Rechtszaken Land- en Tuinbouw Finantiëele Berichten Telegrammen. WEEK-ABONNEMENTEN Burgerlijke Stand. Marktberichten Ailoop Verknopingen en Aanbestedingen Advertentiën. Berichten over onze Adverteerders. Nog geen 3 C6Ht per dag kost een abonnement op „De Zeeuw" Abonnementsprijs p. kwartaal f 2.50 Weekabonnementenf 0.20 zij aangehouden werd door een ongeveer t 85-jarige lichtmatroos, met wien zij eeni- gen tijd verloofd is geweest, doch aan welke verhouding onlangs door den laat ste een eind werd gemaakt. Nadat eenige woorden gewisseld waren, trok de ma troos plotseling een mes en gaf hiermee de juffrouw een steek in den schouder. H!et slachtoffer wist zich zich nog naar haar in do nabijheid zijnde woning te be geven, waar oogenblikkelijlk geneeskun dige hulp werd ingeroepen. Hoewel er ernstig bloedverlies geleden is, is er geen levensgevaar. De politie heeft den dader gearresteerd. Verdronken. Gistermiddag om twee uur is in een onbewaakt oogenblik het drie-jarig eenig zoontje van de familie Z. te Puttershoek in een sloot bij de ouderlijke woning geraakt. Donderdag middag, toen eenige kinderen te Anner- wijk (gemeente Anlo) aan het spelen waren, is het 6-jarig zoontje van den heer R. te water geraakt en verdronken. Auto met m a r e c h a u s s e es van den weg geslagen. Donder dagmiddag kwam een luxe-auto, waarin vier marechaussée's gezeten waren, van de richting Belgische grens gereden. Ter hoogte van de „Plank", onder de gemeente Cadier en Keer, alwaar de tram door een tunnel gaat, kwam van de an dere zijde een Duitsche vrachtauto aan gereden, die geheel links hield en on danks het signaal der luxe-auto niet van richting veranderde. Teneinde een aan rijding te voorkomen, daar de afstand te kort was om te stoppen, week de luxe auto steeds meer uit, doch zij kwam te ver en kantelde het talud van den' berg af. Van de inzittende maréchaussée's kwam de wachtmeester van Pij ken uit Roermond er het slechtste af. Hij moest naar het Ziekenhuis worden overgebracht. Arnhem in het duister. Gisteravond vijf na half acht is in het electrische net te Arnhem een storing ont staan, waardoor de stad geheel in het donker werd gezet. De storing duurde een kwartier, daarna gingen de lampen weer aan en de tram reed weer. De oor zaak is het uitvallen van een oliescha kelaar in het hoogspanningsnet. Twee personen door een revplverkogel getroffen. Het negenjarig zoontje van de weduwe R. te ter Aar vond op een vuilnisbelt in de omgeving van de boerderij van zijn moe der een revolver. De jongen toonde deze later aan een knecht van de boerderij. Plotseling ging het wapen af, met het noodlottig gevolg, dat de kogel den knecht door de hand drong en daarna het kind in de borst trof, waarbij de rechterlong werd doorboord. De jongen is in zorgwek- kenden toestand naar het ziekenhuis te Leiden vervoerd. Brand in een cabaret. Don derdagnacht is een felle brand uitgebro ken in het Cabaret Jostin, gelegen aan den Stationsweg te Rotterdam. De brand is na twee uur, den sluitingstijd, ont staan, vermoedelijk wegens het achteloos wegwerpen van een sigaret door een der bezoekers. Het cabaret is geheel leeg ge brand, terwijl de belendende perceelen vrij veel waterschade hebben gekregen. Zes arbeiderswoningen uitgebrand. In de buurtschap Snakkerburen bij Leeuwarden is giste renmiddag omstreeks één uur brand ont staan in een blok van zes arbeiderswo ningen, doordat in een der huizen een brandend petroleumstel werd omgestoo- ten. Het vuur greep snel om zich heen, zoodat het voor de bewoners zoo goed als onmogelijk was, iets van hun huisraad in veiligheid te brengen. Met een primitieve handspuit uit Snak kerburen werd het eerste water gegeven, maar tegen de laaiende vuurzee kon men met dit apparaat weinig uitrichten. Later, toen de motorspuiten uit Leeu warden en Huizum ter plaatse waren, en de vlammen met vier stralen bestreden werden, was men het vuur spoedig mees ter. De zes woningen brandden echter vrijwel geheel uit. Slechts een gedeelte van de inboedels kon worden gered. Inbraak te Hazers- w o u d e In den nacht van Donderdag op Vrijdag hebben onbekenden zich toe gang weten te verschaffen tot de engros- slachterij „de Rijnstreek" van de firma I. Zandvoort te Hazerswoude. In het gebouw was een groote hoeveel heid vleeschwaren aanwezig, waaruit de inbrekers met zorg hun keuze hebben ge daan. Kinderen doodgereden. Gistermiddag is te Rijsoord, gemeente Ridderkerk, het vierjarige kind van de familie L. Kuiper bij het oversteken van den weg door een bestelauto overreden en op slag gedood. i Gistermiddag is te Lutteradé een 3- jarig kind van de famiie S., dat op straat speelde, onder een vrachtauto geraakt, en vrijwel op slag gedood. Kantongerecht te Middelburg. De Kantonrechter te Middelburg heeft veroordeeld wegens: Met een rijwiel zonder noodzaak de linkerzijde van den weg berijden: L. V. te Middelburg, C. v. E. te Goes en M. H. te Goes, ieder f3 b. s. 3 d. h. Met een motorrijtuig/rijwiel in een bocht binnen de bebouwde kom niet de rechterzijde van den weg houden: P. L. te Westkapelle f5 b. s. 5 d. h.; F. H. te Westkapelle f 3 b. s. 3 d. h. Met een rijwiel een weg in verboden richting berijden: J. H. te 's-Gravenhage en A. de B. te St.-Philipsland, ieder II b. s. 1 d. h. Met een motorrijtuig rijden zonder vol doende remmen: W. D. te Krabbendijke en P. P. te Hoedekenskerke, beiden f 4 b. s. 4 d. h. Met een motorrijtuig rijden of dit op een weg laten staan, zonder voorgeschre ven verlichting en zonder dat nummer met letter behoorlijk zichtbaar of verlicht is: C. H. te Axel, vrijspraak; J. C. R. te Goes f3 b. s. 3 d. h.; J. H. V. te Apel doorn f5 b. s. 5 d. h. en 12 b. s. 2 d. h.; J. A. Z. te Kruiningen f3 b. s. 3 d. h. en f2 b. s. 2 d. h.; C. J. M. H. te Vlissingen fl b. s. 1 d. h.; D. K. te Schiedam f3 b. s. 3 d. h. Rijden met een ingeschreven motorrij tuig terwijl de belasting van eenig wiel grooter is dan het inschrijvingsbewijs aangeeft: H. J. M. te Empel f 4 of 4 d. h.; P. B. te Kruiningen f 4 of 3 d. h. 's Avonds fietsen zander licht en (of) rood achterlicht of reflector: A. F. M. B. te Antwerpen f0.50 of 1 d. h.; P. S. te Baarland f 1 of 1 d. h.; L. J. K. I. te Rot terdam f 2 of 2 d. h.; Th. R. te Merxem f0.50 of 1 d. h.; P. B. R. te Schore f3 of 3 d. h.; Da. A. te Domburg f3 of 2 d. h.; P. S te Baarland f 3 of 3 d. h. 's Avonds rijden met een voertuig zon der licht: A.'G. te Biggekerke f 3 of 3 d. h. Met een rijwiel buiten noodzaak een links van den weg gelegen rijwielpad be rijden: G. de K. te Rotterdam f 2 of 2 d. h. Als bestuurder van een motorrijtuig niet op de eerste vordering van daartoe bevoegde ambtenaren zijn rijbewijs ver- toonen: J. J. de M. te Borsselen, f 5 b. of 1 week tuchtschool; H. V. te Antwerpen, f4 b. of 4 d. h. Als bestuurder van een rijwiel een be vel door het bevoegd gezag gegeven, niet opvolgen: J. G. M. te Koudekerke f 5 b. of 5 d. h. In dronkenschap in het openbaar de orde verstoren: D. S. te Middelburg, f 10 b. of 10 d. h. Bij het rooien van een boom aan den openharen weg niet de noodige veilig heidsmaatregelen nemen: P. W. D. 'te Oost- en West-Souburg, f3 b. of 3 d. h. Dronkenschap op den openbaren weg, derde herhaling: E. S. te Middelburg ge domicilieerd: veertien dagen hechtenis. Zonder daartoe gerechtigd te zijn rij den over eens anders grond: J. W. B. te Middelburg, ontslag van rechtsvervol ging. Kreukels verzamelen op den buiten berm der dijken: A. v. d. V. te Krabben dijke, f2 b. of 2 d. h. Overtreding ventverbod te Vlissingen: G. J. P. te Tiel, f 1 b. of 1 d. h. Idem te Goes: Pa. Pe. D. te Breda f 0,50 of 1 d. h.; A. S. te Middelburg f 3 of 3 d. h.; H. R. echtgenoote van A. B., inge schreven te Middelburg: f 1 of 1 d. h. Idem te Ierseke: M. J. B. te Bergen op Zoom f 2 of 2 d. h. Te Vlissingen als bestuurder van een rijwiel over een wandelpad rijden: Je. R. te Vlissingen f 1 of 1 d. h. Faillissementen. De na volgende faillissementen zijn opgeheven wegens gebrek aan baten: Adriaan Daniëlse, Cornelis Daniëlse en Izaak Daniëlse, allen slager en koopman te Middelburg. Curator Mej. Mr A. M. J. van Deinse, advocaat en procureur te Middelburg. Het faillissement van G. de Kie vit, landbouwer, gewoond hebbende te Goes, thans te Rotterdam, curator Mr J. W. Goedbloed, advocaat en procureur te Goes, is geëindigd wegen® het verbin dend worden van de eenige uitdeelings- lijst met een uitkeering van 0.2007 pet. Zeeuwsche Landbouw-onderlinge. Donderdag werd in „de Prins van Oranje" te Goes onder leiding van den heer H. A. Hanken te Wilhelminadorp de jaarlijksohe algem. ledenvergadering gehouden van de Zeeuwsche Landbouw- Onderlinge, afdeeling van de vereen. „De Centrale Landbouwonderlinge". Uit het jaarverslag, loopende over het boekjaar 1 Nov. 1934 tot en met 31 Oct. 1935 blijikt, dat de Zeeuwsche Landbouw- Onderlinge bij het einde van het boek jaar 2987 leden had, met een jaarloon van f5.350.290. Het leden-aantal van de Centrale Land- bouw-Onderlinge beliep bij het sluiten van het boekjaar 32003 met een jaarloon van bijna 50 millioen gulden. In 't verslagjaar werden bij de Zeeuw sche Landb'ouw-Onderlinge aangegeven 1086 ongevallen, van welke 4 gevallen een doodelijken afloop hadden; 2 dezer ge vallen gaven aanleiding tot het toekennen van 2 blijvende renten aan nagelaten be trekkingen, van welke renten de contante waarde is te stellen op nagenoeg f 8000 TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verw. tot den avond van 12 April 1936: Meest matige tijdelijk wellicht toene mende N. of N.O. wind, gedeeltelijk be wolkt, weinig of geen neerslag, kans op nachtvorst, weinig verandering van tem peratuur overdag. Middelburg. De algemeene vergadering van aandeelhouders van de Coöp. Vereen. Ijsfabriek Walcheren, alhier, heeft de balans en winst- en verliesrekening goed gekeurd en besloten aan de aandeelhou ders over 1935 5 pet. uit te keeren. De vergadering 'herkoos als bestuurslid dhr J. J. de Vlieger en als lid van den Raad van toezicht dhr H, F. Mini. DE OORLOG IN ABESSYNIS. Kobbo door de Italianen bezet. De Negus verklaart zijn toestand hopeloos ASMARA. De Itaiiaansche troepen 'heb ben in den nacht van Vrijdag Kobbo bezet. PAIRIJS. Gemeld wordt, dat de Brit- söhe regeering een telegram van den Ne gus heeft ontvangen, waarin deze ver klaart, dat zijn persoonlijke toestand ho peloos is en dan hij nog slechts kan be schikken over een leger van 5500 man. Twee locomotiefen tegen elkaar gebotst. OLDENZAAL. Vanmorgen om 6 uur is o~ het stations-emplacement te Oldenzaal de locomotief van een ijlgoederentrein te gen een losse locomotief gebotst. Beide locomotieven en een bagagewagen van den goederentrein werden ernstig bescha digd. De wissel waarover de losse locomo tief rangeerde werd gedeeltelijk vernield en de rails omgebogen. Het verkeer over twee lijnen werd hierdoor gestremd. Per soonlijke ongelukken kwamen niet voor. Brand te Eindhoven. EINDHOVEN. Kort na middernacht is hier brand uitgebroken in een theater. De kortgeleden gerestaureerde bioscoopzaal en het tooneel zijn geheel uitgebrand en de geluidsinstallatie vernield. De oorzaak is vermoedelijk kortsluiting. De schade wordt door verzekering gedekt. In alle plaatsen waar agen ten van „De Zeeuw" geves tigd zijn worden ook week abonnementen aangenomen. De Nimco Schoenfabrieken. Ruim 20 jaar heeft de Nimco-fabriek onze jeugd voorzien van een zeer vol maakte kinderschoen met een leest, die zoo geperfectioneerd is, dat wij zonder overdrijving kunnen schrijven, dat „Nim- oo" zeer veel heeft bijgedragen, dat wij' Nederlanders op gezonde en krachtige voeten kunnen rondstappen. Maar dit was niet genoeg. Ook de ouderen moesten kunnen profiteeren van de bijzondere „Nimco"-eLgenschappen en met genoegen hebben wij kunnen consta- teeren, dat „Nimco" thans ook dames schoenen fabriceert. Vanzelf wordt de „Nimco"-schoen vol gens „Nimco"-leest gemaakt en dat be- teekent, een voortreffelijfcen pasvorm. MIDDELBURG. BevallenM. Petiet Outermans, d. OverledenJ. J. Walraven, 85 jr, wed. K. Brouwer. Ondertrouwd: C. A. Gorstanje, 26 jr en J. P. Jansen, 24 jr; J. J. Beenhackker 24 jr en A. G. Le Duo 23 jr; W. A. A. van de Gaide 22 j. en M. de Rijke 22 j. Getrouwd: J. Boogaard, 24 jr en J. Snoep 24 jr; P. W. van Beveren, 26 jr en M. A. van Oosten 26 jr. (M. G.) Van 69 April. VLISSINGEN. Ondertrouwd: F. W. Peters, 28 j. en N. Houweling, 24 j.; J. van der Waal, 24 j. en L. J. Izeboud, 26 j.; J. P. van den Berge, 29 j. en M. F. Geilman, 21 j. Getrouwd: J. van de Ketterij, 26 j. en J. P. Batus, 19 j. Bevallen: L. M. E. van Vlijmen, geb. Streefkerk, z.; J. E. Leijnse, geb. Meri- son, d.; J. 'Kamermans, geb. de Rijke, z.; J. Gabriëlse, geb. Huibregtse, 2 d. Overleden: J. Kosten, 86 j„ wedn, van G. Kloosterman; A. Visser, 71 j., man van N. van de Vrie; A. C. Brouwers, 88 j., wed. van A. J. J. Borgers; E. Dom misse, 59 j., vrouw van 'G. Buijs. (V. G.) Van 17 April. OOST- EN WEST-SOUBURG. Onder trouwd: J. Nicolaï, 27 j. en N. Cijsouw, 25 j. Bevallen: M. J. de Smit, geb. Zandee, d. Over de maand Maart. ARNEMÜIDEN. Bevallen: J. van Bel- zen, geb. Grootjans, z.; G. Schuit, geb. Meulmeester, z.; M. Jasperse, geb. Meul- meester d.; T. de Nooijer geb. Baaijens, d.; G. Maas, geb. Maas, d.; A. J. Meertse, geb Maljers, z.; L. Mesu, geb. Maas, z., G. Poortvliet geb. Schuit, z. Overleden: B. Mulder, 58 jr, echtgen. v. J. Theune; A. Marteijn, 85 jr, wedn. van L. Meulmeester; G. Meeuwse, 74 jr, echt genoot van T. Crucq; A. G. Francke, 32 ji, echtgen. van M. J. Jansen van Roo sendaal; P. J. Kousemaker, 74 jr, wedn van J. de Hamer. Getrouwd K. v. d. Gruiter, jm. 28 jr met J van Belzen, jd. 25 jr. (M. G.) KLOETINGE. Geboren: 2, Nicolaas Karei, z.v. Cornelis v. d. Zande en Neel- tje Cornelia Kramer; 14, Gerrit z.v. Klaas Doekes en Carolina Wilhelmina Antoi nette Luipen; 20, Kornelia Wilhelmina d.v. Willem Lodewijk Hirdes en Wilhel mina Pieternella Versluis; 29, Johannis Marinus z.v. Cornelis Hollestelle en Lena van Goudswaard; 29,. Cornelia d.v. Corne lis Leijs en Maria Cornelia Johanna Meesters. Ondertrouwd: 25, Bartel Bassie 24 j. te Middelburg en Jannetje Maria Goppool- se 20 j. te Kloetinge. Gehuwd: 12, Adriaan Marinus Holle- stelle 22 j. en Helena Francina Cornelia Kooman 20 j. te Kruiningen; 12, Bertus Marinus van Nieuwenhuijze 25 j. te Nieuwerkerk en Helena Maria van Liere 25 j. Overleden: 2, Adriaan v. d. Velde 14 j.; 29 Febr. Jacomina Goeree, wed. van Si mon Kole 85 j. GOLIJNSPLAAT. Geboren: 1, Maarten Dirk, zv. Adriaan de Smit en Aartje Vroonland. Overleden: 2, Sia de Wit, 75 jaar, echt gen. van Adriaan Heijstek. (N.-B.) KORTGENE. Ondertrouwd: 25, Binte Hendrik Sibbles, 40 j. te Ede en Jacoba Maatje Cornelia Dorst, 37 j. (N.-B.) WISSENKERKE. Geboren: 3, Maatje Elisabeth, dv. Pieter Leendertse en Maria Pieternella Breure. 4, Willem Cornelis, zv. Cornelis Gillis de Kam en Cesilia Jan na de Mol. (N.-B.) Van 411 April. IERSEKE. Ondertrouwd: Willem Lo- dewijk Harthoorn 22 j. jm. te 's H. Abts- kerke en Maria Bom 22 j. jd.; Barend -v. Beusekom 25 j. jm. te Amsterdam en Eli sabeth Bom 24 j. jd. Geboren: Jacobus z .v. Marinus Pekaar en Maatje Pekaar; Dignus Johannes z.v. David Cornelis Nijssen en Geertruida Paauwe; Gerda Margaretha d.v. Adriaan de Jager en Suzanna Janna Marthina Maria Verschuure; Jozias z.v. Pieter van Stee en Jacoba Staal. (I. Gt.) Van 27Maart9 April. KRUININGEN Geboren: Johanna Adriana d.v. Franciscus den Boer en Ma rie Anna Stobbelaar; Jacobus Marinus z.v. Jacobus Verlare en Johanna Antona Servaas; Adriana Jacoba d.v. Cornelis Seivaas Verbrugge en Tannetje Wabeke. Ondertrouwd: Bernardus Alexander Martens 48 j. en Cornelia Pieterse 41 j.; Johannes v. 't Westeinde 72 j. en Adria- naZuidhof 69 j.; Hubrecht van den Dor- pel 26 j. en Johanna Geense 25 j. Getrouwd: Marinus van Poelje 24 j. te Ierseke en Lijntje Remij'n 24 j.; Jan Lobbezoo 28 j. te Krabbendijke en Maria Hoogerheide 26 j. (I. C.) Van 29 April. WElMELDINGE. Geboren: Cornelis Adr. z.v. Adr. Jan de Schipper en Helena v. d. Velde. Gehuwd: Jan Veerhoek 27 j. en Maria Aagje Bruinooge 26 j. jd. (I. C.) MIDDELBURG. Veiling van 10 April. Baksla 812, snijsla 1021, molsla 8 15, veldsla 8—12, spinazie 1117, poste lein 2537, zuring 59, spruiten 1422, witlof 612, schorseneeren 37, koolra pen 12, wijinpeen 25, peen 24, uien I3, kroten 13 ct. alles per kg. Peen 1017, raapstelen 0,51, prei 2 5, selderie 37, knolselderie 2—5, ra barber 37, radijs 35,5, rammenas 2 6,5 ct. alles per bos; bloemkool 432, andijvie 25, kropsla 28, komkommers 814 ct. alles per stuk; peterselie 820, selderie 3036, zuring 510 ct. p. chip; slaplanten 56, bloemkoolplanten 10 18 cent per 100 stuks; Cineraria's 20), primula 11, begonia 5, violieren (dub bele) 56 cent per pot; flieren 38, nar cis 26, bl. druifjes 25, anemonen 4, iris 8, tulpien 712 ct., p. hos; madelief jes 6—10, violen 1420, bakkruid 716, primula 511, vergeet mij niet 411 ct. alles per 100 stuks. Aardappelveiling. Aanvoer 1600 kg. Zeeuwsche blauwe I 5063, poters I 30— 41, II 26—28 ct.,alles per 25 kg. KAPELLE. Veiling van 10 April. Spi nazie 1720; Stoofsla 2227; Witlof II13; Ajuin 12; Breekpeen 1, alles per kg.; Bloemkool 512 per stuk; Krop sla 6.10 per 100 krop; Prei 6.406.70; Radijs 2.50—2.70, beide per 100 bos; Tulpen 1317 per bos; Bakkruid 33.10 per 100 planten. Middelburg. Donderdag is door notaris J. L. v. d. Harst publiek verkocht: le een woonhuis met schuurtje, tuin en erf op het Zand D 109, groot 1.65 A. Kooper dhr W. Verstrate te Koudekerke q.q. voor f 1950; 2e. een 'huis en erf aan de Lange Geere K 315, groot 1.20 c.A. Koo per F. A. v. d. Berg alhier q.q. voor f2100; 3e. een pakhuis en erf aan de Schuiffelstraat K 178, groot 29 c.A. Koo per J. Verhage alhier q.q. voor f 1150. Krabbendijke. Donderdag werd door notaris J. J. v. Dijke van Kruiningen voor de erven van wijden mej. N. Brouwer pu bliek verkocht een woon- en winkelhuis, hoogste inschrijver was dhr M. Paarde- koop er alhier voor f 1707. Kooper dhr G. v. Oosten alhier voor f 1800 plus onkos- terf. Kats. In de gemeentekamer alhier werd Vrijdag aanbesteed voor het bestuur van den „Laendert Abrahampolder" alhier het verbeteren van de steenglooiing en onder houd tot 30 April 1937. Inschrijvers: V. C. P. Bolier te Middel burg f 6200; L. J. Dekker te Veere f5975; P. Dekker te Veere f 5950; L. van Boven te Ellewoutsdijk f5899; Jobs Verheyke te Ellewoutsdijk f 5885; Jan Wolse te El lewoutsdijk f 5817; Pieter Dees te Terneu- zen f 5800; J. van 't Hoff te Hoek f 5790; L. van Poperinge te Bruinisse f 5785; W. de Bokx te Hoek f 5760; M. V. d. Velde te Bruinisse f 5750; J. Slager en M. Mat- thysse te Brouwershaven f 5750; Izak La Gasse Zoon te Koudekerke (W.) f 5730; L. P. Korstanje te Wemeldinge f 5720; H. A. Klaasaen te Zaamslag f 5716; G. Bolier Jhz. te Scherpenisse f 5710; Jan Verheyke te Ellewoutsdijk f 5700; Adr. Anth. de Mol te Kamperland f 5700; Krijn Lucasse te Walsoorden f 5700; Leendert Zoetemeyer te Den Briel f 5698; W. V. d. Berg Jan de Oude te Zieriklzee f 5875; Alph. Warrens te Ossenisse f 5650; Jaos. Haringman te Kolijnsplaat f 5650; Pe trus Andriessen te Walsoorden f 5500; Johs. Fransen Lambertus Fransen te Beuningen en te Wamel f5252. Gunning nog aangehouden. Meer dan f7.500.000,be talen Neêrlands fietsers elk Jaar aan rijwiel belasting. Daarvoor krijgen zij o.m. hun veilige rijwielpaden speciaal voor hen aangelegd. Maar.- waarom gebruiken zij ze dan niet? leder op zijn eigen wegl VOOR DEN FIETSER IS "T FIETSPAD DE VEILIGE WEG 1 Stand van hedenmorgen 10 u.: Stand van gistermiddag 3 uur: 764. Licht op voor fietsen: Zondag 7 u. 10 min. Maandag 7 u. 12 min. Dinsdag 7 u. 13 min. De Heer en Mevrouw MEYNEN BRANTS geven met blijdschap ken nis van de geboorte van hun zoon GERARD JAN WELLEM. Wolphaartsdijk (Z.), 9 April 1936. Getrouwd: B. H. SIBBLES en J. M. C. DORST, die mede namens wederzij dsche familie, hartelijk dank zeggen voor de vele bewijzen van belangstel ling bij hun huwelijk ondervonden. Kortgene, 9 April 1936. Getrouwd: C. J. DE JONGH en C. M. J. DE JONGH—JANSE, die, mede namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van belangstelling bij hun huwelijk ontvangen. Goes, April 1936. Kamperfoeliestraat 18. Heden overleed door een droevig ongeval, ons innig geliefd Zoontje en Broertje MARINUS, in den ouderdom van ruim 9 jaar. Sterke de Heere ons in deze zware beproeving. N. EVERSDIJK. A. EVERSDIJK— MEULPOLDER. STOFFEL. FRANCINA. Kapelle, 10 April 1936. Heden overleed zacht en kalm, onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder, CATHARINA VAN SABBEN, Wed. van Janus Tolhoek, in den gezegenden ouderdom van ruim een en tachtig jaar. Uit aller naam: JAN TOLHOEK. 's-Gravenpolder, 11 April 1936

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1936 | | pagina 3