De voorgenomen Grondwetsherziening. Kerknieuws. Onderwijs. Gemengd Nieuws Telegrammen. De voorgenomen Grondwetsherziening. Finantiëele Berichten Beëlotsia werd den heer Zuidema te Voetbal. „Zwart Front" werd in beslag genomen De samenstelling der Commissie. Omtrent de samenstelling van de staats commissie ter voorbereiding van een be perkte herziening van de Grondwet ver nemen wij nader, dat het in de bedoeling ligt, dat de zes voorzitters der Tweede Kamerfracties in deze commissie door hare leiders zullen zijn vertegenwoordigd terwijl voorts zes deskundigen dezer frac ties op het gebied van het staatsrecht deel van de commissie zullen uitmaken. Hiervoor zijn aangezocht Prof. Mr E. J. J. v. d. Heyden te Nijmegen, Prof. Mr A. Anema te Haarlem, Prof. Jhr Mr B. G. de Savornin Lohman te Utrecht, Mr Dr G. J. v. d. Bergh te Amsterdam, Prof. Mr R. Kranenburg te Leiden en Mr Dfc R. H. Baron de Vos van Steen- wijk, commissaris der Koningin in de Provincie Drente. Zooals reeds gemeld, zal de Minister van Binnenlandsche Zaken optreden als eerste voorzitter. De Minister van Justitie zal als tweede voorzitter fungeeren. Schuttevaer. Wegens onge steldheid van den voorzitter, dhr A. C. de Vos, had de algemeene vergadering van de afdeeling Middelburg van Schut tevaer Zaterdagavond plaats onder lei ding van dhr L. A. Stofkoper. De voorzitter herdacht het groote ver lies, dat de vereen, heeft geleden door het overlijden van haar algerneenen voor zitter, Mr Harm. Simeenge. De secretaris, dhr P. de Vos, bracht verslag uit. De vergadering herkoos 'bij acclamatie als bestuurslid dhr D. de Vries Was er aanvankelijk sprake van de al gemeene vergadering dit jaar alhier te doen plaats hebben, thans is, met het oog op de belangrijke uitgaven daaraan ver bonden, besloten dit tot later uit te stel len. Vervolgens ontspon zich een geanimeer de gedachtenwisseling over verschillende onderwerpen de vaart betreffende. Vlissingen. Een nachtelijke schrik. Zondagmorgen om 5 uur zijn vele bewoners van het Bellamypark en omgeving met sdhrik wakker geworden tengevolge van een hevigen slag, die aan een ontploffing deed denken. Bij onderzoek bleek, dat van een ka belhuisje van de P.Z.E.M. de deur was afgeslagen en dat een zekering was door geslagen. Goes. Volgens het Gemeenteverslag over 1934 was de bevolking in 1934 naar de verschillende godsdienstige gezindten als volgt verdeeld: (tusschen haakjes den toestand in 1933): R. Katholiek 1867 (1866), Ned. Herv. 4892 (4882), Geref. Kerken 1055 (1058), Chr. Geref. 30 (26), Remonstrant 16 (17), Doopsgezind 41 <40), Luthersch 25 (20), Israëliet 13 (8), Andere gezindten 589 <596), Geen kerkel. gezindte 1014 (1010). De aanvoer van vee op de veemarkt ging achteruit van 3710 naar 3168 stuks. De uitgifte van toegangsbewijzen voor de Beurs ging achteruit van 7850 naar 6911. Het aantal abonnementskaarten steeg van 820 op 870. Het Burgerlijk Armb^tuur verleende aan 276 personen of gezinnen steun. Het totale bedrag voor zuivere armenzorg uitgegeven bedroeg f61.438.30, waarbij nog komt een bedrag uitbetaald op grond van de gemeentelijke steunregeling ad f22.196.71. Het G a s b e d r ij fIn hoofdzaak als gevolg van de moeilijke tijdsomstan digheden met het nog steeds teruggaan van de welvaart en de koopkracht van de bevolking, bleef de gasomzet ook in Goes en haar buitengemeenten in 1934 ver be neden het geraamde cijfer. De mindere opbrengst, dan begroot was, 'bedroeg f 18.000. Mede door den zachten winter was de vraag naar cokes geringer, de prijs daar door lager en de opbrengst minder. De teer werd, den lagen wereldprijs in aanmerking genomen, tegen bevredigen den prijs verkocht. Door dit alles bleef de winst f 10.000 beneden de raming. Behalve door de verminderde koopi- kracht van het publiek werd de kleinere gasverkoop bovendien nog beïnvloed door het veldwinnen der electriciteit en de concurrentie van de petroleum. De ontvangsten beliepen f249.227. De bruto-winst bedroeg f 60.664, waarvan na de verplichte afschrijvingen f5770 over schoot als bedrijfswinst. Heinkenszand. Donderdag werd in de Openbare School een openbare vergade ring gehouden door de afdeelingen van den Chr. en R.K. Landarbeidsbond. De voorzatter der afd. van den N.C.L verwelkomde de vele aanwezigen (de zaal was tot in alle hoeken gevuld) en in het bijzonder weth Simonse. Dé heer Stokman, hoofdbestuurder van den N.G.L.B., besprak de positie van de arbeiders, het gemeenschappelijk over leg, de werkloosfaeidszorg enz. Dhr Van Unnik, R.K. hoofdbestuurder, besprak drie punten, n.l. de ordening, de Jeugd en de ongeorganiseerden. Borssele. Vrijdagavond hield de A.R. Kiesvereeniging „Nederland en Oranje" 'haar jaarvergadering onder leiding van den voorzitter M. de Regt. Het jaarver slag van den Secretaris en dat van den penningmeester, getuigden van een sta- biel vereenigingsleven. Goes nit te noodigen alhier een causerie te honden over da conferentie ts Den Haag. Daarna werd voorgelezen en be sproken een achrijyen over het uittreden van Dr H. Visscher uit de A.R. Partij. De contributie werd vastgesteld op een minimum van f0.75 per lid per jaar. Biggekerke. Vrijdagavond hield de af- deeling van de vereeniging Ziekenhuis- verpleging op Walcheren een propagan- da-vergadering, waar als spreker optrad de secretaris-penningmeester der ver eeniging, dhr L. Onderdijk uit Middel burg, die aantoonde wat de vereeniging reeds voor de leden heeft gedaan, terwijl bij verder de nieuwe plannen der ver eeniging uiteen zette, n.l. om ook ge legenheid te bieden zich te verzekeren voor andere ziekenbuisonkosten, zooals bestraling, foto's enz. Verschillende vra gen werden door den spreker beantwoord. Vrouwepolder. Vrijdagavond hield de Geitenvereeniging „Veredeling" onder voorzitterschap van dhr L. Duvekot, haar jaarvergadering. Er was een batig slot van f 7.94V2. De aftredende bestuurs leden dbrn P. Melse en H. Janse, werden herkozen, terwijl dhr P. Melse tevens als bokhouder werd benoemd. De vereeniging telt momenteel 54 leden met een aantal van ruim 100 geiten. De leden betalen f0.50 contributie, terwijl niet-leden f 1.50 als dekgeld moeten betalen. Voorgesteld wordt de provinciale geiten iD het vervolg te controleeren en tevens werd een besluit aangenomen aan bet ge meentebestuur een bijdrage te vragen voor het uitreiken van prijzen op de jaarlijk- sche keuring. Bruinisse. Vergeefsche moeite. Door dhr Strobbelaar uit Ierseke was tegen Zaterdagavond een vergadering be legd voor de mosselkweekers en andere belanghebbenden bij het visscherijbedrijf, alsmede verschillende werkloozen. Een zelfde vergadering is eenige weken ge leden gehouden te Ierseke, naar aanlei ding van hetgeen in Goes op de vergade ring van den Bond van Mosselkweekers is gezegd. Dhr S, heeft een verzoekschrift gericht tot den Minister van Landbouw en Vis- scherij, waarin hij den Minister verzoekt rekening te willen houden met de vier door hem aangegeven punten le. dat men aan mosselkweekers, die zelf handelaar zijn, verbood hun mosselen met eigen vaartuig op de plaats van be stemming te brengen; omdat de vracht- vergoeding dan door kweekers, die zelf geen handelaar zijn, kan worden benut en ook door hen, die om de één of andere reden niet in de gelegenheid zijn voor de consumptie geschikte mosselen te leveren. 2e. De mosselhandel in België, Duitsch- land en Frankrijk zou vrij moeten zijn, d.w.z. dat wel aan het Centraal Verkoop bureau in Bergen op Zoom wordt gele verd, doch dat aan de handelaren, die van het Centraal Verkoopbureau betrek ken, vrijheid van verzending wordt ge laten. 3e. De prijs voor het volgend seizoen zou vastgesteld moeten worden op f2.10 per 100 kg. voor mosselen van 1420 kg. vischgewicht per 100 kg.; en hij zou de mosselen dooreen willen mengen, zoo dat men daardoor een eenheidsmossel verkreeg. 4e. De met pokken bezette mosselen, zouden door de werkloozen kunnen wor den schoongemaakt. Een aantal kweekers te Ierseke beeft het adres van dhr Strobbelaar mede on derteekend. Hier was men echter een andere mee ning toegedaan, zoodat niemand teekende. Vrijdagmiddag vergaderde de Raad der gemeente. De voorzitter, burgemeester Hage, hield een korte Nieuwjaarsrede, waarin hij den toestand der gemeente besprak, die hoewel niet hopeloos, toch niet rooskleurig mag genoemd worden. Ontvangen was een brief van Ged. Sta ten, waarin zij het raadsbesluit betref fende verlichting van den Dorpsweg en Zijpe niet goedkeuren. B. en W. stellen voor het bedoelde raadsbesluit in te trek ken. Na breedvoerige discussie stelde dhr van Vessem voor het raadsbesluit te handhaven. Na gehouden stemming werd het voorstel Van Vessein met 4 tegen 3 stemmen verworpen. De verbouwing postkantoor kwam nu aan de orde. Na eenige bespreking werd besloten met 6 stemmen voor en 1 tegen, die van dhr Van Vessem, de verbouwing die begroot is op f 250 te laten uitvoeren. Poortvliet. In de Chr. school alhier werd een algem. vergadering der school- vereeniging gehouden. Na de lezing der verslagen werd bestuursverkiezing gehou den Periodiek aftredend was W. Kur- vink, terwijl de heer G. P. Vogelaar over leden was. Tot voorzitter werd nu geko zen dhr G. K. Krijger Mz., die zijn be noeming aannam. Ook dhr Kurvink werd herkozen. Als nieuw bestuurslid werd gekozen dhr J. Uijl. Besloten werd op 21 Febr. een ouderavond te houden. Groede. Nieuw gemeentehuis. Vrijdagavond vergaderde de raad dezer gemeente. O.m. werd besloten 'tot den bouw van een nieuw gemeentehuis. Vlissingen. Zaterdagmiddag speelde het bondselftal van den Walcherschen voet balbond tegen P.Z.E.M. Do uitslag was 63 voor bet bondselftal. Korfbal. Goes. Zaterdag speelde alhier Togo te gen Zeelandia uit Hansweert. De Goesohe- naren moesten hier het onderspit delven door met 83 te verliezen. Ned. Herv, Kerk. Bedankt voor Spijkenisse, Job. Brons geest te Giessen Oudekerk; voor Barne- veld en Hoogeveen, E. E. de Looze te Den Ham. Biezelinge. Verkiezing ongel dig verklaard. Naar aanleiding van het beroep van een tweetal lidmaten der Ned. Herv. Gemeente tegen de op 12 Nov. 1935 gehouden verkiezing van twee notev- belen, is door het Prov. College van Toe zicht enz. in Zeeland deze verkiezing on geldig verklaard op grond van bet feit, dat 10 lidmaten die hoewel op de kiezers lijst voorkomende, ten onrechte van de uitoefening van het kiesrecht zijn uitge sloten. Binnen een maand na deze beslis sing zullen nieuwe verkiezingen moeten worden gehouden. D r K. J. Brouwer. Naar de N e- d e r 1. vernam, blijft de toestand van Dr K. J. Brouwer, alsmede die van zijn huisgenooten, goed vooruitgaan. Daar Dr Brouwer eerst geheel hersteld moet zijtn van zijn bovenbeen-fractuur, laat het zich aanzien, dat bij nog wel een tweetal maanden in bet ziekenhuis zal moeten verblijven. Te Den Haag slaagden voor Middel baar Paedagogiek (M.O. A.) mejuffrouw van Bers te Kloetinge en de beer A. de Jonge te Middelburg. 1 Valsche munters en clan destiene alcohol. Reeds geruimen tijd waren in den sector HaarlemAlk maarAmsterdam, valsche guldens en rijksdaalders in omloop, waarvan af en toe exemplaren bij de politie werden ge deponeerd. Het bleek dat de bron van uitgifte in Beverwijk of naaste omgeving moest worden gezocht. Pd marohausaee en de rijksveldwacht, zijn er thans in sa menwerking met de gemeente-politie van Beverwijk in geslaagd twee personen op te sporen, die zich aan bet vervaardigen en uitgeven van de valsche geldstukken hebben schuldig gemaakt. Een van de twee aangehoudenen, de vervaardiger, afkomstig uit Wijk aan Duin, beeft reeds een volledige bekente nis afgelegd. Bij de huiszoeking werden verschillende materialen, zooals matrij zen enz. benoodigd voor het vervaardi gen van valsch geld, in beslag genomen. Daarbij deed de politie nog een verras sende ontdekking. In de schuur, waar het valsche geld werd gemaakt, trof zij bo vendien nog een clandestiene distilleer derij aan, benevens een hoeveelheid alco hol. Ambtenaren van invoerrechten en accijnzen hebben dit alles in beslag ge nomen. De tweede aangehoudene eveneens te Wijk aan Duin woonachtig, die er van verdacht wordt de valsche geldstukken te hebben uitgegeven, blijft hardnekkig ont kennen. Beiden zijn naar Haarlem overge bracht en ter beschikking van de Justitie gesteld. -1 Auto rijdt o'p autobus. Be stuurder gedood. Op den rijksweg te Rheden bij het landgoed Valkenburg is een ernstig ongeluk gebeurd. De heer Lep- per, directeur van Leppers rijwielzadel- fabriek is met zijn auto door tot nu toe onopgehelderde oorzaak in volle vaart te- g'en een hem tegemoetrijdende autobus gereden. Dd beer Lepper, die aan bet stuur zat, was terstond dood. Van de overige vier inzittenden be kwam de beer Harmsen uit Doesburg verwondingen aan het hoofd. Hij moest in het ziekenhuis te Velp worden opge nomen. D'e echtgenoote van den heer Lepper en twee Duitsche heeren, gasten van den heer Lepper, bekwamen lichtere verwondingen. D'e autobus en de auto werden ernstig beschadigd. Door het breken van de voorruit kreeg de conduc trice van de autobus verwondingen door glasscherven. Beide voertuigen zijn door de politie in beslag genomen. Auto met drie personen te water. Een auto, waarin het echtpaar H. uit Hilversum met zijn 7-jarig zoontje was gezeten, is Zaterdagmiddag kort na twaalf uur op de Weesperzijde te Amster dam te water gereden. Dit ongeval ge schiedde na een 'botsing met een vracht auto. Een gedeelte van de auto bleef echter nog boven water uitsteken, zoodat de inzittenden zonder groote moeite kon den worden gered. Het echtpaar bleek geen letsel te hébben opgeloopen. De jongen had snijwonden gekregen en is naar een der ziekenhuizen vervoerd. 1 Oneerlijke advocaat. Een cliënt van een advocaat te Haarlem heeft bij de politie aangifte gedaan, dat deze advocaat, die zaken voor hem behartigde, hem voor een bedrag van f2000 heeft benadeeld. Het schijnt, dat de advocaat zich al eens meer aan een dergelijke be handeling van zijn cliënten heeft schul dig gemaakt. Althans is hij in verband met een andere kwestie reeds in Haar lem gearresteerd. Nieuw beslag op zwart front. Zaterdagmiddag is door den burgemeester van Oisterwijk in gezel schap van eenige veldwachters, weer een bezoek gebracht aan het hoofdkwartier van „Zwart Front" te Oisterwijk. Een driehonderdtal exemplaren yan het blad wegens den beleedigenden inhoud van een artikel, dat wederom was gewijd aan bet voorstel tot naturalisatie van den ban kier F. Mannheimer. Ook elders in den lande had inbeslagneming plaats. Brandkast gestolen. Te Emmer Gompascuum beeft eergisternaoht een brutale inbraak plaats gehad. Toen de alleenwonende heer K. Bakker gister morgen wakker werd kwam hij tot de ontdekking dat inbrekers zich toegang hadden verschaft tot zijn woning door het openbreken van de achterdeur. De brandkast bleek spoorloos verdwe nen. Overreden en gedood. Door bet onverwachts oversteken van den weg is de heer van O. tusschen Bimmen en Millingen nahij Nijmegen door 'n vracht auto overreden en gedood. Aanrijding met doodelij- ken afloop. Zondagmiddag zijn op den Lochemmerweg tusschen Laren en Lochem 2 wielrijdsters, die zich aan den goeden kant van den weg bevonden, door een vrachtauto aangereden. Een der meisjes was onmiddellijk dood, terwijl het andere ernstig gewond naar het zie kenhuis te Zutfen moest worden overge bracht. De schauffeur, die onder den in vloed van sterken drank verkeerde, werd in arrest gesteld. Vrachtauto stremt het treinverkeer. Hedenochtend vroeg wilden juist op den bewaakten overweg tusschen Nijkerk en Amersfoort 2 vracht auto's elkaar passeeren. Doordat de wa gens voor elkaar uitweken geraakten zij beiden terzijde van den overweg tusschen de rails. Een der vrachtwagens, die de lijn van Amersfoort naar Nijkerk versperde, kon niet weer op den weg komen. Hiervoor was de hulp van een kraan wagen noodig. Het duurde langer dan een uur voor dat het voertuig van de lijn was getrok ken. Het treinverkeer in de richting Zwolle-Groningen ondervond ruim een uur vertraging. Valsche postwissel ten postkantore aangeboden. Een zekere R., kantoorbediende te Gouda had zelf een postwissel van f 100 valsche- lijk opgemaakt en ten eigen name gesteld. Hij deed het voorkomen alsof deze afkom stig was van een financieele instelling te Zandvoort. Hij' endosseerde dezen wissel aan een kennis te Waddinxveen, die hem te goeder trouw ter uitbetaling aanbood aan bet loket van 't postkantoor te Wad dinxveen. Men vertrouwde daar echter de zaak niet en stelde den Burgemeester on middellijk in kennis met deze vervalsing. Deze heeft dadelijk een uitgebreid on derzoek ingesteld, verschillende stukken op deze zaak betrekking hebbende in be slag genomen en de aanhouding en over brenging van genoemden R. aan de Gou- dasche politie verzocht. Het resultaat is dat deze aan den Bur gemeester een volledige bekentenis heeft afgelegd. Penningmeester ver dwenen. De penningmeester van een begrafenisvereeniging te Amsterdam, die sedert 14 dagen zonder achterlating van adres is verdwenen, heeft het in hem ge stelde vertrouwen op grove wijze mis bruikt. Hoewel nog niet precies vast te stellen is, boe groot de door hem ver oorzaakte schade is, vreest men, dat de thans voortvluchtige een bedrag van eeni ge duizenden guldens beeft ontvreemd uit de kas der vereeniging. Sedert bijna 30 jaren heeft de man van het bestuur der vereeniging deel uitgemaakt. Inbraak te Zaandam. Te Zaandam is ingebroken in bet kantoor van de firma J. Kakes, bouwbedrijf. De dieven hebben zich meester gemaakt van f 700—f 800. Verschillende feiten wijzen er op, dat de inbreker (s) met den toestand ter plaatse goed op de hoogte waren. Behalve een bedrag aan geld hebben zij' ook voor de firma waardevolle stukken meegeno men, c.a. accepten van de Haagsche Hy potheekbank en vacantiebonnen van bouwvakarbeiders. De inbraak te Nunspeet. De politie en justitie blijken een goeden slag geslagen te hebben met de arrestatie van „Witte Nelis" en twee andere man nen, die, zooals bekend, thans te Zwolle in voorarrest zitten. Een van de drie heeft bekend deelgenoot te zijn aan de inbraak te Nunspeet in de melkfabriek van den heer Schaap. Op het fabriekster rein heeft bijl verschillende aanwijzingen gedaan. De beide andere verdachten blijl- ven ontkennen, ofschoon de derde, die bekend heeft, reeds tal van bijzonderhe den van zijn beide medeplichtigen heeft meegedeeld. Verduistering. Aan het sta tion te Roosendaal is de 35-jarige A. v. H. uit Noord-Scharwoude aangehouden, die aldaar ten nadeele van zijn patroon, een bedrag van f6000 zou hebben ver duisterd. Hij was er mee naar Parijs vertrokken en thans, bij zijn terugkeer in het vaderland, bleek van dit geld nog slechts een bedrag van enkele honderden francs over te zijn. 11 Onder de tram. Zondagmiddag is het achtjarige zoontje van de familie D. te IHeerlerheide bij het spelen onder de eleotrische train geraakt. Het knaapje overleed spoedig. DEN HAAG. In de Staatscourant van hedenavond verschijnt een Koninklijk besluit, waarbij een staatscommissie is ingesteld, waaraan wordt opgedragen de voorbereiding van een partiëele herzie ning van de Grondwet. Haar is opgedragen aan de Kroon de voorstellen te doen welke zij aangaande de voorbereiding van die herziening noo dig acht Bepaald is, dat de commissie nopens alle zaken waaromtrent zij niet eenparig oordeelt, bij meerderheid van stemmen zal beslissen, doch dat het aan de leden vrij staat hun gevoelens, van dat der meerderheid afwijkend, in een afzonder lijk advies tegelijk met dat der commis sie aan de Kroon te doen kennen. Minister de Wilde. DEN HAAG. De Minister van Binnen landsche Zaken Mr J. A. de Wilde, heeft zijn werkzaamheden aan het departement hervat. Werkverruiming. DELFT. De N.V. Glasfabriek Leerdam heeft heden een nieuwe groote en mo derne glasoven in bedrijf genomen. Het tegenwoordige aantal arbeiders is als gevolg hiervan uitgebreid met 100 120 man. Inbreker In de val. HELMOND. Toen de heer J. Meijer te Helmond gisteravond te half 8, na den geheelen dag afwezig te zijn geweest, terugkeerde, vond hij in zijn huiskamer sporen van inbraak. De geheele kamer was overhoop gehaald, terwijl enkele luxe voorwerpen op den vloer waren klaar gezet, blijkbaar met de bedoeling deze mee te nemen. Bij het onderzoek, dat de heer M. met zijn zoon instelde, zagen zij, dat zich ach ter een deur een man verborgen hield. Zij duwden de deur met kracht verder open, zoodat de man tusschen muur en deur bekneld raakte. Hij werd met een revolver in bedwang gehouden, tot de politie hem arresteerde. De verjaardag van Ex-Keizer Wilhelm. DOORN. Ex-keizer Wilhelm viert heden zijn 77sten verjaardag. - In verband met het overlijden van Koning George van Engeland, hebben in afwijking met de gewoonte, heden geen groote feestelijkheden plaats. Alleen de dochter van den Ex-keizer, de Groother togin van Brunswijk is te Doorn aan gekomen. Vele gelukwenschen uit binnen- en bui tenland werden heden te Doorn ontvan gen, tal van bloemstukken werden be zorgd. Na de begrafenis van Koning George aan het eind van de week, zal op Huize Doorn een feestelijke familie-bijeenkomst worden gehouden. De ex-Kroonprins en eenige andere zoons en kleinkinderen van den ex-Keizer worden dan op Doorn ver wacht. De dood van Koning George en de textielindustrie in Engeland. LONDEN. De textielfabrikanten ont vangen groote orders voor de levering van goederen in rouwkleuren en meer dere fabrikanten hebben hun werkpro gramma's moeten wijzigen teneinde aan de vraag naar zwarte stoffen te kunnen voldoen. De orders voor de levering van helle kleuren zijn tot een minimum ingekrom pen. Ook de kunstzijde-industrie onder vindt den invloed van de tragische ge beurtenis. De plannen welke met betrekking tot den voorjaars verkoop waren opgesteld, zijn volkomen in de war gestuurd. In ieder geval staat het vast, dat door de vraag naar rouwkleuren een noodtoestand is ontstaan, waaraan men zich zal die nen aan te passen. De kleurenprogramma's moeten worden herzien, waarbij met de vraag naar don kere stoffen zal moeten worden rekening gehouden. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs, ons medegedeeld door Van Heel Go. N.V. te Goes vorige koers heden H. V. A. 241 2457a Ned. Ind. Hdbk. 89 89*i Philips 220% 221% Unilever 106 106 Vs Amsterd. Rubber 125 126*$ Koninkl. Petroleum 2331/» 23414 Deli Mij. 198 202 Ned. Scheepv. Unie 52 52 4 pot. Nederland 987a 98% 4 pet. Ned.-Indië 977a 977a U. S. Steel 287a 2817i« Anaconda 176/s 18 U.S. Leather 57ie 578 Bethlehem SEteel 297a 307a Adj. Ghic. Milwaukee 51/s 57a Cities Service 2% 3-Vie Intern. Nickel 28 287a Shell Union 107* 10*; Kennecott Copper 187/ia 18% Radio Corp. J 8l/a 8% Car Foundry 19 197a Tidewater 97/a 10 Midcont. Petrol 12 127a Gen. Motors 83V» 33 American Enka 147s 14 United Corporation 4s/» VU

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1936 | | pagina 3