NTATIO N A L E VERZEKERING HET WINST Gemengd Nieuws. Rechtszaken Telegrammen. De Koninklijke familie te Amsterdam. Ingezonden Mededeellng. LEVENSVERZEKERING-BANK Rotterdam Finantiëele Berichten Laatste Berichten 4» lij rustig zou kunnen werken aan de vol- f tooiïng van het boek, dat zij momenteel bezig is te schrijven. Zoo kwam Montessori naar deze ge meente. Het ligt in haar bedoeling zeer langen tijd, misschien wel definitief in ons land te blijven en zich voorloopig te Laren in Noord-Holland te vestigen. Brutaal geval van oplich ting. Verleden week Maandag werd door den proouratiehouder van een fir ma aan de Boompjes te Rotterdam aan gifte gedaan van een brutaal geval van oplichting. Er vervoegde zich een Duitsch sprekende als heer gekleede man aan dat kantoor, dat de vertegenwoordiging heeft van de Junkers Motorenfabriek te Des sau. Hij gaf voor ingenieur van die fir ma te zijln en dat hij' voor de fabriek en kele motoren voor vliegtuigen naar Ier land moest brengen. Deze motoren zou den te Vlissingen staan. De firma, die de vertegenwoordiger van Junkers heeft, noodigde zooals gebruikelijk is, den ingenieur van de fabriek uit; hij werd geheel als gast behandeld. De man noemdfe zich ingenieur Enk. In den loop van den avond begon bij zijn misnoegen er over te uiten, dat een telegrafische postwissel van f 800 door de Junkers fabrieken nog niet naar Rot terdam voor hem was overgemaakt en dat hij zat met het vervoer van de vlieg tuigmotoren, terwijl hij bovendien niet voldoende contanten bezat. In een tele fooncel in het postkantoor telefoneerde hij met de fabriek in Dessau. Eén van de vertegenwoordigers van bet Rotter- damsche kantoor hoorde dit gesprek, dat later bleek slechts voor een gering deel in Dessau verstaan te zijn. Een en ander was voor het Rotterdamsche kan toor aanleiding den man aan f 100 te helplen. Hij| is kort daarop verdwenen om niet meer tereug te keeren. Men kreeg spoedig argwaan en bij' informatie bleek van het geheele verhaal niets waar te zijn. Inmiddels bleek het de recherche, dat de zich noemende ingenieur Enk ook trachtte met vertegenwoordigers van andere motorenfabrieken dn contact te komen. Men heeft toen enkele dezer fa brieken gewaarschuwd, zooals Benz, Deutz enz., met verzoek den man vast te houden als hij zich mocht melden. In derdaad kwam de zich noemende Enk j.l. Maandag bijl den vertegenwoordiger der Benz Motorenfabriek. De politie werd gewaarschuwd, die hem op dit kantoor arresteerde. Hijl gaf toen aan de politie op te heeten: Alexis Joseph Henzer, geboren te Hemelsdorf (Eüpen) 30 Januari 1893, laatst wonen de te Brussel-Schaarbeek. Uit een te Amsterdam ingesteld onder zoek bleek, dat de Nederlandsche Cen trale inzake Internationale Misdadigers vingerafdrukken van hem bezat, geno men in het jaar 1933 van zekeren Jan van Zeyl, gebaren en wanende te Luxem burg, die in dat jaar door 'de marechaus see te Sloterdijk was aangehouden. Raadhuis van Steenber gen verbrand. In bet Rrabantsche Steenbergen beeft gisternacht een felle brand gewoed, die bet gemeentehuis voor een groot deel heeft verwoest. Aan het krachtig optreden van de brandweer is het te danken, dat het historische ge bouw niet geheel in vlammen Opging. Het bevolkingsregister en de belangrijk ste stukken konden worden behouden. De brand is omstreeks middernacht uitgebroken en werd door eenige voorbij gangers ontdekt. Het vuur nam direct een geweldigen omvang aan en bet duur de niet lang of de vlammen sloegen door het dak heen, waar zijl zich mededeelden aan een torentje, dat op het gebouw stond en dat weldra als een fel laaiende fakkel brandde. De brandweer van Steenbergen snel de toe met al haar materiaal en na en kele oogenblikken ving zij met twee stra len het blusschingswerk aan. De burgemeester vond het raadzaam assistentie te vragen van de brandweren van Bergen op Zoom en Roosendaal en reeds kort na half één arriveerden deze met een motarspuit. Steenbergen gaf toen met zes stralen water, Bergen Op Z. echter kon wegens gebrek aan water aanvankelijk niet aan de blussohing deel nemen, terwijl ook de Roosendaalsche spuit werkloos moest blijven omdat het materiaal niet op de brandikranen van Steenbergen paste. Het gemeentepersoneel had gelukkig m den aanvang nog kans gezien het brandend perceel binnen te dringen, waardoor het bevolkingsregister in vei ligheid kon worden gebracht. Ook kon een deel van de administratie van den gem.-ontvanger gered worden. "Waarde volle papieren waren in een brandvrije kluis Opgeborgen. Dank zij het doortastend oiptreden konden de raadszaal, de burgemeesters kamer en de kantoren beneden gespaard blijven, al was ook hier de waterschade zeer groot De bovenverdieping alsmede het torentje brandden geheel uit. Het gebouw dateert uit de 18de eeuw, de klok, die in het torentje hing, uit de 15de eeuw. Het gebouw was voor f 50.000 verze kerd. Het is echter dé vraag, of dit toe reikend zal zijln om de schade geheel te dekken. Dronkemannen vallen wielrijder a^n. Gisternacht werd zekere Van der B. uit D rut en te Leeu wen door twee wielrijders aangereden. Toen hij! hierover aanmerkingen maakte, vielen beide mannen hem aan en staken hem een mes in den schouder, waar na- zij op de vlucht gingen. Eenigen tijd la ter werd Van der B. langs den weg ge vonden. Men waarschuwde een genees heer. Deze achtte overbrenging naar het ziekenhuis noodzakelijk. Het mes was 10 c.M. in het lichaam gedrongen. In het ziekenhuis te Nijmegen werd het slacht offer opgenomen, waar langs operatie ven weg het mes verwijderd werd. Als verdachte van dezen aanslag zijn aangehouden zekere F. en De B. uit Dru- ten. Autobotsing te Antwer pen. Vier Nederlanders zwaar gewond. Op den weg tusschen Bras- sohaqb en Antwerpen zijln twee auto's tegen elkaar gebotst. In een van deze auto's zaten vier jongelieden uit Tilburg. De botsing was zoo hevig, dat zij allen zwaar werden gekwetst. Twee zijn op genomen in een ziekenhuis te Antwer pen, de beide anderen zijn naar Tilburg overgebracht. Te water geraakt en ver- d rjttnk nOnder de gemeente Beek en Donk tusschen de sluizen 5 en 6 in de Zuid-Willemsvaart is bet lijk opge haald van een 50-jarigen inwoner van Beek en Donk. Het slachtoffer werd sinds gistermiddag vermist en is waarschijn lijk door een ongeval te water geraakt. Felle brand te Vugbt. In de kapitale boerderij vani den landbou wer J.B. op het landgoed „Beukenrode" van den heer Fentener van Vlissingen, is gistermiddag brand uitgebroken. Hoewel de brandweer het vuur met vijf stralen aantastte, viel tegen de felle vuurzee niets uit te richten. De zoon van den landbouwer, die op het land werkte, zag rookwolken uit een der schuren op sogen;. hij sprong op de fiets en waar schuwde onmiddellijk de brandweer. Weldra vatte ook het woonhuis, dat evenals de schuren met stroo gedekt was, vlam. Jongetje overreden. Gistermiddag is het vierjarig zoontje van de familie Ekkelhoom, die op den straatweg tusschen Losser en Overwinkel op een fietsje reed, vlak voor een vracht auto, die achter hem kwam, gevallen. Het knaapje werd door den wagen over reden en is in zorgwekkenden toestand naar het R.-K. ziekenhuis te Losser over gebracht, waar hij eenigen tijd later is overleden. De moord Op pastoor Lit- j e n s. Het onderzoek inzake de begin van dit jaar in de pastorie te Geesteren gepleegde iübraak en overval, waarbij pastoor Litjens om het leven is gekomen, is thans zoover gevorderd, dat als ver moedelijke daders worden beschouwd de beide gebroeders J. en W. J., de expedi- teursknecht M. H. H. uit Venlo en de reeds eerder gearresteerde gewezen con troleur van den nachtveiligheidsdienst D., eveneens uit Venlo. Alleen D. bevindt zich voor den over val in hechtenis. De andere drie zijln voor andere inbraken gedetineerd. Door auto overreden en gedood. Dinsdagnacht hebben Bel gische douanen onder de Belgische ge meente Lommei vlakbij! de grens een man langs den weg gevonden, die van achte ren was aangereden, blijkbaar door een auto. Hijl had een wonde aan de linker slaap en vertoonde verder geen uiterlijke verwondingen. De douane bracht hem een nabijgelegen boerderij binnen, waar hij kort daarna is overleden. Het was de 60-jarige T. v. Lieshout uit Eindhoven. De automobilist, die hem heeft aange reden, is doorgereden. Gekleurde wraak. Een con troleur van Maatschappelijk Hulpbetoon te Rotterdam 'had een schilder in de binnenstad betrapt, op het verrichten van werkzaamheden tegen betaling, hoewel 'hij de volledige werkloozensteun ont ving. Hij maakte hier rapport over op. Kart daarop passeerde hij opnieuw het pand, waarvan de werkende werklooze den gevel aan het schilderen was. De schilder was zóó boos op den controleur, dat hij ineens zijh ladder afkwam, een pot met verf pakte en deze den contro leur onderstboven op het hoofd plaatste. De man raakte hierdoor van onder tot boven met verf besmeurd. Hieivan is aangifte gedaan bij de politie. De schilder is aangehouden. Politierechter te Middelburg. Zitting van Dinsdag 15 September 1936. De volgende personen waren gedag vaard, alle terzake van overtreding van 's Rijks belastingwetten: R. P. te Ertvelde, G. L., te Ertvelde en H. C. N. te Ertvelde. Uitspraak allen f30 of 15 d. h.; O. J. V. te Sas van Gent. Uit spraak f25 of 10 d. h.; E. J. K. te Honte- nisse. Uitspraak f15 of 10 d. h.; E. v. D., St.-Jansteen. Uitspraak 150 of 1 m. h.; L. A. v. d. K., Clinge. Uitspraak 120 of 10 d. h.; J. S., Amsterdam en M. J. F. S., Amsterdam. Uitspraak ieder f40 of 20 d. h.; I. J. V., Oostburg. Uitspraak 17,50 of 3 d. h.; J. K., Oostburg. Uitspraak f 10 of 5 d. h.; F. de B., Hulst en P. B. T., Oost burg. Uitspraak beiden f25 of 10 d. h.; J. de S., Graauw. Uitspraak 12,50 of 1 d. h.; F. B., de Klinge (B.). Uitspraak f 30 of 15 d. h.; A. J. B„ Stekene (B.) Uit spraak f25 of 10 d. h.; C. T. H., Selzaete (B.) Uitspraak f25 of 10 d. h.; P. de K., De Klinge (B.) Uitspraak f 15 of 10 d. h.; P. J. S., De Klinge (B.) Uitspraak 120 of 10 d. h.; Ma. E. S., St.-Jansteen. Uitspraak f20 of 10 d. h.; A. L. W., Hulst. Uitspraak f 10 of 5 d. h.; E. de D., Philippine. Uit spraak 130 of 15 d. h.; O. F. v. T., Sas van Gent. Uitspraak f20 of 10 d. h.; J. F. T., Clinge. Uitspraak 120 of 10 d. h.j F. O., St.-Jansteen. Uitspraak f 15 of 10 d. h.; C. V., Sas van Gent. Uitspraak f25 of 10 d. h.; J. B. N., Sas van Gent. Uitspraak 120 of 10 d. h. en f 15 of 5 d. h.; J. A. K., Beemster (N.-H.) Uitspraak f 15 of 10 d. h. en f 10 of 5 d. h.; H. F. B., De Klinge (B.) Uitspraak f 20 of 10 d. h. en f 15 of 10 d. h.; C. B., De Klinge (B.) Uitspraak 120 of 10 d. h. en f 15 of 10 d. h.; A. S., Stekene (B.) Uitspraak f 20 of 10 d. h. en f 15 of 10 d. h.; Th. M., Stekene (B.) Uit spraak f 25 of 10 d. h. en f 20 of 10 d. h. Geen herbenoeming van Mr deRijkealsplaatsvervangend kantonrechter. Kantonrechters-plaatsvervangers wor den benoemd voor een periode van vijf jaar, daarna volgt gewoonlijk hun her benoeming voor eenzelfde periode. Voor het kantongerecht te Haarlem loopt op 17 September a.s. de vijfjarige periode af voor drie plaatsvervangende kantonrechters, n.l. Mr Prinsen Geerlings, Mr Van der Vegt en Mr De Rijke. De twee eersten zijn thans voor vijf jaar herbenoemd, Mr De Rijke niet. Het feit, dat Mr De Rijke, die een der plaatselijke leiders is van de N.S.B., te Amsterdam betrokken is geweest bij de relletjes tijdens de première van „Helden- kermis" in het theater Tuschinski, zal, naar „Vooruit" opmerkt, aan dit niet her benoemen niet vreemd zijn. Zooals men zich herinneren zal, werd Mr De Rijke bij deze gelegenheid met andere N.S.B.-ers gearresteerd en naar het bureau Halvemaansteeg overgebracht, waar hij zich, volgens den dienstdoenden commissaris van politie, toen zeer on hebbelijk zou hebben gedragen. Het wek te niet weinig verwondering toen daarna bleek, dat Mr De Rijke de functie ver vulde van plaatsvervangend kantonrech ter te Haarlem. Overweldigende huldebetooging op den Dam. De straten zijn overvol. Het défilé In het Stadion. DEN HAAG. Hedenmorgen tegen 10 uur had zich reeds een vrij talrijk pu bliek bij het paleis Noordeinde opgesteld om van het vertrek naar Amsterdam van de Koninklijke familie met haar gas ten getuige te zijn, en toen als eersten Prinses Juliana en Prins Bernhard in de hafauto plaats namen steeg een luid gejuich uit de menigte op. De Prinses droeg een zwarte bontman tel en een klein serisekieurig hoedje. Prins Bernhard was gekleed in zwart costume met hoogen hoed, welke hij, een- maai in de auto gezeten, in de hand nam. In de tweede auto stegen H. M. de Ko ningin met hare gasten, Prinses Arm- gard en Prins Aschwin. Omstreeks kwart over tien reden de auto's van het paleis Noordeinle weg. Overal langs den weg in de omstreken van Den Haag en op den grooten Rijks straatweg, aan de grens van de verschil lende gemeenten stond het publiek vele rijien 'dik te wachten. In Wassenaar was de belangstelling wel bijzonder groot. Het was er zwart van de mensohen. Op het nieuwe gedeelte van den Rijks weg buiten Oegstgeest om was de belang stelling zoo groot, 'dat de Koninklijke stoet zooveel mogelijk naar links moest rijden om de honderden auto's te pas- seeren. In alle dorpen was het feest, overal wapperden de vlaggen en stond de schooljeugd langs den weg geschaard. Op tal van punten klonk het Wilhel mus. Ook de stemming van het publiek in Haarlem was meer dan enthousiast. Tusschen Heemstede en Haarlem ston den tienduizenden te wachten, golven van Oranje-vlaggetjes deinden door de lucht. Onder overweldigende belangstelling werd Haarlem gepasseerd. Intussohen had de hoofdstad zich op gemaakt om de vorstelijke personen te ontvangen en met deze ontvangst niet onder te doen voor de Residentie. Duizenden en nog eens duizenden hadden zich opgesteld langs de straten die de stoet zou volgen en de intocht in de hoofdstad is dan ook geworden tot een ware zegetocht en tot een waarlijk grootsche manifestatie van verknocht heid aan het Huis van Oranje. Aan de grens van de stad werden de hooge gasten ontvangen door den burge meester en den hoofd-cammissaris, den heer Versteeg. Don klinkt een lang en steeds luider wordend gejuich van de onafzienbare menschenmenigte, die zich heeft opge steld aan den Hoofdweg. 'De auto's met de Koninklijke familie en hun gasten 'komen in zicht. De menigte neemt met uitbundige vreugde waar een open hafauto, waarin het verloofde paar is gezeten: lachende en stralende van geluk,, gevolgd door een auto waarin de Koningin en de moeder en broer van Prins Bernhard hebben plaats genolmen. Het oogenblik is aangebroken dat de burgemeester en de hoofdcommissaris de Vorstelijke personen verwelkomen. Een koirte, hartelijke plechtigheid, die werd aangevuld met het aanbieden van een bloemenhulde. Daarna begint een ware zegetocht door de hoofdstad naar den Dam, het hart van de stad, waar men steeds samen komt wanneer de Koninklijke familie de hoofdstad bezoekt. Hier is bet dan ook dat duizenden en thousiaste belangstellenden zioh hebben opgesteld en een geweldige golf van TEGEN LAGE-PREMIE VRAAGT INLICHTINGEN! vreugde in hoerageroep losbreekt wan neer de Koninklijke familie voor het pa leis arriveert. Het „Wilhelmus" wordt ingezet en uit volle borst gezongen, waarna het: leve de Prinses en Prins Bennol en: leve de Koningin als één enthousiaste roep over den Dam schalt. Het is één jubelen en juichen wanneer de Vorstelijke personen het paleis betre den. Als ze niet lang daarna op het bal kon verschijnen om opnieuw de hulde der duizenden in ontvangst te nemen, dan breekt een orkaan van gejuich los, zoo als waarschijnlijk nog nooit op den Dam is gehoord. Als bij tooverslag komen plot seling duizenden vlaggetjes te voorschijn, waarmee gezwaaid wordt, tot het ge juich zich weer oplost in het aloude Wil helmus. Politie en marechaussee hebben moeite de menschen in bedwang te houden, want net liefst zou men op de kleine steentjes vlak voor het paleis van zijn blijdschap doen blijken. Prins en Prinses, evenals de Koningin, merkbaar onder den indruk van dit ge weldig enthousiasme, wuiven spontaan naar alle kanten en worden niet moede te doen blijken van hun groote erkente lijkheid voor dit grootsche huldebetoon. Maar eindelijk breekt het oogenbli'k aan dat ze zich in het Paleis terug trekken. Vele honderden verlaten nu den Dam otm zich op te maken vcor het défilé, maar duizenden blijven wachten om ge tuige te zijn van het vertrek van de Vor stelijke familie naar het Stadion. De Diam is dan ook nog propvol, als de Koninklijke stoet om 2 uur naar bet Sta dion vertrekt. Overal waar de stoet verschijnt is een gejuich en gejubel, het enthousiasme kent geen grenzen. De tocht naar het Stadion is een ware triomftocht geworden. In de Apollo'laan stonden meer dan .25.000 kinderen opgesteld. 400 padvind- sters, die op enkele nieters afstand van elkaar 200 groote eerebogen vast hielden en daaronder is de stoet doorgegaan. Ten gehoore werd gebracht bet Jubel lied en vervolgens de Haasjes, tekst van Pfinses Juliana. Tegen 3 uur is in het Stadion vrijwel geen plaats meer onbezet en een dave rend gejuich stijgt op als de Vorstelijke stoet het Stadion binnenrijdt. De auto van het verloofde paar is on der bloemen bedolven; het is of zijl onder een bloemenregen is doorgegaan. Enthousiast wordt bet Wilhelmus in gezet en hierna is bet woiord aan den burgemeester die namens de burgerij! bet verloofde Paar de gelukwenschen en hul de overbrengt. Dan neemt het défilé een aanvang. ERNSTIG GEVAL VAN GASVERSTIKKING. DELFT. In den afgeloopen nacht heeft zich te Delft een ernstig geval van gas- verstikking voorgedaan. Toen hedenmor gen de heer A. P. J. A. van Osselen niet op den gewonen tijd op zijn werk ver scheen, begaf zijn vader, bij wien hij in dienst is, zich naar de woning van zijn zoon. Hier kreeg bij geen gehoor, waarop de rn'an zich toegang tot de woning ver schafte. Rleeds dadelijk bemerkte men een sterke gaslucht. De 37-jarige v. O. en zijn 32-jarige echtgenoote lagen ©ogenschijnlijk be dwelmd te bed. Met behulp van een zuurstofapparaat heeft een medicus nog getracht de levens geesten op te wekken, doch hij kon ten slotte slechts 'den dood bij beide personen oonstateeren. Vergeten was de hoofdkraan van een gaskachel te sluiten. Door den druk van het gas ia de slang losgesprongen. Prins Bernhard lid van de K. N. A. C. DEN HAAG De K. N. A. G. ontving het verzoek Prins Bernhard in haar le- denregister in ;te schrijven. Auto tegen een boom gereden, LUTTERADE. In den afgeloopen nacht is een tractor met aanhangwagen van de transportonderneming H. de Bie te Rot terdam bij Geleen tegen een boom ge reden. Men vermoedt, dat de chauffeur door slaap overmand in volle vaart tegen den boom is gereden. Hij is ernstig ge wond. De toestand In Spanje. LISSABON. Generaal Queipo de Llano heeft Woensdagavond voor de radiozen der Van Sevilla meegedeeld, dat de situ atie voor de reohtsohe strijdkrachten gun stig is. Generaal Mola zou zich volgens Queipo de Llano reeds in de buurt van Oviedo bevinden. De opmarsch in de richting van Toledo maakt Voortgang. De generaal ontkent diat te Sevilla gebrek aan levensmiddelen zou bestaan. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs, ons medegedeeld door Van Heel Go. N.V. te Goes. vorige koers heden H. V. A. 286 281-2 Ned. Ind. Hdbk. 105 1041/» Philips 163 my, Unilever 117 116Vs-% Amsterd. Rubber 144 144 y, Koninkl. Petroleum 301 299% D'eli Mij. 245Vi 245 Ned. Scheepv. Unie 55 54Vi U. S. Leather 3Vs 3 4 pet. Nederland 99 99% 4 pet. Nederl.- Indië 98% 981/» U. S. Steel 43 42*/s Anaconda 237/s 236/s-11/u Bethlehem Steel 41% 40s/s Adj. Ohic. Milwaukee 4% 49/ia Cities Service 2"/i. 26/s Intern. Nickel 35 34% Shell Union 12 12Vi Kennecott Copper 29% 29 Vs Radio Corp. öWia 69/ia Gar Foundry 28 27Vl Tidewater lOVa 10% Midcont. Petrol 14 131/» Gen. Motors 41 40% American Enka 23a/s 23% United Corporation 4B/s 4Vs Wat betreft de omzetten had de beurs vandaag evengoed gesloten kunnen blij ven. Gaat er op een gewone Zaterdag morgen-beurs doorgaans al niet veel om, een beurs op den morgen van een Oranje feestdag is eigenlijk een onding. Over het algemeen waren de koersen wat lager. De slotkoersen van New-York vielen tegen en ook door het geheel af zijdig blijven van de arbitrage bleef de Amerikaansche afdeeling wat flauwer. Ook in de locale afdeeling, waar hoe genaamd geen belangstelling bestond, waren de koersen hier en daar wat lager, o.a. voor H.V.A. De beleggingsmarkt en de valuta waren onveranderd en de geldkoers weer ly^ Middelburg. Met de boot Breskens-Vlis singen zijn beden 1080 passagiers en 52 auto's overgezet. Uitslagen van den Provincialen schiet wedstrijd van de Vrijwillige Burgerwach ten In Zeeland, gehouden 5 en 12 Septem ber 1936, op de militaire schietbanen te Vlissingen. Korpshaan, eerste afdeeling. Klasse veteranen: 1. Burgerwacht Waarde (Medaille Gom. der Koningin in Zeeland) 249 punten. 2. Burgerwacht Vlissingen 244 p. Klasse A. 1. Burgerwacht Nisse (Me daille Inspecteur der Burgerwachten) 250 p. 2. Burgerwacht Goes 241 p. KI. B. 1. Burgerwacht Vrouwepolder (Medaille burgemeester van Vlissingen) 254 p. 2. Burgerwacht Nisse 248 p. 3. Burgerwacht O- en W.-Souburg 246 p. Klasse G. 1. Burgerwacht Vrouwepol der (Medaille dhr D. L. H. van Raalte) 236 p. 2. Burgerwacht WaJarde 224 p. Kringen G XI. 1. Kring „Zuid-Bevie- land" 249 p. Korpsbaan, tweede afdeeling. Klasse B: 1. Burgerwacht 's-Graven- polder 242 p. 2. Burgerwacht 's-Heer H. kinderen 240 p. Klasse G: 1. Burgerwacht Meliskerke 236 p. 2. Burgerwacht Aagtekerke 219 p. Hoogste korpsschutters, eerste afd. Vetetfanen: Jac. Koole te Waarde 55 p. A. G. Bos te Nisse 54 p. B. Jac. Matthijs- se te Nisse 57 p. c. G. S. de Bruyn te Vrouwepolder 55 p. G XI. N. Fierloos te Goes 54 p. 'Hoogste korpsschutters, tweede afd. Klasse B: L. Vlieger te Meliskerke 57 p. Klasse G: Jb. de Visser te Meliskerke 56 p. Pers. baan, categorie Vetteranen A'. 1. Jac. Koole te Waarde 55 p.; 2. G. Bos te Nisse 54 p.; 3. M. van de Plasse te Kruiningen 54 p.; 4. M. Bos te Nisse 54 p.; 5. P. Briasser te Kleverskerke 54 p.; 6. J. C. F. van Kamer te Middelburg 53 p.; 7. J. W. de Jager te Ierseke 53 p.; 8. N. Fierloos te Goes 53 p.; 9. Jac. Duve- kot tie Vrouwepolder 53 p.; 10. G. J. Bos te Nisse 53 p.; 11. J. J. Fraanje te Krui ningen 53 p.; 12. D. de Witte te Wemel- dinge 52 p.; 13. G. van Belzen te Vlissin gen 52 p. Personeels baan, categorie B/C: 1. L. Vlieger te Meliskerke 51 p.; 2. ,J. Matthijsse te Nisse 57 p.; 3. W. Matthijs- se te Meliskerke 56 p.; 4. J. de Visser te Meliskerke 56 p.; 5. G. Louwerse te O.- en W.-Souburg 55 p.; 6. J. van Oosten Mz te Driewegen 55 p.; 7. A. Wouters te O.- en W.-Souburg 55 p.; 8. S. de Bruyn te Vrouwepolder 55 p.; 9. J. J. Sturm te Vrouwepolder 54 p.; 10. Ai iW. Osté tie

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1936 | | pagina 3