Gemengd Nieuws. Rechtszaken Telegrammen. Finantiëele Berichten Marktber chten Boruala. Door het kiescollege der Ned. Herv. Gemeente zijn benoemd tot ouder ling dhr Gom. de Krijger en tot diaken dhr C. Almekinders. toren van de N.V. Handels- en Crediet- Maatschappij Ha-Kre te Amsterdam. Over dit bedrijf waren van verschillende zijden klachten ingekomen, allen van menschen, die op de reeds bekende wijze door remi- siers zijn bewogen tot het aangaan van z.g. premie-affaires. Een der ingediende klachten loopt over een premie-bedrag van ruim f 40.000. Buiten dit bedrag moet er nog een zeer groot aantal andere per sonen benadeeld zijn. Zoo zou b.v. een professor te Luik voor ettelijke duizenden guldens in deze onderneming hebben la ten zitten. Met een motorrijtuig een weg in ver boden richting berijden: G. N. te We- meldinge: fl of 1 d.; G. J. E., te Zaan dam f 3 of 3 d. bet rijden langs 'het Malieveld door de menigte hartelijk toegejuicht. Ingezonden Mededeellng. ALS UW UEVELINGS-OPERA EINDELIK OPGEVOERD ZAL WORDEN Burgerlijke Stand. Benoemd tot kerkvoogd dhr Corn. Rot tier Jz. Met gestolen auto ver ongelukt. Een doode envier gewonden. In den nacht van Zater dag op Zondag heeft een ernstig auto-on geluk te Heemstede 1 doode en 4 gewon den geëisoht. Een vijftal Amsterdamsche jongelui had Zaterdagavond in de hoofdstad de hand gelegd op een auto, welke onbeheerd stond en ging hiermee uit toeren. De tocht ging over Utrecht, Den Haag en Leiden met de bedoeling om via Haarlem naar de hoofdstad terug te keeren en de wagen daar ergens langs den weg te laten staan. Omstreeks middernacht toen men Ben- neibroek doorreed, bleek de benzinevoor raad geheel verbruikt te zijn en men be gaf zich naar een garage om brandstof bij te vullen. Toen men op het punt stond om weg te rijden, wilde juist een politieman het portier van den auto openen om den bestuurder naar zijn papieren te vragen. Deze laatste, de 16-jarige N., gaf echter vol gas en met duizelingwekkende vaart verdween de wagen met de vijf jongelie den in de richting Haarlem. In een lichte bocht van den weg botste men tegen een boom. De auto kwam tegen een tweeden boom tot stilstand. G. L., die naast den bestuurder zat, was op slag dood. De be stuurder zelf kwam met een enkelfrac tuur en eenige lichte verwondingen vrij. Van de drie overige inzittenden werden er twee zrwaar gewond, terwijl wie derde lichte verwondingen opliep. Waarschuwing. De Commis saris van politie te Hilversum waar schuwt tegen de praktijken van een per soon, die zich noemt Mr Bakker, wonen de aan de Koningsstraat te Den Helder; hij' geeft zich uit vqor Indisch ambtenaar met verlof hier te lande, en werkzaam aan het Bureau voor Economische Zaken te Bandoeng. „Mr Bakker" geeft voor „kamers te zoeken" en tijdens de te houden bespre king zegt hij, dat zijn geld uit den trein is gerold en thans niet in de gelegenheid te zijn een voorschot op de gehuurde ka mers te kunnen geven, op welke wijze hij de(n) pensionhouder (ster) beweegt hem geld te leenen en zijn reis naar Den Hel der te bekostigen. Op deze wijze pleegde hij in verschillende plaatsen hier te lan de oplichting. Straatroovers? Zaterdag avond omstreeks acht uur reed de kaas handelaar de U. uit Oudenrijn met zijn motorfiets met zijspan te Jutphaas en passeerde daar twee wielrijders. Plotse ling bemerkte hij, dat er iets aan zijn mo torrijwiel haperde, zoodat hij zich ge noodzaakt zag te stoppen. Toen hij naast zijn motorfiets stond, naderde een der wielrijders, die hij even tevoren was gepasseerd. De wielrijder maakte een praatje met den motorrijder en was zelfs zoo hulpvaardig met een fietslantaarn de U. bij te lichten, tenein de diens werk te vergemakkelijken. Deze hulpvaardigheid bleek echter niet zoo goed bedoeld, want plotseling kreeg de U„ toen hij in gebukte houding stond, met een knuppel een slag op zijn achter hoofd. De man stortte voorover en kwam met zijn aanvaller in worsteling. Hij bleek over meer kracht te beschikken dan zijn belager. Spoedig wist de zich omhoog te werken, waarop de wielrijder haastig op de fiets sprong en verdween. De twee de wielrijder had zich op een afstand ge houden, doch toen deze zag, dat zijn ka meraad het onderspit moest delven, ging hij eveneens aan den haal. De U. bekwam tijdens de vechtpartij eenige lichte verwondingen. Inbraak bij Vroom en Dreesman te Maastricht. Zon dagmiddag kwam de heer R.. directeur van de fa. Vroom en Dreesman te Maas tricht tot de ontdekking, dat in den nacht van Zaterdag op Zondag onbevoegden een bezoek hadden gebracht aan de magazij nen dezer firma. Uit het onderzoek bleek dat de dader zicih vermoedelijk heeft laten insluiten en daarna door verbreking van een deur zich heeft weten te verwijderen. Een groot aantal zilveren voorwerpen worden vermist ter waarde van ongeveer f400. Oude vrouw verbrand. De 68-jarige weduwe S., te Haarlem, was Zondagmorgen alleen thuis. Zij zat bij do roodgloeiende kachel en bemerkte te laat. dat haar kleeren, die met de kachel in aanraking moeten zijn gekomen, vlam hadden gevat. Zij holde in vertwijfeling de straat op, waar buren met allerlei blusch- materiaal de vlammen doofden. Na door den ongevallendienst te zijn verzorgd, werd zij naar de Mariastichting overge bracht, waar zij aan de gevolgen is over leden. 9 i Fraudeerende kerkmees ter. De politie heeft aangehouden een vroegeren kerkmeester van de Maria Magdalenaparochie te Amsterdam, die zich schuldig heeft gemaakt aan het val- schelijk namaken van obligaties, welke door het parochiebestuur werden uitgege ven. De kerkmeester heeft vooral zijn slachtoffers onder kleine luiden gemaakt. Hij ia ter beschikking van de justitie ge steld. De knoeierijen betreffen een groot bedrag; men spreekt zelfs van een halve ton. i Verdachte premie-affai- res. De officier van justitie heeft een uitvoerig onderzoek ingesteld in de kan De directeur van de Bank was afwezig. Slechts enkele bedienden waren in de lo kalen werkzaam. Later heeft de recherche den directeur op straat aangehouden en naar het hoofd bureau overgebracht. Na daar aan een verhoor te zijn on derworpen is hij later in den avond op vrije voeten gesteld. Rangeerder gedood. Zater dagmiddag is de 50-jarige rangeerder R. op het stationsemplacement te Oldenzaal bij het rangeeren overreden en gedood. De man laat een groot gezin achter. i Jongetje verbrand. Zater dagmiddag geraakten de kleeren van het 6-jarig zoontje van W. Abels te St. Hu- bert dat bij een open haardvuur was ge zeten, plotseling in brand. Het knaapje dat zich alleen in het woonvertrek be vond rende naar buiten, eenige buren schoten toe en doofden de vlammen. Zon dagavond is het jongetje overleden. CONCURRENTIE VAN DUITSCHE BOEKDRUKKERS. Wij lezen in het „Drukkersweekblad": Een Duitsche boekendrukkerij heeft aan enkele Nederlandsche uitgevers ge schreven: „Die wahre Freundschaft unter be- nachbarten Vólkern mittelt ein lebhafter Austausch der erzeugten Güter. Will Holland seine Agrarüberschiisse verkau- fen, dann muss die deutsche Industrie beschaftigt werden, dan müssen auch die Rader der im Grenzland gelegenen druc- kereien sich wieder fiir hollandische Ver leger drehen. Wir wollen für Sie arbeiten, um der hollandischen Landwirtschaft zu helfen. Für die Drucklegung Ihrer Verlagswer- ke gestatten wir uns deshalb Ibnen unsere Werkstatten zu empfehlen". Het schijnt dus niet genoeg, dat de landhouwers met hun Agrarische Pers binnen onze grenzen het werk van de drukkerijen weghalen, maar daarnaast moet ten behoeve van de landbouw-ex- port voortaan het drukwerk in het bui tenland worden besteldl De Duitsche boekendrukker heeft diep medelijden met den Nederlandschen boe renstand en zegt: „Wir wollen der hol landischen Landwirtschaft helfen!" Het wordt dus nu langzamerhand zoo, dat: 1. de drukker, als verbruiker van bo ter, brood e.d. een extra belasting betaalt ten behoeve van een steunregeling aan de landbouwstand; 2. de drukker zijn periodieken en han- delswerk afstaat ten behoeve van de Agrarische Pers; 3. de drukker er genoegen mee neemt, dat Nederlandsche boeken worden ver vaardigd in het buitenland, om daardoor de export van agrarische artikelen te kunnen vergrooten. Punt 1 en 2 zijn reeds werkelijkheid geworden. Laten we hopen, dat er in Nederland nog genoeg verstand iover blijft, dat de onzinnigheid genoemd in punt 3, achterwege blijft. Faillissementen. Door de Rechtbank te Middelburg is failliet ver klaard: A. Cracau, manufacturier te Vlissingen. Rechtercommissaris Mr J. H. F. Bloe- mers, Rechter. Curator Mr P. van Empel, Advocaat te Middelburg. L. Meijer, koopman te Sas van Gent. Rechtercommissaris Mr C. E. Muller, Rechter. Curator Mr G. Tichelman, Ad vocaat te Terneuzen. Opgeheven zijn de navolgende fail lissementen: J. Heijnsdijk, Kolenhande laar te Axel; M. Th. Rombout, Loodgieter te Graauw. Hooger beroepen. Door W. D. Wzn, bode te Vrouwenpolder, is hoo ger beroep aangeteekend tegen een von nis van den Kantonrechter, waarbij hij is veroordeeld ter zake van overtreding der Drankwet, tot f40 of 20 d. h. Idem door den Ambtenaar van het Openbaar Ministerie tegen een vonnis van den Kantonrechter te Middelburg, waarbij W. K., 39 jaar, kok te Souburg, is veroordeeld tot 2 maal f3 of 2 maal 3 dagen hechtenis wegens overtreding van de Winkelsluitingswet. De verdach te kwam eveneens in hooger beroep. Door J. S., seinhuiswachter te Sou burg, is hooger beroep aangeteekend tegen een vonnis van den Kantonrechter waarbij hij wegens overtreding van het „Algemeen Reglement Dienst" (Spoor wegen) is veroordeeld tot f 10 of 10 d. h. Kantongerecht te Middelburg. De Kantonrechter te Middelburg heeft veroordeeld wegens: Als bestuurder van een motorrijtuig niet tijdig verandering van richting aan geven: L. L. te Middelburg f3 of 3d. Met een rijwiel de linkerzijde van den weg houden: J. T. te Heinkenszand f 3 of 3 d. Rijden met een motorrijtuig zonder nauwkeurig werkend stuurtoestel: P. B., te Middelburg f 10 of 10 d. 's Avonds rijden met een motorrijtuig zonder voorgeschreven verlichting: L. B. te Bergen op Zoom, J. G. K. te Bergen op Zoom ieder f 5 of 5 d. Rijden met een motorrijtuig terwijl de belasting van eenig wiel grooter is dan in het inschrijvingsbewijs is vermeld: J. M., te O. en W. Souburg f 4 of 4 d.; L. de K., te Middelburg f 5 of 5 d. h. Rijden met een motorrijtuig met groo- tere snelheid dan in het inschrijvingsbe wijs is aangegeven: W. R. te Goes f 4 of 4 d. 's Avonds fietsen zonder licht en (of) rood achterlicht of reflector: G. de W. te Arnemuiden, E. J. S. te Kruiningen ieder f 1 of 1 d.; Ma. M. te Schore f 2 of 2 d.; Pa. B. huisvr. J. de G., te O. en W. Souburg f5 of 5 d.; Ca. v. d. L., te Hoedekenskerke f 1 of ld; J. G. te Wolf aartsdijk f4 of 4 d.; Eth. v. B., te Hoedekenskerke, L. de B. te Vlissingen ieder f 1 of 1 d.; G. de J. te 's Graven polder f2 of 2 d.; W. de K. te 'sH. Arendskerke f 55 of 5 d.; P. M. K. te St. Maartensdijk, Pa. H. te Schore f 1 of 1 d. 's Avonds rijden met een voertuig zon der voorgeschreven verlichting: L. L. te Domburg f 1 en f 0.50 of 2 maal 1 d. h.; P. J. v. d. B. te Middelburg 2 maal f 1 of 2 maal 1 d.; Een motorrijtuig doen besturen onder toezicht door een persoon die nog niet den vereischten leeftijd voor het verkrijg gen van een rijbewijs bezit: J. v. P. te Kapelle-Biezelinge f 10 of 10 d. Als bestuurder van een motorrijtig niet op de eerste vordering van daartoe be voegde ambtenaren het nummer/rijbewijs vertoonen: J. de P. te Koudekerke f2 b. s. 2 d. h.; C. P. v. d. P. te Yerseke fl b. s. 1 d. h. 'sAv.'rijden met een motorrijtuig zon der dat nummer met letter behorlijk is verlicht: A. A. S. te Steenbergen f 3 b. s. 3 d. h. Fietsen terwijl hij verkeert onder zoo- danigen invloed van het gebruik van al coholhoudenden drank, dat hij niet in staat moet worden geacht het rijwiel naar behooren te besturen: A. J. D. te Vlis singen f 15 b. s. 15 d. h. Niet zorgen, dat een op den openbaren weg geplaatst voorwerp behoorlijk ver licht en van de gebruikelijke teekenen voorzien is, tweemaal gepleegd: J. G. te Serooskerke f 10 b. en f 15 b. s. 5 d. h. en 10 d. h. Zich in kenlijken staat van dronken schap op den openbaren weg bevinden: M. P. te Middelburg f 15 b. s. 15 d. h. Op den openbaren weg een wapen bij zich hebben: J. A. v. D. te Heinkenszand f 15 b. s. 8 d. h. met verbeurdverklaring van het in beslaggenomen geweer. Zonder vergunning langs den spoor weg loopen: P. v. d. W. te Wolphaarts- dijk f 0,50 b. s. 1 w. t. s.; J. C. K. te Wol- phaartsdijk f 0,50 b. s. 1 d. h. Overtreding van een bepaling krachtens de wet Openbare Vervoermiddelen: A. de M. te Borsselen, ontslag van rechtsvervol ging; G. J. J. V. te Amsterdam 2 m. f 3 b. s. 3 d. h. voor elke boete. Overtreding Reglement op de Wegen en Voetpaden: J. M. te Schore f5 b. s. 5 d. h. Idem, na gedaan verzet: A. v. G. te Go- rinchem gedomicilieerd, bevestiging van het verstekvonnis (f5 b. s. 3 d. h.) Als schipper, die een Rijkskanaal be vaart, niet voorzien zijn van de voorge schreven reglementen: A. L., gedomici- liëerd te Kehl a/d Rijn, G. A. M., gedomi- ciliëerd te Hontenisse, beiden 2 m. f2 b. s. 2 d. h. voor iedere boete; J. J. G. v. W., gedomiciliëerd te Amsterdam; F. M., ge- gedomicilieerd te Bellingwolde, ieder 3 m. f2 b. s. 2 d. h. voor iedere boete. Als schipper een Rijkskanaal bevaren de niet den naam van den schipper op de vaste deelen van de buitenzijde ver meld hebben: L. R., gedomiciliëerd te Hasmersheim f2 b. s. 2 d. h. Te Zoutelande voorwerpen op voor het publiek toegankelijke plaatsen ten ver koop aanbieden: G. J. P. M. N. te Vlis singen f2 b. s. 2 d. h. Te Westkapelle op den weg voetballen: P. K. en J. L., beiden te Westkapelle, ieder berisping; J. S. te Westkapelle f 1 b. s. 1 d. h. Overtreding ventverbod te Kruiningen: J. L. V. te Wemeldinge f2 b. s. 2 d. h. De moord op Sara Beugeltasch. DEN HAAG. De advocaat-generaal 'bij den Hoogen Raad concludeerde heden tot verwerping van het cassatieberoep van den 21-jarigen E. P. te Amsterdam, die in 'hooger beroep door bet 'Gerechtshof aldaar is veroordeeld tot levenslange ge vangenisstraf met betrekking tot den moord op de 7-jarige Sara Beugeltasch. De Hooge Raad zal op 13 Jan. arrest wijzen. HET DEFILE DER MARINIERS VOOR DE KONINGIN. Bij striemenden regen. DEN HAAG. De parade op 'het Malie veld voor H. »M. de Koningin ter ge legenheid van de herdenking der oprich ting voor 270 jaren van het korps mari niers, welk militair schouwspel Dinsdag j.l. wegens lichte ongesteldheid van H. M. moest worden uitgesteld, heeft heden ochtend plaats gehad. De Koningin en de Prinses werden bij Het korps mariniers stond langs de Booriaan opgesteld. Het terrein verkeer de door de weersomstandigheden in minder gunstigen toestand. Er waren eenige houten vloeren opgesteld voor autoriteiten en genoodigden. O.a. waren aanwezig de Ministers Colijn en Deckers. Koningin en Prinses inspecteerden in open calèche de troepen en bleven daar na in dat rijtuig teneinde bet défilé gade te slaan. Het marcheeeren van het korps geschiedde in vlot tempo, keurig en cor rect, ondanks den striemenden regen. Een luid: „Leve de Koningin" werd na het défilé, toen de Koninklijke stoet zich weer voor het vertrek in beweging stelde, door autoriteiten en genoodigden aangeheven. Geheime zender. HELLENDOORN. Alhier is na lang zoeken een geheime zender opgespoord en in beslag genomen. Auto tegen tram gebotst. SASSENHEIM. Gisteravond reed een personenauto, komende uit de richting leiden en bestuurd door den beer Geers uit Amsterdam, op de tramrails, toen uit de richting Haarlem de electrische tram r.aderde. Door de gladheid van den weg slaagde de bestuurder van de auto er niet in van de trambaan te komen, zoo dat een botsing onvermijdelijk was. De auto werd van voren geheel vernield. Twee dames, die achter in den wagen zaten en de bestuurder kregen lichte ver wondingen, terwijl de eigenaar van de auto, de heer Cornelissen uit Amster dam, zeer ernstig werd gewond. Het antwoord van den negus, ADDIS ABEBA. Uit D'essie, waar de negus verblijft, wordt gemeld, dat daar vanochtend een officieel communiqué is uitgegeven, waarin wordt verklaard, dat de voorstellen insluiten bet prijsgeven van een integreerend 'deel van bet Abessyni- sche grondgebied, ten gunste van een staat welke reeds unaniem door den Volken bond tot aanvaller was verklaard, terwijl Italië een uitgangspunt wordt gegeven voor een derde poging Abessynië te her overen. De voorgestelde Italiaansche zone, de zone van de kolonisatie en economische ontwikkeling, waarvan de Abessyniscbe burgers en maatschappijen zouden wor den uitgesloten, is erger dan een man daat waar bet laatste de belangen van de bevolking waarborgt en het principe hul digt van een gelijke behandeling van al het buitenland. De keizerlijke regeering is ervan overtuigd dat de Volkenbonds raad op 18 December de voorstellen, wel ke een aanval doen op de souvereiniteit van Abessynië en bet Abessynisch grond gebied verbrokkelt ten gunste van een staat die als aanvaller (is veroordeelt, niet zal aanvaarden. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs, ons medegedeeld door Van Heel Go. N.V. te Goes H. V. A, Ned. Ind. Hdbk. Philips Unilever Amsterd. Rubber Koninkl. Petroleum D'eli Mij. Ned. Scbeepv. Unie 4 pet Nederland 4 pet. Ned. Indië U.S. Steel Anaconda U. S. Leather Bethlehem Steel Adj. Chic. Milwaukee Cities Service Intern. Nickel Shell Union Kennecott Copper Radio Corp. Car Foundry Tidewater Midcont. Petrol Gen. Motors American Enka De geheele markt was van weinig be- teekenis, terwijl de koersen hier en daar terugliepen. Men acht het verloop der Europeesehe politiek i.z. Abessynië niet erg gunstig. De beleggingsmarkt was goed prijshoudend. Wisselkoersen. Amsterdam, 16 Dec., 2.30 u Londen 7.27—7.28)4. Berlijn 59.3559.41. Parijs 9.740.78V2. Brussel 24.8724.97. New York 1.47—1.48 H Rotterdam, 16 Dec. 1935. Veemarkt. Aanvoer: 747 vette run deren, 286 vette kalveren, 1365 schapen en lammeren, 4 nuchtere kalveren, 843 varkens. Prijzen per kg.: vette koeien tot 46, tot 42, 2632; vette ossen tot 45, tot 42, 3236; vette kalveren tot 92, tot 82, 65 70; varkens (lev. gew.) 40, 39, 38; schapen 38, 34, 28; lammeren 39, 35, 28; schapen per st. f 16, 13, 10; lammeren per st. f 13, 11, 6. Koeien en ossen, aanvoer ruimer, han del stug, prijzen als op 10 Dec. Een prima koe tot 50 cent, een prima os tot 47 cent. Vette kalveren, aanvoer iets min der, handel matig, prijzen stabiel, een prima 'kalf tot f 1. Schapen en lammeren, vorige koers hedeD 224V2 222 82)4 82 y3 232 231V2 99/4 993/a 104)4 105 209V2 209 184)4 185 44 43V2 97)4 97V2 97Ve 96V2 27)4 27V18 16 16 5V10 5)4 273/e 27 Vs 35/s 39/ie 1"/» PVia 256/8 255/s 9 Vis 816/ib 16)4 I6V2 6Vs 6"/ie 17 17)4 8Vs 8)4 10)4 10)4 33)4 33)4 135/s 14 EN U GAAT LAAT VAN KANTOOR SCHIET NIET OP MET DIE HEETE SOEP EN U KRIJGT EEN LEKKE BAND aanvoer groot, handel matig, prijzen on veranderd. Varkens, aanvoer veel rui mer, handel kalm, prijzen iets lager. Eenige partijen schapen voor export ver kocht. Graanmarkt: Gerst Chevalier 5 5.15; haver 6.656.90; kl. gr. erwten 8 9.20; schokkers 811; br. boonen 11 12, uitgezochte kwaliteit er boven betaald, alles per 100 kg. La Plata 96.50 per last. Zaden: karwijzaad 2021; blauw maanzaad 1618. Vlas: 4290 kg. Blauw 0.600.66; 2500 kg. Holl. geel 0.60—0.66; 4000 kg. Groningsch 0.580.65; 1200 kg. Dauw- root 0.50—0.55. Handel ter beurze was tamelijk kalm, de prijzen konden nog wel ongeveer ge handhaafd blijven, maar de tendenz is toch zwakker. De verkoop ging niet vlot; ten slotte is alles toch verkocht: Aardappelen Brielso'he eigenheimers 160—1.90; Zeeuwsche eigenheimers 1.50 1.70; Bevelanders 1.601.90; Pot. bonte en blauwe 1.201.50; Pot. eigen heimers 11.25; Zeeuwsche bonte en bl. 22.40 per H.L.; Zandaardappelen 3.5 4.5 ct. per kg. Aanvoer tamelijk, han del iets beter. MIDDELBURG. Gehuwd: H. Meerman, 23 j. en Tb. S. Janse, 21 j. Overleden: D. J. Geldmaker, 47 j., ongeh. d. GOES. Geboren: Cornelia, d. van Jan Geensen en Jannetje B'lomaard; Maria, d. van Marinus Heeren en Wilhelmina Susanna van Hoorn; Hendrik Cornelis, z. van Johan Theo dor B leuzé en Klazina Geertruida Bi-een; Gerardus Antonius Josep'hus, z. van Antonius Hendrikus Jo- sephus Koch en Catharina Johanna Ma ria Bitter; Job. z. van Laurus Jacobus Hillebrand en Tannetje van Rossum. Huw. afk.: Jan Marinus Verhelst, 31 j. te 'Gr0ede en Andomina Potter, 35 j. jd. te Groede, laatst te Goes; Hendrik de Maree, 52 j. jm. te Groede en Dina Adri- ana Potter, 46 j. jd. te Groede, laatst te Goes. Overleden: Johannes le Bleu, 86 j., te Kruiningen. Levenloos kind van Johan nes Antonius Maria Buijsrogge en Maria de Jonge. Van 5<12 December 1935. KRUININGEN. Ondertrouwd: Johan nes Abraham Pieter Kouwer, 25 j. en Jannetje Neeltje Wisse, 28 j. te 's-Heer Arendskerke. (I. G.) KATS. Ondertrouwd: 6 Dec., Cornelis Klaassen, 28 j. jm. en Jannetje Isabella Maas, 25 j. jd. (N.-B.) Van 5—9 December. VLISSINGEN. Ondertrouwd: L. de Nooijer, 23 j. en W. Schot, 22 j.; L. van Reek, 25 j. jm. en J. E. Gijselman, 25 j.; C. J. Mink, 35 j. en J. A. de Jonge, 25 j.; A. Jongepier. 27 j. en G. van Rijswijk, 29 j.; K. H. Stad, 28 j. en M. Cupido, 25 j.; W. H. Flenterie, 23 j. en G. van Sei zen, 19 j. Getrouwd: W. Stefarius, 21 j. en L. M. Geschiere, 19 j.M. Boone. 30 j. en W. Burgerhof f, 25 j.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1935 | | pagina 3