AKKERTJES AKKER.CACHETS) Vannacht n i a t geslapen Rechtszaken Telegrammen. Financieële Berichten. Posterijen en Telegrafie Afloop Verknopingen en Aanbestedingen Burgerlijke Stand. Marktberichten. Kiespijn komt altijd engelegen, maar's nachts dubbel ongelegen. Zorg er daarom altijd voor een doosje "AKKERTJES" in huis te hebben, want zoo'n "AKKERTJE" zal dadelijk die knagende en treiterende pijn verdrijven, waardoor Gij weer slapen kunb "AKKERTJES" zijn van die echte pijn-verdrijvers. OnschadelijkI 't Is een bijzondere samenstel ling van Apotheker Dumont en ze zijn prettig in te nemen. Ge proeft niets, ze glijden naar binnen en ze brengen Uw maag nooit van streek. Probeert zei "AKKERTJES" werken verrassend snel bij i Hoofdpijn, Kiespijn, Zenuwpijn, Lendenpijn en Vrouwenpijnen. Maar verdrijven ookt Griep, Influenza, Ver koudheid, Rheumati- sehe pijn, Spit, Koorts, Onbehaaglijkheid enz. Volgens recept ran Apotheker Dumont. Slechts 52 cent per 12 stuks STATENVERKIEZING. Ü8 Anti-revolutionaire oandidaten in het district Zierikzee zijn: 1. W. den Boer, Zierikzee. 2. W. van den Berg Dz., Bruinisse. 3. G. W. den Boer Jz., Brouwershaven. 4. S. Hage, Bruinisse. 5. P. Verbeek, Zierikzee. 6. A. A. van Eeten, Nieuwerkerk. 7. Jac. v. Splunder, Zonnemaire; 8. I. A. Catsman, Brouwershaven. 9. H. J. Spoormaker, Eikerzee. 10. A. S. van Hoeve, Oosterland. den tot een gezand nationaal volksleven. De N. S. B. gaat arm in arm met com munist en socialist ons christenvolk voor op het pad naar het aardsche para dijs. Werkelijk, wij vrije Nederlanders moe ten wel een hoogen indruk krijgen van de capaciteiten van de leiders der N. S. B. Wat de zooveel gesmaadde Golijn niet kan, zal de N. S. B. prachtig voor elkaar krijgen. Golijtn, de man van nationale en internationale vermaardheid, de man die zijn sporen heeft verdiend, is bij den heer Mussert vergeleken niets. Gelukkig dat ons Nederlandsche volk nuchter genoeg is om niet te gelooven aan toovenaars. Maar gevaarlijk is de N. S. B. want zij zegt wel dat de A.R. blijkbaar niets te min en niets te gemeen is, als het tegen de verkiezing gaat, maar heeft zeker nog nooit gehoord van het „Ken U zelf 1" Want zoo eerlijk is het niet om de men seden een blinddoek voor de oogen te binden. De N. S. B. doet een goedkoop werk en doet daardoor iets gemeens zij maakt van de zware toestanden misbruik zij voelt hoe moeilijk het is in dezen tijd te regeeren, en van den noodtoestand gebruik makend om zichzelf te verhoogen belastert zij mannen als Golijn, werkt op het gemoed van den kleinen man, de slecht gesalarieerde, wijst op de groote tractementen die anderen opstrijken en wekt een revolutiegeest bij hen die geen verantwoordelijkheid dragen maar de vraag zal zijn of, zoo de N. S. B. idealen eens vervuld werden de leidslieden zich slechter zouden betalen. Zij is gevaarlijk -omdat zij niet ruw de heerlijke christelijke goederen van ons volk aanvalt en tracht te ontnemen maar omdat zij zich aanpast bij wat men noemt de-gangbare-christelijke taal vooral in Zeeland zij laat een lijst af drukken waarop 119 predikanten hun naam hebben geplaatst ten voordeele van de N.S.B. om de goê gemeente te ver schalken want als dominé die en die er voor is dan mogen die goede Zeeuwen niet achterblijven en ach arme, èn die predikanten èn gij Zeeuwen zijt niet meer dan materiaal dat zij noodig heeft om er te komen. Maar dan Duitschland laat een ander geluid hoo- ren dan de heer Mussert: „Deze heer toch zeide: „De macht van den staat houdt op bij den drempel van de kerk". Wie is de heer Mussert, die zulke din gen zeggen kan en durft? In Duitschland heeft men ook in dien geest gesproken maar de predikanten die niet buigen voor het huidige regiem kunnen u er meer van vertellen. De staat is alles. Ik zou wel eens willen weten wat de N. S. B. zal doen met de predikanten, die niet een zelfde gedachtenlijn trekken inzake de religie als de N. S. B., want haar Godsbegrip zal wel wat afwijken van b.v. de Gereformeerde-Galvinistische. Ik denk dat het uit :eal zijn met onze christelijke vrijheden en de duur verwor ven goederen ons ontnomen zullen wor den geen gewetensvrijheid maar ge wetensdwang want wie het teeken van het beest niet draagt Heeft U voorts het stukje „Böeren- troost" gelezen in nr 6? Hoe akelig hoe flauw boe zouteloos en dan de pluim die de N. S. B. aan de Zeeuwsche boeren geeftl Neen, ik wist niet dat de boeren zoo hoog aangeslagen werden bij de N. S. B. Hoort gij het: „De N. S. B. beschouwt de boer en de boerenarbeider als wer kers eerste klasse." Wel daar kunnen onze Zeeuwen het mee doen. Als de N. S. B. nu maar niet denkt er te zijn met die pluimstrijkerij. Als zij maar niet denkt dat onze Zeeuwen geen ruggegraat hebben, met slappe nekken rondloopen en gevleid 'Cverloopen naar zulk een bewe ging die met gouden beloften smijt; trou wens een teeken, dat zij onze Zeeuwen niet kent neen, die zijn uit beter hout gesneden. Trouwens het is 't slechtste soort psychologie wat de N. S. B. geeft. Ik mag niet meer plaatsruimte vergen maar dit staat voor mij vast, dat iedere Zeeuw, die op de N. S. B.-lijst een vakje rood maakt, medewerkt om ons van vrije mannen en een vrij volk te maken tot slaven; daarom bezin U, volk van Zee land! Bezin U! Ds. A. M. FRANSSEN. Biezelinge (Z.-B.). Politierechter te Middelburg. Zitting van Dinsdag 9 April. Alleen belastingzaken werden behan deld. O.a. werden veroordeeld: J. G. B., 40 j., olieman wonende te Vlissingen, wegens weigering van visita tie te Vlissingen. Eisch f 25, uitspr. f 15 of 5 d. h. Th. de C., 47 J., werkman te Aarden burg, wegens weigering van visitatie op 8 Juli 1.1, te Aardenburg. Eisch f25, uitspr. f25 of 10 d, h. P. J. S., 32 j., vrachtrijder te Axel, we gens verboden invoer van suiker en wei gering van visitatie te St. Jansteen op 25 Juni 1.1. Eisch f 50 en f 100, uitspr. f 25 en f 40 of 10 en 20 d. h. L. O., 24 j., arbeider wonende te Schoondijke, wegens verboden invoer van suiker te IJzendijke op 3 Juni 1.1. Eisch f 40, uitspr. f 25 of 10 d. h. A. J. de G., 20 j., werkman wonende te Aardenburg, alsvoren te Aardenburg. Eisch f 40, uitspr. f 25 of 10 d. h. A. J. F. G., 23 j., werkman te Oostburg, alsvoren te Aardenburg. Eisch f 30, uitspr. f 20 of 10 d. h. S. Fr. L., 38 j., zonder beroep, te Vlis singen, alsvoren te Biervliet op 8 Juli 1.1. Eisch f 15, uitspr. f 10 of 5 d. h. A. J. de C., 20 j., werkman te Aarden- burg, 'Oivertr. van de Rijwielbelastingwet te Aardenburg. Eisch f5 of 2 d., uitspr. f5 of 2 d. Rechtbank te Middelburg. Uitspraak van 12 April 1935. Overtreding Motor- en Rijwielwet: J. B. de G., 35 jaar, molenmaker en chauf feur te Kloetinge. Bevestiging vonnis met uitzondering van de straf, 2 maal f 25 b. of 2 maal 25 d. h. en ontzegging van de bevoegdheid om motorrijtuigen te bestu ren voor den tijd van 8 maanden. Huisvredebreuk J. A. de W-, 20 jaar, wonende te Kloosterzande, f25 b. of 10 d. h. Overtr. Politieverordening te Goes: C. D., 43 jaar, bootwerker te Goes. Bevesti ging vonnis waarvan hooger beroep, f 10 b. of 5 d. h.; A. K., 48 jaar, timmerman te Goes. Bevestiging vonnis waarvan hoo ger beroep, f 10 'b. of 5 d. h. Overtreding Arbeidswet: M. v. D„ 43 jaar, radiohandelaar te Kloetinge. Ver nietiging vonnis waarvan hooger beroep. Ontslag van rechtsvervolging. Overtreding Politieverordening Wissen- kerke: A. A. V., 24 jaar, koopman te Goes. Bevestiging vonnis waarvan hooger be roep, f 5 b. of 5 d. h. Mishandeling en bedreiging: M. R., 19 jaar, koopman te Terneuzen. 1 maand gev. straf voorwaardelijk en f25 b. of 10 d. h. Overtreding Motor- en Rijwielwet: A. A. M. de V., 44 jaar, Inspecteur eener levensverzekering Maatschappij te Sou burg. Vernietiging vonnis waarvan hoo ger beroep, f 20 b. of 10 d. h. Overtreding Jachtwet: I. v. d. K., 30 jaar, reiziger te Goes. Vernietiging von nis appèl. Vrijspraak. Heling: A. N., 63 jaar, oesterkweeker te Ierseke, 2 maanden gevangenisstraf voorwaardelijk en f 40 b. of 20 d. h. Minister van Economische Zaken ongesteld. DEN HAAG. Tengevolge van een lichte griepaanval zal de Minister van Econo mische Zaken eenige dagen zijn ambts bezigheden ten departemente niet kunnen verrichten. DEN HAAG. De heffing op boter en de vervoervergunning voor buitenland- sche boter is voor de volgende week vast gesteld op f 1. Conflict in de sigaren-industrie. DEN HAAG. Daar de vier organisa ties van arbeiders in de sigarenindustrie het in de vorige conferentie door den Rijksbemiddelaar Prof. Mr. Aalberse ge dane voorstel niet hebben aanvaard, werd heden onder diens leiding op het depar tement van Soc. Zaken een derde confe rentie gehouden. Nadat gebleken was dat er op geen en kel punt overeenstemming te bereiken viel en dus het uitbreken van een con flict op 22 April a.s. niet meer te voor komen scheen, gaf de Rijksbemiddelaar in overweging het geschil aan arbitrage te onderwerpen. Alle aanwezigen verklaarden zich be reid deze gedachte uiterlijk Maandag a.s. in hun hoofdbesturen ter sprake te bren gen. Mochten de antwoorden gunstig zijn, dan zal Dinsdag a.s. een nadere conferen tie plaats hebben voor de 'Opstelling van de acte van compromis. AMSTERDAM. Heden heeft de teraarde bestelling plaats gehad van Mej. S. v. d Burg, die op 1 April bij relletjes door een kogel werd getroffen, tengevolge waarvan zij later overleed. Bij het huis van de overledene had zich een tallooze menigte verzameld, om van het vertrek van den rouwstoet getuige te zijn. Een groot aantal kransen werd in den lijk stoet meegevoerd. Achter den stoet schaar de zich een groepje vrouwen en daarna een groep mannen, die den stoet een eind weegs vergezelden met opgeheven vuist, den communistischen groet. Op de be graafplaats was de belangstelling even eens zeer groot. ALMELO. Aan de inbraken, welke hier den laatsten tijd en in de omgeving wer den gepleegd, schijnt geen eind te komen Thans is ingebroken bij den heer Post. Een bedrag van ruim f 1800 is gestolen. Daders onbekend. Aanrijding. GRONINGEN. Gisteravond is de motor rijder T. van L. te Vries, gem. Zuidlaren, tegen een personen auto gebotst. Met ern stige verwondingen is hij naar het zieken huis te Groningen vervoerd, waar hij is overleden. Vechtpartij. ROSMALEN. Toen gisteravond een aantal bouwvakarbeiders per rijwiel van Den Bosch, waar zij hadden gerwerkt, huiswaarts keerden, werden zij door ar beiders uit Den Bosch opgewacht en van hun fietsen getrokken. Bij de vechtpartij, welke ontstond liepen 2 arbeiders verwon dingen op. De aanleiding is. dat de ar beiders genoegen nemen met het feit, dat voor hen geen vacantiebonnen worden ge plakt. Vreeselijke natuurramp. NEW-YORK. De nieuwe zandstormen, die verschillende staten hebben geteisterd breiden zich nog steeds uit. De door den zandstorm aangerichte schade is reusachtig en wordt alleen voor den tarweoogst op 30 millioen dollar geschat. Duizenden farmers verlaten met hun gezinnen de troosteloos uitziende ver nielde velden en trekken naar het Oosten om zich te beschermen tegen het moord dadige stof, dat den menschen met een verstikkingsdood dreigt en vooral bij kin deren dikwijls ernstige longontsteking ver oorzaakt, door reten van vensters en deu ren dringt en in sommige staten 15 c.M. hoog ligt. In vele dorpen en steden ligt het ge- heele zakenleven stil, de scholen zijn ge sloten. In eenige streken is het stof tengevolge van de aanwezigheid van regenwolken, in slik veranderd, dat als het ware van den hemel regent. Ook te Chicago zijn de gevolgen van de natuurramp merk baar. De aldaar aankomende treinen uit het Westen en uit het Zuiden zijn ge heel met stof en slik bedekt en arrivee- ren soms met 6 uur vertraging, aan gezien wissels en signalen langs de spoor wegen tengevolge van het stof en slik niet meer automatisch werken en met de hand moeten worden bediend. Autobus tegen trein gebotst. NEW-YORK. Nabij Rocheville in den staat Maryland is een autobus met school kinderen bij een overweg door een snel trein gegrepen en geheel vernield. 14 kin deren werden op slag gedood en velen liepen ernstige verwondingen op. Pas 500 M. voorbij' den oyerweg 'kwam de loco motief tot staan en konden de vreeselijk verminkte lijkjes van eenige kinderen tusschen de wielen van de locomotief van daan worden gebaald. Ernstige zeeramp. TOKIO. Officieel wordt meegedeeld, dat een Japansche marine-barkas in aan varing is gekomen met een torpedoboot. De barkas zonk met alle 41 opvarenden. Tengevolge van den hoogen zeegang was redding onmogelijk. Terzei f dertij d liep een Japansche torpedoboot op een rif, waarbij 6 leden der bemanning om kwamen. Het noodweer in de Philippijnen. MANILLA. Het noodweer, dat Maandag de Philippijnen teisterde, heeft op het eiland Luzon 70 dooden en 30 vermisten geëischt. In de geheel vernielde stad Bo- rongan werden 37 personen gedood. MUNSTER. Voor de eerste maal heelt de Duitsche Regeering kerkelijke eigen dommen 'geconfisceerd en wel naar aan leiding van een uitspraak van de recht bank te Münster, alle eigendommen en bezittingen van de Kath. orde van de zus ters van het Heilige Hart van Jezus te Hilberup in West Falen. WAAR KWAMEN DE WAPENEN VANDAAN? Het woord is aan den heer Fimmen. Tot de groote verrassingen bij den so- ciaal-democratischen opstand in Oosten rijk in den aanvang van het vorige jaar, schrijft „De Volkskrant", heeft behoord, dat de Schutzbund, de weermacht der so ciaal-democraten, over zoo'n geduchte wapentoerusting beschikte. Blijkens het verslag in de Reichspost van het rechtsgeding, dat tegen de lei ders van het complot is aangespannen, wordt in de acte van beschuldiging vast gesteld dat de Schutzbund door bemidde ling van den secretaris van de Interna tionale van Transportarbeidersvereeni- gingen te Amsterdam, den heer Edo Fim men, den 7den Juni 1933 voor een bedrag van 1.800.000 schilling wapens en muni tie in buitenlandsche wapenfabrieken had gekocht. Ze werden in een buitenlandsche Do- nauhaven dicht bij de oostelijke grens van Oostenrijk in kisten en vaten opgeslagen en ten deele op den 25en October 1933 op den Donau (13 vaten met ongeveer 100.000 schoten munitie), ten deele om streeks half November 1933 over do Marsch bij Drösing (ongeveer 40 kisten met 60.000 schoten munitie) naar Oosten rijk gesmokkeld. Een gedeelte der gekochte wapens kon vóór het uitbreken van het oproer wegens de verscherpte grensbewaking en de na- sparingen der politie niet meer naar Oos tenrijk worden vervoerd, maar lag nog in de haven van verzending. Behalve deze twee bekend geworden munitie-leverin gen moeten nog meer andere uit een aan grenzend noordelijk land (dit doelt op Tsjecho-Slowakije) zijn binnengekomen, want bij den opstand werd een groot aan tal geweren en machinegeweren van de modernste constructie, van buitenland sche herkomst, in beslag genomen. Tot zoover de akte van beschuldiging. Het woord is nu aan den heer Fim men. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs ons medegedeeld door Van Heel Co. N.V. te Goes. vorige koers lieden H. V. A. 180 180 Ned. Handel Mij. 2954 29 Philipslampen 230V« 231 Unilever 8754 88 A. K. U. 295/e 30 Amsterd. Rubber 981/! 9854 Kon. Olie 14954 149 Deli Mij. 131 131 Scheepvaart Unie 33 33% 4 pet. Nederland 1934 98%-9 99Vs 4 pet. Néd.-Indië 1934 9854 98V2 U.S. Steel 19 18% Anaconda Copper 6"/n 6"/n-7 Beth. Steel 15% 1554 Shell Union 4% 47/i« De markt is weer geheel teruggevallen in de lustelooze houding welke vóór de onrust over de valuta werd aangenomen. Omzetten van eenige beteekenis hadden noch in obligaties, noch in aandeelen plaats. De buitenlandsche valuta's bleven den gebeelen dag beneden het goudpunt, zoodat gouduitvoer niet mogelijk is. Ook de prolongatierente was lager, namelijk 3V* procent. Wisselkoersen. Amsterdam, 12 April, 2.30 u. Londen 7.167.17V*. Berlijn 59.5859.62. Parijs 9.759.79. Brussel 25.0525.15. New-York 1.47V21.4854. Rijkspostspaarbank. In den loop der maand Maart 1935 werd op het kantoor der posterijen te Middelburg op spaarbankboekjes ingelegd f 61.266,35 en terugbetaald f 52.301,05. Derhalve meer ingelegd dan terugbe taald f 8.965,30. In den loop der maand Maart 1935 werd op het kantoor der posterijen te Goes op spaarbankboekjes ingelegd f 42.819,93 en terugbetaald f 24.159,24. Derhalve meer ingelegd dan terugbe taald f 18.660,69. De Rijkswaterstaat heeft het bagger- werk in bet Nederlandsch gedeelte van het kanaal van Terneuzen en in de West en Oostbuitenhaven te Terneuzen gegund aan A. Bos Pzn te Dordrecht voor f 0.25 per kub. M. opgeruimde baggerspecie uit het kanaal en f 0.0754 per kub. M. uit de havens. MIDDELBURG. Bevallen: M. Arendse Bruggeman, z., E. M. BackEete- zonne, d. Overleden: L. de Rijke 80 j., wed. A. Wondergem; I. van Helleman 65 j., wedn. S. E. de Vogel; W. Bos 15 j. z.; A. Schuit 81 j. geh. met G. Sinke. Van 411 April. VLISSINGEN. Getrouwd: J. F. Bou- tens 27 j. en Y. M. Fonteyne 27 j.; G. Verspoor 26 j. en N. Walther 21 j., W. Harting 26 j. en J. G. Bijl 29 j. Bevallen: M. G. Elich geb. de Smit z.; E. M. van Hall geb. Davis d.; J. Minder- houd geb. van Gelderen d.; L. E. Uylen- broek geb. Joziasse d.; G. B. Plasse geb. Flipse z.; M. Provoost geb. de Kraker d.; E. Kamermans geb. Clemens z.; M. M. van der Schraaf geb. Siereveld z.; S Maas geb. de Witte z. Overleden: J. A. Knipper 82 j., man v. C. F. Herald; E. J. Meurs 55 j. man v. G. H. W. Fodkar; G. P. Ventevogel 7 mnd. J. van Sabben 65 j. wedn. van A. Kie- boom. (VI. Gt.) Van 39 April. SOUBURG. Bevallen; E. H. van Rose- velt geb. Arends, z. Overleden: L. Schout, 47 j., vr van G. de Kam. (VI. Gt.) Van 18 April. WESTKAPELLE. Getrouwd: K. Bras ser, 31 j. en P. Minderhoud, 25 j. Bevallen; N. Boogaard geb. Lievense, d. (M. G.) Van 28 Maart5 April. TERNEUZEN. Ondertrouwd: 2, Jacob Landsmeer, 24 j. jm. en Maria de Fouw, 22 j. jd.; 5, Gerrit Maarten Fieret, 25 j. jm. en Pieternella Anthonia Dooms, 22 j. jd.; Hendrik Almekinders (van IJssel- monde), 26 j. jm. en Pieternella Anna Maria van Riet, 23 j. jd. Geboren: 29, Theodorus Philippus An- tonius Maria, z. v. Antonie Johannes Maria Oonincx en Anna Ignatia Bernar- da Albada Jelgersma; 2, Gornelis, z. v. Gijsbertus Mathijs Weststrate en Gatha- rina de Blaaij; Levinus Vincentius, z. v. Vincentius Baert en Maria Platteeuw. (T. G.) Over de maand Maart. HEÏNKENSZAND. Gehuwd: 14, Pie- t r Gornelis Koole, 19 j. te 's H. Arends- kerke en Johanna Burgel, 19 j. jd. Ondertrouwd: 21, Jan Yzerman, 27 j en Anna Cornelia de Boot, 24 j.; 30, Ti- motheus Theodorus van den EÏengel, 22 j. te Leusden en Jacoba Wilhelmina de Jonge 21 j. Geboren: 1, Giljaam en Lena, z. en d. v. Jan Nijsse en Adriana Meijaard; 16, Jan, z. v. Jan Kuzee en Levina van Damme. Overleden: 9, Giljaam, 8 dagen en Lena, 8 dagen, z. en d. v. Jan Nijsse en Adriana Meijaard; 18, Dingenis van 't Hof, echtgenoot van Johanna Hooze, 74 j.; 24, Klazina Remijn, 78 j., weduwe van Jan Vermue. HOEK. Huw .-aangiften: 21, Adriaan Zegers (van Terneuzen), 22 j. jm. en Ma ria Pladdet, 22 j. jd. Gehuwd: 7, Aarnout Jan Tholens, 25 j. jm. en Catharina Maas, 27 j. jd.; 13, Jan Jansen (van Terneuzen), 29 j. jm. en Geertruij Hebrina Leijs, 24 j. jd. Geboren; 14, Pieter Gornelis, z. v. Adriaan Hendrik Pladdet en Maria de Visser; 25, Dominicus Johannes, z. v. Pieter Willem Jansen en Dingetje Dees; 28, Suzanna Janna, d. v. Johannes An- dries Riemens en Janneke Anna Riemens. Overleden; 1, Johannes Dekker, 71 j., echtg. van Geertruida Wolfert; 20, Mar tina de Jonge, 69 j., ongeh.; 21, Maria van der Welle, 62 j., echtg. van Pieter Abraham Lijbaart; 22, Abraham, 13 j., z. v. Adriaan Beaufort en Janna de Groote; 23, Catharina van Wigck, 44 j., echtg. van Thomas Lantsheer; 26, Neeltje Donze, 63 j., echtg. van Gelein Buijze. (T. G.) Een kleine advertentie In de rubriek „Vraag en Aanbod" kost slechte 75 cent bl] vooruitbetaling. GOES. Veiling van Vrijdag 12 April. Peren: Kleiperen 15; Appels; Zure appels (buitenlandsche) 614; Diversen: Spina zie 10—13; Snijsla 4; Witlof 5—16; Kool rapen 1.501.60; Wijnpeen 0.801; Wortelen 3.80; Uien 0.702.90; Aard appelen (Bevelanders) 1.40—2; idem (bonte Drielingen) 0.500.90; idem (bl. Drielingen) 1, alles per 100 kg.; Bloem kool 718; Kropsla 1.80—4.30; Andijvie 1; Bloeöikoolplanten 0.14; Arabis Alpi- nums rotsplantjes 2; Violenplanten 1.70 1.80; Madeliefplanten 0.401.80; Primu- laplanten 1.90, alles per 100 stuks; Ra- bariber 79; Prei 8; Radijs 2.702.80; Selderij 1.101.60; Naacissen 0.50 0.60. alles per 100 bos; Knolselderij 0.06 —0.21 per krat; Spirea's 20 per 100 pot.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1935 | | pagina 3