Rechtszaken Telegrammen. Bakkerij van Melle, Tel. 114 Financieë'e Berichten. Marktberichten. Advertentiën. Nieuwe Gebakjes Juliaantjes 6 ets. Mooren 9 ets. Noisette's 10 ets. DRAAG GEEN BREUKBAND! lingscommissie voor de paardenfokkerij en den heer v. d. Plassche voor wat hij voor den tuinbouw, speciaal voor de fruittelers heeft gedaan. Spr. dankt den heer v. d. Plassche, dat hij gewaarschuwd heeft tegen te groote uitbreiding van den tuin bouw, Beide heeren dankt spr. voor den steun aan het kleinbedrijf verleend. Jhr J. van Vredenburch prijst in een geestige rede de vele kwaliteiten van de scheidende heeren, met wie hij zoo vaak samenwerkte. Spr. verblijdt er zich over, dat de directeur-generaal de land bouw- en tuinbouwvoorlichtingsdienst hun ouden roem wil hergeven, maar het spijt spr., dat twee Zeeuwen daarvoor zijn benoemd, al gunt spr. hun deze promotie graag. Dhr C. Zwagerman noemt het een groot verlies, Zeeland te moeten verlaten. Zeeland is zoo mooi. De beide scheidende heeren hebben zoo lang met de Zeeuwsche boeren en tuinders meegeleefd. Zeeland is voor een consulent zoo'n prettig ambts gebied. Daartegenover staat een groote winst, daar de heeren Stevens en v. d. Plassche aan een herschapen directie van den landbouw worden te werk gesteld, met een mooi arbeidsveld. Spr. dankt hen bij hun vertrek voor hun vriendschappe- lijken omvang. Dhr M e s u, wnd. directeur van de Rijks Landbouwwinterschool, dankt beide heeren voor de ondervonden vriendschap en voor wat zij voor het landbouw-onder- wijs deden. Dhr A r e n d s e dankt namens de tuin- bouwcommissie der Z.L.M. den heer v. d. Plassche voor de vriendschap aan de tuinders bewezen en hoopt, dat hij in zijn nieuwe functie zal waken tegen achter stelling van de Zeeuwsche tuinbouw- belangen bij die van het Westland. Dhr A. C. Z a n d e e, voorzitter van de vereen, van oud-leerlingen der R.L.W.S., dankt den heer Stevens voor gegeven onderwijs en opvoeding als directeur dier school. De heer P. Scheele de Putter schetst het vele wat is verbeterd onder de leiding van de heeren Stevens en v. d. Plassche. Spr. dankt hen hartelijk, voor wat ze voor Zeeland deden. Dhr Dorst (secretaris Z.L.M.) dankt voor zich persoonlijk en namens het per soneel der Z.L.M. voor ondervonden hulp en vriendschap. De heer Roebroek, directeur-generaal van den landbouw, noemt het een merk waardig oogenblik dat hij nu beleeft. Twee consulenten uit dezelfde provincie trek ken naar Den Haag. Wat spr. bijzonder trof, is dit, dat deze twee consulenten zoo het vertrouwen hadden van Zeeland. Het zijn r ij k s - consulenten. Daarin ver heugt spr. zich des te meer. Beiden heb ben getoond de juiste verhouding tot or ganisatie en landbouw te hebben gezien. Die eigenschappen waren spr. bekend en die zijn ook in de eerste plaats oorzaak geweest, dat ze tot een hoogere functie zijn geroepen. Dat groote vertrouwen is zoo mooi. Spr. is blij, dat hij twee zulke medewerkers krijgt. De Zeeuwsche boer verdient dank, dat hij deze mannen zóó heeft gevormd. De Zeeuwsche landbouw mag trotsch zijn, dat twee Zeeuwsche consulenten tot inspecteur zijn benoemd. Spr. zal alles doen, wat hij kan, om de samenwerking tusschen de verschil lende takken van het landbouwbedrijf te bevorderen. De voorstelling is niet juist, dat spr. en de heeren Stevens en v. d. Plassche op een muf departement komen te zitten. Er zal contact zijn met het landbouw bedrijf en niets zal onbeproefd worden gelaten, om het platteland in deze om standigheden te helpen. Spr. hoopt, dat God kracht moge schenKen om te geven aan den Nederlandschen landbouw, wat deze vraagt. Dhr Stevens verklaart tegen dezen dag te hebben opgezien. Dit afscheid valt spr. zwaar. De wetenschap, dat spr. eenig perspectief ziet in zijn nieuwe functie, vergoedt het verlies eenigszins. Er zal nu meer aandacht geschonken worden aan de economische zijde van den land bouw. Er is te veel lof aan spr. gebracht. De dank moest van spr. komen. Hij heeft getracht zijn plicht te doen. Veel ge breken kleefden aan zijn werk. Spr. heeft veel ervaring in Zeeland kunnen opdoen. De verhoudingen waren goed en aange naam. Spr. herinnert aan den zomer van 1913. Spr. werd toen na afstudeering, gediri geerd naar Goes, wat te Wageningen werd gezien als 't ergste lot. Spr.'s eerste werk was assistentie te verleenen bij de organisatie van de groote landbouwten toonstelling der Z.L.M. in 1914 te Mid delburg. Al spoedig volgde het mobilisa tie-bemiddelingsbureau voor den land bouw. In 1915 volgde spr.'s benoeming tot landbouwleeraar. In 1916 volgde de be noeming tot directeur der R.L.W.S. in de vacature-Kakebeeke. Spr. is steeds zeer hartelijk ontvangen in den kring der Zeeuwsche landbouwers. Vele grepen doet spr. uit de historie van den landbouw in Zeeland. Het verschil tusschen nu en de jaren 19141922 is wel groot. Velen mopperden in de mobilisatie jaren over de knellende overheidshanden, maar ze zullen nu wel terugverlangen naar die jaren. Spr. heeft in Zeeland buitengewoon prettige jaren beleefd. Ook bij de ge- wassenkeuring heeft spr. warme vrien den verworven. Als directeur der R.L.W.S. heeft spr. de jonge generatie leeren ken nen en mee helpen vormen en ontwikke len. Daardoor zijn hechte banden gelegd. Nogmaals wijst spr. op de groote beteeke- nis van goed landbouw-onderwijs. Aan alle instanties en personen, met wie spr. mocht samenwerken, brengt spr. hartelijk dank. De aangenaamste herin neringen aan zijn langdurig verblijf in Zeeland neemt spr. mee naar Den Haag. Tenslotte roept spr. allen op tot het ver leenen van steun en medewerking aan de bedrijfsconsulenten, die eerlang zullen worden aangesteld. Dhr v. d. Plassche zal kort zijn, nu hij reeds van de tuinbouwers afscheid heeft genomen. Spr. dankt voor de ge sproken sympathieke woorden en voor het aangeboden geschenk. Spr. dankt voor de waardeering en vriendschap deze 12 jaar in Zeeland genoten. Het kost spr. moeite Zeeland te verlaten, maar hoopt onder leiding van den directeur-generaal een vruchtbaren werkkring in Den Haag te zullen vinden. Spr. dankt voor alles, wat hij van de zijde van den landbouw heeft ontvangen en genoten, speciaal voor wat de voorzitter voor hem geweest is. Met een hartelijk slotwoord van den voorzitter werd deze bijeenkomst besloten. WEINIG EXPORTMOGELIJKHEID VOOR VRUCHTENPULP. De aardbeien- en frambozenteelt opnieuw getroffen. fDe kweekers van aardbeien en frambo zen, die de laatste jaren toch reeds mis deeld zijn geworden met de opbrengst hunner producten, kunnen voor 1935 wei nig gunstige verwachtingen koesteren. De exportmogelijkheden voor het versche fruit zijn zeer gering en zelfs de uitvoer van vruehtenpulp dreigt voor dit jaar ver loren te gaan. Het eigenaardige daarbij is echter, dat de buitenlandsche afnemers de vruehtenpulp gaarne willen ontvangen voor de verwerking van diverse jams enz., doch er geen en'kele kans bestaat om het product over de grenzen te krijgen. Zoo vernamen we dezer dagen, zegt het „Vaderl.", dat een groote firma in Duitschland zich tot één der exporteurs van vruehtenpulp gewend had, met het verzoek toch alles in het werk te stellen om dit jaar weer aardbeien- en frambo- zenpulp te kunnen verzenden, omdat zij t'hans reeds verzekerd wilde zijn het pro duct toch in ieder geval te ontvangen. De exporteur heeft onmiddellijk bij den be trokken regeeringscommissaris voor den tuinbouw inlichtingen omtrent de moge lijkheid van dezen uitvoer naar Duitscn- land gevraagd, doch kreeg daarbij de zeer onprettige tijding te hooren, dat het zoo goed als uitgesloten is, dat dit jaar voor vruehtenpulp uitvoervergunningen gege ven zullen worden, aangezien voor dezen uitvoer geen gelden op de Clearingsreke- ning zijn beschikbaar gesteld. Het voor dit doel beschikbare bedrag moet eerst aan gewend worden ter verrekening van de posten voor 1934 en het eerste kwartaal 1935 en 'het laat zich niet aanzien, dat er dan nog een overschot is voor verderen export. Inmiddels worden zoowel in Duitsch land als in Nederland nog pogingen aan gewend om aan deze moeilijkheden te ontkomen, doch de kans op succes is wel zeer gering. Voor de talrijke kweekers van aardbeien in Noord-Holïand en op de Zuid-Hollandsche Eilanden is deze tij ding zeer onaangenaam. Nu de export mogelijkheden zoo gering zijn, zou juist een deel van het teveel in den vorm van vruehtenpulp moeten worden verwerkt. Ook de fabrieken zullen echter dit jaar minder kunnen afnemen, indien er geen wijziging komt in de Clearingsregeling ten aanzien van dit product. Kantongerecht te Middelburg. De Kantonrechter te Middelburg heeft veroordeeld wegens Als bestuurder van een motorrijtuig niet behoorlijk uitwijken bij het inhalen van een voertuig G. L. te Schore, f 10 b. of 5 d. h. Als bestuurder van een rijwiel-motor rijtuig, niet indien hij voornemens is van richting te veranderen van dat voorne men tijdig doen blijken: D. J. te Oost en West-Souburg, f3 b. of 2 d. h.; G. P. te Bloemendaal, f 2 b. of 2 d. h. Als bestuurder van een voertuig links houden, terwijl dit niet noodzakelijk is en daarmede over een 'weg rijden zonder dat het voertuig behoorlijk is verlicht: 0. v. H. te Waarde: f 6 b. of 3 d. h.; f2 'b. of. 1 'd. h.; en f2 b. of 1 d. h. Als bestuurder van een rijwiel in een bocht binnen de bebouwde kom links hou den, terwijl dit niet noodzakelijk is en zonder vergunning van den Minister van Waterstaat over kanaalwegen, welke geen openbare gronden zijn met voertuigen rijden M. W. te Oost- en West-Souburg 2 maal f 2 b. of 2 d. h. voor iedere boete. Als bestuurder van een rijwiel daar mede een weg in verboden richting be rijden: A. de N. te Middelburg, f 1 b. of 1 'd. h. Als bestuurder van een motorrijtuig daarmede over een weg rijden zonder dat het rijtuig aan de voorzijde was voorzien van ten minste ttwee en helder wit licht uitstralende lantaarns: J. A. D. te 'Goe®, f 3 b. of 3 d. Ih. Als bestuurder van een motorrijtuig daarmede over een weg rijden, terwijl bet rijtuig niet zoodanig was ingericht, dat de bestuurder van zijn 'zitplaats voldoen de uitzicht had: G. de R. te Arnemuiden, f 1 'b. of 1 d. h. Als bestuurder van een motorijtuig in eene bebouwde komt niet met den hoorn een signaal geven als de veiligheid van het verkeer zulk© vordert: J. M. G. te Hansweert, f 1 b. of 1 d. h. Als bestuurder van een ingeschreven motorrijtuig 'daarmede over een weg rij den, terwijl de belasting van eenig wiel grooter is dan in het inschrijvingsbewijs is vermeld: J. M. te 's-H. Arendskerke. f5 b. of 2 d. h. Als bestuurder van een rijwiel daar mede over een weg rijden, zonder dat het rijwiel is voorzien van ten minste één bel' W. de K. te 's-H. Arendskerke, f 0.50 b. of 1 d. h. Als bestuurder van een rijwiel daar mede over een weg rijden zonder dat het rijwiel 's avonds was verlicht: M. T. te Vlissingen, f 3 b. of l d. h.W. de J. te Schore, f4 'b. of 2 d. h.; J. B. te Niéuw- dorp f 2 b. of 1 d. 'h. Als bestuurder van een motorrijtuig daarmede over een weg rijden, zonder dat behoorlijk verlicht, van zoodanige 'kleur, afmetingen en zoodanig aangebracht is 'het aan den eigenaar of houder opgege ven nummer met letter: A. B. te Middel burg: f 3 b. of 3 d. 'h.; J. G. te 's-Graven- polder, f 1 b. of 1 d. h. Als bestuurder van een motorrijtuig niet op de eerste vordering van daartoe bevoegde ambtenaren zijn rijbewijs ver- toonen: M. A. H. v. G. te Bergen op Zoom: f2 b. s. 1 d. h. Zich in kennelijken staat van dronken schap op den openbaren weg bevinden: H. M. te Vlissingen f10 b. s. 10 d. h. Bij het voorhanden hebben van mar garine in een winkel niet zorgen, dat onmiddellijk boven de buitendeur en op de winkelramen in duidelijk zichtbare let ters het woord „Margarine" is gesteld: Ja. de V. te 'sHeer Arendskerke fl b. s. 1 d. h. Tijdens den volgens de wet bepaalden leerplichtigen leeftijd arbeid doen ver richten door een kind gedurende den schooltijd: H. Z. te Kruiningen f5 b. s. 5 d. h. Een vuurwapen voorhanden hebben: J. V. te Heinkenszand f5 b. s. 5 d. h., met verbeurdverklaring van het inbeslagge- nomen enkelloopsjachtgeweer. Ten behoeve van loodgieterswerkzaam- heden op goten soldeerbouten anders dan op den beganen grond verwarmen: J. C. V. te Goes f5 b. s. 5 d. h. Rapen van eieren van kieviten op gron den van derden zonder te zijn in gezel schap van den eigenaar of rechthebben de om met diens toestemming: P. J. te Biggekerke: Berisping, verbeurdverkla ring van de drie inbeslaggenomen kievits eieren. Eieren van wild zoeken: J. V. te Koude- kerke, P. C. te Koudekerke: ieder beris Ping. Ais hoofd en bestuurder van een onder neming niet zorgen, dat in zijn onder neming geen arbeid wordt verricht in strijd met de Arbeidswet: tweemaal ge pleegd: J. v. d. B. te Colijnsplaat 2 m. f 1 b. s. 1 d. h. voor iedere boete. Bij het bevaren van een Rijksknaal niet den naam van den schipper op een der vaste deelen aan de buitenzijde van het schip aangegeven hebben: H. A. Z., gedomiciliëerd te Raamsdonksveer f5 b s. 3 d. h.; J. H. R., gedomiciliëerd te Hoe dekenskerke f5 b. s. 3 d. h. In de gemeente Vlissingen als bestuur der van een motorrijtuig daarmede zon der noodzaak anders dan aan den kant van den weg blijven staan: W. H. te Mid delburg fl b. s. 1 d. h. In de gemeente Domburg handelen in strijd met de Bouwverordening dier ge meente: Ca. Pa. de V., wed. L. L. te Dom burg, vrijspraak. In de gemeente Goes zijn bedrijf als muzikant uitoefenen zonder vergunning van den Burgemeester en openlijk Gods naam vloekende gebruiken: E. H. V. W„ gedomiciliëerd te 's-Gravenhage 2 m. f2 b. s. 2 d. h. voor iedere 'boete. Rechtbank te Middelburg. Uitspraak van 26 April 1935. Beleediging van het hcofd van een be vriende mogendheid: W. de E. 23 j., schil der te Middelburg f 25 of 10 d. h. Oplichting: G. de P., 29 j., werkman te Goes, 1 mnd. gev.straf voorwaardelijk. Diefstal: G. de K., 25 j., zonder beroep, te 's Gravenpolder f 15 of 10 d. h.; M. D S., 15 j. zonder beroep te 's Gravenpol der f 10 of 2 w. t.sch. Van het Hof. DEN. HAAG. H. M. de Koningin be zocht hedenochtend om 10.30 Uur voor de tweede maal de tentoonstelling van ont werpen voor een gedenkteeken van H. M. de Koningin-Moeder in de ridderzaal. H. M. bezichtigde langdurig en met groote belangstelling 'het door het comité ter uit voering aangewezen ontwerp van D'upuis, ook bezichtigde H. M. de door de jury bekroonde ontwerpen. De beeldhouwer Dupuis werd aan de Koningin voorgesteld. H. M. verklaarde bij Haar vertrek zeer voldaan te zijn over haar bezoek. DEN HAAG. H. M. de Koningin heeft zich hedenmiddag omstreeks 2 uur per auto van het Paleis Huis ten Bosch naar Het Loo begeven, waar zij voor eenigen tijd haar intrek zal nemen. H. M. was voornemens op haar door reis naar Het Loo een onofficieel bezoek te brengen aan de bloemententoonstelling Flora te Heemstede. ROTTERDAM. Gistermiddag is een of- ficieele proefrit gehouden op het geëlec- trificeerde baanvak Rotterdam-Maassluis. Deze proefrit, waaraan een aantal voor aanstaande ingenieurs van de spoorwegen deelnam, is uitstekend verloopen. De lijn Rotterdam D. P.'Hoek van Holland zal vanaf 15 Mei met electrische treinen on derhouden worden. Verdronken. ABCOUDE. Hedenmorgen is op het Merwedekanaal onder Abcoude een mo torboot omgeslagen, waarbij de schipper om bet leven is gekomen. LEID'EN. Hedenmorgen is een ongeveer 27-jarige schipper, vermoedelijk uit Delft afkomstig, toen bij de schuit onder de spoorbrug over den Haagweg deed draai en, met bet 'hoofd in aanraking gekomen met de brug, waarbij bij over boord sloeg. Menschen, die in de omgeving werkten, vermisten 'hem eenige minuten later en wisten hem spoedig op bet droge te bren gen. Het is niet mogen gelukken de le vensgeesten weer op te wekken. Vierde tentoonstelling geopend. HEEMSTEDE. In het bloemenpaleis op de internationale bloemententoonstelling „Flora" te Heemstede, is hedenmorgen de vierde tijdelijke tentoonstelling ge opend, welke de voorjaarskeuring omvat van de Kon. Ned. Mij voor tuinbouw en plantkunde. Vier smokkelaars gevat. BEEK. In den afgeloopen nacht is op den Valkenburgerweg in de gemeente Nuth, een 4-tal smokkelaars aangehou den, die betrapt werden» bij het fraudu leus vervoeren van margarine. Ieder had 16 K.G. margarine op de fiets geladen. Ingezonden Mededeeling. JtlfjOil J«\o iHdati. MIDDELBURG. Ondertrouwd: P. M. Eigeman, 34 j.en M. S. Galatz, 26 j.; P. Provoost, 25 j. en G. J. Marijs, 18 j.; J. Gillisse, 32 j. en M. E. Listing, 20 j.; P. A. de Kam, 22 j. en F. S. Berkeveld, 23 j.; J. H. Roth, 26 j. en J. Heijgelaar, 22 j.; K. J. Holster, 31 j. en M. Dingemanse, 29 j. Overleden: G. Flipse, 55 j., geh. met C. Gideonse; J. M. Murk, 80 j., wede. v. A. G. van Riel. GOES. Overleden: Maria Wondergem, 81 j., weduwe van Marinus Zweedijk. Van 17—25 April 1935. VLISSINGEN. Ondertrouwd: J. S. Baas, 36 j. en L. Gillissen, 25 j.; J. Prince, 34 j. en J. A. Dingemanse, 26 j.; G. H. Gil lissen, 25 j. en M. de Ruijsscher, 24 j.; A. J. Streefkerk, 27 j. en S. C. Hillen, 22 j. Getrouwd: D. Schmelzer, 22 j. en J. van der Endt, 22 j.; J. de Nooijer, 23 j. en J. ie Mahieu, 22 j. Bevallen: W. van der Star, geb. van Luijk, d.; P. A. de Vos, geb. Schunselaar, z.; C. de Bruijne, geb. Dierx, z.; A. M. Jansen, geb. Wiering, d.; J. Meerman, geb. Keersemaker, z.; M. de Löhr, geb. Pollklasener, d.; J. de Wit, geb. van Reems, z. Overleden: C. J. Roth, 49 j., vrouw van P. Sinke; J. C. Eykhout, 47 j., vrouw van A. R. F. Voss; A. Schoe, 2 mnd. (V.C.) Van 17—23 April 1935. SOUBURG. Ondertrouwd: J. Arendse, 27 j. en M. Huson, 32 j.; A. J. Reijnhout, 22 j. en L. Ch. Midavaine, 23 j Getrouwd: J de Hondt, 24 j. en J. Hou- mes, 24 j. Bevallen: W. de Meij, geb. Theune, d.; W. B. de Man, geb. Feith, z.; L. van Soe- len, geb. Tange, d. Overleden: O. P. Bril, 25 j. (V. C.) WESTKAPELLE. Ondertrouwd: P. Min- derhoud, 25 j. en M. J. Roelse, 26 j. Bevallen: W. K. Minderhoud, geb. Boo gaard, d.; K. W. Louwerse, geb. Heijt, z. Overleden: M. Slabber, 80 j., wedn. van P. Nagtegaal. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs ons medegedeeld door Van Heel Co. N.V. te Goes. vorige koers lieden H. V. A. 180 181 N^d. Handel Mij. 29 28% Philipslampen 233 233 Unilever 90 895/s A. K. U. 297/s 2914 Amsterd. Rubber 98% 99 Kon. Olie 152 153 D'eli Mij. 126V2 125 Scheepvaart Unie 33 33% 4 pet. Nederland 1934 985/s 985/8 4 pet. Ned.-Indië 1934 973/s 967/s-7 U. S. Steel 197/e 20Vs Anaconda Copper 7-Vib 8xlio Beth. Steel 16 I6V2 Shell Union 4 "Ito 43/s De Amerikaansche markt blijft nog steeds in een goede tendenz, en de aan dacht gaat dan ook bet meest naar deze afdeeling uit. Vooral Smelting, Anaconda en Internickel lagen goed in de markt. De locale markt was prijshoudend. De obligatiemarkt was zonder veel belang stelling met afbrokkelende koersen. Wisselkoersen. Amsterdam, 26 April, 2.30 u. Londen 7.12—7.1314. Berlijn 59.58—59.62. Parijs 9.749.79. Brussel 25.02—25.12. New-York 1.471/*—<1.48 GOES. Veiling van Vrijdag 26 April. Appels (buitenlandsohe) 17; Spinazie 11 17; idem uitschot 2.10'2.30; Witlof 6; Schorseneeren. 2.10; Sjalotten 23; Aardappels (bonte 1.902.60; idem (Be velanders) 22.10, alles per 100 kg.; Bloemkool 1147; idem 2e en 3e soort 4 9; Kropsla 0.505.20, alles per 100 stulks; 'Rabarber 17; Prei 56; Radijs 33.70; Selderij 11.40; Pieterselie 0.90; Tulpen 413, alles per 100 'bos; Knol selderij 0.130.16; Stoofsla 0.08, beide per krat; Clyvia's 60; Genista's 21; Moe- 'derplaanitjes 56; Vetplanten 4, alles p. 100 pot. Getrouwd: A. POLDERMAN, Tandarts en C. J. TOLLENAAR. De heer en Mevr. POLDERMAN TOLLENAAR betuigen hun harte- lijken dank, ook namens wederzij d- sche familie, voor de vele blijken van belangstelling bij hun huwelijk ontvangen. Toekomstig adres: Dr Cuypers- plein 45, Hilversum. Krabbendijke, 25 April 1935. Heden behaagde het den Heere van leven en dood, van onze zijde weg te nemen, in de hope des Eeuwigen levens, onzen innig geliefden en zorg- völlen Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, den Wei- Eerwaarden heer Ds LOURENS BOONE, Wedn. van P. Roozendaal, in den ouderdom van 74 jaar en bijna 6 maanden. St.-Philipsland, 25 April 1935 Uit aller naam: M. BOONE. Heden behaagde het den Heere van leven en dood, in de hope des Eeuwigen levens, van onze zijde weg te nemen, onzen innig geliefden leeraar, den WelEerwaarden heer Ds L. BOONE, in den ouderdom van ruim 74 jaar. St.-Philipsland, 25 April 1935. Ds W. H. BLAAK, Kerkeraad en Gemeente. Voor de vele bewijzen van deel neming, na het overlijden van onzen geliefden Stiefvader, den heer IZAAK VAN HELLEMAN, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam: C. JANSE. N.- en St.-Joosland, April 1935. Voor de vele bewijzen van deel neming tijdens de ziekte en na het overlijden van onzen geliefden Zoon, Broeder, Behuwdbroeder en Oom GERARD MARTINUS, betuigen wij onzen oprechten dank. Uit aller naam: Wed. J. ECKHARDT. Vlake, April 1935. Na 30-jarige ondervinding heb ik een Breukverband-Apparaat voor mannen, vrouwen en kinderen gemaakt, hetgeen alle breukbezwaren wegneemt. IK ZEND HET OP PROEF! Indien U bijna alles beproefd hebt, kom dan tot mij. Waar anderen gefaald hebben, daar heb ik mijn grootste succes gehad. Zend onderstaande coupon heden en ik zal U gratis mijn geïllustreerd boek over breuken en hare behandeling toezen- den, waarin ook mijn gepatenteerd Breukver band-Apparaat met Automatische Luchtkus sens is afgebeeld met de prijzen, ook de namen van vele personen, die het beproefd hebben en hoogst dankbaar zijn. Het geeft directe verlich ting, wanneer al het andere niets hielp. - Photo van den heer C E. BROOKS die zichzelf en duizenden andere breuklijders met succes heeft geholpen. Indien breuklijdende, schrijf dan nog heden. Ik maak het volgens Uw maat en zend het U toe met absoluten waarborg, dat het U voldoen zal, of ik zend U het geld terug. Ik heb den prijs zoo laag mogelijk gesteld, zoodat rijk of arm het koopen kan. Ik zend het op proef ten bewijze dat hetgeen ik zeg, waarheid bevat U alleen oor deelt en indien U eens mijn geïll. boek gelezen hebt, zult U even verrukt zijn als mijn duizen den patiënten, wier schriftelijke dankbetuigingen voor U ter inzage liggen. Vul onderstaande gratis-coupon in en post die nog heden. Gratis informatie-Coupon C. E. BROOKS (2088P Singel 25, Amsterdam Oelieve mij te zenden, franco per post, in onbedrukte enveloppe, zonder eenige kosten of verplichtingen mijnerzijds, Uw geïllu streerd boek en volledige inlichtingen be treffende Uw Breukverband-Apparaat Naam Adres:

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1935 | | pagina 3