i I Injezonden Stukken Telegrammen. Laatste Berichten. Financre'e Berichten. ftfloop Verkoopingen en Aanbestedingen Advertentiën. per dag De Zeeuw" rtaai f 2.50 f 0.20 f* Berichten over onze Adverteerders. Marktberichten. Jaarlijksche Voorjaars- afbraakveilingen op Walcheren AANBESTEDING. lëel oogpunt, beteekenen, van de land- gesteld hun t een ander de bestaan- uren dit zeer rs verwacht, dat deze toe heid opwekt, n om ons te in den land- eheven, doch dat we van bedrijfsleven innen koeste- erdering van tijd daarvoor levert." burg. 1935. P. v. K„ 22 Hontenisse, d. gev. straf »t: F. J„ 55 Vernietiging J. v. D., 33 ingen. Boves- 10 d. vet: F. G., 4-2 ke (W.). Be- ■f 1 d. K., 30 jaar, vonnis waar- L5 d. vet: J. L., 19 tiging vounis 5 of 5 d Vlissingen: lissingen. Be- f 5 d. 7 jaar, arbei- nnd tuchtsch. het in beslag en Visscherij- schipper te is appèl, f 20 delburg. kt nemen de .afgesteld tot en aandrij- en gedomili- m een Rijks- den schipper ben W. H., eim, f 5 b. of ceerd te Neu- gepleegd 'bij f30 b. of 20 )f 10 d. h. plichtig kind 1 geregeld be- ïkerke, f 3 b. en 'hebben: P. I. h., met last r na verloop nis in kracht evenredige nscheepvaart. gedomiliceerd ielBekrach- ,lve voor wat Lng tot f 5 b. erswerlczaam- gevuld met bben: F. J. v. 10 d. den voet der of 3 d. 'h. Ie overtreding reglement op A. N. te Ka- iet Reglement E. G. S. te van eenig on- n hebben, bé- mne: J. H. te 1. h. tar van eenig e'bouwde Ikom, gebezigd tot 3 Middelburg, e Vlissingen of 1 d. 'h. in de berber tot 31 Maart tot één uur te Kwaden- G. te Oude- van een rij- een motorrij- b. of 5 d. 'h. i Kruiningen: !h. irder van een iren weg een aan het pu- J. v. S. 'te >d overtreden: of 3 d. h. k Buiten verantwoordelijkheid der Redactie Tweede rondgang van den „Zeeuwschen Beker". De bekende „Beker" ter versterking en bemoediging van onze verdrukte medege lovigen in Rusland zal B.V. een tweede tocht maken langs de Zeeuwsche steden, dorpen en vlekken. Als we lezen van den vreeselijken druk en de tyrannie, waaronder het leven der genen, die God willen dienen, gebukt gaat, dan geeft de druk der tijden, waar onder wij in het maatschappelijk leven zuchten, ons niet de vrijmoedigheid om den „Beker" der bramhartigheid van de lippen der om Christus' wil vervolgden te weren. Ja, dat is doorgaans een bekend ver schijnsel, dat ervaring van druk en te genspoed, bevorderlijk is aan mede-voe len en mede-lijden met andeien. Nergens vonden de verdrukte en ver dreven Hugenooten hartelijker ontvangst en gastvrijer asyl dan bij de in verdruk king en vervolging geoefende en doorlou terde Zeeuwen en Hollanders. En God de Heere zegene bij vernieu wing de liefdegaven tot redding en ver troosting van voelen, die cup de barmhar tigheid van buitenlandsche Broeders en Zusters zijn aangewezen en naar het overtuigend brievenmateriaal en naar het stellig getuigenis van den, om het geloof zooveel gedragen hebbende, Dr Schabert komen de gelden beslist tot haar doel. Fe 6e klas van dhr De Borst, Ghr. School Westwal, Goes, maakte het begin aan onze nieuwe actie door zelf bijeen te brengen de som van f 5,dat voor spelt veel goeds; zoo ook de kinderen der Zondagsschool te Oostburg van mej. Catsman, die de som van f 10,95 opspaar den. Voorts ontvingen we nog: Uit coll. G. K. te Axel f2.50, f 1, f 1; giften uit Terneuzen f 10, f2,50, f 1, f 10 mej. B. te St. L. f0.25; V. te Domburg fl; coll. G. K. te Grijpsk. f 1, halfj. coll. v. d. G. Meisjesver. te Veere f 10; door be- midd. Ds Oussoren 35 stuivers; door bemiddeling Ds V. V. Vader f5, f5, f 1; H. te M'burg f 15.15; dankoffer uit We- meld. f 10; coll. lezing Dr Krop te Nieuw- dorp f40.70 lezing Dr Krop te M'burg f 9~>.45M. te M'burg f2; Ger. Meisjesver. Arnemuiden f 10.18. In totaal ontvangen voor de tweede ac tie de som van f 280,46. Het Prov. Gom. wordt thans gevormd door de volgende 'heeren: J. F. Heems kerk; Ds A. Koning; Ds P. J. v. Voorst Vader; D's C. F. Nolte; Ds L. B. Tjebbes; "W. L. Pel; A. Petermeier; Ds D. Brem- mer; Ds J. W. Dippel; Ds A. H. Ousso ren; Dr K. Huizinga; J. Terpstra. Met vriendelijken dank en dringende aanbeveling Namens het Prov. Com., A. KONING St. Laurens. Giro 220659. EERSTE KAMER. Lintbebouwing. D'EN HAAG. Aan de orde is het wets ontwerp houdende bepalingen tot het te gengaan van lintbebouwing. Dhr B r i t zegt, dat de rijkswater staat vooruitloopt op de regeling, zooals die zal zijn na aanneming der wet vol gens art. 9 wat betreft de uitwegen. De Staat maakt zich schuldig aan modern despotisme. Dhr v. d. H o e v e n is het hiermee eens. Het overmatig opheffen of beperken van eigendomsrechten zonder schadeloos stelling gaat in tegen het rechtsgevoel. Spr. vreest zijn stem niet aan het wet* ontwerp te kunnen geven. De heer P o 11 e m a wijst op het groole euvel der lintbebouwing vooral voor het verkeer waaraan millioenen worden ten koste gelegd en ook in verband met het natuurschoon. In verschillende opzichten wordt het recht van den eigendom reeds ingeperkt. De door vorige sprekers geuite bezwaren zijn sterk overdreven. Spr. zal voor het ontwerp stemmen al is het niet met en thousiasme, daar het niet ver genoeg gaat. De heer van Sasse van IJs.selt heeft het bezwaar dat eigenaren langs de wegen rechtloos worden en afhankelijk van 'het inzicht van den Minister van Waterstaat'. Tweede Kamer. Wijziging art. 126 Ambtenarenwet. DEN HAAG. In de heden gehouden vergadering werd met 48 tegen 41 stem men aangenomen het amendement- Suring op de wijziging der Ambtenaren wet, dat beoogt een andere redactie van Art. 126, le lid. Naar aanleiding hiervan verzoekt M i- nister de Wilde de verdere be handeling uit te stellen. Aldus wordt be sloten. Begrooting Landbouw-crisisfonds. Zonder beraadslaging of hoofdelijke stemming worden eenige kleine wetsont werpen goedgekeurd, waarna wordt voort- gezet de behandeling van de begrooting van het Landbouw-crisisfonds. De heer B a k k e r (G. H.) komt op tegen de actie tot vermindering van den landbouwsteun. In de richting van autar kie moet niet verder worden gegaan dan volstrekt noodig is. Ordening in het land bouwbedrijf acht Spr. noodzakelijk. D'e heer H i e m s t r a (S, D.) waar schuwt tegen het dringen tot verlaging van den landbouwsteun, Dit sou alleen mogelijk zijn als pachten en hy&ptheek- renten verlaagd werden. Voor de ambtenaren van crisisinstellin gen vraagt Spr. een beroeps-instantie bij ontslag. Als voorwaarde voor het verlee- nen van landbouwsteun zou hij willen zien voorgeschreven, dat op iedere boerderij een bepaald aantal arbeiders moet wor den tewerk gesteld. Hij kondigt een motie aan waarin deze gedachte is belichaamd. De heer Van Voorst totVoorst (R. K.) betoogt, dat de prijs der land bouwproducten geen schuld heeft aan de hooge kosten van levensonderhoud. Spreker vraagt meer bedrijfsvrijheid voor den boer. De regeering bepale zich tot de hoofdlijnen. De Koninklijke familie. HEN HAAG. Na een aangenaam ver blijf in Zwitserland hopen H. M. de Ko ningin en H. K. H. Prinses Juliana Dins dagmorgen 12 Maart weder in de Resi dentie terug te keeren. D'EN 'HAAG. 'De heffing op boter en de vervoervergunning voor buitenlandsche boter is voor de volgende week vastge steld op f 1 per kg. Minister van Waterstaat. DEN HAAG. De Staatscourant van he denavond zal het Kon. besluit bevatten waarbij met ingang van 15 Maart 1935: ten eerste de Minister van Staat, Minister van Koloniën, voorzitter van den Raad van Ministers Dr H. Galijn eervol wordt ontheven van het beheer ad interim van het departement van Waterstaat, met dankbetuiging voor de door hem in dezen den lande bewezen diensten. Ten tweede dat tot Minister van Waterstaat wordt benoemd Jhr Ir 0. C. A. van Lith de Jeide, lid van de Prov. Staten van Utrecht. VAASSEN. Hedenmorgen om half vier brank brand uit in de boerderij van A. van Spijkers te Ernst. In korten tijd stond de geheele boerderij in lichte laaie. De vlammen sloegen over naar de boerderij van den heer v. Belt. Beide boerderijen zijn tot den grond tc.e afgebrand. De toestand in Griekenland. ATHENE. De treinen niet reservisten, die uit het Zuiden te Saloniki aankomen, worden door de bevolking met geestdrift ontvangen. Voornamelijk jonge menschen zijn onder de wapenen geroepen. Ondanks de zeer groote drukte heerscht te Saloniki volledige rust. De orde en veiligheid zijn nergens verstoord. Na een mijnramp. LONDEN. Uit Gresford wordt gemeld, dat gister voor de eerste maal 20 mijn werkers in de mijn Martin zijn afgedaald waar op 22 September j.l. 261 mijnwer kers den dood vonden. De dooden, die nog 200 M. verder lig gen dan het nu bereikte punt, konden nog niet worden geborgen. Het zal nog wel eenige dagen duren eer de mijn, die al dien tijd luchtdicht was afgesloten, kan worden gebruikt. Het verkrijgen van een eigen woning. Men schrijft ons: Een vraagstuk, dat'in Nederland thans veler gedachten bezig houdt is dat, waarbij men tracht de vaste lasten te verlichten. Een belangrijk deel van die vaste lasten wordt gevormd door de huishuur. Een middel om dit soort vaste lasten te ondervangen is thans te vinden in 'n ook in Nederland opgerichte bouw-spaarkas, de Roihyp, die, in navolging van wat in Dhitschland, en zoovele andere landen geschiedt, een instelling is voor het ver krijgen van rentevrije èn onopzegbare hy potheken. In het kort komt het stelsel, waarnaar de N. V. Rohyp werkt, hierop neer: Men wordt deelnemer door inschrijving met opgave van het verlangde bedrag en stort maandelijks daarvoor 2 pet. van het verlangde bedrag; wenscht men dus f 5000 als leening te ontvangen, dan stort men daarvoor als verplichte bijdrage p. maand f 10. Dit bedrag beteekent dan na 1 maand 30 spaardagen. Voor het toekennen van de leening komt degene in aanmerking, die het hoogste aantal spaardagen heeft. Het aantal, spaardagen kan worden opgevoerd door vrijwillige stortingen, welke voor de ze berekening voor 80 pet. in aanmerking komen. Voor de berekening van het spaar- bedrag geldt de volle 100 pet. der vrij willige storting. Van deze stortingen wordt geen ren te vergoed. Zoodra iemand een leening heeft ont vangen, moet hij 5 ten honderd per maand als verplichte aflossing 'betalen. Als regel zal in 16 jaar tijds de heele hoofdsom zijn afbetaald, en zal' men een schuldenvrij huis zijn eigendom kunnen noemen, zon der dat men daarvoor extra zwaar behoeft te zitten. Op een huis met een getaxeerde waarde van f 5000 krijgt men f 5000 hypotheek; stel, dat men 10 pet. gespaard heeft, al vorens de leening toegewezen te krijgen, dan betaalt men na het toekennen der leening ongeveer 16 jaar lang 5 ten hon derd of f 25 per maand en men heeft zijn eigen huis. Alle gelden worden gestort op een ge blokkeerde rekening bij een bankinstel ling in Utrecht en zijn alleen te lossen nadat een uit de deelnemers gevormde commissie van controle bij een notarieel opgemaakte acte daartoe besluit. Deze commissie van controle houdt ook overi gens toezicht op de spaargelden en op het toekennen der leeningen. Ziekte en werkloosheid kunnen, met de goedkeuring der directie, oorzaak zijn om de betaling der verplichte spaarbijdragen tijdelijk stop te zetten; voor de aflossingen geldt dit niet, Wat begrijpelijk is, want ook bij werkloosheid en ziekte moet de huishuur worden doorbetaald. Overigens behoeft de leening niet alleen te worden aangewend voor het bouwen of koopen van een huis of voor aflossing van een gewone hypotheek daarop, doch kan dit ook geschieden voor landerijen of andere onroerende goederen. MIDDELBURG. Gehuwd: W. de Wijze, 40 j. en J. P. Luteijn, 27 j.; J. de Rijke, 22 j. en J. P. van Roo, 21 j. Bevallen: A. FloresseDodmond, d. Overleden: W. Kosten, 87 j., geh. met E. Fret; J. J. v. d. Driest, 6 weken, d.; M Heuseveldt, 82 j., ongeh. d. Van 28 Februari7 Maart. VLISSINGEN. Ondertrouwd: J. M. Kuiler, 58 j. en T. Giesche, 26 j.; P. Griep, 26 j. en G. A. Reijnhout, 23 j. Getrouwd: F. Theune, 28. j. en M. van Belle, 26 j.; W F. Harting, 44 j. en G. G. Fermont, 44 j., F. Moerland. 26 j. en A. Braat, 22 j.; A. F. van Walt Meijer, 36 j. en O. Louwerier, 26 j.; J. E. 't Hooft, 36 j. en W. Meerman, 22 j.; P. Kopmels, 26 j. en H. G. Gorveleijn, 27 j.; D. J. Blom, 24 j. en E. C Smit, 25 j.; H. M. Harinck, 25 j. en P. Hamelink 26 j. Bevallen: P de Wijze, geb. van Have- ren, d.; C. H. Huser, geb. Wissink, d.; C. M. A. Neijenhof geb Dogge, z.; F. E. do C-reef geb. van Dongen z.; A. Quite geb. Schink, d.; G. Swart geb. de Winter, z. P M. Warman geb. Vootenboom, d. Overleden: M. G. van den Berg, 50 j., ongeh.; D. de Kok, 43 j.. man van P. Va der; A. G. Hoogstad, 51 j., vrouw van P. J. J. Kest; C. de Smidt, 61 j., vrouw van M. Meijer. (V. Ct.) Van 27 Februari5 Maart. SOUBURG. Ondertrouwd: J. J. van Overbeeke, 25 j. en A. J. Verhage, 22 j. Bevallen: G. I. de Smit, geb. Wolf, z. K. M. Meeusen, geb. Looij, d. (Nbld) Over de maand Februari. 'sHEER ARENDSKERKE. Gehuwd: 7, Izaak Anthonie Luteijn,. 25 j. jm. en Ma ria Maatje Garels, 25 j. jd.; 21, Cornelia Minnaard, 24 j. jm. en Tona. Maria Re-in houdt, 22 j. jd.; 26, Johannes Adrianus de Vos, 23 j. jm. en Clazina Maria Koens, 21 j. jd. Geboren: 1, Cornelia Johanna, d.v. Jan Rooze en Gatharina van Oosten; 1, Cor nelia Johanna, d. v. Anthonie van Oos ten en Maria op 't Hof; 5, Jan, z. v. Adriaan Leendert van Antwerpen en Eli sabeth Goedegebure; 7, Elisabeth, d. v. Gornelis Murre en Maria de Kok; 8, Cor nells Jacobus, z. v. Daniël Boonman en Margaretha Beulens 9, Jan en Cornelia, z. en d. v. Leendert Goedegebure en Maatje Traas; 12, Cornelia Francina Jo- zina, d. v. Jacobus Traas en Josina Bou- dens; 25, Wilhelmina, d. v. Willem Moel- ker en Pieternella van Antwerpen. Overleden: 4, Stoffel Verdonk, 19 j., z. v. Cornelia Verdonk (overl.) en Helena Meul- polder; 8, Elisabeth Murre, 1 dag, d. v. Gornelis Murre en Maria de Kok; 11, Jan van Antwerpen, 6 dagen, z. v. Adriaan Leendert van Antwerpen en Elisabeth Goedegebure; 19, Maria Vermeulen, 64 j., echtgenoote van Johannis Buteijn; 21, Corneiis de Koeijer, 58 j. weduwnaar van Elisabeth Moerdijk; 24, Marinus Ver- meule, 88 j., weduwnaar van Maatje Ver met 27, Jeleijntje Kloosterman, 14 j., d.v. Jacob Kloosterman en Janna Braamse. Geref. Kerken. Zestal te 's Gravenhage-Oost (vacature D'r S. O. Los), Dr S. P. D'ee te Haren (Gr.), J. C. Houtzagers te Voorschoten, I/v E. D. Kraan te Vlaardingen, P. N. Kruyswijk te Hilversum, P. D. Kuiper te Sassenheim en Pr. de Vries te Mij drecht. 4 pet. leening Arnhem. B. en W. van Arnhem hebben bij den Raad een voor-tel ingediend tot het aan gaan, van een ,eening groot f 1.200.000 tegen een rente 'van 4 pet. v-oor den tijd van 20 jaren. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdiunsche Effectenbeurs ons medegedeeld door Van Heel Go. N.V. te Goes vorige kners lieden H. V. A. 16572 16614 Ned. Hand. Mij. 28 28 Philipslampen 21714 22172 Unilever 83 84 A. K. U. 32 32 Y< Amsterdam Rubber 9172 9314 Kon. Olie 13414 13614 D'eli Mij. 133 13372 Scheepvaart Unie 32 33 "2 4 pet. Nederland 1934 lOlVs-2 1017s 4 pet. Ned.-Indië 1934 1019/ie IOIV2 U. S. Steel 187s 19 Anaconda Copper 5"/« 513/n> Beth. Steel 1514 16 Shell Union 37/s 4 De iets opgewekter stemming van gis teren kon zich vandaag goed handhaven Alle afdeelingen konden eenig koersavans boeken. Vooral -de obligaties Younglee- ning lagen vast in de markt Ook de Ame rikanen hadden wat meer belangstelling. Wisselkoersen. Amsterdam, 8 Maart, 2.30 u Londen 6,96786.97K. Berlijn 50.87—56.41. Parijs 9.71729,7514. Brussel 34.4334.47. New-York 1.45141.467s, lerseke. Donderdagmiddag werd door notaris van Dijke publiek verkocht vol gens rechterlijk bevel, een woonhuis met erf en schuur aan de Damstraat, hoogste inschrijvers en koopers de 'heeren Jan v. Putten, Jan Polderman en Adr. Meyer, voor de som van f 500, plus f 270.55 recht- bankko'Sten, plus f 24, plus f 15, plus 7 pet. en f 25. Kruiningen. Het huis en erf van de familie Grootjans heeft bij openbare ver- kooping Woensdag f 120 opgebracht. Kooper dhr Lieven Grootjans. Coiijnsplaat. Gisterenmiddag is door de Gebr. v. d. Weele aanbesteed jiet bouwen van een graanloods en wagenschuur. Inschrijvers waren dhrn: J. M. Haring man voor f 4110; G. J. Anemaet f 4040; Gebr. Kieviet f 3399 en L. W. Leendertse f 3281. GOES, 8 Maart 1935. Spinazie 2325, Spruiten 814, Idem II en III 46, Wit lof 511, Witte Zaaiboóntjes 3, Wijnpeeën 0.901, Uien 1.10 gulden, alles per 100 K.G. Rabarber 68, Prei 45, Selderij I2 gulden, alles per 100 bos. Bloemkool II14, Roode kool 3.50, Selderijknollen 0.300.50 gulden, alles per 100 stuks. Getrouwd: P. TAAL en H. E. DE KEIJZER, die mede namens wederzij dsche fa milie hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk onder vonden. Middelburg, 8 Maart 1935. Hiermede vervullen wij den treurigen plicht U kennis te geven, dat heden zacht en kalm is overleden, onze ge liefde Echtgenoot, Vader, Be huwd- en Grootvader, de heer A. VAN DER MEULEN, in den ouderdom van ruim 85 jaren. Wed. A. VAN DER MEULEN- NIJSSE. G. A. VAN DER MEULEN. M. C. VAN DER MEULEN— BRUGGEMAN. A. J. VAN DER MEULEN. 's-H. Abtskerke, 8 Maart 1935. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen na het overlijden van onzen geliefden Man, Vader, Behuwd- en Grootvader PIETER BOOGAARD, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam: Wed. P. BOOGAARD— LIJNSE. St.-Laurens, 8 Maart 1935. Allen, die iets te vorderen heb ben van-, verschuldigd zijn aan- of onder hun berusting hebben van wijlen Mej. E. C. NOORDHOEK, ge woond hebbende te Oost-Souburg, Kanaalstraat A 36, en aldaar over leden den 6 Februari 1935, worden verzocht daarvan opgaaf, betaling of afgifte te doen ten kantore van Notaris J. C. BLAUPOT TEN CATE te middelburg vóór of op 16 Maart a.s. Kerkstraat Weled. Gestr. Heer R. BATTEN, w.n. het kantoor van wijlen Notaris STRUVE, zal voor de heeren HOOR- NICK ZOON verkoopen, volgende week Dinsdag: v.m. 10 uur te Vrouwepolder, op het dorp; n.m. 1 uur te Meliskerke op het dorp; n.m. 3 uur te Aagtekerke op het station, EEN PRACHTIGE PARTIJ AFBRAAK, als: Balken, Platen, Gordings, Mest planken, 2X3; 3X3; Latten, Tengels, Paaltjes, Deuren, Ramen, Schotten, ijzeren Afheiningsroeden, enz. enz. DE BURGEMEESTER der gemeente Driewegen maakt bekend; le, dat, ter voldoening aan artikel 72-a in verband met de artikelen 63 en 10 der Onteigeningswet, eene Commissie uit Gedeputeerde Staten der provincie Zeeland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen beBtuur aangewezen deskundige en het hoofd van het bestuur der ge meente Driewegen, in het gemeente huis aldaar zitting zal houden den 25 Maart 1835, des voormiddags ten half tien ure, teneinde de bezwaren van belanghebbenden aan te hoo- ren tegen het plan van onteigening voor verbetering van het in de ge meente Driewegen gelegen gedeelte van den weg Ovezande—Driewegen, en noodigt belanghebbenden uit om hunne bezwaren, ter plaatse en ure vermeld, mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te deelen; 2e. dat de stukken, bedoeld in het eerste lid van artikel 12 der Onteigeningswet en ter voldoening aan artikel 72-a, in verband met de bepalingen van de artikelen 64 en 12 ter inzage van een ieder worden nedergelegd ter secretarie der ge meente, van 9 Maart 1935 totdat de commissie hare werkzaamheden binnen de gemeente heeft volbracht; 3e. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in het laatste lid van artikel 12 van meer genoemde wet, voor een ieder ter inzage zal liggen ter secretarie der gemeente Driewegen, van 9 Maart 1935, totdat de commissie hare werkzaamheden heeft volbracht. Bezwaarschriften zijn vrijgesteld van het recht van zegel. Driewegen, 7 Maart 1935. De Wnd. Burgemeester: P. KOEMAN. DE BURGEMEESTER der gemeente Schore maakt bekend: le. dat, ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet, eene com missie uit Gedeputeerde Staten der provincie Zeeland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen be stuur aangewezen deskundige en het hoofd van het bestuur der ge meente, in het gemeentehuis aldaar zitting zal houden den 25sten Maart 1935 te half elf ure des voormiddags, ten einde de bezwaren van belang hebbenden aan te hooren tegen het plan van onteigening ten behoeve van de verbreeding van het kanaal door Zuid-Beveland en verbooging van de spoorbrug bij Vlake, en noo digt belanghebbenden uit om hunne bezwaren, ter plaatse en ure ver meld, mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te deelen; 2e. dat de stukken, bedoeld in het eerste lid van artikel 12 der Onteigeningswet en ter voldoening aan het tweede lid van dat artikel, ter inzage van een ieder worden nedergelegd ter secretarie der ge meente, van 9 Maart 1935, totdat de commissie hare werkzaamheden binnen de gemeente heeft volbracht; 3e. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in het laatste lid van artikel 12 van meer genoemde wet, voor een ieder ter inzage zal liggen ter griffie der provincie Zeeland. Bezwaarschriften zijn vrijgesteld van het recht van zegel. Schore, 8 Maart 1935. De Burgemeester voornoemd: H. D. TRIMPE. OP ZATERDAG 16 MAART 1935, des nam. 4 uur, in café „De Vriend schap" te Rilland, zal namens den heer M. WESTSTRATE Jz. aldaar worden aanbesteed: Het bouwen van een Woonhuis in het Nieuwe Bouwplan te Rilland, le perc. Timmer-, Metsel- en Lood gieters werk. 2e perc. Glas-, Verf- en Behang- werk. Bestek en teekening a ƒ3.bij het Bouwkundig Bureau voorheen A. LE CLERCQ M.Jz. te Kruiningen. Rest. resp. 1.en 2.50. HET plaatsen van adverten tiën in verschillende bladen geeft soms heel wat moeite. Men kent vaak niet het juiste adres, is niet bekend met de tarieven enz. En dan heeft men behalve het schrijven van de brieven, de portkosten. MAAR waarom zou men zich moeite geven? Al dit werk wordt gratis door ons verricht. ZONDER eenige prijsverhoo- ging belasten wij ons met de plaatsing van advertentiën in diverse bladen. SPAART dus uw tijd en geld en moeite en laat ons voor plaatsing zorgen. ADM. „DE ZEEUW", Bureaux Lange Vorststraat, Goes. Telefoon 11.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1935 | | pagina 3