Uit de Provincie Kruidt Uw sausen met HONIG's BOUILLONBLOKJES - 6 voor 10 cent De Pastorie aan Zee FEUILLETON. De heer Van Sasse van IJsselt (R.K.) dringt eveneens aan op betere af watering van westelijk N.-Brabant. Voorts wil spr. betere verbinding van Zeeuwsch-Vlaanderec met Noord-Bra bant. De heer Oudegeest (S.-D.) zou gaarne de meening van de regeering ver nemen over de Uiver-ramp. De veiligheid van het vliegwezen is erbij betrokken. Spr. dringt op zoo spoedig mogelijk ware mededeelingen aan. Vandaag voortzetting. TWEEDE KAMER. Eon wachtgelden-kwestie. Wijziging Drankwet. Ondernemers-overeenkomsten. 1 e Kamer heeft gisteren het wetsont werp tot regeling van de aanspraken op wachtgeld van de gewezen secretarissen en van de gewezen ambtenaren van de voormalige gezondheidscommissiën, na korte bespreking z.h.st. aangenomen. Eveneens werd aangenomen een voor gestelde wijziging van de Drankwet. De bedoeling van dit ontwerp is buiten twij fel te stellen, dat ook degene, die op grond van een vergunning het verlofsbe- drijf uitoefent, zulks op eigen naam moet doen. erpachtingen worden er door te gengegaan. Hierna kwam aan de orde het wetsont werp inzake ondernemersover eenkomsten. Bedoeld ontwerp opent de mogelijkheid, dat de Regeering vrij willig aangegane verplichtingen tot sa menwerking tusschen ondernemers onder bepaalde voorwaarden algemeen verbin dend kan verklaren. De heer A1 b a r d a (S.D.A.P.) zet uit een, dat dit wetsontwerp slechts als een eerste zeer bescheiden stap naar bedrijfsordening kan worden beschouwd. Principieele beteekenis valt daaraan ech ter niet te ontzeggen. Spr.'s fractie zal daarom haar stem aan dit ontwerp ge ven, in het vertrouwen, dat verdere orde ning spoedig zal worden voorgesteld. De heer "Westerman (V.N.H.) is van oordeel, dat in dit ontwerp een groo- tere plaats dient te worden ingeruimd voor het consumentenbelang, b.v. door een rechtstreeksche vertegenwoordiging van gebruikers in de vaste commissie. J e heer Rutgers van Rozen- Burg (C.-H.) heeft het wetsontwerp niet met onverdeelde instemming be groet. Aan dit ingrijpen van de Over heid in het bedrijfsleven acht spreker zeer vele moeilijkheden en gevaren verbonden. Er zit een tendenz van prij's- verhooging in en dit kan de „aanpassing" belemmeren, die de regeering juist wil bevorderen. Op die manier krijgt de re geering de kwadratuur van den cirkel op te lossen. In het sociale element zit een mogelijke inkrimping der productie en biermede is de werkgelegenheid weer gemoeid. Het gaat er om, tusschen al die tegenstrijdige belangen het juiste evenwicht te vinden. Spr. wijst er voorts o.m. op, dat men bij aanneming van dit ontwerp een blanco volmacht geeft om te handelen zoo men wil. Wanneer de wet in de practij'k tegen valt, kan de Kamer er niet op terugko men. Het ontwerp dient dan ook een tij delijk karakter te verkrijgen. De heer G o s e 1 i n g (R.K.) kan zich met het ontwerp geheel vereenigen. Het bevat beginselen voor een regeling van corporatief recht. Indien men afkeerig is van Staatsslavernij, dient men de werkzaamheid te zoeken in eigen kring. Spr. kan er niet voor gevoelen aan het ontwerp een tijdelijk karakter te geven. Het nu zoo duidelijk erkende karakter van de crisis verzet zich ertegen, aan het ontwerp een crisiskarakter te geven. De wet kan immers steeds gewijzigd worden. Te verhouding tusschen overheid en be drijfsleven is geenszins in een beslissend stadium gekomen. In het algemeen zou spr. dit ontwerp zooveel mogelijk ongewijzigd willen aan vaarden. Ie vergadering wordt verdaagd. Opleving In de Zeeuwsch-Vlaamtche vlasbedrijven. Den laatsten tijd valt er, naar de „N. R. Ct." meldt, een aanmerkelijke opleving waar te nemen in de Zeeuwsch-Vlaam- eche vlasnijverheid. Het schijnt, dat het bedrijf weer gunstiger resultaten afwerpt dan de laatste jaren het geval was. Bo vendien verschaft het velen, die door de tijdsomstandigheden getroffen zijn. werk gelegenheid. Vroeger was Axel over het algemeen middelpunt van den vlashandel en de vlasbewerking, thans is dit meer ver plaatst naar de grensgemeenten in Ooste lijk Zeeuwsch-Vlaanderen, waar men be halve enkele groote, talrijke kleine bedrij ven aantreft. Op talrijke plaatsen zijn thans groote oppervlakten weiland melt vlas bedekt om te roten. De belasting op het gebouwd In de Breede Watering bewesten lerseke. Naar wij vernemen, is het te verwach ten, dat Gedep. Staten deze of volgende week een beslissing zullen nemen inzake de belasting op het gebouwd in de Breede Watering bewesten lerseke. Zooals men wt,et, besloot de ingelanden-vergadering een belasting van 3 pet. te heffen. Door een groot aantal vereenigingen (woning bouwverenigingen, middenstands- en so ciale organisaties) is aan Gedep. Staten in een gedocumenteerd adres verzocht dit besluit niet goed te keuren. B. en W. van Goes, enkele kiesverenigingen, e.a. be tuigden hieraan adhaesie, zoodat de be slissing van Ged. Staten met belangstel ling wordt tegemoet gezien. Adressanten hebben zich vooral hierop beroepen, dat bij de uitgaven, die genoemd waterschap heeft te doen, er slechts zeer weinige zijn, waarbij het gebouwd belang heeft, terwijl de financieele toestand van het water schap deze nieuwe last op het gebouwd, die huurverhooging zal veroorzaken of huurverlaging zal tegenhouden, niet noodzakelijk maakt. De burgemeestersvacature te Sas van Gent. De gemeenteraad van Sas van Gent heeft een gedachtenwisseling over de bur gemeestersvacature besloten met het aan nemen van een motie waarin de wensche- lijkheid wordt uitgesproken dat aan haar hoofd worde geplaatst een burgemeester, wiens intellectueels ontwikkeling het mo gelijk maakt, met de fabrikanten samen te werken, teneinde zoowel de economi sche belangen dezer industrie met de re- geering onder de oogen te zien, als den financieelen toestand der gemeente in goede banen te leiden. De Commissaris der Koningin heeft benoemd tot bezoldigd veldwachter in do gemeente Tholen. dhr P. de Bil, thans maréchaussee te Princenhage. Met ingang van 1 Juni a.s. is aan ded Rijksveldwachter brig.-tit. I. van Gorsel te Serooskerke (Sch.) op diens verzoek, eervol ontslag uit zijn betrek king verleend. Een vrachtauto in de huiskamer. De Telegraaf meldt uit Kloosterzande Een vrachtwagen van de Zeeuwsch- Vlaamsöhe Tramweg Mij., komende van Walsoorden, is gistermiddag omstreeks 6 uur nabij de Molenstraat door een loco motief, eveneens van deze maatschappij en komende uit de richting Hulst, aange reden en wel zoodanig, dat de vracht wagen door den voorgevel van de woning van de weduwe R. drong. Een der kin deren raakte beklemd tusschen den wagen en een der binnenmuren. Het kind liep Lierbij eenige verwondingen op, terwijl bij onderzoek bleek, dat eenige ribben waren ingeduwd. Het ongeval heeft zich als volgt toege dragen: Toen de vrachtwagen in de scher pe bocht aan de Molenstraat kwam, werd deze door de locomotief aan den zijkant aangereden, waardoor de chauffeur het stuur niet meer meester was en met volle vaart tegen den voorgevel van het huis van de weduwe Roster aanvloog, met als gevolg, dat deze voorgevel geheel werd vernield. De vrachtwagen kwam met de achterwielen in de voorkamer terecht, waar de auto tot stilstand kwam. De angst van de bewoners was groot. De materieele schade aan 'het 'huis, den vrachtwagen en de locomotief is zeer aanzienlijk. Middelburg. Dinsdagavond hield de afd. Middelburg van den Alg. Ned. Chr. Ambtenaarsbond baar 12e jaarvergade ring in de groote zaal van St. Joris. De voorzitter, D. H. Loodewijk, heette de le den, genoodigden en medewerkers van harte welkom en sprak in zijn openings woord over de waarde en de beteekenis der Christelijke -vakorganisatie. 'De secretaris gaf een uitvoerig verslag over bet afgeloopen vereenigingsjaar en sprak daarbij den wensch uit, dat het ledental, dat thans om de 50 schommelt, weer spoedig tot bet oude peil van ruim 60 zal stijgen. De penningmeester kon in zijn verslag bogen op een batig saldo van ruim f 100. Na de pauze werd door 'het hoofdbe stuurslid dhr J. Goote een principieel pro- I pagandistisch woord gesproken. Hij wees op de -groote worsteling van onze dagen, waarin wij als Christenen een groote taak en een zeer verantwoordelijke positie 'heb ben. Daarom is het zoo dubbel te betreu ren, dat vooraanstaande christenen op politiek en kerkelijk terrein, voor school en radio, de christelijke banier hoog hou den, maar op maatschappelijk terrein van ander inzicht blijk geven, en de z.g. neu trale organisatie voorstaan. Tot de attractieve dingen van dezen feestavond behoorde het zeer gewaardeer de werk van dhr Tevel als declamator en de uitvoering van Het lied van den Ar beid". Dit laatste werd opgevoerd door een 30-tal leden van de Middel). 'Geref. Jeugd- centrale, die daarmee een langdurig ap plaus oogstten. De voorzitter was aller tolk, toen hij in zijn slotwoord hartelijk dank bracht aan alle medewerkers. 'De afdeeling kan op een welgeslaagde feestvergadering te rug zien. Goes. De heer L. Goeman, alhier, be haalde op de groote nationale vakwed strijden te Hengelo op 20 en 21 Febr. j.l. de hoogste bekroningen, resp. in klasse A en in klasse B voor uitnemendheid voor inzending Brood en zeer eervolle vermelding voor afdeeling krentenbrood. Bij het uitwijken voor een tegenlig ger reed Maandagavond de heer Linden- berg uit Wemeldinge op den Middelburg- schenweg nabij Ravelijn de Grenadier in de Westvest. Gelukkig wist de onfortuin lijke chauffeur zich uit de auto te bevrij den en kwam hij er met den schrik en 'n nat pak af. Een kraan wagen van de Ford garage heeft de verdronken enbemodder- de auto opgevischt. Jubileum Ds Steinz. Heden morgen werd in de Herv. School aan de Nieuwstraat alhier het feit herdacht, dat Ds Steinz vóór 25 jaar werd benoemd tot voorzitter der Schoolvereen. „Het Mos terdzaad". Nadat eerst alle kinderen, benevens het personeel der school zich hadden opge steld in de breede gang van het gebouw en het bestuur, alsmede de burgemeester zich een plaats zagen toegewezen, werden Ds en Mevr. Steinz binnengeleid. Onder leiding van dhr W. 't Hooft werd door de kinderen den voorzitter een spe ciaal voor dit doel vervaardigd feestlied toegezongen, hetwelk werd gevolgd door een driewerf hoera. Dhr 't Hooft sprak hierna namens personeel en leerlingen den jubilaris op zeer hartelijke wijze toe, memoreerde enkele feiten uit de voorbij gegane jaren en feliciteerde namens allen Da Steinz met dit jubileum, waaraan hij de bede verbond, dat het den jubilaris ge geven moge worden nog vele jaren zijn tijd en krachten te geven aan deze Ingezonden Mededeeling. door GEORGE MAC DONALD. 28). o— Hij ging ons voor naar de kapelruïne en toen naar den rand van den afgrond, waar we straks langs gekomen waren. Ik wendde mij. af, uit vrees duizelig te zullen worden en toen ik, op een afstand geko men omkeek, zag ik Wynnie over den rand in de diepte kijken, terwijl zij stevig de hand van den schilder omklemde. De schilder wist een korteren weg om uit de kloof te komen. Tusschen mijn vrouw en dochter ging hij vooruit, terwijl Turner en ik volgden. Zij schenen het best met elkander te kunnen vinden, telkens hoorde ik Wynnie's lach opschallen. Ik wilde eohter eens aan Turner vragen, hoe hij over Connie dacht. „Ze is een massa beter", zei hij, „ziet ge dat zelf niet? De pijn in haar rug is bijna over en ik ben zeker, dat ze zich veel beter bewegen kan dan toen we op reis gingen. Gisteren vroeg ze mij, of ze niet eens op haar zij moest liggen. „Zou je het klaar kunnen spelen?" vroeg ik. „Ik geloof het wel", antwoordde ze, „in ieder geval zou ik het graag eens willen probeeren; maar vader vond het beter te wachten tot u kwam". „Dus u hebt werkelijk hoop, dat ze ge heel herstellen zal?" „Hoop heb ik zeker, maar wat bij mij hoop is, mag bij u geen zekerheid worden, ofschoon ik toch bijna zeker weet, dat zo altijd min of meer een invalide zal blij ven, dat wil zeggen, zoover ik een geval als het hare beoordeelen kan". „Ik ben dankbaar voor die hoop", ant woordde ik, „en u hoeft niet bang te zijn, dat ik er u hard om zou vallen, als ze niet werd verwezenlijkt. Dat zou alleen het ge val zijn, wanneer ge het opzettelijk anders voorstelde, om mij tevreden te stellen. Hoop is geen zekerheid, maar die, welke gerechtvaardigd is, moet men dankbaar aanvaarden". HOOFDSTUK XIX. Het nieuwe tehuis, dat Turner voor ons had opgezocht, beviel ons achteraf zeer goed. lederen Zondag ging ik naar Kilk- haven om te preeken en keerde dan des Maandagavonds of Dinsdags terug. Maar Turner verliet ons in de helft van de twee de week, want zijn praktijk wachtte hem. Wij misten hem zeer en het duurde eeni ge dagen vóór Connie weer even vroolijk was ais anders. Niet dat ze somber was, maar toch kon men bemerken, dat er iets haperde. Wat haar toestand aangaat, wa: ren wij het er allen over eens, dat zij voor uit ging. Op zekeren avond verschrikte zij ons met den uitroep: „O vader, vaderl Ik kan mijn grooten j teen bewegen. Heusch, het ging". In een oogenblik waren we om haar heen. Ik zag, dat ze zeer opgewonden was en vreezende voor een reactie, trachtte ik haar te kalmeeren. „Maar kind", zei ik, zoo rustig als ik kon, „je zult waarschijnlijk wel weten, dat je twee groote teenen hebt; welke van de twee mogen wij gelukwenschen met dit eerste bewijs van beterschap?" Ze barstte in lachen uit. Daarna volgde een stilte en haar gezicht nam een inge spannen uitdrukking aan. Toen zei ze plotseling: „Vader, het is heel vreemd, maar ik kan er niet achter komen" en ze barstte in tranen uit. „Het hindert niets, hoor kind, je spie ren zijn zóó lang in rust geweest, dat ik me best begrijpen kan, dat je, voor je ge voel, je eene teen niet van de andere kan onderscheiden". Door haar snikken heen trachtte zij te glimlachen en den verderen avond lag zij stil en gelukkig te kijken. Percivale bracht ons verscheidene ma len een bezoek, maar hij zag nauwkeurig school, in het bijzonder en aan het Chr. onderwijs in het algemeen. Hierop werd hem namens personeel en kinderen een blijvend aandenken aangeboden. D's Steinz dankte hartelijk voor deze zoo onverwachte hulde. Alhoewel hij wel wist, dat in 1935 dit feit zich zou voor doen, wist hij toch den juisten datum zich niet te herinneren. Hij bracht hulde aan de kinderen, die thans bewezen hadden een geheimpje te kunnen bewaren. Spr. dankte in het bijzonder dhr 't Hooft voor de wijze waarop deze een en ander had voorbereid. Verder sprak hij een hartelijk woord tot den burgemeester voor zijn belang stelling. Nadat de kinderen in hun diverse klas sen waren getracteerd, verzamelde het bestuur en het personeel zich in een der lokalen, hetwelk voor deze gelegenheid speciaal was ingericht en met bloemen en planten versierd. Ook hier was de burge meester aanwezig. Nadat eenige verver- schingen waren gebruikt en een défilé van de leerlingen had plaats gehad, werd Dö Steinz door den burgemeester op zeer hartelijke wijze toegesproken, waarvoor Ds Steinz met enkele woorden dank zei. Nadat nog eenigen tijd op gezellige wij ze was doorgebracht, behoorde het offici- eele gedeelte dezer huldiging tot het ver leden en zal hedenavond het bestuur ten huize van Ds Steinz het feit in meer in- tiemen kring herdenken. /Gisteravond vergaderde de A.R. Kiesvereen. onder voorzitterschap van den heer Zuidema. Medegedeeld werd dat van Minister de Wilde bericht is ontvan gen, dat hij de samenkomst ter herden ken van het 70-jarig bestaan der Kies vereen. op 3 Mei a.s. hoopt bij te wonen. De heer De Wilde is, zooals bekend, oud lid van deze vereeniging. In bedoelde sa menkomst zal waarschijnlijk o.a. het woord worden gevoerd door de heeren J. Schouten en J. J. G. van Dijk. De behandeling van het concept-ge meenteprogram had een vlot verloop. Na een zeer geanimeerde bespreking werd het door het bestuur voorgelegde ont werp ongewijzigd, met algemeene stem men aangenomen. Op Vrijdag 29 Maart a.s. zal voor de Bijzondere Vrijwillige Landstorm alhier vertoond warden de bekende geluidsfilm „Sluit de Gelederen". Kapelle. Gisteravond werd de eindles gehouden van den twee-jarigen Tuinbouw- cursus, waarin als onderwijzers optraden de heeren F. P. de Graaf en W. Glas. Mede tegenwoordig was de heer Ir. van der Flassöhe, de commissie van toezicht op het Land- eD Tuinhouwonderwijs en de burgemeester. Aan 12 leerlingen kon een diploma uit gereikt worden in de volgorde naar 'het grootst aantal behaalde punten. A. van Oosten, P. Mol Az., Iz. van Overbeeke, Jan Bruinooge, J. M. Ver hulst, M. Abrahamse, S. de Keijzer, dhr van der Schraaf, Th. Schipper, A. J. SlaMbekoorn, Hubr. Glas en Jan Kaat. Ir. A. W. van der PlassChe wenschte hen -geluk met de bereikte resultaten en spoorde ze aan verder op dezen ingesla gen weg voort te gaan. Toont gij, aldus spr., dat ge vooruit wilt, laat het zien in uw bedrijven. Ook dankt spr. de onder wijzers, B. en W. en de commissie van toezicht. Burgemeesters Bierens feliciteert de ge slaagden. Sluit u aan, aldus spr., bij de vereeniging van oud-leerlingen. Spr. brengt ook dank aan Ir. van der Plassche, wien niets te veel is om deze cursussen te doen slagen, ook de onderwijzers brengt hij hulde voor hetgeen zij verrichtten. De leerling Iz. van Overbeeke dankte namens zijn medeleerlingen de onderwij zers en bood hun als aandenken een mooie plant aan in pot. Dinsdagavond vergaderde de raad. Bericht is ontvangen van den Minister, dat de bezoldiging voor het vervullen vein functdën bij instellingen van weldadigheid niet te hoog mag zijn. De N.V. Waterleiding Mij. Z.-B. be richt, dat de gemeente heeft te betalen voor het niet komen aan de garantie, zulks volgens raadsbesluit van 25 Febr. 1929 voor Dijkwel '(de perceelen G 16 en C 43) welke de leiding lieten afsluiten, de som toe, dat hij de grenzen der weigevoeglijk heid niet overschreed. Hij steeg steeds in mijn achting; ik zag gaarne, dat hij ons op onze tochten vergezelde. Daar wij toch eens naar Kilkhaven zouden moeten te- rugkeeren, had ik er me al vaak het hoofd over gebroken, hoe ik mijn vrouw en doch ter de pijnlijke herinneringen die zij aan de zee hadden, zou doen vergeten. Op en kele van onze wandelingen hadden we de zee soms als een smalle streep tusschen het duinlandschap gezien. Thans besloot ik een rijtoer te maken naar Tintagel, een zeeplaatsje, dat in een geheel andere om geving lag dan Kilkhaven. De eenige moei lijkheid was een rijtuig te krijgen, waarin Connie's draagbaar geplaatst kon worden. Maar ik slaagde hierin ten slotte en zoo vingen wij op den vroegen morgen van een prachtigen, zonnigen dag onzen tocht aan. Onze eerste pleisterplaats zou zijn het dorpje Trevenna en omdat ik vreesde, dat Connie zich te zeer zou vermoeien, beslo ten we in een klein herbergje den maaltijd te gebruiken. In afwachting, dat deze toe bereid werd, gingen Percivale en ik een verkenningstocht maken. Wij wandelden het dorp en het dal door, dat tusschen de heuvels door naar zee voerde. Toen we echter bijna aan het eind waren, stuitten we plotseling op een steilte, die tusschen ons en het strand lag. Links strekte zich een schiereiland uit, waarop de ruines van van f78.43. Het abonnement voor iedere woning bedroeg f 30. De voorzitter zegt als dit zoo gaat zou den we wel in den vervolge moeten ver plichten tot afname. De 'heer Wissemaar de menschen zullen wel niet bij machte zijn. De heer Fraanje vindt het onbillijk van de water leiding Mij. De voorzitter zegter ie toen om ver zocht en we wilden de bewoners ter wille zijn. Het is uitbreiding en dan moet de gemeente garant zijn. De vereeniging Handelsonderwijs te Goes verzoekt subsidie voor de school, evenals dit door andere gemeenten wordt gedaan. Van Kapelle komen 5 leerlingen. Wolf aartsdijk wordt als voorbeeld ge noemd, waar f 25 wordt betaald en f 10 per leerling. •De voorzitter stelt voor om hier niet op in te gaan, gezien de financiën. Aldus besloten. Behoudens enkele opmerkingen keur den Ged. Staten de geaneenterekening goed. Ook werd goedgekeurd de verorde ning op de radiostoringen. Nu gaat de raad over tot geheime zit ting. Na heropening wordt benoemd tot hoofd der openbare school met 6 van de 7 stemmen, No. 1 van de voordracht de 'heer M. Nieuwenhuize, hoofd der open bare sdhool te Oud-Sabbinge, gemeente Wolfaartsdij'k, No. 2 van de voordracht de heer Kievit te Berkenwoude verkreeg 1 stem. De heer De Jonge vraagt wanneer de benoemde in dienst kan treden. De voor zitter we hopen met 'het 'begin van den nieuwen cursus 1 Mei. Verzocht wordt door de vereeniging „Eigen Erf", om voor den heer J. Thole- naar een voorschot te mogen ontvangen uit 's Rijks kas voor een te bouwen plaatsje aan den Vroonlandscheweg tot een bedrag van f 1882.88. In verband met gezinsomstandigheden wordt op spoed aangedrongen. Toestemming wordt ver leend. Dhr Fraanje dankt B. en W. en den Raad voor den bekwamen spoed. Bij de rondvraag vraagt de heer De Jonge of 'het niet mogelijk is wanneer het fanfarekorps „'Ons Genoegen" een sere nade brengt, dat dan niet langs de muzi kanten wordt gefietst of geloopen. De voorzitter verklaart, dat de politie altijd aanwezig is en op geen twee plaatsen te gelijk kan wezen. Van strafbepalingen is 'hij, 'huiverig. Na dat de heer van Liere nog aan drang op verharding van de 'bocht, Vroonlandscheweg, volgde sluiting. Wemeldinge. Maandagavond hield de A.R. Kiesvereen. een openbare vergade ring, die zeer druk bezocht was. De voorz., dhr J. A. Dominicus, sprak een openingswoord. Daar het Kamerlid v. d. Heuvel, de spreker van dien avond, niet tijdig aanwezig kon zijn, kreeg dhr Boo gaards het woord, die iets vertelde over de Arja. Ingezonden Mededeeling. den slottoren van Tintagel stonden, terwijl zich daarachter, op het vaste land, de overblijfselen zelf bevonden. Ik had gele zen, dat dit schiereiland vroeger 'n eiland was en dat de twee deelen van het kas teel vroeger door een brug vereenigd wa ren. Wij sloegen links af langs den rots wand en konden toen langs 'n smal paad je afdalgn naar de andere zijde van het schiereiland. Een steil zig-zag paadje voerde naar de oude vesting. Tusschen het gras rezen overal stukken muur op, verweerd van ouderdom. Het uitzicht over de bostwering was schitterend. „Als Con nie dat eens kon zien", dacht ik, toen Per civale de stilte brak, niet met een uitroep van bewondering over de schitterende om geving, maar met de alledaagsche opmer king: „Hebt ge uw knecht bij u, dominee Walton?" „Neen", antwoordde ik, „ik vond het beter, dat hij op de jongens paste". Terwijl hij eenige oogenblikken zweeg, keek ik in verrukking rond. „Zou het niet mogelijk zijn", hernam hij weer, „om juffrouw Constance hier heen te dragen? Ik geloof, dat het uit zicht hier haar heel haax verder leven zal bijblijven". (Wordt vervolgd.)

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1935 | | pagina 2