Heerenkleeding naar Maat 1. DONNER-MEIJLER, Goes Land- en Tuinbouw. Gemengd Nieuws. Vhrktlr richten. Burgerlijk Stand. Advertentiën. Costuums vanaf f 40.- Fijne coupe, prima afwerking len met vijfjarigen cursus worden op genomen. Examens Franseh, Duitseh. De minister van Onderwijs, K. en W. heeft benoemd in de commissie voor de Fransche taal (voor de af te nemen examens in 1935) tot lid en ondervoor zitter S. A. Leopold, oud-leeraar R.H. B. S., vroeger te Goes, thans te Oos terbeek; tot leden o.m. A. J. Borggreve leeraar aan de Gem. H. Bk S. te Haar lem, vroeger te M.ddelburg; dr H. de Noo, d.recteur der R. H. B. S. te Vlis- singen; in de commissie voor de Hoogduit- sche taal: tot lid o.m. A. Petermeijer, leeraar aan het Gymnasium en de R. H.B.S. te Middelburg; tot plaatsverv. lid o.m. dr F. C. A. Philips leeraar aan de R.H.B.S. te Oostburg. BOTER 32 CENTS PER KILO. Een laagterecord over honderd jaar. De tóch al zoo lage en bij menschenheu- genis nooit bereikte boterprijs (export prijs) van 34 cents is niettemin niet te handhaven gebleken: de Leeuwarder com- missienoteering is Vrijdag vastgesteld op 32 cent per kilo. In het standaardwerk „Leerboek der Zuivelbereiding" van den zoo juist ont slapen heer H. B. Hylkema vindt men een opgave van het jaargemiddelde der hoogste boterprijzen te Leeuwarden van het jaar 1831 af. Daaruit blijkt, dat de noteering van precies een eeuw geleden 1835 tot dusver (1933 en 1934 niet meegerekend) het laagterecord was, n.l. 68 cents, dat is dus nog ruim het dubbele der noteering van hedenl Tusschen 1853 en 1914 is de boterprijs nooit lager geweest dan tusschen f 1 en f 1.40. Zelfs in de groote crisis tegen het einde der vorige eeuw kwam de goede bo ter nooit onder f 1 per kilo. In de laatste jaren vóór den oorlog (19081914 schommelde Leeuwarden tusschen f 1.30 en f 1.40. Na den oorlog (19221929) (toen de markt weer wat was „bedaard" na prijzen van f3 en meer) noteerde Leeuwarden tusschen f 2.10 en f 2.40, dus 7 maal zoo hoog als thans. De prijs van f 0.32 steekt daar wel scherp bijl af. Gezien de noteeringen der afgeloopen 4Vï maand is het vrijwel ondenkbaar, zegt het H b 1 d., dat de gemiddelde jaarno- teering van 1935 boven 40 cents zal uit gaan. KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN VOOR DE ZEEUWSCHE EILANDEN. In de Vrijdagavond gehouden vergade ring van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor de Zeeuwsche Eilanden te Middelburg waren afwezig de heeren van Raalte, Siebenga, Lindenbergh, An ker en Olthoff. Direct ging de vergadering over in een met gesloten deuren. Ongeveer na zeven kwartier, n.l. te kwart voor tien, werden de deuren her opend. De Kanaalbrug. In verband met de zoo vaak gehoorde klachten, in onze Kamer en daarbuiten, aldus de voorzitter over de stagna tie in het verkeer over de kanaalbrug te Middelburg, hadden de voorzitter en de secretaris een onderhoud met den Hoofd ingenieur-directeur van den Rijks-Water staat. Hoewel omtrent de mate van het onge rief de opvattingen niet geheel gelijk wa ren, bleek toch, dat Weerstaat opheffing of vermindering daarvan wel gewenscht zou achten. De bespreking heeft ons dan ook de overtuiging gegeven, dat deze aan gelegenheid de volle aandacht van den Rijks-Water staat heeft, maar tevens heb ben wij ingezien, dat vele moeilijkheden het vinden van een goede oplossing in den weg staan. Een radicale Wijziging van den toestand door den bouw van een nieuwe brug zou voor het doorgaande verkeer zeer zeker een verbetering geven, doch ons is geble ken, dat zij voor de gemeente Middelburg allerminst wenschelijk moet worden ge acht. Electrificatie van de bestaande brug zou slechts een zeer geringe verbetering brengen. Ik meen daarom, dat in den bestaanden toestand alsnog moet worden berust, ho pende dat het Waterstaat moge gelukken een oplossing te vinden, waardoor niet eenerzijds belangen zullen worden ge baat, doch anderzijds zullen worden ge schaad." Deze mededeeling van den voorzitter werd voor kennisgeving aangenomen. Bij het voorstel tot vaststelling van de rekening 1934 in ontv. op f 82.346.18 en uitg. op f 79.399.41, alzoo een goed slot van f2946.77, vraagt dhr Menheere of er bij aankoop van effecten gebruik wordt gemaakt van de tusschenkomst van een bank en zoo ja of het dan niet op den weg ligt van de Kamer om daarvoor de Middenstandsbank in aanmerking te doen komen, omdat de Kamer toch een verte genwoordiging is van den Middenstand. Andere leden meenden, dat de Kamer in haar geheel moeilijk in deze een keuze kan doen. Bij het voorstel om aan de Vereen. Ne- midso te Souburg en het Comité voor Or ganisatie van Volksfeesten te 'sHeeren- hoek ieder f 25 en aan de Hanze te Goes f 100 toe te kennen voor te houden win kelweken, merkte de heer P. G. Laer- noes op, dat het geven aan een comité voor volksfeesten een precedent kan scheppen. Dhr Menheere zette nog weer eena uit een, dat het hier het houden van een win kelweek en etalagewedstrijd geldt. De heer Machgeels raadde 's Heeren- hoek aan een andere naam te kiezen om verwarringen te voorkomen, Het voorstel werd z.h.st. aangenomen. Fruittentoonstelling te Goes. Het voorstel om f 25 bij te dragen voor de in October te Goes te houden Fruitten toonstelling der V.V.Z.B., deed dhr Vee nis opmerken, dat het hier een streekbe- lang betreft, en hij daarom f 100 voor stelde. Dhr Jercnimus ontkende, dat de ten toonstelling ten doel heeft de bevordering van het bedrijf, het is een onderlinge wedstrijd. Dhr Massee achtte f 25 zeer weinig en is ook voor f 100; de tentoonstelling is toch ook van wetenschappelijke betee- kenis. Dhr Menheere wilde een tusschen- weg en stelde f 50 voor. Het aüiendement Veenis werd verwor pen met 13 tegen 4 en het amendement Menheere met 9 tegen 8 st., zoodat f25 zal worden bijgedragen. Bijdrage voor „Mooi Nederland". Het voorstel van het bureau om f 150 te geven aan de Prov. Zeeuwsche Vereen, voor Vreemdelingenverkeer voor de deel name aan de tentoonstelling „Mooi Ne derland" deed dhr Menheere herinneren aan een vorige tentoonstelling te Amster dam, waar Zeeland vertegenwoordigd was, maar door een persoon, die niets Zeeuwsch had. Het was een kleeding, die de oudste inwoonster van Zeeland nog niet zou willen dragen. Dhr P. G. Laernoes meende, dat men wel wat laat komt met dit voorstel; de tentoonstelling is reeds enkele dagen ge leden geopend en wellicht weer haast ge sloten ook. Is het werkelijk zoo de moeite waard, om er dat geld aan te geven? Spr. meende, dat men het geld beter hier bij de vereen, voor Vreemdelingenverkeer kan gebruiken. Dhr M. Laernoes zeide, dat aanvan kelijk Zeeland zou achter blijven, maar op aandrang van dhr Kraaijenhof is besloten er nog heen te gaan. Dhr Berdenis van Berlekom zeide, d&t Zeeland met iets goeds voor den dag komt, volgens de recensies. Het voorstel werd aangenomen; de heer P. G. Laernoes wordt geacht te hebben tegen gestemd. Tegen de landbouwinkoop- vereenigingen. Het voorstel om aan den Midden- standsraad te verzoeken de kwestie van het verkoopen van allerlei artikelen van huishoudelijken aard door Landbouw-Mij. en dergelijke organisaties of vereenigin- gen, in behandeling te willen nemen en zoo mogelijk een goede oplossing aan de hand te doen, werd z.h.st. aangenomen, nadat dhr Veenis gezegd had, dat de Z. L.M. zelfs schoenen verkoopt. De nood der visschers. Dhr Mes gaf een inleiding over het doel en werken der kamers van koophan del en was ook nu weer teleurgesteld door de agenda. Het doel moet zijn op de bres te staan voor de belangen -van den handel, de nij verheid en de industrie. In October bij de behandeling van de kwestie van het eco nomisch instituut voor den middenstand heeft spr. er reeds op gewezen, dat men niet voldoende rekening met die belan gen houdt. Thans zou spr. speciaal de belangen van de visseherij onder de aandacht van bureau en kamer willen brengen. Over de toestanden te Tholen en Ierseke kan spr. minder goed oordeelen, maar wel over Arnemuiden en over de visschers te Vlis- singen, die groote werkloosheid hebben, welke leiden zal tot groote armoede, wat voor den middenstand ook slechte gevol gen zal hebben. Spr. wil aandringen op het verleeneni van uitvoerconcenten en het maken van propaganda voor meer ge bruik van onze visch. De heer P. G. Laernoes meende, dat als de visschers steun van de Kamer wil len hebben, zij zich tot de Kamer of tot het bureau moeten wenden. Maar over de ellende onder de visschers heeft de heer Mes niets te veel gezegd. De kwestie van steun voor de visschers is niet zoo eenvoudig. De heer Mes meende, dat de Kamer toch zelf tot iets het initiatief kan nemen. Dit is nu iets, dat men kan aanpakken. De heer Wesseling meende, dat de heer Mes wat lichtvaardig het bureau beschuldigde. De voorzitter zal op de klacht over te weinig presteeren door het bureau niet ingaan. Als men niet tevreden is over het bureau, heeft men ieder jaar weer ge legenheid andere leden ervan te kiezen. Spr. ziet niet in wat de Kamer in deze kan doen. Men zou biljetten met „eet meer visch" of iets dergelijks kunnen ophangen, maar dat is geen werk van de Kamer. Het aandringen op consenten achtte spr. gevaarlijk. De heer Mes over ziet het tegenwoordige gebeuren niet. Zoo kan uitvoer van bepaalde producten naar Duitschland weer ten gevolge hebben, dat vroegere leveranciers hun geld niet krijgen. De heer Jeronimus zag in deze ook niet veel te doen. De heer P. G. Laernoes zeide ten eerste, dat men moet oppassen bij de visschers geen verwachtingen te wekken. De Kamer kan niets aan de ellende doen. De ge meentebesturen werken er reeds 1% jaar aan om het te verbeteren. De heer Berdenis van Berlekom wees op de moeilijkheden, die het Nederlandsch loodswezen ondervindt van de nieuwe devaluatie van den Belgischen Franc en vroeg of de Kamer ook diligent zal zijn inzake gelijkstelling van beide loods wezens. De voorzitter zeide, dat deze kwestie destijds ook bij de onderhandelingen tot het herzien van het traktaat van 1830 ter sprake is gekomen. Men zal er weer op moeten wijzen, maar daarbij moeten wij trachten de goede verstandhouding tus schen België en Nederland te behouden. Opheffing Keuringsdienst. De heer Veenis wees op het voornemen om de Keuringsdiensten voor Waren op te heffen. Hij ziet daarin een groot na deel voor de bona fide winkeliers en zou er dan ook tegen op willen komen en den steun van andere Kamers er voor inroepen. De voorzitter zeide, dat men door alles te behouden, geen bezuiniging kan berei ken. Het mes moet er hier en daar diep ingezet worden. De heer Veenis wees er op, dat de dienst toch maar 17 cent per jaar en per hoofd kost. Door vrachtauto overre den ea gedood. Gistermiddag is do 66-jarige gewezen broodbezorger K. te Hilversum door een vrachtauto overre den en op slag gedood. Auto rijdt drie personen aan. Gisteren stak een zesjarig meisje uit Huizen, nabij Bussum den rjjksweg AmsterdamBaarn over. Uit de richting Laren naderde op dat moment een luxe auto met een snelheid van ongeveer 50 k 60 K.M. Teneinde het meisje te ontwijken, haalde de automobilist, dhr K. uit Amsterdam, naar rechts uit. Hier bij. greep 'de wagen echter ee.^ heer en een dame, die den, rijksweg waren over gestoken om op het rijwielpad hun weg in de richting Amsterdam voort te zet ten. Beiden kwamen op de motorkap terecht, waarbij de voorruit van de auto vernield werd. De heer viel weer van de kap en bleef met bloedende wonden liggen. De dame werd eeuige meters medegenomen en kwam tenslotte met bloedende wonden op het fietspad terecht. Vervolgens bleek, dat de auto ook nog het meisje had ge raakt, dat met verwondingen langs den weg lag. Zoowel de heer en da dame als het meisje werden naar de Majella-stichtmg te Bussum vervoerd. De heer bleek een schedelfractuur te hebben opgeloopen, zijn toestand is zorgwekkend. Ook de toestand van de dame is ernstig. Een voordeelig gemeente- bed r (j f. Het dr.nkwaterleid.ngbedrijf van de gemeente Culemborg is een uiter mate rendabele onderneming. Uit de cij fers van 1934 blykt, dat op een totaal inkomstenbedrag van f32.000 een winst is gemaakt van f 14.000, d.i. niet min der dan plm. 77 pet. In verband hiermede heeft een drietal raadsleden aan B. en W. het verzoek gericht aan den raad het voorstel te doen den waterverbruikers een bedrag, groot 25 pet. van de door hen voor het waterverbruik betaalde som1 te willen resLtueeren. Wordt de restitutie toegestaan, dan blijft er nog een zoet winstje van f6000 of 33 pet. over. Met lucifers bij den hooi berg. Een felle brand heeft gisteren middag gewoed te Gouda, waarbij twee stallen, een wagenschuur, hooiberg en kapberig geheel in de asch zijn gelegd. Spoedig kon worden vastgesteld, dat twee vijfjarige zoontjes van de overburen bij den berg met lucifers aan het spelen waren geweest. Zij hadden een paar lucifers aangestoken en daarbij had het hooi vlam gevat. Vliegenplaag te Par ij s. De Fransche hoofdstad is dezer dagen over stroomd met een leger insecten, die veel gelijkenis vertoonen met de tsetse-vlieg. De café's op de boulevards zijn in slag velden omgetooverd waar de bezoekers zich hardnekkig verdedigden tegen de indringers. Er deden reeds geruchten de ronde, dat deze insecten slaapziekte, gele koorts en cholera verwekten. Een ingesteld on derzoek heeft gelukkig aan het licht ge bracht, dat de insecten, die op Parijs zijn neergestreken, geheel ongevaarlijk zijn. 'Afschuwelijke kinder moord. De politie te Echt had sinds geruimen tijd het vermoeden, dat gedu rende de Echter kermisdagen van verle den jaar een afgrijselijke kindermoord had plaats gehad. De vermoedens namen vaster vorm aan en in verband met deze kwestie werd "Woensdagavond verhoord Mej. L., die, naar men meende, als hoofd getuige zou optreden. Als moeder van het kindje werd door haar aangeduid Mej. V., momenteel in 'dienstbetrekking te Maas tricht. j li, HUH Volgens haar pertinente verklaringen zou de pasgeborene door iemand uit Sus- teren en iemand uit Beek zijn weggeno men en levend begraven, in den grond, grenzende aan het woonhuis van den heer V. Naarmate de opgravingen van de po litie vorderden werden de verklaringen van Mej. L. echter zenuwachtiger. Begrijpelijkerwijze trok de politie de verklaringen van Mej. L. ten zeerste in twijfel. Het bleek, dat Mej. L. zelf moeder van het kind was. De verdachte uit Susteren werd onmid dellijk in hechtenis genomen, doch die uit Beek is nog niet gearresteerd kunnen worden. SOCIAAL-DEMOCRATISCHE BLUF De sociaal-democraten hebben weer eens voor een nieuw manifest gezorgd, thans in verband met de bezuinigingsvoorstellen der Kegeering, Het blijkt uit dit manifest, zegt „De Standaard", dat zij slechts één wapeD nog bezitten. Dat van den bluf. Men oordeele. Er wordt in bet manifest gezegd: tot welke partij gij ook behoort, en wtlke godsdienst gij ook belijdt, verheft nu uw stem tegen verdere afbraak. Helpt ons voor onze politiek van op bouw, die aan de arbeidersklasse werk, aan de industrie en landbouw afzet van hun producten, aan handel en verkeer be drijvigheid brengt". De tijd voor kwakzalvers is weer aange broken, zeide Mr de Geer eenigen tijd ge leden in onze Tweede Kamer. Dit woord heeft de S. D. A. P. ter har te genomen. Als dat zoo is, heeft zij gedacht, dan moeten wij er bij zijn. En zij put zich uit in het ontwerpen van kermis-annonces, waarin met brallende woorden bet groote werk der S. D. A. P. wordt aangekondigd. Precies in dit systeem past de mede deeling, die men ook wel waagt, dat de tijd van frases voorbij is. Als achter dezen bluf niet een politiek van zeldzaam gemis aan besef van ver antwoordelijkheid school en als niet velen graag aan zulk een bluf geloof hechtten, zou men geneigd zijn den humor in deze politiek der machteloosheid op te merken. Maar de politiek der S. D. A. P. lijkt als twee druppels water op die van de nationaal-socialisten. In het manifest wordt toegegeven, dat er evenwicht moet komen in uitgaaf en inkomst. Maar„er zijn voor den Staat inkomsten te scheppen". Gedacht wordt aan het vragen van of fers aan diegenen, die nog iets hebben. Natuurlijk is er dan altijd nog wel iets te vinden. Wij lezen, dat de nationaal-socialisti- sche regeering in Duitschland thans voor de financiering van de werkverschaffing, haar glorie immers, een leening zal slui ten bij de verzekeringsmaatschappijen en sociale verzekeringskassen. Er was reeds 500 millioen mark geleend Thans leent men opnieuw 750 millioen. En verteert dus het spaargeld van het volk, meest van de kleine menschen. Zoo kan men inkomsten „scheppen". Maar wie, die even nadenkt, beseft niet wat het einde moet zijn? Ontzettende ellende. Wij verwachten, dat ons volk nuchter genoeg zal zijn om de beteekenis van den socialistischen bluf te verstaan. MIDDELBURG, 10 Mei. Kleine veiling: Aardappelen: Mitlothiams 22, lie soort 20, Ille soort 1114 ct., alles per 15 kilo. Baksla 4, Spinazie 29, Postelein 712, Moskrul 8, Zuring 24, Witlof 1617, Koolrapen 1, Uien 3,54 ct., alles per kilo. Peën 812, Raapstelen 0,5—1, Prei 46, Sla-uien 1—3, Selderie 0,51,5, Peterselie 0,51,5, Rabarber 23, Radijs 11,5, Ram menas 12,5 ct., alles per bos. Bloemkool 1—18, Kropsla 1,54, Komkommers 12—17 ct., alles per stuk. Bloemen: Cacteën 520, Geraniums 12, Cineraria 9, Begonia 628, Vetplant 20, Streptocurpes 13 ct., alles per pot. Tulpen 17, Seringen 2—16, Pioenen 19, Narcis 35, Lathyrus 5, Lelietje van Dalen 17, Flieren 1—4, Anjelieren 37 ct., alles per bos. Dhalia 8—20, Violen 17, Madelie ven 310 ct., alles per 10 planten. Honing per flacon 35 ct. Aardbeien per 10 stuks 1021 ct. Idem per ons 313 ct. Perziken per stuk 14 16 ct. KAPELLE. Veiling van 10 Mei. Spina zie 2, postelein 1314, rabarber 2 ct. alles per k.g.; aardappelen f 1.20 p. 100 k.g.; bloemkool 410 gld. p. 100 stuks; kropsla 3.20 gld. p. 100 krop; radij's 0.50 0.70, selderij 1.40 gld. p. 100 bos; vio- lenplanten 0.600.70, aardbeien 0.60 1.60 gld. beide p. 100 stuks; seringen 2 3, tulpen 36 ct. p. bos. Van 411 Mei. IERSEKE. Gehuwd: Jacob Priester, 26 j. jm. te Goes en Leuntje Elisabeth Soeters, 26 j. jd. Geboren: Jacoba Anna, d. v. Hendrik Frangois van Stee en Ida Verfaillie. (I. G.) Van 27 April2 Mei. TERNEUZEN. Huwelijks-aangiften: 2, E'duardus Petrus Willems, 25 j. jm. (van Westdorpe), en Paulina Seraphina de Galuwé, 21 j. jd. Gehuwd: 1, Jacobus Pieter Hamelink, 25 j. jm. en Maatje Adirana Schoonak- ker, 23 j. jd.; 2, Hermanus de Keizer. 24 j. jm. (van Axel) en Levina Bareman, 25 j. jd.; Jaspert de Pooter, 28 j. jm. (van Axel), en Clazina Buize, 30 j. jd.; Adri- aan Johannis Eckhardt, 31 j. jm. en Eva Janna Leenhouts, 22 j. jd. Geboren: 27, Johanna Alphonsus, d. v. Cornelius Johannes Compiet en Marga- retha Roels; Johanna Lideweij, d. v. Mat- theus Loof en Johanna Servaas; 28. Pie ter Augustus, z. v. Frans Harms en Me- lanie Maria de Coninck; 29, Maria Mar tha, d. v. Jacobus Francois de Blaeij en Adriana de Blaeij; 30, Catharina Pieter- nella, d. v. Cornelis Jacobus van Lange- velde en Pieternella de Bruijne; 1, Adri ana, d. v, Pieter Donze en Suzanna den Fxter; 2, Cornelia, d. v, Minicus Wisse en Feijgtje Klaassen. Overleden: 28, Neeltje Tholens, 81 j., wed. van Adriaan Visser; 30, Wilhel- mina Duijnhouwer, 78 j., wed. van Jan Gerrit van der Have. (T. G.) Over de maand April. HOEK. Huw.-aangiften: 18, Reinier Wil lem Loof (van Terneuzen), 24 j. jm. en Tona Kaijser, 22 j. jd. Huw.-voltrekkingen: 4, Adriaan Zegers (van Terneuzen), 22 j. jm. en Maria Plad- det, 22 j. jd.; 16, Cyrillus Petrus Josephus Frankevijlle (van Sas van Gent), 28 j. jm. en Margaretha Elisa Volkert, 26 j. jd.; 18, Leendert Lodewijk Kaijser (van Terneuzen), 27 j. jm. en Jacoba Neeltje Buijze, 20 j. jd. Geboren: 4, Jan, z. v. Dimmen de Eouw en Suzanna de Blaeij. Overleden: 15, Jan de Zeeuw (overl. te Bergen op Zoom), 77 j., z. v. Johannis Cornelis en Suzanna Pladdet (beiden overl.); 17, Jacobus de Ritter, 16 j„ z. v. Jacobus en Elizabeth Buijze; 22, Helena Bolleman, 63 j. d. v. Nicolaas en Cor nelia Hameling (beiden overl.); 23, Maria Nieuwelink, 8 j., d. v. Adriaan Willem en Ebrina van Alten; 25, Jannis Cornelis Rinders (overl. te Terneuzen), 56 j., echtg. van Mechelina Moens; 29, Jantje Timmer, 66 j., echtg. van Christiaan Snakenborg. (T. C.) ZAAMSLAG. Huw.-aangiften: 18, Pieter de Jonge, 27 j. jm en Jacomina Cornelia de Kraker, 24 j. jd. Huw.-voltrekkingen: 11, Anthonij de Keijzer, 24 j. jm. en Sara Jacomina Jose- phina Willemsen, 20 j. jd.; Jan Cornelis van Drongelen, 25 j. jm. en Adriana Su zanna Scheele, 22 j. jd.; Leendert Mar kus Jansen, 23 j. jm. en Maatje Riemens, 19 j. jd; 25, Jacob Johannes Willemsen, 23 j. jm. en Jacomina Hamelink, 22 j. jd.; Jan Wijn, 27 j. jm. en Janna Wilhel- mina Kaijser, 25 j. jd.; David de Jonge, 22 j. jm. en Adriana Maria de Ridder, 21 j. jd. Geboren: 7, Piet Christiaan, z. v. Chris tiaan Pieter de Marée en Elizabeth Jozina Pieternella Haak; 10, Guillaam Jacobus, z. v. Jacobus Guillaam van Pienbroek en Cornelia de Pooter; 15, Femmigje, d. v. Wicher Altena en Jantina Heiltje Kreeft; 24, Helena, d. v. Abraham Cornelissen en Tanneke Kempe; 28, Frangoise Maatje, d. v. Jacobus Hendrik Overdulve en Ca tharina Kaijser; 30, Jozina, d. v. Pieter de Vos en Maria de Meester. (T. C.) Stand van hedenmorgen 10 u.: Licht op voor fietsen: Zondag 8 u. 6 min. Maandag 8 u. 8 min.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1935 | | pagina 3