Oe Match Ifos-Raicbbacli om't Wereldkampioenschap Dammen Kerknieuws Predikbeurten. Onderwijs Rechtszaken Telegrammen. Laatste Berichten. Burgerlijke Stand. Marktberichten Kapelle. Daartoe vanwege 'het Comité voor Chr. Wint er lezingen uitgenoodigd trad in de Geref, Kerk op Dr S. O. Los uit Den Haag om. te spreken over „De godsdienstige karaktervorming van het kind". Dr Los bepaalde zijn gehoor in zijn in leiding bij de slechte boeken, waarin de zondige liefde wordt verheerlijkt, bij too- neel en bioscoop, bij dans en spel. Spr. wekte op tot toezien op het kind en spoor de de ouderis aan om te waken voor het geestelijk welzijn der kinderen. Reeds vroeg moet begonnen worden met de karaktervorming. In den breede werd daarna behandeld het doel van de godsdienstige karaktervorming. Spr. eindigde zijn sehoone rede met het woord van den Heiland: Laat de kinde ren tot Mij komen en verhindert ze niet. Wee hem, die verhindert. Hansweert. Het motorschip Rosalie, waarvan 7 dezer des avonds de lading Loodoxyde ging werken en dat op de plaat omhoog is gezet, is daar door de firma Muller uit Terneuzen weer afge- sleept en in den Boonenpolder omhoog- gezet. Gisternamiddag is het gelukt de Rosalie recht te krijgen en is het schip hier in de haven gesleept. Wolf aartsdijk. De diefstal van erwten, bedoeld in een vorig bericht, is niet ge pleegd bij den landbouwer A. van Strien in den Westkerkepolder. Naar verluidt is het de politie thans gelukt den dader op te sporen. Donderdag had de landbouwers knecht van A. Rijk bij het naar boven dragen van geperst stroo, het ongeluk dat de ladder uitschoof en hij kwam te vallen juist met zijn neus op de z.g. pui van de dorschvloer, zoodat dit lichaamsdeel ge heel vaneen spleet. Geneeskundige hulp werd ingeroepen. i Donderdag kreeg de vrachtrijder Dnan Flipse een trap van een paard, zoo- dat onmiddellijk geneeskundige hulp in geroepen moest worden. Souburg. Vrijdagavond kwam de afd. van den Chr. Landarbeidersbon d in jaar vergadering bijeen. De voorzitter, dhr P Vreeke, sprak een kort openingswoord. De secretaris, dhr M. C. v. d. Putte, bracht zijn jaarverslag uit. Hieruit blijkt, dat dit jaar weinig animo was voor de vergaderingen. Slechts 3 werden er ge houden. De afdeeling telt nu 14 leden. Uit het verslag van den penningmees ter, dhr C. van Sorgen, blijkt, dat aan contributie ontvangen is f 318,11, uitge geven f294,09, waardoor een batig saldo van f 24,02. Aan werkloozensteun werd in de periode 19341935 uitgekeerd f 467,40. Dhr M. C. v. d. Putte werd herkozen tot bestuurslid. Namens den Chr. B. B. werd een felicitatiewoord gesproken. Hierna sprak het Hoofdbestuurslid A. Vingerling over hetgeen voorbij is en het geen blijft. Spr. stelde de beteekenis van het heb ben van een contract in het licht en de vrucht der organisatie met het oog op de werkloozenzorg. Ook hebben wij een bedrijfsradenwet gekregen. Wij moeten ons allen organisatieman nen betoonen. Wij moeten onze menschen opvoeden tot de taak, waarvoor we ge roepen worden. Scholing onzer leden is noodig. Spr. wijst op den vooruitgang, speciaal ook in Zeeland. Enkele vragen werden daarna door spr. beantwoord. Oostkapelle. Maandag kwam de Chr. Besturenbond in jaarvergadering bijeen onder leiding van den heer P. Cornelisse. In zijn openingswoord deelde hij mee, dat een adres aan den raad der gemeente Oostkapelle was gericht tot verbetering van werkverschaffine en betere verdeeling van den kolentoeslag, op welk adres door den raad gunstig was beschikt. Besloten werd, om de actie voor „Jong Holland snakt naar werk" krachtig aan te pakken. Op Maandag 27 Januari zal een film- vertooning gehouden worden te Domburg. Aan het eind van de vergadering be pleitte Ds F. Don, Ned. Herv. Predikant, het opzichten van een ontspanningslokaal voor de werkloozen. In samenwerking met de kerkvoogdij) zal men dit nader be spreken, en eventueel gebruik van de consistoriekamer, die een uitstekende ge legenheid daarvoor hiedt, zien te verkrij gen. Ritthem. D'e kolenvereeniging „Eens gezindheid" hield gisteravond haar 41ste jaarvergadering onder leiding van den voorzitter J. Meliefste. Uit de verslagen van den secretaris en den penningmees ter bleek, dat in 't afgeloopen jaar waren aangekocht 35 ton steenkolen, 61 ton eierkolen en 6 ton bruinkolen. De ont vangsten bedroegen f 1830,19V2 en de uitgaven f 1683,43, alzoo een goed slot van f 146,76 >2 plus de aanwezige brand stoffen in de bergplaats. Het ledental bedraagt 78. De aftredende bestuursleden A. Schout en K. Louwerse werden herbenoemd. Op voorstel van het bestuur werd het salaris van den penningmeester wegens de vele werkzaamheden met f 5 verhoogd en gebracht op f25. Ook werd op voorstel van het bestuur besloten, dat elk jaar geloot zal worden wie afdrager zal zijn, totdat allen, die zich hebben aangemeld, een beurt hebben gehad. Kortgene. Donderdagavond werd alhier een damclub opgericht. D'e nieuwe vereen, heet „Kortgene". Dhr O. Scherp werd tot voorzitter be noemd, dhr Z. Salamé Jr tot secretaris en dhr D. Koets tot penningmeester. 14 leden, traden tot de vereeniging toe. Ned., Herv. Kerk. Beroepen te Nieuwe Tonge, W. L. Mulder t9 Hoevelaken. Geref. Gemeenten. Bedankt voor Aagtekerke, H. Ligten- berg te Lisse. Ds A. Prins f- Gisteren is Ds A. Prins, predikant te Neerlangbroek, na een kortstondige ziekte, aldaar op ruim 61- jarigen leeftijd overleden. Hij diende de gemeenten te Groote Lindt, Papendrecht, St. Maartens- d ij k 19061911, Rouveen, Doornspijk, Kamperveen, Giessendam, Poederoyen en sinds 21 Juli 1929 Neerlangbroek. Ned. Herv. Kerk. Goes, vm. ds Steinz (H. Av.), nm. ds Homburg (H. Av.), av. ds Steinz (Dankz.)Lokaal Chr. Bewaarschool, 9.30 u. ds Homburg. Geref. Kerken. Geersdijk, vm., nm. en av. ds Mulder van Haamstede. „Vereeniging voor Gereformeerd School onderwijs''. Onder presidium van het Tweede Ka merlid, Ds G. H. Kersten, werd te Rot terdam de jaarlijksche algemeene verga dering gehouden van de Vereeniging voor Geref. Schoolonderwijs uitgaande van de Geref. Gemeenten in Nederland. D'e ver gadering, die 'druk bezocht was, werd o.m. bijgewoond door predikanten der Geref. Gemeenten uit alle deelen des lands. De verslagen van secretaris en pen ningmeester werden goedgekeurd en laatstgenoemde van zijn beheer gedechar geerd. Op zijn verzoek ontving Ds J. D. Barth te Dordrecht in verband met zijn gezondheidstoestand eervol ontslag als penningmeester onder dankbetuiging voor de bewezen diensten. In zijn plaats werd benoemd Ds J. Fr aan je te Barneveld. Dis A. Verhag'en te Middelburg werd als be stuurslid herkozen. Als penningmeester zal nu optreden D's W. C. Lamain te Rot terdam-Zuid. Naar aanleiding van een vraag uit de vergadering of de- Lichamelijke Opvoeding als verplicht leervak moet worden opge nomen op het lesrooster adviseerde de vergadering dit niet te doen, daar het be- zuinigingsontwerp die verplichting tot 1941 uitstelt. De vergadering besloot een wijziging aan te brengen in 'de acte van benoe ming, zulks op voorstel van Rotterdam, waardoor bet recht van ongevraagd ont slag wordt ingebracht in de acte, als een leerkracht onder kerkelijke censuur komt te staan, van het doopregister der ge meente wordt afgevoerd of zich aan -het verband der Geref. Gemeenten onttrekt. GEVAREN OP DEN WEG. Plotseling linksaf slaan van wielrijders. De K.N.A.C. schrijft ons: Er hebben den laatsten tijd wederom eenige ernstige ongelukken plaats gevonden tengevolge van het plotseling linksaf slaan van wielrijders, waardoor achter rijdende voertuigen niet meer in de gelegenheid waren 'tijdig te stoppen en dan öf de roekelooze wielrijder zelf tot slachtoffer maakten, óf tengevolge van een botsing de inzittenden van den wagen of andere weggebruikera kwetsten. Herhaaldelijk blijkt in zulke gevallen, dat de roekeloosheid voortspruit uit een verkeerde interpretatie van den zeer goed bekenden wetsregel „rechts gaat voor". Veie Weggebruikers meenen inderdaad, dat, indien zij naar links den weg over steken, achterop rijdende voertuigen hen als „van rechts komend" verkeer moeten beschouwen en dan voorrang moeten ver kenen. Niets is minder juist. Afgezien nog, dat de wet bepaalt, dat men bij verande ring van richting tijdig teeken moet ge ven (met nadruk op het woord tijdig) wordt hierin de „Rechts gaat voor"-regel uitsluitend gegeven voor de kruising van wegen, terwijl art. 4, 4de lid, van het Motor- en Rijwielreglement uitdrukkelijk bepaalt, dat ihet „doen blijken van het voornemen om van richting te verande ren" den bestuurder nooit aanspraak geeft op voorrang, anders dan in 'het ge val van een van rechts komenden zijweg (openbare weg). Er zullen weinig bepalingen zijn in het Motor- en Rijwielreglement, welke zoo veelvuldig verkeerd worden toegepast als juist deze voorrangbepaling. Vooral in dezen tijd van slipperige we gen, behoor en de wielrijders uiterst voor zichtig te rijden en zich te overtuigen of er geen verkeer naast of vlak achter is; men meene vooral niet dat de „rechts gaat voor"-regel voor dit geval geldt. Faillissementen. M. de Bart, autobushouder te Goes. Het to taal passief bedraagt f 6144,72/4, waar van preferent f445,96. De baten zijn, nog niet volledig bekend. D. v. H 0 e v e, landbouwer te IJ z e n- dijke. Totaal passief f 18.811,77; waar van preferent f 3860,95. De baten zajh nog niet volledig bekend. Zijn goedkoops aanbiedingen In levens- middelenbedrijf verboden? Voor den kantonrechter te Hilversum, mr J. v. d. Ley, diende Vrijdag in ver hand met de wet op de opruimingen en uitverkcopen, een zaak betreffende de wekelijksche goedkoope aanbiedingen van levensmiddelenbedrijven. Gedaagd waren het hoofd van een groot-winkelbedrijf hier te lande en een Hilversumsche filiaalhouder. Hun werd ten laste gelegd het annon ceeren van een wekelijksche goedkoope aanbieding hetgeen in een advertentie was geschied. Als verdediger trad op mr Mutsaerts uit Amsterdam, die opmerkte, dat deze wijze van reclame sinds jaar en dag in het grootwinkelbedrijf van levensmidde len wordt toegepast. Vervolgens wees spr. er op, dat met deze gedaagden een 2000-tal andere win kelzaken in den lande gewend zijn een soortgelijke reclame te voeren. Volgens de publieke opinie heeft men hier zeker niet te doen met een uitverkoop of opruiming. Db ambtenaar van het O'.M. merkte op, dat juist door 'dezen gang van zaken van wekelijksche aanbiedingen een doorloo- pende uitverkoop wordt gehouden. Mr van der Ley gaf een uitvoerig von nis. D'e wet is onduidelijk en de aange brachte verhelderingen hebben zeker niet verhelderend gewerkt. De advertenties geven den indruk van een tijdelijke goedkoope aanbieding, waar- hij uit niets blijkt, dat dit niet met bijzon dere omstandigheden van de betrokken zaak verband houdt. D'e kantonrechter veroordeelde de ge daagden tot een principieele boete van f 10.-4. Gisteravond werd te Hilversum de zevende partij gespeeld. Na 53 zetten werd remise gegeven. Wit: Vos 7 stukken op 16, 27, 29, 34, 35, 39 en 40. Zwart: Raicherubach 4 stukken op 3, 17, 31 en 36. MINISTER C0LIJN AAN DE RIVIERA. Donderdagmorgen om 7 uur stoomde de Johan de Witt de baai van Ville- franche binnen. Dat er iets bijzonders gaande was, bleek wel uit de aanwezig heid bij het kleine douane-haventje van den Nederlandschen consul, den heer E. de Kuyper, 'benevens van een paar ver tegenwoordigers van de vaderlandsche pers. Eerstgenoemde begaf zich per mo torsloep van de Mij. Nederland aan boord van het mailschip ter begroeting van Dr Colijn en echtgenoote, die voor een kort verlof aan de Cóte d'Azur de meer en meer gebruikelijke zee-route hadden ge kozen. De minister-president en mevr. Colijn, wien het geenszins was aan te zien, dat de reis niet zonder storm en hooge zeeën verloopen was, zijn namens de Fransche regeering officieel verwelkomd door den heer Mouchet, prefect van het departe ment van de Alpes-Maritimes, die daar toe speciale opdracht uit Parijs ontvan gen had en vergezeld was van den com missaris divisionnaire de police en en kele andere ambtenaren. Na zich eenige minuten met de autoriteiten 'te hebben onderhouden, hebben de heer en mevr. Colijn zich per auto naarCannes be geven, waar in het Grand-hotel een ap partement voor 'hen gereserveerd was. Sigarenfabriek uitgebrand. GOUDA. Hedenmorgen om half zes is brand uitgebroken in de sigarenfabriek „Montana" alhier. Door het snel ingrij pen van de brandweer kon de brand welke is ontstaan op de in den rechter vleugel gelegen geïsoleerde droogkamer, hoewel de vlammen door het dak heen joegen en reeds de andere locaiiteit had den aangetast, na een uur worden be dwongen. Voor meer dan een half mil- lioen sigaren is verloren gegaan, terwijl aan de tabaksvoorraad (er lagen 100 ba len van 100 Kg. elk) groote schade is aangericht. Verdronken. UDEN. Hedenmorgen is alhier in een put achter 'het woonhuis het lijk gevon den van Mej. A. Habraken. De ongeveer 50-jarige vrouw is waarschijnlijk toen zaj water 'haalde, in de put gevallen en jam merlijk Verdronken. Westkapelle. Vrijdagavond hield het „Varkensfonds" zijn jaarvergadering on der voorzitterschap van den heer L. Ver- sluijs. Uit 'het jaarverslag van den secre taris bleek, dat in het verloopen jaar verzekerd waren 252 varkens. Gedurende de periode van zware vlekziekte onder de varkens waren na inenting door den veearts geen varkens gestorven. Het jaar 1935 was voor het fonds een gunstig jaar, daar weinig uitkeering ge daan moest worden. Op het eind 1935 bestond bet fonds uit 171 leden. Uit het jaarverslag door den penningm. uitgebracht, 'bleek, dat de inkomsten met het goed slot van 1934 bedroegen ruim f 131, en de uitgaven ruim f 120, alzoo een batig saldo van ongeveer f 11. Als bestuurleden werden herkozen de heeren J. Lous en J. Lievenso. Bij stemming werden weder voor één jaar benoemd tot bode en werker de hee ren H. Lievense en J. Lievense. BINNEN TWEE UUR NAAR KOPENHAGEN. K.L.M.-machine verbetert record. De piloot Svend Steinbeck beeft met een Douglas-machine van de K. L. M. een nieuw record gevestigd, door den afstand Amsterdam—Kopenhagen af te leggen in één uur 54 minuten. Het oude record stond op twee uur twee minuten, zoodat de piloot gesteund door den stormachtigen wind acht minuten wist te winnen. De piloot Steinbeck is een Deen, die pas weer door de K. L. M. in dienst is gesteld, om te voorzien in de behoefte aan piloten, die onlangs bij onze luchtvaart maatschappij ontstaan is. Steinbeck is echter voor de K. L. M. een oude bekende, want hij was reeds in haar dienst, toen zij ongeveer vijftien jaar geleden haar activiteit begon met Engelsche machines en Engelsch personeel. Door het vestigen van >dit record1 'heeft hij bewezen nog steeds tot de beste krachten van de K. L. M. te behooren. Van 810 Jan. MIDDELBURG. Ondertrouwd: L. F. J. Corthals, 26 j. en J D. Wielemaker, 20 j. Getrouwd: A. W. Reijnhoudt, 24 j. en J. G. Verstraten, 22 j. Bevallen: L. Cijvat geb. Boone, z. Overleden: F. P. van Flierenburg, 83 j., wed. G. van Oorschot. (M. G.) Van 69 Jan. VLISSINGEN. Ondertrouwd: C. J. Jan- se, 40 j. en E. F. A. Joukes, 30 j.; W. Rietbergen, 28 j. en J. S. Swennen, 24 j. Getrouwd: W. Bosman, 33 j. en J. H. Glerum, 25 j.; H. F. van der Linden, 27 j. en W. de Raad, 26 j.; F. Wijnhorst, 23 j. en S. G. Sturm, 25 j. Bevallen: M. Geschiere, geb. Marijs, z.; M. Boucherie, geb. Alewijnse, z.; J. M. Bosschaart, geb. Ribbers, d.; S. E. Wei- mar, geb. Bok, d.; J. M. van Bennekum, geb. Walrave, 2 z.; M. C. in 'tVeld, geb. van der Hoeven, d.; D. J. Hoekstra, geb. Praamsma, d.; E. J. Matthijssen, geb. De Meulenaere (levenl.) Overleden: L. Schroevers, 55 j., vr. v. K. W. Torenvliet; C. C. Dronkers, 47 j., vr. v. W. J. C. de Vries; E. C. Hekelaar, 2 d.; M. A. Hekelaar, 3 d.; A. Geertse, 80 J., wed. v. S. van Eenennaam; P. M. Maas, 84 j., wed. van P. J. de Kruijter. (V. C.) Van 411 Jan IERSEKE. Geboren: Jozias Arie Jan z.v. Arie Jan Koppe en Maria de Koeijer; Pieternella, Cornelia d.v. Adriaan Har toog en Cornelia Pieternella Kosten. Overleden: Willemina Hage 82 j. wed. v. Jacob Daniëlse; Adriaan Sandee 72 j., wdn. v. Pieternella Griep; Josias Clement 78 j., echtg. v. Janna Sandee. Levenloos aangegeven een kind van het mannel. geslacht van Jan de Witte en Janneke Nieuwenhuize. (I. C.) Van 29 Jan. KRUININGEN. Overleden: Cornells Johannes van Iwaarden 24 j. (I. C.) Over de maand December. RILLAND-BATH. Geboren: 2, Maria d. v. M. M. Moerland en A. J. Korstanje; 10, Cornells z.v. G. Hirdes en L. H. de Vos; 24, Josina Adriana d.v. J. A. West- strate en C. Traas; 28, Apolouia Janna d.v. D'. C. v. d. Linden en A. C. van Bo ven; 31, Cornelia Pieternella d.v. J. E. Vogelaar en J. Blot. Gehuwd: 19, Hendrik Jozef Sentse 25 j. en Cornelia Walraven 25 j. (I. C.) Van 18 Dec.7 Januari. O.- EN W.-SOUBURG. Getrouwd: H. Macquelin, 35 j. en C. M. Wiskerke, 28 j.; F. Joosse, 25 j. en A. Kuzee, 23 j. Bevallen: Ch. M. F. Wielemaker geb. Akkermans, d.; W. Baljeu geb. Pouwer, z.; A. Teune geb. Jobse, z.; M. Eiff geb. de Priester, z.; S. J. de Wijze geb. Koke- laar, z. Overleden: H. C. de Mul, 62 j., vrouw van J. F. Polvliet; J. Marinissen, 53 j., man van E. van der Burgh; P. M. Schot, 5 j., d.; J. de Smit, 49 j., vrouw van J. Jagt; A. J. Krijger, 10 j., z. (V. C.) Over de maand December 1935. SOHERPENISSE. Geboren: Pieter Lziak, zv. P. W. Meniheere en G. Nelisse. Johannes Cornelis, zv. H. M. Duynhou- wer en H. G. Polderman. Adriaan, zv. A. Priem en P. J. v. d. Werf. Cornelia Ma ria, dv. Joh. Bolier en J. C. van Haaften. Overleden: Jacob Rijsten'bil, 76 jaar, wed. van K. A. Elenbaas. Hermanus Rijs- tenbil, 87 j., wed. van P. G. Kleppe. Gehuwd: A. N. v. d. Hoek te St Maar tensdijk, 25 jaar en N. van Doezelaar, 20 jaar. (Th. Crt.) ST MAARTENSDIJK. Geboren: Johan nes, zv. G. L. Stoutjesdijk en J. J. Vroeg- op. Neeltje Johanna, dv. M. Kloet en C. A. Kaashoek. Overleden: C. Geluk, 65 jaar, ongeh. Jan, 24 j., zv. A. van Haaften en H. Brouw. j. A. de Wilde, 77 j. wed. van A. Söherpenisse. W. de Jager, 86 j. wed. van W. van Burgt. (Th. Crt.) ZAAMSLAG. Huw.-voltrekk.: 12, Jaco bus Drabbe, 27 j. jm. en Elizabeth Neel tje Verhelst, 25 j. jd.; 27, Anthonie Wil lem Versluijs, 25 j. jm. en Adriana Hof man, 22 j. jd. Geboren: 18, Magdalena, d. v. Levinus Marinus de Zeeuw en Janneke Zegers; 27, Jacobus Marinus, z. v, Willem Slabbe- koorn en Adriana Poelman; 28, Cornelia, d. v. Steven van Haru en Maria Pieter nella Boudellng. Overleden: 16, Frederik Andries den Doelder, 1 m., z. v. Jan Willem en Vic- torina Seraphina Groothaert. (T. C.) HOEK. Huw.-aang.: 27, Johannes Lan sen (van Terneuzen), 27 j. jm. en Catha- rina Buijze, 23 j. jd. Geboren: 8, Pieter, z.v. Pieter Durink en Elizabeth Oppeneer; 9, Janna, d. v. Pieter Hofman en Maatje Buijze. Overleden: 8, Esther Oppeneer, 49 j., echtg. van Adriaan Leijs; 16, Johannes Deij, 33 j., echtg. van Cornelia Pijpelink. (T. C.) KORTGENE. Overleden: 27. Marinus Johan van de Linde, 26 j. jm., zoon van Willem Izaak van de Linde en van Geer- truida Maria van de Linde. Geboren: 28. Adriana Hendrika, d. van Marinus Hoogerheide en van Pieter nella Huibregtse. (N. B.) WISSENKERKE. Geboren: 28. An dries Pieter, z. van Aart Pieter Meulen- berg en Maria Hendrika Versluis; 29. Cornelia Dina, d. van Cornelis Abra- hamse en Dina Hendrika Ketelaar; 1 Jan. Jannetje, d. van Jan Jille en Neel tje Anna Leendertse; 4. Jan Francois Willem, z. van Johannes Buijze en Eliza beth Johanna Burger. (N. B.) POORTVLIET. Geboren: Machiel z.v. Cornelia van As; Gesina Jutina Nicolette d.v. Hendrik van der Veen en Cornelia Jansen; Job Adriaan z.v. Marinus Jo hannes Buys en Toontje Jobina Boot. Overleden: Tannetje Pieternella Elen baas 66 j. echtg. van Gabriel Mosselman. Gehuwd: Adriaan Marinus Hengst- mengel 32 j., van St. Maartensdijk en He lena Pieternella Janse 25 j.; Jakobus den Boer 28 j. en Elizabeth Jacoba Goud zwaard 27 j. (Th. C.) MIDDELBURG. Veiling van 10 Jan. Baksla 10; Veldsla 721; Spinazie 3 18; Postelein 710; Spruiten 717; Witlof 8'18; Schorseneeren 815; Kool rapen 13; Wijnpeen 28; Peen 13; Uien 1.52.5; Kroten 23, alles per kg. Peterselie 612 per chip; Peen 16.5; Rapen 24; Kroten 13; Prei 28; Selderie 36.5; Knolselderie 1.54; Ra barber 6.5; Radijs 46; Rammenas 0.5 2, alles per bos; Savoye kool 16; Roode kool 28; Boere kool 24; Bloemkool 221; Andijvie 0.52.5; Kropsla 0.51, alles per stuk; Cyclamen 2125; Balsemin 3; Vetplant 5 ct., alles per pot. AANKONDIGING VAN VERGADERINGEN ENZ. TE GOES. Jan. 13 Besturenverg. Chr. Besturenbond. 14 Verg. Geref. Jeugdorganisaties. 14 Vereen, van Oud-leerl. R.L.W. school. 15 A.-R. Prop. Club. 16 Uitvoering padvinders. 21 Chr. Winterlezing. 21 Jaarverg. Chr. Fabriekt en Tran sportarbeiders. 22 Jaarverg. Cihr. Kantoor- en Handels bedienden. 22 Vergadering Z. L. M. 28 Verg. Patrimonium. 30 Uivoering Chr. Zangvereen. „De Lof- stem". 31 Vergadering Alg. Ned. Verbond. Verbond. Febr. 7 Jaarverg. Bond van oud-1.1. Landb.- cursussen. (B. v. G.). 7 Chr. Winterlezing. 11 Verg. Vereen. Alg. Wetensch. Be langen. 15 S olisten-concours Bond v. Harm, en Fanf.carpsen. 18 Filmavond Chr. Jongel. Vereen. Maart. 2 Prov. Gom. Ned. Bijbelgenootschap, l'l Verg. Vereen. Alg. Wetensch. Be langen. 19 Uitvoering Chr. Gemengd Koor. (Secretarissen van vereenigingen gelie ven ons steeds ten spoedigste opgave van vergaderingen te doen.) TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Storm waarschuwingsdienst Geseind hedenmorgen om 9 uur aan alle posten: Wordt verwacht storm uit het N.-W.1 Stand van hedenmorgen 10 u.: Licht op voor fietsen: Zondag 4 u. 38 min. Maandag 4 u. 39 min.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1936 | | pagina 3