Uitbreiding van ie Zondags dienst bij de Posterijen? Crisis-Publicatiën Land- en Tuinbouw Telegrammen. Laatste Berichten. Politie. Finantiëele Berichten Vv ^«cbtaroirm Marktberichten Burgerlijke Stand ONZE OUD-HOOFDREDACTEUR 80 JAAR. Onder overgroote belangstelling mocht Zaterdag 29 Februari onze oud-hoofd redacteur, de heer J. Buijse te Nijmegen, zijn 80sten verjaardag vieren. Honderden schriftelijke en telegrafische felicitaties werden ontvangen uit alle pro vincies, maar inzonderheid uit Zeeland. Ook werd menig stoffelijk blijk van be langstelling ontvangen, terwijl de wo ning van den jarige in een waren bloe mentuin was herschapen. Van de gelegenheid om gelukwenschen aan te bieden, werd een druk gebruik gemaakt, o.a. door een deputatie uit den kerkeraad der Geref. Kerk, waarvan de heer Buijse 5 jaar lid was, en verder uit de kringen der Kiesvereeniging, Evan gelisatie en Mannenvereeniging, in welke kringen de heer Buijse nog steeds een gaarne geziene figuur is. Inbraak. In den nacht van Za terdag op Zondag is ingebroken in het gemeentehuis van Gorssel en in de wo ning van den heer Ten Hove aldaar. Te Eefde werd een verdacht uitziend persoon gearresteerd en naar Gorssel over gebracht, waar bleek, dat hij werkelijk de dader was. Hij droeg de regenjas en de handschoenen van den heer Ten Hove. Door auto gegrepen. Zater dagavond werd op den weg Roermond— Horn de 52-jarige landbouwer Schrooten uit Hunsel, die daar per rijwiel in de richting Horn reed, door een luxe auto aangereden en op slag gedood. Sch. was vader van zes kinderen. Motorrijder botst tegen auto. Zondagmiddag is de 21-jarige mo torrijder J. Hutjens op den Maasbreesche- weg te Blerick in volle vaart gereden tegen een personenauto, welke een ven boden straat inreed. De motorrijder liep ernstige inwendige kneuzingen op, terwijl zijn linkerbeen werd verpletterd. In zorgwekkenden toe stand is de ongelukkige naar het zieken huis te Venlo overgebracht. Bij het onmiddellijk ingestelde onder zoek is gebleken, dat de autobestuurder een zekere T. N., uit Helmond, schuld treft. Tegen hem is proces-verbaal opge maakt. 14-jarig meisje vermist. Sinds Vrijdag wordt te Ómmen vermist het 14-jarig dochterje van den heer Ar- ninkhof. Het meisje, dat Vrijdagmorgen per trein naar Zwolle is vertrokken, al waar zij op school is, is daar niet aan gekomen. Naar aanleiding van het signalement dat dien dag door de politie werd ver spreid, hebben zich eenige taxi-chauffeurs aangemeld, die het kind in Den Bosch zouden hebben gezien. NIET ONBEWOGEN BIJ HET CRISISLEED. Wij zijn logische menschen merkt het „Friesch Dagblad" op. Dat blijkt ook, als wij praten over crisis en crisisgevolgen. Dan kunnen wij heel aardig uitleggen, hoe het allemaal zoo gekomen is. En dat is goed. Want als er geen inzicht is in het ontstaan der moeilijkheden, dan kan er ook niet gezocht worden naar wegen van herstel. Er zijn wel menschen, die er niets van snappen, en dan maar praten over booze menschen, Dr Golijn b.v., die niet anders willen en die dus de schuld moe ten hebben van de moeilijkheden. Maar wie werkelijk eenig inzicht heeft in ontstaan en karakter van de moeilijk heden, die weet wel beter. Toch dreigt er in dat opzicht een ge vaar. Er zijn dokters, die precies weten, wat den zieke scheelt en ook over het ver loop scherp en zakelijk kunnen rede- neeren. En daarmee uit Maar er zijn ook dokters (de meesten!) die het zwaar hebben, omdat zij niet alleen aard en verloop van de ziekte zien, maar ook hart hebben voor den mensch, die worstelt om zijn leven en voor zijn dierbaren, die hopen en bidden. De Nederlandsche Meelcentrale maakt bekend Behalve het sub 1 van de Miniaterieele beschikking van 30 Augustus 1935, No. 11896, genoemd bedrag ad f50 per 100 kg. veevoeder zijn de prijsverschillen bij invoer van tot veevoeder verwerkte olie houdende zaden, pitten en noten als volgt vastgesteld Inklaring Inklaring van 2 Mrt van 1 Mei aft/m 30 aft/m31 April'36: Aug.'36: voor lijnkoeken f j 25 f 125 voor soyaschroot 070 060 voor soyakoeken n J Q5 1 OS voor grondnootkoeken Q gg voor grondnootschilfers 1.35 i 50 voor cocoskoeken 1,30 j 35 voor Ned. Oost-Indische cocoskoeken 0.90 0.90 voor tot andere soorten veevoerder verwerkte olie houdende zaden 0.50 0.50 Indien men zijn import op verderen termijn nu reeds wenscht vast te leggen tot bovengenoemde prijsverschillen, ge lieve men zich daarover met de Neder landsche Meelcentrale te 's-Gravenhage m verbinding te stellen. 's-Gravenhage, 29 Februari. 'Zoo is het ook met de crisis. Wij loopen soms gevaar, er koud over te redeneeren, Het is zoo logisch. Er is niets aan te doen. De kostprijs moet naar beneden. De loonen moeten worden aangepast. Het bedrijf moet worden gerationaliseerd, zoodat er zoo weinig mogelijk wordt ver- loond. Er moeten menschen worden ont slagen. Hier en daar vallen hooge boomen. Er zijn dorpen, waar men een rijtje kan op noemen van menschen, die vroeger de notabelen waren van het dorp, en nu venten met kaas, of de bermen afgraven, of eenige stuivers verdienen met het ste ken van distels. Wij kunnen het soms mooi verklaren, waarom het zoo moest komen, vanwege de hooge huur, de vele borgtochten of de dwaze proefnemingen. Soms ook hebben we geen andere verklaring dan „de tijd" Maar alweer: wij loopen gevaar, daar over te redeneeren, koud en onbewogen. Er zijn er immers zooveel. En het moest wel zoo komen. Maar als we er over spreken en over denken zonder medegevoel, dan is dat een zondige houding. Soms moeten we zelf harde maatrege len nemen. En soms achten we ons ge roepen de noodzakelijkheid van harde maatregelen te constateeren. Heel logisch. Maar laten we toch bedenken: wij mogen bij het leed, ook het crisisleed van an deren, niet onbewogen blijven. Wij mogen ook niet volstaan met de verzuchting, dat het wel hard is. Wij hébben ons af te vragen: kunnen we ook wat doen? Het is al veel gewonnen, als ons vrien delijk woord, ons hartelijk meeleven, de eenzaamheid verbreekt van hen, die in moeite zijn. En heel vaak kunnen we méér doen. Het hart is vindingrijk. Laten we er voor waken, dat we niet afstompen. Want dat is mede het priesterlijk ambt der geloovigen: met innerlijke ontfer ming bewogen zijn over allen, die zwoe gen en tobben. En uit die ontferming voor hen bid den. En uit die ontferming hen troosten. BOEREN TEGEN UITVOERING VAN REGEERINGSMAATREGELEN. Een zee van bezwaarschriften. Dat zéér vele boeren maar matig in genomen zijn met sommige regeerings- maatregelen, is in de afgeloopen weken bij de gewestelijke landbouw-crisis-orga- nisatie voor Noord-Brabant gebleken. Half Januari had in dit gewest de toe wijzing van biggenmerken voor 1936 plaats. En aanstonds daarna regende het bij de 72 districts-commissies in het ge west klachten, terwijl bij de gewestelijke organisatie officiéél meer dan 1400 bezwaarschriften werden ingediend. En dit niettegenstaande het feit, dat ieder bezwaarschrift verge zeld moet gaan van een bedrag van f 5, dat verbeurd wordt (ten bate van het Landbouworisisfonds, indien het be zwaarschrift ten onrechte is ingediend. Voor de behandeling van deze 1400 klachten moet de uit 5 leden en een secretaris bestaande commissie voor de varkensteeltregeling van de gewestelijke landbouwcrisis-organisatie thans in 72 districten zitting houden. Waar ieder lid dezer commissie een presentiegeld heeft van f5 per dag, als mede f2,50 verblijfkosten en bovendien reizen tweede klas kan declareeren, kan men nagaan wat alléén de behandeling dezer bezwaarschriften kost. Bovendien zijn de meer dan 1400 klachten vooraf reeds behandeld door de 72 districtscom missies, waarvan de 360 leden ook op een presentiegeld recht kunnen doen gelden. De gewestelijke organisatie heeft den minister van Landbouw en Visscherij met klem in overweging gegeven, verschillen de maatregelen ten aanzien van biggen- en kalverteelt in te trekken. De minister heeft daar thans op geant woord, onder géén voorwaarde bereid te zijn tot een dergelijke intrekking op dit oogenblik zijn medewerking te ver- leenen. De gewestelijke organisatie heeft 's mi nisters antwoord noodgedwongen voor kennisgeving aangenomen, daarbij echter uitdrukkelijk stipuleerende, dat het bestuur dezer organisatie, waarin zitting de voormannen der drie groote landbouwersbonden in Noord-Brabant, de zienswijze van den minister niet deelt, en géénerlei verantwoording neemt voor hebben de voormannen der drie groote de groeiende ontevredenheid onder de Brabantsche boeren. REEDS EEN BEGIN VAN UITVOERING ERAAN GEGEVEN. Het bericht, dat wij eenigen tijd gele den plaatsten over dreigende uitbreiding van den Zondagsdienst bij de posterijen door het gebruik van de nachttreinen in den nacht van Zaterdag op Zondag, wel ke tot dusver voor den postdienst waren uitgeschakeld, zegt de „Stand.", werd van officieels 'zijde tegengesproken. Toch blijkt daaraan reeds een begin van uitvoering gegeven te worden. Zater dagavond is de eerste briefpostzending v. Utrecht naar Groningen per nachttrein worden verzonden. Het betreft nog maar alleen de correspondentie voor de stad Groningen, maar het valt te vreezen, dat men hier uitbreiding aan zal geven. PENSIOENEN BURGERLIJKE AMBTENAREN. DEN HAAG. Naar aanleiding van me- dedeelingen in de pers, betreffende het wetsontwerp tot verlaging van de pen sioenen der burgerlijke en militaire amb tenaren, overeenkomstig het rapport der commissie-Palm, vernemen wij dat de re geering alvorens haar standpunt defini tief te bepalen, het rapport der commis sie zooals te doen gebruikelijk is, aan de commissie voor georganiseerd overleg heeft toegezonden. Het rapport maakt thans een onderwerp van bespreking uit in deze commissie. Het trekken van conclusies ten aanzien van het regeeringsstandpunt moet dus als voorbarig worden aangemerkt. Overigens zij er op gewezen dat de in het rapport genoemde korting vrijiwel overeenkomt met de voor de spoorwegpensioenen ge troffen maatregelen. Procedure tusschen de fa. Scheurleer en den Staat. DEN HAAG. Het Haagsche Gerechts hof heeft heden arrest gewezen in een procedure tusschen den Staat der Neder landen en de curatoren in het faillisse ment van de Handelsvennootschap onder de fa. Scheurleer Zn te 's-Gravenhage. Curatoren hadden van den Staat ge vorderd een bedrag van f 45.638,15, welk bedrag het saldotegoed vormt van drie schulden ten name van Scheurleer bij den Postcheque- en Girodienst op 11 April 1932 op en na welken datum de Staat geenerlei dispositie over die saldi had toe gelaten. De Staat erkende het tegoed als juist maar betoogde, dat de vorderingen door schudvergelijking waren teniet gegaan, aangezien de Staat een belangrijk grooter bedrag van Scheurleer te vorderen had wegens terugvordering van betaalde koop sommen van cheques en overschrijvingen aan het buitenland, welke niet waren in gevorderd. De Haagsche rechtbank wees de inge stelde vorderingen toe, doch in hooger be roep voerde de Staat aan, dat de Recht bank daarbij ten onrechte zijn beroep op schuldvergelijking niet had aanvaard. Het Hof heeft thans deze grief gegrond verklaard en alsnog, waar vast staat, dat de tegenwaarde grooter is dan het gevor derde bedrag, de vordering van curatoren ontzegd. De Holland-lndiëvluchten. De Kievit op uitreis is te Bandoeng geland. Verdronken. ELST. Zaterdagavond werd het 8- jarig zoontje van den dieer H. van Dijk te Renkum vermist. Een ingesteld onder zoek bracht aan het licht, dat de jongen bij zijn spel in een steenovenput was ge raakt en verdronken. Speelhol voor kinderen. GRONINGEN. De politie alhier heeft Zondagavond een inval gedaan in een perceel van zekeren W., waar 15 knapen van 1517 jaar, aan het biljarten en kaarten waren. Allen werden naar het hoofdbureau van politie overgebracht en later weer vrijgelaten. Door trein gegrepen en gedood. RENKUM. Gisteravond is de 60-jarige H. J. H. op den onbewaakten overweg nabij de stopplaats Buunderkamp alhier door een dieseltrein overreden en onmid dellijk gedood. HET 143STE ITALIAANSCHE LEGERBERICHT. Het spreekt van een geweldige overwinning. ROME. Maarschalk Badoglio seint: D'e tweede slag in Tembien die op 27 Februari was ingezet met de opmarsch van het Eritreesche legercorps vanuit het Noorden, en 't derde legercorps van uit het Zuiden en de volgende dagen met verwoede gevechten werden voortgezet, is met een overweldigende overwinning ge ëindigd. De legers van Ras Kassa en Ras Seyoem hebben wanhopig getracht te ont snappen en hevige tegenaanvallen onder nomen, zoowel in de richting van den pas van Walieu als van den. vleugel van het derde corps. De vijandelijke hoofdlegers hebben overal de nederlaag geleden en enorme verliezen aan manschappen, wa pens, lastdieren, materiaal en zelfs ge- heele convooien, te boeken gekregen. Voor het eerst hebben Abessifnsche de tachementen zich in het geheel overge geven, de resten van 't leger trachten zich in veiligheid te brengen, doch zij worden voortdurend door honderden vliegtuigen achtervolgd en gebombardeerd. Gezien den omvang en den ernst van den slag zijhi onze verliezen niet belangrijk. Zij zullen worden bekend gemaakt zoodra zij nauwkeurig zijn vastgesteld. Na de nederlaag van Ras Desta en Ras Moeloegeta hebben thans twee andere be kwame Abessynsche bevelhebbers, de su perioriteit van de Italiaansche soldaten ondervonden. Dreigende overstroomingen. BELGRADO. In verschillende deelen van Griekenland dreigen de rivieren buiten haar oevers te treden. De Save is gewassen tot 7 M. boven het normale peil. Men vreest dat het land weldra door eenige overstroomingen zal worden geteisterd. De bevolking van de bedreigde gebieden werkt in koortsachtige 'haast aan de versterking der dijken. Ds Hauptmann-affalrs. TRENTON. Een broer van Mevrouw Lindberg heeft den chef der politie te N.- Yersey meegedeeld, dat de brieven van zijn zuster hem zijn ontstolen. De brie ven, die volgens zijn zeggen belangrijke bijzonderheden over de ontvoering en het proces 'bevatten, waren uit zijn woning ontvreemd, waarschijnlijk door een jonge dame die zich aan hem voorstelde als een verslaggeefster van een Wad en hem om een onderhoud had verzocht. Bij onder zoek bleek het blad niet te bestaan en de jongedame beeft men niet kunnen terug vinden. Voor het diploma coupeuse en lin gerie, afgenomen door de Vereen. Mode vakschool, zijn geslaagd voor coupeuse lingerie G. Looijs, voor coupeuse J. de Regt te Koudekerke, leerlingen modevak school Koningsweg 5, Vlissingen, direc trice mej. Franke. Zaamslag. Zaterdagmiddag had op den hoek Veerstraat-Noordstraat een botsing plaats tusschen de auto's van Dr Elen- baas en dhr H. Pateer. Laatstgenoemde kwam uit de richting Veer en schijnt met groote snelheid gereden te hebben. Bei de auto's bekwamen materieele schade. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. De gemeente-politie was spoedig aanwezig, die van een en ander proces verbaal opmaakte. Bij den werkman W. v. H. is de regenbak onbruikbaar gemaakt door er petroleum in te gooien. De gemeente politie schijnt de dader op het spoor te zijn. Kinderzorg. In het gymnastieklokaal van de stich ting werd heden de jaarvergadering ge houden van de vereeniging „Kinderzorg" te Middelburg. De voorzitter, Ds Vossers, herinnerde er in zijn openingswoord aan, dat dit de 30ste jaarvergadering is, doch dat het be stuur meende haar toch eenvoudig te moeten doen plaats hebben en met geloof, hoop en liefde voort te werken in dezen moeilijken, kommervollen tijd. Het aantal verwaarloosde kinderen neemt in dezen tijd zeer toe. Gelukkig kon „Kinderzorg" aan alle aanvragen vol doen. Naast vele goede resultaten, waren er ook vele teleurstellingen. De secretaris, Ds G. de Ru bracht zijn jaarverslag uit. (Wordt vervolgd.) Gevonden voorwerpen. In de maand Februari 1936 zijn aan het bureau van politie te Goes onder staande voorwerpen als gevonden aange geven en zijn aldaar nadere inlichtingen betreffende deze voorwerpen te bekomen. Een stuk boorband, vier boodschap- tasschen, een huissleutel, een springtouw, twaalf handschoenen, twee ceintuurs, ne gen portemonnaie's met en zonder in houd, een wieldop van een auto, een paar handschoenen, drie vulpenhouders, een rijiwielbelastingmerk 1935'36 in etui, een riempje, een muts, een psalm boek, een padvinders-insigne, een hondje, drie bolletjes sajet, een riem met knip mes, een halsketting waaraan een kruisje, een paar kousen, een benzinebus gevuld met water, een zilveren damesarmband horloge, een sluitstuk van een radiateur, een halssnoer van parels, een tennisbal, een knipmes, twee parapluie's, een ko peren kraan, een vulpotlood, een school- etui, twee actentasschen, een nijptang, een zilveren manchetknoop, een auto sleuteltje, een paar regen-broekpijpen, een passer en een bankbiljet van f 10. Goes 2 Maart 1936. De Inspecteur van Politie, M. A. RENEMAN. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs, ons medegedeeid door Van Heel Go. N.V. te Goes vorige koers lieden H. V. A. 233 232% Ned. Ind. Hdbk. 88V2 87% Philips 212% 207% Unilever 107% IO8V2 Amsterd. Rubber 124% 12'472 Koninkl. Petroleum 241 242 Deli Mij. 202% 203V2 Ned. Scheepv. Unie 47% 47% 4 pet. Nederland 9&7s 98V2 4 pet. Nederl. Indië 973/10 97% U. S. Steel 37s/a 37% Anaconda 20% 207s U. S. Leather 5% 59/s Bethlehem Steel 33V8 33Vn Adj. Chic. Milwaukee 47/s 4"/19 Cities Service 3% 3% Intern. Nickel 29VÏ 29% Shell Union lOVs 10% Kennecott Copper 211/* 21"/« Radio Corp. 7% V/ia Gar Foundry 23 2272 Tidewater 11 11 Midcont. Petrol ll7/e 11 VB Gen. Motors 34% 34% American Enka 13V2 13% United Corporation 4% 4% (of uw rechter-richtirig- aanwijzer) steekt u na tuurlijk altoos tijdig uit, voor u een bocht naar rechts neemt. U weet zeker wel, wat tijdig be- teekent? (vóór u de bocht ingaat I) De markt was weinig opgewekt heden en ins de lokale afdeeling viel de gedrukte stemming voor Philipslampen weer op. Het aanbod is de laatste dagen niet om vangrijk maar wel aanhoudend. De Amerikanen waren aanvankelijk vast manor liepen later fractioneel terug. D'e beleggingsmarkt was zeer stil, maar de koersen konden zich handhaven. Wisselkoersen. Amsterdam, 2 Maart, 2.30 u. Londen 7.25%—-7.26%. Berlijn 59.15-^59.21. Parijs 9.70—9.74V2. Brussel 24.7624.86. New-York 1.45—1.46. Een kleine advertentie in de rnbriek „Vraag en Aanbod" kost slechts 75 cent bij vooruitbetaling. Rotterdam, 2 Maart 1936. Veemarkt. Aanvoer: 638 vette run deren; 233 vette kalveren; 278 schapen en lammeren; 524 varkens; 21 nuchtere kalveren. Prijzen per K.G.: vette koeien tot 48, 42, 28—34; vette ossen tot 44, 40, 3034; vette kalveren tot 92, 80 50—60; varkens (lev. gew.) 36, 35, 34, schapen 42, 38, 30, lammeren 44, 39, 27; schapen per stuk f 20, f 17, f 12, lammeren per stuk f 18, f 16, f10. Aanvoer vette koeien en ossen minder, tamelijke handel, prijzen van de koeien iets stijver, ossen als vorige week, een prima koe tot 50, een prima os tot 46, vette kalveren, aanvoer als vorige week, handel redelijk, prijzen 1ste kwaliteit iets hooger, 2de en 3de onveranderd; een pri ma kalf tot 102, schapen en lammeren aanvoer iets korter, handel vlug, vaste prijzen; aanvoer van varkens korter, kal me handel, prijzen als vorige week, eeni ge partijen schapen voor export verkocht. Graanmarkt. Gerst Chevalier f5 f 5,30, Haver f 6,25f 6,75, Kleine groene erwten f 7,50f 9,40, Schokkers f 8—f 11,25, Bruine boonen f 9f 11, alles per 100 K.G. La Plataf 95,50 per last. Zaden: Karwijzaad f20—f21, Lijn zaad wit bloei zaai f 9f 10, Lijnzaad blauw bloei zaai f 9f 10, Blauw maan zaad f 15f 15,50. Vlas: 10500 K.G. blauw f 50—f 60, 15.000 K.G. Holl. geel f50—f60, 700 K.G. dauw root f 48f 53. Handel traag, kooplust gering, prijzen wederom lager, vooral voor blauw vlas was weinig belangstelling, een belangrijk gedeelte bleef onverkocht. Aardappelen: Brielsche eigenhei mers f 1,80—f 2,10; Zeeuwsche f 1,70f 1,90, Zeeuwsche bonte en -blauwe f 1,90—f 2,30, Zandaardappelen 3%4 ct., Bevelanders f 1,70f 1,80, Bonte- en Blauwe poters f 1,50—f 1,70, Poters eigenh. f 1,40—f 1,50. Weinig aanvoer, kalme handel. GOES, 2 Maart 1936. Pluksla 26-28; Spinazie 11; Witlof 10; Spruiten 12-17; Spruitkoppen 2, Ronde kool 7,50; Wijn peen 2,80-3,10; Koolrapen 1,60; Sjalotten 4; Uien 0,60-1,80; Kroten 2,30; Aardap pelen (bonte) 2,60-3,30; id. (Eigenhei mers) 1,50, alles per 100 K.G. Prei 4-10 per 100 bos. Wie Iets wil verkoopen adverteert. Dat Is logisch. GOES. Geboren: Arie Jan, z. v. An- dries Cornelia Bruinshoofd en Christina Johanna Polderman; Gerrit z. v. Gijsber- tua Verhoeven en Cornelia Meijler. Van 2229 Februari. IERSEKE. Getrouwd: C. M. van der Dorpel, 25 j. jm. en J. van Liere, 25 j.jd. Bevallen: J. L. Glerum geb. Pekaar, d.; M. Gebraad geb. Scbeele, z. Overleden: J. Nijssen, 57 j. jd. (I. G.) Van 2027 Febr. KRUINTNGEN. Bevallen: A. Minder- houd geb. Claas, d. Overleden: Chr. Oele, echtgen. van J. de Jonge, 52 j. Getrouwd: M. A. van Zundert, 29 j. jm. en D. M. Kersten^ 27 j. jd.; S. W Buijze, 20 j. jm. en S. van Ballegooyen, 20 j. jd.; M. J. Ie Clercq, 24 j. jm. en G J. Karelse, 23 j. jd. ,(I. G.) WEMELDINGE. Getrouwd: W. G. Wildvank, 28 j. jm. en A. Weststrate, 20 j. jd.; J. M. v. d. Hiele, 29 j jm. en A. J. Lagendijk, 30 j jd. Overleden: H. Klos, 47 j., echtgen. van R. Oldenkamp. (I. C.) KORTGENE. Overleden: 19, Jannetje van Maldegem, 52 j., echtgen. van Jo- hannis Vogelaar. (N.B.) WISSENKERKE'. Geboren: 21, Geer- truida Adriana, d. v. Thomas Abraham Koole en Pieternella Jacoba Labeur, (N.B.)

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1936 | | pagina 3