WEEK-ABONNEMENTEN Uit de Provincie Kerknieuws Predikbeurten. Onderwijs Gemengd Nieuws. Telegrammen. Advertentiën. Land- en Tuinbouw Marktberichten. Burgerlijke Stand. Afloop Verkoopinyen en Aanbestedingen In alle plaateen waar agen ten van „De Zeeuw" geves tigd zijn worden ook week abonnementen aangenomen. Spr. is het niet met den heer Wende- laar eens, dat het individualisme la, als men in aanmerking neemt, dat één of twee kinderen ziek worden of sterven. Een definitieve lijn kunnen wij eerst trek ken, als wij weten, wat de oorzaak van de gevaarlijke complicatie is, die in en kele gevallen optreedt Hiernaar wordt verder gezocht Het wetsontwerp wordt z.h.s. aange nomen. Hoofdinspecteur der Directe belastingen. Met ingang van 1 Januari is benoemd tot hoofdinspecteur der directe belastingen invoerrechten en accijnzen te Rotterdam mr J. van der Poel, thans inspecteur der directe belastingen enz. te VMssingen. Psoudo-verpleoQder aangehouden. Gisteravond stopte voor het politiebu reau aan de Groote Paauwesteeg te Rot terdam een taxi, waarvan de chauffeur de inzittende vrouw vriendelijk, doch drin gend u'itnoodigde, met hem binnen te tre den. De vrouw, die als verpleegster ge kleed ging, was wel gedwongen aan de uit- noodiging gehoor te geven, al deed zij het niet van ganscher harte. Aan den inspecteur deelde de chauffeur mede, dat hij met deze dame 't land door kruist had, maar dat zij niet wenschte te betalen. De chauffeur kreeg argwaan, mede door het vreemde gedrag der vrouw in de hotels en restaurants, waar zij overnachtte en haar maaltijden gebruikte. Hij vroeg haar te 's Gravenhage om betaling, en toen bleek dat zij geen geld bij zich had, had de chauffeur het besluit genomen, zijn cliënte maar aan de politie af te leveren. Bij het verhoor bleek, dat de pseudo- verpleegster al meer uitstapjes had ge maakt zonder betaling. Zoo had zij nog pas met een gehuurde auto een tocht gemaakt van Goes over Utrecht naar Rotterdam, waar zij spoorloos verdwenen was zonder den chauffeur te betalen. Ook zag zij kans telkenmale de hotels waar zij logeerde, zonder betaling te verlaten. Tal van taxi verhuurders en hotelhouders, die zij niet alleen zonder 'betaling liet zitten, maar van wien zij soms ook nog geld leende, zijn be nadeeld. 'De vrouw heeft den nacht in een politie bureau doorgebracht, doch men moest haar den volgenden ochtend weer laten gaan. Men zij gewaarschuwd, voor het gerval zij zich weer ergens aanmeldt. Vlissingen. W i n k e 1 s 1 u i t i n g. B. en W. komen terug op de wijziging van de winkelsluitingswet en de daarmede ver band houdende noodzakelijke hernieuwde vaststelling van verordeningen in verband met die wet. In de eerste plaats de bepaling, dat van 15 Mei tot 15 September de winkels in de omgeving van het strand op Zondag van 9 uur des morgens tot 10 uur 's avonds, op de eerste vijf werkdagen van 5 uur des voormiddags tot 10 uur en Zaterdags tot 11 uur 's avonds geopend mogen zijn. De naar aanleiding van een en ander ge hoorde vereenigingen 'hadden geen be zwaar tegen opnieuw vaststellen van de bepaling, alleen wilde Gemeenschappelijk Belang de regeling zien uitgebreid over de geheele gemeente. B. en W. verwachten niet, dat dit Koninklijk zal worden goed gekeurd. Onder de vrijstelling voor het strand en omgeving, wordt ook het venten aldaar verstaan. De tweede bepaling betreft het gesloten moeten zijn van kappers- en barbierswin kels op Maandag na 1 uur des middags. In verband met de wijziging der wet zal nu nader moeten worden bepaald, of al leen de salons of ook de winkels er onder zullen vallen. B. en W. stellen voor, na de kappers ge hoord te hebben, te bepalen, dat de „sa lons" gesloten moeten zijn en overeenkom stig het verzoek van het bestuur der ul- deeling Vlissingen van den Nederland- schen kappersbond deze sluiting niet toe passelijk te doen zijn op den Maandag on middellijk voorafgaande aan den Hemel vaartsdag, den eersten Kerstdag en den Nieuwjaarsdag. Vuilverbrandingsoven. Het is B. en W. gebleken, dat de stortplaats aan den West-Gouburgschen weg voor het bergen van het stadsvuilnis nog voor en kele jaren kan worden gebruikt, indien het vuilnis, dat daarvoor in aanmerking komt kan worden verbrand. Deze verbranding zal kunnen plaats hebben met een op een aan den genoem den weg gelegen perceel op te richten een- voudigen vuilverbrandingsoven, welke B. en W. voor dit doel zeer geschikt achten. De kosten van den oven worden ge raamd op f 1800 en van andere uit te voeren werken op f 1550 of totaal f 3350. De geneeskundige dienst. In 1932 heeft de Inspecteur van de Volks gezondheid zich vereenigd met de reorga nisatie van den geneeskundigen dienst, mits door den raad bepaald werd, dat de nieuwe bepalingen zouden gelden voor ten hoogste twee jaar en bij eventueele verlen ging rekening zou worden gehouden met de door genoemden inspecteur noodzake lijk geachte wijzigingen. Met 31 December is deze termijn van 2 jaar verstreken. Gebleken is, dat de bestu ren der beide ziekenhuizen bereid zijn de overeenkomsten voor den tijd van 10 jaar te verlengen. Deze besturen spraken bun tevredenheid uit over de bestaande rege ling. In deze twee jaar zijn nimmer klach ten bij B. en W. omtrent de toepassing van dus overeenkomsten ontvangen. Op verzoek van het bestuur van Be- thesda zal 'bepaald worden, dat de kosten van het maken van een gipsverband aan de gemeente in rekening kunnen worden gebracht. B. en W. stellen dan ook voor, de overeenkomsten met de ziekenhuizen voor den tijd van 10 jaar te verlengen. De overeenkomsten houden de bepaling in, dat tengevolge van een aanmerkelijke daling of stijging van de kosten der onderdeelen (loonen, verbandmiddelen, geneesmidde len) enz., waaruit de verpleegprijzen zijn samengesteld, deze verpleegprijzen tus- schentijds kunnen worden verlaagd of ver hoogd. Daar sedert de inwerkingtreding van de verordening het nog nimmer is voor gekomen, dat een patiënt opname in het Gasthuis te Middelburg verzocht, stellen B. en W. voor de desbetreffende mogelijk heid te schrappen. Nog stellen B. en W. voor in verband met de toename van het aantal operatie patiënten, het salaris van Dr Staverman als chirurg te handhaven op f6000, doch te bepalen, dat hij voor elk door hem te behandelen ziektegeval boven de 200 een tegemoetkoming krijgt van f80 per geval tot een maximum van 50 gevallen. Kloetlnge. De antirevolutionaire kies-' vereeniging hield gisterenavond haar vor ste ledenvergadering in dit seizoen Na behandeling van enkele huishoudelijke zaken werd door den voorzitter een in leiding gehouden over de beteekenis der aanstaande verkiezing voor de Provin ciale Staten, waarop eenige gedachten wis seling volgde. Hierna werden enkele namen bespro ken, die aan het Bestuur der Centrale Goes zullen worden opgegeven voor plaat sing op Je groslijst. Bij de rondvraag ontstond nog een korte bespreking over de hangende annexatie plannen, waarna de vergadering op de gebruikelijke wijze werd gesloten. 0. en W. Souburg. De collecte op den of ferdag van de N. G. R. V. voor het jubi leumfonds bedraagt na aftrek van alle onkosten de som van f 161.83. (Belange loos bericht.) Gisteravond kwam de vereeniging voor 'bijzonder onderwijs op Geref. grond slag wederom bijeen om nu met de oud leerlingen het 40-jarig bestaan van de school met den Bijbel te herdenken. De voorzitter, dhr A. J. Arendse, sprak een openingswoord waarin hij namens het bestuur uiting gaf aan de blijdschap, dat zoovelen opgekomen zijn om deze verga dering bij te wonen. De secretaris der vereeniging, dhr L. Suurmond, gaf daarna een overzicht over het 40-jarig tijdvak van het bestaan der school. De heer E. P. Vos droeg een stukje voor getiteld „Kwajongensstreken van een paar meisjes". Mej. v. Koeveringen en mej. Contant vergastten de vergadering op een samenspraak. Idem dhr en mej. Wisse. Dhr F. Huson sprak een kort woord als oud-leerling. Aan de verg. wordt nu getoond wat als vrucht van haar actie aan de school kon worden gegeven: De serie platen „Pa lestina in Woord en Beeld", bestaande uit een 12tal nummers en het boekwerk: „Uit het leven der dieren", bestaande uit 5 deelen. Het album aan hel bestuur aangeboden bevat 812 handteekeiungen. De voorzitter zegt de oud-leerlingen voor dit alles harte lijk dank. In de pauze werden ververschin- gen aangeboden. Na de pauze werden door enkele dames eenige tableaux opgevoerd. Dhr J. C. de Hamer sprak over verschil lende oud-voorzitters van het schoolbe stuur, waarna enkele aanwezigen 'n stukje voordroegen. De voorz. sprak daarna een slotwoord, waarna dhr J. K. Voogd, hoofd der school, eindigde met dankgebed. Nog zij vermeld, dat ook aan de kin deren is gedacht. Verleden week Woens dagmiddag was het voor hen feest. Toen was voor hen een vergadering in Reho- both belegd, die uitstekend is geslaagd. Woiphaartsdijk. Donderdagavond hield de afdeeling van den Ned. Ghr. Land- arbeidersbond een ledenvergadering on der leiding van dhr P. Luikenaar, die zeer druk bezocht was. Besproken werden de gerichte verzoeken ter bevoegder plaatse ingediend omtrent brandstoffen- toeslag enz. Betreurd werd, dat enkele werkgevers hun arbeiders hadden aange zegd deze week een minder dagloon te betalen dan de plaatselijk geldende loon- overeenkomst inhoudt. Besloten werd dan ook in overleg met het Hoofdbe stuur, van de werkgevers die niet dat loon betalen ter bevoegder plaatse kennis te geven. 's Gravenpolder. Gisterenavond trad in de Herv. Kerk op mej. De Witte in het belang der Morgenlandzending. Ds van Hoogstraten opende op gebruikelijke wijze. Spreekster toonde aan de hand van licht beelden de strijd en ellende, die de Ar meniërs moesten verduren. Doch zij kon ook wijzen op de vruchten, die deze ver drukking heeft teweeg gebracht. Hoe rijk is dan toch de gedachte, dat ook door on zen arbeid en gaven ook daar Gods Ko ninkrijk komt. Het kerkgebouw was flink bezet. De geheele collecte werd bestemd voor ge noemde zending. Op verzoek van Ds van Hoogstraten èloot de spreekster met dankzegging. Tholen. Het gouden eeuwfeest van „Concordia". Het was vol in de keurig met guirlandes versierde feestzaal. Onder de aanwezigen merkten wij verschillende autoriteiten op, o.a. de burgemeester, Jhr. J. v. Vredenburch, de heer W. Moelker enz. Ter inleiding werd de Pelikaan-marsch uitgevoerd. De voorz., dhr W. L. Klompe, betrad hierna het podium en riep allen, inzon derheid de autoriteiten en afgevaardig den van xustervereenigingen, het wel kom toe. Hierna verkreeg dhr L. K. v. Dijk het woord, die in een geestige toespraak een overzicht gaf van de wording en verder bestaan der vereeniging. Spr. bood hierna naast zijn gelukwen- schen namens spaarbank en eere-comité een mooie bloemenmand aan, en eindigde met „Lang leve Concordia". Vervolgens werd de vereeniging gecom plimenteerd door den burgemeester, die er op wees dat een muziekgezelschap in een gemeente een onmisbaar iets is. Hierna sprak de eere-voorzitter Jhr v. Vredenburch, welke in horinnering bracht de vele mooie tochten welke hij met dit gezelschap heeft gedaan. Toen het vaandel werd geschonken, aldus spr., werd beloofd dat dit hoog zou worden gehouden en aan deze belofte is voldaan, daar de kwaliteit der muziek uitstekend is en men hierop gerust trotsoh mag wezen; daarom hulde asm allen die hier toe medewerkten. Namens het Nuts-Departement sprak hierna de heer W. Moelker, welke een enveloppe met inhoud aanbood. Namens D.O.V. bood mevr. P. Verstrate een bloe menmand aan. Hierna verkreeg de secr. de heer W. de Korte het woord, welke namens de werkende leden zijn dank uit sprak voor de medewerking ondervonden. Spr. bracht dank aan de Nuts-Spaar- bank voor de keurige restauratie der kiosk, welke hierdoor een sieraad op het marktplein is geworden. Spr. dankte ook het gemeente-bestuur voor de jarenlang toegekende subsidie en waar de tijdsom standigheden hebben gemaakt dat deze nu is vervallen, weet de vereeniging te waar- deeren, dat dit besluit niet met alge- meene stemmen is genomen. Namens het Thoolsche zangkoor werd door dhr J. van Elsacker het woord ge voerd en bloemen aangeboden. De heer J. R. Bal sprak namens de Oranjevereeniging en bood een mooie bloemenmand aan. Namens de raand-accordion-vereen. „Crescendo" bood de heer Cornelisse bloemen en gelukwenschen aan, waarna de secr. der afd. Tholen en St. Filips- land der Z. L. M. de heer Klompe een mooie gouden medaille aanbood en den dank der afd. overbracht voor de mede werking steeds van dit gezelschap on dervonden bij de gehouden tentoonstel lingen. Namens „Oranje" uit Bergen op Zoom werden wederom bij monde van dhr Pop- pe gelukwenschen en een bloemenhulde aangeboden. Door de families Hoek en Engelvaart werd ieder voor zich een pracht-bouquet aangeboden. Vervolgens voerden nog het woord de heer Zegers namens „Scheldezonen" en de heer L. Baas namens den Eilandenbond van Mu- zjiekvereenigingen en de Zustervereeni- ging te Poortvliet. Staande werd daarna het Wilhelmus ten gehoore gebracht en aangehoord, waarna de voorz. hartelijk dank bracht voor zoo overstelpend vele gelukwen schen en rijke bloemenhulde. Het was een gezellige avond, die ge tuigde dat Concordia leeft in de harten van vele Tholenaren. Ned. Herv. Kerk Beroepen te Ommeren, W. G. Hondius, cand. te Bussum. D s J. D. B a r t h, pred. bij de Geref. Gem. te Borsselen, is naar de „Ba nier" verneemt, door een langdurige on gesteldheid getroffen. De dokter heeft hem drie maanden rust voorgeschreven. Evenwel hoopt Ds Barth zooveel hij kan in zijn gemeente te blijven arbeiden. Ned. Herv. Kerk. Goes vm. ds Homburg, av. ds Steinz. Woensdag vm. ds Homburg, av. ds de Vries. Wilhelminadorp vm. ds de Vries, nm. ds Homburg. Hansweert 9.30 en 6.30 u. dr v. Selms. Kloetinge, 9.30 u. ds Raams, 2 u. geen dienst, 6 u. herdenking 60-jarig be staan Zondagsschool. Woensdag 9.30 u. ds Raams, 2 u. dr Woldendorp. Oudelande nm. ds v. Dijk. Woensdag vm. ds Steinz, 6 u. ds Raams. Geref. Kerken, 's Gravenpolder vm ds Leene, nm. Iees- dienst. Woensdag vm. en nm. ds v. Lummel, em. pred. te Zuidland. Wissenkerke vm. nm. cand. dr v. Zuylen te Kampen. Woensdag vm. ds Veenstra, nm. cand. dr v. Zuylen. Geref. Gemeenten. Colijnsplaat vm., nm. en av. dhr v. d. Berg te Rotterdam Kortgene Donderdag vm. en nm. d9 Kok te Veenendaal. Geslaagd voor apothekersassistent de dames T. Jacobs te Goes en A. T. de Loose te Kapelle bij Goes. Twee personen levend ver brand. Op den rijksweg tusschen Arn hem en Apeldoorn ter hoogte van Bosch huizen onder het gebied der gemeente Ede, heeft gisteren een droevig ongeluk plaats gehad, dat aan twee menschen- levens een einde maakte. Het was omstreeks half drie toen daar een vrachtauto, die bestuurd werd door den zes en twintig jarigen A. Aartsen, terwijl naast hem in de cabine zat zijn drie-en-twintigjarige broer J. Aartsen, bei den afkomstig uit Ede, waarschijnlijk ten gevolge van het breken van de stuurstang plotseling van den weg afschoot en op botste tegen een boom. Met groot geweld smakte de wagen tegen den boom op, en zoo hevig was de schok, dat de benzine tank van de vrachtauto ontplofte. On middellijk vatte de gevaarlijke brandstof vlam en zette den heelen vrachtwagen in een ommezien in lichte laaie. Den inzittenden, geheel in vlammen ge huld, is het niet meer kunnen gelukken uit de cabine te ontkomen. Althans toen hulp uit de omgeving toesnelde en men erin geslaagd was het vuur te blusschen, bleek de 26-jarige bestuurder reeds ge heel verkoold. De man was blijkbaar door de hitte en den rook gestikt en daarna verbrand. Den anderen broer heeft men nog levend uit de wrakstukken van den ver nielden wagen kunnen halen. Hij was over zijn geheele lichaam met hevige brand wonden overdekt. In zorgwekkenden toe stand is hij naar Arnhem naar het ge meenteziekenhuis aldaar vervoerd, waar hij eenige uren later aan de gevolgen vati de bekomen kwetsuren is overleden. Het ontvoerde meisje. De 32- jarige arbeider uit Oudenbosch, die een 14-jarig meisje uit Bosschenhoofd had meegetroond en wegens schaking werd opgespoord (zie tweede blad), is gisteren nacht in gezelschap van het meisje te Breda aangehouden. Beiden zijn ter be schikking van de marechaussee te Ouden bosch gesteld. Alg. verg. Z.L.M. Onder verwijzing naar de in dit blad voorkomende advertentie vestigen wij de aandacht op de aigemeene vergadering van de Z.L.M., welke Maandag a.s. des voormiddags 11 uur in „De Vergenoe ging'' te Middelburg wordt gehouden. In deze vergadering zal de heer J. Weitkamp, lid der Tweede Kamer een inleiding houden over het onderwerp: „Ons landbouwleven in den nood der tij den", terwijl de heer Ir P. A. v. d. Ban, Rijkslandbouwconsulent te Wageningen, het onderwerp: „Grepen uit de landbcuw- arbeidsleer" zal behandelen. Twee belangrijke onderwerpen worden dus besproken, zoodat wij alle leden der Z.L.M opwekken deze vergadering bij te wonen. Communistisch complot te Galatz ontdekt. BOEKAREST. De politie heeft te Galatz een nieuwe communistische samenzwe ring ontdekt. In de woning der samen zweerders zijn vijf bommen en een hoe veelheid ontploffingsmiddelen gevonden, alsmede een in geheimschrift geschreven lijst van personen, op wie aanslagen zou den worden gepleegd. Onder hen bevindt zich ook koning Carol. Reeds zijn negen personen in hechtenis genomen. Men ver wacht, dat nog tal van arrestaties zullen volgen. (Tel.) Nieuw flnanclfiel schandaal? PARIJS. De Ministerraad van heden zal zich niet uitsluitend bezighouden met de Fransche antwoord-nota aan de Pool- sche regeering, doch de Ministers zijn gis teren plotseling bijeen geroepen in ver band met de ontdekking van een nieuw groot financiëel schandaal, dat de lucht vaart zou betreffen. Kapelle. Gisterenavond had alhier de aanbesteding plaats van drie plaatsjes vanwege de vereen. „Eigen Erf" onder architectuur van G. van Maris te Goes. Inschrijvers: Th. J. van Doorn te Krab- bendijke voor f 7476; Firma van Maris te Kapelle voor f 6838; Joh. Bayens te Ka pelle voor f 6715; J. Kostense te Wemel- dinge voor f 6540; Jac. de Jonge, Bieze- linge voor f 6464, J. van Koeveringe te Schore voor f 6435; M. Allewijn te Waar de voor f 6373. Stand van gistermiddag 3 u.: 775. Licht op voor fietsen: Zondag 4 u. 34 min. Maandag 4 u. 33 min. Heden verblijdde de Heere ons met de geboorte van EEN DOCHTER, die we JOHANNA noemden. G. BEUKELMAN. J. BEUKELMAN—LIPS. Tijdelijk adres: Chr. Ziekenhuis „Bethesda", Vlissingen. Meliskerke, 22 November 1934, Verjongingskuur van een boot. De „Nieuwkerk" van de Ver. Ned. Scheepvaartmaatschappij, vroeger turbine-stoomschip, is herboren onder den naam motorschip „Boschfontein", na bij de schependokters van „De Schelde" te Vlissingen een algeheele verjongings kuur te hebben ondergaan. Het schip maakt vandaag zijn eerste reis. De valsche oormerken. Te Woudenberg heeft een opzienbarende arrestatie plaats gehad. Door de politie uit de Bilt is n.l. in samenwerking met de gemeentepolitie van Woudenberg ge arresteerd, de heer H. S., varkenshande laar, wonende aldaar. De heer S. wordt verdacht van verspreiding op groote schaal van oormerken voor varkens, waarvan de vervaardiging, eveneens in opdracht van den heer S., geschiedde in een fabriek te Bilthoven. Het is vrij zeker, dat thans de persoon is gevonden op wiens aanhouding van re- tgeeringswege een belooning van f 500 was gesteld. Waarschijnlijk valt deze te beurt aan iemand uit Bilthoven, op wiens aanwijzing de fabriek werd ontdekt. Goederentrein grifpt een auto. Gisteren heeft op een onbe- waakten overweg bij Nunspeet een zeer ernstig 'ongeluk plaats gehad. Daar is na melijk een personenauto, waarin gezeten waren de teekenaar Funke Küpper en de journalist P. Bakker, beiden verbonden aan de N.V. „De Arbeiderspers" en die een rondreis maakten door Nederland, door een goederentrein gegrepen. De heer Funke Küpper werd op slag gedood, terwijl de heer Bakker slechts licht werd gewond. De oorzaak van het feit, dat hun auto door den trein gegrepen werd, mioet wor den gezocht in de omstandigheid, dat het betrekkelijk mistig was, waardoor het an ders ter plaatse uitstekende uitzicht be lemmerd werd en bovendien in de om standigheid, dat de klaphekken, waar mede de onbewaakte overweg is afgeslo ten en die in normale omstandigheden door hen, die willen passeeren, zelf moe ten worden opengedraaid, door het pu bliek waren vastgebonden, zoodat een vrije doorgang was ontstaan. Waarschijnlijk zijn de journalisten dan ook, in de overtuiging, dat alles in orde was, zonder al te veel vaart te verminde ren, doorgereden, zoodat zij door een juist naderenden goederentrein in de flank gegrepen werden. MIDDELBURG, 23 Nov. Op de veiling deden: Veldsla 512, |3pinazie 520, Kasstamsnijboonen 54, Stokprincessen- boonen 60, Spruiten 516, Witlof 14 21, Schorseneeren 911, Koolrapen 1,5, Wijnpeen 1,52, Roodekool 2—4, Uien 12,5, Kroten 1-2, Wittekool 2 ct., al les per Kg.; Peen 1,54, Rapen 1—3,5, Kroten 24, Prei 48, Selderie 1—2, Knolselderie 12,5, Peterselie 0,5, Ram menas 1,5 ct., alles per bos; Savoyekool 35,5. Roodekool 15, Boerekool 0,53, Wittekool 2, Bloemkool 321, Andijvie 0,52,5, Kropsla 0,51 ct., alles per stuk; Tomaten 8 ct, per Kg.; Chrysan then 110 ct. per hos; Pluimen 1,5 ct. per stuk. THOLEN. Uienveiling op Donderdag 22 Nov. Gewone Rijnsburger 2.42, Ge wone Bruine 2.40, Drielingen 1.14, Picklers 1.19. Aanvoer 15000 Kg. Over de maand October. OUD-VOSSEMEER. Gehuwd: 25, P. van Roosendaal, 58 j., (van Steenbergen) en Cath. Verhees, 59 j.; 31, C. A. A. Kouman, 24 j. (van Rhenen) en G. J. Gelok, 27 jaar. Geboren: (28 Sept.) Pieternella Maria, d. v. P. van Driel en J. Jeroense; 19, Mat- theus Pieter, z. v. H. de Graaff en A. W. van der Vlies; 22, Machelina Jacoba, d. v. M. de Weijze en M. Moerland; 26, Marie Helena, d. v. J. L. Rijstenbil en J. C. Everaers. Overleden: 18, Adriaan van Dienst, 9 j., z. v. G. van Dienst en C. J. Goede- gebuure. Stand van hedenmorgen 10 u.:

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1934 | | pagina 2