Voor de boterham tgebruik. De kinderen zijn er dol op. 25 cent- per pak Uit de Provincie. Kerknieuws. Gemengd Nieuws. Land- en Tuinbouw Telegrammen. Rechtszaken 'VV Mai Financi Burc BLOCKER'S chocolade-VLOKKEN personen, post en goederen tegen dien tijd sterk op te voeren, hetgeen mede mogelijk zal zijn door het grootere materieel dat langzamerhand op de Indië-lijn wordt in gezet. Zoo bestaat het plan te trachten: het postvervoer tusschen Europa en de Phi- lippijnen vice-versa voor een goed deel in handen te krijgen. Uitstel van executie. De heer Weitkamp, lid van de Tweede Kamer, heeft den minister van Sociale Zaken de vraag gesteld of het dezen be kend is, dat vele kleinlandbouwers of semi-landarbeiders, die met <steun der Landarbeiderswet een ontginningsboerde rijtje verkregen, thans in zeer moei lijke omstandigheden verkeeren, en, aan gezien zij de rente niet op tijd kunnen aanzuiveren, met gerechtelijke inbeslag neming van hun, vaak na jaren lange zware arbeid verkregen, kleine bezit wor den bedreigd, en, zoo ja, of de minister hot dan zoo wil leiden, dat voor oppas sende,, buiten hun schuld in financieels zwarigheden geraaakte menschen, als bo ven bedoeld, executie voorloopig worde opgeschort. Chr. Nat. Vakverbond. Maandag a.s., 5 November, vergadert te Utrecht het algemeen bestuur van het Christelijk Nationaal Vakverbond. Voor naamste punt van bespreking is: Vervul ling vacature in het dagelijksch bestuur, ontstaan door het overlijden van den heer J. S. Ruppert Jr. van zoodanig stelsel voor ons leger van groot gewicht achtten. Gaarne zouden verscheidene leden vernemen, of de capitulanten os het be- kleeden van een betrekking recht zullen verkrijgen. Sommige dezer leden zouden liever zien, dat hun in dit opzicht niet meer dan een voorrang zou worden ver leend. Verscheidene leden verklaarden ernstig bezwaar te hebben tegen het aangekon digde voornemen, de burger-corveeërs door dienstplichtigen te vervangen. Ver scheidene andere leden verklaarden zich in beginsel met dezen maatregel te kun nen vereenigen. Gaarne zou men vernemen, of voldoen de rekening wordt gehouden met de ge varen, welke de aanleg van breede toe gangswegen naar ons land, die men in den laatsten tijd heeft kunnen constatee- ren, voor de handhaving van de neutra liteit van ons land kan opleveren. DE TWEEDE KAMER OVER DE LEFENSIE-BEUHOOTING. Het Voorloopig Verslag. Aan het voorloopig verslag der Tweede Kamer over de .befensiehegrooting 1935 is het volgende ontleend: Verscheidene leden vestigden de aan dacht op de groote vlucht, welke de luchtvaart in den laatsten tijd heeft geno men. Naar men meende, zou in het bij zonder ook bij de opleiding van het perso neel voor de militaire vliegdiensten meer geprofiteerd kunnen worden van de vaardigheid van de burgervliegers. Le houding door den minister tegenover de bonden van beroepsmilitairen aange nomen, ontmoette bij verscheidene leden ernstige bedenking. Naar de meening de zer leden maken de door den minister ge troffen maatregelen een regelmatig wer ken van deze bonden onmogelijk. Deze leden drongen aan op herstel van de be wegingsvrijheid van deze organisaties. er-cheidene andere leden verklaarden zich met de genoemde maatregelen zeer goed te kunnen vereenigen. bj verscheidene leden bestond ernstige bedenking tegen de voorgenomen verlen ging van de herhalingsoefeningen. Naar de<_e leden opmerkten, is het nu allerminst een geschikte tijd om de jonge en oudere mannen die aan de herhalingsoefeningen moeten deelnemen, langer uit hun werk te halen. .andere leden stelden hiertegenover, dat de Lerhalingsueieningen, gelijk die thans zijn, niet voldoende kunnen worden geacht in verband met den korten eersten oefe- ningstijd. Verscheidene leden zouden een positief antwoord wenschen te ontvangen op de vraag, of de kruiser Sumatra als de her stellingen zijn afgeloopen, al dan niet als een volledig bruikbare kruiser zal zijn te beschouwen. Le hoop werd uitgesproken, dat de be treurenswaardige gebeurtenissen, welke bij de marine hebben plaats gehad, er toe zullen leiden, dat bij de opleiding van offi cieren en onderofficieren meer aandacht aan de maatschappelijke vorming zal wor den geschonken. Verscheidene leden verklaarden, met genoegen te hebben geconstateerd, dat uit het Witboek in zake de gebeurtenissen op de ,,De Zeven Provinciën" duidelijk is ge bleken, dat aan die gebeurtenissen noch de S. D. A. P. noch het N. V. V., noch de matrozenorganisaties maar in eenige mate schuld hadden. Wel is komen vast te staan, dat op de vlootleiding en op de houding van verschillende officieren ge gronde aanmerking was te maken. Het had dezen leden getroffen, dat een der officieren, die bij deze zaak betrokken zijn geweest, onlangs is bevorderd. Leze ge beurtenis kon hun aandrang, thans voor do gestrafte schepelingen iets te doen, slechts versterken. Verscheidene andere leden konden de in deze beschouwing tot uiting gekomen zienswijze niet deelen. Tegen de voorgenomen opheffing van het vooroefeningsinstituut bestond bij ver scheidene leden ernstige bedenking. Verscheidene andere leden meenden, dat voor de opheffing van dit instituut veel te zeggen is. Zij waren van de waar de daarvan voor ons leger geenszins over tuigd. Het voornemen der regeering tot in voering van een capitulantenstelsel on dervond ernstige tegenkanting, terwijl verscheidene andere leden de invoering DE NOVEMBER-ACTIE VOOR DE CHR. VAKBEWEGING. Twaalf vergaderingen in Zeeland. Gisteravond werden in Axel, Goes, H oek, Koudekerke, Krabbe n- dijke, Middelburg, Oostkapelle, Souburg, Terneuzen, Vlissin- gen, Zaamslag en Zierikzee, al- zoo in twaalf plaatsen in onze provin cie propaganda-vergaderingen voor de Chr. Vakbeweging gehouden. In al deze bijeenkomsten werden aan de orde ge steld de onderwerpen: „Wat verkregen werd" en „De weg vóór ons". Te Axel spraken hierover de heeren C. Nauta en H. Wetselaar, te Goes G. E'kkel en H. J. Terwey, te Hoek W. Kok I en G. J. van Riet, te Koudekerke T. El- singa en J. Goote, te Krabbendij'ke F. P. Fuijkschot en J. Hofman, te Middel burg J. Augusteijn en J. Veldwijk, te Oost kapelle P. Kapinga en J. A. Schaafsma, te Souburg M. J. Kunst en A. Vinger ling, te Terneuzen J. Z. Kannegieter en W. Strjjbis, te Vlissingen H. H. Spoel- stra en J. Wind, te Zaamslag H. J. Vermeulen en J. Vunderink en te Zie rikzee A. S. Boone en L. Oosterbos. Naar aanleiding van het eerste onder werp („Wat verkregen werd") wezen de sprekers op het 25-jarig jubileum van het Chr. Nat. Vakverbond, dat op 1 Juli j.l. is gevierd. In deze 25 jaar is veel veranderd in de positie der werknemers. Het stemt tot dank, dat de ontwikkeling op het terrein van den arbeid gaat in de richting, steeds door het C. N. V. bepleit, n.l. overleg met en erkenning van het recht van de arbeiders. Verblijdend i^ de groei van het C. N. V. Opgericht met 5000 leden, telt het nu meer dan 115.000 leden. Zijn fi nancieels basis is gezond. Verder mag genoemd het werk van het t.b.c.-fonas „Draagt elkanders lasten", de drukkerij Edeeea te Hoorn, het vacantieoord te Putten, het fonds voor eigen gebouwen, enz. Groot is de invloed van het C. N. V. in deze 25 jaar geweest, ook in verschillende colleges en commissies, waarin het is vertegenwoordigd en waar de Chr. sociale gedachten zijn uitge dragen. Daarom zijn wij Gode dankbaar voor wat verkregen werd. Aan de hand van het tweede onder werp („De weg vóór ons") werden ge schetst de moeilijke sociale en econo mische omstandigheden, waarin wij ons bevinden. Alles is duister om ons heen. Noch socialisten, communisten of fas- cisten zullen uitredding kunnen bren gen, omdat in eiken maatschappijvorm de menschen hun zonden zullen mee brengen. Er is stoffelijke, maar niet minder geestelijke nood. Wij moeten van de regeering niet verwachten, dat ze de crisis kan oplossen. Ze heeft zeker een taak en ze doet ook meer voor de werkloozen dan in menig ander land. De Chr. vakbeweging heeft geen be hoefte aan een petitionnement. Zij be hoeft geen verzuim in te halen, zooals het N. V. V., dat wel groote woorden gebruikte, maar zijn stoel in belangrijke oommissies leeg liet staan. Het C. N. V. heeft ter plaatse, waar het behoort, steeds al het mogelijke voor de werkenden en werfdoO'zen gedaan. De Christelijk georganiseerd en hebben in de eerste plaats een persoonlijke roe ping tegenover God, en huisgezin. Het is niet voldoende, lid te zijn van een Chr. vakorganisatie. We moeten daarin ook werken. In de bange omstandigheden, waar onder wij leven, 'is het geloof in Gods Almacht een rjjke troost en krachtige steun. Als wij recht en gerechtigheid zoeken, zal God ons nabij blijven. De voorzitters der verschillende ver gaderingen drongen er overal op aan, in de komende Novemberweken ijverig te wecken met de propaganda-leotuur van het C, N. V. onder on- en verkeerd- georganiseerden en het huisbezoek in tens, ef ter hand te nemen. Te Goes, waar de vergadering in de Prins van Oranje vooral door de leden uit de dorpen goed bezocht was, sprak ds A. Blanson Henkemans van Nisse en te Souburg ds Spijkerboer een slot woord. Te Goes zong de heer P. C. Boone op de plano begeleid door Mej. I. de Mejj, een ge Christelijke liederen, terwijl de heer B. P. Davidse enkele gedich ten van Adama van Scheltema voor droeg. Te Middelburg verleende het Chr. Muziekkorps „Oefening na den Arbeid" medewerking en declameerde de heer J. Tevel. Te Souburg werden door leden van de Chr. Jangel. Vereen. „Weest Getrouw" en van de Geref. Meisjesvereen. ta bleaux opgevoerd. De verg-1 deringen zijn overal uitste kend geslaagd. Concurrentie voor Vlissingen. Gemeld wordt, dat te Zeebrugge een nieuwe maatschappij is gesticht, welke zich het bunkeren van kolen in de haven ten doel stelt. Vlissingen. Heden hebben 130 studen ten van de technische hoogesehool te Delft met enkele professoren een bezoek ge bracht aan de verschillende fabrieken en de werf der N.V. Kon. Maatschappij de Schelde. Goes. Het korps van gemeente-ambte naren bereidt een afscheidsavond voor ter eere van burgemeester Hajenius, die 15 November reeds de stad gaat verlaten. Koudekerke. Loop der bevolking over het tijdvak 1631 Oct. Ingekomen: A. Janse A 48 uit Biggekerke, A. Joziasse B 131 uit O. en W. Souburg; J. Francke B 331 uit Zoutelande; mej. L. Drever B i 242, uit \lissingen; mej. C. Joosse B 293 uit Middelburg; mej. G. L. de Maree A 2j4 uit Sluis; mej. J. Koene uit Melis- kerke, G. A. Bronk met gezin, B 242 z uit lissingen; G. A. Bronk Sr., B 242 z uit Vlissingen; A. W. Schneider en gezin, D j 222 uit Gl-ies. Vertrokken: G. L. A. Faber, van D 41 naar Deventer; L. Faber van D 41 naar Leventer; J. de Witte, van B 120 naar St. Lairens; C. Jongepier, van E 41 naar Rotterdam; P. de Keijzer van E 204 naar Middelburg; mej. A. Schouten, van E 204 naar Middelburg; mej. wed. G. Geschiere geb. Boogaard, van D 186 naar Bigge- kerke, met gezin; J. C. Machielse met ge zin van B 208 naar???; A Melis van B 44 naar Biggekerke. Veere. De restauratie van het stadhuis is bijna voltooid. Begin December zal de officieele ingebruikneming plaats hebben. de Majellastichting te Bussum vervoerd. Het bleek, dat de bestuurder van de eer ste vrachtauto, de 18-jarige II. uit Apel doorn, de vrachtauto aan den kant van den weg had gezet, omdat hij een dutje wilde doen. Hij was ingeslapen en zijn metgezel, de 18-jarige knecht van K. viel ook juist in slaap toen de botsing ge schiedde. Beiden hebben geen letsel ge kregen. 169 dooden in één week. Het aantal doodelijke ongelukken op de we gen in Engeland is in de afgeloopen week gestegen tot 169. Dit cijfer is bij na een record; het cijfer was het hoogst in de week, eindigende 7 Juli j.l. Het was toen 180. Het aantal ongelukken, niet met doo- delijken afloop, was eveneens hooger dan een wéék tevoren. Er vielen aan slachtoffers van het snelverkeer 4.611 gewonden. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Resteren, J. H. Gunning E. Bz. te Schoonhoven. Bedankt voor de Indische kerk, J. A. de Klerk te Leilens. Voor Oosterlittens, A. Carsjens te Oudega (Gr.). Voor Otterlo N. van der Snoek te Veenendaal. E m e r i t a a t. Ds W. J. Baan, Geref. pred. te Winsum (Fr.) heeft we gens voortdurende ongesteldheid emeri taat aangevraagd. Ds Baan dient sinds 26 April 1925 zijn eerste gemeente Winsum. Beroepbaar. De classis Groote- gast heeft beroepbaar verklaard in de Geref. Kerken de heer H. Hazenberg, theol. cand. te Zuidhorn. Door trein overreden en ge dood. Te Eindhoven is de 27-jarige ar beider v. d. M. uit Leiden, nabij de halte Woensel door een rangeerende machine overreden en gedood. De man liep op de spoorbaan, zoodat de machinist geen schuld heeft. Kokend bietensap overge- 1 o o p e n. Gistermorgen is aan de Zuid- Ilollandsche Beetwortelsuikerfabriek te Oud-Beierland een ketel, gevuld met ko kend bietensap, overgeloopen. Een vier tal arbeiders, die in de nabijheid hun werkzaamheden verrichtten, liepen brand wonden op. De 52-jarige S. werd het ern stigst getroffen. Medische hulp was on middellijk aanwezig, waarna de getrof- j fenen naar huis zijn vervoerd. j Slapendechauffeurs. Gister avond omstreeks tien uur is op den rijks weg te Naarden de 30-jarige vrachtrijder R. uit Amsterdam met zijn vrachtauto in volle vaart gereden op een stilstaande vrachtauto, waarvan hij het achterlicht niet had gezien. De cabine was in den achterbak van de voorste vrachtauto vast geraakt. R. moest er uit worden bevrijd en is met een gebroken rechterbeen naar Peulvruchten. Het Hndbl. verneemt, dat bij de bespre kingen over de regeiing van den handel in 1 peulvruchten in verband met de garan tie van den gestelden richtprijs in begin sel overeenstemming is verkregen. Er moeten echter nog besprekingen methoo- gere instanties worden gevoerd. De Ak- kerbouwcentrale zal van haar zijde spoed betrachten om tot Uitvoering der rege ling te komen. Het punt omtrent de regeling van de positie der tusschen- personen Is naar een andere instantie verwezen. Zooals wij hebben gemeld zal de strekking van de te nemen maatregel zijn, dat gegarandeerd wordt, dat de handel aan de verbouwers den door de regeering gestelden richtprijs betaalt, waaruit volgt, dat ook de handel een garantie verkrijgt voor de prijzen, waar voor hij het tegen een gedwongen prijs gekochte artikel wederom kan ver koop en. AARDAPPELEN VOOR LIJDERS AAN SUIKERZIEKTE. Voor den diabeteslijder is de aard appel verboden, omdat zjjn zetmeel in het stofwisselingsproces g.ucosen (sui kers) verwekt, welke een slechten in vloed hebben op de gezondheid van den patiënt. Dr Harold Hibbert van de Mc Gill- universiteit en dr R. F. Suit van het MacDonald College hebben een onder zoek ingesteld naar de vraag, of het niet mogelijk zou zijn, in een aardappel, in plaats van het glucose-vormend zet meel, een ander koolhydraat te bren gen, dat fructose voortbrengt, hetgeen voor den suikerzieke onschadelijk is. Zoo'n koolhydraat is inuline. Dit komt normaal in verschillende planten voor. De beide geleerden hebben nu aardap pelplanten aan den stengel ingeënt met bacteriën, die inuline kunnen opnemen. De bacteriën vonden hun weg naar de onderaard sche deelen van de plant en veroorzaakten binnen weinige dagen de vorming van zetmeel-vrij, inuline-hou- dende aardappelen. Indien 'dit proces voor togpass.ng op groote schaal bruik baar blijkt, zou het dieet van den lijder aan suikerziekte een zeer gewaardeerde uitbreiding kunnen krijgen. DEN HAAG. Ee prijs van het crisis- botermerk en van de vervoervergunning van buitenlandsche boter is voor de week van 4 tot en met 11 Nov. vastgesteld op f 1 per K.G. Gasverstikking. AMSTELVEEN. Hedennacht is de 21- jarige zoon van de familie J. v. d. Poel door gasverstikking om het leven geko men. 'Hoen vanmorgen de zoon niet naar beneden kwam en zijn slaapkamerdeur gesloten bleef, sloeg men van buiten een ruit van bet slaapkamerraam in. Men vond den jongen dood te bed liggen, ter wijl er een sterke gaslucht hing. Hel kraantje van de gaskachel op de slaap kamer stond iets open. De hoofdkraan werd altijd 's avonds voor het naar bed gaan gestoten. Dit was ook nu gebeurd. Even later, toen de zoon al naar bed was, is de hoofdkraan weer opengedraaid, om water te warmen, en is niet meer gesloten. De Ziektewet. DEN HAAG. De Raad van Arbeid te 's Gravenhage heeft zich tot den Minister van Sociale Zaken gewend met het ver zoek de premie van de Ziektewet te ver lagen van 2,3 pet. op 2 pet. ingaande 1 Jan. 1935. Autobotsing. HALFWEG. Een tractor met aanhang wagen reed vanmiddag omstreeks half een tusschen Halfweg en Haarlem in de richting Haarlem, toien van de andere l zijde een vrachtauto naderde. Achter de zen vrachtwagen reed een personenauto bestuurd door den heer T. W. uit Amster dam. Deze wagen kwam, toen hij den voor hem uit rijdenden vrachtwagen wilde pas- seeren, in botsing met de tractor. De be stuurder van de personenauto werd uit den wagen geslingerd en bleef bewusteloos liggen. Zijn toestand is ernstig. De trac tor kwam in de sloot terecht. VLAARDINGEN. Men maakt zich al hier ongerust over het uitblijven van den stoomtreiler „Gornelis" uit Vlaardingen, waarop als schipper A. v. Embden vaart. Het schip behoort aan de reederij D. v. d. Heul N.V. en is op 11 Oct. voor de ha ringvangst vertrokken. Volgens geruchten is het schip na het stormweer van 14 Oct. wel gezien, doch is het daarna niet meer ge iraaid of 'onder de vloot opgemerkt. De mogelijkheid bestaat, dat het schip in het Fransche Kanaal visschende is, in welk geval de reederij a.s. Zaterdag bericht zal ontvangen. Ook is op verzoek van de ree derij de politiekruiser „Vulcanis" uitge varen om naar het schip uit te zien. Overstroom i ngsgevaar. LENINGRAD. Tengevolge van den he- vigen regenval is de Newa zoodanjg ge stegen, dat verschillende deelen van Le ningrad door het hooge water worden be dreigd. Eenige fabrieken moesten reeds worden ontruimd. I e haven-autoriteiten hebben de nood seinen geheschen. De kerkstrijd in Duitschland. MUNCHEN. Officieel wordt meegedeeld dat bisschop Meisner met den landsker- kenraad de gewone werkzaamheden in het dienstgebouw heden heeft hervat. angezien de inmiddels door Dr Jaeger ingevoerde maatregelen niet rechtsgeldig zijn, deden zich geen fo-rmeele moeilijk heden voor. Uit Stuttgart wordt gemeld, dat bisschop Wurm de kerkregeering heeft meegedeeld, dat hij in zijn ambts gebouw is teruggekeerd en evenals de leden van den hoogen kerkeraad zijn ambtswerk heeft hervat'. De Amerikaansche vloot. W SHINGTÖN. De staatssecretaris van Marine heeft gisteren aangekondigd dat hij het congres zal verzoeken de ver dere machtiging toe te staan voor den bouw van 42 nieuwe oorlogsschepen. Zijn bedoeling is de Amerikaansche vloot uit te breiden tot de door de vlootverdragen toegestane sterkte. Dioor de indienstne ming der nieuwe oorlogsschepen zullen vele duizenden marineoliicieren en man schappen worden aangeworven. Sneeuwstorm. In de noordelijke districten van Zwe den heeft een sneeuwstorm groote mate rieels schade aangericht en ook een men- schenleven gekost. Enkele spoorwegen werden zwaar be schadigd. Telefoon en telegraafverbindingen wer den verbroken. Le scheepvaart moest geheel worden gestaakt, terwijl eenige schepen zijn ge zonken. De kerkstrijd in Mexico. MEXICO. In opdracht van de federale Mexicaansche regeering zal de procureur- generaal een onderzoek instellen naar de houding van de hooge katholieke geeste lijkheid en zoo noadig tot vervolging over gaan waar opruiing tegen het wettig ge zag zal worden geconstateerd. Een lid van de Kamer van Afgevaar digden heeft een voorstel ingediend om den aartsbisschop van Mexico, die het eucharistisch congres te Buenos Aires heeft bijgewoond, te verbieden in Mexico terug te keeren, daar hij; naar Buenos ires is gegaan in opdracht van het Vati- caan, dus in dienst van een Buitenlandsch staatshoofd. In den staat Agua Calientes hebben alle priesters op 5 na aanzegging gekregen den staat te verlaten, naar aanleiding van het besluit tot beperking van het aantal priesters. In den staat Opaca werd 'n R.K. college gesloten, terwijl de priesters gearresteerd werden. Rechtbank te Middelburg. Uitspraak van 2 November 1934. D o ici d s 1 a g. De Rechtbank te Mid delburg deed uitspraak in de zaak tegen C. J. M., 51 j., caféhouder te Middelburg, thans in voorarrest, aan wien was ten laste gelegd moord, sub. doodslag, subs, zware mishandeling den dood tengevolge hebbende op 27 Mei 1934 gepleegd te Mid delburg tegen zijn vroegere huishoudster P. G. K. De Rechtbank veroordeelde verdachte wegens doodslag tot een gevangenisstraf van 5 jaar met aftrek van voorarrest. De Rechtbank nam daarbij aan de volledige toerekeningsvatbaarheid van verdachte, het gunstig verleden van verdachte en de gunstige berit hem had ontv Zooals men tijds een gei wegens moorc Valschheid j., schoenmak 5 d. h. J. B„ 47 10 of 5 d. h. 1'. B., 63 j., vrijspraak. Ontucht: M Middelburg, del ijk. Oplichting; Goes. Vrijspra Overtr. Kei tenisse: A. B. te Hontenisse doch zijn ve: baarheid op h van de daad, t MIDDELRU: deden: Appel: appel 914, campagnezoet 11, zure belle Peren: beu peer 15, curt wildeman 6- 17, beurré poiteau 19, peer 8, comt de Malines 1 depeer 9—10 druiven 28— 215, witte honing 303 13 ct. per sche blauwen GOES, 2 Nc ling: Blauwe Black Alican Muscaat van 11, Mispels 8, Princesseboon Pronkboonen 14 gulden, Re f 1.20—f 1.70, f 1.10—f2, Aa Drielingen fl. Wortelen 4-6, selderij fl.lO-f bos. ld. f 3-f 40 Idem 2e soort f 4.10, Groen Witte kool fl dij vie f 0.50i f3.50, Kropsla stuks. Hazen t Patrijzen f 0.21 BEI Slotkoersen Effectenbeu] Van Het Ned. Handel Philips Gloeil Unilever Anaconda Goj Bethlehem St< U.S. Steel Co Kouinkl. Petri Shell Union Amsterdam R Ned. Scheepv; Deli Maatscha Handelsverg. 4 pet. Indië 1 4 pet. Nederla A.K.U. D'e markt v zooals Rubbei Ook ontstond Youngleening, paar punten k gingsmarkt wi Londen 7.36K Parijs 9.72'9 Berlijn 59.45— Brussel 34.44- New-York 1.4 Van KRUINING Adrianus van plaat en Corn Geboren: Ei phanus van d'Hont; Jacol Boven en Leui Van IERSEKE. naard, 21 j. van Loo, 24 Geboren: Kosten en Jacobus Piete: ras en Tanne' Overleden de Plasse, 19 Pekaar. Levenloos het vrouwelijl ming en Anni V WEMELDE nus Anthonii Amelia Rosali

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1934 | | pagina 2