AKKERTJES Neem toch 'n "AKKERTJE" Rechtszaken Land- en Tuinbouw Gemengd Nieuws Afloop Aanbestedingen, Verkoopingen enz. en al die klachten en bezwaren zullen verdwijnen, dank zij de buitengewone samenstelling van Apoth Dumont, waarmede de "AKKERTJES" zijn gevuld. En.... Ze zijn onschadeli|k. Ge proeft niets, Uw maag raakt niet van streek, ze glijden naar binnen. Volgens recept van Apotheker Dumont Metalen zak-etui met 3 stuks 20 cent. Glazen kokertje met 12 stuks 52cent. Tweejarige geiten, 3 stuks: le pr. P. Goedbloed, 2e pr. C. Bosselaar. Driejarige en oudere geiten, 8 stuks: le pr. P. Joziasse, 2e pr. A. Versluijs, 3e pr. P. Joiasse, 4e pr. A. Versluijs. Eén geit, eig. A. Versluijs, werd opge nomen in het Prov. Stamboek. Bioaekerke. In de zitting van het hoofdstembureau werden de candidaten- lijsten voor de gemeenteraadsverkiezing op 19 Juni a.s. als volgt genummerd: 1. vrije lijst, 2. Staatk. Geref. partij, 3. Chr. Hist., 4. Anti-Rev. De inzameling voor het op te rich ten gedenkteeken voor H. M. de Konin gin-Moeder heeft opgebracht f 18. (Be langeloos bericht). Oostkapelle. Woensdagmiddag werd al hier op het terrein van dhr H. de Kam, de jaarlijksche geitenkeuring gehouden, uitgaande van de Prov. Vereen. Bij deze keuring, waar veel belangstelling voor uestond, traden als keurmeesters op dhrn Sietema en Versluis. Aangevoerd waren 41 dieren, waar onder 11 lammeren. De uitslag was als volgt: Groep I, stam boekgeiten: le pr. C. Wattel, 2e pr. J. Wattel. Groep II, volbloedlammeren: le pr. C. Wattel, 2e pr. P. de Kam Andrz.; 3e pr. A. Louwerse Wz. Groep III, geiten, 3 of meermalen ge- lamd: le pr. Herm. Wondergem, 2e pr. P. A. Adriaanse, 3e pr. J. Wattel, 4e pr. D. Coppoolse. Groep IV, 2-jarige geiten: le pr. A. Pattenier, 2e prijs W. Vos, 3e prijs B. Gorbijn. Groep V, 1-jarige geiten: le prijs J. Janse Jz., 2e pr. P. Adriaanse. Groep VI, overloopers: le pr. B. Cor- bijn, 2e pr. G. Schoe. Groep VII, lammeren: le pr. Herm. Wondergem, 2e pr. L. Riemens, 3e pr. Joh. Wondergem. Arnemuiden. Dinsdagmiddag had een dochtertje van J. A. alhier het ongeluk, te vallen, waardoor het ongelukkigerwijs haar linkerarmpje voor de tweede maal in een kort tijdsbestejk brak. Voor onder zoek is het kind naar het ziekenhuis te Middelburg geweest, waaruit het later weer naar huis is terug gekeerd. Kortgene. De nummering van de can- didatenlijsten voor de a.s. gemeenteraads verkiezing is als volgt: 1. Ghr. Hist., 2. Staatk. Geref. partij, 3. Anti-Rev., 4. vrije lijst. St. Maartensdijk. Woensdagmiddag j.l. kwamen de ingelanden van 't waterschap „St. Maartensdijk" in een buitengewone ledenvergadering bijeen. Als eenig punt vermeldde de agenda de benoeming van een ontvanger-griffier. De huidige func tionaris, dhr J. Polderman, had n.l. tegen 1 Sept. a.s. ontslag aangevraagd uit zijn betrekking. Namens de ingelanden bracht de dijkgraaf, dhr W. Kloet, den heer Polderman den groeten dank van het waterschap over voor de kundige, bekwa me en correcte wijze, waarop hij' gedu rende 45 jaar de belangen van den pol der heeft behartigd. Hij hoopte, dat dhr Polderman nog vele jaren van zijn wel verdiend pensioen zal mogen genieten. Bij de daarna gevolgde stemming voor een nieuwen ontvanger-griffier, werd met 37 van de 39 uitgebrachte st. 'benoemd dhr N. Polderman, een zoon van den af getreden functionaris. Stavenisse. In de j.l. Woensdagmiddag gehouden jaarvergadering van ingelan den van den Nieuwen Polder (annex Sta venisse) werd de rekening over 't dienst jaar 1934-'3'5 in ontvangsten vastgesteld op f 27.829,71 en in uitg. op f 26.434,53. Batig saldo alzoo van f 1395,18. De be grooting voor het dienstjaar 1935-'36 werd in ontvangsten en uitgaven vastge steld op f 476.793. Besloten werd het dijk- geschot met f 1 per H.A. te verlagen en te brengen op f 26 per H.A. Op den staat van aanbeveling voor de benoeming van een gezworene werden ge plaatst de heeren A. v. d. Slikke (aftr.), A. P. Geluk en W. A. Steendijk Gz. i Tholen. Dinsdag kwam de Oranjever- eeniging, onder leiding van Dr Veltenaar in algemeene vergadering bijeen. Na een opwekkend woord tot trouw en liefde tot ons Oranjehuis, memoreerde de voorzit ter de groote verdiensten voor de ver- eeniging der heeren pastoor Ontzig en van Mechelen, die wegens vertrek ons hebben verlaten en het bedanken als be stuursleden der heeren van Liere en S. Schot. Inzonderheid den heer van Liere bond spr. op het hart, de aan hem toe vertrouwde jeugd, op 't drievoudig snoer „God, Nederland en Oranje" te wijzen, dat ons allen samensnoert. Spr. riep het welkom toe aan pastoor Schramer, die voor de eerste maal de vergadering bij woonde en dankte verder de bevolking van Tholen, welke op den jaardag der Prinses gehoor had gegeven aan den oproep tot vlaggen en wekte allen op, op 31 Aug. a.s. toch vooral onze nationale driekleur te doen wapperen langs de stra ten. Uit de verslagen van secretaris en pen ningmeester bleek, dat het aantal leden eenigszins is terug geloopen en dat een batig saldo over 1934 is te boeken van f 67,58. Een uitvoerige bespreking vond plaats over het program van 31 Aug. a.s. De heer mr Wolfensberger meende, dat het dalen van het ledental hoofdzakelijk te wijten is aan het feit, dat te veel ge dacht wordt aan kinderspelen en dat te weinig voor volwassenen wordt gegeven. De opzet van het feest moet zoo zijn, aldus spr., dat de geheele burgerij hier aan wat heeft en mee kan doen. Door den penningmeester werd opgemerkt, dat hij er niet voor te vinden zal zijn, de uit gaven grooter te maken, dan de kas kan dragen. Dhr Moelker merkte op, dat velen in Tholen weer eens een echt ouderwetsch feest wenschen. Andere leden brachten de wenschelijkheid naar voren, dat het bestuur zijn medewerking zal verleenen tot het verkrijgen van dansmuziek, al is het dan in besloten kring. Door den voor zitter werd geantwoord, dat hiertoe het bestuur nooit medewerking wil en kan verleenen, wij hebben onze Oranje-ver- eeniging hoog te houden en ons niet te begeven op wegen, die de onze niet zijn. Velen in Tholen vinden het bestuur te eng, nog meerderen meenen, dat het te ruim is, spr. is niet tegen feesten, mits niet strijdig met de goede zeden. Tot bestuursleden werden herkozen de heeren J. van Elsacker en P. W. Ornee, en gekozen in beide vacatures de heeren mr Wolfensberger en dr Looysen. Tot kascommissie de heeren Smit, Krijger, en Amsing. Onder leiding van den heer C. H. A. Stoutjesdijk kwam Woensdagavond de Veilings vereen. „De Eendracht" alhier in algem. vergadering bijeen. Uit het ver slag van den kassier bleek, dat in 1934 voor een bedrag van f 53.381,28 geveild is. Het verlies is f 413,02 met een af schrijving van f 1302,21, zoodat er zuiver een 'winst gemaakt is van f 900. De bezit tingen vertegenwoordigen een waarde van f 18.114,66. De contributie werd be paald op f 1, en het percentage op 5 en 3 pet. De aftredende bestuursleden wer den herbenoemd. Eenige inlichtingen werden door den kassier gegeven over de bestrijding van den coloradokever. Aangeraden werd aan hen, die aardappelen willen veilen, een nieuwe vergunning aan te vragen. Ge zien de resultaten, werd den telers aan geraden om, indien zij goede prijzen wil len maken, hun aardappelen beslist te veilen. Voetbal. Middelburg. Woensdagavond had op het gemeentelijk sportterrein te Middel burg de derde nederlaagwedstrijd plaats om den zilveren beker, uitgeloofd ter eere van het éénjarig bestaan van „de Ouwe Schoen", ditmaal tusschen D.O.S. en V.V. V.V.V. uit Vlissingen. D.O.S. won met 5 —1. Tusschen de veteranenelftallen Oud- Middelburg en E.M.V.V.Y. zal thans een beslissingswedstrijd worden gespeeld. Na afloop had op de Markt een concert plaats van het Middelburgsch Muziek korps en wel van 1011 uur. Het mooie weer was zeker aanleiding tot groote be langstelling. Goes. Gisterenmiddag speelde de Chr voetbalvereen. S.D.O. alhier een vriend- schappelijken wedstrijd tegen een sterk militair elftal uit Middelburg. Ruststand 20, eindstand 61, beide voor het mi litair elftal. Wemeldinge. Donderdag speelde de v.v. Wemeldinge I een vriendschappelijke wedstrijd tegen Goes II. Goes won met 4—1. Souburg. Woensdagavond werd een competitiewedstrijd gespeeld alhier door S. V. S. I van Souburg en Hermes II van Middelburg met als uitslag 19<1. Oostkapelle. Donderdagmiddag speelde Oostkapelle II tegen Noormannen II van Westkapelle. Ruststand 22. Eindstand 36 in het voordeel van Noormannen II. Kortgene. Donderdagmiddag speelden de juniores van de voetbalvereeniging D'. V. O. op Houtrust. D. V. O. II speelde te gen D V. O'. III. Uitslag 53 voor D. V O. II. Ruststand 41. Wissenkerke. Blauw Wit van Wissen- kerke gecombineerd met K.V.V. van Kamperland speelden op Hemelvaarts dag tegen Wolphaartsdijk I. Uitslag 21 voor Wolphaartsdijk. Korfbal. VLssingen. Op het terrein van de korf- balverei-: Madjoe te Vlissingen had giste -i ie derde korfbaldag plaats, waaraan in totaal 21 vereenigingen deel namen, w.o. drie uit "Westelijk Noord- Brabant en de andere uit verschillende plaatsen in Zeeland, Er werd naar de krachten der vereeni gingen in twee af deelingen gespeeld. In het tweede elftal kwam Madjoe II spoedig bovenaan en behaalde den eersten prijs. In de eerste afdeeling was de span ning groot en ging het ten slotte tusschen Zelandia uit Hansweert, Excelsior uit Zierikzee en Madjoe I. Nadat Zelandia in een fraaien wed strijd met 21 van Madjoe had gewonnen stond het gelijk met Excelsior,n.l. in 4 wedstrijden 7 punten. Met strafworpen moest ten slotte be paald worden, dat Zelandia den eersten prijs had, Excelsior den tweeden en Mad joe den derden prijs. KON ZIJN SCHOENEN NIET DICHT- RIJGEN. Rheumatische pijnen nu volkomen verdwenen. Hier hebt ge het voorbeeld van een man, wiens been gezwollen en uiterst pijnlijk was. In één maand waren zijn klachten volkomen verdwenen. Ziehier zijn brief: „Uw Kruschen Salts heeft mij meer goed gedaan, dan eenig ander middel. Mijn rechterbeen deed mij steeds pijn, soms meer, soms minder en dat bleef zoo gedurende de laatste 5 jaren. Mijn been was gezwollen en steeds pijnlijk, maar na één maand Kruschen Salts gebruikt te hebben voelde ik mij een ander mensch. De pijnlijkheid verdween, tegelijk met de zwelling. Voordat ik met Kruschen Salts begon, kon ik mijn schoenen niet dicht- rijgen, terwijl ik er nu, na een maand, niet de minste last meer mee heb. Ik schrijf U om U te zeggen, dat ik Kru schen Salts als het beste middel beschouw dat ik ooit genomen heb." G. A. P. Wanneer ge snelle en afdoende ver lichting van uw rheumatische pijnen wenscht, begin dan morgen, of beter nog vandaag, met Kruschen Salts. De 6 ver schillende zouten, waaruit Kruschen Salts bestaat, zorgen door de aansporende wer king op lever, nieren en ingewanden, dat urinezuur en andere opgehoopte afval stoffen, die het bloed verontreinigen, en de oorzaak der pijnen zijn, langs de na tuurlijke kanalen volkomen uit 't lichaam worden verwijderd. Met het wegnemen der oorzaak verdwijnen tevens de pijnen, terwijl tegelijkertijd Uw geheele gezond heidstoestand enorm zal verbeteren. Weg de rheumatische pijnen en stralende ge zondheid voor één cent per dag. Kruschen Salts is uitsluitend verkrijg baar bij alle apothekers en drogisten a f 0,90 en f 1,60 per flacon, omzetbelasting inbegrepen. Let op, dat op het etiket op de flesch zoowel als op de buitenverpak king, de naam Rowntree Handels Maat schappij voorkomt. (Adv.) Het faillissement van Marinus Kole, handelaar in tabak en sigaren, wonende te Kloetinge, Curator Mr A. L. W. van Heel, fe Goes, is geëindigd door de ver bindend geworden eenige uitdeelingslijst met een uitkeering van 12,28 pet. aan de concurrente schuldeischers. Faillissementen. Door de Rechtbank te Middelburg is failliet ver klaard: P. F. Maas, koopman in fruit en eieren, wonende te Vlissingen, Schelde- straat. Rechter-commissaris: Mr A. v. d. Hoop, rechter. Curator: Mr G. J. H. Ver- Loom, advocaat te Middelburg. Zuivelexport naar Duitschland stopgezet. Naar de „Nieuwe Koerier" verneemt, hebben de groote zuivelexportvereenigin- gen in ons land den uitvoer naar Duitsch land moeten stopzetten, daar zij niet vol doende garantie kunnen verkrijgen voor de risico's van betaling. Het onweer. Tijdens een langdurig en hevig onweer sloeg Woensdagmiddag de bliksem in de Geref. school te Kootwijk. Toen men even later bemerkte, dat er brand was uitge broken, verlieten de schoolkinderen, die tijdens het inslaan heel kalm gebleven waren, onder toezicht der onderwijzers de school. D'e Barneveldsche brandweer, die vlug bij den brand aanwezig was, kon wegens gebrek aan water, weinig uitrichten. De school is geheel afgebrand. Gelukkig is men erin geslaagd het kerkgebouw, dat in de nabijheid der school staat, te be houden. Woensdagmiddag woedde een zwaar onweer te Oss en omgeving, gepaard gaande met zwaren hagelslag. Ook te Gef- fen woedde het onweer met groote hevig heid. De bliksem sloeg daar in de boer derij van de weduwe v. d. D. De boerderij was in korten tijd één vuurzee. Alles kwam in de vlammen om. i Tijdens een hevig onweer sloeg de bliksem in de kapitale boerderij van den heer T. te Zelhem. De gebouwen gingen in vlammen op. Te Sprang sloeg de bliksem in de groote boerderij van den landbouwer W. Kuijsten, mede bewoond door de gezin nen v. d. Schans en Kamerman. In een oogwenk stond het met riet gedekte ge bouw in lichte laaie. Zoo snel grepen de vlammen om zich heen, dat geen enkel ge zin iets kon redden. Een 17-jarige zoon, en een 14~jarige dochter van dhr v, d. Schans werden door den bliksem getroffen, doch geluk kig bleken zij geen ernstig letsel te heb ben bekomen. 1 Boven Vlijmen was het onweer zoo hevig dat de bewoners zich nauwelijks kunnen herinneren ooit een dergelijk noodweer te hebben meegemaakt. De bliksem is in de boerderij van den land bouwer II. van Dal geslagen. In korten tijd stond'de geheele woning in vlammen. Zwaar weer was het ook in de om geving van Utreoht. Het onweer, dat ver gezeld ging van hevige plasregens en ha gelbuien, hield ongeveer twee uur aan. Er is vrij veel schade toegebracht aan plan ten en gewassen door den hagel. Steenen van de bekende duiven-eieren-grootte zijn er gevallen en heel wat vruchtboomen zijn danig ontbladerd door de felle stee nen. In den nacht van Woensdag op Donderdag heeft boven Zuid-Limburg een onweer gewoed, gepaard gaande met een wolkbreuk. De geweldige wolkbreuk boven den Pietersberg deed een aantal woeste berg- stroomen ontstaan, welke in hun stroom gebied alles vernielden en meevoerden. Steenklompen van 100 kilo zwaar wer den meegesleurd en vernielden alles wat zij op hun weg ontmoetten. Bijna alle tuingewassen zijn vernield. In de landerijen zijn gaten gespoeld tot 1 M. diepte. De lager gelegen tuinlanden vormen een woestenij. De salade- en aard appelvelden liggen tot een halven meter diep onder den modder bedolven. De misdadigersbende te Oss. Op last van den opperwachtmees ter v. d. Beek te Uden werd te Tilburg gearresteerd J. K., verzekeringsagent al daar. Deze was vroeger stationschef der Ned. Spoorwegen te Uden. Echter wegens ver duistering van gelden werd hij uit deze betrekking oneervol ontslagen. Hij wordt ervan verdacht in relatie te hebben ge staan met de inbrekers van Oss, aan wie hij inlichtingen verschafte. Als verzeke ringsagent sloot hij brandverzekeringen af op huizen in Oss en omgeving. Na eenigen tijd gaf hij zijn handlangers op dracht, een bepaald huis in brand te ste ken: Als taxateur ontving hij dan 1 pet. der uit te betalen schadevergoeding. De marechaussee te Uden arresteerde ook den 28-jarigen van D., expediteur en den 30-jarigen T. L., monteur, die sedert eenige maanden een expeditiebedrijf te Uden hadden gevestigd. Bij een gister morgen plaats gehad hebbende huiszoe king werd een volledig arsenaal van auto- onderdeelen, fietsbanden, enz. gevonden, afkomstig van diefstal. Beiden hebben bekend, er des nachts meermalen op uit getrokken te zijn om uit langs den weg staande benzinepompen benzine af te tap pen. Bovendien worden zij ervan ver dacht,, diensten te hebben bewezen en goederen te hebben vervoerd voor de Os- sche inbrekersbende. Tientallen jaren heeft het Ossche mis- dadigers-milieu zijn schrikbewind kun nen voeren. In één jaar tijd heeft de bri gade-commandant, de opperwachtmeester Mintjes, kans gezien, om deze broed plaats van misdadigheid op radicale wijze uit te roeien. De OsSche burgerij is haar kranige brigade en met name haar commandant en den wachtmeesters De Gier en v. d. Weerd grooten dank verschuldigd, voor de wijze, waarop zij het zuiveringspro ces hebben voltrokken. Auto-ongeval. Bij Koedijk is een auto waarin twee personen waren gezeten over den kop geslagen en in het kanaal terecht gekomen. Beiden konden uit den wagen worden bevrijd, een van hen was slechts licht gewond. Gasexplosie bij' Dres den. Woensdagmiddag heeft in een huis van twee verdiepingen, dat door acht fa milies bewoond wordt, in het nabij Dres den gelegen Reichenau, een hevige ont ploffing plaats gehad. Een der bewoners van het huis, de 51- jarige Quark, had door middel van gas zelfmoord gepleegd. Op den gasreuk af komend, drukte de bewoner van een der andere woningen in het huis op een knop van de electrische schel en Quark's wo ning. Waarschijnlijk door de daardoor (overspringende electrische vonken ont stond een hevige explosie, die de geheele voorgevel van het huis deed instorten. Een 75-jaar oude vrouw werd op slag gedood, twee personen werden zwaar ge wond. Kind door een autobus overreden. Woensdagmiddag is te Enschedé een droevig ongeluk gebeurd Eén ongeveer 5-jarig jongetje stak plot seling den weg over en werd door een autobus gegrepen. Een der voorwielen ging over het hoofd van het kind, zoodat de dood bijna onmiddellijk intrad. Smokkelhandel aan de grens. De smokkelhandel aan de Bel gischNederlandsche grens duurt on verminderd voort. Over onze grenzen, enkele meters voor bij' de grenslijn, verrijzen in den laatsten tijd vooral in het onbewoond, eenzaam terrein op Belgisch grondgebied kee- ten, waarin levendige handel wordt ge dreven in suiker, margarine, spiritua- lieën, bouillonblokjes enz., alle zeer ge wilde artikelen voor den smokkelhandel op Nederland. Er heerscht daar vooral in het avond uur een groote drukte met het inkoopen en gereedmaken van de pakken, waar mede de smokkelaars straks langs onge baande wegen, duistere paadjes door bosch, moeras en struikgewas de grens en de douanebeambten hopen te passeeren. Dit lukt echter niet altijd en vaak valt de smokkelwaar in,handen van de kom miezen, In de buurtschap Millert bij Weert werden drie wielrijders uit Venlo aange houden met drie rijwielen en 180 k.g. Belgische margarine. In de buurt Rosveld bij Weert word een inwoner van Nederweert aangehouden, die per rijwiel 80 k.g. Belgische marga rine vervoerde. Margarine en rijwiel wer den in beslag genomen, terwijl tegen den vervoerder proces-verbaal werd opge maakt. In Maarheeze bij: Weert werd door de kommiezen bij enkele ingezetenen huis visitatie gedaan met gevolg, dat in beslag werden genomen resp. 100 K.G. Belgische suiker, 36 k.g. margarine, 4000 beekjes sigarettenpapier, 40 k.g. suiker en 30 k.g. boter. In Budel werden drie inwoners van Helmond aangehouden die 120 k.g. mar garine vervoerden. Margarine en 3 rijwie len werden in beslag genomen en 3 ver balen genoteerd vcor de smokkelaars. In Weert werden aangehouden 200 k.g. suiker, 240 k.g. margarine en 9 rijwielen, terwijl enkele personen konden geverbali seerd worden. Nog werden door de kommiezen in Bu del aangehouden 200 k.g. Belgische mar garine en 50 k.g. suiker, benevens 5 rij wielen van Somersche en Helmondsche smokkelaars, die geverbaliseerd konden worden. Alles in de laatste twee dagen. Verkeersongeval. Te Hil versum heeft een verkeersongeluk plaats gehad, dat betrekkelijk nog goed is afge- loopen. Een auto bestuurd door de echt- genoote van den directeur van het, dia- conessenhuis kwam in botsing met een 10-jarige fietser. De jongen liep een buil aan het achterhoofd op, terwijl zijn rij>- wiel werd beschadigd. De bestuurster is door deze aanrijding blijkbaar geheel in de war geraakt. De auto slingerde over den weg en reed den heer Vrijdag, hoofd inspecteur bij- de Hilversumsche politie, van achteren aan. De heer Vrijdag werd met kracht van zijn fiets geslingerd en kwam eenige meters verder via een hekje in een tuintje terecht. De inspecteur werd naar het diacones- senhuis overgebracht en kon later naar huis worden vervoerd. Zijn rijwiel werd vernield, terwijl ook de auto licht bescha digd werd. 'Het motorongeluk te Driehuis. De motorrijder Jacobs, die Zondag j.l. le Driehuis een ernstig on geval veroorzaakte en daarbij zelf zwaar gewond werd, is aan de gevolgen overle den. Hij laat een vrouw en vijf kinde ren na. De malversaties te Hil- 1 e g o m. Het onderzoek naar de malver saties, die bij1 de arbeidsbeurs te Hilver sum aan het licht zijn gekomen en waar voor de directeur dezer dagen werd ge arresteerd, is nog in vollen gang. Hoewel nog niet met zekerheid valt te zeggen, voor welke bedragen de gemeente en het Rijk benadeeld zijn, is reeds gebleken, dat de heer V. zich een bedrag van circa f 2000 rechtstreeks uit de kas der steun gelden heeft toegeëigend. Waarschijnlijk zal van Rijkswege iemand worden aange nomen om voorloopig althans de admini stratie der diensten, waarbij op zulk een grove wijze is geknoeid, te voeren. Rilland. Woensdag werden alhier ten overstaan van Notaris J. G. Kram, in het openbaar verkocht twee woonhuizen met garage, schuurtje, erf en tuin, groot 10 A. 20 c.A., eigendom van dhr J. F. Ogier. Kooper dhr M. Boonman voor f 5190. lerseke. Door de gemeente is aanbe steed het leveren van ongeveer 500 zak ken kalk, waarvoor laagste inschrijver was de firma Luiten te Lekkerkerk voor f 0.45 de gele en f 0.55 de witte kalk. Souburg. Door notaris J. L. van der Harst is in het openbaar verkocht: hel huis en tuin aan de Nieuwstraat, gemerkt 65 in de gemeente O.- en W.-Souburg, groot 1 A. 66 c.A. In koop toegewezen aan D. Kwaak, onderwijzer te Vlissin gen q.q. voor f 2400. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 1 Juni: Zwakke tot matige veranderlijke wind, afnemende bewolking, waarschijnlijk weinig of geen regen, iets warmer over dag. Stand van hedenmiddag 3 u. Stand van Woensdagmorgen 10 u.: 761. Licht op voor fietsen: Zaterdag 9 u. 35 min.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1935 | | pagina 6