Gemengd Nieuws Rechtszaken Telegrammen. Advertentiën. Burgerlijke Stand Marktber chten FOTOHANDEL „FOCUS" land zou derhalve in onze provincie ge scheurd kunnen worden. De volgende gewassen komen als eer ste vrucht op gescheurd grasland 't meest in aanmerking (in volgorde van belang rijkheid): erwten, vlas, suikerbieten en bruine boonen. De laatsten worden vooral door de afdeelingen op Walcheren ge noemd. Verder wordt de aandacht geves tigd op mangelwortelen, koolzaad en veld- boonen. Vooral de afdeelingen op Schou- wen-Duiveland, St Philipsland en Noord- Beveland hevelen koolzaad aan. Als de meest geschikte tijd voor scheu ren van grasland worden de maanden November en December genoemd. Op Schouwen-Duiveland acht men scheuren in Januari of Februari, mits bij open weer ook nog wel te doen. in Zeeuwsch-Vlaan- deren, Noord-Beveiand en St Philipsland geef; men somtijds de voorkeur aan vroeg scheuren, b.v. in Augustus of September Vrijwel alle afdeelingen wijzen op den aankoop van drainbuizen en drainage van het land als direct noodzakelijke uitgaven bij het scheuren van grasland. Verder, vooral op Walcheren, is het rooien van houtgewas een omstandigheid, welke meer aan arbeidsloon kost, dan aan hakhout oplevert. Reeds in den winter van 19341935 is veel grasland gescheurd. Thans komt ver moedelijk nog ruim 3000 ha grasland in aanmerking om tot bouwland te worden omgelegd. Wanneer dit weiland ook ge scheurd moet worden is het noodzakelijk, dat dit voor belanghebbenden onder voor- deelige voorwaarden kan plaats vinden. Bovendien moet de zekerheid worden ver schaft, dat ook gedurende de eerstvolgen de jaren het gebruik van het land als bouwland voordeeliger is dan wanneer het als weiland zou worden gebruikt. Dat is thans niet het geval. De afdeeling Hoek wijst er b.v. op, dat de landbouwers er thans niet spoedig meer toe zullen overgaan om grasland te scheuren, daar de verlaging der richt prijzen begin 1935, het vertrouwen in de continuïteit der regeeringsmaatregelen, ten behoeve van den landbouw, te zeer heeft geschokt. Ned. Trekpaardententoonstelling te Den Bosch. Hieronder volgen nog bekroningen uit Zeeland: I. Hengsten van 5 jaar en ouder, groote maat: 1. Karei van Hengstdijk van Mr M. C. v.d. Minne, Middelburg 3. Leon, van G. G. Polderman te Tholen; 4. Immo, van Jos. de Waal te Ossenisse. Eervol ver meld: Artist, van M. J. Stoutjesdijk te Tholen. II. Hengsten van 5 jaar en ouder, klei ne maat: 1. Primera de Petit-Enghien, van 'Gebr. Aernaudts te Sluis; 4a. Orange, van de Vereen. Noord-Beveland te Gortge- ne. Eervol vermeld: Jarnac d'Ahea, van S. J. Gast te Duivendijke. Eli. Hengsten van 4 jaar, groote maat: 1. Cesar van Mars, van G. Buysse te Bier vliet; 2. Herman van Groede, van F. d'Hoore te Sluis; 4. Mayeur van 't Kerkje van de Vereen. Ossendrecht te Woens- drecht. TV. Hengsten van 4 jaar, kleine maat'. 1. Solon van Certain, van wed. Ed. Ver- schueren te Hengstdijk; 4b. Avenis van Willy, van Corn, de Feijter te Boschka- pelle. Eervol vermeld: Oscar van Bleyen- daal, van Jac. Fr. Brooymans te St Anna- land. V. Hengsten van 3 jaar, groote maat: 1. Audeux van Eikelenbosch, van G. J. Klompe te Dreischor; 3. Jan, van F. D'Hoore te Sluis; 4a. Joli van Frederica, van Mij De Wilhelminapolder te Wilhel- minadorp. VI. Hengsten re~ 7- jaar, kleine maat: 3. Henk van KruiniU»en, van Jac. Mal- jaars te Oostkapelle. IX. Merriën van 9 jaar en ouder, groo te maat: 4a. Efemia van F. P. Brooymans te Breskens, Eervol vermeld: Malvina, van M. J. Stoutjesdijk Czn te Tholen. X. Merriën van 9 jaar en ouder, kleine maat: 4b. Dorine van Kruisland, van Jac. L. Brooymans te Kruisland. Eervol ver meld: Olga, van Jac. Fr. Brooymans te St Annaland. XI. Merriën van 5, 6, 7 en 8 jaar, groote maat: 3a. Caline, van J. v. 't West einde Vermue te Nieuwdorp; 3b. Bora van Oostburg, van Adr. P. Risseeuw te Oostburg; 4b. Madam, van R. O. Buijsse te Graauw; 4d. Jocasta, van M. J. Rie- mens te Schoondijke. Eervol vermeld: Gusta van Ruimzicht, van C. Steendijk Cz. te Nieuwerkerk; Simonne, van Gebr. de Dobbelaire te IJzendijke; Frida van Aren- berg, van Jac. Fr. Brooymans te St An naland. XII. Merriën van 5, 6, 7 en 8 jaar, kleine maat: 3a. Lima, van Gebr. de Dob belaire te IJzendijke; 3b. Cora de Burr- hus, van A. D. H. Verschueren te Hengst dijk; 3c. Fairanka, van F. P. Brooymans te Breskens; 4a. Liza van Luntershoek, van Gebr. Verdonk te Nieuwdorp; 4b. Mi na van Luntershoek, idem; 4c. Fairona, van F. P. Brooymans te Breskens. XIII. Merriën van 4 jaar, groote maat: 4b. Caline, van J. van 't Westeinde-Ver- mue te Nieuwdorp. Eervol vermeld: Col- ma, van Eug. Wijffels te IJzendijke; Fa- mette, van Joh. Vogelaar Jzn te Gortgene. XIV. Merriën van 4 jaar, kleine maat: 4a. Olga, van Cl. v. d. Hauwe te IJzen dijke. Eervol vermeld: Mabelia, van A. J. E. Temmerman te IJzendijke. XV. Merriën van 3 jaar, groote maat: 3a. Emma, van H. Schelfhout te Hengst dijk; 4b. Lisette, van A. J. E. Temmerman te IJzendijke; 4c. Hilda van Kruiningen, van A. van Hootegem te Kruiningen. Eer vol vermeld: D'oya, van Cor J. de Kam te Wissenkerke; Dora d'Amice, van A. J. E. Temmerman te IJzendijke; Lilie du Cha teau, van Adr. de Putter Mzn te Zaarn- slag; Dwina van Oostburg, van Adr. P. Risseeuw te Oostburg; Brada van Tholen, van M. J. Stoutjesdijk ;Cz. te Tholen; Nelly van Gebr. v. d. Linde te Cortgene. XVI. Merriën van 3 jaar, kleine maat: 3b.: Elza, van P. I. J. v. d. Voorde, te Walsoorden; 4a, Nelly, van Iz. J. Nor- tier te Oostburg; 4b Lina van Tholen van M. J. Stoutjesdijk te Tholen; Eervol vermeld: Olga van Duboishoeve, van J. C. J. v. d. Velde te Kamperland. Lies van IJzendijke van Ed. Deveneyns te IJzendijke. XVIII. Merriën van 2 jaar, kleine maat: 3. Clairona van Hoek, van A. B. W. Kindt te Hoek. Eervol vermeld: Ida, van G. Buysse te Biervliet. XX. Merriën van 4 jaar en ouder met zuigende veulens: 1. Henriëtte d'Ahea, Gebr. Aernaudts te Sluis; 3a. Maria, Joh. Risseeuw Izn.-de Bruijne te Cadzand; 4b. Lida van Ed. Deveneyns te IJzendijke; 4e. Bora van G. Buysse te Biervliet. Ongelukken. Vrijdagmorgen is in de ondergrondsche werken van Staats mijn Wilhelmina een 22-jarige student uit Den Haag, die daar practisch werk verrichtte, door afvallend gesteente ge troffen en gedood. Het elfjarig doch tertje van den heer G. te Sneek is bij 't fietsen tegen een lantaarnpaald gere den, waarbij het stuur haar in het lichaam drong. Zij is naar het Ziekenhuis ver voerd, waar zij is overleden. Het vier jarig zoontje van de familie S. te Ooster hout, dat voor eenige dagen te Raams- donksveer bij familie gelogeerd was, werd vermist. Na uitgebreid onderzoek vond men het lijkje in het Zuidergat, een zij water van de Donge. Ernstig motorongeluk te Den Helder. Gisteravond heeft te Den Helder een ernstig motorongeluk plaats gehad. Een motorrijder vloog tegen een vracht auto op en werd op slag gedood. Het was de matroos le kl. H. Klop. De duo rijder,, de matroos le kl. P. B. van Brit- son, werd zwaar gewond en is naar het hospitaal vervoerd. Hij heeft vermoedelijk een schedelbasisfractuur bekomen. Spoorwegstation en belas tingkantoor. Een bouwonderneming te Breda, die een reclamevlakte op het station der Ned. Spoorwegen aldaar had gepacht, hing op deze vlakte een re clameplaat op, voorstellende een gede valueerde gulden met het onderschrift: Belegt uw geld veilig in huizen. Op 'last van de Directie der Spoorwe gen moest deze plaat worden verwijderd. Thans hangt echter dezelfde plaat in het belastingkantoor te Breda. Menscheneter? Aneta meldt uit Soerabajia. In het district Krian is groote opwinding veroorzaakt door het vermoeden, dat een doekoen in de des- sa Parankradjan eenige personen naar zijn woning heeft gelokt en daar heeft geslacht en opgegeten. De doekoen is gearresteerd. Verder zijn reeds beende ren en een schedel opgegraven, waar door is komen vast te staan, dat een man en een vrouw door hem vermoord zijn. i Brand te Gouda. Gisteravond heeft een brand te Gouda een reeks indi recte gevolgen gehad, die zeer ernstig hadden kunnen zijn. In de werkplaats van den heer Schriek in het z.g. Klooster, waar een lakinrich- ting is gevestigd, is om 4 uur door lot nu toe onbekende oorzaak brand uitgebroken. De brandweer was spoedig ter plaatse. De groote spuit functionneerde echter niet, omdat de accu leeg was en de ^cart- handle niet in orde bleek. Men werkte dus met stralen op de waterleiding. Na korten tijd was het gevaar voor uitbrei ding geweken hoewel de omstandighe den het blusschingswerk uiterst moeilijk maakten. De brand zou geen ernstige gevolgen gehad hebben, indien zich geen complica ties hadden voorgedaan. Juist toen men met het nablusschingswerk was begonnen herinnerde men zich dat in het uitge brande pand een vat met 40 liter carbid aanwezig was. Tijdens het blusschings werk had het vat al eenige waterschade gekregen, waardoor de inhoud was gaan werken. Een van de brandweerlieden wil de bet gevaar afdoende bestrijden en liet bet vat op een kruiwagen naar den wa terkant brengen om bet in de haven te gooien. Tengevolge van bet bluscbwater had zich in het vat reeds veel gas ontwikkeld en toen de nauwe opening van 't vat door bet water afgesloten werd volgde een ont ploffing, waardoor bet vat met groote kracht werd weggeslingerd. Het projectiel trof een vrachtauto en verbrijzelde de voorruit. Het vat trof ver der een voorbijganger en kwam tenslotte terecht tegen het woonhuis van de dames den Broeder, waarvan de ruiten verbrij zeld werden. De inhoud 'van het vat werd in het rond geslingerd. Twee omstanders werden gekwetst. Een hunner is met een hoofdwonde naar het ziekenhuis vervoerd. Rechtbank te Middelburg. Voor de Rechtbank te Middelburg wer den gisteren de navolgende zaken be handeld: Verduistering. J. M. W., 29 jaar, slager te Axel, ver dacht van verduistering. Verdachte kwam op 20 April j.l. ten huize van zekeren Schieman te Axel, van wien hij nog geld te vorderen had, n.l. een bedrag van bijna twee gulden. Schieman betaalde hem met een bankbiljet van (20 en verdachte gaf hem f 10 te weinig terug en weigerde het te weinig terugbetaalde alsnog uit te keeren. Schieman als getuige gehoord, verklaar de ook aldus ter zitting en zeide dat verdachte zoo snel verdwenen was, dat hij geen gelegenheid had tegen diens handelwijze te protesteeren. Verdachte verklaarde, dat hij behalve het hem door S. uitbetaalde ook nog f 10 van hem had te vorderen en hij daarom het briefje van f 10 maar had gehouden. Getuige S. ontkende evenwel deze schuld van f 10. Eisch: f25 b. of 10 d. h. De roode tulp of roos. C. M. H., 24 jaar, kellner en C. S., 34 jaar, kellner, beiden te Middelburg, heb ben beroep aangeteekend tegen een von nis van den Kantonrechter te Middelburg, waarbij zij, wegens het dragen van een roode roos in een 1-Mei-optocht te Mid delburg, werden veroordeeld, ieder tot f 3 b. s. 3 d. h. De Kantonrechter te Middel burg had n.l. beslist, dat het dragen van een roode roos onder die omstandigheden moest worden beschouwd als het in het openbaar dragen van opzichtige onder- schei'dingsteekenen, welke uitdrukking zijn van een bepaald staatkundig streven. H. verklaarde thans voor de rechtbank, dat het verbod van het dragen van de roode tulp hem bekend was. President: En toen nam je een roode roos, nietwaar? Verdachte: Ja, meneer. De Officier van Justitie eischte beves tiging van het vonnis van den Kanton rechter, omdat het niet gaat om een tulp of een roos, maar om het rood. Oplichting. K. de M., 25 j., dienstbode te Vlis- singen, beeft zich op 22 April j.l. schul dig gemaakt aan oplichting van geld, ten nadeele van baar patrones, door zich op listige wijze een bedrag van ongeveer f 20 te doen uitbetalen door iemand eveneens in dienst van haar patrones, en wel door dezen mede te deelen, dat hij haar (ver dachte) in opdracht van haar patrones een maand loon moest uitbetalen, omdat zij dat geld noodig had om daarvoor een japon te koopen. EisCh f 25 b. of 10 d. h. Arbeidswetovertreding. M. I., 42 jaar, slager te VMssingen, was bij vonnis van den Kantonrechter 'te Mid delburg', wegens overtreding van de Ar beidswet, veroordeeld tot f25 b. of 20 d. h. Hij kwam van die uitspraak in hooger beroep. Het 'O.M. kon zich evenwel met het Kan'lonrechtelijk vonnis vereenigen en eischte mitsdien bevestiging daarvan. Opmaken van een valsche verklaring. D. P., 37 jaar, oesterhandelaar te Yer- seke, heeft op 6 Mei j.l. een loonlijst, die bestemd was om tot bewijs 'te dienen, op gemaakt loopende over de week van 29 April4 Mei 1935 en bevattende de na men van een zestal arbeiders en op die 'loonlijst de verklaring gesteld, dat die arbeiders in genoemde week in zijn dienst waren geweest en wel uitsluitend in ver band met het schoonmaken van daartoe aangewezen natuurperceelen en dat aan die arbeiders het op 'die lijst vermelde be drag was uitbetaald, hoewel verdachte wist dat die lijst valsohelijk was opge maakt en -het daarin vermelde in strijd met 'de waarheid. Verdachte werd verdedigd door Mr van Dirven, adv. en proc. te Bergen op Zo-om. De -Officier van Justitie requireerde een gevangenisstraf van een maand. - Goupeeren van staart en o or en van een hond iiis straf baar. De Vierde Kamer der rechtbank te Amsterdam heeft uitspraak gedaan, in de zaak tegen een dierenhandelaar, -die an een hond. een z.g. „bouvier", -s-taart en ooren had gecoupeerd en deswege te recht had -gestaan wegens opzettelijke dierenmishandeling. De rechtbank ver klaarde verdachte aan dit feit schuldig en heefit hem deswege veroordeeld tot f 1 boete subs. 1 -dag hechtenis. In de overwegingen van het vonnis geeft de rechtbank te kennen, dat of schoon de dierenhandelaar meende, dat van een bouvier" staart en ooren -gecou peerd behooren te worden en bij' kynolo- gen de opvatting bestaat, dat aan bou viers de staart en ooren, hun door de na tuur geschonken, niet mooi zijn en met coupeeren -de handelswaarde van deze beesten wordt vermeerderd, zuïks echter geen reden mag zijn, o-m een dier opzet telijk te mishandelen of pijn te doen, zoo- dat een dergelijke da-ad als dierenmishan deling moet worden gekwalificeerd. De opgelegde s-traf kon naar het oor deel 'der rechtbank gering zijn, aangezien 'het er slechts om te doen is een bestaand misbruik weg te nemen. Gruwel iji ke mishande ling. Voor de Rechtbank te 's Hertogen bosch stond terecht C. v. B., opzichter te Gromvoirt, die op 14 Maart 1934 heeft terecht gestaan, verdacht ter zake dat hij in de eerste helft van 1934 te Hedvoirt op verschillende tijdstippen telkens A. Ber- kelmans, een jongeren minder snuggeren arbeider, dien bij' in het werk had, opzet telijk beeft misbandeldd door zijn hond op Berkelmans aan te zetten en te doen bij ten waardoor bet jongmensch bloedend werd verwond. Verd. ontkende maar Berkelmans ver telde uitvoerig van de mishandeling, 'i Was o.a. gebeurd dat hij- geblinddoekt on een fiets werd gezet en hij rijden moest en in een kuil terecht kwam. Ook werd hem zijn hemd over zijn hoofd getrokken, terwijl de hond tegen hem werd opge hitst, en het woeste beest hem in bet blo-ote lijf beet. Getuige Van Ooyen, 30 jaar, halfbroer van verdachte, verklaarde dat verd. wel honderd malen en meer den hond <ap den jongen heeft afgejaagd. De handen van den mishandelde zwollen op van de beten. Den heelen dag moest de hond op den jongen springen, die moest dienen voor het dresseeren van het beest. Het werkvolk had schrik van verdachte, die erg ongun stig bekend staat. Niemand zei maar iets, want het werkvolk was bezorgd voor eigen gezin en men kon er op rekenen ont slagen te worden als men tegen hem op trad. Toen de rijkspolitie werk maakte van het geval, was verdachte bij getuige ge komen om met een beroep op hun beider familieverwantschap niet tegen hem te zullen verklaren. Getuige had dit gewei gerd. Getuige van Hedvoort, die er ook alles van wist, verklaarde dat verdachte hem honderd gulden had beloofd om gunstig voor hem voor de rechtbank te verklaren. Verdachte ontkende het en beweerde dat wat de hond deed alleen maar wat ravotten was. De eisch luidde drie maanden gevan genisstraf. Het haliaansch-Abessynisch conflict. LONDEN. D'e diplomatieke medewerker 7an de Daily Mail verklaart te weten dat de Lord zegelbewaarder Eden den Mi nister van Buitenlandsche Zaken heeft meegedeeld, dat Mussolini hem tijdens zijn bezoek aan Rome zou -hebben ver klaard, dat Italië vast besloten is zijn politiek tegenover Abessynië te blijven volgen. Mussolini verklaarde, dat Abessynië een groot gedeelte van de Italiaansche overbevolking en van bet surplus van Ita liaansche goederen zou moeten absorbee- ren omdat Italië Abessynië graag als Ita- liaansch protectoraat zou zien. Hij zou bovendien met nadruk hebben verklaard, dat bij geen inmenging van den Volken bond zou dulden. COLIJNSPLAAT. Ondertrouwd: 21, Anthon Jero-nimus, 24 j. jm. te Wissen kerke en Pieternella van Gilst, 24 j. jd. Getrouwd: 21, Adriaan Jacob Schippers t 25 j. jm. te Wissenkerke en Nelly Wil helmina D'ees, 21 j. jd. Geboren: 25, Adriaan, zv. Jan Dingenis Janse en Pieternella Maria Karreman. Overleden: 24, Marina Karman, 33 j. echtg. van Marinus Tazelaar. (N. B.) MIDDELBURG, 28 Juni. Op de veiling deden: Spinazie 36, Postelein 26, Peu len 49, Wagenaarsboonen 35, Suiker- boonen 37, Scoksnijboonen 2735, Stam- snij boonen 18—41. Tuinboonen 1—6, Stam- princessehoonen 4044, Doperwten 35, Asperges 11 ct alles per K.G. Kunne 78, Peterselie 47 ct., beiden per 100 stuks. Psui 2—4, Kroten 13, Selderie 1—2, Rabarber 2—3, Radijs 1, Rammenas 1, Sjalotten 2ct., alles per bos. Bloem kool 1—2, Andijvie 12, Kropsla 0,51, Wit'te Komkommers 16, Groene Komkommers 24 cent, alles per stuk. Pioenen 810, Papaver 1—9, Anje lieren 15, Lathyrus 4, Lelies 915, Dahlia's 720, Rozen 45, Spirea 7 ct., alles per bos. Begonia's 3, Geraniums 7, Cactus 5, Petunia 3 ct., alles per stuk. GOE-S. Groote veiling van 28 Juni '35. Exportveiling vm. 11 uurAardbeien: Jucunda f 19.10; Madame Moutot f 13. Exportveiling nm. 4 uur: Jucunda 19.30- Madame Moutot f 13.80; Kruis bessen n-m. 12 uur, f 2.50f 2.80. Kleine veiling: Aardbeien 7-20; Fram bozen 2530; Roode bessen Prolific 57; Blauwe 'druiven 50—54; Kersen: Hollan der 2530; Meikersen 1826; Luikenaars 813; Snijboonen 2335; Dubbele Prin- cessen 2335; Vroege Wagenaars 24 29; Doperwten 38; Peulen 36; Tuin boonen 56; Postelein 37; Spinazie 2; 'Zilverui-en 6; Vroege aardappelen 5.70 6.70; i'dem drielingen 3.60—5.40; oude aardappelen 0.80, alles per 100 kg.; Per ziken 17; Meloenen 3142; Witte kom kommers 26; Groene idem 34; Bloem kool 1.504; Savoyekool 2; Kropsla 0.50 1.50; Andijvie 1.501.80, alles per 100 stuks; Wortelen 36; Kroten 45; Ra barber 14; Selderij 2.403.10, alles p. 100 bos. KR AB'BENDI-JKEVeiling van 28 Juni 1935. Aardbeien Jucunda van f 19.10 tot f20.10; Madam Matout f 15.90, alles per 100 ki'lo. KAPELLE. Veilingen van 28 Juni. Blocveiling van 9.30 u. v.m.: Madame Lefèbre 810.40, Mad. Moutot 15.10 gld. p. 100 k.g. Blocveiling van 1 u. n.m.: Mad. Lefèbre 10, Mad. Moutot 14 gld. p. 100 k.g Groote veiling: Kruisbessen f2.50 p. 100 k.g. Kleine veiling: Aardbeien 715, Mei kersen 1333, Hollanders 2737, vroe ge kersen 813, Luikenaars 7, porcelein- kersen 1012, volgers 22, Early Rivers 17, frambozen 16-47, roode bessen* (Fay's Prol.) 36—44, tomaten 1415, doperwten 57, groene boontjes 37, kassnijboomen 33 ct. alles p. k.g.; aardappelen 6.10 8.20 gld. p. 100 k.g.; bospeen 3.2C5.20, krotten 3.40 gld. beide per 100 bos; krop sla 0.500.60, andijvie 0.60 gld. beide p. 100 krop; bloemkool 25, komkommers 5, meloenen 35 ct. alles p. stuk. Blocveiling van 4.30 u. n.m.: Jucunda's 18.1019.10, idem (nalevering) 20.10, mad. Moutot zondet dop 18.20 gld alles p. 100 k.g. Heden overleed te Lainonzle- Montastruc, Dordogne Frank rijk, onze beste Broeder en Behuwdbroeder Mr JAN LOEFF, Oud-Notaris, in den ouderdom van 74 jaar. Lamonzie-Montastruc: M. J. LOEFF. H. A. P. N. LOEFF. Epe: P. LOEFF. A. S. C. H. LOEFF— HOOYKAAS. 28 Juni 1935. Bijzetting te Koudekerke nader te annonceeren in de „Middelburgsche Crt.". Heden overleed te Lamonzie- Montastruc, Dordogne Frank rijk, op 74-jarigen leeftijd, onze beste Oom, Behuwd- en Oud-oom Mr JAN LOEFF, Oud-Notaris. Koudekerke: Mr P. LOEFF. S. M. LOEFF—KUNST en Kinderen. 28 Juni 1935. Heden overleed door een noodlottig ongeval, onze innig geliefde Zoon en Broeder JANUS PIETER LEIJNSE, in den leeftijd van 26 jaar. Zijn diepbedroefde Ouders, Broers en Zusters. Uit aller naam: A. J. LEIJNSE. Middelburg, 28 Juni 1935. Noordsingel 55. De begrafenis zal plaats hebben Dinsdag om 1 uur. Gisteren overleed door een noodlottig ongeval onze ge liefde Zoon en Broeder ADRIAAN MAAS, in den ouderdom van 35 jaar. Diep betreurd door zijn jeug dige Vrouw en verdere fa milie. Uit aller naam: J. C. MAAS. N.- en St.-Joosland, 29 Juni '35 Heden overleed onze bemin de Vrouw, Moeder, Dochter en Zuster LEUNTJE WIELEMAKER, in den ouderdom van 44 jaar. Uit aller naam.: L. C. DE VISSER. Ritthem, 28 Juni 1935. Hiermede vervullen wij den treurigen plicht U kennis te geven van het overlijden, van onze geliefde Moeder, Be huwd- en Grootmoeder MAATJE GLAS, Wed. van H. van de Vrie, in den ouderdom van bijna 68 jaar. Haar diepbedroefde Kinde ren, Behuwd- en Klein kinderen. Kapelle, 28 Juni 1935. ONTWIKKELEN AFDRUKKEN VERGROOTEN Groote sorteering Camera's Reeds vanaf f2.25. Rolfllms 8 opn. f 0.40 Oe nieuwe Voigtlander Bessa Lens 7.7 f 17.— Vraagt gratis Formulier voor Zeiss-lkon Prijsvraag en Foto wedstrijd. Stand van hedenmorgen 10 u.: Stand van gistermiddag 3 u.: 771. Licht op voor fietsen: Zondag 9 u. 51 min. Maandag u. 50 min.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1935 | | pagina 3