Land- en Tuinbouw Rechtszaken Wetenschap en Kunst Ingezonden Stukken. Afloop Aanbestedingen, Verknopingen enz. Laatste Berichten. Marktberichten. Burgerlijke Stand Advertentiën. ineens den lust in rich hadden voelen opkomen om het schoolgebouw nog eens te bekijken. Na verschillende lokalen te hebben doorzocht hebben zij de schoolklok, die altijd voorging, toen zij nog leerlingen van het lyceum waren, gelijk gezet. Proces-verbaal is opgemaakt. STEUN VOOR GROENE ERWTEN. Voor oogst 1935 regeling te wachten. Voorraden oude oogst blijven er bulten. In antwoord op vragen van den heer D'roesen betreffende het nemen van maat regelen van Regeeringswege, krachtens welke bepaalde soorten groene erwten voor het oogstjaar 1935, zoomede nog aanwezige voorraden erwten van den oogst 1934 worden gesteund, deelt minis ter Steenberghe het volgende mede: Het is ondergeteekende bekend, dat groene erwten, in bepaalde streken van ons land gegroeid, ten gevolge van agro- geologische en klimatologische omstan digheden, bezwaarlijk kunnen voldoen aan de eischen, door de Nederlandsche Ak- kerbouwcentrale voor overname gesteld, en dat daaruit voortvloeit, dat zulke erw ten, die zijn van een voor die streken normale kwaliteit, over liet algemeen niet voor steun in aanmerking komen. Er zul- k,n maatregelen worden overwogen, daar toe strekkende, dat voor erwten, als hier- bedoeld, voor den oogst 1935 wel steun wordt verleend. Het is ondergeteekende bekend, dat zich nog voorraden onverkoopbare erwten van den oogst 1934 op de boerderijen in de bedoelde streken bevinden, doch niet dat deze beduidend zijn. In verband met het vergevorderde seizoen is het onmogelijk, voor de hierbedoelde erwten alsnog steunmaatregelen te ontwerpen. De toestand der mijnen In Limburg. Het totaal arbeiders der gezamenlijke steenkolenmijnen in Limburg bedroeg op 1 April 1935: ondergronds 19395, boven gronds 10171. De totale netto-productie der gezamen lijke steenkolenmijnen in Limburg be droeg gedurende de maand Maart: 931.056.510 ton steenkolen. TER NAGEDACHTENIS AAN Z.EXC. A. W. F. IDENBURG. Als extranummer van A n t i r e v. Staatkunde is verschenen: Ter na gedachtenis aan Zijne Excellentie A. W. F. Idenburg, minister van Staat, oud- minister van Koloniën, oud-gouverneur- generaal van Ned.-Indië, oud-gouverneur van Suriname, 23 Juli 186128 Febr. 1935. Prof. V. H. Rutgers teekent Idenburg als man van sterk en zuiver gevoel, dat onder tucht stond in dien vorm, dat hij had geleerd zijn gedachten en begeerten gevangen te leiden tot de gehoorzaam heid van Christus. Minister Colijn schetst den staatsman en politiek leider en zoekt de overwegen de oorzaak voor Idenburgs afwijzende houding inzake de opvolging van Kuyper als leider der Anti-rev. partij in zijn ge ringe geneigdheid om zich in het dage- lijksch politiek strijdgewoel te werpen. Dat lag hem niet meer, omdat hij sinds 1909 zes jaar gestaan had op den hoogsten Nederlandschen bestuurspost en dus bui ten de politieke arena was gebleven. Waarbij nog kwam zijn eer tot zacht moedigheid dan tot strijd geneigde geaard heid. „In de jaren 1918—1924, toen we vaak samen optraden en soms ook de taak wel eens territoriaal verdeelden, aldus vertelt Colijn, maakte hij eens de opmerking: laat mij liever op het zand spreken en doe gij het in de kleistreken. Hij doelde daarmee op het verschil in de geweste lijke „ligging" tusschen antirevolutionai ren in de verschillende streken des lands en voelde zich dan het meest thuis onder de gemoedelijk aangelegden, onder hen bij wie vooral het hart, het eenvoudig kinderlijk geloof sprak en bij wie con crete politieke vragen destijds niet in de eerste plaats om belangstelling vroegen." Oud-minister Ch. Wel ter schrijft over den gouverneur-generaal, den moder nen vooruitstrevenden bestuurder, die voor goed afsloot de periode waarin goed administreeren werd aangezien voor goed besturen. En den voortreffelij ken en zui nigen financier, die zelf de begrooting opstelde en daarin de „stille marges" con strueerde, bestemd om eventueelen late i-en teruggang in inkomsten op te van gen. Hij was een voortreffelijk afgezant van zijn volk naar het overzeesche ge west, dat de Voorzienigheid onder zijn hoede heeft gesteld. Oud-gouverneur G. 3. Staal herdenkt den oud-gouverneur van Suriname, die groot vertrouwen heeft genoten en veel tot stand heeft gebracht in de slechts even zevenentwintig maanden van zijn be stuur en van wie o.a. de instelling van den wekelijkschen rustdag afkomstig is. Het oud-Kamerlid J. v. d. Molen draagt een parlementaire herinnering bij en ver der zijn enkele typeerende gedeelten uit parlementaire redevoeringen van het Ka merlid en den minister Idenburg opge nomen. Rechtbank te Middelburg. Zitting van 26 April 1935. M. A. B., 35 j., ongediplomeerd ver pleegster te Knocke, thans verblijvende in het Hluia van Bewaring te Middelburg, had rich wederom te verantwoorden we gens oplichting. In Februari j.l, was zij gekleed in verpleegsterscostuum gekomen bij den hotelhouder Mabesoone te Oost burg en had dezen medegedeeld, dat zij haar intrek bij hem wilde nemen, dat haar bagage na zou komen en dat zij den volgenden dag omstreeks 10 uur te Oost burg in het ziekenhuis moest zijn voor een keelonderzoek. Zij kwam dan voor een dag of acht. Door deze verhalen werd de hotelhouder bewogen aan verdachte lo gies, biertjes enz. te verstrekken. Vervol gens ging verdachte een paar dagen later naar den autoverhuurder H. te Oostburg en deelde dezen mede dat zij naar Mid delburg moest om geld te halen en spoe dig terug moest zijn, waarom zij een auto bestelde teneinde daarmede te rijden naar Middelburg en terug naar Oostburg. Deze rit is nietgeheel voltooid, aangezien zij inmiddels te Vlissingen op de heenreis werd gearresteerd. Thans werd als getuige-deskundige ge hoord Dr de Regt, die bij zijn opgemaakt rapport bleef en daarin tot de conclusie kwam dat verdachte wel toerekenbaar is. Verdachte ondervraagd, geeft de feiten toe en zegt een en ander gedaan te heb ben uit armoede. De officier van justitie zegt, dat toen zij de vorige keer is los gelaten uit het Huis van Bewaring, haar eerste werk is geweest „oplichting". De off. van justitie is van meening dat thans een flinke straf op zijn plaats is en eischt 6 maanden gevangenisstraf. De verdediger van verdachte, mr P. C. Adriaanse, is van meening dat verdachte niet strafbaar is. De getuigen hebben ver klaard dat wanneer verdachte niet in verpleegsterscostuum was verschenen zij evengoed de kamer had gekregen en ook het autovervoer. Verdediger vraagt verdachte's onmid dellijke invrijheidstelling, wat door de Rechtbank wordt geweigerd. Vervolgens stond terecht A. H. v. V., 60 jaar, winkelier te Koudekerks, die in hooger beroep was gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter te Mid delburg waarbij hij wegens overtr. van de Warenwet, gepleegd te Middelburg op 8 Febr. 1.1., werd veroordeeld tot een geld boete van f 1000 of 2 maanden hechtenis- straf. Het betreft hier het voorhanden hebben van hoeveelheden speculaas, koekjes, bon bons, puddingpoeder, suikerwerken, cho colade, biscuits enz. welke goederen alle in ondeugdelijken staat verkeerden. Verdachte erkende de feiten en ver klaarde in hooger beroep te zijn gekomen omdat hij de hem opgelegde boete te hoog vond. Als getuige werd gehoord de controleur der Warenwet, van der Zee, die zijn op gemaakt proces-verbaal nader toelichtte. Get. had de overtuiging dat de goederen bij verdachte bedorven zijin. Verdachte ondervraagd, beweert dat 't publiek telkens wat nieuws wil en als er dat is, de grossiers groots hoeveelheden opdoen; op een zeker moment willen de menschen weer wat anders en men zit er mee. De President merkt op dat ver dachte het dan maar moet vernietigen, men kan toch geen beschimmeld of be dorven goed eten. De get. v. d. Zee zegt nog dat hij ver dachte vroeger al eens meer aanwijzingen heeft gegeven omtrent bewaring der goe deren, herhaaldelijk zijn door get. bij ver dachte heele partijen goederen in beslag genomen en afgekeurd. De off. v. justitie aan het woord komen de, zegt dat verdachte zijn zaak niet aan kan. In 1930 was het een janboel in die zaak. Toen is verdachte bij spr. gekomen om de zaak in der minne te schikken, on der voorwaarde dat verdachte de raad gevingen van den Keuringsdienst zou op volgen. Eenigen tijd later evenwel werd wederom een partij goederen afgekeurd die niet frisch en zuiver waren. Verdachte heeft toen f 500 betaald en het heeft niets geholpen. De off. van justitie eischt bevestiging van het vonnis waarvan hooger beroep. De verdediger van verdachte, mr Heyse, bepleitte een lichte straf. I. de W., 58 j., zonder beroep en H. G. H. 28 j., landbouwer, beiden wonende te 's Gravenpolder, waren in hooger be roep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter te Middelburg, waarbij zij wegens overtr. van de Jachtwet werden veroordeeld ieder tot een geldboete van f 15 of 5 d. h. met verbeurdverklaring van de niet in beslag genomen geweren, uit levering daarvan, of resp1. f 10 en f 15 boete of 10 dagen hechtenis voor ieder. Eisch bevestiging van het vonnis. G. A. G., 27 j., jachtopziener te Aarden- burg, had op 23 Maart 1.1. onder de ge meente Eede een hond, toebehoorende aan zekere A. Mathijs, doodgeschoten. Verdachte erkende dit, daaraan toevoe gende dat hij de bewuste hond meerdere malen met een haas in zijn bek bad zien loopen. Toen hij dit weer zag heeft hij den hond doodgeschoten. De 'off. van justitie, requisitoir nemen de, zegt dat het meermalen voorkomt dat jachtopzieners die in het veld zien dat een hond achter een haas zit, de hond dood schieten. Dit mag niet. De officier eischt een geldboete van f 100 of 60 dagen hech tenis. De verdediger van verdachte, mr Eras mus, adv. te Oostburg, zegt dat de iden titeit van den hond niet vast staat en vraagt de Rechtbank verdachte vrij te spreken subs, een lichte straf op te leg gen. J. M., 37 j., slager te Middelburg, was in hooger beroep gekomen tegen een von nis van den Kantonrechter te Middelburg waarbij hij wegens overtr. van de Vleesch- badringswet werd veroordeeld tot een geldboete van f 100 of 40 d. h. Eisch: be vestiging van het vonnis, B. J. S., 39 j., vertegenwoordiger te Goes, had hooger beroep aangeteekend te gen een vonnis van den Kantonrechter te Middelburg, waarbij1 hij wegens overtr. van de Motor- en Rijwielwet werd veroor deeld tot een geldboete van f 25 of 10 d, h. Eisch: bevestiging van het vonnis. Uitspraak in alle zaken 10 Mei a.s. Deinbraken in spoor wegstations. Voor de Bredasche rechtbank stond terecht de 37-jarige sto ker G. A. W., aldaar, wegens diefstal en diens zwager, de 26-jarige machinist A. J. de B., terzake van heling. Bij een in dertijd door de politie in de woning van W. verrichte huiszoeking trof men ver schillende van diefstal afkomstige goede ren aan. Uit het onderzoek bleek al spoe dig, dat dit tweetal de daders waren van de stationsdiefstallen te Lage Zwaluwe, Goes, Middelburg, Gouda en Vlaardingen. Gisteren stond G. A. W. terecht voor den inbraak in het station te Lage Zwa luwe gepleegd in den nacht van 31 Dec. op 1 Jan. j.l., waar hij 279 doosjes siga retten, 79 doosjes met sigaren, sleutels, geld, postzegels, busjes met kreeft, zalm en sardines, flesschen wijn, potlooden, doosjes met hopjes en flikken, rollen pe permunt enz. had weggenomen. Verdachte B. stond wegens heling terecht. Beide ver- dadhten bekenden. Het O. M. eischte voor dezen diefstal tegen W. 2 jaar gevangenisstraf en tegen B. wegens heling 1 jaar gevangenisstraf. De Off. achtte verd. W. niet geheel toe rekenbaar. Don Kozakken Koor „Platoff". Gisteravond is door het Don Kozakken- koor „Flatoff", dirigent N. Kostrukoff, in de Ned. Herv. Kerk te Goes een uit voering gegeven. Het is slechts korten tijd geleden dat wij hetzelfde koor in de concertzaal alhier hebben beluisterd, zoo- dat het schijnt dat Goes voor dit Kozak ken-koor nogal aantrekkingskracht heeft. Vanzelfsprekend werd thans opgetre den met een grootendeels ander program ma. De inhoud omvatte alleen gewijlde mu ziek. Hiermede werd ook aanpassing ver kregen aan de plaats van uitvoering. Te vens is er ook dit genot aan verbonden, dat, na de uitvoering van elk nummer, de soms uitbundige bijvalsbetuigingen achterwege blijven. De indruk die hun kunst teweeg brengt, wordt waarlijk niet verkleind wanneer deze in een rustige sfeer wordt genoten. Het is alsof hun geheel aparte klank formaties in zoo'n bijna onbeperkte ruim- ie een nog grooter bekoring verkrijgen dan in de concertzaal. Het zware geluid der bassen rolde als een Bourdon- en Subbas-geluid door de gewelven. De heldere en schelle klanken der hooge tenoren zweven als Cornet- en Mixtuur-geluiden door de ijle ruimte. Ook de meer teeder gevormde stemmen deden het daar prachtig, terwijl de massale klanken-volheid van het geheele boor met een machtigen galm door de kerk ruisch- te. Hoe dikwijls wij hen ook hoorden, het valt telkens weer op, dat dit koor, zoowel in soli als in tutti beschikt over een won der van stemmen-materiaal dat met geen ander koor is te vergelijken. Doch dan. zijn we er ook. Wij hebben reeds eerder gezegd en gevoelen dit telkens weer als een gemis, het doorvoelen van den gees telijken inhoud van hun liederen-weer gave is voor ons uitgesloten. Want al heeft het allen schijn dat zij op karakte ristieke wijze hun liederen vertolken, in wezen missen wij toch alle contact en daardoor kan hun innerlijke kracht ons niet 'ontroeren. Hun programma telde elf nrs, Nr 6 „Dank Hymne", welks melodie bij ons be kend is als „Russisch Kerklied", trok bij zonder de aandacht. Door programma-wijziging werd ook „Ave Maria" gezongen, dit laatste in de Latijnsche taal. Het afwerken van het programma is door een talrijk gehoor met spannende aandacht gevolgd. Vooral bij het buiten gewoon prachtig uitgevoerde decrescendo van sommige nrs was er een bijha adem- looze stilte. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie Prinsessedag, 30 April. Het Bestuur der Oranje-vereeniging te Goes heeft gemeend dit jaar den verjaar dag onzer Prinses niet ongemerkt te moeten laten voorbijgaan. Voor heel den dag kon beslag worden gelegd op de vertooning van de H.A.V.O. film „onze Prinses"; een documentaire geluidsfilm over de jaren 19091934, zooals ons Volk Haar zag en hoorde in Haar eerste 25 levensjaren. Deze film zal op Dinsdag a.s. dus op den verjaardag van onze Prinses driemaal worden vertoond voor de school kinderen, tegen een entrée van f 0.05 per kind en 's avonds twee maal (6.30 en 8.30 uur) voor volwassenen; de toegangs prijs 's avonds is f 0.30 voor de leden der Oranjevereeniging en f 0.50 voor niet- leden. Al de vertooningen worden gege ven in het Schuttershof. De toegangskaarten voor de avond voorstellingen zijn verkrijgbaar bij de ver schillende boekhandelaren te dezer stede. Het heeft moeite gekost om de vertoo ning dezer film, juist op den 30sten April, alhier te kunnen verkrijgen. En nu vleit ons bestuur rich met de o.l. gegronde ge dachte, dat dit zeer op prijs zal worden gesteld en speciaal de bevolking van Goes in zeer groote getale zulks zal too- nen, door t ij d i g toegangskaarten te nemen. Daardoor wordt het werk van ons be stuur speciaal wat de plaatsenverdee- ling betreft zeer vergemakkelijkt. Ten slotte laat deze keer aan bet zoo dikwijls reeds met weinig succes ge daan verzoek van onze Oranje-vereeni ging om op de verjaardag van onze Prin ses allen de vlag uit te steken, gevolg worden gegeven. Ons Oranjebuis is zoo benauwend klein geworden en wij be hoeven ons toch voor onze hartelijke liefde voor ons Vorstenhuis niet te scha men? Het Bestuur der Oranjevereeniging te Goes, J. I. VAN BALLEGOYEN DE JONG, Voorzitter. F. G. G. ROTHUIZEN, Secretaris. LESSEN UIT BELG IE. In België zegt de „Standaard", heeft het volk zijn wil gezet tegenover de werkelijkheid. En nu ziet bet de mannen aan bet werk, die met groot vertoon hun „plannen" uitwerken. Op het congres der S.D.A.P. ten on zent is gezegd: de Zweed gaf den Belg de lei en op die lei maakt bij een streepje bij elke tienduizend werkloozen, die weer aan den arbeid zijn gezet. Het is zoo maar niets. Hier verschijnt de nieuwe Caesar, die alle ellende met zijn wil lachend wegvaagt; hij overziet den toestand en overwint. Dte sociaüstiscbe afgevaardigde uit België vertelde, dat de devaluatie wel moest worden aanvaard. Zij was veroor zaakt door de aanpassingsmethoden der vorige regeering. Het is ongehoord vrijmoedig. Men zal daar nu met staatsgeld de in dustrie op de been helpen. Maar de Belgische socialist vertelde niet, dat de „industrialisatie" heel het bankwezen in zijn land reeds in wanorde bracht, en de eigen socialistische kassen, bet geld van de arbeiders, verteerde. Devaluatie moet nu dit kwaad voor de oogen van de menigte bedekken. Wij bemerken voorts, dat het optreden van den socialist alleen niet voldoende is. Dit was in Zweden zoo. De sociaal-demo craat stond op; de crisis nam de beenen Vluchtte met haaste. In België is het nog niet zoo ver. Dat komt stellig van de Roomschen. De devaluatie maakt alles duurder. D.w.z. men heeft de loonen verlaagd en alle bezit der kleine menschen vermin derd. Nu moet de regeering de duurte be strijden. Hoe? Zij zal maximumprijzen stellen. Met dit gevolg, dat óf de goederen van de markt verdwijnen óf dat de prijsstij ging tot dat hoogtepunt voortgaat. Want dat is altijd de werking. Zoo beeft men bet volk in België dus opgezet tegen een eerlijke aanpassing. Het tot kookhitte opgehitst. Daarna neemt men mee bet heft in handen en past aan, langs den krom men weg en stellig op ergere wijs. En men heeft nu dit voordeel, dat de revolutionaire ophitser in het regeerkas- teel zit en van zichzelf geen last heeft. Toch straft ook hier het kwaad zich zelf." Ten kantore van bet bureau van ge meentewerken te Vlissingen werd Vrijdag namens het bestuur van de af dee ling Vlissingen van het Groene Kruis aanbesteed bet bouwen van een ontsmet tingsgebouwtje. Raming f 4300. Inschrijvers: L. Abn f 4935; A. Loois Jzn. f4500; J. Loois Hzn. f4395; J. N. D. Bijl f 4373; B. J. N. Schmelzer f 4343, M. Vader f4180; en firma Post en Ber- ting f 4060. De gunning werd aangehouden. Borsselen. Vrijdagmiddag werd door Notaris Oele te 's-Gravenpolder publiek verkocht een huis en erf, bewoond door Mej, Wed. J. van Weele. Kooper hiervan werd dhr P. op 't Hof q.q. te Oudelande voor f 700. Kaudekerke. Notaris Mr P. Loeff beeft Vrijdagmiddag voor de Erven van wijlen den beer Abr. Wielemaker Az. in bet openbaar verkocht de volgende perceelen alle gelegen in de gemeente Koudakerke, te weten: Perceel 14. Een hofstede, bestaande uit buis, schuur, wagenhuis, varkenshok, erf, tuin, 'boomgaard, bouw- en weiland, aan den straatweg naar Middelburg, groot 2.6010 H.A. (6 G. 188 R.). Kooper: dhr P. Verhage Mz. voor f 7800. Perceel 5. 0.8710 H.A. (2 G. 66 R) wei land en sprink, aan bet eind van het Boe- wegeling. Kooper: dhr P. Barentsen Wz. voor f 1620. Perceel 6. 0.8540 H.A. (2 G. 52Vï R.) weiland en sprink, noordelijk van en tegen perc. 5. Kooper: dhr Corns de Regt G. Jz. voor f 1405. Perceel 7. 1.1740 H.A. (2 G. 297V2 R.) weiland, noordwestelijk van en tegen per ceel 6 en aan 't wegeling naar den Steen- heul'weg. Kooper dhr J. Koole Jz. Jr voor f 1810. Perceel 8. 0.5920 H.A. (1 G. 1521/* R.) weiland tusschen de Houten Heul- en den Steenheulweg, oostelijk van de Verstek- weide. Kooper dhr Jacs Koppejan Jacsz. Jr voor f 900. Perceel 9 en 10, 0.8820 H.A. (3 G. 38 R.) bouwland aan den Vlissingscben Klei weg (Kokswegje) en aan de Trambaan. Kooper dhr W. Ovaa Mz. voor f 1750. Perceel 11 en 12. 0.7670 H.A. (1 G. 286Vï R.) bouwland bij den Dlsboekscben Keiweg aan de Trambaan. Kooper dhr J. W. Christiaansen q.q. voor f 1950. Alle koopers wonen te Koudekerke. Totale opbrengst f 17.241. Dr G. J. Weyland 75 Jaar, Dr G. J. Weyland, Ned. Herv. predi kant te Veere en voorzitter van de alge- meene Synode, herdenkt heden (Zater dag) zijn 75sten geboortedag. Dr Weyland werd candidaat in 1885 en bekleedt bet predikambt sedert 1886, toen bij op 20 Juni te Austerlitz intrede deed. Van 18941896 was hij directeur van het Ned. Zendingsgenootschap te Rot terdam, doch op 27 Sept. 1896 werd hij bevestigd te Veere en daar is hij nog steeds de in alle kringen zeer geziene „Dominee Weylandt". Zijn werk als voorzitter der synodale commissie en der Synode heeft hem in geheel de Herv. Kerk een groote bekend heid gegeven en zijn beminnelijk karakter doet hem in breede krjngen een beminde persoonlijkheid zijn. De jarige zelf wilde dezen dag in stilte en eenvoud doorbrengen, doch de gemeen teleden te Veere zorgden voor een pas sende bloemenhulde. MIDDELBURG, 26 April 1935. Op de veiling deden de volgende prijzen: Snij- sla 3—8,. Spinazie 26, Postelein 2427, Zuring 26, Spruiten 18, Witlof 20, Kool rapen 12, Peen 2—5, Uien 1,55, Kroten 1,5 ct., alles per kilo. Peën 1218, Raapstelen 2,5, Prei 2,58, Uien 1,5, Selderie 0,52, Rabarber 13,5, Radijs 2,54,5 ct., alles per bos. Peterselie 27 ct. per chip. Bloemkool 2,5—15, Andijvie 14, Krop sla 0,55 ct., alles per stuk. Nieuwe aardappelen 29, idem II 15 ct., beiden per K.G. Tuinkers 78 ct. per doos. Bloemen: Tulpen 718, Doronicum 10, Flieren 36, BI. Druifjes 2, Narcissen 56 ct., alles per bos. Begonia 7, Gera niums 1011, Erica 4 ct., alles per pot. Duizendschoon 7, Primula 514, Violen 616, Madelieven 8—11, Vergeet mij niet 2—4, Anjelieren 6 ct., alles per 10 planten. KAPELLE. Veiling van 26 April. Spi nazie 714 ct. p. k.g., radijs 2.602.90, tulpen 315, rabarber 13 gld. alles per 100 bos; bloemkool 1015, id. af wijkende 12, knolselderij' 1.20 gld. p. piO stuks kropsla 2.804.90, id. afwij kende 2.50 gld p. 100 krop-, zaaiboonen 2—3 ct. p. halve k.g. ELLEWOUTSDIJK. Gehuwd: R. Ver- beem, 29 j. te Goes en J. J. Baas 33 j. Van 1420 April. VROUWENPOLDER. Overleden: D. Vos, echtg. van A. Dekker, 49 j. (M. G.) Stand van hedenmorgen 10 u.: Licht op voor fietsen: Zondag 7 u. 41 min. Maandag 7 u. 43 min. Getrouwd: W. HARPE en M. OVERWEG, die mede namens wederzij dsche familie hartelijk dank zeggen voor de belangstelling vóór en bij hun huwelijk ondervonden. Aagtekerke, April 1935. Algemeene kennisgeving. Hiermede vervullen wij den treurigen plicht U kennis te geven van het overlijden van onze Zuster en Tante, Mej. A. G. M. VAN DEN BROEKE, in den ouderdom van 54 jaren. Fam. VAN DEN BROEKE. Goes, 26 April 1935. 's-H. H. kinderenstraat 36.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1935 | | pagina 3