Kerknieuws Gemengd Nieuws Briefwisseling. Telegrammen. Land- en Tuinbouw Cmicie" p Ber" htcn. Rechtszaken Gapinge. Zaterdagavond hield de Stierenvereeniging onder leiding van haar voorzitter, den heer W. Louwerse Jz., haar jaarvergadering. Uit het Jaarverslag van den secretaris bleek, dat de vereeniging steeds vooruitgaat, zoo zelfs, dat voor het eerst twee goede stamboekstieren, die bei den in 1934 in Friesland zijn aangekocht, n.l, „Pietje's Jan" en „Botermijn II", ter dekking staan. Uit het jaarverslag van den penningmeester bleek, dat de ver eeniging er ook finantiëel goed voor staat; er is een batig slot en ofschoon thans met 2 stieren wordt gewerkt, behoeft het geheven wordende dekgeld niet ver hoogd te worden. Het aftredende bestuurs lid de heer J. Lampert, werd herkozen, terwijl tot lid van de commissie van toe zicht op de stieren der vereeniging, werd gekozen de heer P. Langebeeke Czn. Na bespreking werd besloten, in samenwer king met de fok- en controlevereeniging, de a.s. veekeuring te houden te Gapinge op 22 Mei e.k. Vervolgens werd door den heer M. Kleinepier, nadat deze had mede gedeeld, dat de Inspecteur en de heer Willems op de a.s. veekeuring aanwezig hopen te zijn, een zeer duidelijke en leer zame lezing gehouden over: „Het opfok ken van kalveren", welke lezing met groote aandacht door de aanwezigen werd gevolgd en zeer vruchtbare besprekingen tengevolge had. Serooskerke (W.) De Anti-Rev. Kies- vereen. alhier stelde als candidaten voor de a.s. gemeenteraadsverkiezing de vol gende heeren: 1. Johs. Wondergem, 2. Adr. Melis, 3. P. Melis Wz., 4. Adr. Goed- Moed, 5. G. Ton, 6. P. Kesteloo, 7. W. Louwerse Cz., 8. J. W. Louwerse, 9. P. Meijers Jacobusz., 10. EL Tavenier. Souburg. Vrijdagavond a.s. wordt de te houden winkelweek georganiseerd door de vereeniging „Nemidso" alhier, geopend met bazuingeschal van uit den top van den ouden imposanten toren en van nog eenige punten van het dorp. Verder zal het op andere avonden aan muziek, zang en verdere attracties niet mankeeren. i In de Maandagmorgen gehou den vergadering van den Gemeente van 1 Mei a.s. verleende eervol ontslag gemeente-veldwachter, vereenigden zich gistermiddag een groot aantal politie ambtenaren ten huize van den scheiden den veldwachter. Namens de afdeeling Walcheren van den Alg. Ned. Politiebond bood de heer A. Seijs, gemeente-veldwachter te Seroos kerke, roet een van groote waardeering getuigende toespraak, bloemen aan, ter wijl de Brigadecommandant der Mare chaussee te Westkapelle, de heer C. van Sugteren, namens de verschillende col lega's, als herinnering een aquarel aan bood. Ook de Vereeniging „Handelsbelang" alhier, maakte haar opwachting nog bij den scheidenden gemeente-veldwachter, onder aanbieding van een bloemstuk, ter wijl ook verschillende particulieren door het zenden van bloemen of door persoon lijk bezoek nog getuigden van de groote waardeering, die de heer Adriaansen in deze gemeente genoot. 1 De candiaten voor den Gemeente raad, voorgedragen door de Neutrale Kiesvereen. „Gemeentebelang" zijn: 1. P. J. El out, aftr.; 2. W. Brand, aftr.; 3. B. J. Westenburger, aftr.; 4. A. Trieller Dz; 5. G. Maas Lz.; 6. P. Kampman; 7. W. Vreeke Cz.; 8. H. v. d. Welle. Domburg. In de Maandagmorgen ge houden vergadering van den Gemeente raad werd tot gemeentebode, ambtenaar belast met het innen der rechten op het gebruik van gemeentegrond en schatter van de Drankwetlokalitej ten, benoemd dhr W. Gravendeel. Een perceeltje grond, ge legen bij de gasfabriek werd, ten behoeve van verbetering van den weg Westkapelle -D'omburg verkocht. B. en W. stelden voor de helft van de contributie, die door steuntrekkers moet worden betaald aan het ziekenfonds te Domburg voor rekening van de gemeente te nemen maar daartegenover bij even- tueele ziekte af te trekken het volle be drag, dat genoten wordt uit dat fonds, na aftrek der betaalde kosten van dokter en apotheker. Dhr de Pagter verklaarde zich er tegen, dergelijke vereenigingen als het zieken fonds moeten zich z. i. richten naar de gemeente en niet andersom. De gemeente moet in dezen de leiding behouden. Dhr D'e Visser vraagt of de kosten, die voor rekening van de gemeente komen, bekend zijn. Dhr Brand licht het voorstel van B. en W. nog nader toe, de goedkeuring van den Minister van Sociale zaken is verkre gen dat hier een zelfde regeling wordt toegepast als 'bij de Ziekenkassen. Hij schat de uitgaven voor de gemeente op ongeveer f 50, maar het zal blijken dat deze regeling voor de gemeente voordee- lig zal zijn. Wordt het voorstel van B. en W. niet aangenomen, dan zal het feit zich voordoen, dat steuntrekkers, die zelf de geheele contributie voor het ziekenfonds betaald hebben bij eventueele uitkeering, dit 'bedrag geheel op hun steun zien ge kort. Het voorstel van B. en W. wordt daar na met 6 tegen 1 stem, die van dhr De Pagter aangenomen. Nadat nog door dhr Geldof inlichtingen gevraagd waren omtrent de rioleering, werd dit gedeelte van de vergadering ge sloten. Vervolgens werd de vergadering weer heropend om den Raad in de gelegenheid te stellen, afscheid te nemen van dhr J. P. Adriaansen, die met 1 Mei eervol ontslag heeft verkregen als gemeenteveld wachter. Nadat dhr Adriaansen met zijn familie had plaats genomen, nam de voorzitter het woord en wees er op, dat, nu het oogenblik was gekomen waarop hij, na 35-jarigen dienst, moet scheiden. Steeds heeft hij zijn plicht met onkreuk bare trouw vervuld; een plicht, die door de positie van Domburg als badplaats zijn zeer speciale moeilijkheden opleverde. De geheele oorlog, distributie en crisistijd heeft hij meegemaakt en zijn gelijkmatig, goed humeur en tact hebben hem nooit in den steek gelaten, Met iedereen was hij goed bevriend maar niemand beeft hij uit persoonlijke vriendschap boven den an der voorgetrokken. Met voldoening zal hij dan ook kunnen constateeren dat hij als politieman zijn plioht gedaan heeft en toch bij zijn aftreden geen enkelen vijand in Domburg 'beeft. Een speciaal woord van lof bracht de voorzitter hem nog voor het surveilleeren: een vermoeiend en inspannend werk, maar dhr Adriaansen ontzag nimmer in spanning of moeite op dat punt. Een woord van dank bracht spr. verder nog aan de echtgenoote van den heer Adri aansen, die haar echtgenoot al die jaren trouw ter zijde heeft gestaan. Het deed hem genoegen, hem namens den Raad als klein bewijs van zijn hoogachting een klok te kunnen aanbieden. Spr. dankte hem voor alles, wat hij op zulk een strikt onpartijdige wijze voor de gemeente heeft gedaan en hoopte dat hem nog een rus- tigen, onbezorgden levensavond geschon ken zal mogen worden. Daarna bracht de heer D'e Visser dhr Adriaansen nog in dichtvorm een woord van dank namens de leden van den Raad, waarna dhr Adriaansen zelf het woord nam. en dankte voor de vriendelijke woor den door den voorzitter tot hem gespro ken. en voor alle hulp en medewerking, die hij steeds van den voorzitter, ook als burgemeester, mocht ondervinden. Hij dankte den Raad voor de aangena me samenwerking en voor het geschenk, dat hij mocht ontvangen. Hij zal altijd met veel genoegen op zijn prettigen dienst tijd mogen terugzien. D'e vergadering, die door velen, waar onder vrijwel alle gemeente-ambtenaren, werd bijgewoond, werd daarna gesloten. Tholen. De Zaterdag j.l. gehouden col lecte ten bate van de werkkampen voor jeugdige werkloozen, heeft in deze ge meente ruim f 109 opgebracht. (Belange loos bericht.) Door de melkverkoopers is de prijs der volle melk, vanaf heden gebracht van 10 op 8 ct. per L. Colijnsplaat. De polders Nieuw- Noordbeveland en Oud-Noordbeveland hebben gisteren resp. des voor- en des namiddags voor het laatst hun Ingelan denvergadering gehouden. De rekening van den polder Nieuw- Noordbeveland werd vastgesteld in ont vang op f 24.809.08 en in uitgaaf op f 12.347.87%, alzoo met een goed slot van f 12.461.20%. De rekening van den polder Oud-Noord beveland werd vastgesteld in ontvang op f 92.902.48 en in uitgaaf op f 52.372.32V2, alzoo met een goed slot van f 40.530.15%. Daar beide polders met ingang van 1 Mei 1935 tot één waterschap vereenigd zijn, komen de goede sloten van de oude polders alzoo met ingang van dien datum ten goede van het waterschap. Door beide voorzitters werden de in gelanden, alsmede al de ambtenaren dank gebracht voor het steeds aangename samenwerken. Zij spraken den wensch uit, dat de goede harmonie, die altijd ge- heerscht heeft, ook in het waterschap mag bestendigd blijven. Aardenburg. Een kruiwagen voor ziekenvervoer. Wanneer men boort van ziekenvervoer, dan denkt men direct aan auto, ziekenwagen of bran card. En men denkt zeker niet aan „de kruiwagen", waarmede een lid onzer ge meenschap dezer dagen bij een verbui- zing zijn 75-jarige zieke vrouw vervoerde. (Bresk. Crt.) Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Amsterdam (vacature Ber- kelbach van den Sprenkel) A. H. Edel- koort te Feijenoord. Aangenomen naar Sellingen, J. de Klerk te Lellens. Bedankt voor Assendelft, K. J. de Groot te Oosterwolde. Geref. Kerken. Beroepen te Tweede Exloërmond, A. Kuiper, cand. te Zuidwolde. Oud.Geref. Gem. Aangenomen naar Harderwijk, H. J. Grisnigt te Waddinxveen. Geref. Gemeenten. Bedankt voor Grand Rapids (N.-Am.), W. G. Lamain te Rotterdam-Zuid. Ds M. EBeuzeveld, die het beroep naar Hazerswoude aannam, beeft Zondag afscheid genomen van de Geref. Kerk te Nieuwerkerk. Z.EerW. bad tot tekst gekozen Hebr. 1320 en 21. Na de pre dikatie volgden de gebruikelijke toespra ken. Namens kerkeraad en gemeente werd daarna het woord gevoerd door ouderling G. L. de Jonge, die liet toezingen Ps. 1214. Verder werd de vertrekkende pre dikant nog toegesproken door Ds Voge laar namens de classis, Ds Hoek als voor zitter van de evangelisatie-commissie, Ds Unger en D'r van Lonkhuyzen. Diep onder den indruk dankte Ds Heuzeveldt voor de gesproken woorden. De kerk was overvol. Een mislukte aanslag op den electrlschen trein Antwerpen—Brussel. Bevestigd wordt, dat onbekend geble ven personen Zondagavond iets voor 9 uur een betonnen blok op de rails van den electrischen trein AntwerpenBrus sel hebben gelegd, tusschen de stations Kathelyne Waver en Mechelen. Een der electrische treinen reed op het blok met een snelheid van 100 K.M. per uur. De reizigers werden door elkaar geschud en de motoren bielden stil, maar niemand dacht aan een aanslag. Eerst later be merkte men, dat stukken beton en meta len staven in het raderwerk van de elec trische locomotief waren gedrongen. Uit bet onderzoek is gebleken, dat men Zondagavond nabij dezelfde plaats twee mannen en een vrouw heeft gezien, die in de streek niet bekend waren en vermoe delijk deze daad van sabotage, welke het leven bad kunnen kosten aan honderden personen, hebben gepleegd. Branden. Door onbekende oor zaak is brand uitgebroken in den stal be- hoorende bij bet café en woonhuis van den heer v. D. te Budel. Het vuur sloeg weldra over naar het woonhuis en het café. Met moeite konden twee kinderen van den heer v. D., die ziek te bad lagen, gered worden. Alles brandde tot den grond toe af, niets kon gered worden. Vijf stuks vee kwamen in de vlammen om. De schade wordt door verzekering gedekt. Gistermiddag is een felle brand uit gebroken in bet perceel ,van de firma N.V. de Gruyter te Groningen. Het vuur woedde in het kantoor en in het magazijn, welke naast den winkel zijn gelegen. De brandweer slaagde erin met twee stralen het vu. ir te blusschoii. "wee oude dames, die boven 't magazijn wonen, zijn door den brandweer in veiligheid ge bracht. Het kantoor is geheel uitgebrand. Ook een gedeelte van het magazijn brandde ui.t. In zijn bad door stroom gedood. Een 22-j|arige jongeman te Amsterdam heeft Zaterdagavond door een noodlottig ongeval in zijn pension den dood gevonden. Zaterdagavond laat nam hij een bad. Toen hij zich in het bad bevond, heeft hij blijkbaar een lèeslamp met snoer ge bruikt. D'eze lamp is vermoedelijk in het water terechtgekomen, met het noodlottig gevolg, dat de buitenlander door den elec trischen stroom getroffen werd. Het slachtoffer is vermoedelijk op slag dood geweest. Insluiper op heeterdaad betrapt. Te Amsterdam Jzag gistqr- middag een agent van politie op de Leid- scbegracbt een man 'hardloopende uit een woning komen en onmiddellijk daarach ter een dame, die riep: Houdt den dief". De harloopende man viel den agent als bet ware in de armen. Hij bracht hem naar het bureau. Daar vertelde de dame, dat ze den man plotse ling in een der vertrekken van haar wo ning zag, bezig met een buffetkast te ope nen. Op 'haar komst nam hij de vlucht. De arrestant verklaarde, dat bij naar een vriend zocht, die daar zou wonen. Ernstige steekpartij. Gisteravond is een ruzie tusschen een man en vrouw in de Planciusstraat te Amsterdam uitgedijd tot een verwoede vechtpartij tusschen den echtgenoot, den ijisbereider Van G„ en een oom van de vrouw Van den B. geheeten. Het verloop was zeer ernstig. De oom. die aanvankelijk partij' had getrokken voor zijn nicht, haalde een lang schoen makersmes te voorschijn en stak daarmee naar Van G. Tijdens de verwoede vecht partij werd eerst Van den B. zelf vrij ernstig in de dij getroffen met zijn eigen mes maar even later stak hij Van G. het mes in den buik. Zeer ernstig gewond zakte Van G. in elkaar. Het mes had den buikwand door boord en was doorgedrongen tot in de maag. De Geneeskundige Dienst vervoer de dit slachtoffer evenals den man, die den steek toebracht naar hel Binnengast huis. De aanleiding tot deze gruwelijke steek partij werd gevormd door een huise lijke twist. Gedenatureerde tarwe verwerkt. Ambtenaren van de Crisis Tarwe-Centrale hebben een bakker te Eist beboet wegens bet verwerken van gede natureerde tarwe. Daar de bakker on danks herhaalde aanmaning de boete niet betaalde, hebben ambtenaren van de be treffende Crisis-Centrale met behulp van den rijksveldwacht de oven verzegeld, waardoor bet bedrijf is stilgelegd. Smokkelen van sigaret tenpapier. Zaterdagmiddag werd dioior de marechaussee te Budel aangehou den een luxe auto, waarin niet minder dan 10.000 boekjes sigarettenpapier wer den vervoerd. Tegen den eigenaar, zekeren H. uit "Weert, thans wonende te Antwerpen, werd proces-verbaal opgemaakt. Auto en smokkelwaar werden in beslag genomen. De heer F. Kakebeeke verzoekt ons te melden dat hij in het gisteren opgenomen artikeltje schreef over 4,zijn" dictator schap (regel 16 van onderen), terwijl be doeld was HET dictatorschap. Red. Minister Steenberghe naar Brussel. DEN HAAG. De Minister van Economi sche Zaken Mr Steenberghe is hedenoch tend naar Brussel vertrokken ter opening van het Nederlandsche paviljoen op de wereldtentoonstelling. De Minister keert morgenochtend uit Brussel naar Den Haag terug. Onschuldig veroordeeld? DEN HAAG. Onlangs is melding ge maakt van nieuw licht dat is gebracht in een brandstichtingsaffaire n.l. die betref-" fende den brand in de woning van den melkhandelaar G. te Amsterdam op 17 Dec. 1933, in verband waarmee de melk knecht door het Hof te Amsterdam is ver oordeeld tot P/2 jaar gevangenisstraf. De veroordeelde heeft onlangs een ver zoek tot revisie bij den Hoogen Raad in gediend, welk college op dit verzoek een beschikking gaf waarbij een nieuw onder zoek werd opgedragen aan het parket van den Hoogen Raad. De advocaat-generaal bij den Hoogen Raad wendde zich toen tot de justitie te Amsterdam hetgeen aan leiding gaf tot de arrestatie van den melkhandelaar G. en den caféhouder G. in de Haarlemmermeer resp. op vermoe den .van uitlokking van brandstichting Naar wij thans vernemen heeft deze herzieningsaanvrage er toe geleid dat de Hooge Raad haar in openbare behande ling zal nemen. Deze is bepaald op 13 Mei a.s. Contingenteering van papier. DEN HAAG. Men verzoekt ons mede te deelen, dat de contingenteering van papier en papierwaren per 1 Mei a.s. onder de volgende voorwaarden zal worden ver lengd: druk- en schrijfpapier 90 van het gewicht, cellophaan 100 ander pa pier 90 papierwaren met uitzondering van asphalt dakpapier en behangselpapier 90 asphalt-dakpapier 100 behang selpapier 100 een en ander voor een' tijdvak van 8 maanden. Met uitzondering van cellophaan, waarvoor 1933 als basis jaar geldt, zijn voor alle groepen de jaren 1933 en 1934 als basisperiode vastgesteld. Geen cumulatie. DEN HAAG. Naar wij uit betrouwbare bron vernemen zal de nieuw benoemde burgemeester van Schiedam Mr Dr F. L. J. van Haaren, wien eervol ontslag zal worden verleend als procureur-generaal en onder-voorzitter van den Raad van Bestuur van Suriname als zoodanig geen pensioen genieten, zoodat van cumulatie van inkomsten in dezen geen sprake zal zijn. De Koning en Koningin van België. BREDA. Hedenmorgen zijn Koning Leo pold en Koningin Astrid van België per auito uit Den Haag naar Brussel ver trokken. Via den Moerdijk werd Breda omstreeks 11.30 bereikt, waar de lunch in het Zuid- Hollandsch Koffiehuis bij de Markt werd gebruikt. Na afloop van den maaltijd keer den de Belgische Vorsten over het drukke marktplein naar de auto terug, waarbij bleek, dat de bevolking de Koninklijke bezoekers bad herkend. Luide toege juicht vertrokken de Koning en Koningin uit Breda naar de Belgische grens. Boerderijbrarid. SCHIJNDEL. Door onbekende oorzaak ontstond brand in een schuur, behoorende bij de boerderij van V. te Schijndel. Toen de brand werd ontdekt viel aan redden niet meer te denken. Een kalf- een zeug met 7 biggen en een 100-tal kippen kwamen in de vlammen om. Een broedmachine met 300 eieren en veel landbouwgereedschappen gingen verloren. Ongelukken. ALPHEN AAN DEN RIJN. In de buurt schap Hoogmade is het 6-jarig zoontje van den baggerman van der P. in een sloot geraakt en verdronken. DEN BOSCH. Gistermiddag geraakte het 3-jarig zoontje van den heer J. V., wo nende te Haarsteeg, terwijl het aan het spelen was, voor zijn huis onder een met zand beladen kar. Een wiel ging den kleine over het hoofd. Het ventje was op slag dood. ELST. Gisteravond is de 23-jarige B. uit Arnhem,toen hij te Eist den Rijksweg wilde oversteken, door een auto aange reden. De man bekwam een schedelbreuk. Voor zijn leven wordt gevreesd. Overval. OSS. In den afgeloopen nacht heeft te Oss een overval plaats gehad. De heer W., die als zeer bemiddeld be kend staat, ging om 12 uur naar huis en werd door 4 5 personen overvallen. Hij verzette zich hevig, doch de aanvallers wierpen hem tegen den grond en snoer den hem den mond, tegelijk doorzochten zij, zijn zakken. Met de portemonnaie, inhoudend ruim f70, maakten zij zich uit 1 de voeten. De heer W. stelde de politie direct van het voorgevallene op de hoogte, j die spoedig tot de arrestatie van een 5-tal i ongunstig bekend staande personen kon overgaan. Nederland op de Wereldtentoonstelling te Brussel. BRUSSEL. Hedenmiddag te ruim drie uur is op de Wereldtentoonstelling te Brussel het Nederlandsche Paviljoen on der groote belangstelling, vooral van Ne derlandsche en Belgische zijde, door den Minister van Economische Zaken, Z. Exc. Mr M. P. L. Steenberghe, officiéél ge opend. Dö commissaris-generaal der Neder landsche afdeeling, Dr T. J. Verschuur, verwelkomde de aanwezigen. Vervolgens hield Minister Steenberghe de openingrede, waarna het woord werd gevoerd door den 'burgemeester van Brus sel, den heer Max. Onze eierenexport naar Engeland. Men meldt uit Londen aan de Msb.: De invoer van eieren in Engeland is sinds eenigen tijd onderworpen aan vrb- willige afspraken met de importeerende landen. Voor het eerste kwartaal was ge streefd naar een vermindering van den in voer met 10 pet., doch volgens de cijfers van de board of trade nam de invoer met slechts 3 pet. af. Denemarken en andere importeerende landen hebben overeenkom stig de bestaande vrijwillige afspraken hun invoer gereduceerd, doch de invoer uit Nederland nam over de eerste drie maanden van dit jaar weer toe. Naar „De Times" verneemt houdt de stijging van den invoer uit Nederland ver band met het feit, dat sommige Engelsche koopers, die gewoonlijk groote hoeveelhe den Nederlandsche eieren 'Opdoen in het voorjaar en die dan in Nederland opslaan voor verscheping in het najaar, dit jaar er toe zijn overgegaan deze eieren onmid dellijk te importeeren en in Engeland zelf op te slaan. Dit besluit zou genomen zijn met het oog op de mogelijkheid, dat tegen het najaar een decreet zal worden afgekondigd, waarbij de invoer van eie ren in Engeland aan bepaalde limites gebonden zal worden. Voor het loopende kwartaal zal de be staande vrijwillige afspraak met de im porteerende landen nog blijven gelden. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdanische Effectenbeurs ons medegedeeld door Van Heel Co. N.V. te Goes. vorige koers heilen H. 'V. A. 181 1851/* Ned. Handel Mij. 28% 28V* Philipslampen 239 242/3 Unilever 91 91 A. K. U. 29Va 29% Amster. Rubber 97% 99'/s Kon. Olie 154% 155%-6 B'eli Mij. 124 120 Scheepvaart Unie 33 32% 4 pet. Nederland 1934 99-Vs 991/2 4 pet. Ned.-Indië 1934 97-Vs 97%-8 U.S. Steel l9llUt 197/s-20 Anaconda Copper 7% 8%-3/s Beth. Steel 15% 16 Shell Union 43/8 47/ie Wederom vertoonde de markt een vaste houding en hoewel de zaken nog beperkt bleven konden de meeste soorten wat in koers verbeteren. Vooral Philipslampen, Kon. Olie, H.V.A. en Unilever waren goed gevraagd waarschijnlijk voor buitenland- sche rekening, terwijl ook de beleggings- markt wat beter was. Wisselkoersen. Amsterdam, 30 April, 2.30 u Londen 7.11%—7.13, Berlijn 59.5859.62. Parijs 9.74—9.78. Brussel 25.0025.09. New-York 1.46%—1.48. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 1 Mei: Meest matige Noordelijke tot Noord- Oostelijke wind, betrokken tot zwaar be wolkt, waarschijnlijk eenige regen, iets kouder. Stand van hedenmiddag 3 u. Licht op voor fietsen: Woensdag 7 u. 46 min. Politierechter te Middelburg. Zitting van 30 April 1935. De volgende personen waren gedag vaard: G. J. de L., 19 j., landarbeider te Oude- lande, wegens verzet tegen den Rijksveld wachter Helmstrij'd te Baarland. Eisch f 25 of 10 d. h., uitspr. f 20 of 10 d. h. W. W., 30 j., koopman te Waarde, we gens verduistering van een oliejas en 2 paar rubberlaarzen, toebehoorende aan Marinus van Poelje. C. J. v. L., 57 j., werkman te Middel-

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1935 | | pagina 3