Uw Wagen Rechtszaken Telegrammen. Marktberichten Advertentiën. is een deel van UW VERMOGEN Depothouder(ster) ZONDER PRIJSVERHOOGING T. FABERY DE JONGE Kring Walcheren Z. L. M. De kring Walcheren der Z. L. M. hield Vrijdagmiddag een ledenvergadering te Middelburg onder voorzitterschap van mr M. G. v. d. Minne. Onder de mededeelingen was die be treffende gehouden cursussen, dat waren een tweejarige landbouwcursus te Koude- kerke, en een te Souburg, terwijl een cur sus in veekennis, uitgaande van de ver een. tot verbetering van het Rundvee in Zeeland, te Middelburg in voorbereiding is. Verder zijn er de cursus in motoren kennis en de ploegwedstrijd, en ten slotte de melkcursussen. De algemeene vergadering der Z. L. M. zal in 1936 in Walcheren plaats vinden en daarmede in verband kwam de vraag naar voren of er dan een tentoonstelling aan verbonden moet worden. Het bestuur meende voorloopig van neen. Dhr Mink zou gaarne een tentoonstel ling zien gehouden; dhr Verlare gaf in overweging samenwerking te zoeken om dien dag te doen slagen en noemde Han delsbelang, Kamer van Koophandel enz. Dhr Goedbloed vroeg of gedoeld wordt op een provinciale of op een kringtentoon- stelling, terwijl de heeren Louwerse, de Buck en Abrahamse het toejuichten, dat het bestuur in deze voorzichtig wilde zijn, De voorzitter zeide, dat het bestuur met het gehoorde zeker rekening zal houden en er zijn voordeel mede zal doen. Tot bestuursleden werden herkozen de heeren L. Maas te Vrouwepolder en J. Lampert te Gapinge en gekozen de heer E. Verlare te'N. en St. Joosland. Bij de rondvraag kwamen verschillende opmerkingen naar voren inzake de steun maatregelen en de wijze van uitvoering daarvan. Daarbij werd o.a. opgemerkt, dat Mi nister Deckers heeft toegezegd, dat voor goede medewerkers bij' de beperking van den melksteun een vergoeding in uitzicht wordt gesteld. De denaturatie van de aardappelen gaf aanleiding tot uitvoerige bespreking; vooral ook werd geklaagd over de wijze van optreden van de con troleurs. De toeslag voor aardappels zal in 1936 geheel verdwijnen. De kans op oprichting van een stroocartonfabriek werd miniem geacht. Inzake de tarwe- prijls deelde de heer Franse mede, dat die op Walcheren niet meevalt. Men heeft hier wel mooie tarwe, doch vergeleken bij het standaardmonster is zij wat fijh en daardoor wordt zij lager geclassifi ceerd. Ned. Bond van Boerinnen en andere Plattelandsvrouwen. Prov. Afd. Zeeland. Deze afdeeling hield haar alg. verg. te Geas. voorzitster, mevr. Groentwege, constateerde, dat niet minder dan 66 da mes waren opgekomen. Ook bij de vrouw en plattelandsvrouw komt meer en meer de behoefte en de drang naar samenwerking tot uiting. D'e boerin en plattelandsvrouw maakt zich echter niet gemakkelijk los uit de dage- lijksche sleur. Zij staat hierin ver ten ach ter bij de stadsvrouw. Het jaarverslag 1934-1935 wijst op groote vooruitgang, 't Aantal leden steeg van 250 tot 635. Dit ia mede te danken aan de uitbreiding in de gewesten, doch grootendeels aan het feit, dat de vereeni- ging „Ceres" uit W. Z.-Vlaanderen toe trad. De kas sluit met een flink batig saldo. Uit alles blijkt, dat de besturen van de gewesten het aan moeite en tijd niet laten ontbreken om voor hun leden zooveel mo gelijk te bereiken. Vele lezingen, demonstraties en enkele cursussen zijn gehouden. Rechtbank te Middelburg. Zitting van 18 October 1935. Diefstal met braak. Aan J. A., 28 jaar, werkman te Middel burg, was ten laste gelegd, dat hij te sa men en in vereeniging met een onbekend gebleven persoon althans afzonderlijk in den nac'ht van 28 op 29 Juni 1935 te of nalbij St Laurens met het oogmerk tot we derrechtelijke toeëigening heeft weggeno men: 1 glazen karaf met een liter brande wijn; 1520 pakjes sigaartjes, eenige doezen cigaretten en een geldsbedrag van ongeveer f 1, alles toebehoorende aan A. Galjouw. Verdachte ontkent zich te heb ben schuldig gemaakt aan diefstal met braaak. Als eerste getuige werd gehoord A. Gal jouw, caféhouder te St Laurens, die ver klaarde in den avond van 28 Juni 1.1. naar bed te zijn gegaan na vooraf de deu ren zijner woning goed te hehben gesloten. Den anderen morgen ontdekte hij een ge broken ruit, er lag een bloempot op den grond en verder een onderzoek instellen de ontdekte hij den diefstal van de ge noemde voorwerpen. Get. heeft na deze bevinding de politie gewaarschuwd. Get. Schuit, caféhouder te Middelburg, heeft verdachte en zekere Vogel 's avonds in zijn café gehad. Omstreeks 12 uur. zijn zij vertrokken. Verdachte had een rijwiel bij zich. Get. Joosse en E. Geldof, beiden te St Laurens, bevonden zich in den avond van den bewusten dag in de omgeving van de woning van Caljouw. Omstreeks half één is daar een wielrijder in die omgeving geweest, komende van de richtig Middel burg. Nabij het café stapte de wielrijder af en hoorden beide getuigen, dat deze klompen aan had. Zij hebben hem hoo- ren praten met een ander en getuige J, heeft nog geprobeerd hen met een zak lamp bij te lichten, doch geen van beiden konden de personen herkennen. Verdachte, ondervraagd, blijft ontken nen aanwezig te zijn geweest. Get. Marie is in den loop van het vori ge jaar werkzaam geweest in de woning van verdachte. Hij heeft bij het weggaan een stopmes achtergelaten en herkent het ter zitting aanwezige mes als zijnde zijn eigendom. Verdachte hierover ondervraagd, geeft toe, dat dit mes van getuige is en is achtergebleven in zijn woning. De Rijksveldwachter van Sohaik heeft een onderzoek ingesteld in de woning van Caljouw en constateerde in de houten sponningen van het raam indrukken, op stoelen en tafels waren vingerafdrukken benevens op de stukken glas van de ver nielde ruit. In de woning werd een stop mes aangetroffen waarvan de punt pre cies paste in de inkervingen in de spon. Verdachte beweert, dat dit mes daar voor nooit gebruikt kan zijn. Hij zegt in den morgen van den dag, waarop de inbraak is gepleegd met een ander persoon omstreeks half zeven aan de woning van G. te zijn geweest ten einde cigaretten te koopen. C. was toen niet op en verdachte heeft nog op een raam aan den achterkant van de woning geklopt. De president merkt op, dat men op deze wijze geen vingerafdrukken krijgt. De President merkt verder op, dat Gal jouw steeds gewoon is vroeg op te staan en het onwaarschijnlijk is dat verdachte daar dien morgen is geweest. Verdachte: dan heeft hij het dien mor gen wel verslapen. Get. J. Waltman, inspecteur van politie te 's-Hage, tevens deskundige, heeft de vingerafdrukken die ter plaatse van de inbraak werden aangetroffen, onderzocht, waarbij hij ongeveer 28 punten van over eenkomst met de vingerafdrukken van A. heeft geconstateerd, waaronder ook uit kwam een klein lidteeken dat verdachte A. aan één der vingers van de linkerhand heeft. Deskundige aarzelde dan ook geen oogenblik verdachte als den dader aan te wijzen. De Officier van Justitie requisitoir ne mende, acht het wettig en overtuigend bewijs volkomen geleverd. Hij eischt zes maanden gevangenisstraf. De verdediger van verdachte, Mr A. H. Kuipers, hecht weinig waarde aan den afdruk van het stopmes, doch de uitslag van de genomen vingerafdrukken acht hij in deze zaak een gewichtig punt en ver dachte moet erkennen, dat hij aan de juistheid daarvan niet kan ontkomen. Overigens acht verdediger het bewijs niet buitengewoon sterk en roept hij de clementie in voor verdachte. Nog een inbraak. In den nacht van 4 of 5 Juli 1.1. werd ingebroken bij zekere Dey, wonende te Middelburg. Aldaar werden eenige pakjes tabak en cigaretten en een geldsbedrag van f 8.50 ontvreemd. Een en ander werd ontvreemd uit den winkel. Als verdacht van dien inbraak te héb ben gepleegd, had zich te verantwoorden L. V., 25 jaar, werkman te Middelburg, thans in voorarrest. Verdachte door den President onder vraagd, ontkent de feiten. De getuige Dey herkent de ter zitting aanwezigen cigaretten, tabak en lucifers als artikelen, die door 'hem worden ver kocht. Eenige weken voor den inbraak is verdachte in getuige's winkel geweest om cigaretten te koopen. De getuige De Looff, agent van politie, zag in den bewusten nacht omstreeks 'half één, zekere Antheunisse op den Dam op de fiets rijden met verdachte achter op het rijwiel. Nog een tweetal agenten verklaren ver dachte te omstreeks 1 uur en 3 uur in den bewusten nacht op straat te hebben gezien. Zij kunnen zich niet vergissen. Verdachte liep heel gewoon. Dat hij on der drank invloed zou zijn geweest is den agenten niet gebleken. Verdachte zelf, verklaart hierop bij An theunisse in slaap te zijn gevallen en om dat hij onder den invloed van drank was zich niet alles meer te kunnen herinneren. Get. Schoe, chauffeur, zegt verdachte en Antheunisse op den bewusten avond voor het café Markusse aan den Blauwen Dijk te Middelburg te hebben opgehaald en 'hen naar Vlissingen te hebben gereden. Zij hebben daar eenige café's bezocht. Hij vertrok met hen uit Middelburg om half elf en was om ongeveer half twaalf weer terug. Verdachte heeft hem de reiskosten be taald. Getuige heeft zijn passagiers voor het café van Vijgeboom in de Noordstraat afgezet. De getuige deskundige Waltman, ver klaarde dat de in den winkel genomen vingerafdrukken niet voldoende waren en het materiaal ongeschikt, waardoor hij geen positieve conclusies had kunnen ma ken. De Officier van Justitie, de verschil lende getuigenverklaringen nagaande, acht de feiten bewezen. Verdachte zegt het op hem bevonden doosje cigaretten te Vlissingen in een café te hebben gekocht, maar het onderzoek heeft uitgewezen, dat in de café's die ver dachte aldaar bezocht, dergelijke cigaret ten niet worden verkocht. De Officier eischt 4 maanden gevange nisstraf. D'e verdediger van verdachte achtte de aanwijzingen buitengewoon zwak. Pleiter vraagt de Rechtbank of kan worden aan genomen, dat verdachte dien avond ge heel nuchter was, nadat 'hij te Vlissingen verschillende café's had bezocht. Boven dien 'heeft verdachte niet die reputatie dat hij kan worden geacht in staat te zijn tot diefstal als waarvoor hij thans terecht staat. Hij verblijft thans reeds eenige maanden in voorarrest, Daarom vraagt verdediger zijn vrijspraak en onmiddel lijke invrijheidstelling. Na repliek van het 0. M. gelastte de Rechtbank, na in de Raadkamer te zijn geweest, verdachte's onmiddellijke invrij heidstelling. Uitspraak 1 November a.s. Vaische aangifte. Als verdacht van het doen van een vai sche aangifte, stond terecht M. A., 57 jaar, melkventer te Schore. Deze zou 17 Februari 1.1. aan den Rijksveldwachter te Kapelle een brief 'hebben geschreven, waarin hij deed uitkomen, dat hij in den morgen van 26 Januari door een zekere Verdummen, toen hij daar melk ging ha len in diens schuur zou zijn gelokt, waar op V. de deur zou hébben dichtgedaan en A. schandelijk zou hebben mishandeld. A. zou zich daar niet tegen hebben kunnen verzetten, daar 'hij een dikke jas aan had en 'handschoenen en V. hem met de eene hand tegen den muur drukte en met de andere hand sloeg. V.'s vrouw, die achter de deur stond, zou, toen haar man genoeg geslagen had, tusschen beiden zijn geko men en A. hebben laten weggaan. Uit het door de politie ingestelde on derzoek was gebleken, dat van deze aan gifte geen woord waar was. Verdachte was verschenen en houdt zijn beweringen staande. Verdurmen en zijn vrouw als getuigen gehoord, zeggen dat van het geheele ver haal van verdachte geen woord waar is. Getuige Hoogesteger, knecht te Hans- weert, zegt verdachte niet op het erf van Verdurmen te hebben gezien. Nadat verdachte nog eens aan het woord is geweest en het blijkt, dat hij tegen iedereen beschuldigingen heeft, merkt de Officier op, dat verdachte is ge bleken te zijn een geboren intrigant en fantast, aan wiens beweringen niet de minste waarde is te hechten. Volgens hem liegen alle getuigen. Aangezien een op treden als van verdachte niet te pas komt eischte de Officier tegen A. wegens het doen van een vaische aangifte 3 maan den gevangenisstraf. Overtreding Octrooiwet. F. A. K. Jr, 24 jaar, electricien te Mid delburg, heeft Amerikaansche radiotoe stellen ten verkoop in voorraad gehad, in welke toestellen verschillende onderdeelen waren aangebracht, waarop de N. V. Fi- lips gloeilampenfabriek te Eindhoven Oc trooi had en die door dat Octrooi waren beschermd. Verdachte was verschenen en werd door Mr A. Verboom, advocaat te Middelburg, rechtskundig bijgestaan. W. H. van der Fas, controleur van de Philipsfabrieken te Eindhoven als getuige gehoord, had zich bij verdachte vervoegd om zoo'n Amerikaansch toestel te koopen. Een toestel stond in den winkel en verd. haalde nog een nieuw dergelijk toestel uit een kamer. Dat toestel was geheel be drijfsklaar en werd getuige te koop aan geboden voor f 75. Verdachte zeide daar bij', dat 'hij die toestellen eigenlijk niet mocht verkoopen in verband met een be staand Octrooi van Philips, doch daarop wist hij wel wat te vinden. Getuige heeft daarop gezegd nog wel eens terug te zul len komen. Een paar dagen later zijn de toestellen door de politie te Middelburg in beslag genomen, nadat getuige met een dame de toestellen nogmaals had wezen bezichti gen. Verdachte, door den President onder vraagd, zegt dat iedereen een dergelijk toestel in huis mag hebben. Ieder kan een dergelijk toestel uit Amerika laten komen. De President merkt verdachte op, dat hij toch van de firma Philips een schrij ven heeft gekregen, waarin stond, dat der gelijke toestellen niet in Nederland ver handeld mochten worden vooraleer er li centie voor was betaald, in verband met de 'bepaling van de Nederlandsche Oc trooiwet. In die brief werd 'hem het voorstel ge daan daarvoor f 12,50 per toestel te be talen. Verdachte heeft evenwel op dat schrijven niet gereageerd. De Officier van Justitie, requisitoir ne mende, zegt, dat het er hier om gaat, dat de toestellen bij verdachte ten verkoop in voorraad zijn geweest. Het overige is be wezen door de getuigenverklaringen en door het bestaande Octrooi. Verdachte heeft bovendien verklaard, dat hij wist, dat hij! iets deed wat hij niet doen mocht. Hij had de toestellen niet alleen voor zijn eigen gebruik, doch ook ten verkoop in voorraad. De Officier bekijkt deze zaak van een zakenstandpunt en zal daarom een 'boete eischen van f 100 of 25 dagen hechtenis. De verdedigster van verdachte zegt, dat de inbeslag genomen toestellen niet ten verkoop in voorraad waren. In 1934 is de vader van verdachte naar België geweest en heeft toen die toestellen meegebracht en omdat verdachte thans bij zijn vader inwoont zijn die twee toestellen daar aan wezig. Pleitster verzoekt de Rechtbank op die gronden vrij te spreken. Oplichting. F. J. P., 28 jaar, koopman te Middel burg, was in verzet gekomen tegen een vonnis van de rechtbank te Middelburg, waarbij 'hij wegens oplichting werd ver oordeeld tot 6 maanden gevangenisstraf. Eisch: bekrachtiging van 't vonnis waar tegen verzet. Diefstal van mossels. J. de J., 26 jaar, en G. J. de J., 25 jaar, schippers te Bruinisse, waren in verzet gekomen tegen vonnis van de Rechtbank te Middelburg, waarbij zij wegens diefstal van groote hoeveelheden mossels wer den veroordeeld tot ieder 2 maanden ge vangenisstraf. Eisch: bekrachtiging van het vonnis, waartegen verzet. i Uitspraak in alle zaken 1 November a.s. ONDERZOEK BIJ HET LANDBOUW CRISISBUREAU. Het ontslag van vier ambtenaren. In antwoord op schriftelijke vragen van het Tweede Kamerlid Mr G. A. Boon, heeft Minister Deckers medegedeeld, dat de vier juridische ambtenaren van het Re- geeringsbureau voor de uitvoering van de Landbouwcrisiswet 1933, die hun dienst betrekking hebben opgezegd, als motief hebben opgegeven achterstelling in hun werkzaamheden en positie, die een gevolg zou zijn van het machtsstreven van een ambtenaar van 'het Landbouw-Grisis-Bu- reau, tegen wien zij om andere redenen ook 'bezwaren 'hebben. Naar deze aangelegenheid wordt een ernstig onderzoek ingesteld. Uiteraard zal aan misstanden, die aan het licht mochten 'komen, een einde worden gemaakt. M ij n werkersstaki ng. LONDEN. Het aantal stakende mijn werkers in Z.-Wales is tot 40.000 geste gen. Oe oorlog in Oost-Afrika. LONDEN. Volgens een uit Addis Abeba ontvangen telegram zijn bij een aanval van Italiaansche troepen, die bommen wierpen en van machinegeweren gebruik maakten, op Makela, 60 personen gedood of gewond. Uit Harrar wordt gemeld, dat van het Z. front teruggekeerde hoofdlieden hebben meegedeeld, dat stilstand is gekomen in in de vijandelijkheden. Zij gelooven, dat generaal Graziani niet tot een aanval zou willen overgaan, omdat zijn vliegtuigen in hun taak waren tekort geschoten en niet de stellingen hebben ontdekt van de Abessysche verdedigings- tioepen. plaatsing van advertentiën in alle bladen. Administratie „De Zeeuw". MIDDELBURG. Veiling van 19 Oct. Veldsla 2022, spinazie 515, postelein 1017, augurken 5, wagenaarsboonen 11 22, suikerboonen 1821, stoksuijboo- nen 1345, stokprincessen 2038, stam- princessen 1834, spruiten 1021, wit lof 1322, schorseneeren 28, koolra pen 12, peen 1,52, uien 1--3, kro ten 1 ct. alles per k.g., zuring 2—3, selde rie 46, peterselie 35 ct. alles per chip. Peen 2,54,5, rapen 1,54,5, kroten 14, prei 26, selderie 1,54, knolsel- derie 2, radijs 2, rammenas 1—4 ct., alles p. bos; savoye kool 24, roode kool 1,5 4, boerekool 0,52, witte kool 12, bloemkool 3—19, andijvie 12, kropsla 1 1,5, komkommers 1 ct., alles per stuk; bruine boonen oogst 1934 11 ct. p. k.g. Fruit: meloenen 35 ct. p. stuk; toma ten 26, blauwe druiven 1422, witte druiven 78 cent, alles per k„g. Bloemen: asters 2, chrysanthen 8 16, dahlia 25, anjelieren 5, gladiolen 68 ct.,alles per bos, tulpenbollen 30 ct. p. 100 stuks. GOES. Veilingsvereeniging Zuid-Beve land. Groentenveiling van 18 Oct. 1935. Blauwe Druiven Black Alicante 1522, Frankenthaler 1323, Witte Golden Champion 22, alles per 100 Kg.; Stok- princesseboonen 2030, Stoksnijboonen 2223, Perfectboonen 11, Witlof H 10, Tomaten 39, Spinazie 310, Spruiten 12, Uien 2.40—2.60, Bonte Aardappelen 3.50, id. Poters 1.401,60, Eigenheimer Poters 0,901,30, alles per 100 Kg.; Bloemkool 914, id. II en Hl 28, Sa- voyekool 27, Wittekool 6,80, Roodekool 37, Andijvie breedblad 1.602.40, id. krul 2.10, Witte Komkommers 1, Knol selderij 2,10, Meloenen 4, Tulpenbollen 0.090.11, alles per 100 stuks; Chry santen 4, Bloemen 35, Prei 10, Worte len 1.50—4, Rammenas 4, Kroten 34, Selderij 1>1.80, alles per 100 bos; D'ahlia's 0.25 per kist; Chrysanten 1018 per 100 pot. KAPELLE, 18 October 1935. Groote vei ling. Zure Kroetappels f 1,40 per 100 K.G. Kleine veiling: Appels: Goudreinetten 620, Sterappels 5—22, Zure Bellefeurs 38, Dubb. Bellefleurs 6—9, Groninger Kroon 310, Jacq. Lebel 37, Manks Codlin 36, Transp. de Cronsel 38, Cox Oranje Pippin 629, Franse Reinetten 5 12, Lanes Prince Albert 410, Bramley Seedling 611, Court pendu 38, Bis- mark 24, Notarisappels 615, Lemoen- appels 11, Oranjereinetten 514, Bouw- mansreinetten 4, Goldpermain 8, Honds- muil 26, Ganzebout 47, Zomercourt- pendu 26, Keien 5, Jeruzalemappels 2— 5, Tuinzoet 210, Zoete Ribbeling 2—8, Pomme d'Orange 210, Campagnezoet 27, Bijenkorf 2—5, Hollandszoet 28, Trmgaard 411, Dubb. Bloemzoet 48, Lindenappels 2—5 ct., alles per K.G. Peren: Conférence 1519, Doyenne du Cornice 616, William Duchesse 10, Nou veau Poiteau 311, Comtesse de Paris 37, Zwijndr. Wijnperen 614, Soldat Laboureur 711, Jodeperen 25, Legipont 19, Beurré Durandeau 57, Beurré Clair- geau 6—15, Beurré A. Lucas 615, Beur ré v. d. Ham 711, Beurré Napoleon 2 5, Duchesse de Brabant 3—7, Deux Soeurs 711, Besy van Schonauen 4, Herzogin Elza 5, Josephine de Malines 4, Pondsperen 3—6, St.-Remy 36, Klei- peren 2—7, Gieser Wildeman 210, Win- terlouwtjes 3, Wintersuikerjj 2—5, Groene Chaumontel 2—4, Winterjutten 3—5, Wln- terbergamotten 3—5, Le Curé 3—6, Kwee peren 1—12 ct., alles per K.G. Diversen: Blauwe Druiven 12—21, To maten 4—6, Dubb. pr. z. draad 7—22, Rentegevers 26, Spruiten 6—15, Mispels 3—6 ct., alles per K.G. Roode kool 1—6, Witte kool 37, Savoye kool 37, Bloem kool 817 ct., alles per stuk. Andijvie f 1,50 per 100 krop. Prei f5,60—f8,50 Rammenas f2,70, beiden per 100 bos. No ten 3555 ct. per 100. Chrysanten 22—39 ct. per pot. Stand van hedenmorgen 10 u.: Stand van gistermiddag 3 u.: 772. Licht op voor fietsen: Zondag 5 u. 34 min. Maandag 5 u. 32 min. Hartelijk dank aan allen, die mij met mijn 40-jarig jubileum geluk- wenschten. A. VAN DER DOES. Schiedam, 18 October 1935. Ook een wagen heeft behoefte aan juist «beheer» I Zijn waarde kan ondanks alle diensten, die hij heeft te verrichten behouden worden, indien hij op de juiste wijze «beheerd» wordt. Een wagen goed «beheeren» beteekent hem regelmatig door vakmens chen laten ntminn en verzorgen. Eenige druppels olie op juiste tijd en plaats kunnen wonde ren doen. De kosten voor zulk een verzorging zijn gering, maar zij behoeden U voor tijd- roovende en dure herstellingen. Onze vakmenschen, voor dezen dienst aan ChevTolet-wa- gens geschoold, staan klaar om U snel, zorgvuldig en voor wei nig kosten te bedienen. Offideele Vertegenwoordiger I Autohandel en Garage P. LOUISSE WestwaJ, 44 Tel. 387 GOES BURGERS VAN SCHORE EN OMSTREKEN. Mijn zoon werd op treurige wijze weggenomen. Mijn schoondochter ligt op sterven, doch dit is Gods weg. Nu is tegen mij drie maan den gevangenisstraf geëischt. U weet, dat ik onschuldig bert Wilt u mij helpen, daar de persoon het u zelf bekende of kunt u aanzien, dat mijn vrouw haar eenige steun ontnomen wordt. Ik smeek u, help mij en haar. M. AUGUSTEIN. Schore, 19 October 1935. VOOR APARTE MODELLEN SCHOORSTEENKLOKKEN Lange Kerkstraat 30 - Goes JUWELIER HORLOGER Opgericht 1834 DAT ZAL VOORTAAN MIJN ADRES ZIJN T Gevraagd: voor halen en bezorgen van fijn- strijk- en Chemisch waschgoed. Brieven onder letters S. U. Bur. „De Zeeuw" te Goes.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1935 | | pagina 3