In dezen GRIEP- tijd staat Gif èlkoogenblik aan besmetting bloot Neem daarom eiken avond een 'AKKERTJE'! Daarmede voorkomt Gij dat de infectie doorzet, want "AKKERTJES"zijn échte GRIEP-beshfders, die een. GRIEP in weinige deugen verdrijven f Profl Het initiatief van Dr ColIJn Kerknieuws Predikbeurten. Onderwijs. Gemengd Nieuws. Telegrammen. Marktberichten Burgerlijke Stand. Hi bran: De „Times" juicht het toe. Steun uit België en Noorwegen. De „Times" juicht in een artikel, dat getiteld is „breuk in de muren", de po gingen toe van Scandinavië en de lage landen langs de Noordzee om te komen tot een verlaging van de barrières van den wereldhandel. Het blad is van meening, dat het thans door bezoeken van ministers zeker schijnt dat de conventie van Oslo krachtig be vestigd en naar alle waarschijnlijkheid uitgebreid is. In een hoek van de wereld tusschen landen met een kleine bevolking, maar mat groote staatsmanswijsheid bestuurd, zal de handel dan vlotter kunnen ."-aan, doch dat zal slechts een begin zijn, daar Nederland 'en Scandinavië afhankelijk zijn van afzetgebieden in grootei-e landen. Scandinavië, aldus de Times, is onze beste cliënt in Europa en Nederland wil steeds meer van ons koo'pen. Dit zijn alle belangrijke overwegingen welke in Britsche oogen de waardeering moeten doen toenemen van deze geste naar een vrijer handelsverkeer. De Times brengt in het bijzonder hulde aan Dr Colijn. Een delegatie van het Vlaamsche Eco nomische Verband heeft er bij de Belgi sche regeering op aangedrongen de plan nen van Dr Golijn te steunen. De president van den Noorschen indus triebond verklaarde tegenover Minister Gelissen, dat het denkbeeld van Dr Colijn de volle sympathie heeft van dezen bond. geestdriftig toegejuicht. Ook na het vuurwerk bleef het nog lang druk in de stad. Goes heeft prettig feest kunnen vieren, waarvoor het bestuur van Oranjevereni ging en buurtcommissies een woord van dank toekomt. Maar ook de politie en onze muziekkorpsen, die voortdurend en ijverig in de weer zijn geweest, en allen, die aan een of ander nummer hebben meegewerkt, willen wij in dien dank be trekken. Hansweort. De opruiming van het wrak van het op 1 December 1.1. in het schaar van Waarde gezonken schip Monte Leono is door de Rijkswaterstaat opge dragen aan W. A. v. d. Ta'k's Bergings bedrijf te Rotterdam. De drijvende bok Kolossos 2 en het bergingsvaartuig Dol fijn zullen vanmorgen met de werkzaam heden beginnen. Het wrak van de zeelichter Thams 5 is thans geheel gelicht en hier in het poldertje omhooggezet. De geborgen la ding is door de Rijkswaterstaat weer vrij gegeven. Men zal trachten deze alhier te verkoopen. Vandaag worden alhier de eigenaar en verzekeringsexperts verwacht welke een beslissing zullen nemen wat er met het wrak gebeuren moet. Kapelle. Daartoe uitgenoodigd van wege de vereen, van Oud-leerlingen van de Tuinbouwcursussen, trad in het lokaal Obadja oip dhr B. J, J. Walrecht, hoofd van de Ned. Herv. School te Biezelinge, met het onderwerp: Wespen en wilde bijen. De voorz. dhr W. Glas, bracht Spr, dank voor dit interessante en leerrijke onderwerp. De opkomst, was niet als gewoon. De Goesohe feesten hadden blijkbaar velen getrokken. lei-saks. Woensdagavond vergaderde de afdeeling van d'en Ned. Bond van Ghr. Fabrieks- en Transportarbeiders. Voor zitter T. M. v. d. Vrede. Het jaarverslag sprak van een langzamen maar gestadi- gen groei. In 1932 telde de afdeeling 12 nu reeds 28 leden. In 1935 werd f 1355.85 werkloozensieun uitgekeerd. Het lid D. Minnaard behandelde het onderwerp „Een blik in 't verleden." 'Spreker wees op den vooruitgang in de 19de eeuw voor de arbeiders, hoe de toestanden zijn -ver anderd van 1914 tot heden, op de vele zegeningen van de sociale -verzekeringen. Vele wetten, die hier reeds jaren lang hun winst afwerpen voor den arbeider, wor den nu pas voorgesteld in het zoo ge prezen Amerika. Het is dan ook onbegrij pelijk, dat zoo menige arbeider, zelfs van Christelijke huize, op onze Regeering schimpt. Verdient zij dat? De griep. Ook in ons dorp heerscht de griep weer ernstig. Velen lig gen te bed of moeten thuis blijven. Som mige gezinnen zijn in hun geheel ziek, zoodat ze door buren of familie moeten worden verpleegd. De Oranjevereeniging zal a.s. Woensdag en Donderdag al haar leden en anderen 10 gratis filmvoorstellingen geven -van de huwelijksplechtigheden in Den Haag. 0, en W. Souburg. Gisteravond werd alhier het te houden Oranjefeest geopend. Geheel het dorp is zeer fraai versierd 'en verlicht. Vooral de etalage's der winkels en de gevelversieringen zijn prachtig. E!r heerscht een prettige en aangename geest. Van 8 uur tot 9 uur had een zanguit voering plaats door de twee zangvereni gingen in de Herv. Kerk, waarna het muziekkorps „Vlijt en Volharding" met het bestuur der Oranjevereeniging, een rondgang maakte door het dorp. Rltthem. De afdeeling Ritthem van den C. B, T, B, hield Woensdagavond haar jaarvergadering onder 'leiding -van den heer H. M. van de Putte. Uit het jaar verslag van den secretaris bleek o.m. dat er een gezond verenigingsleven heerschte en dat het ledenaantal hetzelfde wm gebleven. De penningmeester deelde mede, dat van de coöperatie over 1936 was aangekocht 74804 kg. kunstmest, vee voeder, zaai- en poolgoed, samen voor f2658.20. In de plaats van den heer J. Leijnse, die als bestuurslid bedankte, werd gekozen de heer A. Leijnse. Na afdoening van meer huishoudelijke zak'en zette de heer B. Franse, voorzitter van de coöperatie „Eiland Walcheren" de belangen dier coöperatie uiteen en drong aan op een blijvende samenwerking. De directeur, de heer Flipse, sprak over de practische werking der coöperatie. De landhouwvereeniging, aangeslo ten bij de Z. L. M. hield Donderdagavond een openbare vergadering onder leiding van den -voorzitter J. Cevaal. In 't bijzon der werden welkom geheeten de heeren Mr P. Dieleman en Ir J. Dorst, respect, •voorzitter en algemeen secretaris van de Z. L. M., de heer C. Franse, voorzitter van de tarwe-organisatie 'en de heer M. Kleinepier, secretaris van den kring Wal cheren der Z. L. M. Er werd een mooie film vertoond over het veefokbedrijf en van den veefokdag te Middelburg. Mede naar aanleiding van de gestelde vragen besprak de heer Kleinepier de moeilijkheden voor den boer in het zui velbedrijf en de varkenshouderij. De heer Franse zette uiteen de werking der tarwe- organisatie. De heer Dorst gaf een algemeen over zicht van de crisismaatregelen in de laat ste jaren, voor zoover die den landbouw en de veeteelt betreffen. Hij zette uiteen, dat het in 't belang van den landbouwer noodig is, dat de regeering in de eerst volgende jaren nog regelend optreedt. De gToote land-bouwmaatschappijen zullen hierbij steeds bij de overheid voor de be langen van den boer opkomen. Ten slotte sprak de heer Mr P. Diele man een opwekkend woord, waarbij hij het groote doel van -de Z. L. M. uiteen zette. Hij spoorde alle land- 'en tuinbou wers aan lid te worden van de Z. L. M. Kortgene. 'In „De Stadswijnkelder" werd alhier de 37ste algemeene jaarvergade ring gehouden van de Onderlinge veever zekering Maatschappij „Noord-Beveland" onder leiding van haar Directeur, de heer A. Hartog. Uit het jaarverslag over 1936 bleek o.m., dat de afdeeling paardenve-r- zekering zich anet de gewone vaste pre mie ongeveer kon behelpen. Hoewel de afdeeling melkveeverzekering een tamelijk ongunstig jaar had, bleek, dat deze afdee ling over alle jaren dat zij werkt, met ge middeld 2.85 pet. premie toe kon. De aftredende bestuursleden, de heeren M. H. Noordhoek te Kats, C. J. de Kam te Wissenkerke en J. Leendertse te Kam perland, werden herkozen. Colijnsplaat. Donderdag vierde men op waardige wijze Oranjefeest, hoewel tot grooten spij't in den regen. 's Morgen half acht werd de reveille geblazen, waarna om half acht opening met gewijlde muziek door Soli Deo Glo ria" en „Wilhelmina" volgde. Om negen uur werd met begeleiding van de beide muziekgezelschappen een rondgang gemaakt met de 'kinderen van openbare, bijzondere en de bewaarschool, waarna deze in hun scholen werden ont haald. Uitslag elalagewedstrijd: M. J. van Hee le p-r„ L. de Waal 2e pr„ J. A. Holle- stelle 3e pr„ mej. T. Meulenberg 4e pr., L. Schrier 5e pr. Poorten: A. M. van Hekke e.a. le pr.. G. de Regt e.a. 2e pr., P. G. Bouterse 3e- pr., J. Vroonland e.o. 4e pr., buurtver- siering: D. Ko-rsuize e.a. 5e pr Te 12,45 had opstelling plaats van den olpfaoht, waaraan jdoor de deelnemers zeer veel werk was gemaakt. Uitslag: voor wagens: le pr. Huwelijksbootje, 2e pr. Zigeunerwagen, 3e pr. Arbeid, 4e pr, Bridgeclub, 5e pr. Gemeenteraad, 6e pr. twee gemaskerde personen in tilbury. Groepen: Geref. Meisjesvereen. le pr., groep Ouderwetsche kleederdrachten 2e prijk Versierde paarden: 1, G. Versluis, 2, Joh. Geelhoed, 8 J. Hoogerheide, 4, M, Dijlke, 5. G. Moerland, 6 J. Wabeke, 7. A. Versluis. Versierde fietsen: 1, P. Janse, 2. G. de Looff, 3. Cat-h, Tazelaar, 4, L, van Gilst, 5, J Krijger, 8 A. Goulooze, 7. C. van Gilst, 8. K. de Koster, 9. A. Dourleyn. Des miiddags werden volksspelen ge houden. Des avonds gaven de harmonie „Wil helmina" en -Soli D'eo Gloria een concert, waarna deze beide corpsen zich opstel den vo-o-r een. te houden fakkeloptocht. Voor de muziektent werd nog het Wilhel mus gespeeld en gezongen. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Maastricht, P. Kuylman, jeugdpred. te 's-Gravenhage. Nisse. Tot diaken bij: de Ned. Herv. Gem. (vac.-P. Bosman, die ouderling is geworden) is gekozen dhr A. Heijligers. - Emeritaat. Dte D1. P. Koop- mans, predikant bij de Geref. Kerk te Beetsterzwaag, heeft na een diensttijd van 46 jaar, tegen 1 April eervol eme ritaat aangevraagd. D s J. Werkman, f T'e Ez-inge is gisteren overleden ds J. Werkman, predikant der Herv. Gemeente aldaar. Hij diende achtereenvolgens de gemeen ten Wedde, Harkstede, Schalsum en se dert 17 Nov. 1918 zijn tegenwoordige gemeente. Ned. Herv. Kerk. Goes, vm. ds de Vries, av. ds Homburg. Wilbelminadorp, vm. ds Steinz, av. dhr Swijn-enburg. Schore, vm. ds Baarslag, nm. geen dienst. Waarde, 9.30 en 2 u. ds Hoogenraad. (H. Av. en Dankz.) Hansweert, 9.30 en 2 u. ds Plaggemars. (nm. H. Doo-p.) Bij Kon. Besluit is benoemd tot tij delijk leeraar aan de R. H. B. S. te Oost burg d'hr J. Koksma te Oranjewoud. - Valsche aangifte. Aan het Legin van deze week heeft de arbeider C„ wonende te Gaanderen, bij' de politie aangifte gedaan, dat te zijnen huize, tij dens afwezigheid van de bewoners, was ingebroken, waarbij een geldkistje, in houdende 300 gulden, was ontvreemd. De politie stelde een scherp onderzoek in, waaruit gisteren is komen vast te staan, dat het verhaal van de inbraak geheel verzonnen is. G. blijkt de gelden, welke hij als pen ningmeester van de plaatselijke afdeeling van den Algemeenen Nederlandschen Metaalbewerkersbond onder zich had, te eigen bate te hebben aangewend. G„ die lid van den raad der gemeente B'o-etinchem is, is in arrest gesteld. Arbeiders door gloeiend ijzer getroffen. Gistermiddag zijn in de ijzergieterij „D'e Industrie" te Vaas- sen drie arbeiders door gloeiend ijzer ge troffen, waardoor zij ernstige brand- wonden over het geheele lichaam kregen. D'e slachtoffers zijn de werklieden Prijs, Pas en Kiezebrink. Eerstgenoemde was er het ergst aan toe; men vreesde voor zijn leven. -Hazen vangen per auto. Een jaohtopziener uit de Wieringermeer slaagde er eenige weken geleden in, na een sensationeele achtervolging, een stroo- per te grijpen, die o-p een niet alledaag- sdhe wijze jacht op wild maakte. De man, een vischhandelaar uit Monnikendam, zocht, zigzag over -den weg rijdend, met -de koplampen van zijn vrachtauto de ber men van den weg af. Kwam een haas op het felle licht van den schijnwerper af, dan overreed de bestuurder het dier D'e jaohtopziener had het speiletje spoe dig door en zette den stroo-per per auto achterna. Hij sommeerde den man te stoppen. Deze gaf echter als antwoord extra gas. Ettelijke schoten in de bare Fr. bij een snelheid van 9'i km per uur, wa ren er voor noodig om den man te doen stoppen. D'e jachtopziener vond later bij zijn onderzoek in de auto een warme doo- de haas. Van den Kantonrechter te Hoorn kreeg de stroop-er hiervoor f25 boete. EEN „GERMAANSCH" JOHANNES- EVANGELIE, Vanwege de „Dultsche christenen". De Berlijnsche correspondent van „De Times" meldt aan zijn blad, dat het eer ste gedeelte van een „Germaansch-chris- telijke" vertaling van den Bijbel, die de bedoeling -heeft den Bijbel meer aanvaard baar te maken voor de nationaal-socialis- ten, thans is gepubliceerd. Dit is voornamelijk het werk van D'r Weidemann, bisschop van Bremen, die het christelijk onderwijs in overeenstem ming wil 'brengen met de nat.-soc. levens- en wereldbeschouwing, gebaseerd op „bloed en grond". De eerste indruk die men krijgt bij de lezing van deze vertaling is, dat de voor naamste bedoeling blijkbaar was om het Evangelie smakelijk te maken voor anti semieten. Verwijzingen naar Mozes als wetgever zijn weggelaten, en over het al gemeen worden de Joodsche profeten niet bij name genoemd. Zelfs Jezus Ghristus wordt hier voorgesteld als te staan aan de zij-de van de Duitsche Christenen, wat aangaat den twijfel over het Oude Testa- ment, b.v. betreffende hoofdstuk VI vs. 31—32. „De Bijbel vertelt oo-k, dat brood uit den hemel is gevallen voor onze vaderen in de woestijn. Jezus zeide toen tot hen: Waarlijk, waarlijk, ik zeg ulieden, dat deze oude geschiedenissen, waar Gijlieden altoos aan herinert, U niet zullen helpen Slechts mijn Vader geeft het ware brood uit den hemel. Het woord „manna" is hier uitgevallen, evenals bij de vertaling voortdurend het geval is met de Hebreeuwsche woorden „Rabbi" e.a. De Germaansche Christenen hebben zichzelf bevredigd met de constateering, dat Galilea geen zuiver Joo-dsch land was. Daarom zijn zij zeer voorzichtig b-ij de vertaling, als het er om gaat, Galilea van Judea te onderscheiden, dat tot „Joden- land" is geworden. E-en zelfde zorg wordt tentoon gespreid ten aanzien van Jezus en Zijn discipelen, die nauwkeurig -van de Joden worden onderscheiden. In het eer ste hoofdstuk ontmoet de Galilaeër Phi- lippus den Jood Nathanaël. Jezus spreekt dan Nathanaël niet aan als: Een Israëliet in welken geen bedrog is, doch als een man, oprecht voor God en voor zijn volk Hoofdstuk 18:32: „Opdat 'het woord van Jezus vervuld wierd, dat hij gezegd had, beteekenende hoedanigen dood hij sterven zou", is in de Germaansche lezing geworden: „Zoo werd 'het woord van Je zus vervuld, dat de Joden Zijn doodvon nis zouden doen voltrekken door de we reldlijke autoriteiten". Deze wijzigingen worden eenvoudig verklaard uit de theorie van de „Germaansche Christenen", dat het leven van Jezus Christus een voort durend heftiger strijd was tegen de Joden. Veel verzen zijn weggelaten, zoo ook het laatste hoofdstuk. De 'verzen hébben veel van hun zin verloren daar zij door elkaar zijn gemengd in lange paragrafen. De oud-Germaansche vuur-religie komt weer naar voren door introductie van de uitdrukking ,,'het vuur". In-hoofdstuk III vs. 5 leest men: „Wie géboren is uit water en uit het vuur van den geest" en in hoofdstuk I vs. 13 komt de nazi-mystiek tot uitdrukking in de vertaling „welke ge boren is uit het mysterie van het bloed" en niet eenvoudig „uit den bloede" zoo als tot dusver werd gelezen. De vertalers verwachten, dat hun werk critiek zal ontmoeten. „Laat de ijvcraars o-ver ons woeden, zoo zij dat willen", zoo schrijft de bisschop van Bremen, „wij wil len hen helpen, die waarheid zoeken". DANKBETUIGING VAN H. Wl. DE KONINGIN. D'EN HAAG. Diep getroffen en erken telijk voo-r de groote belangstelling en de treffende wijze waarop mijn volk in alle zijn geledingen van het Rijk heeft blijk gegeven mede te leven met het groote ge luk mijner kinderen, bij' gelegenheid van hun huwelijk, wensch ik op deze wijze, waar afzonderlijke beantwoording niet mogelijk is, allen hartelijk dank te be tuigen voor de mij toegezonden ge-luk- wenschen. WILHELMINA. M. J. van Burg geb. van der Boe, d,; M. G. Huizer geb. Bal, d. Overleden: G. Schout, 88 j,, wed, van W. Sijbrants; J. Minderhout, 58 j„ man van F. N. Arendse; P. Slip, 65 j„ wed. van W. Knol. (V. C.) SOUBURG. Bevallen: J. Veihage geb. Faasse, z. Ondertrouwd: A. J. Bok, 24 j. en M. J. Schunselaar, 22 j.; J. A. Duine, 30 j. en M. G. van Eenennaam, 26 j. Getrouwd: L. J. Minderhoud, 28 j. en M. Meulenberg, 23 j.; J. A. van den Broecke, 26 j. en N. Meijers, 23 j. Overleden: F. de Nooijer, 48 j„ man van S. van Soelen; J. Minderhoud, 58 j„ man van E. N. Arendse. (V. G.) Over de maand December. 's HEER ARENSKERKE. Geboren: 6, D'ina, d. v. Dingen us van de Vrie en D'ina Anna Corstanje; 12, Pieter Johan nes, z. v. Anthonius Menheere en Jo- foina Vette; 15, Kaatje, d. v. Marinus Gerard van Hekke en Dina Johanna Kole; 23, Johannes, z. v. Willem Pries ter en Jannetje Remijn 24, Antonia Maria, d. v. Jacob Welleman en Geer- traida de Korte; 26, Matthijs, z. v. Pie ter Riemens en D'ina van Damme. 28, Nicolaas, z. v. Hubrecht van Antwerpen en Johanna de Jonge. Gehuwd: 3, Cornells Janse, 58 j. en Antonina van Willegen, 48 j. ARNEMUID'EN. Bevallen: M. van de Gruiter geb. Cal jouw, d.P. van de Ket terij geb. van Belzen, z.; L. Schroevers geb. van Belzen, z.; G. van Belzen geb. Schroevers, z.; M. de Meulmeester geb. Koppejan, z.; S. Hovius geb. de Rid der, d. (M. G.) AXEL. Gehuwd: 17, Jacobus Pieter Visser, 26 j. jm en Hilda Anna Buma, 25 j. jd.31, Krijn Jan de Putter, 31 j. jm. en Adriana de Kraker, 23 j. jd. Geboren: 1, Willem Anthonie, z. v. Arie Dteij en Janna de Putter; 4, Abra ham Jan Andries, z. v. Jan Cornells van D'rongelen en Adriana Suzanna Scheele Maria Emilie Louisa, d. v. Pe trus Paulus Mari de Kort en Martina Cornelia Emelie Acda; 7, Adriana Jan- neke, d.v. Marinus Anthonie Weststrate en Janna Overdulve; 8, Elisabeth Maatje, d. v. Jan Absalon van Doorn en Jacoba Elisabeth Bolleman; 12, Christina Ma ria, d. v. Reinier Scheele en Aaltje Adri ana de Feijter; 13, Margaretha en Jan- neke, dochters van Marinus Gornelis Ver schelling en Anna Gatharina Bak ker: 18, Magdalena Jacoba, d. v. Gorne lis Reinier Boeye en Aaltje Scheele; 22, Herda Leonia Alphonsa, d. v. Petrus Franci&cus van Ecke en Glementia Eulalia Maria van Pottelberghe; 27, Janneke, d. v. Aarnout Bakker en Jan- neke van Dixhoorn; 28, Louisa Emma Cornelia Maria, d. v. Johannes Antho nius Hoogendoorn en Erna Cornelia de Jonghe. Overleden: 1, Gustaaf Alphonse de Moor, 4 j„ z. v. Augustus de Moor en Mathilda Petronella Josephina de Bruijn; 4, Catharina Goossen, 65 j., I echtg. van Adriaan Verschelling; 6, Eli sabeth van Dixhoorn (overl. te Leiden), 62 j„ echtg. van Geerard Tollenaar: 8, I Janna Pénne, 47 j„ echtg. van Cornells Roose. 2'2, Marinus de Fouw (overl. te Terneuzen), 80 j., weduwn. van Maatje Jongejan- 27, Margaretha Vereecken (overl. te Oostburg), 21 j., ongeh. (T.C.) MIDDELBURG. Groentenveiling van 15 Jan. Molsla 16—26; Veldsla 4—32; Win- terpostelein 1833; Andijvie 1122; Gele kool 1.5; Wagenaarsboonen 5; Bruine boo-nen 813; Spruiten 211; Witlof 3 15; Schorseneeren 6-10; Koolrapen 0.52; Rapen 0.52; Peën 13.5; Uien 12.5; Kroten 0.53; Rammenas 0.5 2; Prei 1.52; Savoye kooly 1.54; Roo- de kool 1.52.5; Boere kool 1.54.5; Witte kool 1.5; Kastomaten 15—17, alles per kg.; Peeën 3.54.5; Rapen 1.5; Kro ten 1.5; Selderie 13.5, alles per bos; Selderie 78; Peterselie 312, beide per chip; Knolselderie 2; Bloemkool 12-20; Andijvie 1.52, alles per stuk. GOES. Veiling van Vrijdag 15 Jan. '37. Spruiten f8f9; Ve'ld-sla 10; Wijnpeen 1.40; -Sel-derij'knollen 2; Roode kooi 1.40; Groene Savoye kool 2.10; Boerekool 3.30; alles per 100 kg.; Bloemkool 67; idem 3e soort 34, heide per 100 stuks; Pluk- sla 0.2'9 per mandje; Wilde Ganzen 0.91 per stuk. MIDDELBURG. Bevallen: P. Poer- stamper-de Nooijer, z. Overleden: A. L. D'ikkenberg, 69 j„ on geh. z. Ondertrouwd: D. de Bree, 31 j. en L. Wisse, 29 j. Getrouwd: G. Kieboom, 19 j. en A. Ek- kubus, 20 j. (M. G.) Van 11-14 Januari. VLISSINGEN. Bevallen: G. de Pagter geb. de Nooijer, z.; M. J. Roelse geb. Roelse, d.; F. L. Brasser geb. Brasser, Stand van hedenmorgen 10 u.: 4 O Getrouwd:! ANNA E] die mede| Ouders ha de vele bl Middelburl HedeJ diepe wachts,| Moeder) Overgnl lourl in den Uit I ARll Koudekl Hedeil diepe dj Vrouw, Grootmci adrialf Echtgeu in den el 's-H. Arl Heden) diepe di[ Echtgenl en Groef K.OI in den Kloetingl Strek lJ met erkeniJ contant, mé brandstoffef a. z., Burel Deze I diuml Kaalll al del natui hong< ontbr Wal In jo haar door wat ontde men kelijk gebru probk Dr. "W minde noodii de er houdt is Sih hel: Stand van gistermiddag 3 u.: 765. Licht op voor fietsen: Zondag 4- u. 44 min. Maandag 4 u. 40 min.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1937 | | pagina 2