A.S.F. KORRELS Voor Drulvenkassen, Warenhuizen, Bakken en Vollegrondsculturen werk- trï 1936. TUINDERS I Vraagt nu Uw handelaar of organisatie 12 x 10 x 18 Ceconcentreerde volledige meststof in Korrelvorm. Chloorvrij en in water oplosbaar^ Analyse: 12 Stikstof, 10 Fosforzuur, 18 Kali. Vraagt nu Uw leverancier deze alom gunstig bekende Nederlandsche Korrelmest met het wettig gede poneerde merk A. S. F. Vraagt de brochure„De A. S. F. Korrels in de practijk, „TEELT ZOETE DRUIVEN". Deze brochure is gratis verkrijgbaar bij Uw leverancier en bij de fabrikante. N.V. AMSTERDAMSCHE SUPERFOSFAATFABRIEK Maliebaan 81 UTRECHT Telefoon 13957 Rechtszaken Laatste Berichten Berichten over onze Adverteerders. Ingezonden Stukken. Marktberichten Burgerlijke Stand. Advertentiën. Statistiek betreffen- L, bij alle middeling einde van: |stijging(+) daling(— 3.411 2.114 15 3.136 9 —18.028 -26.689 letreffende fan de ja- toen Mei- -Febr. '37. einde van: stijging(+) daling(— 15 - 1.155 fl 755 1.347 7.170 |>0 —10.427 bierbij nog aangege- loop der aand kun- |ch in be- Ibeteekenia verkeloois- Ipvallender eind Fe- bnen min- lebr. 1936. JOORDEN. tide predl- nding, een iigen brief Rusland.) tot steun „Licht in icht: iter te Am- rgemeester I Baron van effecten te Paasch- gmeester 21, Vreesp. F. F. de Neerlang- ïderak. Te abroek. Te pisbroek, am (toez), Bax te Scheele Icbolten te pdewerking 6 u. ds Homburg. Plagge- jz. kerk, 2 Overweel aanrij- bn Utrecht- it „Zon en Isknecht en Jn aan ge- een auto, bmand uit veer 25 m. gedood. De In schedel- |maten. Hij stand naar de twee, idden ge- ie boomen ig oversta- u i t g e - van der zijn gis- ler vierdui- ls halfwas |or groote |en tuinder de stook- onderzoek een in de it een j'ks- en ge- hdt op bet steld naar |t Donder- VICE-ADMIRAAL M, H, VAN DULM OVER ZIJN WERK TE LONDEN Voor een kort verblijf gedurende de Paafichdagen in den kring van zijn fami lie ie gieterochtend te 'e-Oravenhage te rug gekeerd vice-admiraai M, H. v, Duim, die in 'bet begin van deze maand door de non-interventie commissie te Londen is benoemd tot voorzitter van de Internatio nal Board of non-intervention, 't lichaam dat is belast met de uitvoering van de door genoemde commissie vastgestelde maatregelen voor de handhaving van de non-interventie ten aanzien van het con flict in Spanje. Vioe-admiraal Van Duim, die op 15 Maart naar Londen vertrok, was gaarne bereid aan de pers het een en ander mee le deelen van de indrukken, die hij ge durende de eerste tien dagen, dat hij zijn werkzaamheden heeft aangevangen, heeft opgedaan. Hij is begrijpelijk, zoo zeide hij, dat het publiek ongeduldig begint te worden en. zich afvraagt, wanneer de gesloten over eenkomst effectief zal worden, maar men vergete niet, hoe uitgebreid en ingewik keld de voorbereidingen zijn, die getrof fen moeten worden. D'e eerste opdracht, die wij hadden te vervullen, was de benoeming van admini strateurs voor de observatie havens, die schepen, welke een Spaansche haven als bestemming hebben, moeten aanloopen om een observation-officer aan boord te nemen. 'De oorlogsschepen van de vier groote mogendheden, die aan het controleplan meedoen, zullen zich waarschijnlijk er toe bepalen, na te gaan of schepen, die op weg zijn naar Spanje, een observing-offi- cer aan boord hebben. Onze landgenoot, kolonel Akkerman, wordt administrateur te Lissabon, terwijl kolonel Oele belast wordt met het toezicht in een der zones aan de Franscb-Spaansche grens. D'e controle op de Spaansch-Fortugee- sche grens valt buiten de competentie van het bureau, aangezien deze geregeld is bij een onderlinge overeenkomst tussc/hen Engeland en Portugal. Vice-admiraai van Duim verzekerde, dat er te Londen zeer hard gewerkt wordt eiken dag tot laat in den avond, om zoo spoedig mogelijk met het geheele schema gereed te zijn. Onmiddellijk na Paschen keert de heer Van Duim naar Londen terug en weldra hoopt hij dan het apparaat, dat hij in opdracht van de non-intervent;e-oommis- sie, met zijn medewerkers, heeft gescha pen, in werking te kunnen stel'en dag avond plaats vond op den rijks straatweg BredaTerheyde. Om ongeveer kwart over zes zagen voorbijgangers in zeer snelle vaart uit de richting Breda een twoseater naderen, waarin voorin zaten een heer en een da me, terwijl in de dickyseat eveneens een dame zat. Tot hun groote ontsteltenis za gen de ooggetuigen, dat ongeveer ter hoogte van café „De gebraden Aal" de laatstgenoemde dame uit de dickyseat klom en van de auto sprong, welke vol gens hen zeker met een snelheid van tachtig kilometer reed. De voorin zittende dame keek uit het portierraam, maar zonder dat zij of haar metgezel zich om de op straat liggende dame bekommerden, verdween de auto in de richting Dordrecht. De naar schatting 25-jarige dame, die door den val was versuft en wier kleeren danig waren gehavend, werd door de voorbijgangers een nabijgelegen boerderij binnengedragen* waar bleek, dat haar armen en beenen deerlijk waren ontveld. Toen zij een weinig was hekomen, er kende de onbekende, dat zij; uit de auto was gesprongen, doch weigerde de reden op te geven van deze roekelooze daad. Ook bleek zij' niet te overreden, haar naam te noemen. Aan een der aanwezi gen, die aanbood een paar nieuwe kousen te gaan koop en, verklaarde zij, totaal zonder geldmiddelen te zijin. Toen de noodzakelijkheid werd besproken dokter en politie te halen, verliet zij1 evenwel het huis en liep den straatweg op, waar zij een toevallig passeerende auto aanhield, die haar op haar verzoek opnam en daarna wegreed in de richting Dor drecht. Rijks en gemeentepolitie doen thans alle moeite om de beide automobilisten op het spoor te komen om het geheimzin nig geval te ontsluieren. Gisteravond was hun dit echter nog niet gelukt. Garagehouder gearres teerd. De politie te Haarlem heeft Donderdagmiddag een 34-jarigen garage houder in zijn woning te Santpoort gear resteerd. De man, die vroeger procuratiehouder bij een Amsterdamsche bankinstelling was en die eenige maanden geleden is ontslagen, zou een bedrag van ongeveer f 7000 hebben verduisterd. Na zijn ontslag heeft hij, samen met een compagnon, een garage opgericht te Santpoort. Met dezen compagnon heeft hij onlangs oneenigheid gekregen. Vliegtuigongeluk in Duit'schland. Eén doode, vier gewonden. 'Gistermorgen is, onderweg van Berlijn naar Keulen, het vliegtuig „D-Upox" in de nabijheid van Hannover gedwongen geweest een noodlanding te maken ten gevolge van motorstoring. Het vliegtuig werd zwaar beschadigd Eén inzittende kwam om het leven, de vier anderen werden zwaar gewond. Kind onder een vracht auto. Gistermiddag is in de Schoolstr. te Delfzijl een doodelijk ongeluk voorge vallen. Een met graan geladen vrachtauto reed genoemde straat in, waar op het plein voor de U.L.O.-school eenige kinde ren aan het spelen waren Opeens liep de 6-jarige M. ap de rij dende vrachtauto toe. Het meisje ging aan een zijkant hangen, doch kon zich blijkbaar niet houden en viel er af. Zij kwam ongelukkigerwijze juist voor een achterwiel terecht, dat baar over het hoofd ging. De dood trad onmiddel lijk in. Kindje in kokend wa ter gevallen. Het bijna 3-jarige dochtertje van de familie Z. te Bruns- sum bad het ongeluk, tijdens de afwezig heid van de moeder in een emmer kokend water te vallen. De kleine werd met zeer ernstige brandwonden opgenomen. Kantongerecht te Middelburg. De Kantonrechter te Middelburg heeft veroordeeld wegens Overtreding van de Motor- en Rijwiel of het „Motor- en Rijwielreglement": J. K. te Kruiningen f 5 b. of 5 d. h.; J. G. te Zoutelande, f3 b. of 3 d. h.; L. G. te Hoedekenskerke, f2 b. of 2 d. h.; J. J. de M. te Borsselen, 2 maai één maand tuchtschool voorwaardelijk met een proef tijd van twee jaren; P. V. te Koudekerke, fl b. of 1 d. h.; J. T. te Middelburg f3 b. of 3d. h.; J. v. E. te Vlissingen f3 'b. of 3 d. h.; J. N. V. te Koudekerke f3 b. of 3 d. h.; C. J. te Kloetinge f3 b. of 3 d. h.; L. J. Z. te Hoofdplaat f 1 b. of 1 d. h.; A. E. te Amsterdam f3 b. of 3 d .h.; J. J. P. te 's-Heer Arends- kerke f 3 b. of 3 d. h.; J. A .de V. te Vlis singen £3 b. of 3 d. h.; J. S. te Goes f3 b. of 3d. h.; K. S. te Wissenkerke f 1 b. of 1 d. h.; J. 'L. té Zoutelande f25 b. of 10 d. h.; E. C. P. te Ellewoutsdijk f b. of 1 d. h.; Aa. Pa. L. te Vlissingen f 1 b. of 1 d. h.; C. P. v. d. E. te Goes f5 b. of 5 d. h.; M. v. S. te 's-Heer Arends- kerke f3 b. of 3 d. h.; G. V. te Vrou wenpolder f 2 b. of 2 d. h. Straatschenderij: G. F. te Schore f 3 of 3 d. b. Niet zorgen dat een door hem op den openbaren weg geplaatst voorwerp be hoorlijk verlicht is: A. K. te Breda f7.50 b. of 5 d. h., met toewijzing van de civie le vordering van J. P. te Goes tot een be drag van f 10 alsmede veroordeeling van A. K. in de te maken kosten van tenuit voerlegging van dit vonnis. Voorschrift op watergebied overtreden: M. S. te Wemeldinge f3 b. of 3 d. h. Overtreding arbeidswet: J. A. de B. te Vlissingen f2 b. of 2 d. h. Idem bij de tweede herhaling: J. A. te Vlissingen f 15 b. of 10 d. h. Overtreding leerplichtwetMa. K. geb. J. te Vlissingen f7.50 b. of 5 d. h. Als hoofd van een bedrijf boter doen afleveren met een te laag vetgehalte: A. N. te Nisse f10 b. of 10 d. h.; Ma. v. d. E. te Heinkenszand f 5 b. of 5 d. h. Overtreding winkelsluitingswet: O. S. te Vlissingen, vrijspraak. Als eigenaar van onroerend goed daar aan borden hebben gebezigd tot reclame: J. 'R. te Wemeldinge f 7.50 b. of 5 d. h. Als schipper een Rijkskanaal bevaren de niet voorzien zijn van de voorgeschre ven reglementen: A. L. L., gedomicilieerd te Dordrecht, 3 maal f2 b. of 2 d. h. voor iedere boete; T. K. gedomicilieerd te Fijnaart 3 maal f2 b. of 2 d. h. voor iedere boete; F. A. M. gedomicilieerd te Antwerpen 2 maal f2 b. of 2 d. h. voor iedere boete; W. F. D. R., gedomicilieerd te Parchau, 2 maal f2 b. of 2 d. h. voor iedere boete; A. A. V., gedomicilieerd te Doel, 3 maal f2 b. of 2 d. h. voor iedere boete; H. de V., gedomicilieerd te Ida- feen, 3 maal f2 b. of 2 d. h. voor iedere boete. Als schipper een Rijkskanaal bevaren zonder dat een peilschaal is aangebracht: Ch. v. S., gedomicilieerd te Rotterdam, f2 b. of 2 d. h.; W. H., gedomicilieerd te Waspik, f2 b. of 2d. h.; C. B., gedomi cilieerd te Rotterdam, f2 b. of 2 d. h. Als schipper een Rijkskanaal bevaren zonder den naam van den schipper of eigenaar vermeld is; P. N. J. te Antwer pen gedomicilieerd, f2 b. of 2 h. d. Als scripper tegen een sluis aanvaren niettegenstaande een waarschuwingstee- ken wordt vertoond: J. v. d. S., gedomi cilieerd te Brouwershaven, f 5 en f 10 b. of 5 en 10 d. h. Een schutsluis in een Rijkskanaal bin nen varen, zonder dat het ander in de daarvoor bestemde kluis i's opgehaald; J. C. V., gedomicilieerd te Bergen op Zoom f2 b. of 2 d. h. Zonder vergunning langs een spoorweg loopen: M. O. te Baarland f 3 b. of 3 d. h.; H. S. te Baarland f2 b. of 2 d. h. Overtreding venlverbod respectievelijk in de gemeente Middelburg, Kruiningen, Wolphaartsdijk en Wissenkerke: P. de V. te Oost- en West-Souburg f2 b. of 2 d. h.; D. E. M. te Dordrecht f 1 b. of 1 d. h.; Pb. V. te Goes f 1 b. of 1 d. h.; A. de L. te Kloetinge f 1 b. of 1 d. h. In de gemeente Wissenkerke met een bespannen voertuig in draf rijden waar dit is verboden; L. J. de B. te Wissen kerke f3 b. of 2 d. h. Cassatie. Ddor J. S., 41 jaar, scheepsbevrachter, wonende te Wemel dinge, is cassatie aangeteekend tegen bet vonnis der Rechtbank van 22 Maart 1937, waarbij de verdachte met bevesti ging van bet vonnis van den Kanton rechter te Middelburg, terzake van uitlok king van de overtreding betreffende de Evenredige Vrachtverdeeling is veroor deeld tot f 50 boete of 10 d. h. Middelburg. Dinsdagavond werd in de Cihr. Kweekschool te Middelburg de eind- les gehouden van de algemeene Tuin- bouwwintereursus. Nadat door de onderwijzers, de heeren J. Weeda en M. Wattel te Middelburg en A. de Jager te Nieuwland, aan de leer lingen vragen waren gesteld, werden de volgende personen bevorderd van de eer ste naar de tweede klas; P. Abrahamse, Abr. de Boks, G. Krijger, T. Kleinjan, te Middelburg; J. de Keuning, Nieuwland, W. Biesuyen, 'St. Laurens, A. den Hol lander, Oostkapelle; A. Sanderse, Koude kerke; J. B. Koole, Vlissingen; J. de Vis ser, Serooskerke; G. Sturm, Biggekerke; J. Koster te Arnemuiden. Aan de volgende personen werd het einddiploma) uitgereikt: L. Barendsen Azn.; L. Barendsen Mzn., C. Manni, J. Polderman, J. lilroe, A. Verstraten, al len te Middelburg; M. Cal jouw, Veere, J. d. Hollander, W. Vos, te Oostkapelle; G. Sanderse, Grijpskerke, C. de Kraker, Nieuwland; L. Provoost, A. Verhage te Domburg. De Rijkstuinbouwconsulent, Ir B. Bos nia, wees de leerlingen op de groote be- teekenis welke een tuinbouwcursus heeft bij' de opleiding tot een goed vakman. Spr. was zeer voldaan over het bereikte resultaat en wekte de geslaagden op hun kennis in hun omgeving uit te dragen. De onderwijzers dankten voor het ont vangen blijk van waardeering en voor de prettige samerwerking. Namens de comm. van Toezicht sprak dhr Abrahamse van St. Laurens, welke zijn waardeering uitsprak over het werk der onderwijzers en der leerlingen en wekte hen op zich verder te ontwikkelen, waarbij! hij vooral wees op het nut en de groote beteekenis der organisaties. Na mens de leerlingen sprak L. Provoost woorden van dank. Tentoonstelling N.V. Plet van Reeuwijks Woninginrichting. Het is gewoonte geworden, dat zoo tegen Paschen de N.V. Piet van Reeuwijks wo ninginrichting, de deuren van haar groo te magazijn aan de Kipstraat te Rotter dam open zet om aan het publiek ge legenheid te geven kennis te nemen van wat er zoo al weer voor nieuws op meu- bileeringsgebied te zien is. Ook thans is deze jaarlijksche expositie wederom ge reed en niet alleen in de „etalagestraat" (met 56 mieubelétalages) in de parterre, maar op alle verdiepingen van het groote pand staan de salons opgesteld met zit kamers, eetkamers, slaapkamers, heeren kamers enz. De eerste étage is voor den bezoeker eigenlijk het meest interessant, want hier vindt men de nieuwste snufjes op meubi- leeringsgebied, ook in bijzondere hout soorten. Op de eerste étage vindt men ook de moderne stalen meubelen. Nieuw op deze étage is de afdeeling Perzische tapijten, waarvan men een groote sorteering vindt. Overigens heeft men in de parterre een keurige tentoonstelling ingericht van pro ducten van de Vereenigde Tapijtenfabrie- ken. Dat de Engelsohe en „old finish "-stij len nog lang niet afgedaan hebben, merkt men wel zeer duidelijk bij een rondwan deling door de ongeveer 1500 modelka mers, die op de verschillende étalages zijn ondergebracht. Hier merkt men ook, dat men voor betrekkelijk weinig geld zijn huis aardig kan inrichten. Buiten verantwoordelijkheid dei'Redactie Mijnheer de Redacteur, Verzoeke beleefd als abonné een plaats- Je in Uw blad, waarvoor bij voorbaat mijn dank. Naar aanleiding van het raadsverslag van Waarde, voorkomende in Uw blad van 25 Maart 1937 aangaande een adres door mij als generale brandmeester van Waarde aan den raad gericht en de door de Stk.-Ger. wethouders van Fraassen en Wisse gedane beschuldigingen (vol gens het verslag), aan mijn persoon in voornoemde raadsvergadering gedaan, zij het mij vergund door middel van dit blad in het kort aan de heeren Wethou ders van Fraassen en Wisse mede te deelen: 1. Dat door mij als generale brand meester nooit geen brandweermateriaal aan de gemeente is geleverd, wat uit de rekeningen van de gemeente officiéél blijkt. Als dat niet zoo is, bewijs dan het tegendeel, heeren. 2. Dat niettegenstaande dit voornoem de wethouders door leugens en verdacht makingen mijn eer hebben aangetast op een wijze, zooals men alleen van deze heeren kan verwachten. Wethouder van Fraassen, U hebt mij door vele woorden in de raadsvergade ring beleedigd en verdacht gemaakt. U kan dat daar doen, omdat U niet ge rechtelijk vervolgbaar bent voor datgene wat U daar zegt. Maar ik vraag U, her haal Uw woorden eens in het publiek, op straat, als het een eerlijke zaak is, toon U dan eens een man. En U, wethouder Wisse, U heeft vol gens het verslag gezegd, dat de geheele houding van Wondergem deed zien, dat hij schuldig was. Welnu, ook U noodig ik uit om met bewijzen dit aan te toonen en het buiten de raadzaal in bijzijn van eenige personen te herhalen. Maar daar ontbreekt bij U, heeren, ook de moed voor. Het gaat beter om mij te beschimpen, te beleedigen en verdacht te maken van uit een veilige raadzaal dan als eerlijke menschen mij als generale brandmeester recht te doen wedervaren. U mijnheer de Redacteur, dank voor de plaatsruimte. A. WONDERGEM, Generale Brandmeester. Waarde, 27 Maart 1937. GOES. Veilingsvereen. Zuid-Beveland. Veiling van Donderdag 25 Maart 1937. Spinazie 1619, Snijsla 1719, Sprui ten 1315, id. (stek) 47, Witlof 5 10, Gele Savoyekool 2.70, Boerekool 1.50, Uien 11.10, Prei 1.50—1.70, Wijnpeen 1, Kroten 1.70, Blauwe Aardappels 2.10 2.60, alles per 100 kg.; Radijs 2.402.50, Rabarber 7, Selderij 1.202.30, Tulpen 9, alles per 100 bos Primulaplanten 1.50, Madelief plan ten 1.201.70 per 100 stuks. MIDDELBURG. Veiling van 26 Maart. Roode kool 1,53, molsla 2223, veldsla '321, spinazie 1127, postelein 15 17, andijvie 1724, sla 837, savoye kool 45, boerekool 1,52, spruiten 4 20, witlof 514, schorseneeren 810, koolrapen 11,5, rapen 0,51, peen 1 2, uien 12, kroten 11,5, br. boonen 79 ct. alles per kg; raapstelen 1,52, selderie 16,5, rabarber 611,5, radijs 1,55,5 ct., alles per bos; bloemkool 4,5 22, andijvie 2,55,5, kropsla 812, knolselderie 2 ct. alles per stuk. THOLEN. Roomboter p. pond 82 ct., boereboter 77 ct., eieren >p. 100 f3,20. THOLEN.,» Veilingsvereeniging „De Eendracht". Roodekool 2.252.40, Deen- sche wittekool 1.20, Prei 2.502.75, alles per 100 kg.; Wijnpeen 7.207.43 per 100 kg.; ST. MAARTENSDIJK, 25 Maart. Of- ficieele noteering van de Marktcommissie van de Z.L.M. Van granen en peulvruch ten weges te geringe aanvoer geen no teeringen. Aardappels per 70 kg.: Witte Eigen heimers f 1.501.60, Zeeuwsche bonten 1.90—2, id. blauwen 1.902, Poters 1.25. Uien per 60 kg (ongesort.): Groote, bruine uien 0.650.75. Stroo f 11 per 1000 kg. geperst. Hooi f25—30 per 1000 kg. oogeperet ST. MAARTENSDIJK, 25 Maart. Vei- lingsvereeniging „St. Maartensdijk en Omgeving". Uienveiling: Groote, bruine uien 1.10— 1.50, Bonken 1.10; Pickles 1; Drielingen 0.60; Breekpeeën le soort 0.800.84; id. 2de soort 0.60. Prijzen per 100 kg. gesor teerd. Totale aanvoer: 15.000 kg. uien en 20.000 kg. breekpeeën. Prijzen lager; handel slap. i, MIDDELBURG. Overleden: D. J. Koo- man, 71 j,, geh. met J. M de Ridder; 1. Bastiaanse, 77 j., geh. met E. Krijger. Ondertrouwd; J. de Bree, 26 j. en P. Pieterse, 25 j.; W. de Jongh, 27 j. en A. Kaland, 33 j.; J, Rottier, 52 j. en P. A. Hendrikse, 39 j. Getrouwd; G. van Gemert, 20 j. en M. M. de Hullu, 22 j. (M. C) Van 22—25 Maart. VLISSINGEN. Ondertrouwd: J. M. W. L. Kotoun, 23 j, en M. Weeland, 21 j; J. Reinigert, 26 j. en G. H. Sandifort, 23 j; G. A. Mulder, 27 j. en M. G. Kuijt, 27 j. Getrouwd: G. Kuiper, 27 j. en A. J. Bos, 25 j. Bevallen: G. W. M. van Schaik geb. de Visser, z.; M. v. Bergen geb. Tonnessen, d.; S. E. Jaeger geb. Labberté, z Overleden; L. Walraven, 82 j., vrouw van G. J. Visser; J. M. G. Ratelband, 35 j, ongeh.; D. Beekman, 55 j., man van L. Izeboud. (V. C.) COLIJNSPLAAT. Ondertrouwd: 12, Leijn Versluis 22 j. jm. en Anna Jacoba Jasperse 20 j. jd.; Jan Thomas Visser 24 j. jm. en Janna Bouterse 24 j. jd. (N. B.) Over de maand Februari. ARNEMUIDEN. Bevallen: G. van Eel- zen geb. Meulmeester, d.. J. C. Klaasse geb Kasse, d.; M. Marijs geb Meulmees ter, z; A. Maljers geb. de Troye, z.; M. Siereveld geb. Sierveld, z. Overleden; J. van de Gruiter, 36 j., echtgen. van L. v. d. Ketterij; T. M. van de Gruiter, 2 maanden, d. v. G. van de Gruiter en M. Galjouw; J. Kloet, 63 j., eohtgenoote van J. Zwemer. (M. G.) Stand van hedenmorgen 10 u.: Stand van Donderdagmiddag 3 u.: 302. Licht op voor fietsen: Zondag 6 u. 50 min. Maandag 6 u. 51 min. Dinsdag 6 u. 52 min. Voor de zeer vele blijken van deelneming, ontvangen gedurende de ziekte en na het overlijden van onzen geliefden Man, Vader, Be huwd- en Grootvader en Zoon JAN GIDEONSE, betuigen wij onzen hartelijken dank, inzonderheid aan Dr Bloos voor de geneeskundige behandeling en Zuster Meijer voor de liefderijke verpleging. Uit aller naam: Wed. J. GIDEONSE— POLDERDIJK. Oost-Souburg, 27 Maart 1937. VEILING TE ZOUTELANDE van 9 PERCEELEN BOUW- EN WEILAND, onder Zoutelande en Westkapelle. samen 3.8828 H.A. (9 G. 268 R.), voor de Erven van de Wed, A. CLARISSE—STROO, OF WOENSDAG 14 APRIL 1937. Nader te adverteeren. Notaris LOEFT.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1937 | | pagina 3