GEDWONGEN RUST Kerknieuws. Predikbeurten. Onderwijs Gemengd Nieuws Rechtszaken Laatste Berichten. Telegrammen. Burgerlijke Stand Marktberichten Advertentiën. C. F. FRUMAU Dames, weet U dat ^NDBOUW- HANGARS Zangvereniging „Zanglust", Kapelle UITVOERING Gevestigd met ingang van 16 Maart ARTS. Bierkaai G 203, Middelburg. de Permanent Sorën in geen geval Electrisch is en geen aansluiting op eenigapparaat? Het Kappershuis, Daarna behandeling Opheffing openbare lagere school te Geertdijk. De voorzitter leest voor de correspon dentie met den Minister van Onderwijs. Schrijven van den Inspecteur van het lager onderwijs, dat Z.E. zich onthoudt vagi advies. De heer van Halst zegt: er is een commissie ingesteld, die nog rap port uit moet brengen inzake opheffen van scholen. Spreker wilde dit voorstel opschorten tot die commissie rapport uitgebracht heeft. Het voorstel van B. en W. tot ophef fing in stemming gebracht wordt aange nomen met de stemmen van de heeren de Looff, Meulenberg en v. Halst tegen. Bij de rondvraag vestigt de heer Bus- traan de aandacht van den voorzitter op het wachtlokaal aan de haven te Kam perland, alwaar de jonge menschen des avonds zoo erg luidruchtig zijn. De voor zitter zegt maatregelen toe. De heer de Smit bespreekt het stempe len voor de werkloozenkas en de onbil lijkheid welke door het gemeentebestuur wordt toegepast doordat de werkloozen te Wissenkerke en Geersdijk twee maal per dag moeten stempelen en die te Kam perland slechts éénmaal. De voorzitter zegt: U zijt als voorzitter van den bond wel bekend met de oorzaak die daartoe geleid heeft. Hierna ontspon zich een discussie tusschen den voorzit ter en den heer de Smit, waarbij1 harde woorden vielen. Weth. Schippers nam de gelegenheid te baat om te zeggen: Wijl kunnen blij' zijln een burgemeester te hebben die zich zoo inwerkt in de maatregelen die dienaan gaande moeten genomen worden. Ook de arbeiders kunnen biervoor dankbaar zijtn. De heer Kramer zegt, dat volgens hem verstrekte inlichtingen het Zondags avonds op den dijk tusschen den Kam- pensnieuwlandpolder erg rumoerig is. De voorz. zegt, dat zulks ook hem ter oore is gekomen, maar het schijnt dat de politie nog niet er in geslaagd is daarin verbetering te brengen. Ned. Herv. Kerk. Drietal te Amersfoort A. Dönszelmann te Meppel, J. P. E. C. Eerhardt te Hille- gom en G. van Veldhuizen te Hantum. Beroepen te Kootwijk, A. G. Oosterhuis te Daarle. Geref. Gemeenten. Beroepen te Leiden, J. Vreugdenhil te Kampen. Krabbendijke. Op Dinsdag 7 April hoopt Dis Hofman afscheid te nemen van de Geref. Gemeente alhier. Ned. Herv. Kerk. Goes, vm. ds de Vries, av. ds Homburg. Woensdag vm. ds de Vries, 7 u. ds Steinz. Baarland, Woensdag vm. dhr de Jager, nm. dhr Overgaauw (verbeterd bericht) Ierseke, Woensdag vm. ds Plaggemars, nm. ds Engelsma. Nieuwdorp, Woensdag vm. ds Hulsber gen, nm. ds Wagner. Middelburg, Geref. Bond (Gasthuiskerk) Donderdagav. 7,30 u. ds Alers te Dor drecht. Geref. Gem. Goes, Woensdag 9,30, 2 en 6 u. ds Fraanje. Rilland, vm., nm. en av. ds Wijting van Rijssen. Woensdag vm., nm. en av. ds Heikoop te Utrecht. Kortgene, Donderdag vm., nm. en av. ds Honkoop uit Den Haag. Nieuwdorp, Dinsdag 7 u. 15 ds v. Dijke van Nieuw-Beijerland. 's Gravenpolder, 9, 1,30 en 5,30 u. ds Lig- tenberg van Lisse (H.A. en H. Doop). Woensdag vm., nm. en av. ds Hon koop." 'Examen koordirigent. Vanwege den Koninklijken Bond van Ghr. Zang- en Oratorium-vereen, in Nederland werd eind 1933 te Goes een cursus begon nen tot opleiding van koordirigenten, zulks onder leiding van de H.H. P. C. Brakman te Axel en Adr. Kousemaker te Goes. Dezer dagen werden de deelnemers aan dien cursus te Den Haag geëxamineerd, o.a. dpor D'r Joh. Wagenaar, Leo Mens, M. A. Brandts-Buys e.a. Het resultaat was, dat 't diploma voor Koordirigent(e) werd verworven door de dames Mary Nieuwdorp te Rilland, Nel Roose te Goes, en dhrn A. Goedegebure te Nieuwdorp, P- Geelhoed en A. F. de Muijnek, beide te Kamperland. Ook slaagde nog de heer S. Sanders, Middelburg. Toelatingsexamen Kweek scholen voor vroedvrouwen. Blijkens een mededeeling in de Staats courant zal bovenstaand examen, voor wat het schriftelijk deel betreft, dit jaar worden afgenomen op 3 April in de Rid derzaal te 's-Gravenhage. Candidaten moe ten zich schriftelijk aanmelden vóór 19 Maart bij den voorzitter der examencom missie Dr R. N. M. Eijkel, geneeskundig hoofdinspecteur van de volksgezondheid, Raamweg 3, den Haag. De gearresteerde smok kelaar abend e. Gisteren meldden wijl dat de Rotterdamsche recherche een aan tal beruchte smokkelaars heeft gepakt. Met de auto zijn C. en R. Vrijdagoch tend in alle vroegte in het Belgische plaatsje Meerle de margarine gaan halen. Aan de auto hadden zij het nummerbord N 4511 bevestigd, hetgeen een zeer lis tige streek was, daar een onder dit num mer ingeschreven auto toebehoort aan een veeverloskundige in Chaain, die van de marechaussee en douaniers in verband met zijh beroep permissie heeft langs af gezette wegen te rijden en zonder controle de grens te passeeren. Met een grooten omweg, zooveel moge lijk de bruggen vermijdend, zijn de twee smokkelaars naar Rotterdam gereden. In Gouda kreeg de wagen echter een manke ment en R. is toen met een vrachtauto naar Rotterdam gereden om zijn eigen wagen te halen. Daar werd hij, zooals gemeld, gearresteerd. De arrestatie van „Het blonde gevaar" heeft een zucht van verlichting doen op gaan onder alle ambtenaren wier taak het is onze grenzen tegen smokkelaars te ■bewaken. G. is een man zonder zenuwen, die „lak" heeft aan een regen van kogels en desnoods de spijkerplank, waarmee de weg wordt afgezet, onder .zijh auto mee neemt. Behalve een onverschrokken smokkelaar is hij een zeldzaam behendig chauffeur en hij ziet desnoods kans tus schen de spijkers van de plank door te laveeren. Toen hem dit een keer niet ge lukte, ramde hij eerst een lantaarnpaal en botste vervolgens tegen niet minder dan zes boomen. Men verwachtte niet an ders dan in de auto een lijk te vinden, maar G. bleek verdwenen te zijn. Hij' had op het laatste moment nog kans gezien uit de auto te springen en hoewel ernstig gewond had hij den nacht in het veld doorgebracht, 's Ochtends had hij bij' een landbouwer een fiets gebuurd, waarop bij den nog altijd naar hem zoekenden doua niers was ontsnapt. Tallooze staaltjes van zijn vindingrijk heid en durf worden in Brabant verteld. Zoo is de volgende truc, die thans meer wordt toegepast, van zijn vinding. Bij de douane stopt op het daartoe ge geven teeken een met kisten beladen auto. D'e chauffeur springt er uit en vlucht het veld in, achtervolgd door alle ter plaatse aanwezige douaniers en marechaussee's. Zlijln deze ver genoeg verwijderd, dan kruipt uit een der kisten een „reserve chauffeur" en de auto, vol geladen met smokkelwaar, rijdt rustig de grens over. Een vergissing met ern stige gevolgen. Het 4-jarige meis je te Rotterdam heeft in de ouderlijke woning een gedeelte uit een emmer heet water over het lichaam gekregen. De moeder snelde naar een drogist in de buurt en liet daar kalkwater met lijn olie klaar maken. Zij werd geholpen door de vrouw van den drogist, die zich eveneens haastte om het middel klaar te maken. Thuis behandelde de moeder het kind met den inhoud van de flesch, die zij had meegekregen, maar de toe stand van het meisje verergerde. Men heeft haar daarna naar het ziekenhuis gebracht, waar bleek, dat men in de dro gisterij verdunde lisol door het middel had gedaan. De toestand van het kind is thans vrij ernstig. Sluwe oplichter aangehou den. De politie te Amsterdam heeft de hand kunnen leggen op een 34-jarigen „makelaar", die er den iaatsten tijd in de hoofdstad zijn werk van maakte, goed- geloovige lieden voor meerendeels kleine bedragen op te lichten. Hij plaatste een advertentie in de bla den, waarin in de een of andere gemeen te een zaak ter overneming werd aan geboden. Op deze wijze kwam hij met verschillende personen in correspondentie en van dezen bezocht hij er enkelen, wien hij aanbood, hen den volgenden dag per auto naar de in de advertentie bedoelde zaak te brengen. Voor de te maken onkosten vroeg hij dan vier vijf gulden vooruit en zoo vond hij telkens weer onder zijn slachtoffers goed van vertrouwen zijnde lieden, die er geen be zwaar in zagen dit geld even voor te schieten en pas snapten, dat zij er in- geloopen waren toen èn man èn auto wegbleven. Brand in een olieraffinade- rij. Brandweerman ernstig ge wond. Gisteren is brand uitgebroken op de bovenverdieping van de Olieraffenade- rij „Zuilen" te Zuilen. Deze verdieping en het dak gingen geheel verloren. Bij het blusschingswerk is een der brandweerlieden uit Zuilen de heer Bos, door het brandende dak gevallen. Hij is met vrij ernstige verwondingen naar de Rijksklinieken te Utrecht vervoerd. Ontvanger oneervol ont slagen. Ge dep. Staten van Overijsel hebben goedkeuring verleend aan het be sluit van den raad van Ambt-Hardenberg, waarbij aan H. B. in verband met gecon stateerde onregelmatigheden, oneervol ontslag is verleend als gemeente-ontvan ger. Loodvergiftiging te Bla- del en omgeving. Het veel voorko mend verschijnsel van loodvergiftiging te Bladel en omgeving begon in zekeren zin onrustbarende vormen aan te nemen. Dr Zijlmans te Bladel constateerde in ver schillende gevallen een ernstige mate van vergiftiging en waar het hier aanvanke lijk alechta sigarenmakers betrof, werd hoofdzakelijk godaoht aan een beroeps ziekte cn het verschijnsel gebaseerd op het werken op de zinkenplaat. In verband daarmede werden proeven genomen met teakhouten tafelstukken. In vele gevallen was de vergiftiging zoo erg, dat de patiënten geheel ondermijnd werden en maanden niet in staat waren te werken. Bij het voorkomen van de verschijnse len ook bij niet-sigarenmakers, werd de oorzaak meer gezocht in het drinkwater. In verband daarmede zijn in Bladel en omgeving tientallen monsters genomen en is het gebleken, dat er verschillende bij waren met een zeer hoog loodgehalte. Deels is het te wijten aan het feit, dat de zuigbuis naar de pomp niet voldoen de is vertind, deels aan het des nachts laten staan van water in den pompbak en deels aan de samenstelling van het grondwater, dat op de een of andere plaats gemakkelijk lood oplost. In verband hiermede is het noodig ander materiaal te gebruiken voor ge leidingen en des morgens voor het ge bruiken van het water uit de pomp een emmer of twee weg te werpen. Ten aan zien van het te gebruiken materiaal zal de bouwverordening gewijzigd worden. Aardbeving in Limburg? Op het politiebureau te Weert werden Vrijdagavond tusschen 6 en 7 uur, een viertal trillingen waargenomen, waarvan één te circa 6.45 uur heviger was dan de drie voorgaande en welke laatste bovendien nog een vrij sterke natrilling had. Men vermoedt, dat deze trillingen het gevolg zijn van een lichte aardbeving of aardschokken. Politie-rechter te Middelburg. Zitting van 3 Maart. De volgende personen werden veroor deeld wegens: O'vertr. Motorrij'tuigenbelastingwet: C. S. 26 j. chauffeur te Zierikzee, f 10 of 5 d. h.; W. R. 45 j., expediteur te Goes, f 15 of 5 d. h.; J. v. d. B. 32 j. depothou der te Goes f 7,50 of 5 d h.; Mr. P E. K., 36 j. advocaat te Hilversum f7.50 of 3 d. h.; A. F. V., 25 j. chauffeur te Souburg, f 10 of 5 d. h.; A. V., 31 j., landb. knecht, te Wissenkerke, f 5 of 2 d. h.; J. D„ 19 j., machinist te Terneuzen, f 10 of 5 d. h.; W. L., 37 j., koopman te Zierikzee f 12,50 of 5 d h. en f 15 of 5 d. h.; J. L., 42 j., ar beider te Wolf aartsdijk f5 of 2 d. h.; L. P. K., 46 j. aannemer te Wemeldinge f7,50 of 3 d. h.; P. de K. 41 j. expedi teur te Middelburg, f 25 of 10 d. h.; J. F. den D'„ 51' j., fruithandelaar f 7.50 of 3 d. h.; M. de B., 45 j., autobusonder nemer te Goes f 10 of 5 d. h.; N. S„ 41 j., autobusondernemer te 's Gravenhage f 10 of 5 d. h.; M. V., 41 j„ grossier te Middel burg f7.50 of 3 d. h.; M. G. de V. 28 j„ reiziger te St. Laurens f 3 of 1 d. h; J. H. 37 j., autobusondernemer te Goes f 12,50 af 5 d. h.; C, de R,, 20 j., matroos te Vlis- singen f 7,50 of 3 d. h.; A. D„ 36 j., sloo- per te Goes 2 maal f 7,50 of 2 maal 3 d. hecht. Heinkenszand. Gisteravond had alhier de eindles plaats van den tuihbouwcur- sus voor meergevorderden. Aan 17 cur sisten werd het diploma uitgereikt door den tuihbouwonderwijzer J. van 't West einde, die den cursus geleid had. De heer Bosma uit Goes hield een toespraak, waarin hij de cursisten aanspoorde tot bevordering van de fruitteelt. De heer J. G. v. Iwaarden bracht dank aan den on derwijzer, terwijl de heer G. Nijsse, voor zitter der tuinbouwvereeniging, de gedi plomeerden aanspoorde lid te worden van de tuinbouwvereeniging. Colijnsplaat. Donderdagavond vergader de alhier de afdeeling Noord-Beveland van het Ned. Bijbelgenootschap, onder voorzitterschap van Ds v. d. Most van Spijk te Kortgene. Ds Tonsbeek te Kamperland bracht als secretaris verslag uit, waaruit bleek, dat er reden is tot dankbaarheid. De afdee ling telt 365 leden en begunstigers. De penningmeester dhr Wisse te Wissekerke, meldde een totale inkomst van f 613.01. Herkozen werden als bestuursleden F Klaassen te Kats, F, Maarsman te Kort gene. Gekozen in de plaats van dhr Oele te Wissenkerke dhr E. A. Bloem aldaar. Inplaats van dhr Schippers te Kamper land dhr K. J. Kramer aldaar. Het be stuur werd uitgebreid met twee leden, woonachtig te Geersdijk en wel de heeren P. L.Dees en A. van Halst. Ds Bons eindigde deze vergadering met dankgebed. Jammer dat voor deze vergadering zoo weinig belangstelling was, te meer ook daar bet bestuur zij'n best had gedaan het zoo aantrekkelijk mogelijk te maken door de aanwezigen een kopje thee aan te bieden. De Holland-lndiëvluchten. Hedenmorgen is de Perkoetoet van Schiphol naar Indië vertrokken. D'e Nachtegaal op uitreis is te Ban doeng aangekomen. Inbraak. IJMUIDEN. In den afgeloopen nacht is ingebroken in het kantoor van de oud- P. E. N. centrale te Umuiden. De dieven hebben in het kantoor een oud-model brandkast aan de achterzijde openge scheurd, Voor een waarde van f 700 Is Cntvreemd, Vliegtuigbommen geen gevaar voor moderne groote oorlogschepen. LONDEN, De maritieme medewerker van de „Daily Telegraph" meldt, dat de admi raliteit zich ervan heeft overtuigd, dat uit vliegtuigen geworpen bommen, geen groot gevaar voor moderne groote slag schepen zijn. De nieuwe Engelsohe slag schepen die in Januari op stapel zullen worden gezet, zullen zoo goed als bom vrij zijn. Van 1113 Maart. MIDDELBURG. Bevallen: W. Petiet geb. D'e Rijke, d.; G. H. v. d. Driest geb. Huser, d.; J. E. Montaan geb. Van D'ijk, d. Overleden: J. P. Metzger, 79 j., wedn. A. E. Devente. Ondertrouwd: A D. de Kok, 32 j. en J. van Belzen, 28 j. Getrouwd: W. Griep, 26 j. en M. Hoo- gerland, 29 j.; F. F. Konraad, 44 j. en F. J. Schuijt, 36 j. (M. G.) Van 25 Maart 1936. VLISSINGEN. Ondertrouwd: J. de Nooijer, 29 j. en J. de Bart, 24 j.; A. van Hoepen, 28 j. en A. H. Leinse, 25 j. Getrouwd: J. Roelse, 26 j. en N. van der Meule, 21 j. Bevallen: J. J. Mijnsbergen, geb. van Eek, z.; S. Cracau, geb. Ephraïm, d.; E. J. Steenaard geb. Eppen, z.; A. M. Ris- seeuw, geb. Tevel, z.; K. van den Berg, geb. van Hobe, z.; J. G. van der Klooster, geb. Baas, d.; J. W. Ie Feber, geb. de Koning, d. Overleden: J. J. van Rosevelt, 80 j., wedn. van M. A. Salomé; J. van Benne- kum, 8 weken. (VI. C.) Van 25 Febr.4 Maart 1936. O.- EN W.-SOUBURG. Ondertrouwd: G. P. Sturm, 24 j. en P. Bolier, 23 j. Getrouwd: H. W. Kolijn, 30 j. en E. Roelse, 24 j. Bevallen: J. de Kam, geb. de Nooijer, z.; W. P. Caljouw, geb. de Wijze, d.; L. C. Beun, geb. Nagtegaal, z. (VI. C.) Over de maand Februari. SEROOSKERKE (W.). Bevallen: G. G. Ghristiaanse geb. D'e Visser, z.; C. Adri- aanse geb. D'e Voogd, d. Overleden: A. Riemens, 31 j., echtge noot van M. Gorstanje. Ondertrouwd: J. G. Cevaal, 18 j. jm. te Middelburg en G. J. Rooze, 19 j. jd. (M. G.) RITTHEM. Bevallen: Catha. Joha. Gornelisse geb. Gevaal, d. (M. G.) DOMBURG. Bevallen: G. Gravendeel g^b. Van Veen, z.; J. Passenier geb. Wis se, z.; J. Gorré geb. De Lange, z. Overleden: A. Baard, 66 j., echtgen. N. Passenier. (M. C.) ARNEMUID'EN. Bevallen: J. van Bel zen geb. D'e Nooijer, d.; G. T'heune geb. Van Belzen, z.; G. Schroevers geb. Van Belzen, z; D. J. Dekker geb. Baaijens, z. Overleden: Kathalina de Meulmeester, 91 j. (M. G.) ZOUTELANDE. Bevallen: G. J. Dinge- manse geb. Verhage, d. (M. G.) KATTENDIJKE. Gehuwd: 13, Cornells ■de Keijzer, 30 j. te Noordgouwe en Eliza beth Wilh.elmina van Wieringen, 28 j., 13, Pieter Johannes van Wieringen, 31 j. en Jacoba Johanna Schouwenburg, 29 j. te Goes; 25, Willem Pieter Lepoeter, 33 j. 6te Schore en Leuntje Jacomina Nieu- wenhuijse, 30 j. Geboren: 14, Jannetje Cornelia, d. v. Pieter van Haveren en Jolina Pieternella Feleus. Overleden: 1, Marinus Kole, 70 j., man van Maatje de Smit; 4, Jan van Waarde, 74 j„ wednr. van Jacomina Tolhoek. MIDDELBURG, 6 Maart 1936. Baksla 4052, Veldsla 1049, Spinazie 18—37, Postelein 1319, Wagenaarsboonen losse 910, Spruiten 9—24, Witlof 715, Schor- seneeren 410, Koolrapen 1,54, Wijn- peën 24, Peën 15, Uien 1,53, Kroten 1,52 ct., alles per kilo. Peën 34> Prei 39, Selderie 3—10, Knolselderie 1—6, Rabarber 810, Radijs 45 ct., alles per bos. Savoye kool 28, Roode kool 414, Boerekool 1,59, Bloemkool 317, Andij vie 1,55 ct., alles per stuk. Bloemen: Primula 1215, Aloë 7, Saxi- fragen 4, Cineraria's 14, Begonia's 9, Ge- raniumplant SO—84, Crocus 5—0 ct., alles por pot. Curacausjes 31—84, Flierplonten 12—16, Pioenen 20—27 ct., alles per 10 stuks. Gladiolenbollen 20—32 ct. per 100. Bloemkoolplanten 23 ct. per 100. GOES. Veilingsvereeniging Zuid-Beve land. Veiling van Vrijdag 6 Maart 1930. Pluksla 27, Veldsla II 6, Spruiten 1317, id. II en IH 8—12, Witlof 7—13, Wijn peen 0.603, Stekuien 0.60, Koolrapen 0.901.50, Sjalotten 4, Aardappels (bon te) 2.30, id. Zeeuwsche blauwe 2.10—3, id. Eigenheimers 1.70, Poteraardappels 1.101.60, alles per 100 kg.; Prei 25, 'Selderij 2,503,50, beiden per 100 bos; Andijvie 0.901.30, Kipeieren 2.70, bei den per 100 stuks; Honing 0.37 per flacon. Heden ontvingen wij het treurige bericht, dat na een korte ongesteldheid is over leden te Muskegon Mich. U.S.A., onze innig geliefde Zoon, Broeder en Behuwd- broeder, JOHANNES HENDRIK KORSTANJE, in den ouderdom van 34 jaar en 3 maanden. Uit aller naam: Wed. C. KORSTANJE. Kattendijke, 7 Maart 1938. Zeer gevoelig voor de vele be wijzen van deelneming, betoond bij het droevig verlies van onzen lieven Man, Vader, Behuwd- en Groot vader, CORNELIS WILLEM LAMAIN, betuigen wij onzen oprechten dank. Mede namens Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen: C. LAMAIN—VAN SLUIJS. Goes, Maart 1936. DANKBETUIGING. De Buurtvereeniging „Nooit Ge dacht" te Kapelle, is de familie W. DE GROENE Sr. zeer erkentelijk voor de aardige verrassing haar ge schonken, ter eere van hun gouden bruiloftsfeest. HET BESTUUR. Allen, die mij op mijn 80sten ver jaardag van hun belangstelling deden blijken, inzonderheid de tal rijke Goesche vrienden en kennis sen, zeg ik bij deze daarvoor recht hartelijk dank. J. BUIJSE. Nijmegen, Maart 1936. Directeur; W. L. HARTHOORN. in de Ned. Herv. Kerkte Kapelle op Woensdag II Maart 1936. Aanvang 7 uur. Toegang Kerk vanaf 6.30 uur. Prijs 25 cent. Verbranden uitgesloten. Geen nerveusiteit. Eugene f7.50. Sorën f5.00. Ganzepoortstraat 3, Goes, Telef. 315 WAARDE. Advertentiën en Abonnementen worden aangenomen door A. NAGELKERKE, Melksalon. wordt den landbouwer opgelegd, die niet met zijn tijd meegaat. Bij slecht weer moet hij het dorschen staken. Bezit U eohter een K L O O S -hangar in ijzerconstructie, dan kunt U bij elke weers gesteldheid doorwerken. Dit is alleen moge' lijk door de beschutting, welke het groote overstek van een KLOOS-hangar U biedt in ijzarconitructla. NadeW. Fabrikaat N. V. F. KLOOS ZONEN. KINDERDIJK. VERTEGENWOORDIGERS voor: Noord-Beveland M. H. VAN HEE, Wissenkerke, Tel. 2. Walcheren K. FRANCKE, Oostkapelle. Zuid-Beveland P. KOEMAN, WolphaartsdJJk, TeL 34.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1936 | | pagina 3