Tuinbouw Rechtszaken Telegrammen. RexaM MAAGPOEDER LEVENSVERZEKERING-BANK Rotterdam Voo? 163,— 's-jaars Nog geen 3 Cent per dag kost een abonnement op „De Zeeuw" Abonnementsprijs p. kwartaal f 2.50 Weekabonnementenf 0.20 lepeltje BISMA- zal onm REX zal onmiddellijk het beklemde gevoel na den maaltijd wegnemen en 1 overtollig maagzuur neutra liseeren. Het bestrijdt oprisping en indigestie en beschermt den maag wand. Gebruik eenigen tijd BIS- MA-REX en U zult weer voedsel kunnen verdragen, dat U zich jarenlang heeft moe ten ontzeggen. U kunt het probeeren met een proefflacon van 25 ct. 'e groote flacon d 1.25 is voordeeliger voor regelmatig ge bruik. Bij Apothekers en Drogisten. Verkrijgbaar o.a. te Goes: A. C. v. d. Rest, Ass.-Apotheker, Lange Kerkstraatj, Fa Gebr. Mulder, Korte Kerkstraat, Fa J. M. den Herder, Kade; en te Middelburg): Fa Schulte Thierue, Lange Delft, Fa F. H. J. Damen, Korte Noordstraat, Fa P. van Sluijs, Vlasmarkt. (Ingez. Med.) tenten ook voor een patiënt op 'tZand kan afstaan, algemeen was men van ge voelen, dat de vereeniging haar werk zaamheid gerust ook over dat deel van Koudekerke kan uitbreiden, In plaats van arts D. N. van Gelderen koos de vergadering met alg. stemmen tot bestuurslid den heer C. A. Minder hout, die bereid is gevonden het penning meesterschap op zich te nemen. De voorzitter wees er op, dat de ver eeniging in den heer van Gelderen iemand verliest, die veel voor de t.b.c.- bestrijding heeft gedaan. Ook in de commissie voor de uitzen ding werd de heer Minderhout als op volger van den heer van Gelderen be noemd. O m h e i\i ge goederen. Over dit onderwerp spreekt Woensdagavond 8 uur, in de Concertzaal, Lange Singel straat alhier, de heer Mr H. Bijleveld van Amsterdam. De heer Bijleveld is hier geen onbe kende. Verwacht mag worden, dat velen dezen bezielenden spreker zullen willen hooren. De toegang is vrij. Laten zooveel mogelijk al onze mannen en vrouwen op het appèl zijn. Vlissingen. Een monument op het graf van wijlen wethouder de M e ij. Op het kerkhof hadden zich Zaterdag zeer vele vrienden en geest verwanten van den in September over leden wethouder, den heer J. de Meij, rond diens graf vereenigd, teneinde ge tuige te zijn van de onthulling van een daarop aangebracht monument. Onder de aanwezigen waren ook de burgemeester, de drie wethouders en de waarnemende gemeente-secretaris, alsmede vele dokto ren en andere bij het ziekenfonds Wal cheren betrokkenen, van welk fonds, de overledene zoovele jaren administrateur is geweest. Bij de onthulling van het monument heeft de voorzitter van den Vlissingschen Bestuurdersbond, de heer J. van der Peijl, het woord gevoerd en geschetst wat de heer de Meij voor partij en vakvereeni- ging is geweest. Namens het ziekenfonds legde de heer A. J. van Ockenburg een bloemstuk op het monument bij de andere aangebrachte. Een broeder van wijlen den heer de Meij dankte voor deze hulde aan de na gedachtenis van den betreurden doode gebracht. Een afscheid. Zaterdagavond had in de trouwzaal van het Stadhuis een bijeenkomst plaats, belegd door het Comité, dat zich gevormd had om den heer Dr A. P. Smitt te huldigen bij het neerleggen van zijn taak als schoolarts op 1 Januari j.l. De voorzitter van hef Huldigingscomité, de heer J. C. Groenenberg, heette o.a. welkom het volledige college van B. en W. met den waarnemenden secretaris, den nestor der artsen, Dr J. C. Vermaas en de overige genoodigden. Spr. wees er op, dat dr Smitt zich dit maal niet heeft kunnen onttrekken aan een huldiging zooals bij zijn 25-jarig jubi leum als arts. Dr Smitt was eerst huisarts te Mid delburg, daarna te Vlissingen en werd met ingang van 1 Januari 1920 als eerste schoolarts in Zeeland te Vlissingen als zoodanig benoemd. Zijn werk was hem nooit te veel. Altijd stond hij gereed om te helpen, daarbij terzijde gestaan door wijlen zuster Kieviet. Op last van hoo- ger hand is de Gemeenteraad verplicht geweest hem om bezuinigingsreden tegen 1 Januari 1937 eervol ontslag te verlee- nen. Ouders, onderwijzers e.a. wilden hem niet laten gaan zonder te getuigen van hun groote waardeering. Namens allen bood spr. enkele studiewerken aan. Dr Smitt, dank brengend voor woor den en geschenk, gaf uiting van dank baarheid aan allen, die hem zijn taak vergemakkelijkten. Burgemeester van Woelderen getuigde van groote waardeering, die ook het ge meentebestuur voor den scheidende heeft. Dit deed ook de heer A. Mol namens de Vereeniging van hoofden van scholen en in het bijzonder namens den hoofden van scholen te Vlissingen, Goes. Blijkens een advertentie in dit nummer houdt de afd. Goes van het Alg. Nederl. Verbond a.s. Donderdagavond een openbare vergadering. De oud-gou verneur van Curasao Z.Excel! B. W. Tlh. van Slobbe hoopt dan over dit gebieds deel een causerie te houden. Het belooft een interessante avond te worden. Dteze vergadering is ook voor niet-leden toe gankelijk, Men zie de advertentie. Kapelle. Door de G. J. V. „Obadja" werd Zaterdagavond een filmavond ge houden, welke zeer goed geslaagd is. De heer Wagenaar uit Rotterdam, die deze filmen vertoonde, liet o.a. zien: een journaalfilm, een reisfilm (reis naar Lu xemburg) eenige humoristische films en tenslotte de mooie kampfilm van het N.J.V. De stemming was bizonder goed. De opkomst liet niets te wenschen over. Ook de kampliederen, welke tusschen de ver schillende films werden gezongen, vie len zeer in den smaak. Ovezand. Gemeenteraad. De Raad vergaderde Vrijdag voltallig. De rekening van den Vleeschkeuringsdienst over 1938 werd vastgesteld in ontvang en uitgaaf op f3018.75 en de begrooting op f3200 in ontvang en uitgaaf. tot lid van de Commissie tot Wering van Schoolverzuim in de vacature M. van 't Westeinde werd benoemd de heer J. Oostdijk, Onder intrekking van de bestaande verordening werd een nieuwe verorde ning tot heffing en invordering van een vermakelijkheidsbelasting vastgesteld. Indien mogelijk zal in 1937 het vervoer van de basaltsteenslag aan de vrachtrij ders worden opgedragen. Voorts werden nog eenige kleine werk- objecten genoemd, welke onder het oog zullen worden gezien om zoo mogelijk deze binnen niet al te langen tijd uit te voeren. achtte verdubbeling van de belasting wel zeer ingrijpend. Hij zou verhooging tot f 3 beter vinden. Dit werd aangenomen met 4 tegen 3 stemmen (tegen de heeren Wisse, L. de Visser en Kodde). Op verzoek van de vereen, voor het in standhouding eener school voor L.O. op Geref. grondslag, werden gelden beschik baar gesteld voor het aanschaffen van gordijnen op die school. De verordeningen tot heffing en in vordering van besmettelijke ziekten-gel- den werden vastgesteld. Vervolgens was aan de orde de verordening op de hef fing en die op de invordering van school geld. De heer Wisse meende, dat er nu wel personen, die eigenlijk niet konden betalen, in deze heffing zouden vallen. De heeren W. de Visser en Moens waren i van oordeel, dat voor groote gezinnen de bedragen nog hoog waren. De voor zitter zette uiteen, dat de regeling in deze heffing in het algemeen veel bil lijker was dan de vorige waar bijv. per sonen, die in de vermogensbelasting vrij hoog werden aangeslagen, toch geen schoolgeld moesten betalen, omdat zij bijv. door afschrijvingen niet in de in komstenbelasting betaalden. Dit kan nu door de z.g.n. vermengde hoofdsom en het inschakelen van de huurwaarde niet meer geschieden, De heer Wisse stelde voor om wanneer uit een gezin meer dan 3 kinderen tegelijkertijd de school bezoch ten, van het meerdere aantal kinderen geen schoolgeld meer te heffen. De heer L. de Visser achtte dit voorstel te ver gaande, hij wees er op, dat dit ook göld voor de meer gegoeden. Het voorstel van verzekert 30-Jarlge 10.000- uitkering bij overlijden Borssele. Zaterdagmiddag hielden de Coöperatieve weegbruggen Monsterwag en Witte Paauw algemeene vergadering. De rekening sluit met een winst van f 157.70. De vergadering ging er mede ac- coord, dat voor afschrijving wordt be stemd f 40, in het reservefonds wordt ge stort f 50 en op de nieuwe rekening wordt g'ebraoht f 67.70. Het bestuur stelde voor het oude weeg loon te handhaven zijnde f 0.10 per 1000 kg. voor leden en f 0.15 per 1000 kg. voor niet-leden. Dhr I. Bruinooge stelde voor het weegloon te verhoogen 'met f 0.05, Dit werd verworpen met 10 tegen 18 st. Dhr Oorn. v, d. Velde stelde voor, dat de leden voor de eerste 100000 kg. bieten f 0.10 zouden betalen en voor de meerdere kg. f0.15. Hierdoor zou wellicht bevor derd worden dat de zich nog in porte feuille bevindende aandeelen wat vlugger van de hand zouden gaan. Ook dit werd verworpen met 16 tegen 11 st. Dte beide wegers werden wederom voor een jaar op de oude voorwaarden her benoemd. Het voorstel van het bestuur betreffen de weegloon werd aangenomen. Bij de rondvraag vestigde dhr A. van Westeinde de aandacht op den slechten rijweg hij de weegbrug Monsferweg. Dte voorzitter zegde toe, dat de rijweg zal worden verbeterd. Arnemuiden. Vrijdagavond trad in de Geref. Kerk voor de A.-R. kiesvereeniging alhier op Ds C. v. d. Zaal, lid der Tweede Kamer. Spr, gaf een overzicht over den arbeid van het Kabinet gedurende deze 4-jarige periode. De A.-R. partij leeft uit het be ginsel en geeft geen beloften. Krachtig willen wij de dictatuur bestrijden. De volksvrijheden moeten worden gehand haafd. Groot zijn de gevaren van het Nat.-socialisme, dat propageert een ver goddelijking van den Staat. Het voert tot modern heidendom. Aan den Staat wil deze beweging alles ondergeschikt maken met vernietiging van alle geestelijke en burgerlijke vrij heden. Daarna behandelt spr. de economische politiek der regeering. Veel is gedaan voor den export naar het buitenland, vooral wat betreft Ned.-Indië. Veel open bare werken zijn uitgevoerd, en veel is gedaan om het leed der werkloosheid te verzachten. In geen ander land is meer gedaan om de crisis slachtoffers te steunen dan in Nederland. Tenslotte het verkiezingsmanifest be sprekend, werd opgewekt tot het houden van de geboden Gods. De zware strijd die komende is, zal niet gaan tusschen Nat-socialisme of Communisme, maar het gaat om de vraag: God of de mensch op den troon? Daarom handhaving der aloude A.-R. beginselen. Nadat nog een drietal vragen door spr. waren beantwoord, ging hij voor in dank gebed. Aagtekerke. Gemeenteraad. In de Vrijdagmiddag gehouden Raadsvergade ring kwam aan de orde de vaststelling van het kohier van de hondenbelasting over 1937. De heer C. de Visser was van meening, dat er te veel honden in de gemeente waren en wilde daarom de be lasting verdubbelen, dus van f2 brengen op f 4. De voorzitter meende, dat honden toch ook zeer nuttig waren voor het ver delgen van ratten. De heer P. de Visser den heer Wisse, werd verworpen met 5 tegen 2 stemmen (die van de heeren Wisse en W. de Visser). B. en W. stelden voor om voor ver betering van de wegen 50 kub. M. grind en 10.000 stuks steen aan te koopen. De heer W. de Visser wees op den buiten gewoon slechten toestand waarin een ge deelte van den weg AagtekerkeWest- kapelle verkeert. De voorzitter antwoord de daarop, dat juist dit gedeelte in onder houd is bij de Stoomtram „Walcheren", waarop de heer W. de Visser B. en W. verzocht alle maatregelen te nemen, opdat daarin zoo spoedig mogelijk verbetering wordt gebracht. B. en W. werden daarna gemachtigd zoo noodig meer steen aan te koopen. De heer Kodde vroeg, bij de aanstaande schouwing van wegen en voetpaden spe ciaal de aandacht te wijden aan de sloot- planken. De heer W. de Visser vroeg verder hoe veel werkloozen nog te werk gesteld wa ren, de heer Wisse wat door hen werd verricht. Nadat de voorzitter de verschil lende vragen beantwoord had, werd de vergadering gesloten. Voetbal. Goes. Zaterdag speelde Blauw Zwart I tegen Tubantia II, beiden van hier. De eerstgenoemde wist met 42 te winnen. Ruststand 40. Alhier speelde Zaterdag de Goes- juniores een voetbalwedstrijd tegen Wil- helminadorp. De Goesenaren wisten met 100 te winnen. Kloetinge. Zaterdag speelde Unitas van hier een voetbalwedstrijd tegen Olympia I uit Goes. Unitas won dezen wedstrijd met 51. Een tegenvaller. Onlangs besloot het Waterschap Schou wen tot aankoop van een voornaam, pand aan de Oude Haven. De kosten van aan koop, overschrijving en centrale verwar ming zouden in totaal f 20.000 bedragen. In de Vrijdagmiddag gehouden vergade ring bleek echter, dat de totale kosten met inbegrip van de aankleeding van het ge bouw f30.000 zullen bedragen. Hoewel verschillende hoofdingelanden hierover niet best te spreken waren, werd toch be sloten de f 30.000 te voteeren. Statencentrale Vlissingen. Zaterdagmiddag kwam de Centrale A.-R. Kiesvereeniging te Vlissingen in ledenvergadering bijeen tot het houden van een „Praatmiddag" met den heer J. J. C. van Dijk. Tal van vragen van zeer uiteenloopenden aard gaven aanleiding tot een uitgebreide bespreking. Ten slotte riep de heer Van Dijk alle aanwezigen op vooral in deze dagen trouw te strijden voor de A.-R. beginselen. De heer G. van de Putte bracht spre ker dank voor dezen zoo leerzamen mid dag. Die vergadering was druk bezocht. ONTSLAGEN BIJ HET WATERSCHAP DE BREEDE WATERING BEWESTEN IERSEKE. Het Tweede Kamerlid W. Drop, heeft den Ministers van Waterstaat en van Binnenlandsche Zaken, naar aanleiding van de antwoorden op vragen betreffen de rechtspositieregeling, regeling ontslag enz., aan personeel in dienst van het Waterschap „De Breede Watering Bewes ten Ierseke" werkzaam, verzocht zoo noo dig na verder onderzoek o.m. mede te deelen, of niet minstens 10 van de 23 ontslagenen als los werkman in dienst van het Waterschap waren, zoodat het niet juist is, dat er in het algemeen nimmer 'n vast dienstverband is geweest. Voorts vraagt dhr Drop of er niet voor de bedoelde tien personen een pensioen voorziening getroffen had moeten wor den en of het niet waar is, dat de overige in Augustus 1936 ontslagen 13 personen uitsluitend of in hoofdzaak, werkzaam heden hebben verricht in dienst van het Waterschap, terwijl alleen twee der aan- gestelden gelegenheid werd gegeven iets bij te verdienen. Verder vraagt dhr Drop of het feit, dat de in Augustus ontslagenen als in vasten of geregelden dienst van het waterschap werden beschouwd, ook niet bevestigd wordt door de mededeeling in jaarversla gen, dat voor ongeveer 45 man geregeld zegels werden geplakt; of, indien een en ander bevestigend wordt beantwoord, het niet mogelijk moet worden geacht de ont slagen ongedaan te maken, althans voor tien der ontslagenen, met regeling van hun rechtspositie. Verder vraagt dhr Drop of er voor de overige dertien ontslagenen niet alio aanleiding is om te worden be schouwd als arbeidscontractant, of niet de nieuw vastgestelde bepalingen voor het geheele personeel zullen gelden, en of het gevoelen der vakvereeniging is ingewonnen. Tenslotte vraagt dhr Drop of de minis ters bereid zijn te bevorderen, dat alsnog van de bevoegdheid van art. 126 van de Ambtenarenwet gebruik zal worden ge maakt, teneinde ook voor het in Augus tus 1936 ontslagen personeel de noodige voorzieningen te treffen, en of zij bereid zijn, toepassing der verbeterde dagloonen van 1 April 1937 af te bevorderen. Algemeene vergadering „Eigen Erf". Zaterdag werd te Goes de algemeene vergadering gehouden van de vereeniging ter bevordering van de verkrijging van onroerend goed door landarbeiders Eigen Erf, onder voorzitterschap van Ir A. Ovinge ta Goes. In zijn openingswoord merkte de voor zitter op, dat, vergeleken bij vorig jaar, de toestand der landarbeiders^bezitters van een plaatsje of pachters van los land, er nog niet beter op geworden is, niette genstaande in andere bedrijfstakken dui delijk teekenen van opleving zijn waar te nemen. De voornaamste producten als aardappelen en uien gaven weliswaar een goeden oogst, doch de prijzen welke kon den worden bedongen waren van dien aard, dat van een loonende teelt niet ge sproken kan worden. Wanneer daarbij nog in aanmerking genomen wordt, dat verschillende van deze menschen gedu rende korter of langer tijd werkloos zijn geweest, dan is het niet te verwonderen, dat vele plaatsjesbezitters het vaak moei lijk hebben. Al deze oorzaken hebben ertoe mede gewerkt, dat het debiteurenbedrag per 31 December 1936 in vergelijking met het voorafgaande jaar, niet onbelangrijk is gestegen, en bedroeg op dien datum aan rente en annuïteit ruim f 6500 en aan pacht ruim f 500. Intusschen is hiervan nog een gedeelte binnengekomen. Meermalen is gebleken, dat 'het niet voldoen aan de financieele verplichtingen niet uitsluitend was te wijten aan on macht, doch dat ook onwil hierbij een be langrijke rol speelt. Tegen deze laatste catagorie zullen in grijpende maatregelen worden genomen. In enkele gemeenten is men daarmede reeds bezig en meerdere zullen ongetwij feld volgen. Dergelijke personen zijn er de oorzaak van, dat de uitvoering van de voor de landarbeiders zoo zegenrijke landarbeiderswet, stagneert. De regeering oefent op de gemeentebesturen een ster ken aandrang uit om toch vooral na te gaan af de aanvrager voor een plaatsje ook in staat is zijn daarmede aangegane verplichtingen getrouw na te komen. Sommige gemeenten ondervinden van een en ander toch al de nadeelige gevolgen, dus zal de neiging om mede te werken aan de uitvoering van deze sociale wet stellig niet toenemen. Intusschen mag de vereeniging Eigen Erf over de medewer king van de gemeentebesturen in haar rayon niet klagen. In het afgeloopen jaar zijn zoowel door de vereeniging van Nederlandsche Ge meenten als door Eigen Erf, bij de regee ring pogingen in het werk gesteld om te komen, hetzij tot een hersohatting der plaatsjes en los land, dan wel tot verla- ging der rente voor verleende voorschot- j ten. Tot nu toe zijn deze pogingen, die reeds herhaaldelijk ook door andere ver- eenigingen in ons land werden onderno men, steeds op niets uitgeloopen. De secretaris-penningmeester, dhr M. de Looze te Kapelle bracht hierop jaar verslag uit. In ihet afgeloopen jaar wer den twee plaatsjes te Kapelle en één te Kattendijke gesticht, waardoor dat aan tal steeg tot 71, terwijl ruim 9 ha los land gelegen op verschillende plaatsen in Wes telijk Zuid-Beveland aan een groot aan- al pachters als los land werd verhuurd. De balans sluit met een totaal bedrag van f 266.606,01, waarop onder activa voorkomen: nog te ontvangen pachtsom men voor los land f605,81 en andere de biteuren f6805,81. De winst- en verlies rekening over 1936 sluit met een bedrag van f 8397,93. De periodiek aftredende bestuursleden W. Westdorp, Heinkenszand, M. Boon man, Baarland; J. van Weele, Nieuw- dorp en C. van der Kuiji te Kapelle wer den herkozen en namen hun benoeming wederom aan. Prins Bernhard zou een leidende functie worden aangeboden. Naar het „Utrechtsch Nieuwsblad" ver neemt, zijn in leidende kringen van han del en industrie hier te lande plannen in overweging om te komen tot de oprich ting eener omvangrijke stichting op eco nomisch gebied, welke zich zal bezig hou den met onderzoekingen, het samenstellen van rapporten, het verstrekken van on- derzoekopdrachten en dergelijke. Het blad verneemt voorts, dat wordt gehoopt dat Z.K.H. Prins Bernhard, wiens belangstelling voor de economische problemen van ons land reeds duidelijk is gebleken, in de ontworpen stichting een leidende functie op zich zou willen ne men. Ned. Herv. Kerk. Aangenomen naar Genemuiden, T. van de Hee te Polsbroek. Bedankt voor Groot-Ammers, E. E. de Looze te Den Ham. Voor Oude Tonge, T. van de Hee te Polsbroek. 'Generale Synode Ghr. Geref. Kerk. De gewone driejaarlijksche Gene rale Synode der Ghr. Geref. Kerk is door den kerkeraad van Hilversum aldaar bij eengeroepen tegen Dinsdag 31 Aug. a.s. Aan den avond van 30 Aug. vindt een bidstond plaats die zal geleid worden door den assessor van de vorige Synode, Dte R. E. Sluiter van 's Gravendeel, aan gezien de praeses van de vorige Synode, Dis H. A. Hilbers van Groningen, is over leden. Heffing op boter. Dte heffing op boter is voor de week van 18 tot en met 24 April, behoudens tus- sehentijd&che wijziging, vastgesteld op f0.80 per kg. Faillissement. Dteor de Rechtbank te Middelburg ia failliet verklaard: Abraham van de Sande Sr, zonder be roep, te Krabbendijke. Rechter-comm. mr C. E. Muller, rechter. Curator mr A. L. W.van Heel, advocaat te Goes. De fraude te Borssele. Naar we vernemen zal ter openbare te rechtzitting van de Rechtbank te Middel burg op 4 Mei a.s. in behandeling worden genomen, de strafzaak tegen H. G. R., ge wezen burgemeester van Borssele, ver dacht van het plegen van frauduleuze handelingen, ten nadeele van verschillen de polders. De inbraak te Kloosterzande. Door B. P., 25 jaar, timmerman te Doe- tinchem, thans gedetineerd, is hooger be roep aangeteekend tegen het vonnis der Rechtbank van 16 April 1937, waarbij hij wegens diefstal, gedurende den voor de nachtrust hestemden tijd in een woning, voorafgegaan en vergezeld van geweld te gen personen, gepleegd met het oogmerk om dien diefstal voor te bereiden en ge makkelijk te maken, waarbij de schuldige zich den toegang tot de plaats des mis- drijfs heeft verschaft door middel van braak en inklimming, gepleegd te Kloos- terzande op 24 October 1936, is veroor deeld tot zes jaren gevangenisstraf, met aftrek van voorarrest en ter beschikking stelling van de Regeering. Door den Officier van Justitie is even eens hooger beroep aangeteekend. DE SPELLING DER NEDERLANDSCHE TAAL. Een commissie ingesteld. DEN HAAG. Do Minister van Onder wijs, K. en W. heeft een commissie inge steld, om hem te adviseeren nopens de regels, volgens welke de voornaamwoor delijke aanduiding dient te worden be paald, met dien verstande, dat in elk ge val: a. afzonderlijk aandacht wordt geschon ken aan de voornaamwoordelijke aandui ding van of met betrekking tot mannelijke personen of dieren; b. worde onderzocht in hoeverre ook voor andere dan onder a bedoelde woor den speciale regels zullen kunnen gelden, die daarvoor worden aanbevolen. Tot leden dezer commissie zijn be noemd: prof. dr J. van Ginneken en prof. dr J. C. F. H, Schrijnen, (beiden hooglee raar aan de R. K. Universiteit te Nijme gen en prof. dr C. G. N. de Vooijs, hoog leeraar aan de Rijks Universiteit te Utrecht. Als voorzitter zal prof. Van Gin neken optreden. De commissie heeft op 17 April haar werkzaamheden reeds aan gevangen.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1937 | | pagina 3