Kerknieuws. Predikbeurten. Onderwijs Gemengd Nieuws. Land- en Tuinbouw Leestafel. Rechtszaken Financieele Berichten. Ingezonden Stukken. Burgerlijke Stand Telegrammen. Ailoop Verkoopinp en Aanbestedingen Marktberichten. Briefwisseling. loozenzorg, zulks onder goedkeuring der regeering. Dhrn Buijze en Koopman wijzen er op, dat het doel dat het oomité zioh bij de op richting gesteld had, n,l, de jonge men- sohen zooveel mogeelijk van de straat te houden, bereikt is. Met ingang van 15 Febr, a.s. wordt eervol ontslag verleend aan mej. N, S, Risseeuw als onderwijzeres aan de 0. L. school, zulks wegens huwelijk, Op voorstel van B. en W. wordt beslo ten in beroep te gaan bij de Kroon tegen het besluit van Ged. Staten, waarbij' aan J. J. Willemsen, naar aanleiding van zijn beroepschrift tegen het besluit van den raad, een tegemoetkoming uit de gemeen tekas wordt toegekend van f25 per kind en per jaar. Uit de stukken en besprekingen blijkt dat er reeds driemaal van verschillende zijden een opmeting heeft plaats gehad en dat deze allen verschillen, omdat de één van deur tot deur en een ander van hek tot hek heeft gemeten. Dhr D. Dees verklaart zich tegen het voorstel van B. en W. Als parkeerterrein wordt aangewezen op voorstel van B. en W. het gedeelte van het Dorpsrlein Noord gelegen tus schen de boomen, voor de perceelen wijk A nrs 20 tot en met 31. Afwijzend wordt beschikt op een ver zoek van M. Schieman e.a. ouders van leerplichtige kinderen te Othene om sub sidie in de kosten van het doen rijden van een autobus naar de openbare school op het dorp. Dhr Wisse vindt het prae-advies te leurstellend voor de betreffende ouders. Dhr Haak licht toe waarom de Chr. Hist, fractie de vorige vergadering dhi Wisse geadviseerd heeft om zijn voorstel in te trekken. Het cijfermateriaal ont brak toen en nu het aanwezig is, kan men, gezien de financieele toestand en idle gevolgen die hieruit voort kjunnen vloeien, zulks niet toestaan. (Dhrn Wisse, A. Dees en Buijze blijven tegen afwijzing.) Dhr Hamelink vraagt of het niet nut tig iotf noodzakelijk is dat er aan de land bouwers gevraagd wordt of ze willen laten dorschen met den vlegel Hierover wordt druk gepraat. Dhr Haak juicht het toe dat het plan zoowel geldt voor de vaste als andere arbeiders en dat er reeds landbouwers zijn die er gebruik van wenschen te ma ken. Dhr Koopman wil de landbouwers den raad geven om nu eens een royale proef te nemen. Hierna sluiting. - Door den burgemeester dhr Joh. de Feijter is tegen 13 Maart 1935 ontslag aangevraagd. De A.R. Kiesvereeniging vergader de Donderdagavond-voor de tweede maal in dit seizoen. Besloten werd om te trach ten „Nederland Waakzaam" in samen werking met andere organisaties te ver spreiden. Verder werden besproken de vragen betreffende gemeentezaken die gericht waren aan de raadsfractie. Verschillende vragen waren ingeleverd en werden beantwoord door een der le den waarbij voornamelijk over steun maatregelen en steunuitkeering druk ge- discusseerd werd. De voorzitter dankte aan het einde voor de aangename wijze waarop de bespre king was gevoerd. Verbetering. In het verslag van de Breede Watering bewesten Ierseke in ons nummer van 'gisteren zijn enkele drukfouten ingeslopen. Dhr v. d. Graaff berekende 't nadeel voor Goes op f 10.303, bet voordeel op f 400. Voor Kloetinge nadeel f 1500, voordeed f 228. GEWETENSBEZWAREN. In Nederland, zegt de „Nederl.", houdt de Overheid met gewetensbezwaren re kening. Men den'ke aan de bijzondere regelin gen, die zijn getroffen ten behoeve van hen, die tegen verze'keringsdwang en dienstplicht principiëele bezwaren heb ben. In de landbouwcrisispolitiék heeft dit vraagstuk zich o$k voorgedaan. Er blijken eenige honderden landbou wers te zijn, die principiëele bezwaren hebben lid van een crisisorganisatie te worden. De Minister van Economische Zaken heeft de consciëntie van dezulken ontzien. Zij worden voorwaardelijk vrij gesteld van het lidmaatschap van de crisisorganisatie,- d.w.z. zoolang zij de crisisbepalingen naleven. Wordt een overtreding gepleegd, dan volgt direct intrekking, waardoor het bedrijf niet lan ger kan worden uitgeoefend. Eenerzijds worden op deze wijze de gewetensbezwaarden ontzien, anderzijds bestaat niet het gevaar voor onvoldoende naleving der crisisbepalingen. Gelukkig een land, zegt de „Nederl.", waarin nog gepoogd wordt de consoiën- tievrijhei'd te ontzien. In vele Europee- sche landen bekommert men zich daar niet om. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Benschop, J. Spelt te Mo lenaarsgraaf. Chr. Geref. Kerk. Beroepen te IJmuiden-Oost, H. Hoo- gendoorn te Zierikzee. Ds F. J. de Hol 1. f Te Baarn is in den 'ouderdc in 65 jaar rtsei.ng overleden dr F. J. de Hall, predikant der Doopsgezinde Gem. te Leermens-Lopper- sum en sinds 1933 lector aan het Doops gezind Seminarie te Amsterdam. Zondag 23 December, Ned. Herv. Kerk, Goes, v.m. Ds de Vrtes, av. Ds Homburg. Dinsdag v.m, Ds Stelnz, av. Ds Hom burg. Woensdag v.m. Ds de Vries. 's-Heer Hendrikskinderen, Dinsdag v.m. en n.m. Ds Koopmans. (Gewijzigd be richt.) Oost-Souburg, Dinsdag 9.C Ds Spijker boer, 2 u. Ds de Ru. Woensdag v.m. Ds Spijkerboer. (Veranderde opgaaf.) Geref. Kerken. Wissekerke, Zondag en Dinsdag v.m. en n.m. cand. Lafeber te Gouda. Leger des Heils. Goes, Maandagav. 8 u. verlichte kerst boom in de open lucht. Dinsdag v.m. 6 u. Kerstfeest, 3.45 u. openluchtsamen komst, 8 u. Kerstsamenkomst. Woens dag n.m. 3 u. Kerst J. C. dem., 8 u. sluiting Kerstfeest. Geslaagd te 's Gravenhage voor M.O. Staatsinrichting, de heer I. G. Pluijmers, adj. Commies Raad van Ar beid 'te Middelburg. Ierseke. De heer G. G. Hartoog, ambte naar aan de 'Crisiscentrale, is te Roosen daal geslaagd voor het exaanen rek.-crt Boekhouden. Rilland-Bath. Tot hoofd der Chris telijke school aan den Hoofdweg werd met ingang van 15 Januari a.s. benoemd de heer W. Elshout te Geer- truidenberg. En met ingang van 1 Jan. a.s. tot tijdelijk hoofd de heer K. Kramer te Tholen. Jongen door een auto aan gered en. Donderdagavond heeft te Els<t een ernstige aanrijding plaats gehad. Een 15-jarige zoon van den heer N. uit Oos terhout, die van familiebezoek huiswaarts keerde, werd aangereden door een auto, bestuurd door mej. van B. te Eist. Zeer ernstig aan het hoofd verwond, werd de jongen bij een dokter binnengedragen. Zijn toestand was zóó ernstig, dat het ergste gevreesd moet worden. De politie stelde een streng onderzoek in. De auto werd in beslag genomen. Auto tegen een boom. Don derdagavond tusschen elf en half twaalf is een huurauto uit Waalwijk, waarin een viertal jongelui uit die plaats was ge zeten, n.l. twee dames en twee heeren, die van Breda huiswaarts keerden op den Oosterhoutschen weg tusschen de Drie sprong en Teteringen in de tramrails te rechtgekomen en daarna achtereenvol gens tegen een drietal boomen opgebotst. Do auto werd geheel in elkaar gereden. Een der dames werd ernstig aan het hoofd gewond, terwijl een der heeren eveneens vrij ernstige wonden bekwam. i Brandstichters aange houden. In den afgeloopen zomer kwamen te Wildervank herhaaldelijk branden voor in de bij boerderijen staande stroopakken of hooibergen. Wel bleek, dat er opzet in het spel was, maar de dan ders konden niet worden gevonden. Deze week is echter, ter zake van een zedendelict een persoon aangehouden, die na verhoor bekende ook schuldig te staan aan de brandstichtingen. Hij is ter be schikking gesteld van den officier van justitie, evenals de 34-jarige G., die van medeplichtigheid wordt verdacht. 'Incident in den Larenschen raad. Gistermorgen heeft zich in den Larenschen gemeenteraad een incident voorgedaan. Toen het bericht omtrent het ongeval met den „Uiver" binnenkwam vermeldde een der aanwezige journalis ten eenige gegevens daaromtrent op een briefje en gaf dit aan den burgemeester ter circulatie. Toen dit briefje bij den heer v. Praag (O.S.P.) aangeland was, wierp deze 'het met een verachtelijk gebaar ter zijde met de opmerking: „dat laat me koud". De voorzitter alsmede verschillende raadsleden, riepen hierop:,. Dat is gTof." De heer v. Praag: „Wat is grof, dat gehuichelde medeleven hier. Denk maar aan de „Zeven Provinciën" inet de 23 dooden." De voorzitter hamerde heftig en ont nam den spreker het woord. Deze ging toch door en toen hij op verzoek van den voorzitter niet wilde zwijgen stelde deze voor hem den toegang tot de raadszaal te ontzeggen. Geen der raadsleden had hiertegen be zwaar, waarop de voorzitter den heer v. Praag gelastte de raadszaal te verla ten. Dó heer v. Praag voldeed onder het uiten van verschillende uitroepen schoor voetend aan het verzoek, waarop een po~ litie-agent van de publieke tribune kwam en hem tot meer spoed aanmaande. De onbewaakte overweg. Gisterenmiddag 'heeft op een onhewaakten overweg onder Raalte, een ernstig ongeluk plaats 'gehad, Door den trein, komende uit de richting Zwolle en rijdende naar Al melo, is een truck met aanhangwagen, die op hetzelfde oogenblik den overweg passeerde, gegrepen en ongeveer 300 m. meegesleurd, alvorens de machinist den trein tot stilstand kon brengen. De be stuurder van de auto J. H. uit de Wijk in Drente, werd uit 'de cabine geslingerd en in zeer ernstigen toestand opgenomen. Na verbonden te zijn, is de ongelukkige naar 'het ziekenhuis 'te Raalte overge bracht, wear 'hij spoedig na aankomst aan zijn verwondingen is overleden. De truok werd vrijwel totaal vernield. Brand in het m.s. „T a b 1- n". De direotie van de Stoomvaart-Mij „Nederland" te Amsterdam heeft gister middag bericht ontvangen, dat aan boord van het motorschip Tabian op de thuis reis op 20 mijl van La Coruna brand is uitgebroken in de Java-Krossok-tabak, welke zich bevindt in een onderruim van ruin 2, Gevaar voor de opvarenden van he, jchip is niet aanwezig. Er is voor- loopig geen reden tot ongerustheid. De brand is ontdekt des morgens om streeks elf uur. Het schip is "doorgevaren naar La Coruna, waar getracht zal wor den, een plaats aan de kade te krijgen en de tabak te lossen zonder dat water be hoeft te worden gegeven. Hieruit schijnt men wel te mogen con- cludeeren, dat de brand, althans op het oogenblik, niet van ernstigen aard is. De Tabian is op 21 November van Tandjong Priok vertrokken en op 25 No vember van Belawan, Het schip wordt Eersten Kerstdag te Amsterdam verwacht. In hoeverre in de aankomst datumwijzi ging komt is uiteraard op het oogenblik nog niet te zeggen. Koninklijk Nederlandsch Landbouw- Comité. Onder voorzitterschap van den heer J. L. Nysingh in de Wijk heeft Woensdag en Donderdag de maandelijksche verga dering van de eerste afdeeling van het Kon. Ned. Landb. Comité plaatsgehad. De aandacht werd gevestigd op het feit, dat in den tegenwoordigen tijd aan werfcloozen groote bedragen aan steun worden uitgegeven, waartegenover geen arbeidsprestatie staat. Hoe nuttig zouden deze bedragen niet kunnen worden besteed, indien alleenstaan de b o e r d e r ij e n, die thans afgele gen liggen, om van de moderne gemak ken als waterleiding, electriciteit en tele foon te kunnen profiteeren, daarvan wer den voorzien, bij wijze van werkver schaffing. Het noodige graafwerk zou door werk- loozen zijn te verrichten, terwijl de kos ten van materiaal dat in eigen land moet worden gemaald, uit het 60 millioen fonds zouden kunnen worden bestreden. Besloten werd deze aangelegenheid in samenwerking met de confessioneele cen trale landbouworganisaties te bepleiten bjj den minister van sociale zaken. Uitvoerig is gesproken over de moei lijke omstandigheden, waarin een groot gedeelte van onzen kleinen boeren stand verkeert. Besloten werd den anderen centralen landbouworganisaties voor te stellen, een oommissie in te stellen, welke middelen zal beramen, die tot verbetering kun nen leiden. In de vergadering werd tevens het denkbeeld ontwikkeld, de plaats van de 'kleine boeren in de werkverschaffing te doen innemen 'door werklooze arbei ders uit stedelijke centra. Voor de gemeenschap zou dit systeem voordeeliger zijn dan het thans geldende, daar aan de verwaarloozing van deze kleine bedrijfjes een einde zou komen. Besloten is dit voorstel voor te leggen aan den minister van sociale zaken. Ingekomen was een schrijven, waarin de aandacht werd gevestigd op de be slissing van den minister van oeconomi- sche zaixn, niet tot vermindering van de lasten der ontginningsbedrg- ven ie kunnen overgaan. De meening werd uitgesproken, dat 's ministers redeneering zeer weinig over tuigend is te noemen, daar zoowel ruil- veikavelingsrente, jachtrente en de rente der voorschotten voor het stichten van landarbeidersplaatsjes reeds zijn verlaagd. De vergadering was het hiermede eens, zoodat besloten werd zich dienaangaande nog eens tot den minister van oecono- mische zaken te wenden. Aangezien het thans niet meer noodig is alvorens tot denaturatie wordt over gegaan, 'de bovenmaatsche aard appelen uit te schiften, oordeelde de vergadering het niet gewenscht het voor schrift van het. uitsorteeren van beneden- maatsche aardappelen alsnog te handha ven, daar dit voor de verbouwers be langrijke bezwaren medebrengt. Behalve dat veel nutteloos werk moet worden verricht, geeft het lang in behandeling zijn van geopende kuilen in den winter 'groote bezwaren. Besloten werd te bevoegder plaatse op wijziging van de denatureerings-voor- schriften aan te dringen. Anti-revolutionaire Staatkunde. Driemaandelijkseh orgaan van de Dt Abr. Kuyperstichting. Een bijzonder belangrijke aflevering. Men vindt hier n.l. de stellingen met toe lichting die 'de heeren Prof. Dr Ridder bos en G. Smeenk op de conferentie te Lunteren gaven over „De Overheid en de wet Gods" en „De economische toestand van Nederland". Verder een bijdrage van D'r J. van Lonkhuijzen over: „De Chris telijke staat en de geestelijke en zedelijke ontaarding van ons volk". Echt studie-materiaal. Deze aflevering moet in alle kiesver- vereenigingen en studieclubs voorhanden zijn. En bestudeerd worden en bespro ken! Rechtbank te Middelburg. Zitting van 21 Deoember 1034, In den naoht van 0 op 7 October 1,1. maajpte sifi politie te Terneuzen. proces-ver baal op tegen zekeren A. R., 23 jaar, werkman te Terneuzen, terzake In het openhaar bezigen van vloeken en van bedreiging en heleediging van een recher cheur. Verdachte ondervraagd, wist zich thans niets meer te herinneren, wat den Presi dent ongeloofwaardig voorkwam. Getuige Van Doorn bleef bij zijn opge maakt proces-verbaal, daaraan toevoe gende^ dat verdachte niet dronken wasl Een zuster van verdachte, die woon achtig is in Amerika, doch thans in Ter neuzen verblijft, a decharge gehoord, wil de haar broer meenemen naar Amerika. Dit zou over een maand geschieden. De Officier van Justitie eischte 3 mnd. gevangenisstraf voorwaardelijk. De ver dediger van verdachte, Mr Tichelman, verzocht de Rechtbank, verdachte voor waardelijk te veroordeelen. J. W., 55 jaar, leurder, gedom. te Ter neuzen, stond terecht wegens oplichting. Op 9 November 1.1. was verdachte bij een logementhoudster du Pon te Terneuzen gekomen en had deze medegedeeld, dat zijn portemonnaie hem te Middelburg ont stolen was, waarin een geldsbedrag van f 21. Verd. had tengevolge van dien dief stal geen geld en vroeg de logementhoud- ster f 5 ter leen, teneinde wederom een handeltje te kunnen beginnen. Als onder pand gaf hij haar een pak, dat volgens hem schoon waschgoed in zou houden. Verdachte verdween en liet niets meer van zich hooren. Toen men de inhoud van het pak nakeek, bleek deze niets anders te bevatten dan een partij oude kranten. Verd. was niet verschenen. In verhand met verdachte's uitgebreid_ strafregister eischte de Officier van Justitie 3 maan den gevangensstraf. M. E. v. d. P„ huisvr. M. N., 45 jaar, vroedvrouw te Terneuzen, had zich te ver antwoorden wegens heleediging. Zij had n.l. op 9 November 1.1. te Sluiskil voor het raam van de door haar bewoonde woning in de Louisastraat een karton gehangen, waarop geschreven stond: „Wanbetaling Meyer, Middenstraat 91, f 15. Laatstgenoemde gevoelde zich beleedigd en diende een klacht wegens heleediging in Verdachte ondervraagd, erkende het feit, de man wilde het geld niet betalen. De Officier van Justitie eischte een geldboete van f 30 of 20 d. hechtenis. Vaderlandsche Hypotheekbank. Gisteren is te 's-Gravenhage de tweede vergadering van pandbriefhouders der Vaderlandsche Hypotheekbank gehouden ter afdoening van de voorstellen in zake renteverlaging e.d. Na eenige discussies word het geamendeerde bestuursvoorstel met 15.296 tegen 2829 stemmen aangeno men. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie Geachte Stadgenooten, Heden. Zaterdag, zullen ze er nog weer eens staan, de Kerstpotten van het Leger! Mogen wij U vriendelijk vragen er goed rekening mede te willen houden? Willen we eenigszins aan de aanvragen kunnen voldoen, dan moeten we Zater dagavond nog een bedrag van minstens f 50 in de potten vinden. Of dit mogelijk is? Wij gelooven het zeker! Dinsdag bracht iemand een briefje van f 10 voor de Kerstpat! Drie van zulke vrienden en de rest aan kleingeld en.we zijn er! D'aukl U, Mijnheer de Redacteur, dankend voor de plaatsruimte. Verblijve voor het Leger des Heils, Uw dw. dienaar, J. LANGELUND, Goes, 21 Dec. 1934. Kapitein. Van 1320 Dec. VLISSINGEN. Ondertrouwd: J. Verheij- ke, 24 jr en F. P. Bliek, 21 jr; ,T. Ko- Ikelaar, 24 jr en M. P. Verhage, 20 jr; J. A. F. Bosseiaar 32 jr en L. Baljé, 26 jr; II. van Hoorn, 21 jr en M. van .Schijndel 17 jr. Getrouwd: D. Sanderse 27 jr en S. in den Bosch 27 jr; W. F. L. Korff, 28 jr en P. Parent, 25 jr; J. Kamermana, 24 jr en J. S. van den Bergen 20 jr; D. v. Hoepen 25 jr en I. Knop 24 jr. Bevallen: M. M. Strijland, geb. Kra nendonk, d.; L. H. van Sorge, geb. Schaalje, z.; J. J. Mulder, geb. Gillis sen, d.; A. J. de Buck, géb. den Exter, d.; M. P. Kleinepier, géb. Koppejan, z. Overleden: J. Plasse, 39 jr, man van M. C. Kemeling, C. J. Schieman, 68 jr, vrouw van 'J. Engels; J. A. de Brau- wer, 11 m. (Vliss. Crt.) Van 1421 December. IERSEKE. Ondertrouwd: Andreas Ver zeeuw, 34 j. jm. te Baarland en Adriana vp- - Pas, 31 j. jd. ..«vd: Lukas Cornells Reitsma, 26 j. jm. te Breda en Elizabeth Bom, 21 j. jd.; IMarinis op 'tHof, 30 j. jm, té Oude'ande er> °ieternella Cathalina Frederi. ,n, 25 j. Jacob de Kaijzer- 23 j. jm. to Ka palle en Catharlna Woetvear, 19 j. jd.; Job Glerum, 25 j. jm. en J&coba Laurlna Pekaar, 24 j. jd. Geboren; Helena Maria, d, v. Marinus Everse en Cornelia Mulder; Jacoba Dlna, d. v. Francois Hendrik van Stee en Wil- helmina Glerum. Van 1—15 Deo. KOUDEKERKS. Ondertrouwd: H. P. Huijsman 24 j. jm, en N. J. Gcoto 24 j. jd. B. Louwerse 28 j. jm. en J. Brasser 20 j. jd.; J Gehrmann 32 j. jm. en N. F. M. Looise 20 j. jd.; L. J. M. van der Graaff, 26 j jm. en G. I. de Wilde 24 j. jd. Getrouwd: W. Maas, 22 j. jm. en S. de Witte 21 j. jd.; J. Wielemaker 27 j. jm. en J. Wielemaker 25 j. jd. Geboren: P. Roose geb. Westerweele z.; C. Francke geb. Aarnoutse d.; E. de Buck geb. Pieterse z.; P. Brasser geb. Benierse z.; J. Janse geb. v. Soelen d.; J. Joziasse geb. Verhage z. Overleden: M. J. Kimmel 49 j. man van J. G. Edelman; A. de Wijze 58 j. man van G. Koppejan; J. Vogel 67 j. vrouw van L. Polderman; J. Reijnierse 58 j. man van M. Hillebrand. DE RAMP VAN DE „UIVER". De lijken van de opvarenden gevonden. AMSTERDAM. De verongelukte „Uiver" ligt in een uitgestrekt verlaten bergvlakte, waar het voor een vliegtuig onmogelijk is om te landen, Toen gistermiddag de reddingsbrigade met pantserauto's op het terrein van de ramp was gekomen, vond zij de machine op haar kop en zoodanig verbrand, dat herstel volkomen uitgesloten wordt acht. Or- -oeoie, .„spreid vond men tal van brieven, die uit de gescheurde post zakken waren gevlogen. De stoffelijke resten van de bemanning en passagiers lagen onder de overblijfse len van het vliegtuig, allen waren zwaar verminkt, doch toch nog te herkenne"n. De Directeur van de Imperial Airwai heeft zelf geholpen de lijken naar de pantser-auto's te brengen en vervolgens een uur lang naar de mail gezocht waar van zooveel mogelijk in veiligheid is ge bracht. De mail heeft men naar Bagdad over gebracht. Het stoffelijk overschot der inzittenden is door een R.A.F.-vliegtuig naar Caïro overgebracht. Wolphaartsdijk. Vrijdag werd alhier door Notaris Jonkers publiek verkocht: 1. Een woonhuis met schuurtje, erf en tuin op het dorp, groot 3 A. 58 c.A. aan Adriaan Flipse q.q. voor f2191. 2. Een woonhuis en erf aldaar, aan den Noorddijk, groot 88 o.A. aan Johan nes van den Berge, aldaar, voor f 605. MIDDELBURG. 21 Dec. Op de veiling deden kropdunsel 3236, snijsla 24, baJksla 1317, veldsla 613, spinazie 612, postelein 810, spruiten 311, witlof 815, schorseneeren 612, kool rapen 0.51.5, wijnpeen 11.5, peen 12, uien 23, kroten 0.53.5, ct. alles per fc.g., peen 36, rapen 12.5, kro ten 13.5, prei 47.5. selderie 13, knolselderie 13, alles per bos, savoij.e kool 17, roede kool 1.5—6, boerekool 12, bloemkool 435, andijvie 0.5 1.5, kropsla 12.5 ct. alles per bos. Cyclamen 20, asperaques sprengeri 2 —3, plumosa mosaf 4, cacrus 17, alles per pot. Tulpen 18, gladiolen 2026, chrysanthen 28, alles per hos, bakkruid 3.5 per pot. In verband met de postbestelling moet a.s. Maandag „De Zeeuw" vroeg ver schijnen. Heeren correspondenten en adverteer ders gelieven hiermee rekening te houden. Directie. Stand van hedenmorgen 10 u.: Licht op vaar fletser®: Zón-dug A is. 10 min, Maandag 4 u. 10 min.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1934 | | pagina 3