De Dochter van den Opperrechter ^SraWWITGLOOR^ HONIG'S BOUILLONBLOKJES 6 voor lOct. Kerknieuws Onderwijs. Gemengd Nieuws. Als hij weer een pakje Sneeuwwit-gloor mag halen voor zijn moeder, want dan krijgt hij weer zoo'n leuk Sneeuwwit- gloor cadeautje. gaande pachtprijzen, Zooals te verwach ten was, is de diepe inzinking in het oes- terbedrijf in de laatste jaren, en vooral in den jongsten tijd, bij deze verpachting in sprekende cijfers tot uiting gekomen. Do betrokken perceelen hadden in 1933 f 106,095 opgebracht en thans slechts f 19,050. Zeker wel een bedroevend en be angstigend verschijnsel, De eens zoo bloei ende Zeeuwsche Oosterteelt maakt een moeilijken tijd door. Perceelen, die enkele jaren geleden nog f 10.000 aan jaarlijksche pacht opbrach ten, gingen nu voor f 2. Ja een combina tie van 12 perceelen, die voorheen f 5000 opbracht, kon nu geen bod verkrijgen, daar de kosten van bebakening gevreesd worden. De oesterteelt schijnt ten doode opge schreven, Dat is de algemeene indruk! "Wat ook opvallend is, is dat de groote oestermaatschappijen en financieel krach tige personen zich onthielden van pach ten en er meer gepacht werd door schip pers, die pogen zullen een boterham te verdienen met het rapen van oesters enz. De arbeidsgelegenheid zal dus grooten- deels verdwijnen. DE NIEUWE VEERHAVENS. Geen veerhaven ten westen van Hansweert. Naar het Dagbl. v. Zeel. verneemt, is thans definitief beslist, dat de nieuwe veerhaven aan den Zuid-Bevelandschen wal nabij Kruiningen zal aangelegd wor den en niet ten westen van Hansweert. Deze beslissing houdt o.m. verband met het vastgestelde traject van den Rijks weg op Zuid-Beveland in aansluiting op den weg Hulst-Walsoorden. Over den aanleg van een veerhaven ten N.W. van het Oude Hoofd aan den Noorddijkpolder in plaats van aan den Perkpolder wordt nog van gedachte ge wisseld met den Rijkswaterstaat. Collectief contract in den landbouw vernieuwd. Naar wij vernemen, is gisteren over eenstemming bereikt tusschen de ver tegenwoordigers van den L. T. B. eener- zijds en de R.K. en Ghr. Landarbeiders bonden anderzijds. Het collectief con tract, dat op 29 Febr. afloopt wordt dus weer verlengd en de loonen blijven on gewijzigd. Dit contract betreft de land bouwers en landarbeiders te 's-Heeren- hoek, Kwadendamme, Lewedorp, Hein- kenszand en Ovezande. Goes. Zuivelweek. Gistermid dag is in het Schuttershof de zuivelweek, waarin door allerlei demonstraties propa ganda zal worden gemaakt voor de zuivel producten, geopend. Tegenwoordig waren verschillende da mes, de wethouders, de gemeentesecreta ris, vertegenwoordigers van landbouw-or- ganisaties e.a. De heer G. Zwagerman, rijksvee- teeltoonsulent, verwelkomde namens de propaganda-zuivelkern, de aanwezige da mes en heeren. Spr. wees op de hooge voedingswaarde van melk en de zuivel producten en op den overvloed van melk, die er de laatste jaren in ons land te con- etateeren valt. Melk en zuivel zijn de edelste voe dingsstoffen. Maar de producenten kun nen deze producten niet tegen redelijke prijzen kwijt. Daarom heeft de regeering f 1 miljoen beschikbaar gesteld voor pro paganda voor de zuivel. Voor Zeeland bestaat de propaganda- commissie uit de heeren Van Varik, De Pagter, Holleman en Spreker. In Middelburg is veel steun ondervon den van autoriteiten, vrouwen-organisa ties en de pers. En ook hier is van die zijde medewerking toegezegd, waarvoor Spr. dank zegt. Weth. Van Melle (die zich, door dat de burgemeester uitstedig is, bereid had verklaard de Zuivelweek te openen) Ingezonden Mededeeling. .2.0.G6NgvER ROOO-EN ZWART MERK, F EU IL LET O N 62) o_* Koning Jacobus lachte grimmig „Ca- tharina de Medicis was geen zachtmoe dige heilige", zei hij. „Neen; maar zij was nooit wreed voor de Kerk. Integendeel, zij werkte voor de Kerk. Maar dat daargelaten, het Eng'el- sohe volk zal zich nooit in zijn geheel tot de Kerk bekeeren, tenzij de een of an dere gewichtige gebeurtenis plaats grijpt. Velen zullen ongetwijfeld zich door dezen opstand van Monmouth van de Dissen tera afscheiden; maar de Anglicanen zijn koningsgezind; daarom zijn wij mach teloos," „Ben ik niet Koning?" riep Jacobus boos uit. „Zeker, Uwe Mjasteit; en ongetwijfeld wil God u gebruiken om de natie van haar afval te bekeeren". „Wat kan ik doen? - dat is, hoe kan ik het doen?" vroeg de Koning. „De heele zaak eischt een voorzichtige behandeling", zei de priester, „maar God en Zijn Heiligen werken voor ons. 't Volk begint nu te gelooven, dat Koning Karei II als Katholiek gestorven is. Dat is een groote stap voorwaarts. Bovendien ge raakt 'tvolk gewond aan onze tegen sprak namens het Gemeentebestuur zijn blijdschap uit over het houden van deze zuivelweek. Deskundig is Spr. niet, maar wij weten, dat de zuivel een hooge voe dingswaarde heeft. Toch is naar Spr. heeft gelezen het melkgebruik hier te lande laag. Daarom ep, ook omdat door internationale oorzaken een noodtoestand voor de melkveehouders is ontstaan zijn demonstraties als deze zoo nuttig. Met de beste wenschen voor het welsla gen dezer zuivelweek, verklaarde Spr. haar voo geopend. Hierna wees de heer Dikkenberg, arts alhier, op de hooge voedingswaarde der melk. Helaas is het noodig, vooral in een tijd als deze, waarin veler inkomen is verminderd, op te wekken om meer, al thans wat melk, te gebruiken. Spr. zet uiteen, welke voedingsstoffen ons lichaam noodig heeft, die bij'na alle in de melk worden aangetroffen. De melk is dus bij' na een ideaal voedingsmiddel en zeker voor kinderen. Melk en kaas zijn rijke eiwitbronnen, goedkooper dan dierlijke, zooals vleesch. Melk in het brood heeft tot gevolg, dat de andere voedingsstoffen beter kunnen worden opgenomen. Waar in arme ge zinnen vaak het geld ontbreekt, om het brood goed te beleggen, verdient juist ook hier melkbrood aanbeveling. Ook bet vet in de melk neemt een eere plaats in de rijl der vetten in. De kaas is een onzer meest smakelijke en beste voedingsstoffen. Ook de boter heeft voortreffelijke kwaliteiten. Op een hoog melk-, boter- en kaas- verbruik dient daarom te worden aan gedrongen. Nederland moet hier zijn ach terstand inhalen. Engeland met zijn schoolvoeding en melkbars geeft ons hier het voorbeeld. De heer Zwagerman dankte weth. Van Melle ten zeerste voor de waardee- rende woorden namens het gemeentebe stuur gesproken en Dr Dikkenberg voor zijn inleiding. Ook sprak hij zijn blijd schap uit over de aanwezigheid van zoo vele voormannen op landbouwgebied. Wanneer ieder Nederlander per dag y% L. melk en per week 2 a 3 ons boter en kaas per week verbruikte, zou de land bouwcrisis voor een groot deel verdwenen zijn, want de crisis in den akkerbouw houdt ten nauwste verband met de zuivel. Hierna werd thee met sandwiches, be legd met zuivelproducten, aangeboden. Het woord was nu aan Mej. Kuik, die opsomde, wat men met melk en kaas zooal kan klaar maken. Het bleef niet alleen bij woorden, maar de ijverige dames, die mej. Kuik assisteerden, offreer den de dames en heeren ook een enkel proefje van de bereide spijzen. Gedemonstreerd werd o.a. het klaar maken van een ommelette met kaas, en van bloemkool met kaassaus. Met belangstelling werd geluisterd. Intusschen was bet half vier geworden en stonden reeds vele dames te wachten voor de demonstratie, die voor het pu bliek op dat uur zou beginnen. Gaarna wekken wij onze lezeressen op een dezer demonstraties bij te wonen. Ze worden telkens des middags en des avonds tot en met Vrijdagavond gehou den. Zevende jaarvergadering der Chr. Zangvereen. „De Lofstem", dir. dhr A. Kousemaker. De voorzitter was dank baar gestemd over den gestadigen voor uitgang der vereeniging. Tevens werd herdacht het 50-jarig bestaan van den Kon. Bond van Chr. Zang- en Orato rium, waarbij de vereeniging is aange sloten. De verslagen van secretaris en pen ningmeester getuigden van een opgewekt vereenigingsleven. Het aantal leden steeg van 40 tot 53. De repetities werden zeer goed bezocht. Aan den directeur, dhr A. Kousemaker, werd hartelijk dank gebracht voor de toewijding waarmee hij in 't afgeloopen jaar de belangen der vereeniging diende. Als bestuursleden werden herkozen de heer A. A. Hille- brand en C. T'heune. KrabbendIJke. In de vergadering van de A.R.J.A.-club (voorzitter dhr C. Ha ver) sprak dhr J. Boer over: „Recht spraak", Mej. M. Meloen ging de voor naamste gebeurtenissen na, die in Febr. op dit gebied zijn voorgevallen. (Belange loos bericht.) Schore. De door B. en W. opgemaakte elphabetische aanbeveling voor de benoe ming van een gemeente-ontvanger luidt: 1 J. B. Beenhakker te Kloetinge, 2. M. Karelse Wz. te Schore. Ellewoutsdijk. V ergadering Groene Kruis. Jaarverslag secre taris: de af deeling verkeert in bloeienden toestand. Voor het Groene Kruis was er een ba tig slot van f 119,95 en voor wijkverple ging een batig slot van f 69,14. Dhr Bak ker deed uitvoerig verslag van de wijk verpleging. Ingezonden Mededeeling. '&(ezkt AjzMsJI N.V. Zeepfabriek v/h. De Haas v. Brero, Apeldoorn Vergadering afd. Ziekenhuisverple ging. D'e voorzitter M. Meulenberg Gzn, rapporteert over de buitengewone alge meene vergadering te Goes. De afd. blijft het volle recht behouden de financiën zelf te regelen, mits voldaan wordt aan de verplichting, opgelegd door het hoofdbe stuur. Ontvangsten bedroegen f 1001,17, uit gaven f 841,53, batig saldo f 159,59. In 1935 werden 8 leden der afdeeling in het ziekenhuis opgenomen. 74 pet. van de bevolking is reeds aangesloten. Benoemd tot hoofd van den Lucht beschermingsdienst dhr J. de Graaf al hier. Nisse. Vergadering Groene Kruis-afd. De inkomsten voor het Groene Kruis waren over 1935 met inbegrip van vorig saldo f 981.60, de uitgaven f 106,77, goed slot f 874,83. De inkomsten voor de tuberculose-be- strijding over 1935 waren f 138,8lV2 en de uitgaven f 166,17, alzoo een tekort van f 27,351/2. Over bet verplegingsmateriaal werd een gunstig verslag uitgebracht. Be sloten werd f 100 te voteeren voor aan koop nieuw materieel. Borssele. Vergadering afd. Ziekenhuis- verpleging. Voorzitter dhr H. de Priester. De contributie der leden werd gebracht van 4 op 4l/s cent per lid per week. Ver worpen werd een voorstel van dhr A, Walhout Jr om het secretariaat en pen ningmeesterschap door twee personen te doen waarnemen. Dhrn H. de Priester en J. Paauwe wer den als bestuursleden herkozen. Inkom sten waren f 125,28, uitgaven f 79,86, goed slot f 45,48. Het loon van den bode werd gebracht van f 40 of f 50. Koudekerke. Uitslag van den gewonen jaarlijkschen schietwedstrijd van den Bijz. Vrijw. Landstorm in het gymna stieklokaal der O.L. school. De elf beschikbaar gestelde prijzen vie len ten deel aan Joost Tevel, Joh. Tevel, J. de Witte, L. Ovaa, J. de Kroo Gzn., H. Brasser, J. A. Wielemaker, G. Geljon, P. Reijnierse, L. van Noppen en Jaspert de Kam. De burgemeester als voorzitter der af deeling maakte den uitslag bekend, reik te de prijzen uit en richtte zich met een toepasselijk woord tot de landstormers. Ritthem. Jaarvergadering A.R. Kiesver- eeniging. Voorz. dhr H. M. v. d. Putte. Jaarverslagen werden uitgebracht. Dhrn H. M. v. d. Putte en K. Louwerse werden herkozen als bestuurslid. Dhr H. Allaart hield een inleiding over: „De verhouding tusschen volk en partij". Domburg. Onder gToote blijken van be langstelling vierde Dinsdag burgemeester L. J. van Voorthuijsen zijn 60sten verjaardag. Reeds vroeg bleek van alle zijden der bevolking hiervoor veel be langstelling, Ook van buiten de gemeen te mocht de jarige veel gelukwenschen in ontvangst nemen. Een stroom van kaartjes en telegrammen bereikte hem dien dag. Ook werden prachtige bloem stukken van particulieren en van ver schillende vereenigingen aangeboden o.a. van het Bestuur der Ghr. School alhier, de stichting „Vrederust", Kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente, Winterclub, do Zangvereeniging „Volharding leidt tot bet doel" en van den secretaris met het secretariepersoneel, veldwachter en den gemeentewerkman. Ook werd hij geluk gewensoht door een deputatie van de stichting „Vrederust" hij monde van den vice-voorzitter Dis de Vries en den geneesheer-directeur Dr D'ikland en den heer G. v. d. Putte. Des avonds bracht het muziekgezelschap „Apollo", omgeven door bijna de ganscbe bevolking den burgemeester een serenade. Bij monde van den voorzitter van dit muziekkorps, den beer M. A. Romijn, werden hem woorden van hoogachting en waardeering toegesproken, waarna na een wederwoord van dank de muzikanten ten huize van den burgemeester rijkelijk werden onthaald. Biggekerke. Eerste jaarvergadering van de afd. van den C. B. T. B. Voorzitter dhr M. Houterman. Dhr van Varik, directeur van de melkfabriek „Walcheren", hield een lezing over: „Onze zuivelproducten en bun afzetgebied". Dhrn Franse, voorzitter en Philipsa, directeur van de coöp. „Eiland Walche ren" drongen er op aan alles zoo mogelijk te betrekken van eigen coöperatie. Aan het musschengilde werd een sub sidie van f 1 en aan de te houden vee- 'keuring een subsidie van f 2,50 verleend. Jaarverslag van den secretaris-penning meester, dhr G. Polderman, volgde. De afdeeling, opgericht met 17 leden, heeft nu 22 leden. De ontvangsten waren f 12,78 de uitgaven f 25,52, alzoo een nadeelig slot van f 12,74. De aftredende bestuurs leden werden herkozen. De secr.-penn. krijgt voor dit jaar een vergoeding van f 25 en het volgend jaar wederom een zelfde bedrag, vermeerderd met 1 pet. van den omzet. Groede. Maandagavond werd onder lei ding van dhr Versluijs van Serooskerke Ingezonden Mededeeling. woordigheid en aan de ceremonieën van de eenige ware Kerk. Titus Oates en zijn volgelingen worden verafschuwd; het Rye-house complot wordt door allen, be halve door de Dissenters, afgekeurd. Dit alles werkt voor ons mede." „Ja, ja", sprak de Koning opgewonden. „Dan", vervolgde de priester, „is de opstand van Monmouth weer een nagel, gedreven in de kist van de vuile ketterij, die Protestantisme genoemd wordt." „Dat weet ik, dat weet ik", riep de Koning ongeduldig, „dit alles is ten goede; maar de Staatskerk is anti-papistisch." „Zij heeft trouw gezworen aan Uwe Majesteit", onderbrak Vader Leyburn. „Maar zij haat niettemin mijn religie." „Dat is slechts voor een tijd", zei de priester, „slechts voor een tijd. Vrees niet. Sedert het nieuws over Monmouth heb ik lang en diep nagedacht." „Maar wat zijn de resultaten?" „Alles wat ik nu aangehaald heb, heeft 'tvolk dichter bij den waren godsdienst gebracht en van het Protestantisme ver vreemd. De Dissenters moeten zich van nu af schuilhouden. Tot hiertoe waren er velen, die met hen sympathiseerden, anders zou uw broeder nooit zoo dwaas geweest zijn, de Acte van Tolerantie te teekenen. Maar dit is nu voorbij. Maan denlang is mijn eenig doel geweest om het volk Dissenters met verraders op één lijn te doen plaatsen en de dood van Monmouth zal 't zegel zetten op wat ik gedaan heb. Ha, de boden van onze Hei lige Moeder de Kerk hebben kalm en in 't verborgen gewerkt, maar zeker." „Ja, maar 't volk is nog steeds Prote- stantsch. Die bisschoppen zijn te naijve rig op hun gezag om zich aan den Hei ligen Vader te onderwerpen. En 't grootste deel van 't volk vertrouwt hen." „Dan moeten wij er voor zorgen, dat zij gewantrouwd worden." „Maar op welke wijze?" „Wij moeten bewijzen, dat zij verra ders zijn." „Maar is dat mogelijk?" „Alles is mogelijk", sprak de Domini- kaan op rustigen toon, „vooral na den opstand van Monmouth. Deze heeft onder 'tvolk de genegenheid tot u doen toe nemen en als gevolg daarvan zullen zij spoedig geloof hechten aan de minste zin speling op verraad, maar wij moeten kalm zijn en op onze hoede, Uwe Maje steit. Langzamerhand moeten de geloo- vigen voorname positie's en betrekkingen aan de universiteiten innemen; lang zamerhand moet de natie gewoon raken aan de ceremoniën der ware Kerk." „Ja, ja en dan „Dan, Sire, op den geschikten tijd moe ten wij die bisschoppen gaan aanklagen, die als Protestanten 't meest op den voor grond staan." „Maar beschuldigingen moeten bewe zen worden. Zelfs Jeffreys kan niet met hen doen zooals hij wil." „De beschuldigingen zullen bewezen worden, Sire. Ik heb reeds spionnen in ieder bisschoppelijk paleis in Engeland. Allen worden scherp in 'toog gehouden." „Jeffreys vertelde mij, dat hij de gan gen van Trelawney van Bristol liet na gaan." „Heeft mylord Jeffreys u dat verteld? Nu, laat hem de eer ontvangen. Misschien is 't beter, dat hij ze krijgt. Ik stel er mij tevreden mee rustig in 't geheim te werken. Maar heeft hij u ook meegedeeld, dat er zelfs spionnen zijn bij de aarts bisschoppen van Canterbury en York? Heeft hij u verteld, dat alles wat zij in 't geheim zeggen, aan Uwe Majesteit over gebracht zal worden? Neen, dat kon hij niet, omdat hij 'tniet wist." „Maar als er niets bewezen kan worden?" „De wijzen en getrouwen kunnen be wijzen vinden. De mannen en vrouwen, die ik er voor aangewezen heb, zijn zoo wel getrouw als waakzaam. Niet altijd werken Dominicanen en Jezuïten een drachtig samen, maar in deze zaak zijn zij eensgezind." „Zijn er Jezuïten onder uwe spion nen?" vroeg Jacobus belangstellend. „Voor zulk werk zijn zij zeer geschikt", zei Leyburn glimlachend, „hun training is eigenaardig en niets is hun te moeilijk'.' De doffe oogen des Konings begonnen van vreugde te glinsteren, ,,'tls een grootsch plan", sprak hij vurig. alhier een geitenfokvereen. opgericht. Bestuursleden: F. B. Verstraete, voorz.; G. Bauwens, seor.; W. de Bie, penn. En treegeld 25 cent. Contributie 50 cent per jaar per lid. Dökgeld voor leden 75 cent per geit, niet-leden f 2.50 per geit. Tot bokhouder werd benoemd dhr J. Patthijn, Nolletjesdijk. Tot 15 Juni bestaat gelegenheid zich als lid op te geven. Daarna voor dit jaar niet meer. Zaamslag. Jaarverg. A.R. Kiesver- eeniging. Ds Post te Axel hield een lezing over „Het Barthianisme". Spr. wees er op, dat deze leer gevaarlijk is en in strijd met de Heilige Schrift. In de politiek kan Barth marxist zijn, maar in den gods dienst wil hij Gereformeerd zijn. Vervol gens besprak spr. de lijdelijkheid en on- machtsleer der Barthianen. Aan de heils- feiten wordt door Barth getornd. In wer kelijkheid is hij revolutionair. Tenslotte wees spr, er op, dat het Cal vinisme het zout der behoudenis is, ook voor het staatkundig en maatschappelijk leven. Hierop volgde bespreking. De secretaris, dhr A. de Visser, memo reerde de gehouden verkiezingen voor Prov. Staten en Gemeenteraad. Met dank baarheid werd gewag gemaakt van de benoeming van één der leden tot burge meester. De vereeniging telt 113 leden. Dammen. Maandagavond 24 Fehr. speelde F. den Hartog uit Goes tegen Pasman uit Krui ningen voor het kampioenschap Zeeland. Uitslag 11. J. J. Snoodijk speelde tegen v. d. Parel uit Kruiningen. Uitslag 11. Wie iets wil verkoopen adverteert. Dat is logisch. Ned. Herv. Kerk. Bedankt voor Weert, J. J. van Zorge te Emmer-Erfschei den veen. Geref. Kerken. Beroepen te Haarlem (4e pred. pl.), C. Veenhof te Harkstede. Te Oosterzee, J. Waagmeester, cand. te Zaandam. Geref. Gemeenten. Tweetal te Leiden, H. Ligtenberg te Lisse en J. Vreugdenhil te Kampen. Beroepen te Borsselen, H. Ligtenberg te Lisse. 'Bedankt voor Benthuizen (verb, her.), A. Verhagen te Middelburg. Prof. Dr L. Bouman. t Op ïuim 66-jarigen leeftijd is gisteren avond te Utrecht na een ziekbed van on geveer vier maanden overleden Prof. Dr L. Bouman, hoogleeraar in de psychiatrie en neurologie aan de Utrechtsche Univer siteit. Dr Bouman was aanvankelijk genees heer aan de stichting Bloemendaal te Loosduinen. In 1907 werd hij benoemd tot hooglee raar in de psychiatrie en neurologie aan de Vrije Universiteit te Amsterdam, waar hij er in slaagde de door hem ontwor pen kliniek op het Valeriusplein te maken tot een centrum van klinisch-wetenschap- pelijk onderzoek. De nieuwste methoden van onderzoek en 'behandeling werden door hem ingevoerd en in velerlei opzich ten was hij de eerste in ons land die de nieuwste ervaringen op psychiatrisch ge bied controleerde en in toepassing bracht. In 1925 verruilde hij zijn positie als 'hoogleeraar aan de Vrije Universiteit met die aan de Rijksuniversiteit te Utrecht, waar hij gelegenheid vond een grooter aantal patiënten te behandelen en zich verder te verdiepen in de psycho-patho- logisohe en histopathologische vraagstuk ken. Door een vrachtauto over reden en gedood. Maandagavond is te Deurne het 20-jarig meisje Meu- lendijks plotseling door een haar achter opkomende vrachtauto overreden. Zij „Toch zeer eenvoudig", antwoordde de Dominicaan. „We moeten echter uiterst voorzichtig zijn. Er is veel, dat wij moe ten vermijden." „En wat dan?" „Wij moeten zorgen den appel niet te plukken voor hij rijp is. O, stel u gerust Sire. De Heilige Vader verheugt zich in onzen ijver, en denkt met blijdschap aan uwe begeerte om te regeeren over een natie, die weder in den schoot der Kerk teruggekeerd is. Maar als we de dingen willen forceeren, zullen wij onze plannen doen mislukken. Daarom moeten wij ons in geduld oefenen. Uwe Majesteit is een te wijs koning en een te groot man, om dat niet te zien. Bovendien moeten we in 't verborgen werken. Ik bedoel er mee, dat mannen als ik niet gezien moeten worden. Reeds is er veel jalouzie en ont stemming gewekt, omdat Uwe Majesteit mij zoo koninklijk heeft gehuisvest en mij zulk een groote toelage geschonken. Daar de zaken zoo staan moet het schij nen alsof de veranderingen niet van de zijde der Katholieken komen, maar van die der vurige Protestanten. Daarom ook denkt men, dat alle dienaren, die ik een betrekking geschonken heb, ijverige Pro testanten zijn, en daar zij elke gelegen heid aangrijpen om 't Pausdom te be strijden, zullen zij volkomen vertrouwd worden. Natuurlijk moet dit behendig en wijs geschieden." (Wordt vervolgd.)

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1936 | | pagina 2