Openbare Verkoopinp en Verpachtingen Rechtszaken Burgerlijke Stand schen Delft en Overschie Is een motor rijder tegen een auto gebotst. De motorrij der en zijn vrouw werden tegen den grond geslingerd en ernstig gewond, In het zie kenhuis te Delft overleed eenige uren la ter de man- De vrouw had een been ge broken. Te Utrecht is een 12-jarige jongen bij het oversteken van de straat door een auto gegrepen en tegen den grond gesmakt. Hij was onmiddellijk dood. De auto is in beslag genomen. Gisteravond heeft in de buurtschap Win keldorp onder Oldebroek een ernstige botsing tusschen een vrachtauto en een personenauto, bestuurd door den arts W. Schuurman uit Zwolle plaats gehad. De inzittenden van de personenauto, de heer en mevr. Schuurman en de arts J. L. van Vegten uit Zwolle en diens echtgenoote, werden zeer ernstig gewond. Beide hee- ren, wier toestand het ergst was, waren bewusteloos. Per ziekenauto werden de gewonden overgebracht naar het R.K. ziekenhuis te Zwolle, waar dr van Veg ten vannacht is overleden. Voor het le- Een vliegende agent. De Tel. meldt dat Amsterdam een politie agent krijgt, die binnenkort zijn brevet als vliegtuigbestuurder in den zak zal hebben.' Doch daarmede heeft de hoofd stad geen primeur I Voor den Amsterdam- schen agent Nauta zijn brevet zal hebben had zijn Haagsche collega Hijkoop al een brevet. Hij verwierf het in April 1935. Vermoedelijk is de heer Hijkoop de eerste vliegende agent van Nederland. Tafelpart ij in Brabant. Op het platteland worden de eeuwenoude volksgebruiken nog hoog in eere gehou den. In Brabant vooral bestaat nog het zoogenaamde tafelen, waaronder men een volksgericht verstaat, dat meestal door groote groepen dorpsbewoners wordt be dreven tegen den een of anderen inwoner, die zich door een vergrijp tegen de be staande gewoonte de woede van de dorps bevolking op den hals heeft gehaald. Zoo is dit weer eens het geval geweest in het Noord-Brabantsche dorpje Beek en Bestuur en personeel der Ghr. School Kakel dans te Ierseke waarvan vorige week het 50-jarig bestaan werd gevierd. Staande (in het midden) het eerste hoofd der school, de heer G. Staal, thans te 's Gravenhage. ven van dr Schuurman bestaat geen di rect gevaar. De Brabantsche misda digheid nóg niet beteu geld? Het schijnt, dat de misdadigheid in Oostelijk Noord-Brabant weer opnieuw den kop gaat opsteken. In den nacht van Zaterdag op Zondag hebben dieven op vier plaatsen te Uden getracht 'hun slag te slaan, waarbij bij twee inwoners eenigen buit werd gemaakt. Eveneens werd nog in den nacht van Zondag op Maandag in de nabijheid van Volkel ingebroken in de woning van den landbouwer v. d. Z. Zij doorzochten de geheele woning en maak ten een som geld buit. Verder is aan de gemeentepolitie te Wanrooy gemeld, dat in dienzelfden nacht aldaar op vijf plaat sen was ingebroken. Hierbij blijken de dieven een bezoek te hebben gebracht aan het hulppostkantoo-r, de woning van den posthouder, bij de winkeliers van M. en Pr. en bij den oud-gemeentesecretaris G. Smakelijk eten. De politie heeft bij den veehouder G. van V., onder de gemeente Alphen a. d. Rijn, ongeveer 55 kg. vleesch en spek in beslag genomen, dat afkomstig bleek te zijn van frauduleus geslachte varkens. Een onderzoek heeft aan het licht ge bracht, dat ongeveer 70 varkens van v. V. aan de pest en vlekziekte zijn gestorven. Een groot deel hiervan zou op de boer derij zijn begraven, doch 13 stuks zieke dieren had de veehouder geslacht en in het zout gelegd. Toen de politie zich ten huize van v. V. vervoegde, vond zij nog slechts het vleesch van ongeveer drie var kens, dat voor een deel in bedorven toe stand verkeerde. Van V. deelde mede, reeds 10 varkens met zijn gezin te hebben geconsumeerd, doch het vermoeden be staat, dat het vleesch van deze zieke die ren aan anderen is verkocht. Landloopers in de bos- schen bij Echt. Gedurende de laatste dagen heeft de politie in de ge meente Echt (L.) een opruiming gehou den onder rondloopende landloopers en spiritus-drinkers. Tal van dergelijke per sonen bleken zich daar in de bo-schrijke omgeving op te houden. Enkele ongure elementen, die zich daar in de bosschen ophouden, zagen kans te ontkomen. Inval in een speelhuis. De politie te 's-Hertogenbosch heeft Za terdagnacht in een perceel aldaar, be woond door Th., een inval gedaan. 13 per sonen, onder wie drie vrouwen, werden aangetroffen. Het meerendeel verkeerde onder drankinvloed. Een hoeveelheid ster ke drank en dobbelsteenen werden in be slag genomen. De personen waren uit Den Bosch, Boxtel en Tilburg afkomstig. Consternatie in een stoomtram. Toen Zaterdagnamid dag de stoomtram na afloop der cadetten- roeiwedstrijden haar passagiers in de richting Breda vervoerde, brak bij den viersprong te Teteringen plotseling de koppeling tusschen een tweetal wagens. De machinist, die het verlies van enkele wagens spoedig bemerkte, remde krachtig met het gevolg, dat het losgemaakte ge deelte met zooveel kracht op het remmen de gedeelte stortte, dat de balco-ns werden ingedrukt en ruiten verbrijzeld werden. Wonder boven wonder kwamen de pas sagiers er met een hevigen schok af. Donk. Ditmaal was het een jonge doch ter, die haar woord tegenover haar a.s. man niet gestand deed en zich van een nieuwen vrijer had voorzien. Dit was ech ter niet naar den zin van de dorpelingen en zij waren ten zeerste verbolgen op het meisje, voornamelijk omdat zij reeds met haar bruidegom naar den pastoor was geweest om den datum van het huwelijk vast te stellen. De dorpsbewoners wilden eenparig het wispelturige meisje een ge voelige les geven en daar het bekend was, dat de nieuwe minnaar, een eerzame onderwijzer, Zaterdagavond bij zijn gelief de op bezoek zou komen, werd die avond uitgekozen om het volksgericht te vol trekken. Ongeveer 800 personen waren bijeenge komen en gewapend met knuppels en stokken reden de meesten van hen in huifkarren naar de woning van het on trouwe bruidje. De stoet werd voorafge gaan door ketelmuziek en onder luid ge raas en gejoel trok men door het dorp. Bij het café werd halt gehouden en de huifkarren werden daar dicht tegen de woning opgesteld. De bedoeling was ge zamenlijk de herberg binnen te gaan en daar met de meegebrachte knuppels alles kort en klein te slaan. De politie was echter door het hels-che spektakel van de plannen op de hoogte gekomen en onder leiding van den burgemeester werden de tafelaars aangemaand rustig naar huis terug te keeren. De gemoederen waren echter zoo verhit, dat de dorpelingen zich niet in hun wraakplannen wenschten te laten dwarsboomen. Men weigerde aan het bevel gevolg te geven en de politie was genoodzaakt handelend op te treden. Er vielen geduchte klappen. Den geheelen verderen Zaterdagavond bleef het rumoerig in de buurt van het café en men beweert in het dorp, dat do tafelpartij ondanks alles toch nog zal doorgaan. KINDEREXPLOITATIE IN HAAR GRUWELIJKSTE VORMEN. (Van onzen V.P.B.-correspondent te Genève.) In verschillende landen verkeeren de millioenen kinderen in een bijna hulpe- loozen toestand. De besluiten van de con ferenties te Bern van 1905 en 1913 en de overeenkomst van Washington van 24 November 1919 zijn nog lang niet door alle staten geratificeerd. In Spanje en Portugal, in het meerendeel der Zuid- Amerikaansche staten, in China en Indië is kinderexploitatie nog altijd aan de orde van den dag. Men kan wel zeggen, dat alle arbeid, waarvoor geen geschooide vak lieden noodig zijn, in deze landen door kinderen wordt verricht. Daar ook op den Balkan, dikwijls in versluierden vorm, kinderen in fabrieken en thuis werkzaam zijn, is de schatting, dat 23 millioen kinderen onder de 14 jaren in Europa geëxploiteerd worden en werk moeten verrichten, dat hen in hun gezondheid schaadt, niet overdreven. De desbetreffende cijfers voor Midden- en Zuid-Amerika zijn ongeveer 2 millioen, voor Indië 2025 millioen en voor Oost- Azië 3540 millioen. Men moet hierbij onderscheid maken tusschen werkzaamheden, waartegen de kinderen weliswaar lichamelijk zijn opge wassen, doch die uit moreel en paedago- gisck oogpunt gevaarlijk zijn, en arbeid, die schadelijk is voor de gezondheid der kinderen en voor hun g6ringe krachten te zwaar is. Een bijzonder kras voorbeeld van de laatste soort levert de Ohineesche kinderarbeid. De tredmolens, waarop de kinderen voortdurend en stupide moeten loopen, zijn maar al te bekend. De beta ling van dezen arbeid is bovendien volko men onvoldoende, zoodat het buitenge woon hooge sterftecijfer onder deze kin deren maar al te begrijpelijk is. Maar ook in Europeesche landen als bij voorbeeld Spanje, worden de kinderen op schandelijke wijze geëxploiteerd. Op vele Spaansche drukkerijen wordt het geheele bedrijf door kinderen uitgeoefend. Daar het lettermateriaal giftige bestanddeelen bevat, komen hier vele gevallen van lood- vergiftiging voor. Menschonteerende toestanden. Bovendien worden de jeugdige arbeids krachten zeer dikwijls meer dan slecht behandeld. In vele gevallen staan de ouders der kinderen bij de ondernemers in de schuld en komen zij op deze wijze hun verplichtingen na. De ondernemer, die de kinderen vanzelfsprekend niet als volwassen arbeiders behandelen kan, eigent zich meestal het beschikkingsrecht over de kinderen toe. Dit beschikkings recht heet in goed Nederlandsch heel een voudig het recht tot afstraffing en met dit hulpmiddel, dat rijkelijk gebruikt wordt, kan men de kinderen natuurlijk tot een uiterste inspanning hunner krachten dwingen. Deze toestanden zijn weliswaar bekend, doch slechts weinige regeeringen hebben, zooals bij voorbeeld de Italiaansche, de noodige energie gehad, hier ook dan in te grijpen, indien de belangen der onder nemers daardoor geschaad zouden wor den. En dat is natuurlijk altijd het geval daar de arbeid van volwassenen nooit zoo goedkoop kan zijn als van kinderen. Waar, zooals in Zuid-Amerika, de regee ringen van sommige staten er toe overge gaan zijn principieel den kinderarbeid te verbieden, bleek steeds weer, dat de Hij deze kinderslavernij belang hebbende kringen in de desbetreffende parlementen de mogelijkheid vonden, iedere wettelijke maatregel te verhinderen. En indien aan een verbod geen straffen verbonden zijn, bereikt men daarmede over het algemeen slechts weinig. De sectie van den Volkenhond, die zich met de bestrijding van den kinderarbeid bezig houdt, heeft een enquete gehouden, waarbij een onderzoek werd ingesteld naar den werkelijken omvang van kinder exploitatie en naar de machten, die zich het sterkst tegen de afschaffing van deze slavernij verzetten. In de eerste plaats heeft men zich ge wend tot de verschillende regeeringen, die, zooals verwacht werd zich allen tegen het exploiteeren van jeugdige personen in fabrieken en andere bedrijfstakken uit spraken. Men heeft daarna het voorstel gedaan opnieuw een conferentie bijeen te roepen. Daar zouden de besluiten, die in 1919 te Washington zijn genomen, aan de huidige omstandigheden moeten worden aangepast en in den vorm van een soort internationale wet kunnen worden gego ten. Men verwacht, dat het ditmaal ge lukken zal, alle geciviliseerde staten een wet tot bescherming van kinderen te doen onderteek enen. Want men is het er over eens, dat slechts een principiëele en door alle landen werkelijk uitgeoefende bestrij ding van den kinderarbeid aan deze menschonteerende toestanden een eind kan maken. Hooger beroepen: Door G. A. B., machinist ter koopvaardij, te Mid delburg, is hooger beroep aangeteekend tegen een vonnis van den Kantonrechter te Middelburg, wegens overtreding van de Motor- en Rijwielwet, waarbij1 hij is veroordeeld tot f 10 of 5 dagen hechtenis, met toewijzing der civiele vordering tot een bedrag van f 7.50. Idem door den Ambtenaar van het Openbaar Ministerie bij het Kantonge recht te Middelburg tegen een vonnis van den Kantonrechter te Middelburg, waar bij P. V. H., 41 jaar, directeur van een N. V. te Goes, is veroordeeld wegens over treding van de Wet, houdende regeling getreffende het uitverkoopen en opruimen in het winkelbedrijf. r, -Coupondagen vallen niet onder de wet op de uitverkoopen. De Hooge Raad heeft arrest gewezen in de eerste zaak, bij dit college aanhangig gemaakt betreffen de de wet op de uitverkoopen en oprui mingen. De firma Gerzon had in een Utrechtsch blad „Goupondagen" aange kondigd, waarin de Utrechtsche kanton rechter, aangezien de Kamer van Koop handel geen vergunning had verleend, een overtreding zag van de wet. De Hooge Raad heeft thans beslist, dat dit geen overtreding is. De wet op de openbare vervoermiddelen is niet toepasselijk op de recht streekse he verbindingen met het buitenland. De Hoo ge Raad heeft uitspraak gedaan inzake het beroep van D. van J., directeur van de Algemeens Nederlandsche Reisonder neming, gevestigd te Amsterdam, wien ten laste is gelegd, dat hij een autobus dienst tusschen Amsterdam en Dussel- dorf in werking heeft gebracht en gehou den zonder vergunning van de bevoegde colleges. De rechtbank te Amsterdam had van J. veroordeeld wegens overtreding van de wet op de openbare middelen van vervoer tot f 25 boete. In cassatie heeft de Hooge Raad o.m. het volgende overwogen: Uit den inhoud en de strekking van de wet op de openbare vervoermiddelen blijkt dat deze wet regels heeft willen geven be treffende openbare middelen van vervoer voor zoover deze personen of goederen vervoeren van een binnen het rijk gelegen plaats naar een andere dergelijke plaats maar niet betreffende openbare midde len van vervoer, die vervoeren van een binnen het rijk gelegen plaats rechtstreeks naar het buitenland. Op deze gronden -heeft de Hooge Raad het vonnis van de Rechtbank vernietigd en ontslag van rechtsvervolging gegeven. Van 25 April2 Mei. IERSEKE. Ondertrouwd: Gerrit Noord zij 25 j. jm. te Rotterdam en Cathalina Sara Duinkerke 20 j, jd. Gehuwd: "Barend van Beusekom 26 j. jm. te Amsterdam en Elisabeth Bom 24 j. jm.; Ghristiaan Johannes van Over- beeke 27 j. jm. te Amsterdam en Marga- reth-a van Boven 24 j. jd.; Stoffel Kor- stanje 21 j. jm. te Kapelle en Johanna Kole 20 j. jd. Geboren: Jan Paulus z.v. Danker Hart- hoorn en Cornelia Neeltje Simonse. Overleden: Maria van Doestering 94 j. wed. van Jan Vette; Salomon de Koeyer 80 j. wedn. van Adriana van Boven; Gee- rard de ÜTeu 84 j. echtg. van Clazina Nieuwenhuize. (I. Gt.) Van 2330 April, i KRUININGEN. Overleden: Gornelis Maas 94 j. wedn. van Kattelina Cor- noelje. (I. Ct.) Van 2230 April. WEMELDINGE. Geboren: Mattheus z.v. Gerard Schouwenaar en Cornelia Wilhelmina Hoogesteger; Maatje Corne lia d.v. Boudewijn Gornelis v. d. Maale en Tona Ruissen. Huw.-aang.: Gornelis van der Gingel 31 j. jm. en Geertruida Vleugel 27 j. jd. (I. Gt.) Over de maand April. KRABBENDIJKE. Gehuwd: 2, Jan Melis, 27 j. en Maria Hofman, 24 j. 9, Ja cobus van Lie re, 36 j. te Kapelle, en Ja- coba Kok, 31 j.; 23, Gornelis Pieter van Stee, 24 j. te Ierseke en Johanna Neeltje Traas, 26 j.; 23, Pieter van Weele, 35 j. en Anna van den Berge, 23 j. Geboren: 13, Johannes, zv. Wouter Mol en Krina van Schaak; 13, Jan Gornelis, zv. Leendert Theodoor Vogelaar en E'bri- na Klara Dieleman; 25, Nicolaas, zv. Jo- hannis de Kok en Johanna de Goffau; 30, Maria, dv. Laurus Sinke en Jacoba Nieu- wenhuyse. Overleden: 7, Willem Lobbezoo, 65 j. te Rilland-Bath, echtg. van Jannetje Steve- ninsk; 16, Anthonie van Harn, 57 jaar, eöhtg. van Jacoba Huissen; 16, Laurens Andries Weber, 17 j., zv. Andries Weber en Jofoje Cornelia Traas; 27, Jacob Ver sprille, 74 j., wedr van Kornelia Meeuw zen. NISSE. Ondertr.: 15, Pieter Bosman, 30 j. j-m. en Geertruida Paauwe, 22 j. jd.; 22, Jacob Kosten, 27 j. jm. te Kapelle en Cornelia Jacoba Weststrate, 29 j. jd.; 29, Cornells Eversdijk, 22 j. jm. te Kapelle en Cornelia de Broekert, 24 j. jd.; 29, Willem Gommert Biersteker, 24 j. jm. te Wolf aartsdijk en Cornelia de Jager, 22 j. Gehuwd: 29, Pieter Bosman, 30 j. jm. en Geertruida Paauwe, 22 j. jd. Geboren: 24, Pieter Josephus Maria, zv. Adriaan de Vos en Johanna Vermeu len. BORSSELE. Geboren: 4, Jacobus, z. v. Jan Duijnkerke en Catharina Cornelia Braam; 13, Johanna Pieternella, d. v. Jan Fraanje en Elisabeth Walhout Johd.; 18, Elisabeth Dina, d. v. Hendrik Cornells Rutgers en Cornelia Lourina D-ingemanse. Overleden: 8, Gornelis Ars, 66 j., te Ovezande. 'sH. ARENDSKERKE, Gehuwd: 16, Krijn de Smit, 26 j. jm. en Jozina de Hamer, 24 j. jd.; 30, Abraham van Waarde, 33 j. jm. en Dina Jansens, 25 j. jd.; 30, Willem Marinus Steenbakker, 27 j. jm. en Johanna Castel, 24 j. jd. Gebaren: 2, Johannis Jacobus, z. v. Jan Koole en Jannetje Anthonina van Ant werpen; 2, Adriana Everdina, d. v. Dirk Jan Hubregtse en Laurina Breeweg; 6, Dina, d. v. Matthewes Kopmels en Jo hanna Moerdijk; 8, Hendrika, d. v. Adri aan Moerdijk en Elisabeth Murre; 9, An- thonius Petrus, z. v. Johannis- Martinus van -de Swaluw en Anna Maria Buteijn; 15, Maria Stoffelina, d. v. Cornelis- Jo hannis Buteijn en Elizabeth Johanna Driedijk. 17, Cornelia Maatje, d. v. Jan Marinus Moerdijk en Cathalina Lena Kallemein; 19, Catharina, d. v. Adriaan Witte en Jannetje Welleman; 30, Fran- ciscus Adriaan, z. v. Frans van Garsel en Lucia Koens. Overleden: 23, Leendert Baaijens, 11 maanden. 's HEERENHOEK. Ge-huwd: Johannes Fianciscus Stokx en Cornelia Maria van Bremen. Geboren: 5, Laurentius, z. v. Willem Westdorp en Agatha Grim; 14, Adriana Lucia, d. v. Aalbregt Remijn en Geer- tiuida Huige; 14, Maria Cornelia, d. v. Marinus Rentmeester en Maatje Adriana de Jong; 21, Martinus, z. v. Johannes Maitens en Catharina Visser; Antonia, d. v. Pieter de Jonge en Maria Oosthoek. OVEZAND. Geboren: 8, Catharina, d.v. Adriaan Adriaanse en Johanna de Jon ge; 8, Adriaan Petrus, z. v. Bernardus Adrionus Vernieule en Jannetje Boon man; 17, Petrus Nicolaas, z. v. Bernar dus Morauw en Maria Pover; 24, Adri aan Jozef, z. v. Franciscus de Meij en Maria Schuerman; 27, Petrus, z, v. Ja- oobus Priem en Johanna van den Dries. Overleden: 8, Cornelis Ars, 60 j,, we duwnaar van Seraphina Constantina Wiskerke (te Borssele overleden). Levenloos aangegeven: 25, een kind van Augustus Jacobus Schelfaut en Gusta Ma lie Poucke. DRIEWEGEN. Gehuwd: 30, JakobuB Blankenburgh, 22 j. jm. te 'sHeer Arendskerke en Maria Jacomina Bosman 21 j. jd. WAARDE. Geboren: 13, Matthijs, z.v. Abraham Koeman en Paulina Karelse; 23, Jan Gommert, z. v. Christiaan van Koeveringe en Maria Schrijver; 24, Al- berdina, d. v. Olivier Koster en Geer truida Paauwe. WOLPHAARTSDIJK. Gehuwd: 2, Cor nelis Jacobus de Jongh, 24 j. jm. en Ca tharina Maria Jacomina Janse, 22 j. jd.; 9, Iman Versluis, 35 j., wedn. van Ma ria Pieteinella Heijblom en Pieternella Leinse, 37 j. jd.; 23, Adriaan van den Berge, 26 j. jm. en Klazina Daniëlse, 27 j. jd.; 30, Marinus Jan Murre, 27 j. jm. en Pieternella Eggebeen, 22 j. jd. Geboren: 0. Hendrik Gerrit, z. v. Ge- rardus Harinck en Maria Willemijntje Huisstede; 9, Gerard Jan Willem, z. v. Gerard Jan Willem Meijnen en Eleonore Iouise Brants. Overleden: 6, Johannis Reinhoudt, 84 j., wedn. van Maatje Baijens; 14, Corne lia Barendregt, 66 j., wed. van Simon Ja cobus Klompe; 15, Jan de Witte, 73 j., echtgen. van Tannetje Toorens. HEINKENSZAND. Huw.-aangifte: 9, Adriaan Burgel, 27 j. en Gommerina Brouwer, 21 j.; 14, Amandus Petrus de Dobbelaere, 26 j. te Biervliet en Jacoba Simonse, 29 j. Gehuwd: 2, Adriaan de Dood, 34 j. te 's Gravenpolder en Jannetje Dingena van de Velde, 39 j.; 16, Johannes Laurentius Bos, 22 j. en Adriana Verbart, 20 j. te Ovezande. Geboren: 2, Jacobus Jan Philippus, z. v. Jan Cornelis Moelker en Cornelia de Vroe; 4, Hendrik Marinus, z. v. Hen drik de Regt en Cornelia Schrier; 11, Cor nelis Pieter, z. v. Mattheus van de Velde en Janna Cornelia de Jonge; 15, Leo Augustinus Willem Jozef, z. v. Paulus Alexander Kalle en Maria Levina Zand boer; 17, Jacomina Anna Catharina, d.v. Jacobus Hoondert en Maria Jacomina Boudens; 29, Josephus Bernardus, z. v. Marinus Verbrugge en Louisa Maria de Vos. Overleden: 15, Wilhelmina Leuntje Zandee, 37 j., echtgenoote van Abraham van der Does (overleden te Goes); 30, Adriana Johanna Kloosterman, 85 j., weduwe van Marinus Kloet. Mei. 6 Goes (Pr. v. Oranje), 44 perc. Bouw en Weiland, Jonkers. 6 Middelburg (Notarishuis), Perzische Kleden, de Groot en Hondius. 7 Middelburg (Loskade 10 uur), Af braakveiling, Batten. 7 Biezelinge (bij Luyk), 2 Woonhuizen, v. Dissel. 8 Meliskerke (bij Jo-ngepier), Hofstede, Bouw- en Weiland, Loeff. 8 Meliskerke, Inspan Hofstede a. d. Boomweg, Loeff. 9 N. en St. Joosland (bij Klap), Huis A 174 en inboedel aan pand A 174, v. d. Harst. 12 N. en St. Joosland (bij Klap), Huizen A 137; 138; 157 en Tuingrond, Blau- pot ten Cate. 13 N. en St. Joosland, inboedel aan pand A 137, Blaupot ten Gate. 13 Biggekerke (bij Simpelaar), Huis B 54 en inboedel aan pand B 54, v. d. Harst. 15 Vlissingen, Meubelveiling, Wille- bo-ords-e. 22 Wolphaartsdijk (bij Poleij), Woon huis A 302 en Koffiehuis te Oud- Sabbinge C 29, Kram. 26 Veere, Onroerende goederen Wouters, Terpstra. Juli. 1 Kapelle, Kram. 4 V» H.A. Boomgaard, TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 6 Mer. Zwakke tot matige O. wind, helder tot half bewolkt, droog weer, iets warmer overdag. Stand van hedenmiddag 3 u. Stand van gistermiddag 3 u.: 764. Licht op voor fietsen: Woensdag 7 u. 54 min.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1936 | | pagina 6