AKKERTJES iB3«? SnAV Döbbelntcmn lekker... man! LOUTERING. SfiSC 'Mi 4» Uit de Provincie. HONIG'S BOUILLONBLOKJES thans 6 voor 8 ct. en 25% zwaarder dan de meeste andere. FEUILLETON. AKKER.CACHETS VOOR 03 PIJF Rookt IBIS bij voorkeur uit een IBIS-pijp. Bij Uw winkelier verkrijgbaar. 'Vooral de vraag naar straatsteenen is groot, hoewel de gevelindustrie haar deel van de opleving opeischt. Er wordt veel geleverd naar Engeland, Amerika en Bel gië; Engeland is echter de grootste af nemer. MAISVERBOUW IN ONS LAND. Medewerking tot proefbouw op grootere schaal. Naar wij van 'bevoegde zijde vernemen, hebben de proefnemingen aangaande den verbouw van mais hier te lande een der mate bevredigend resultaat opgeleverd dat de Minister van Landbouw en Visscherij besloten heeft er toe mede te werken, dat op eenigszins grootere schaal dan tot dusver het geval is geweest, proeven ter hand kunnen worden genomen. Daarom ligt het in het voornemen een bedrag beschikbaar te stellen om aan ern stige proefnemers, die ten minste Ya ha mais willen verbouwen, een tegemoetko ming te geven ter bestrijding van de on kosten, welke aan het opzetten van de proef zijn verbonden. De proefnemingen dienen te geschieden onder leiding van den landbouwvoorlich- tingsdienst. Zij die een ernstige proef van ten min ste Va ha onder leiding van den voorlich tingsdienst willen nemen, kunnen zich wenden tot het rijkslandbouwproefstation voor den akker- en wei de-bouw te Gronin gen, waar nadere inlichtingen worden verstrekt. NEDERLAND EN ZUID-AFRIKA. Mr P. J. Idenburg naar de Unie? Mr P. J. Idenburg, secretaris van cu ratoren der Rijksuniversiteit te Leiden, is voornemens, ingevolge een daartoe ont vangen uitnoodiging, dezen zomer een bezoek te brengen aan de Unie van Zuid- Afrika om aldaar besprekingen te voeren ter bevordering van de samenwerking tusschen Nederland en Zuid-Afrika op het gebied van het hooger onderwijs en de wetenschap. Ook aan het cultureel con tact tusschen Nederlandsch-Indië en Zuid-Afrika zal bij dit bezoek aandacht worden gewijd. VERVANGER VAN DE „KANTOENG". Opdracht voor bouw van nieuwen tinmolen. Zaterdag is vanwege het departement van Koloniën aan de N. V. Werf Gusto, v. h. firma A. F. Smulders te Schiedam opdracht verstrekt tot den bouw van een gro-oten tinbaggermolen ter vervanging van 'a werelds grootsten tinmolen, de „Kantoeng", die eveneens op de werf Gusto is gebouwd, doch op zijn reis naar Indië is vergaan. De werf Gusto moet het schip kant en klaar in Indië opleveren; in tegenstelling met de gevolgde werkwijze met de „Kan- 1 toeng", welker enorme bovenbouw te I Schiedam op het schip is gemonteerd, zijn thans onderhandelingen gaande om de montage van den bovenbouw van dezen nieuwen tinbaggermolen in Indië te doen plaats hebben. DE 500.000STE PASSAGIER VAN DE K. L. M. Wordt binnenkort verwacht. Dat de K.L.M. in de zeventien jaar van haar bestaan een half millioen passagiers heeft vervoerd, geeft nog geen scherp beeld van den omvang van haar bedrij vigheid. Een duidelijker overzicht van de ontwikkeling van het luchtverkeer op de lijnen van en naar Nederland mogen de volgende getallen toonen: 1920: 345, 1921: 1664, 1922: 1414, 1923: 3937, 1924: 3648, 1925 5729, 1926: 6275, 1927: 12.916, 1928: 17.007, 1929: 19131, 1930: 17.464, 1931: 19.974, 1932: 12.327, 1933 41.701, 1934: 85.969, 1935: 105.506, 1936: 114.791. Op 1 Januari 1937 werd de 478.798ste passagier ingeschreven. Thans is de K.L.M. reeds aan haar 500.000ste passage biljet toe. Binnen twee weken zal het eerste half millioen zijn genoteerd. VERKEERDE PRACTIJKEN OP FINANCIEEL GEBIED. Maatregelen worden van overheidswege overwogen. Het Tweede Kamerlid dr I. H. J. Vos richtte onlangs vragen tot den Minister van Justitie betreffende het nemen van maatregelen tegen de bedrijvers van ver keerde practijken op financieel gebied. De Minister deelt thans mede, dat hij zich nader omtrent eventueele buiten- landsche maatregelen op dit gebied op de hoogte zal stellen. De onderwerpelijke manipulaties hebben reeds lang de bijzondere aandacht van den Minister. Naast strafrechtelijk ingrij pen van justitiewege beeft met zijn mach tiging successievelijk de uitwijzing plaats gehad van een vrij groot aantal vreemde lingen, die bij hier te lande gevestigde ongewenschte bankzaken betrokken wa ren. De Minister heeft zich met zijn ambt genoot van Financiën in verbinding ge steld, teneinde na te gaan of er voor eeni- gen nadere maatregel of voorziening vol doende grond en mogelijkheid bestaat WELKE RICHTLIJNEN VOOR DE VERVOERVERGUNN1NG? Vragen aan den Minister van Waterstaat. Het Tweede Kamerlid de heer Vos heeft aan den Minister van Waterstaat ge vraagd of het juist is, dat de minister bij de installatie van de commissie voor de vervoervergunningen heeft medegedeeld, dat de oommissie geen richtlijnen ont ving en zelve, de verschillende belangen afwegend, haar weg zou moeten zoeken. Acht de minister deze mededeeling fei telijk niet in strijd met het feit, dat zulke richtlijnen wel worden aangegeven in de memorie van toelichting bij het vooront werp wet autovervoer personen, afkom stig van de centrale commissie van advies en bijstand voor 'het verkeersfonds? Is de minister niet van meening, dat deze memorie van toelichting behoort te worden openbaar gemaakt, opdat de autobusdienstondernemers weten, naar welke rechtsnormen zij worden behandeld en wil hij mededeelen, welke richtlijnen worden gevolgd bij het geven van vergun ningen voor autobusdiensten en toerwa- genritten? Behoort in verband met het feit, dat een vergunning, die vijf jaar heeft be staan, op grond van 't algemeen belang kan worden ingetrokken op verzoek van den rijksinspecteur, het Reglement auto vervoer personen niet een bepaling te be vatten, die in -den regel schadeloosstelling in zoodanige gevallen waarborgt? Is den minister bekend, dat de keuring van autobussen, speciaal van nieuwe en gereviseerde wagens, zóóveel vertraging ondervindt, dat de ondernemers deze wa gens niet op de vastgestelde data in -dienst kunnen nemen, zoodat verscheidene on dernemers met Paschen werden en ook - naar te voorzien is met Pinksteren zullen worden gedupeerd? Kunnen onverwijld maatregelen wor den genomen, die een snellere afdoening kunnen bevorderen? Komt 'het den Minister niet gewenscht voor, om aan de centrale commissie een of meer vertegenwoordigers van het par ticuliere vervoerwezen toe te voegen, ten einde deskundige voorlichting van be langhebbenden in te schakelen en zoo doende noodelooze schade van de onder nemers te voorkomen? DE WILDE STAKINGEN IN HET AMSTERDAMSCHE SCHEEPSBOUW BEDRIJF. Scherp ultimatum van den Metaalbond. Zaterdagmiddag waren de stakende werklieden van de Ned. Scheepsbouw-Mij. de Nederlandsobe Dok-Mij. en de Amster- damsehe Droogdok-Mij. in drie afzonder lijke vergaderingen bijeengekomen, waar toe zij waren opgeroepen door de besturen van den Alg. Ned. Metaalbewerkersbond, den R. K. en den Ghr. Metaalbewerkers- bond om te worden ingelicht over het ver loop van de besprekingen inzake de sta kingen in het scheepsbouwbedrijf. Op deze drie vergaderingen is den sta kers nog eens uitdrukkelijk -duidelijk ge maakt, dat de besturen van bovengenoem de organisaties van werknemers zich in geen enkel opzicht achter deze directe actie stellen. Zij gaven het dringend ad vies, om den arbeid Maandag te hervat ten en stelden de stakers op de hoogte van het besluit van den Metaalbond, dat, als het werk Dinsdag a.s. niet hervat zal zijn, de Ned. Scheepsbouw-Mij., bij welke het aantal stakers tusschen de 900 en 1000, d.i. ongeveer twee derde van het totaal aantal werklieden, bedraagt, haar bedrijf op korten termijn voor onbepaal- den tijd zal sluiten en haar personeel ontstaan, terwijl bij voortzetting van de staking -op Dinsdag a.s. den stakers bij de Ned. Dok-Mij. en de Amsterdamsche Droogdok-Mij. ontslag wacht. Er zal dan daarna geen sprake van onderhandelin gen meer kunnen zijn. Hedenmorgen hebben bij de N. S. M. ongeveer 600 stakers het werk hervat. Bij de Droogdok-Mij. is nog weinig verande ring in den toestand gekomen. DE A.R. PARTIJDAG TE MIDDELBURG Dfe regelingsoommissie meldt ons ter geruststelling van ongeduldig wordende personen, dat door omstandigheden, waaraan niemand iets kan veranderen, de kaartenverkoop wel iets later moet beginnen dan men aan vankelijk had gedacht, maar dat er vol doende gelegenheid zal zijn voor alle be langstellenden om toegangsbewijzen a 10 cent per stuk te koopen bij de boekhan delaren te Goes, Middelburg en Vlissingen of ze te bestellen bij de secretarissen van de A. R. Kiesvereenigingen. Laatstgenoemden kunnen alvast be stellingen (voor gereserveerde plaatsen) aannemen. DE DIJKVAL VAN DEN WILLEM ANNAPOLDER NABIJ DE GEMEENTE KAPELLE. Hoewel over den dijkval van den "Wil lem Annapolder te Biezelinge zoo goed als niets meer wordt geschreven of ge sproken, wil dit niet zeggen, dat alles ter plaatse weer in zijn ouden toestand is. Zelfs is boven de waterlijn nog maar heel weinig veranderd sedert het einde van het jaar 1936, vlak na den dijkval. Alleen zijn in het gat groote steenblokken ge stort en zijn tegen de breuk groote kei- steenen opgezet. Maar het gat in den dijk is nog even groot en dus staat deze dijk er op een enkele plaats maar o-ver een halve breedte. Dat wil echter niet zeggen, dat er thans nog gevaar -dreigt. Want onder water is er sindsdien heel wat ge beurd. Diverse zinkstukken zijn gelegd en dus behoeft ter plaatse niet opnieuw voor een dijkval te worden gevreesd. Ook staat er nog een 275 m lange kistdam aan de landzijde van den dijk, die in de kri tieke dagen op het einde van het vorige Medereizigers. 2) -o_ Het volgende ©ogenblik keerde de man, die bijna onopgemerkt getuige was ge weest van deze kleine gebeurtenis, terug aan de zijde van zijn zuster en riep uit op een toon, waarin hij nauwelijks zijn opge wondenheid kon bedwingen: „Zeg, Enid, daar, aan den anderen kant van de boot is een meisje dat in een vieeselijk moeilijk geval is geraakt. Ik zou graag willen dat je naar haar toe ging en je bij haar ging zitten om te zien of je haar ook van dienst kunt zijn." „Wóór een andere beschermeling, Ray mond?" zei ze, verachtelijk lachend, hoe wel ze in zijn afwezigheid spijt gevoeld had over haar slecht humeur. „Waartoe is het toch noodig, dat je me altijd dwingt, vooi' jou klaar te staan? Je weet immers wel, dat ik er een volmaakte afkeer van heb om me met vreemdelingen op te houden." „Maar zij is heelemaal alleen", pleitte hij, „en indien ze, wat ik vrees, haar kaartje en haar geld heeft verloren, zal ze zich wel in groote moeilijkheden be vinden. Indien je eenigszins vrouwelijk gevoelt zul je naar haar toegaan en eens met haar praten." „Och, ze is zeker een avonturierster", veronderstelde zaj. „Beklaagt ze misschien, luid schreien de, haar lot?" Ergernis verdonkerde het gebronsde ge laat van haar broeder. „Niets van dat alles", antwoordde hij kort. „Ze ziet er uit als een koningin en verloor haar handtaschje doordat ze een kind redde, dat bijna overboord tuimelde. Ik vermoed, dat al haar waardevolle din gen daarin waren, want het is nu een maal een gewoonte van jullie, vrouwen, om al jullie kostbare bezittingen weg le stoppen in die onpractische dingen, die men elk oogenblik verliezen kan." Elnid glimlachte ongeloovig. „Jij lieve, goeie jongen", zei ze zachter gestemd. „Begrijp je dan niet, dat dit iets is, wat ons in 't geheel niets aan gaat? Waarom zouden we ons dan toch druk maken over de vreemdelinge?" Raymond Tempest keerde zich met een ongeduldig gebaar om en antwoordde dan ernstig: „Ik vermoed, Enid, dat, indien jou het zelfde voorval was overkomen, jij heel blij zou geweest zijn, als er iemand gekomen was, die je practische sympathie betoond bad." „O, ontzettend", riep ze uit, met ge maakte afschuw. zou absoluut wanhopig geweest zijn, als ik alleen moest reizen en dan boven dien ook nog mijn beurs verloor. Maar zeg me dan eens, wat ik moet doen?" „Jij zult beter weten dan ik jou kan zoggen, hoe je het vertrouwen van een meisje moet winnen", antwoordde hij, met nauw verholen pret in zijn donkere oogen. „Je kunt, als je dat verkiest, zoo be koorlijk zijn, Ehid en je zult je gemakke lijk kunnen overtuigen, of het meisje onze hulp behoeft. Ia dat het geval, dan zal ik versohiüende maatregelen nemen, en zul len we zorgen, dat ze op haar reis niet in ongelegenheid komt, welke verplichtingen haar ook binden." „Nu, ik zal het proheeren", gaf ze ten slotte toe en met tegenzin stond ze op. „Kom dan en wijs me jou ongelukkige heldin". Ze vonden haar nog op dezelfde plek en nog steeds in beslag genomen door haar eigen verwarde gedachten. Ze schrok verwonderd, toen een slanke hand haar arm aanraakte en een zilveren stem zacht zei de: „Het spijt me erg, dat u uw taschje jaar is geplaatst om bij eventueele dijk breuk 't water althans tijdelijk te kunnen tegenhouden. Het aanvullen en onder profiel bren gen van het boven de waterlijn uitsteken de dijklichaam en het opruimen van den kistdam is dezer dagen aanbesteed. Laagste inschrijver was J. Beenen te Haarlem voor f 37.000. SAMENVOEGING VAN POLDERS IN ZEEUWSCH-VLAANDEREN. Namens Gedep. Staten is een schrijven gericht aan de besturen der polders en waterschappen in geheel Zeeuwsch- Vlaanderen bewesten den Braakman, ten einde de mógelijkheid te overwegen om tot samenvoeging van de afzonderlijke lichamen binnen één verband te geraken. Dte polderbesturen kunnen hierover in de maanden April tot Juni te houden pol dervergaderingen deze stukken met de ingelanden bespreken en naar aanleiding daarvan aan Gedep. Staten verslag uit brengen. De plannen voor samenvoeging gelden een zeventigtal polders in het wes telijk deel van Zeeuwsch-Vlaanderen, be nevens de uitwateringswaterschappen van de polders te Biervliet, het waterschap op de Gro-o-te Suatie te Oostburg, het water schap der Sluis-aan-de-Wielingen, het waterschap voor de uitwatering door de Sluis-inde-Piet en het waterschap der Sluis^tegen-den-Magdalenapolder. Alleen de internationale polders in dit deel van Zeeuwsch Vlaanderen (5 in aan tal) en de calamiteuze polders zijn in het voorgestelde verband niet opgenomen, doch voor het overige stellen Gedep. Sta ten zich voor, dat voor geheel westelijk Zeeuwsch-Vlaanderen een samenvoeging van de tientallen groote en kleine polders mogelijk is. Een niet onbelangrijke kos tenbesparing wordt in de toekomst door samenvoeging bereikbaar geacht, terwijl voor grootere werken wellicht gemakke lijker en binnen korten termijn maatrege len ten uitvoer gebracht kunnen worden. Eervol ontslag verleend. Bij K.B. is aan O1, van Bleijswijk Tie- rens Verhagen, op zijn verzoek, met in gang van 1 Mei 1937, eervol ontslag ver leend als burgemeester der gemeente Wol- phaartsdijk. Nog steeds aardappel-export naar Zuid-Amerika. Nadat de vorige maand reeds groote partijen aardappelen uit Zeeuwsch- Vlaanderen naar Marokko en Argentinië zijn verscheept, is thans weer in Z. Vlaanderen buitengewone bedrijvigheid in den aardappelhandel waar te nemen. Duizenden kistjes met aardappelen zijn reeds verzonden naar Zuid-Amerika en nog steeds houdt de uitvoer aan. Zooveel drukte is er sedert langen tijd niet voor gekomen in deze streek. Niet aEeen voor de handelaren, doch ook voor de arbeiders is dit een buiten kansje, daar het werk, hieraan verbon den, beter betaald wordt dan het ge wone landwerk. (Telegr.) Middelburg. Een diamanten brui loft. Het echtpaar J. BroekMuller, wonende Korte Noordstraat alhier, her dacht gisteren den dag waarop het voor 60 jaar in het huwelijk trad. Beide echte lieden mogen zich in een goede gezond heid verheugen. De man is 86, de vrouw 78 jaar oud. De heer Brock is reeds ruim 31 jaar gepensionneerd als postbeambte te Vlis singen. Het echtpaar kon het diamanten feest vieren in tegenwoordigheid van hun 8 kinderen met hun echtgenooten, de 15 kleinkinderen en twee achterkleinkinde ren. Athletiek. De Athletiekvereeni- ging „E.M.M." hield Zaterdagavond in de „Vergenoeging" een propaganda-avond. Na een welkomstwoord van den voorzit ter, den heer R. van Roo, werden aller eerst twee filmen vertoond van de athle tiek op de Olympische Spelen te Berlijn. Dr J. C. Peeck heeft vervolgens in een korte toespraak gewezen op het nut van een goede en verstandige sportbeoefening voor het lichaam. Echter is controle door bevoegden zeer gewenscht. Daarom wees spr. op het instituut van medische sport keuring. De heer K. de Vries, voorzitter van het district Zeeland van de K.N.A.U. sprak nog een opwekkend woord en de leden hebt verloren. Was er iets van waarde in?" De grijze, uitdrukkingsvolle oogen wier pen een snellen, onderzoekenden blik op het mooie gezicht van de vraagster en daarna antwoordde de eigenares: „Ja, mijn kaartjes en mijn geld. Ek vraag me af, hoe ik nu thuis kan komen. En het is van het grootste belang, dat ik geen vertraging ondervind, want vader is ziek, erg ziek en bij wenscht mij bij zich te hebben". „Dan moet ge met ons reizen!" riep Enid impulsief uit, nu toch met mede lijden bewogen met de treurige omstan digheden van het meisje. „Wees maar niet bezorgd. Mijn broeder zal wel alle noodige maatregelen nemen. Moet ge nog veel verder als ge Folkestone bereikt hebt?" „Naar Richmond in Surrey", was het korte antwoord. „Dat is wel zonderling!" riep Enid op gewonden uit. „Mijn broer en ik hebben juist een bezoek af te leggen bij vrienden in Richmond. Dan kunnen we samen rei zen, indien ge daar neiging voor gevoelt". Het meisje betuigde rustig haar dank baarheid en Enid haalde uit haar tasch je een keurig visitekaarten- etui en ter wijl ze met een glimlach het kaartje aan 1 haar gezellin overreikte zei ze: van „Wilhelmina" en „E.M.M." vulden den avond vorder met vrije- en staaf- oefeningen en werken aan de brug. Vereeniging tot bestrij- d i n g der T. B. C. De Vereeniging tot bestrijding der tuberculose hield haar jaarvergadering in het Militair Tehuis onder voorzitterschap van den heer L. Onderdijk. De secretaris, de heer J. C. F. van Kamer, bracht jaarverslag uit. Een com missie werd ingesteld met het doel om de aanvragen om geldelijken bijstand bij uitzendingen naar sanatoria te beoordee- len. Hierin namen zitting de heeren D. N. van Gelderen, penningmeester, J. C. Peeck, beide artsen en de secretaris. Aan het einde van het jaar deelde de penningmeester mede, door drukke werk zaamheden te moeten bedanken. Een woord van dank aan hem voor de acu- rate wijze van werken gedurende 11 jaar, acht de secretaris zeer zeker op zijn plaats. Ernstige behoefte werd gevoeld aan twee nieuwe ligtenten ter vervanging van oude. Samenwerking is gezocht en verkregen met het „Emmabloemcomité", Het jaarverslag werd goedgekeurd, eveneens de rekening. Het eindcijfer is f4926,89. Het nadeelig saldo daalde van f 548,70 tot f 431,83. In het Fonds voor versterkende midde len kwam f289,62 door de bekende busjes in, doch er werd f 387,53 uitgegeven. O.m. is ontvangen een legaat groot f200 van wijlen mevrouw Wed. BreemanMakkers en een gift van de Postduivenvereeniging „Zeelandia", groot f 11,50. Zuster van Roo bracht daama haar jaarverslag als huisbezoekster uit. Daar in vermeldt zij, dat begonnen is met toe zicht over 127 gezinnen met 140 patiën ten en geëindigd met 135 gezinnen met 143 patiënten. Het aantal bezoeken in gezinnen voor maatschappelijke doelein den bedroeg 1913. Verscheiden spreek uren van den schoolarts werden bijge woond. Voor dit preventieve werk werden ook verschillende bezoeken gebracht. Uit gezonden werden via de Vereeniging, in combinatie met verschillende andere ver- eenigingen 9 patiënten naar sanatoria, 2 naar „Zonneveld", 2 patiënten werden in het Gasthuis opgenomen en 18 kinderen uit gezinnen, die onder toezicht der zus ters staan, gingen naar Vacantiekolonies. Woningverbeteringen kwamen 4 maal tot stand en een enkele slaapplaatsverbete ring. De zuster hoopt, dat men de men- schen hierdoor zal overtuigen, dat de slaapplaatsen zoo gekozen moeten wor den, dat licht, lucht en zon in ruime mate kunnen toetreden. Versterkend voedsel werd gedurende korteren of langeren tijd aan patiënten verstrekt. Huurtoeslag is aan 8 patiënten gegeven; hulp bij de wasch of in de huishouding doorloopend het geheele jaar aan zeven, terwijl aan één patiënt een waschmachine werd ver strekt. De ligtenten werden dit jaar alle 4 gebruikt, waarbij bleek, dat twee noo dig door nieuwe moeten worden ver vangen. De voorzitter bracht dank aan Zuster van Roo voor de wijze, waarop deze haar taak vervult. Het verslag gaf aanleiding de vraag ter sprake te brengen of men een der ^°iïw AX)X)*> Voelt ge U rillerig en onprettig, too eent grieperig? Neem dan avonds voor het naar bed gaan één of twee "AKKERTJES" en tien tegen een, dat Ge U 's morgens weer too frisch als een hoentje voelt, want Nederlands* "A K K E R T J S" zijn echte Product koorts-verdrij vers I Onovertrof fen bij rheumatiek, spierpijn, spil, zenuwpijn, migraine, enz. Per 12 stuks slechts 52 aent. Volgen» recept vctn Apotheker Dumort „Nu mogen we toch ook wel eikaars namen weten. Wilt ge me de uwe vertel len opdat we ons niet zoo geheel vreemd tegenover elkaar gevoelen?" In antwoord daarop speelde voor een oogenblik een glimlach om den beweeg lijken mond van bet meisje en ze zeide met een volle, muzikale stem: „Mijn kaartjes hebben bet lot van mijn beurs gedeeld, dus moet ik wel om goed vertrouwen vragen. Mijn naam is Patri cia Norman. Het is heel aardig van u om voor een vreemdelinge zoo vriendelijk te zijn". „Es verdien geen dank", was Enid's openhartig antworod. „Maar mijn broer was met uw lot begaan en vreesde, dat ge in moeilijkheden zoudt verkeeren. Mag ik bem aan u voorstellen?" Op een teeken van zijn zuster kwam bij tamelijk onhandig naar voren en toen de kennismaking plaats gehad bad, ver kondigde Enid hem vroolijk: „Juffrouw Norman gaat ook naar Richmond, Raymond. Is dat niet een mee valler?" „Ja zeker", stemde hij toe, terwijl een glimlach zijn verweerd gezicht een geheel ander aanzien gaf, hetgeen in Patricia's eenzaam hart een gevoel van diep ver trouwen wekte. (Wordt vervolgd.)

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1937 | | pagina 2