TOX SHELL AKKERTJES (AKKER.CACHETS) Q Niet ieder cachet is een "AKKER"-Cachet Zei 'n waker voor Uw kleerenkast! wen! wal goed is wordi nagemaakt. Daarom heeten "AKKER-Cachels"nu: "AKKERTJES". Vraagt dus steeds om "AKKERTJES" als U lijdt aan Hoofd-, Kies- of Zenuwpijn, let op dat U werkelijk "AKKERTJES" krijgt! De bijzondere samenstelling van Apotheker Dumont, waarmede de "AKKERTJES» zijn gevuld, verleenen daaraan juist hun bijzondere werking en hun on schadelijkheid. Ze veroorzaken nooit maagpijnen I Ingezonden Madedeeling. ACITH ^Xoctuct vtut tfelf rkó*i4*A4nfiz f Gescherm Uw kleeren tegen motten! Haal 'n bus Shelltox bij Uw dro gist en verdelg het ongedierte met larven en eitjes incluis. Shelltox is l.isectendoodl hebben gemaakt, want veertien dagen na zijn bezoek kwam van zijn kant het voor stel, samen in Amsterdam een kliniek voor therapeutisch hypnotisme te openen. Een aantal jaren hebben Van Eeden en ik toen samengewerkt. Aangezien mijn compagnon echter, behalve medicus, ook schrijver en wereldhervormer was, heeft hij mij in 1893 verlaten om zijn 'kolonie Walden te stichten." Sindsdien heeft Van Renterghem steeds voortgebouwd op het door hem gelegde fundament. Hij heeft bij zijn behandeling altijd zijn eigen methode gevolgd. In den beginne meende hij, alleen wanneer hij patiënten in diepen slaap bracht, sug gestie te kunnen uitoefenen. Gaandeweg heeft hij echter de ervaring opgedaan dat die diepe slaap niet noodig is, omdat met menschenkennis, tact en overreding, maar vooral ook door karaktervorming, afdoen de hulp kan worden geboden. Deze facto ren zijn het nog altijd, die den grijzen medicus steunen in zijn arbeid. Het stadhuis te Veere. Men is begonnen de beelden in het gerestaureerde Stadhuis van Veere, n.l. die van Anna en Hendrik van Borssele cn van Adolf van Bourgondië, die dezer dagen zijn aangekomen, in de daarvoor bestemde nissen te plaatsen, waarna alle nissen weer bezet zullen zijn. Loonovereenkomst landbouwbedrijf. Donderdag is op het stadhuis te Vlis- singen door den arbiter in het loon- geschil voor Oost- en West-Zeeuwsch- Vlaanderen, Prof. Minderhoud uit Wa peningen, een conferentie belegd met de vertegenwoordigers der organisaties in het landbouwbedrijf. Van werkgevers- zoowel als van werknemerszijde werden inlichtingen verstrekt over den toestand zooals die op 't oogenblik is. Eerst werd geconfereerd met de ver tegenwoordigers uit het Oostelijk deel, onmiddellijk daarna met de afgevaar digden uit het Westelijk deel, die in grooten getale aanwezig waren. De uitspraak van den arbiter inzake deze loonovereenkomst kan binnen en kele dagen tegemoet worden gezien. Stichting Vrederust te Bergen op Zoom. Bij Kon. besluit van 18 Mei 1935 is ten aanzien van de Stichting Vrederust te Bergen op Zoom bepaald, dat a. in het gesticht voor krankzinnigen niet meer dan 287 mannelijke en 248 vrouwe lijke patiënten mogen verpleegd worden (thans resp. 221 en 195, plus gedurende het tijdvak, eindigende 1 Juli 1941, nog resp. 25 en 36 patiënten); b. in de z.g.n. open inrichting niet meer dan 157 man nen en 157 vrouwen mogen verpleegd worden (thans resp. 101 en 101, plus ge durende het tijdvak, eindigende 1 Juli 1941, nog 20 mannen en 17 vrouwen). Cp een stoof in brand geraakt. Zaterdagmorgen is te Terhole (gem. Hontenisse) de 63-jarige weduwe Die ters, die met haar kleinkind van een jaar alleen thuis was, op noodlottige wijze om het leven gekomen. Toen zij zich verwarmde aan een stoof vatten haar kleeren plotseling vlam. De vrouw vluchtte in haar angst naar bui ten, doch in de deuropening struikelde zij en viel voorover. Buren vonden 't slacht offer daar liggen. Hulp kon echter niet meer baten. De vrouw was inmiddels reeds aan de vreeselijke wonden, die zij had opgeloopen, bezweken. Het kind vond men ongedeerd in de woning. Steun voor oestervisschers. De werkloosheidssteunregeling voor de oestervisschers, welke als werkobject kent het schoonmaken van oesterperceelen is tot 1 Juli verlengd. Zeelands bevolking. De bevolking van Zeeland bestond op 31 Dec. 1933 uit 250.710 en op 31 1934 uit 251.912 zielen, alzoo een toename van 1202 zielen. Autobusdiensten. Ged. Staten van Noord-Brabant hebben vergunning verleend aan de N.V. Stoom tramweg-Mij. AntwernenBergen op ZoomTholen te Bergen op Zoom voor een autodienst van Bergen op Zoom door Vogelenzang naar Tholen. Vlissingen. Vliegongeluk. Op hel vliegveld Vlissingen heeft Zondagmiddag een vliegongeval plaats gehad, waarbij de v inzittenden, hoewel het toestel totaal ver nield werd, er nog betrekkelijk goed zijn afgekomen. In een F. K. 41 Koolhoven Taxi-toestel, de P.H.-A.J.X., behoorende aan de Na tionale Luchtvaartschool te Rotterdam, maakte de heer P. Kousemaker, afkom stig uit Middelburg met als passagier de heer Visser, een pleiziertocht van Rotter dam naar Vlissingen, Bij de landing op het vliegveld, even voor half drie, maakte de piloot tot tweemaal toe een verkeerde beweging, door inplaats van tegen den wind, met den wind mee te landen. De eer ste maal stootte 't toestel hard tegen den grond, doch de bestuurder wist zijn ma chine weer de lucht in te trekken. De tweede keer echter kwam het vliegtuig zoo hard tegen den grond, dat het één- motorige toestel door het landingsgestel zakte. De schroef en de motor raakten den grond, waardoor de machine over den kop sloeg. Het, een half jaar oud, Kool hoven-toestel werd daarbiji vernield. De schroef brak, de motor werd van het vliegtuig afgerukt, terwijl, toen het over den kop sloeg, het toestel achter de ca bine doormidden brak, zoodat de staart, de motor en verdere brokstukken overal verspreid lagen. Aangezien het ongeval nabij den Bosch- weg en den Nieuwen Vlissingschen weg plaats vond, schoot van alle kanten hulp toe. Het bleek al spoedig, dat de twee in zittenden er wonder boven wonder goed waren afgekomen. De heer Kousemaker, die een week geleden zijn vliegbrevet be haalde, was uit het toestel geslingerd, de heer Visser, die op de plaats achter den piloot was gezeten, was spoedig uit de overblijfselen bevrijd. Het bleek, dat beide personen lichte verwondingen en eenige schrammen, o.a. in het gelaat en kneu zingen hadden bekomen. Zij werden naar het restaurant op het vliegveld gebracht, waar zij voorloopig door doktoren en ver pleegsters verbonden werden. Per zieken auto zijn de beide vliegers naar het zie kenhuis te Vlissingen overgebracht. Daar bleek bij nader onderzoek, dat zij1 geen ernstige verwondingen hadden bekomen. Dater zijn zij dan ook naar huis ge bracht. De overblijfselen van de machine zijn in de vliegloods opgeborgen. Naar wij vernemen was het toestel verzekerd. Goes. Vrijdagavond kwam de Hanze bijeen. Mededeeling werd gedaan over een subsidie van f 100, welke de Kamer van Koophandel ter beschikking heeft gesteld voor een te organiseeren reclame week. Ook werd kennis genomen van de ge slaagde actie tegen de belasting op ge bouwd. Vervolgens kwam aan de orde de be spreking over de a.s. reclame-campagne, De secretaris, dhr Burgs, zette uiteen, dat het O'.m. de bedoeling is om een reclame optocht te ontwerpen, welke een beeld zou moeten geven van al hetgeen de Goe- sche middenstand voor de geheele plaat selijke samenleving beteekent. Di' zou, wanneer de zaak goed wordt opgezet, je oogen van heel wat menschen openen In aansluiting hierop zou dan een winkel week of beurs volgen. Nog ontwikkelde de secretaris een plan tot bestrijding van de uitwassen L:j het marktwezen. Besloten werd deze kwevie nog eens te bespreken met Handelsbelangen, met wel ke organisatie ook overleg zal worden ge pleegd over de reclame week. De land- en tuinbouwonderwijzers in Zeeland hebben Zaterdag officieel af scheid genomen van ir van der Plassche en ir Stevens, de vroegere consulenten, die onlangs benoemd werden tot inspec teurs, resp. van tuinbouw en landbouw. j Wegens overtreding van de Arbeids wet is proces-verbaal opgemaakt tegen J H. T. uit de L. Kerkstraat en A. P. van 't V. uit de Piccardtstraat, daar zij per soneel lieten werken buiten de uren, welke de Arbeidslijst aangaf. Gisteravond te ongeveer zes uur ont lastte zich boven Goes een onweersbui, gepaard met ontzaglijken regenval. Ook vielen er groote hagelsteenen, die zeker aan de veldgewassen wel schade zullen hebben veroorzaakt. Ook uit verschillende Zuid-Bevelandsche dorpen ontvingen wij berichten van denzelfden aard. Hier en daar werden dakramen, ruiten van broei kassen, enz. vernield. Heinkenszand. Op Zaterdag j.l. hield de handboogschutterij Soranus alhier haar jaarlijksch coucours voor het ko ningschap, dat ditmaal voor de 3e maal na het twee-jaarlijksch concours behaald werd door den heer A. de Jonge. De heer de Jonge legde daardoor beslag op het keizerschap der vereeniging. Het was 33 jaar geleden dat een schutter dezen titel wist te behalen. Door Soranus II, de doelschuttersver- eeniging werd eveneens voor het koning schap gestreden. Voor de 2de maal werd dit behaald door den heer P. Kalle. Borssele. Tot directeur van het muziek gezelschap Oefening kweekt Kunst alhier is benoemd dhr de Graaf, muziekonder wijzer te Middelburg. Oudelandc. Vrijdag vergaderde de ge meenteraad voltallig. De begrooting 1935 wordt naar den zin van Ged. Staten eenigszins gewijzigd. Van het Hoofd der O. L. school is een schrijven ingekomen dat door ouders van schoolgaande kin deren klachten zijn ingediend, omdat die kinderen door anderen met onrein wor den besmet. Besloten wordt in overleg te treden met het B. A., aan wien de woning(en), waarin bedoelde kinderen huisvesten, behooren, te doen ontsmet ten. Voor steun B is f 160 beschikbaar gesteld als de gemeente 21 bijdraagt. Besloten wordt dit te doen. Eveneens om Volgens recept van Apotheker Dumont. Slechts 52 cent per 12 stuks de steunregeling, wegens ontbrekende middelen, stop te zetten en de betrokke nen te verwijzen naar B. A. of Diaconie. lerseke. Zaterdagmiddag sloeg door het ruwe weer de zeilboot YE 102 even voor de haven van lerseke bijna geheel vol water. Het mocht het motorschip „De lijd", eigenaar de Ned. Maatschappij, ge lukken schip en bemanning binnen te brengen. Muziekconcours. Het was reeds Zaterdag voor Pinksteren alhier merkbaar dat er een belangrijke gebeurte nis op komst was. Ondanks het slechte weer der laatste dagen, werd 's morgens reeds begonnen met de versiering der straten. Het concoursterrein was op en kele kleinigheden na al in orde en des avonds gaven de vereenigingen Rillandia van Rilland, E.M.M. van Kruiningen en de plaatselijke fanfare „Mczart" een con cert op de Paardenmarkt. Er heerschte een gezellige drukte, zoodat na afloop van de concerten de feeststemming er reeds inzat. De tweede Pinksterdag is voor lerseke een waar succes geworden. Reeds vroeg heerschte er een gezellige drukte. De deel nemende vereenigingen kwamen per auto bus en motorboot binnen en weldra klon ken de opwekkende tonen der fanfare's door Ierseke's straten, hetwelk veel pu bliek op de been bracht en vooral in de omgeving van het Raadhuis, waar de of ficieels ontvangst zou plaats hebben. Te ruim 11 uur werden de besturen der I aanwezige vereenigingen, de jury, be staande uit de heeren: D. Speets te Sant poort, H. W. de Ronde te Rotterdam en J. J. Hermans te 's Hertogenbosch, benevens j de regelingscommissie op het gemeente huis welkom geheeten door den burge meester, dhr H. G. J. Gunning. Het was hem een aangename taak in deze donkere tijden het 45-jarig jubileum van ons „Mozart" te mogen herdenken op deze plaats. We kunnen wel zooiets als muziek gebruiken. Muziek is sedert oude tijden een opwekking voor den mensch. Hoe dikwijls heft de goede muziek ons niet op en maakt ons voor een oogenblik vrij' van maatschappelijke en andere zor gen. Spr. hoopt dat het een welgeslaagde dag mag zijn en dat weer en publiek mo gen meewerken en de verschillende ver eenigingen nog lang mogen denken aan dit goed geslaagde feest. De voorzitter van den Bond, de heer G. F1 i p s e te Wissenkerke, dankt dhr Gun ning voor zijn welgekozen woorden. Een lid van den Gunning-stam kan niet an ders dan voor muziek voelen. Is niet uit zijn familie afkomstig het ons welbekende gedicht: „Ga niet alleen door 't leven"? We zijn allen enthousiast hier gekomen, daar we weten dat lerseke gastvrij en gul is. Na den heer Flipse sprak de eere-voor- zitter van den Bond, dhr H. Blok van Kapelle hartelijke woorden van dank tot burgemeester Gunning en bood hem het eere-lidmaatschap van den Bond aan. Spr. wees op het zeldzaam hooge getal (n.l. 27 van de 34 bij den Bond aangeslo ten vereenigingen) hetwelk dezen dag de gemeente bezoekt. De heer Manneke, voorzitter van „Mo zart", dankte voor alle goede woorden. Hierna werd de eerewijn rondgediend en een dronk uitgebracht op het welslagen van den 17en muziekwedstrijd van den Zeeuwschen Bond van Harmonie- en Fanfarevereenigingen. Hierna werd op de Paardenmarkt de Bondsmarsch en de F. X. Mannhardt- marsch door de aanwezigen uitgevoerd en de stoet opgesteld, welke door de Wijn gaardstraat, Bepelstraat, Dreef, naar het concoursterrein marcheerde. Hier aan gekomen werd direct een aanvang ge maakt met den wedstrijd. De uitslag hier van is als volgt: 4e afd. fanfare: 2e pr. Gon Amore, Hoe- dekenskerke 151 p.; De Echo, Wilhelmi- nadorp 149 p.; Prinses Juliana, Baarland 148 p.; Ons Genoegen, Nisse 134 p. 4e afd. Harmonie: 3e pr. A.D.V..E.N.- D.O., Wolfaartsdijk, 146 p. 3e afd. Fanfare: 2e pr.: Oefening kweekt kunst, Wemeldinge 149 p. 3e afd. Harmonie: le pr. Eendracht maakt macht, Kortgene 172 p.; Wilhel- mina, Golijnsplaat 172 p. 2e afd. Fanfare: le pr. Excelsior, Kloe- tinge 170 p.; 2e pr. Arnes Genoegen, Ar- nemuiden 162 p. le afd. Fanfare: le pr. Rillandia te Ril land 176 p.; Mozart. lerseke 176 p.; Ons Genoegen, Kamperland 170 p.; Ons Ge noegen, Kapelle 168 p.; Excelsior, 's H. Arendskerke 168 p.; 2e pr. Gon Affes- zione, Kwadendamme 163 p.; Eendracht maakt macht, Kruiningen, 156 p.; Vlijt en Volharding, Souburg, 152 p., Euterpe, Heinkenszand 151 p. Afd. Uitmuntendheid Fanfare: 2e pr. Oefening na den arbeid, Middelburg 159 p.; Oefening na den arbeid, N. en St. Joosland, 159 p.; 3e pr. Oefening en Uit spanning, Kattendijke 129 p. Eere-afd. fanfare: le pr. Oefening na den arbeid, Ritthem, 189 p. met lof en wisselbeker; Excelsior, Middelburg 183 p.; Scheldegalm, Hansweert 179 p. Superieure afd. Harmonie: le pr.: Apollo, Wissekerke 185 p. Jammer, dat even voor de bekendma king der behaalde prijzen zich een he vige stortbui over lerseke ontlastte. Maar toen deze weer over was, kwam evenals het spreekwoord zegt: na regen komt zon neschijn en was op een enkel nat pak na, dit leed weer geleden. Na het concours werd op de Paarden markt nogmaald de F. X. Mannhardt- marsch gespeeld onder leiding van den Bondsvoorzitter en verspreidden de gezel schappen zich door alle hoeken der ge meente om de burgers een atenttie, die zeer op prijs werd gesteld, aan huis te brengen voor de gulle ontvangst. „Rillandia" had inmiddels plaats geno men op de tent op de Paardenmarkt, om de concertenreeks welke nu volgde te ope nen. Vervolgens speelde hier nog „Apollo" van Wissenkerke en „Mozart". Hierna volgde een schitterend vuurwerk, waar mede dit muziekfeest werd gesloten. Er heerschte nog lang een gezellige drukte. Waarde. Eenige jongelui uit België zijn dezer dagen toen ze met een scheepje naar Vlissingen voeren alhier tegen den dijk geslagen. Het roer was stuk enz., zoodat zij genoodzaakt waren hier te blij ven. Veere. Alhier werd gistermiddag de jaarlijksche zendingsbijeenkomst gehou den, uitgaande van de Classis Middelburg der Geref. Kerken, gedeeltelijk op het terrein rondom de Groote Kerk, gedeelte lijk in het schip der Kerk zelf, waarvan het gebruik door de betrokken autoriteiten welwillend was toegestaan. De opkomst was, in aanmerking geno men de wisselvallige weersgesteldheid, zeer bevredigend. De samenkomst stond onder leiding van Ds W. F. M. lindeboom van Serooskerke, door wien, na de opening, een woord van welkom werd gesproken, gevolgd door een toespraak, waarin het zendingswerk reeds aanstonds in het middelpunt werd ge steld. Vervolgens deed ds A. H. Oussoren van Middelburg mededeelingen over het zen dingsterrein, onder opwekking tot blijven- den, krachtigen steun. Na de pauze, terwijl de aanwezigen in middels in het gebouw een plaats hadden gevonden, verkreeg Prof. Dr K. Schilder van Kampen het woord en sprak over: Beneden-wateren en Boven-wateren. Uitgaande van Ezechiël 39 en 47 sprak hij over de wateren van Gods algemeene goedertierenheid, waaruit alle menschen leven, doch die geen waarachtig leven schenken, indien niet gedronken wordt van de wateren van Gods vernieuwende genade in Jezus Christus. Nadat Ds Dindeboom een slot- en dank woord had gesproken, werd de samen komst beëindigd met gemeenschappelijk gezang en gebed. Zoutelande. Zaterdagmiddag verga derde de Raad. Ingekomen was een schrij ven van Ged. Staten, waarin werd mee gedeeld, dat zij de wegen in de gemeente Zoutelande niet in klassen willen in- deelen. In beginsel werd besloten verscheidene voetpaden aan het openbaar verkeer te onttrekken. Besloten werd aan de Ver eeniging „Kinderzorg" te Middelburg kosteloos kampeerterrein af te staan. Het voorschot op de vergoeding ingevolge artikel 101 der Lager-Onderwijswet voor 1935, werd op f920.vastgesteld. Besloten werd voor de verharding van den Molenweg f 10.280 te leenen van de Coöp. Boerenleenbank alhier, tegen een rente van 3.9 en het overtollige kas geld bij genoemde bank te beleggen. Vervolgens werd de baatbelasting in zake de verharding van den Oostweg vastgesteld. De verharding heeft gekost f 6989,48 waarvan f3233,72 op de belang hebbenden zal worden verhaald. In verband met de kosten der werk verschaffing werd de begrooting 1935 ge wijzigd, en de post kosten werkverschaf- fing met f 1000 verhoogd. Biggekerke. Maandagmiddag werd uit gaande van den Classikalen Zendingsraad der Ned. Herv. Kerk op „Valkenisse" het Walchersch Zendingsfeest gehouden. Aanvankelijk, onder mooi weer,in de open lucht begonnen, deed een onweersbui, ge paard gaande met veel regen, tijdens de toespraak van den eersten spreker, de aanwezigen vluchten in een in aanbouw zijnde schuur, waar de samenkomst ver der werd voorgezet. Ds D. G. Spijkerboer van O. en W. Souburg, voorz. van den G. Z. R., opende met schriftlezing en gebed en sprak een openingswoord naar aan leiding van Matth. 15 2128. De K. J. Brouwer, zendingsdirector, sprak over het onderwerp: „Gehoorzaam heid en Dankbaarheid". Dhr B. de Jager hield een vertelling voor kinderen en ver haalde: „Van een bruinen jongen, die zijn vijanden liefhad". Ds J. W. van Kooten van Koudekerke behandelde het onderwerp: „Wat heeft de zending te zeggen tot de jeugd", ter wijl Ds W. J. J. Bakker van Meliskerke een slotwoord sprak en met dankgebed eindigde. Een Middelburgsch gezelschapje, onder leiding van dhr F. Geldof, begeleidde den zang en deed ook in de pauzen zich hoo- ren. Terneuzen. Door koe aangeval- 1 e n. Dezer dagen moest geneeskundige hulp worden ingeroepen voor de vrouw van den werkman D., wonende in den Pierssenspolderstraat, welke, terwijl zij op den dijk achter de woning bezig was de wasch op te hangen, door een koe was aangevallen. Het dier stootte haar zoodanig, dat de vrouw over een daar staand muurtje viel, en bloedend uit den mond moest worden opgenomen. Hulst. Alhier brak omstreeks zes uur gisteravond een hevig noodweer los. Ver scheidene boomen in de omgeving van Heikant waren als luciferstokjes afge knapt. Voorts werden tal van daken be schadigd. De te velde staande gewassen, vooral de bieten, hadden veel te lijden. Axel. De AnitDRev. Kiesvereeniging „Nederland en Oranje" was Vrijdag j.l. in algemeene vergadering bijeen onder leiding van haar voorzitter, den heer W. A. den Boggende. De voorzitter gaf een overzicht van de gehouden verkiezing voor de Prov. Staten. Hieruit bleek, dat hier goed A.R. gestemd is. Toch is het zaak voortdurend met den propaganda- arbeid voort te gaan. De z.g. neutrale pers wordt in de Ghr. gezinnen nog veel te veel gelezen. Spreker wekte met nadruk op tot 'het doen van huisbezoek. Spreker ver trouwt dat al onze menschen bij de Ge meenteraadsverkiezingen trouw zullen zijn en zullen stemmen op lijst 6. Als spreker voerde vervolgens het woord de heer I. van Harn, hoofd der Ghr. school te Spui, die in een met vuur en overtuiging voorgedragen rede opwek te toit trouw ook bij de a.s. gemeente raadsverkiezing. Voetbal. Hansweert. Zaterdagmiddag speelden alhier Hansweertsche Boys Juniores tegen Kapelle Juniores. Eerstgenoemde club wist hier een groote 91 overwinning te boeken. Kapelle. Zaterdagavond speelde Ka pelle I haar tweede competitiewedstrijd tegen Kruiningen. Kapelle behaalde een 72 overwinning. lerseke. Zaterdagcompetitie. Wemeldinge Ilerseke II. Rust 21 voor lerseke II. Eind 32 in 't voordeel van eerstgenoemde. Westkapelle. Uitslag van de Maandag alhier gehouden serie voetbalwedstrijden: Wedstrijd A: Noormannen IR.G.V. I 2—0. Wedstrijd B: E.M.M. IDomburg I 2—0. Wedstrijd G: D'omburg IR.G.V. I 1—0. Wedstrijd D: E.M.M. INoormannen I 6—0. Resultaat: E.M.M. le prijs zilveren be ker; Noormannen 2e prijs zilveren lau werkrans; Domburg 3e pr. zliveren lau wertak; R.G.V. 4e pr. zilveren medaille. Axel. Gisteren 2en Pinksterdag speel den alhier Axel I—Goes I voor de pro motie 3e klasse. Goes I won met 43. Chr. Ned. Voetbalbond afd. XIII. Bij schitterend zomerweer is gisteren te Dordrecht de Westelijke Bondsdag gehou den. Na de opening door den bondsvoor zitter, 's morgens 8,15 in het G. J. M. V.- gebouw, vertrokken allen naar de terrei- Eischi dit merk!

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1935 | | pagina 2