De Begrootingen van Landbouw en Visscherij en van het Landbouw-Crisisfonds. U bespaart tijd en geld Kerknieuws Onderwijs. Gemengd Nieuws Minister Geiissen over de ordening. Finantiëele Berichten Adm. van „De Zeeuw" Goes Burgerlijke Stand. Marktberichten Voorloopig verslag Eerste Kamer. n Nieuw bord. Aan het voorloopig verslag der Eerste Kamer over de beide begrootingen is hel volgende ontleend: Verscheidene leden .merkten op, dat, al moet worden erkend, dat, dank zij de re- geeringsmaatregelen, de land- en tuin bouwbedrijven voor 'het meerendeel zich konden handhaven, de toestand op a g r a r i s e h gebied toch in het algemeen nog verre van bevredigend is De depreciatie van den gulden en de stij ging van de prijzen van verschillende landbouwproducten op de 'wereldmarkt hebben 'hierin weinig verandering ge bracht en zeker geen verbetering. Enkele leden noemden de 1 a n d - bouwcrisispolitiek, welke bier nu een aantal jaren is gevoerd, zeer duur, ondoelmatig en onaangenaam voor de ge- steunden. De oorzaak daarvan zochten zij in de principieel verkeerde opvatting om trent de plaats van den landbouw, welke in Nederland wordt gehuldigd. Verschillende leden meenden, dat men aan de regeering dank is verschuldigd voor-haar ingrijpen ten opzichte van den landbouw. Ware dit niet geschied, dan zouden landbouw en veeteelt ten gronde zijn gegaan. Naar het oordeel van deze leden, is het hoogst onjuist, de voorstelling te wekken, alsof de regeering in gebreke is- gebleven met andere landen schikkingen te treffen. Dit is wel degelijk geschied. Sommige leden, toejuichend, dat de minister een dienst voor de z.g. kleine boeren beeft ingesteld, herinnerden eraan, dat thans in overleg met het de partement van sociale zaken proeven zul len worden genomen, om kleine boeren in werkverschaffing en, waar mogelijk en verantwoord, op eigen bedrijven te plaat sen. Deze leden vreesden slechts, dat, wan neer die proeven ietwat lang duren, de kleine boeren, die niet aan die proeven ueeineinen, van hulp verstonen zullen blijven en de zorgelijke toestand, waarin zij zich bevinden, zich nog zal bestendi- gen. Het bedrag aan steun voor de kleine boeren ad f 2 millioen uit het crisisfonds kwam hun zeer gering voor en de grens van 5 ha land scheen hun te eng. Zij acht ten het moeilijk een bepaalde grens aan te geven, doch 8 ha beschouwden zij toch wel 'als minimum. Sommige leden verklaarden weinig be wondering te hebben voor de prestaties van den landbouwcrisisdienst op handels gebied. Vele leden konden zich vereenigen met het gevoerde beleid ten aanzien van de akkerbouwproducten. Den t a r w e p r ij- s achtten deze leden ge rechtvaardigd met het oog op de prijzen, wel'ke voor de overige akkerbouwproduc ten zijn Vastgesteld. Andere leden daarentegen gaven uiting aan hun teleurstelling o-ver den prijs van de tarwe, die f 9 bedraagt. Weer andere leden waren van mee ning, dat door de stijging van de graan prijzen een van de voornaamste argumen ten voor den landbouwsteun is vervallen. Sommige leden betreurden, dat bij hel uit de markt nemen van varkens niet een ©enigszins hoogeren prijs werd betaald, hetgeen tot gevolg zou hebben ge had, dat ook de in het binnenland beno-o- digde varkens meer zouden hebben op gebracht, Eenige leden zouden g'aarne zien, da,l de minister de levering van varkens aan de Nederlandsche veehouderijcentrale deed beëindigen en de baconbedrijven vrij liet inkoopen. 'L. Kugenise 11; totaal 68 voor Aagtekerke. Goes. Zooals in het Raadsverslag in dit nr. wordt medegedeeld, heeft de Raad gisteren met 7 tegen 6 st. besloten -de ker mis n i e t af te schaffen. Kruinintjen. Woensdagavond vergader den de vertegenwoordigers van verschil lende vereenigingen om plannen te be ramen teneinde te voorzien in de finan- cieele tekorten van het muziekgezelschap E. M. M. Burgemeester B. G. de Mul schetste 'den toestand van E. M. M. en wat E. M. M. ia voor Kruiningen. Hij rekende op aller medewerking. Er werden 3 comité/s gevormd: een eere-comité, be staande uit B. en W., een hoofdbestuur bestaande uit '2 leden van elke buurtver- eeniging of co-poratie, en een werkcomité van dames en één van heeren, voorz. der dames is mevr. Baarens, en van het hee rencomité burgemeester B. C. de Mul. Be sloten werd om met Pasc'hen een bazar te houden. Donderdag 11 Maart komt het heele comité weer bijeen. Woensdagavond vergader-de de Goöp. Kolenver. „Uit Voorzorg". Uit het jaar verslag van den secr.-penningm., -dhr G. Duindam, bleek, dat -de vereeniging, wel ke dit jaar is omgezet in een Goöp. thans 125 leden telt en dat in 1936 343 ton kolen zijn geleverd. De rekening sloot met een eindcijfer van f 5522.63. Meer uitge geven dan ontvangen f 321.97, terwijl het saldo der leden op 31 Dec. 1936 bedroeg f272.66. Kapelle. Woensdag j.l. speelde de Goes- sehe D'amiclub D.I.D'. zijn eerste wedstrijd tegen -de Kapelscbe club D.K.B., welke door D.I.D, werd gewonnen met 119. De uitslag is als volgt:-- A. BostelaarH. Slabbekoorn O2 A. de Jager-Gh. Bee'ke 02; L. v. WelJ. v. d. Stolpe 0-2; J. A. Mol-P. Zwartepoorte 1-1; F. v. WelG. J. Temmerman 02; J. Balkenende—P. v. d. Linde 2—0; C. Nieuwenhuize—J. Nieuw-dorp 2—0; C. Veerhoek—J. Knuist 2—0; H. -de Blaay— M. Schrijver 2—0; L. de Groene—A. Ha- rinck 02. Wolfaartsdijk. Dinsdag hielden de aan deelhouders van Weegbrug de Eendracht haar jaarlijksche algemeene vergadering. De voorzitter, L. Overbeeke, opende de vergadering en zeide, -dat dit de 38ste jaarvergadering was. Uit de rekening bleek, dat de totaal ontvangsten met goed slot vorig dienstjaar f2412.19 bedroegen. Besloten werd een dividend uit te keeren van 40 pet. per aandeel. Aan den weger is betaald f 814.85, zijn-de 50 pet. van het weegloon. Het batig saldo per 31 Dec. 1936 bedroeg f892.19. Besloten werd f 1.31 te storten in het reservefonds. Over het punt weegloon poldermacadam ontstond een ernstige discussie tusschen den voorzitter en dhr W. Polderman, wel- ke laatste opmerkte dat in de vergadering van 1936 de weegloonen waren vastge steld, waaronder macadam -voor particu lieren 15 cent per 1000 kg. Zijnis inziens behoorde bedoelde macadam tot particu lier, waarop de voorzitter, die wat ner veus was, een minder net antwoord gaf. Dhr Polderman meende dat het bestuur te ver is gegaan, zonder met mede-weten tu,U o le^en het weegloon te verlagen, uhr S. Balkenende sloot zich hierbij aan. De penningmeester, de heer M. J. Mol, zerde wel eenigszins te zijn misleid in etrekking tot het wegen van bestelde macadam. Dhr Balkenende drong er op aan, dat iets dergelijks zich niet meer zou herhalen, hetwelk werd toegezegd. Als bestuursleden werden herkozen L. Overbeeke en J. van Damme, de eerste met 36 en de laatste met 42 stemmen. Als weger werd herkozen G. Broekhoven. Het salaris werd vastgesteld op 50 pet. van het weegloon. Voor niet-leden werd het weegloon ge wijzigd. De vergadering was buitenge woon goed bezocht. Biggekerke. In de algemeene vergade ring der Vereeniging tot exploitatie eener weegbrug „Ons Belang", werd door -dhr J. Lampert bet jaarverslag uitgebracht, waaruit bleek dat aanmerkelijk meer is j gewogen dan vorig jaar en dat de brug I met toebehooren in goeden toestand ver- i keert. De penningmeester, -dhr W. de Regt, rapporteerde een goed slot van f41.73. Besloten werd geen dividend uit te keeren en een gedeelte te bestemmen voor aflossing van 'het resteerende der geldleening. Het weegloon voor 1937 werd onveranderd vastgesteld. Ovezand. Dinsdagavond werd alhier een gecombineerde jaarvergadering gehouden doo-r -de Herv. Jongelings- en Meisjesver- eeniging. Ds van Burgerier sprak een kort ope ningswoord. De avond werd gevuld door inleidingen, voordrachten, 'samenspraken, pantomime en tableau. Ook gaven enkele leden van de Jongelingsvereeniging eenige prestaties op de mond-harmonica. Opening gemeentehuis. Ovezand heeft haar eerste gemeentehuis gekregen. De opening heeft op eenigszins feestelijke wijze plaats gevonden. Eenigs zins, daar de burgemeester, pas hersteld van een langdurige ziekte, zich nog in acht moest nemen. De burgemeester verrichtte de ope ningsplechtigheid en drukte in het ope ningswoord zijn spijt er over uit, dat de Commissaris der Koningin door den even genoemden gezondheidstoestand van spre ker niet kon worden uitgenoodigd. Alhoe wel 'hij er van overtuigd was, dat deze een uitnoodiging zeer op prijs zou hebben gesteld, daar de Commissaris steeds toont groote belangstelling te hebben voor alles wat in het gewest gebeurd. De gemeente Ovezand kan trotscb zijn op dit gemeen tehuis, hetwelk in een groote behoefte voorziet. Tot nog toe immers was de raad steeds te gast bij het Burg. Armbestuur tot welk college -de burgemeester een woord van dank richtte voor de verleen de gastvrijheid. Aan den buitenkant is het gemeente huis niet veranderd, van binnen voldoet het echter aan alle te stellen eischen. Een zeer ruime secretarie, buitengewoon prak tisch ingericht, maakt het verblijf voor het secretariepersoneel daar tot een ge noegen. Op deze secretarie sluit een zeer gunstig gelegen naar de eischen des tijds ingerichte brandvrije kluis aan. De burgemeesterskamer is fraai inge richt, wat nog meer het geval is in de raadzaal. Deze kon misschien iets ruimer zijn, doch de belangstelling van het pu bliek is als regel zóó miniem, dat -de ruimte geen zorgen behoeft te baren. Wie de vroegere toestand heeft gekend, zal het beamen, dat het nieuwe gemeen tehuis voorziet in een lang gevoelde be hoefte. Spreker brengt -dank aan den raad en het college van B. en W. voor de onder vonden medewerking, eveneens aan den secretaris, het secretarie-personeel en de overige gemeente-ambtenaren, en hoopt, dat de uitstekende verstandhouding be stendigd moge blijven. Vervolgens brengt hij dank aan den architect, den heer A. J. Rijk van Hein- i kenszand, voor de schitterende wijze waarop hij de verbouwing heeft ontwor pen. Onder aanroeping van den zegen des Allerhoogsten, vferklaart 'hij het gemeen tehuis voor geopend. Daarna werd nog het woord gevoerd door den secretaris, wethouder Rijk, den heer Verhoef en burgemeester Ort van Driewegen. Vrouwenpolder. Dinsdagavond 'hield de i Geitenfokvereeniging alhier haar jaarver gadering onder voorzitterschap van dhr W. v. d. Broeke. Uit het financieel ver slag bleek, dat er een batig slot is van f8.l9V'2. P. Melse werd als bokhouder herbenoemd. Hierna hield dhr Versluis een leerzame lezing over „Stamboek- 'houderij". 0. en W. Souburg. In een bericht van j.l. Vrijdag is sprake van een groenteboer de V., die wegens ontvreemding van rapen werd aangehouden. Bedoeld was echter zekere de N. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Hantum (toez.) J. W. van de Heil te Kattendijke. Te Zwartewaal, G. H. W. v. d. Medevoort, cand. te Utrecht. Té O'ldebroek, B. G. G. Steenbeek teBen- nekom. Most, cand. te Bussum. Naas Oosterhout (N.-B.), cand. C. R. Plomp, hulppred. vanwege den Synod. Sehippersraad. Aangenomen naar Famsum A. v. d. Most, cand. te Bussum. Bedankt voor Oostrurn J. Kramer Thz., cand. te Boelenslaan. Zeeuwsche Ouderlingen C o nf e r e n t i e. De Zeeuwsche Ouder lingenconferentie der Geref. Kerken zal D.V. gehouden worden Woensdag 21 April te Middelburg, Referenten zijn: Morgenvergadering: Ouderling P. J. de Jong, Middelburg. Middagvergadering: Prof. Dr K. Dijk van Kampen. Benoemd aan het Kennemer Lyceum te Bloemeudaal tot leeraar afd. meer indiv. onderwijs; Mr D'r H. Schmidt De- gener te Middelburg. De rivieren wassen. Gisteren is de IJssel te Zutfen tot een hoogte van 6.95 M. boven N.A.P. geste gen, zoodat het water op de laagste plaatsen over de IJsselkade liep. Indien de stand nog 40 c.M. hooger wordt, zal de Baaksche Overlaat gaan w'qr éen, betgeen beteekenü dat Zutfen rondom in het water komt te liggen. Keulen meldde gistermorgen 62 c.M. waa. Om Deventer heen staan de wei- en bouwlanden blank, doordat het binnen water niet op den IJssel kan afvloeien. De gemeente Diepenveen heeft grooten overlast, doordat tal van veldwegen on der liepen. De steenfabrieken langs den IJssel kun nen niet meer werken. Men ziet den van de bovenrivieren ge- melden was met bezorgdheid tegemoet. Stinkend vleesch inde buiskamer! Een agent van politie, die in het Bloemenkwartier te Rotterdam surveilleerde, nam een ondragelijke stank waar. Het 'kwalijk riekende spoor leidde hem naar de woning van zekeren v. d. L. De achterkamer bleek ingericht te zijn als opslagplaats voor vleescbwaren, zoo als bloedworsten, zijden spek, hammen enz. Een alles verpestende stank hing in de kamer. Onmiddellijk waarschuwde de agent een kearmeester en deze consta teerde dat alle vleeschwaren bedorven waren. Duizenden maden bevonden zich in deze consumptie-artikelen. De heele party, 66 kg. in totaal, werd in beslag genomen. De vleeschwaren, die alle verpakt waren, zullen vernietigd worden. Tegen den bewoner van het pand werd proces-verbaal opgemaakt. Bijbeltekst al te letter- 1k opgevolgd. Zekere B te Heerle (N Br.) was Maandag naar de preek ge weest, die gegeven werd bij' gelegenheid van de H. Missie. Een der paters had in z'n preek gesproken over den tekst: „Wanneer een hand of een oog u ergert, kapt uw band af of rukt uw oog uit". B., onder den indruk van deze woorden, had ze jammer genoeg maar al te letter lijk opgevat. Thuisgekomen zei hij tegen z'n vrouw, wat de Pater gepreekt had en voegde er aan toe, dat hiji ook zijn handen zou afkappen. De vrouw lachte er eens mee en dacht er al niet meer aan, totdat ze na eenigen tijd haar man boorde kap pen. Vol schrik snelde ze naar buiten. En wat zag ze? B., haar man, had in twee slagen met een bijl zijn band totaal afgekapt. Onmiddellijk werd geneesikundige hulp ontboden. D'e hevig bloedende B., w^rd naar het Algemeen Burgergasthuis te Bergen op Zoom vervoerd. Brand. Bewoners in nachtgewaad gevlucht. Door tot nog toe onbekende oorzaak is brand uitgebroken in de woning van het gezin A. H, te Standdaarbuiten. De brand is ontstaan terwijl de man van huis was en Uit de Memorie van Antwoord. Aan de memorie van antwoord aan de Eerste Kamer over de begroeting van Handel enz. is het volgende ontleend; Van het ter hand nemen van orde- ningspog'ingen voor het bedrijfsleven op eigen initiatief en de doorvoering daar van, zoo noodig met behulp van dwin gende maatregelen, vermag de regeering op dit oogenblik de noodzakelijkheid niet in te zien en bovendien verwacht zij daar van vooralsnog geen heil. De minister meent, dat de tijd nog niet aangebroken is, om regelende bevoegd- beid te dezer zaken aan lagere organen over te dragen, aangezien dergelijke or ganen niet aanwezig zijn en afgewacht moet worden of deze zullen ontstaan uit de door het bedrijfsleven zelf gevoelde be hoefte. Thans zijn de tijden daarvoor ze- kei' niet rijp. D'e opvatting, dat de overheid op dit terrein niet zelve het initiatief mag ne men, beteekent niet, dat zij een zuivere passieve houding aanneemt. Waar zij kan, doet de regeering het mogelijke om de pogingen tot samenwerking tusschen bedrijfsgenooten in die bedrijfstakken, waar een dergelijke samenwerking ge- wensc'ht moet worden geacht, te bevorde ren. de vrouw en de kinderen reeds te bed lagen, tiet vuur greep zoo snel om zich heen, dat de vrouw en de kinderen, toen zij' door het alarm van voorbijgangers gewekt waren, in bun nachtgewaad het brandende huis moesten verlaten. Huis en inboedel gingen geheel verloren. De schade wordt echter door verzekering ge dekt. Staking. NEW-YORK, In Elgin zijn 600 arbei ders in de horloge-industrie en 900 in de schoenindustrie in staking gegaan. Zij eischen erkenning van hun vakvereenigin- gen en invoer van minimumloonen. Ras Desta doer de Italianen gefusilleerd. ARRIS ABEBA. Ras Desta, de aan voerder der Abessijnen, is door de Ita- liaansche troepen gevangen genomen en gefusileerd. Deze roode driehoek, met de punt naar beneden be teekent, dat men een voor- rangsweg nadert, waarop ook het verkeer, dat van links nadert, voorrang heeft. Boternoteering, DEN HAAG. De boternoteering Kopen hagen is vastgesteld op 80 cent. Meisje verbrand. AALST. Het negenjarig meisje G. v. d. A. alhier is spelenderwijs tegen een bran dende kachel gevallen. Daar zij alleen thuis was, holde zij in vlammen gehuld de straat op. Buren doofden het vuur. In 'het ziekenhuis overleed ze echter aan de gevolgen. Het hooge water van de Maas. VENLO. De hooge waterstand van de Maas veroorzaakt in verschillende Noord- Limburgsche dorpen die dicht langs de rivier zijn gelegen, groote last. De meeste veren, die in Noord-Limburg beneden Venlo de oeververbinding onder houden zijn uit de vaart genomen. 'Ook bet veer te Kuik is gisteravond buiten dienst gesteld, zoodat de oeverver binding MookKuik, via de Steeg, is verbroken. Ook van Middelaar uit kan men Kuik thans niet meer bereiken. In Gennep is men er toe over moeten gaan de riolen kunstmatig te ontlasten van het overtollige water. Het dorp Ottoland ligt thans vrijwel geheel geïsoleerd. Het verkeer naar het dorp kan alleen nog via 'den hoofdweg geschieden, daar alle zijwegen zijn onder- geloopen. Het dorp Bergen is geheel door water omringd en tot een eiland gewor den. In Venlo zelf heeft men niet veel last van het water ondervonden, alleen zijn enkele kelders ondergeloopen. Vanochtend om 8 uur was de stand te Venlo 16.24 M., hetgeen een was betee- kend van 19 c.m. sinds gistermorgen 8 uur. Boven Borgharen wordt sinds gister morgen een val gemeld van 30 c.m., ook uit België wordt nog steeds val geseind. De concentratie van de 5e infanterie brigade uitgesteld. VENLO. In verband met de veelvuldige gevallen van influenza, wel'ke zich onder de militairen in garnizoen te Venlo voor doen is de concentratie der 5e infanterie brigade, welke vandaag zou ingaan, uit gesteld. Het 13e regiment infanterie te Maas tricht dat vandaag naar hier zou komen om zich bij het 2e en 17e regiment te voegen, blijft voorloopig te Maastricht. Maatregelen zijn genomen om uitbrei ding der influenza tegen te gaan. Arbeidsongeval. OVERLOON. Toen de gebr. B. alhier gister met een dorschmachine naar het veld gingen, moesten zij een smalle door gang tusschen een huis en een schuur passeeren. Het bovenstuk van de dorsch machine raakte het dak, dat in brokstuk ken naar beneden stortte, en waaronder de landbouwer J. werd bedolven. Ernstig gewond werd hij opgenomen. Men vreest voor zijn leven. Bcersche Overlaat werkt. VHERTOGENBOSCH. Tengevolge van den voortdurenden was van de Maas is vanmorgen te half elf de Beersche Over laat over e'en lengte van 100 m aan 'bel werk gegaan. Daar uit het Zuiden nog steeds was wordt gemeld, is te verwach ten, dat vandaag over de geheele lengte f4500 m) het water van de Overlaat de streek zal 'binnenvloeien. Oneerlijk chauffeur. GRONINGEN. D'e recherche heeft den 27-jarigen G. A. V., chauffeur bij den politiedokter aangehouden wegens ver duistering, Hij heeft door 'knoeien in de kwitanties den dokter voor een groot be drag benadeeld. BEURSBERICHTEN. Slutkoersen van ile Ainstenlninselie Effectenbeurs, ons niedogedet'lil door Van Heel Go. N.V. te Goes. vorige koers lieden H. V. A. 503V2 510 Ned. Ind. Hdbk. 169 169 Philips 33272 336% Unilever 169V2 170 A. K. U. 75% 77 Amsterdam Rubber 313 32172 Koninkl. Petroleum 441% 445% Dteli Mij. Ned. Scheepv. Unie 327 34372 120% 12172 4 pet. Nederland 10Ü7/l» IOOV2 4 pet. Nederl, Indië 100"/!, 100% 3 pet. Nederland 98Vs 98% 3 pet. Nederl. Indië 94% 9478 U. S. Steel 82 83% Anaconda 477a 497s U. S. Leather 57/b 578 Bethlehem Steel 687a 6972 Adj. Chic. Milwaukee 9 8% Cities Service 37a 37s Intern. Nickel 527s 53Va Shell Union 24% 25710 Kennecott Copper 48 48% Radio Corp. 87s 9Vs Car Foundry 4872 48% Tidewater 1515i, 16 Midcont. Petrol 23% 22% Gen. Motors 491/8 49'% American Enka 4672 47% Republic Steel 267s 26% De beurs was vast gestemd, vooral voor de Rubberwaarden, die heden ook weer op den voorgrond traden met flinke om zetten. Ook Tabak- en Suikeraandeelen waren vrij vast. Voor Kon. 'Olie had men een hoogere koers verwacht in verband met de gunstige stemming te Londen. De Amerikaansche shares waren wat beter, maar konden zich meerendeels niet op de openingskoersen handhaven. Ook het pu bliek profiteerde van de goede stemming te New-York en gaf eerder iets af. De beleggingsmarkt is nog steeds ongeani meerd. Wisselkoersen. Amsterdam, 25 Febr., 2.30 u. Brussel 30.74—30.80. Londen 8.92V28.93%. Parijs 8.488.51. Berlijn 73.45-V3.50. New-York 1.82 1.837e. door uw advertentiën ixi andere bladen te plaatsen door bemiddeling van de MIDDELBURG. Bevallen: E. A. van Wijck geb. van Kalkeren, d. Overleden: S. C. Risseeuw, 90 j., wed. M. D'ierings G. D'iermanse, 83 j., geh. met F. J. van de Poll. (M. C.) Een kleine advertentie in de rubriek „Vraag en Aanbod" kost slechts 75 cenl bij vooruitbetaling. MIDDELBURG, 25 Februari 1937. Aan voer op de graanmarkt gering. Schokkers f 15f 17, Kleine groene erw ten f 8,50f 9,50, Lange bruine boonen f 8 f 10, Ronde bruine boonen f 8f 9, Witte boonen f 14—f 17. Aangevoerd door boerinnen: Boter f 0,72%, kipeieren f 3,75, Poelje eieren f 3, eendeieren f 3,50, ganseieren f 8. Aangevoerd door handelaren: Boter f 0,7iy2, kipeieren f 3,75, eendeie ren f3,50. Part. prijs van den marktzetter: Boter f 0,50, kipeieren f 4,75, poelje-eie ren f 4, eendeieren f 4,50. Part. prijs voor den handel: Boter f 0,82%, kipeieren f 4,65, poelje eieren f 4,10, eendeieren f 3,95. MIDDELBURG, 25 Febr. 1937. Op de veiling waren aangevoerd: 22,000 eieren. Kipeieren 50—52 K G. 13,21, 52 -54 K.G. f3,41, 54—50 K,G. f 3,01—13,03, 50—58 K.G.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1937 | | pagina 3