RODENT DOODT Rechtszaken Telegrammen. Koninklijke waardeering voor de marechaussée. Finantiëele Berichten Afloop Verkopingen en Aanbestedingen Marktberichten Burgerlijke Stand Advertentiën. RATTEN en MUIZEN met Notarishuis Middelburg Woensdag 10 Juli BOEDELVEILING als nieuwe Mes Piano. WELLNER MODERN TAFELZILVER Keurige cassettes vanaf f 25.50 T. FABERIJ DE JONGE, L. Kerkstr. 30, GOES JUWELIER HORLOGER Merriën van 8 jaar kleine maat: le Vic toria, fokker en eig. Gebr. de Dobbelaere, IJzendijke; 2e Azalea van Kruispolder, fokker Th. G. M. Staal, Lamswaarde. Merriën van 9 jaar en ouder groote maat: 2e Lien, fokker en ei», I. J. Nor- tier, Oostburg. Merriën van 4 jaar, groote maat: 2e Julia van Zeedorp, fokker J. de Waal, Ossenisse, eig. E. G. M. de Waal, Osse- nisse. Hengsten van 3 jaar, kleine maat: 2e Vosko, eig. L. J. M. Blondeel, Aarden burg. 4-jarige en andere merriën met zui gende veulens groote maat: le. Duchette d'Hermine, eig. Gebr. de Dobbelaere, te IJzendijke; 2e Margerelhe du Vorst, eig. P. J. de Millianö, Oostburg. Merries van twee jaar, kleine maat: 2e Olie1" an Mars, eig. G. Buysse, Biervliet. Merriën van 4 jaar kleine maat: le Urena, eig. J.Serrarens, Ossenisse; 2e Hermine, eig. Gebr. J. en P. Brevet, Sluis. Moeilijkheden in den tuinbouw. Onder presidium van den heer W. J. van Kampen te Voorburg, voorzitter van den Ned. Tuindersbond, heeft op initia tief van deze organisatie te Den Haag een bijeenkomst plaatsgevonden van ver tegenwoordigers van 'den Ned. Tuinders- bond, Chr. Boeren- en Tuindersbond, R.K. Tuindersbond, Moderne-, Chr.- en R.-K. Land- en Tuinarbeidersbonden, ter bespreking van den steeds slechter wor denden toestand in de diverse takken van den tuinbouw. Uitvoerig werd over de tegenwoordige positie van den tuinbouw van gedachten gewisseld, alsmede over de maatregelen ter verbetering. De vertegenwoordigers van alle werkgevers- en werknemersbonden spraken zich uit, onder nadere goedkeu ring van de hoofdbesturen, vóór perma nente samenwerking. Half Juli zal op nieuw worden vergaderd voor de defini tieve vaststelling van de punten, welke op het program van actie geplaatst zul len worden. Rechtbank te Middelburg. Zitting van 28 Juni 1935. Verduistering op een kassierskantoor. Als verdacht van verduistering van gelden ten nadeele van het Bankierskan toor N.V. Hendriks© Co., Bankiers te Middelburg, had zich voor de Rechtbank te verantwoorden, de 18-jarige kantoor bediende W.L., wonende te O.- en W.- Souburg, thans in voorarrest. Volgens de op de terechtzitting voor gelezen dagvaarding, zou verdachte, die als kantoorbediende op voornoemd kan toor werkzaam was, in het tijdsverloop December 1934Maart 1935, een bedrag van ongeveer f 1500 afkomstig van wis sels, welke op verschillende personen in de omgeving van Middelburg waren ter hand gesteld of waarvan het geld na de inning ter boeking was afgegeven, zich wederrechtelijk hebben toegeëigend en voor zich zelf hebben gebruikt. De getuige Modderkreeke, eveneens werkzaam op bedoeld kantoor, zegt dat omstreeks April 1.1. uitkwam, dat ver dachte geld verduisterde. Er is toen een accountantsonderzoek ingesteld, waarbij de totaal-fraude bleek. Verdachte had op gegeven, dat hij ongeveer f 1200 had ver duisterd, doch het bleek ongeveer f 1500 te zijn. Dit laatste wordt door den Directeur van het Bankierskantoor, eveneens als get. gehoord, bevestigd. Verdachte onde*—zegt op die ge- tuige-verklaringen geer aanmerkingen te maken en geeft voor de gelden gebezigd te hebben om andere gaten te stoppen. Nog een tweetal andere getuigen, even eens ten kantore werkzaam, leggen een ongeveer gelijkluidende verklaring af. De Officier van Justitie acht de feiten vaststaande en eischt met het oog op verdachte's jeugdigen leeftijd en aange zien deze reeds 2 maanden in voorarrest zit, een gevangenisstraf van 4 maanden voorwaardelijk met bijzondere voor waarden. De verdediger Mr Kuipers, zegt, dat verdachte een angstigen tijd heeft door gemaakt. Toen hij eenmaal met de frau de bezig was, wist hij, dat dit vroeg of laat moest uitkomen. Hij heeft nu wel veel berouw doch het meeste berouw moest hij hebben over het leed, dat hij zijn ouders heeft toegebracht. Ook voor hem zelf is het treurig aangezien het twijfelachtig is of hij nog wel ooit in zijn vak aan den slag zal kunnen gaan. Ook verdediger verzoekt de Rechtbank verdachte voorwaardelijk te straffen. Uitspraak in Belastingzaken, d.d. 28 Juni 1935: Frauduleuze invoer: D. de N., 44 j., schipper te IJmuiden, 2 mnd. gevangenis- str. inet verbeurdverklaring van de in be slag genomen stoomtrawler Ym. 68 en ge distilleerd. Verboden nederlage: C. K., 26 j., winke lier te Stoppeldijk, f 10 of 5 d. h. en f 15 of 5 d. h., met verbeurdverklaring van het inbeslaggenomene. Overtr. Slachtwet: A. A. D., 25 j., slager te Clinge, f 15 of 5 d. h.; N. G. S., slager te Clinge (B.) f 30 of 10 d. h. A. A. D., 25 j., slager te Clinge f 20 of 10 d. h.; N. C. S., slager te Clinge (B.), f20 of 10 d. h. met verbeurdverklaring van het inbeslaggenomene. Uitspraak Rechtbank d.d. 28 Juni. Diefstal: G. K. H. S., 22 j., machinetee- kenaar te Amsterdam, 6 mnd. gev.straf waarvan 4 mnd. voorwaardelijk. Overtr. Motor- en Rijwielwet: C. J. v. D., 45 j., smid te Duivendijke f 10 of 5 d. Overtr. Tarwewet: G. B., 40 jaar, brood bakker te Zierlkzee. Bevestiging van het vonnis waarvan hooger beroep, f 10 of 3 d. h. Overtr. Arbeidswet: L. K. V., 42 jaar, kolenhandelaar te Vlissingen. Vernieti- ging van het vonnis waarvan hooger be roep f 10 of 10 d. h. Verduistering: J. P. v. E., 25 jaar, vee koopman te 's-Heerenhoek, 6 weken ge vangenisstraf. J. den B., 23 jaar, veekoopman te 's-H. Arendskerke 6 weken gev. straf. Heling: J. P. v. E., 25 jaar, koopman te 's-Heerenhoek. Vrijspraak. Diefstal: A. B., 19 jaar, kantoorbedien de te Goes, 1 maand gevangenisstraf. Verduistering: A. B., 19 jaar, kantoor bediende te Goes, 3 maanden gevange nisstraf voorwaardelijk. Abortus: S. de P., 26 jaar, wonende te Vlissingen, 6 weken gevangenisstraf. C. de V., 43 jaar, huisvr. J. J., wonende te Vlissingen, 6 weken gevangenisstraf. Beleediging van de Regeering: B. G., 51 jaar, landbouwer te Haamstede f 30 of 10 d. h. Oplichting: J. K., 47 jaar, arbeider te Wissenkerke. Vrijspraak. Hooger beroepen. Door M. K. D., 42 j., betonwerker te Koudekerke, is hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis van den Kantonrechter, waarbij hij wegens openbare dronkenschap bij herha ling is veroordeeld tot zeven dagen hech tenis. Door "W. J. van U., 38 j., rijwielhande laar te Vlissingen, is hooger beroep aan geteekend tegen een vonnis van den Kan tonrechter, waarbij' hij: wegens Overtre ding van het Motor- en Rijwielreglement is veroordeeld tot f 10 of 10 d. h. Idem door C. B., 24 j., grondwerker, wonende te 's Heerenhoek, tegen een von nis van den Kantonrechter, waarbij hij wegens overtr. van de Jachtwet en het verboden dragen van wapenen is veroor deeld tot 2 maal f20 of 2 maal 20 d. h. De diefstal van vee uit de weide te Kattendijke. Het Haagsche gerechtshof heeft arrest gewe zen in de zaak tegen den landbouwer K. B., die door de Rotterdamsehe rechtbank wegens diefstal van vee (6 koeien), uit een weide in den Kattendijkschen polder was veroordeeld tot 1 jaar gevangenisstraf. Het hof hèeft dit vonnis bevestigd, ter wijl het vonnis van dezelfde rechtbank waarbij J. van D., wegens uitlokking van voormeld misdrijf tot een jaar werd ver oordeeld, werd gewijzigd in tien maanden gevangenisstraf. 'Zijn kind laten verdrin- k e n. Eenigen tijd geleden, op een middag is het zesjarige dochtertje van een in woner van Almenum (Fr.) in de vaart voor het huis verdronken. Daar vermoed werd, dat de vader niet voldoende hulp heeft geboden, stond hij voor den kanton rechter te Leeuwarden terecht. De verdachte begon dadelijk te zeggen, dat hij er niets van wist, daar hij niets gezien heeft. Kantonrechter: Ik denk er zoo over, dat je eigenlijk de dood van je dochtertje op je geweten hebt. 's Middags om vijf uur was je in de kamer, van waar je uitzicht had op de vaart. Jullie hadden een paar dagen eerder bruiloft gehad en daarom was je, zooals je hebt verklaard, niet lekker op je maag. Toen je hoorde schreeuwen ben je naar de vaart gegaan, waarin je dochter lag te spartelen, maar je hebt niets gedaan, want in plaats van een hand uit te steken, ben je naar huis teruggeloopen. Verdachte: Ja, om een haak of een pols te halen. Kantonrechter: Toen je die niet kon vinden ben je naar je buurman gegaan om te zeggen, dat je dochter in het wa ter lag. Je had het dus wèl gezien. Hierop werd als getuige gehoord een inwoonster van het dorp, die het geval heeft bijgewoond. Zij verklaarde, dat de man werkkos had toegezien. Een andere getuige was ook in de buurt geweest toen het feit plaats greep, maar toen hij den vader op den wal zag staan, dacht hij, dat het kind gered was, want het was nog te zien. De vader ging echter niet te water en liep weg. Het water was volgens peiling in het diepste gedeelte twee meter. Ver dachte zelf is volgens opgave ruim 1.80 M. De ambtenaar van het O. M. eischte de veroordeeling van verdach'e tot één maand hechtenis. Vonnis conform. Oen dure stem. De landbou wer H. J. N., te Gouillé, die als raadslid f 200 had aangenomen om zijn stem te ge ven in de benoeming van een bepaalde candidaat voor gemeentesecretaris en door de rechtbank te Maastricht veroor deeld was tot 1 maand gevangenisstraf, is door het gerechtshof te 's Hertogen bosch veroordeeld tot 2 maanden. DE VERLAGING VAN DE LOODSGELDEN. Voorloopig Verslag Tweede Kamer. Verschenen is het voorloopig verslag nopens het wetsontwerp tot wijziging der wet van 16 Mei 1934, houdende bepalin gen op den loodsdienst voor zeeschepen. Aan dit verslag wordt het volgende ont leend: Algemeen betuigde men instemming met de indiening van dit wetsontwerp en sprak men er zijn voldoening over uit, dat de regeering voornemens is, de loods gelden tot een lager peil terug te bren gen. Vele leden spraken de hoop uit, dat de regeering zich niet tot verlaging der loodsgelden zou beperken om verbetering te brengen in den toestand van de Neder- landsche havens. De Nederlandsche re geering zal ook verder bij voortduring haar aandacht moeten schenken aan de belangen der havensteden, die een zoo uitermate moeilijken concurrentiestrijd met buitenlandsche havens moeten voe ren. Verscheidene leden vestigden de aan dacht op de door België verleende Rijn vaartpremies. Mede als gevolg van dien maatregel heeft een verschuiving in het vrachtverkeer van Rotterdam naar Ant werpen plaats gehad. De voorsprong wel ke Rotterdam aan zijn natuurlijke ligging dankte, wordt door kunstmatige middelen teniet gedaan. De hier aan 't woord zijnde leden acht ten de volgende twee maatregelen drin gend noodzakelijk tot herstel van het na tuurlijke evenwicht: a. tijdelijke invoering van Rijnvaartpremies voor over Neder landsche havens te transporteeren goe deren, waarbij de bereidheid wordt uit gesproken tot intrekking van dien maat regel, zoodra blijkt, dat op dit gebied over eenstemming met België kan worden be reikt; b. het beschikbaar stellen van mid delen aan Nederlandsche zeehavens, waardoor deze in staat zullen worden ge steld tot het aanbrengen van verdere ver lagingen van de door haar geheven haven en kadegelden, huur voor kadeterreinen, en andere tarieven van dien aard. Naar de meening van deze leden mo gen tegenover de gelden, welke voor de vervulling van deze desiderata noodig zul len zijn, worden gesteld de baten, welke het behoud en het gehoopte herstel van het Nederlandsche havenverkeer voor de overheidskassen zullen afwerpen De aanvankelijke uitgaven zullen echter in ieder geval geringer zijn dan de ver liezen, welke de overheidskassen zullen lijden, indien de regeering zich beperkt tot verlaging der loodsgelden, welke maatre gel, hoe noodzakelijk ook, niet voldoende is ter verdediging van het nationale be lang, dat met de bescheming van het havenbedrijf gediend is. REDE VAN H. M. DE KONINGIN. APELDOORN. Hedenmiddag 12 uur heeft op het terrein van de Kon. Mare chaussee-kazerne alhier de plechtige hul diging plaats gehad van de manschappen van genoemd wapen uit Oss. Kwart voor 12 hadden zich op genoemd terrein opgesteld de manschappen van de Kon. Marechaussee uit Oss en de tijdelijk daar en op de hoeve de Elsenburg gede tacheerde manschappen, tezamen met die van het depot der Kon. Marechaussee te Apeldoorn. In het geheel stonden opge steld 125 man. Precies 12 uur arriveerden H. M. de Koningin en Prinses Juliana met klein gevolg per auto van het paleis Het Loo. Generaal-majoor J. H. Kappelhof, in specteur van het wapen der Kon. Mare chaussee, presenteerde de troepen aan H. M. de Koningin en geleidde H. M. naar de manschappen uit Oss. D'eze werden daarna aan H. M. de Koningin voorge steld. Nadat de Koningin zich korten tijd met de manschap'pen had onderhouden, begaf zij zich naar het midden van het terrein, waar H. M. de volgende rede uitsprak: Officieren, onder-officieren en man schappen der Kon. Marechaussee, Het was mijn wensch om degenen, die te Oss en omliggende plaatsen zich onder de bevelen van hun wakkeren en energie ken kapitein districts-commandant bij zonder onderscheiden hebben door groote plichtsbetrachting, voortvarendheid en beleid persoonlijk mijn tevredenheid te betuigen. Een zeldzaam moeilijke taak is U op gedragen. Gij hebt de voldoening ge smaakt, dat gij een geheele streek van Nederland hebt bevrijd van een zwaren druk, die een troep misdadigers daarop van jaar tot jaar had gelegd. 'Ik wensch Uw kapitein en U oprecht geluk met 'dit succes. Met voldoening kan ik hier getuigen, dat niet tevergeefs een beroep op uw of fervaardigheid is gedaan. Bij deze gelegenheid is opnieuw geble ken, dat ijzeren wilskracht en stelselma tig doorzetten onherroepelijk tot het ge stelde doel leidt. Moge het u gegeven zijn even voorspoedig te zijn bij de vervulling van uw verdere taak die u te Oss en om geving nog wacht. Ik spreek den wensch uit, dat het voor beeld, door het personeel der brigade te Oss gegeven, het geheele corps mare chaussee moge bezielen bij de vervulling van zijn steeds wisselende en zoozeer uit eenloopenden dienst. In de overuiging, dat gij allen overeen komstig -de goede traditie van het wapen voort zult gaan uw beste krachten te wij den aan den dienst van het vaderland, besluit ik met: „Leve het Vaderland!" Hierna volgde van allen, die de rede met groote aandacht hadden aangehoord, spontaan een driewerf: hoezeel Vervolgens nam kapitein Phaff het woord en deelde mede, dat het H. M. de Koningin behaagd had aan den opper wachtmeester der marechaussee Mintjes en wachtmeester De Gier uit Oss de gou den eeremedaille van de Oranje-Nassau- orde met de zwaarden toe te kennen. Spr overhandigde aan beide heeren de ver sierselen dezer orde. Generaal-majoor Ka.ppelhof betuigde vervolgens H. M. dank voor de groote eer aan het wapen beweren. Hij noemde dezen dag de schoonste dag in de jarenlange geschiedenis van het wapen en besloot met een opwekking tot trouw en toewij ding aan het Vaderland en een: „Leve de Koningin en Prinses!", welke uitroep door alle manschappen werd overgeno-* men. Hierop werd door alle manschappen voor Koningin en Prinses gedefileerd. De Koningin en de Prinses vertrokken daarna, om naar Het Loo terug te kee- ren. Voor het hek van de kazerne had zich een groote schare opgesteld, die Koningin en Prinses hartelijk toejuichten Eerste Kamer. Steenkolen en stikstofhoudende meststoffen. DEN HAAG. In de heden gehouden ver gadering was aan de orde het wetsont werp tot regeling van den invoer van steenkolen en stikstofhoudende meststof fen. De heer de Ruyter wijst op verschil lende bezwaren voor de kolenregeling voor den detailhandel. De toestanden voor de mijnen zijn niet verbeterd. D'e tegenwoordige distributie geeft tot onnoodige kosten aanleiding. De Minister wende zich tot de huisbrand-commissie, opdat groepsegoïsme worde tegegegaan. Dhr B 1 o m j o u s wil een regeling, waardoor de binnenlandsche productie sterk wordt gesteund. Spr. wijst op het belang onzer stikstofindustrie voor de voedselvoorziening in tijden van oorlog of oorlogsgevaar. Spr. dringt aan op uittreding onzer in dustrie uit het internationaal karted. Minister Gelissen zegt, dat als er een centraal verkoopbureau tot stand komt de regeering instelling eener be roepsinstantie overweegt. Het wetsontwerp wordt z.h.st. aange nomen. Het wetsontwerp tot goedkeuring van de op 1 Maart 1934 te Rome tusscheu Nederland en Italië gesloten handelsover eenkomst wordt eveneens aangenomen. De vergadering wordt daarna gesloten. DEN HAAG. De heffing op boter en de vervoervergunning op buitenlandsche boter zijn voor de volgende week vast gesteld op f 1. Brand. NAALDWIJK. Vannacht te twee uur werd de heer Valkenier wakker door ge knetter van vlammen in de woonkamer Hij wekte het gezin, waarvan de vier kinderen boven sliepen. Allen konden zich redden, maar de geheele inboedel ging verloren. Het geheele huis brand de af. Jacht uitgebrand. WOUBRÜGGE. Op het Brasemermeer heeft een felle brand gewoed op een al daar gemeerd liggend jacht. D'e eigenaar, de heer De B. uit Leiden, zat in een roeiboot te hengelen, toen hij plotseling bemerkte dat in 't schip, waar zich op dat oogenblik niemand aan boord bevond, brand was uitgebroken. De vlam men grepen zoo snel om zich heen dat aan blusschen niet meer viel te denken. D'e eigenaar moest lijdelijk toezien, dat het jacht door het vuur werd vernield. De brand is vermoedelijk ontstaan door een brandend lichtje, dat door den golf slag is gekanteld. De aardbeving in Z.-Duitschland. STUTTGART. De aardbeving in Z.- Duitschland was zoo hevig, dat in de sterrewachten verscheidene instrumenten werden beschadigd. Te Kappel bij Buchan is een pas ge bouwde kerktoren ingestort. Ook te Kan- zack is de kerktoren ingestort. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amslerdamsche Effectenbeurs oas medegedeeld door Van Heel Co. N.V. le Goes. vorige koers heden H. V. A. 173V2 172 Ned. Handel Mij. 120 11814 Philipslampen 254 249V2 Unilever 99Va 98)4 A. K. U. 31 31 Amsterd. Rubber IO8V2 107 Kon. Olie 187 18314 D'eli Mij. 146 145 Scheepvaart Unie 3454 34V2 4 pet. Nederland 1934 9754-8 98l/2 4 pet. Ned.-Indië 1934 96-54 963/s U. S. Steel 20 2054 Anaconda Copper 854 8V2 Beth. Steel 157a 167ia Shell Union 67/ia 654 Intern. Nickel Mij. 16Vs 16s/s Uit gebrek aan zaken, brokkelden de koersen van de aandeelen weer wat af. Voor geen enkel fonds bestond belangstel ling van eenige beteekenis. De Staats- en Indische leeningen waren goed prijshou dend. Amsterdam daarentegen aangebo den. Wiiulkoariin. Amsterdam, 28 Juni, 2.30 u. Londen 7.23V»-7.2454 Berlijn 59.20—69.25. Parijs 9.69—9.75. Brussel 24.78—24.87. New-York 1.461.47. Middelburg. Door Notaris R. Batten werd gisteren in „Mercurius" publiek verkocht: het Heerenhuis met Kluis en Lips Safe-inrichting, erf en tuin, aan de Koepoortstraat N 27 te Middelburg, groot 2 A. 56 c.A., aan den heer I. P. J. de Groot, aldaar, voor f 3200. MIDDELBURG, 27 Juni. Op de aard appelveiling waren 40.000 Kg. aange voerd. De noteering was voor oude bonte 40 ct., voor nieuwe Mithlothiams I 1,37 1,57, II 0,90—1,50, III 0,47—1,10, alles per 25 Kg. MIDDELBURG, 28 Juni. Op de kleine veiling deden: Aardbeien 323, Fran- kenthaler 5762, Kruisbessen 2, Fram bozen 4052 ct., alles per Kg.; Perziken 46 ct. per stuk. Exportveiling: Aardbeien 814 ct. per K.G. KAPELLE, 27 Juni 1935. Blocveiling van 9.30 u. v.m.: Madame Lefébre f 11,40, Madame Moutot f 15,10, beiden per 100 Kilogram. Blocveiling van 1 uur n.m.: Madame Lefébre f 12,30, Madame Moutot f 16, bei den per 100 K.G. Kleine veiling; Aardbeien 1118, Hol landers 2933, Meikersen 30, Hangblad 8, Porceleinkersen 714, Vroege kersen 4—8, Roode bessen (Fray's Prol.) 25, Fram bozen 2737 ct., alles per K.G. Aard appelen f6,40—f7,80 per 100 K.G. Blocveiling van 4.30 uur n.m.: Jucunda f 19,70—f 20,50 per 100 K.G. Nalevering: Jucunda f20,70, Madame Moutot zonder dop f 18,20, beiden per 100 K.G. KRABBEND'IJKE. Veiling van 27 Juni. Aardbeien Jucunda 20,4020,50, Madam Matot 14, Kruisbessen 2.50, alles per 100 Kg. THO'LEN. Veilingsvereeniging „De Een dracht". Veiling van Donderdag 27 Juni: Eerstelingen 5,576,04, Drielingen 5,03 5,21, Kriel 3,21, Bonken 4,99. Aanvoer 12000 Kg. MIDDELBURG. Huw.-aangiften: L. Vuijk, 23 j. en S. Nijssen, 23 j.; A. L. Franse, 30 j. en M. J. Kalle, 30 j. Gehuwd: C. Baan, 26 j. en M. J. Mo rel, 28 j. Overleden: W. A. Malgo, 69 j., wedn. van A. G. Steketee; W. Zwigtman, 75 j., geh. met M. Moens; A. de Troije, 75 j., geh. met J. Dekker; J. J. de Hamer, 44 j., geh. met R. W. de Klerk; J. van Sluijs, 73 j., geh. met J. Boone. GOES. Geboren: Taeke, z. v. Jan La- port en Elisabeth Bakker. De ondergeteekende betuigt hier mee zijn hartelijken dank aan de kiezers der gem. Driewegen, voor de vele stemmen, welke hij heeft verkregen bij de gehouden Gemeen teraadsverkiezing. P. KOEMAN. Driewegen, 27 Juni 1935. Hartelijk dank aan allen, die aan onze verkiezing meewerkten en daarna van hunne belangstelling blijk gaven. H. BRAND. D. COPPOOLSE. Oostkapelle, 28 Juni 1935. kóo 50 on 90cenl Per doos. Drogisten. 25 JAAR GARANTIE Zie Etalage Witte paard straat

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1935 | | pagina 3