KING DE VOORSTELLEN TOT WIJZIGING VAN DE GRONDWET. PEPERMUNT De Erfenis uit Amerika King houdt U fris en monter! De Tweede Kamer. Uit de Provincie Eeri" natuurlijke verkwikking/ FEUILLETON Het Voorloopig Verslag van de Eerste Kamer. het een goede cotamiMie ran advie«; mede v«,n mannen uit de practijk. Spr, verdedigt de werking der e o o- nomisoh-technologiaohe Instituten, Men moet zich van die instituten echter geen wonderen voorstel len. Met tevredenheid constateert spr„ dat door sommige reeds nuttig werk kan wor den verricht. Zoo zijn er o.m. al een 70 adviezen gegeven, die practische gevol gen opleverden. Als er elk jaar een 15- tal goede industrieën door die instituten bijkomen, is spr, tevreden. Zeker isdebestrijding van de werkloosheid een economi sche aangelegenheid. Vele maatregelen zijn er reeds in die richting genomen. Spr. wijst op de financieringsmaat schappij, de vestigingswet, allerlei mid denstandsaangelegenheden, contingen tee ringen, welke aan vele Nederlanders werk verschaffen enz. In de practijik heeft spr. die bestrijding dus mede gevoerd. Wat speciale bestellingen voor defensie betreft is er voortdurend overleg met sprekers departement. Er zijn technische bezwa ren, ook worden ze gebruikt bij handels politieke onderhandelingen. De Rijnvaartpremies betreffen een ne telige internationale kwestie, zegt spr. De regeering is den havensteden tegemoet gekomen, o.m. door hulp voor verlaging van havengelden. ,Wat verder de ordening betreft, spr. maakt onderscheid tusschen de or dening op basis der wet en de ordening als corporaties van bedrijven, welke elk een orgaan hebben. Iemand, die twintig jaar in de practijk der 'bedrijven heeft verkeerd als spr, kan men bezwaarlijk verwijten, dat hij is tegen gezonde samen werking der bedrijven. Verschillende professoren hebben voot de ordening geschreven. Spr. zet uiteen, hoe moeilijk het in de practijk is, met de ordening wat te bereiken. Menschen, the oretisch doorkneed in de ordeningsge dachte, kunnen nog niet altijd een prac- tisch plan aangeven. Halve ordening is wanorde, wordt wel eens gezegd. Men mag de regeering niet verwijten te weinig voor de ordening te hebben gedaan. Den heer d'Ansembourg merkt spr. nog op, dat het onjuist is en niet correct, om een tegenstelling te construeeren tus schen den heer Golijn en spr. Mis- schien zou de heer d'An- sembourg, als hij eens met den heer Golijn ging pra ten, van dezen nog méér leeren dan spr. (Vroolijkheid). De 'heer d'Ansembourg vroeg, of de heer Hirsöhfeld in Duitschland wel per sona grata was. Zinspelend op diens Joodseh bloed, zeide hij, dat men Julius Streisoher ook niet naar Palestina zendt. fQNtHÜiAASI&jMBgJMN UNO pepermunt 5ness door Anne a e 1 e. 84) o— „Natuurlijk wel", lachtte Belle. „Trou wens, ik ben ervan overtuigd, dat in al je handelingen wel een spoor van egoïs me schuilt. Degenen, die je lief hebt zijn een deel van jezelf en wat je voor hen doet, doe je ook dikwijls omdat je het zelf zoo prettig vindt, genoegens te bereiden aan hen, die een deel van je hart in bezit hebben. O, als vader en Charlie eens weer gezond en behouden terug zullen komen, dan zal ik de ge lukkigste sterveling van de wereld zijn. Hoe vaak heb ik al niet gewenscht, dat Jabez Dauncey en zijn erfenis voor ons onbekend waren gebleven. Die momen- teele onzekerheid is één voortdurende marteling; je wordt steeds tusschen ho pen en vreezen heen en weer geslingerd en als de eene mail geweest is zie je al weer uit naar de volgende. Het komt mo voor alsof ik in de laatste drie maan den jaren ouder ben geworden, zooveel ia er gebeurd." Spr, had niet verwacht, dat zulke uit drukkingen hier zouden worden gebruikt. Spr. is vol lof over de kwaliteiten van den heer Hirsöhfeld, die inderdaad in Duitschland persona grata is. E e n de r- gelijke insinuatie over een ambtenaar, die tegen laag honorarium zóó zijn plioht, doet, aoht spr. volkom en mis plaatst. Het begrootingshoofdstuk wordt z. h. s. aangenomen. Tegen de heer Mar- chant et d'Ansembourg (N.S.B.). Wijziging Wetboek van Strafvordering. Dë Tweede Kamer heeft gisteren be handeld het wetsontwerp dat wijziging beoogt van art. 29 van het Wetboek van Strafvordering, waardoor de tweede, derde en vierde volzin van het eerste lid van art. 29 vervallen. Deze artikelen bepalen, dat de ver dachte bij het verhoor niet tot antwoor den verplicht is, dat hem hiervan, be halve in het geval van behandeling zij ner zaak ter terechtzitting, vóór het ver hoor mededeeling moet worden gedaan en dat van deze mededeeling in het ver hoor melding moet worden gemaakt. Do heer Goseling (R.K.) licht een amendement toe van de vaste commis sie voor privaat- en strafrecht, welke van oordeel is, dat de bepaling, „d e verdachte is niet tot ant woorden verplicht" als regel van positief recht behoort te worden ge handhaafd. De heer Donker (S.D.) verdedigt een door hem ingediend amendement, dat de strekking heeft, dat den verdach te, behalve in het geval van behande ling zijner zaak ter terechtzitting, vóór het verhoor wordt medegedeeld, dat. hij als verdachte wordt gehoord, dat al het geen hij antwoordt als bewijsmiddel te gen hem zal kunnen worden gebruikt en tevens dat zijn antwoorden ook te zijnen voordeele kunnen strekken. Do Minister van Justitie, de heer van S c h a i k, die het ontwerp verdedigt, laat de beslissing over het amendement van de vaste commissie aan de Kamer over, maar handhaaft zijn afwijzende houding t.a.v. het amendement-Donker. Vandaag zal over deze amendementen en over het wetsontwerp worden ge stemd. Eén richtingsverkeer. Ged. Staten hebben ingetrokken een besluit van 21 Augustus 1936, waarbij de Hoogeweg en het buiten de be bouwde kom gelegen noordelijke gedeel te van de Boschjeslaan, alles te Vlissin- gen geheel verboden werd voor motor rijtuigen op meer dan twee wielen. Dit verbod zal alleen gelden voor de richting KoudekerkschewegW est-Sou- burgsche weg. Bezoek aan Zeeland. Het moge dan nog winteren, de eer ste berichten van te verwachten gasten klinken reeds tot ons door. Zoo zullen op Dinsdag 27 April onge veer 300 Zwitsers een bezoek aan Zuid- Beveland en Walcheren brengen met A.T.O.-bussen. Na den marktdag te Goes te hebben bezocht, wordt doorgereden naar Vlis singen vanwaar een rondrit door Wal cheren begint. Des avonds heeft in „Britannia" een gezellige avond plaats, waaraan ook het Zuid-Bevelandsch a capella-koor zal medewerken. Het vermiste motorscheepje „Baltic". Het motorscheepje „Baltic", waarom trent men in ongerustheid verkeert, is op 24 Februari om 14.45 uur van V 1 i s- s i n g e n naar Strood (bij Londen) ver trokken. Het scheepje was geladen met steenen. De bemanning, die op 25 Januari voor den waterschout te Vlissingen werd ge monsterd, bestaat uit den kapitein G. de Ruyter, 30 jaar en afkomstig uit Al- blasserdam, diens vrouw G. de Ruyter- Hoogvliet, oud 29 jaar, den 28-jarigen stuurman J. Nieman uit Groningen, den 22-jarigen matroos G. Geisterfer uit Na enkele dagen van ongeduldig wachten kwam er dan weer een brief, waarvan de inhoud echter verre van opwekkend was. Hij luidde als volgt: „Lieve Belle, Nu is alles verloren en alle hoop op de erfenis van Jabez D'auncey is abso luut vervlogen. Op het meest onver wachte en ongedachte moment is de zoon van den overledene opgedoken, en je begrijpt, dat vanaf dat moment alle rechtsaanspraken vervielen. Er kan geen twijfel bestaan over zijn identiteit Iedereen herkende hem oogenblikkelijk en ook de advocaten gaven direct toe, dat hij de eenige, rechtmatige erfge naam was van het kapitaal van Jabez Dauncey. Ik heb hem nog niet gezien, maar ik weet dat hij, degene is, voor wien hij zich uitgeeft. De slag kwam zóó onverwacht, dat ik als het ware erdoor versuft ben en alles me een booze droom toeschijnt. Ik ben wanhopig en weet niet, wat we nu moeten beginnen. Ik heb jullie allemaal geruïneerd en jij had gelijk, toen je waarschuwde om niet met zoo'n ris kante zaak te beginnen. Waren we er maar nooit mee begonnen; was ik Charlie maar nooit gevolgd. Soms ben ik bang, dat ik dit alles niet meer zal kunnen dra gen, maar volslagen krankzinnig zal wor- Amsterdam en den kok B. J. Höfele uit Rotterdam. Zestigjarige man door de tram gegrepen De 00-jarige ongehuwde landbouwer J. Bogaert, wonende te Kloosterzande is gistermiddag te Hengstdijk door den Dieseltrein van de Z.-Vlaamsche Tram weg Mij. gegrepen en op slag gedood. Middelburg. De rolletjes kwartjes. De publicatie over het ge ven van rolletjes kwartjes in plaats van centen door een der postambtenaren al hier, heeft tot resultaat gehad, dat de rolletjes gisterenavond zijn terugbe zorgd. Hij, die ze in ontvangst had ge nomen bracht ze thuis en ging daarna op reis. Toen zijn echtgenoote het be richt las ging zij kijken naar de nog onaangeroerd gebleven pakjes en merkte toen eerst, dat er werkelijk een vergis sing in het spel was. i Intertype-avond. Uitgaande van de Lettergieterij „Amsterdam" werd gisteravond in de Sociëteit „St. Joris" een demonstratie gegeven van de nieuw ste, zeer interessante Intertype-film. Tal van grafische gezellen van de verschil lende bonden te Middelburg, Vlissingen en Goes woonden deze demonstratie bij. De film gaf een volledig beeld van de ontwikkeling der Intertype, van hetgeen met de Intertype kan worden bereikt, van de speciale Intertype-eigenschap- pen, het uitvul- en centreer-apparaat, het groot-corpsapparaat, enz. Kloetinge. Gisteravond hield de Chr. Mondorgelelub „Inter Nos" alhier in het Herv. Verenigingsgebouw, hetwelk tjok vol was, haar jaarvergadering, waaraan waS verbonden een muzikale uitvoering onder leiding van dhr P. B. v. Sprang. De vergadering werd op de gebruikelijke wijlze geopend door den voorzitter, dhr J. G. Lankester, waarna door mej. T. Felius, secr.-penn., de jaarverslagen wer den uitgebracht. Hierna volgden verschil lende muzieknummers, die zeer ver dienstelijk werden uitgevoerd. Een too- neelspel in drie bedrijven, getiteld „Zijn ideaal" werd mede keurig opgevoerd. Een en ander werd afgewisseld door declama ties van dhr G. van Gelderen. Het was reeds laat, toen de 2e voorzitter dhr P. Hoogstrate, dezen goed geslaagden avond sloot. Kruiningen. Woensdagavond vierde de C.J.V. „Ora et Labora" haar 18e jaar feest onder leiding van haar voorzitter, Ds Mortier. Uit het jaarverslag van den secr., M. Wondergem bleek een opgewekt vereenigingsleven, doch het ledental (12) i is niet stijgende. Het nummer ..Verras sing" bleek te zijn een film van „Focus" I uit Goes, wat een dankbaar applaus oogstte evenals de voordrachten. In de pauze werd een kopje melk met gebak ge bruikt. Het „tersbureau" viel ook in den smaak. Het was een gezellige, druk be zochte vergadering. 's Heer Hendrikskinderen. Op den 's Heer Hendrikskinderendijk alhier werd door de gladheid van den weg een zekere G. v. S. uit 'sHeer Arendskerke door een luxe auto aangereden. De jon gen bekwam een bloedende hoofdwonde en werd na in het café van den heer R. door dr v. d. Berg en dr v. d. Made verbonden te zijn per auto naar huis vervoerd. De politie doet onderzoek naar de schuldvraag. Nader meldt men ons, dat v. S., die met eenige vrienden liep te wandelen, zonder eerst achter zich te kijken, den weg is overgestoken, zoodat den chauf feurs geen schuld treft. Wolphaartsdijk. Woensdagavond trad alhier in de Geref. Kerk voor het Geref. jeugdverband op de heer J. van Wijk, onderwijzer met verlof uit Solo, die een rede hield over: „Jeugdwerk op het eiland Java". Hij wees op de hooge be- teekenis van dat werk voor de uitbrei ding van het koninkrijk Gods. D'aarna beantwoordde hij verschillende vragen. 's Heer Arendskerke. Benoemd tot vo lontair ter gemeente-secretarie de heer A. Meulbroek alhier. Heinkenszand. Woensdag werd de jaar- ïijlksche Ouderavond in de G'hr. school ge houden. De belangstelling was groot. De vergadering werd geopend door den voorzitter, dhr A. Slabfoekoorn. Daarna sprak het hoofd der school, dihr G. West- veer, over: „Blijven zitten". De leerlingen der 'hoogste klassen zon gen onder leiding van den kweelkeling met den. Voortdurend leef ik nog in zorg over Charlie en nu is deze groote teleurstel ling er nog bijgekomen, waardoor ik ook bitter berouw heb en gewetenswroeging, dat ik zoo heb gespeeld met jullie geluk en belangen. Zoo spoedig Charlie in staat zal zijn om te reizen, hopen we thuis te komen. Zijn toestand gaat erg op en neer. Soms denk ik, dat hij weer veel be ter is en dan lijkt hij me weer zoo ziek toe, dat ik het ergste vrees. Toch geven de artsen nog wel hoop. Charlie heeft ge zegd, dat je de kinderen maar heelemaal aan den landheer moet toevertrouwen, in dien hij dat wenscht. Dë arme jongen is zoo geslagen door deze slag en hij ziet nu de toekomst donkerder dan ooit. Het is een zeer geruststellende gedachte voor hem, dat zijn .^schoonvader zich over de kinderen zal willen ontfermen, temeer nu wij ook straatarm zijn geworden. Eh dat alles is mijn schuld, mijn schuld alleen. Zoo is het al geweest mijn heele leven lang en nu was ik toch zoo vol goede hoop, dat ik eindelijk eens geluk zou heb ben en ziedaar, daar staat opeens dat jongmensch voor onze oogen en onder schrijft het bewijs van onze ondergang. O, Belle, wat moet er van ons worden! Mijnheer Pearce zal natuurlijk oogen blikkelijk al onze hypotheken vervallen Aan het voorloopig verslag der Eerste Kamer over de wetsontwerpen tot het in overweging nemen van een voorstel tot verandering in de Grondwet is het vol gende ontleend: Algemeen was men ook in deze Kamer van oordeel, dat aan de thans aanhan gige Grondwetsherziening slechts zeer geringe beteekenis mag worden toegekend. Ettelijke leden waren van oordeel, dat, meer dan ooit in het verleden het geval was, thans een diepgaande herziening van de Grondwet op haar plaats zou zijn geweest. Er bestaat nu, trots de ernstige gevol gen, die de crisis heeft gehad, nopens de groote vragen van staat en maatschappij een zekere mate van e n gezindheid on der ons volk, sterk genoeg om haar vast te leggen in de hoogste Staatswet. Wenschelij'k ware geweest, indien zou zijn voorgesteld, in de Grondwet de lei dende gedachten op het stuk van het sociale leven te doen opnemen. Verscheidene leden brachten speciale onderwerpen ter sprake, welke zij noode bij de herziening hadden gemist. Zoo betreurden eenigen hunner, dat geen voorstel was ingediend, ten einde mogelijk te maken, dat in niet voldoende mate onafhankelijke vertegenwoordigers van bepaalde groepsbelangen van de ver kiesbaarheid worden uitgesloten. Ook in deze Kamer werd gelaakt, dat geen voorstellen zijn gedaan op het stuk van delegatie van wetgevende bevoegd heid. Sommige leden betreurden, dat de Re geering het voorstel der Grondwetscom missie betreffende de beperking van de drukpersvrijheid niet had over genomen. Eenige leden opperden tegen de ont worpen regeling met betrekking tot de schadeloossstelling der Tweede Kamerleden soortge lijke bezwaren als zij tegen het eerste wetsontwerp hadden ingebracht, wat be treft de wijze van verandering van een maal grondwettelijk vastgestelde bedra gen. Vele leden waren van meening, dat geenerlei geldige reden bestaat om de tot dusverre aan de leden der Tweede Kamer i verleende schadeloosstelling te verlagen, daar de levensstandaard meer neiging tot stijging dan tot daling vertoont. Vele andere leden verklaarden accoord te gaan met het voorstel der Regeering. Sommige leden juichten toe, dat de be noeming van ministers zonder portefeuille mogelijk staat te wor den gemaakt. Sommige leden waren van oordeel, dat uit een mathematisch oogpunt de juistheid van de verdeeling der zetels naar de thans geldende regeling van het kiesrecht bezwaarlijk kan wor den betwist en dat die in zooverre ook strookt met artikel 82 der Grondwet. Zij achtten de oorzaak van de moeilijkheden op dat stuk echter gelegen in de bepaling dat de Kamers der Staten-Generaal een vast aantal leden, onderscheidenlijk 50 en 100 tellen. Verscheidene leden verklaarden geen principieele bedenking te hebben tegen vervallenverklaring van het lidmaatschap van vertegen woordigende colleges van personen, die beoogen de bestaande rechtsorde door onwettige middelen te veranderen. Doch zij! konden het daaromtrent gedane voor stel niet aanvaarden, vermits de termen daarin gebezigd, h.i. te rekbaar en te vaag zijn. Eenige leden verklaarden het openen van de mogelijkheid, openbare li chamen voor beroep enbe- d r ij f in te stellen van geringe beteeke nis te achten. Deze mogelijkheid is, zoo spraken zij, reeds geopend door artikel 194 der Grondwet. Niettemin is van zoo danige instelling niets gekomen. Verscheidene leden spraken hun in stemming met dit deel der herziening uit. Vele leden toonden zich weinig ingeno men met het voorstel tot wijziging van art. 98, in dien zin, dat de parlemeii taire onschendbaarheid zou worden opgeheven ten opzichte van meeningsuitingen, die zijn te rekenen tot opruiing of schending van geheimen. Sommige leden hadden bezwaar tegen de opheffing van de parlementaire im muniteit wegens opruiing. Vele leden verklaarden zich met het voorstel der Regeering op dit stuk vol komen te kunnen vereenigen. akte, dhr W. J. Westveer, ©enige liede ren. In de pauze werd het werk der leer lingen bezichtigd. Daarna volgde een les in Bijtbelsohe geschiedenis'. Enkele leer lingen droegen gedichten voor. De vergadering, die zeer gezellig was, werd door D's Booy met dankgebed ge sloten. Waarde. Onder groote belangstelling werd Dinsdag de eindles van de Algem. Tuinbouwcursus gehouden, waarhij aan de volgende cursisten een diploma werd uitgereikt: Jac. Blok, Hendr. D'ek, J. Ghr. Dijl, Jac. Goud, Jan Griep, Corn. v. Hou- te, Jac. Kloet, Mar. de Leeuw, Jan Pie per, C:hr. Verbrugge, P. Ding. Verburg, Mar. Waterman, Maarten Waterman, Mar. Jac. Waterman, Jan Weststrate, Ghr. Weststrate. Driewegen. Dinsdagavond kwam de Ghr. Gem. Zangveireen. „Hosanna" in jaarvergadering bijeen, onder leiding van den voorzitter P. de Muijnc'k. De penning meesteres kon een batig saldo boeken. Dhr J. van Oosten Gzn leverde een op stel over de zangkunst. Voorts werd de avond gevuld met zang, voordrachten en samenspraken. In de pauze werden ver- versöhingen aangeboden. 's-Gravenpolder. Dinsdagavond hield de Groene Kruisvereen. haar jaarverga dering. D'e voorzitter wees er op, dat de vereeniging thans 29 jaar bestaat en dat de koninklijke goedkeuring met April is afgeloopen. Ook herdacht hij den ont slapen voorzitter Ds Gerritsen en dhr Glerum, die het pennir g meesterschap op zicih nam alsmede dhr Geelhoed, die 17 jaar penningmeester der vereeniging was. Deze zijn allen aan de vereeniging ontvallen in dit tijdperk. Uit het verslag van den secretaris bleek dat de vereeniging thans 215 leden telt en dat het materiaal ook dit jaar weer veel dienst heeft gedaan. Het bevindt zich in verklaren, zoo gauw het hem ter ooru komt, dat wij het geld niet hebben gekre gen en ook niet krijgen. Wij zijn totaal aan hem overgeleverd en hij kan ons op straat zetten en beslag laten leggen op al onze bezittingen. Niets hebben we meer, niets. Het reisgeld om weer naar huis terug te komen, zal ik eerst moeten verdienen, en dat voor Gharlie erbij na tuurlijk. Voor mijn vertrek heeft Pearce me nog een voorschot gegeven, want hij was ook overtuigd, dat wij de naaste bloedverwanten waren. Alles is me tegen- geloopen, en ik kan er niets meer tegea doen. Ik weet niet, hoe het moet. Als we maar eerst weer thuis waren! Charlie wil ook nog een paar woorden schrijven, dus ik zal maar eerst ophouden. Je ongelukkige Vader. P.S. Geliefden, De droom van rijkdom en geluk is voorbij. God heeft het zoo gewild en wij1 kunnen niets anders doen, dan heel onze toekomst in Zijn handen te leggen. Jullie mogen niet klagen als het Hem in Zijn almachtig welbehagen goeddunkt, mij tot Zich te nemen en met Amy te hereeni gen. Ik zelf heb daarmee volle vrede en weet, dat Hij voor jullie zal zorgen, hoe moeilijk en donker momenteel de toe- een zeer goeden toestand, dank zij de droge bergplaats. Het afgeloopen jaar wijst een batig saldo aan van f 163,03. De begrooting wordt vastgesteld in ontvang en uitgaaf op f 413,03 met onvoorzien van f 99.90. De voorzitter, dhr Chr. C. Verhulst, die aan de beurt van aftreden was, werd her kozen. Daarna werden opnieuw reglement en statuten vastgesteld. Hierop zal Kon goedkeuring worden aangevraagd. Bij de besprekingen is wel gebleken, dat een eigen gebouw gewenscht zou zijn. Vrouwepolder. Op het strand alhier is een flesch aangespoeld, inhoudende een briefje, waarop vermeld stond: „Hartelij ke groeten aan allen". Handteekening onleesbaar, Sch. 68. Ocstkapelle. De A. R. J. A.-club verga derde Vrijdag. Door den secretaris, dhr P. de Kam, werd een inleiding geleverd over: „D'e roep om gezag". Gezagscrisis, ware roep om gezag door de Christelijke partijen, valsche roep om gezag door Nat. Socialisme, Fascisme, Bolsjewisme enz. werden besproken. (Bel. bericht). Poortvliet. Gemeenteraad. De geloofsbrieven van de nieuw benoemde gemeenteraadsleden, dhrn G. J. de Graaf en H. L. Niemandsverdriet, werden in orde bevonden. Beide heeren legden in handen van den voorzitter de vereischte eeden af. Besloten werd nog op voorstel van dhr Boogaart aan de Raadsleden een presen tiegeld van f 2 uit te 'keeren. Op een ver zoek van dhr J. v. Brummelen, hoofd der 0. L. school, om tegemoetkoming in zijn woninghuur, is afwijzend beschikt met 52 st. Tevens werd nog besloten het gebruike lijke klokluiden met ingang van den Zo mertijd om 9. 13 en 21 uur te doen plaats hebben. komst ook lijkt. Ik heb gehoord, dat de zoon van Jabez Dauncy een zeer innemende persoonlijk heid moet zijn. Morgen zal hij bij' me ko men, en dan zal ik hem het een en ander over onzen toestand vertellen. Vader zit erg in den put en is soms de wanhoop nabij. Maar zouden we wel het goede van God ontvangen en het kwade niet? Moge de Almachtige mijn kinderen zegenen. Jij1 moet maar over hen beslis sen, zooals je dat het beste voorkomt. Ik vertrouw je volkomen. Ik hoop, dat je ook eenswillend kunt zijn met den wil van God. Ik weet het heel goed, hoe moei lijk dat is, maar je moet niet ophouden eiken dag daarom te bidden en te smee- ken. Nogmaals dank voor alles wat je in trouwe zusterliefde voor ons deed. Groet de kinderen hartelijk van me en omhels ze; misschien zal ik dat zelf nooit weer kunnen. Laat de landheer vooral zijn gang gaan in zijn bemoeiingen voor en met hen. God zegene jullie allemaal met tijdelijke en eeuwige zegeningen. Hij1 al leen kan die vrede geven, die alle ver stand te boven gaat. Je Gharlie." (Wordt vervolgd.)

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1937 | | pagina 2