Dobbelmcmn lekker... man! Vicks Hoestbonboru Telegrammen. j/cc/l/j 55cfx öfc Oj^f w Va a eRu BUN ITRDN0D WINTER kas slat onder ioo'b iwaren Ulster el Winterjas A f H,-= vas J. HOOFTMAN Jr, Vlaamarkt, Middelburg Kerknieuws. Laatste Berichten. Leestafel. Finantiëele Berichten Ingazondtn Madadullns. .....allet, wat v varwacht van aan hoaitbonbon madlclnaal toabarald mat baitanddaalan van I1 1 111 1 11 J.^uy Ook als solo-violist had de overledene, die ridder was in de Oranje Nassau-orde een zeer goeden naam. Hansweert. De sleepboot Suzanna heeft op de Westerschelde de schroef en schroefas verloren en is door de sleepboot Alida Adriana alhier in de haven ge sleept. Op het te 's Gravenhage gehouden examen is geslaagd voor Assistent bij de directe belastingen, invoerrechten en ac cijnzen de heer L. Eerden, kommies te wa ter alhier. lerseke. Na afloop der geheime raads vergadering werden B. en W. gemachtigd tot verkoop van de huizen in de Emma- atraat (18 stuks). Oottkapelle. Als een bijzonderheid kon worden gemeld), dat dhr L de Kam, Brouwerijweg alhier, een pompoen heeft geteeld, welke niet minder dan 88Vi kg. woog. Rltthem. Een 7-jarige jongen de R. uit Souburg, Zatermiddag te Ritthem zijnde, wilde op een volgeladen bietenwagen mee naar huis rijden. De voerman weigerde dit en verbood hem ook op den wagen te klimmen. De jongen deed het toch en viel van den wagen met .het noodlottig gevolg, dat een achterwiel over een zijner boe nen reed. Met veel pijn werd hij bij een der om wonenden binnengedragen. De geroepen dokter achtte het overbrengen van den jongen naar een ziekenhuis te Vlissingen noodzakelijk. Mleuw en St. Joosland. Vrijdag hield de afd. van den Bijz. Vrijw. Landstorm haar jaarvergadering in de Ghr School. L'd voorzitter de heer E. Verlare heette de aanwezigen hartelijk welkom, in 't hij zonder den burgemeester en wethouder De Goffau. Medegedeeld werd, dat burge meester Schwarzen'berg wegens vertrek als eere-voorzitter had bedankt, waarna burgemeester G. A. Harff tot eere-voor zitter werd benoemd. Deze reikte nu de in den afgeloopen zomer behaalde prijzen uit. Na de pauze hield burgemeester Harff een causerie over 'i onderwerp: „Wat ik in Rusland en Letland zag, voor, tijdens en na de revolutie". Met aandacht werd een en ander aangehoord. Ook in Let land werd een instituut als onze B V. L opgericht, maar toen het al te laat was en tienduizenden onschuldig gruwelijk vermoord waren. Daarom is het zoo goed, dat wij; hier een goed georganiseerde pre ventief werkende macht hebben in de B. V. L. Vervolgens hield de heer L. Sluimer een lezing over de Koningin-Moeder. Na een prettigen avond keerden allen zeer voldaan huiswaarts. Arnemuiden. Vrijdagavond trad alhier in een goed bezochte vergadering op Ds J. Hetebrij uit Rilland-Bath met het on derwerp: „Het nationaal-sooialisme ge wogen en te licht bevonden". Spr. wees er allereerst op, dat wij heb ben uit te gaan van het normatief gezag der H. S. Onze strijd richt zich naar drie fronten: liberalisme, Marxisme en het fascisme (ten onzent de N.S.B.). Al deze richtingen leggen het zwaartepunt in den mensch. Het blijkt ook b.v. bij: het Nat.- Sx, dat wij hier oud materiaal hebben, dit eenigszins opgepoetst wordt aange diend als gloednieuw. Spr. wees op ver schillende punten en leuzen, waarbij nie mand tenslotte is gebaat. Ook van de belofte van volledige vrij heid van godsdienst en geweten blijft ten slotte niet anders over dan wat de lei der daaronder verstaat. De Staat gaat bo ven alles. Als wij trouw aan den norm der H. S. blijven, kunnen wij als Christe nen deze beweging, die vooral voor de jonge menschen, die werkloos zijn zeer ge vaarlijk is, niet aanvaarden. Ds Scholing eindigde met dankzegging. Voetbal. Goes. Zaterdagmiddag had alhier op het gemeentelijk sporterrein een ontmoe ting plaats tusschen Goes Junioren-elftal tegen Kapelle II, welke strijd eindigde met een 71 overwinning voor Ka pelle II. Alhier had Zaterdagmiddag op het gemeentelijk sportterrein een voetbalwed strijd plaats en wel tusschen een Goes Ju nioren-elftal en een elftal van de H.B.S. De Junoren wisten de H.B.S.ers met 32 te verslaan. lerseke. Zaterdag speelde Volharding I tegen Madjoe II van Vlissingen. Rust 10. Eind 3—0 voor Volharding. Wemeldinge. Wemeldinge Juniores Hanaweertsche Boys Juniores 71 in het voordeel van Wemeldinge. 's-Heer Hendrikskinderen. Zaterdag middag speelde de Chr. voetbalvereeniging S D 0. van Goes een propaganda-wed- ctrjjd tegen een elftal, samengesteld uit s. elers van de bij den Ned. Ghr. Voet balbond aangesloten vereenigingen in Z.- Beveland. Stand met de rust 20; eind stand 62, beide voor S. D. 0. Arnemuiden. Zaterdag speelde D. 0. S. te Vli3singen tegen A. S. C. I een wed strijd, welke eindigde met gelijk spel. Uit- ■lag 2—2, ruststand 1—2. Qostkapsli*. Zaterdag speeldsn da Ju niores van Oostkapelle tegen de Juniores van Serooskerke. Ruststand 0—1, Eind stand 0—4 in het voordeel van Seroos kerke, (Adv.) Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Uitwijk, R. Bijl, cand. te Oranjewoud. Bedankt voor Gendt en Doornenburg, G. M. van Endt te Wehl. Geref. Kerken. Bedankt voor Hazerswoude. M. Bou- kema te Leidachendam. Ghr. Geref. Kerk. Beroepen te Sneek, M. Brandsma te Bunschoten. Geref. Gemeenten. Beroepen te Dordrecht, J. D, Barth te Borsselen. Synodale Commissie, Ds opening van de najaarsvergadering der Algemeene Synodale Commissie is be paald op Dinsdag 20 Nov. 1934 des voor middags 11 uur. Emeritaat. Ds J. H. Beumee, pred. bij de Geref. Kerk te N.-Weerdinge, zal in verband met zijn gezondheidstoe stand eervol emeritaat vragen. NEDERL. BIJBELGENOOTSCHAP. Prov. Commissie Zeeland. Heden vergaderde te Goes onder voor zitterschap van Ds A. M. v. d. Most v. Spijk uit Kort/gene de Prov. Commissie Zeeland van het Ned. Bijbelgenootschap met de afgevaardigden der afdeelingen. Van de afdeelingen waren Tholen en Vlis singen zonder kennisgeving afwezig. Met dankbaarheid werd geconstateerd het resultaat van de inzameling in Zee land 'bij gelegenheid van 'het 120-jarig bestaan van het N. B. G. Dit resultaat is bemoedigend, omdat verwacht mag wor den, dat blijvende belangstelling voor het werk van het N. B. G. is gewekt. De actie gaat nog door, omdat som mige afdeelingen nog geen collecte heb ben gehouden. Vijf afdeelingen hebben nog niets afgedragen; maar zijn reeds aan het werk of zullen daarmee spoedig be ginnen. Ds Boeke, de secretaris van het binnen- landsche werk van het N. B. G. wees er op, dat voortdurende en toenemende steun noodig is. Wel wordt overal waar moge lijk is, bezuinigd, maar daar staat weer nieuwe arbeid, zooals van taalgeleerden in Indië tegenover. En die arbeid mag niet worden stopgezet. Met het boekje „Kracht en Licht", dat als jubileum-uitgave aan hen, die met Gods Woord onbekend zijn, zou worden uitgereikt (de z.g.n. persoonlijke daad) is niet op groote schaal gewerkt. Toch zijn 'bijna 20.000 exemplaren geplaatst. Het is na 1 Juli ook in den boekhandel verkrijg baar gesteld. De afdeelingen kunnen echter met de persoonlijke daad voortgaan. Daarna werden tal van punten, verband houdende met 'het werk van het N. B. G. besproken. Vooral werd aanbevolen met het werk onder nieuw-inkomenden in de verschillende gemeenten niet te verslap pen. Ook deelde Ds Boeke een en ander mede van de ervaringen met dames-comité's. Vooral bij de jubileum-verzamelingen heb ben deze zich zeer verdienstelijk gemaakt. Oprichting daarvan wordt aanbevolen. Breedvoerig werd ook gediscussieerd over 'het contact met de rijpere jeugd. Deze moet actief en mobiel gemaakt wor den voor den arbeid van het N. B. G. en de verspreiding van Gods Woord. Met de verzending van jeugdboekjes is weer een aanvang gemaakt. Ook kunnen jeugdorganisaties contribuant worden en dan profi'teeren van de uitgaven van het N. B. G. Binnenkort zal het 'hoofdbestuur con tact zoeken met de hoofdbesturen der jeugdorganisaties, maar ook plaatselijk door de afdeelingen kan dat gebeuren. Ds Boeke deelde verder mede, dat de prijs van de kleinste Bijbeltjes iets zal moeten worden verhoogd, omdat de druk kosten daarvan aanmerkelijk meer bedra gen dan wat er voor ontvangen werd. Tot afgevaardigde naar de Centrale Commissie Binnenland werd de voorzit ter benoemd. Hierna deelde de afgevaardigden der afdeelingen de plannen mede voor den a.s. winter. Het bleek, dat in vele plaatsen weer Bijbelavonden, lichtbeelden-voorstel lingen, kerkdiensten enz. zullen worden gehouden. In Goes zal op 12 en 13 November een groote Bijbel'tentoonstelling worden geor ganiseerd. Enkele vacatures in de Prov. Commis sie werd'en aangevuld. Tot lid werden be noemd Ds J. E'. Visser te Domburg. Ds J. Koolstra te Kruiningen en de 'heer B. C. de Mul, burgemeester van Kruiningen. Bij de rondvraag werd geïnformeerd naar de nieuwe spelling. Ds Boeke deelde mede, dat voorloopig nog geen Bijbels in de nieuwe spelling zullen worden uitge geven. Blijkt het, dat de spelling-Mar- ohant op de scholen stand houdt, dan zal, na verloop van eenigen tijd, een school- 'bijbel in nieuwe spelling moeten worden uitgegeven. In de ontspanningslokalen voor werk- loozen zullen, waar dit la toegestaan, aan trekkelijk verzorgde Bijbelgedeelten en andere uitgaven ter lesing worden neer gelegd, Pllmvirbod oihtndha&fd. DEN HAAG. Bij herkeuring van de films, betrekking hebbende op den moord van Koning Alexander en Minister Bar- thou, is het verbod van openbare ver tooning dezer films gehandhaafd. Stormschade. DEN HAAG. De storm heeft vrij aan zienlijke schade toegebracht aan het materiaal in gebruik bij de werken tot verlenging van den rioolmond in zee. Van den vloer op den 150 M. langen steiger zijn verscheidene deelen wegge slagen, terwijl bovendien een heikar met lier in zee is verdwenen. Voorts hebben enkele steigerwagens slagzij gemaakt en zijn de electrische lei dingen stukgeslagen. De nlBuwe centrale markt. AMSTERDAM. Vanmorgen werd onder groote belangstelling de centrale markt offioieel geopend. Een groot aantal im porteurs, groot- en kleinhandelaren, land en tuinbouwers, was aanwezig. Het woord werd gevoerd door wethou der Kropman, die de nieuwe markthal voor geopend verlkl'aarde. Na hem voer den nog verscheidene sprekers het woord. Doodclijke aanrijding. HEERLEN. Gisteravond werd in de Akerstraat te Hoensbroek een zekere J. Görtzen door een auto aangereden. Met zware verwondingen werd hij naar een ziekenhuis overgebracht waar hij is over leden. Branden tengevolge van het onweer. NOORDSCHARWOUDE. Gisteravond is tijdens het hevige noodweer, dat hier woedde, de bliksem ingeslagen in den toren van de Nederduitsch Herv. Kerk, tengevolge waarvan een brand uitbrak en het geheele kerkgebouw is afgebrand. De kerk bevatte een kostbaren preek stoel met beeldhouwwerk uit het jaar 1600 en bijbels, eveneens dateerende uit het jaar 1600. De banken waren uit het jaar 1603. Alles werd een prooi der vlammen. Het kerkhof naast de kerk gelegen, biedt een troosteloozen aanblik, daar ver schillende graven zijn verwoest en stee- nen vernield. Onder de gemeente Harenkarspel is een groote boerderij afgebrand. OUDENIEDORP. Tijdens het hevig on weer, dat Zondagavond woedde, is de bliksem ingeslagen in de geheel geïso leerd staande boerderij van den heer P. Ruiter. De bewoners konden in nachtgewaad vluchten. Twee koeien kwamen in de vlammen om. ALKMAAR. Zondagavond omstreeks half 12 is de bliksem ingeslagen in den toren van de St.-Dominicus-kerk aan de Laat alhier. Ongeveer een kwartier later bemerkten eenige voorbijgangers, dat de top van den 60 M. hoogen toren in brand stond. De brandweer rukte onmiddellijk met groot materiaal uit. Het was onmogelijk het vuur van buitenuit te bereiken. Daar op werd getracht door de kerk naar boven in den toren te komen, waarin men slaagde. Het vuur was daarna spoedig bedwongen. De schade is niet groot. Oud-president overleden. PARIJS. In den afgeloopen nacht is op 74-jarigen leeftijd overleden de oud-pre sident der Fransche republiek Raymond Poincaré. TE KOUDEKERKE dragen de meesten hun winterjas of fietsjekker van J. HOOFTMAN Jr, Vlasmarkt, Middelburg (Adv.) Aanranding. Dezer dagen ver scheen aan de woning van een inge zetene te Kerkwerve een rondreizend koopman in galanteriën, die zijn waar te koop aanbood. De inwoonster, die al leen thuis was, verwijderde zich, nadat zij gezegd had niets noodig te hebben, in de naast haar woning staande schuur, ge volgd door den koopman, die haar met minder eerbare bedoelingen aangreep. Op het hulpgeroep van die vrouw is de koop man, nadat hij haar nog bij de keel had gegrepen en gezegd had „haar te zullen worgen", weggegaan. Men waarschuwde in allerijl de politie ter plaatse en in de omgeving, die dienzelfden dag nog onder de gemeente Zierikzee een man aanhield die voldeed aan het door de vrouw opge geven signalement. Het bleek te zijn een zekere v. d. V., wonende te Muntendam, die, na aanvankelijk te hebben ontkend, naderhand bekende het feit te hebben ge pleegd. V. is aangehouden en zal ter be schikking van de Justitie te Middelburg worden gesteld. Door de Rechtbank te Middelburg is failliet verklaard: J. A. Schipper te Kam perland. Rechtercomm. Mr. A. v. d. Hoop, Rechter; Curator: Mr H. van der Beke Callenfels, adv. te Middelburg. HOOFDBESTUUR Z.LM. Hedenmiddag vergaderde in de Prins van Oranje te Goes het Hoofdbestuur van de Zeeuwsche Landbouw-Mij. onder voor zitterschap van den heer Mr P. Diele- man. De voorzitter verwelkomde in het bijzonder don heer Orlnge, assistent-rijks- 1 l&ndbouwoonsulent. Ingekomen is een verzoek om mede te 1 werken aan de pronag&nda voor het gebruik van melhhrwd, teneinde daar door de veehouder# wat tegemoet te ko men, Dhr Zwagerman adviseert sohrifte- I lijk daartoe over te gaan, al heeft Zeeland daarbij niet het grootste belang, Dit wordt goedgevonden. In do oom missie hiervoor worden benoemd de hee- ren J. Lampert te Vrouwenpolder, Gallet d'Escury te Kloosterzande, I. van Crui- ningen te Zuidzande, P. J. J. Dekker te Wemeldinge, G. v. d. Sluis te Kerkwerve en A. C. Geluk te St. Annaland. Medodeelingen van den Voorzitter. Landbouwtentoonstelling te Kruinin gen. De Landbouwtentoonstelling te Krui ningen heeft zich in een groote belang stelling mogen verheugen. Alle bezoekers waren vol lof over het tentoongestelde. De Kring O.Z.-Beveland heeft met het orga- niseeren van deze tentoonstelling weder om getoond wat door samenwerking op landbouwgebied is te bereiken. Lid Belastingcommissie. Als lid der Be- lastingoommissie in de vacature van wij len de heer Iz. P. v. d. Weele werd be noemd de heer S. J. de Regt te Wissen- kerke. Als plaatsvervangend lid voor den heer De Regt werd aangewezen dhr A. Hartog te Colijnsplaat. Steunregeling uienteelt. Een oommissie van uientelers uit Zeeland en Zuid-Hol land heeft een rapport samengesteld, waarin de drie Centrale Landbouworga nisaties werden verzocht om bij den Mi nister van Economische Zaken er op aan te dringen de export van uien te rege len, opdat voorkomen werd dat het pro duct tegen onnoodig lage prijzen moest worden verkocht. Ondanks dat deze voorstellen reeds ge- ruimen tijd geleden bij den Minister van Eoonomische Zaken werden ingediend is tot heden nog geen regeling tot stand ge komen. Mollenvangst. Inzake het verleenen van vergunningen voor het vangen van mol len heeft het Dagel. Bestuur aan het Col lege van Gedep. Staten geadviseerd ver gunningen voor het vangen van mollen uit te reiken voor het tijdvak van 1 Jan. tot 1 April. Benoeming Assistent-Secretaris. Tot as sistent-secretaris der Z. L. M. werd be noemd de heer G. den Engelsen te Zeven bergen. Credietverleening aan den landbouw. Nogmaals heeft de Maatschappij1 zich gewend tot het Landbouw-Comité met het verzoek te willen nagaan in hoeverre een executie-verbod voor landbouwbedrijven het verleenen van crediet aan den land bouw zal bemoeilijken. Spoorwegraad. Het Dagel. Bestuur heeft de aandacht van den vertegenwoor diger der drie Centr. Landbouworganisa ties in den Spoorwegraad gevestigd op het toenemend gevaar van ongelukken op onbewaakte overwegen nu de Dieselelec- trische tractie is ingevoerd, daar deze treinen zich veel sneller en meer geruisch- l'oos voortbewegen dan b.v. de stoomtrei nen. Onderhuod tertiaire wegen. Nogmaals werd er bij het Landbouw-Comité op aan gedrongen pogingen in het werk te stel len opdat uit het Wegenfonds gelden be schikbaar zullen worden gesteld voor het onderhoud van tertiaire wegen. Omzetbelasting. Het Dagel. Bestuur heeft het verzoek ingediend de produc ten fruit, vleesch, boter en verhardings materiaal voor wegsverbetering vrij' te stellen van omzetbelasting. Varkenshouderij in Zeeland. In ver band met de voorgestelde beperking van den varkensstapel op bedrijven boven 8 H.A., heeft het Dagel. Bestuur de bevoeg de instanties erop gewezen dat deze in krimping van den varkensstapel voor Zeeland funeste gevolgen zal hebben. Wordt in de regeling geen wijziging ge bracht, dan zal dit een ontwrichting van het Zeeuwsche gemengde bedrijf ten gevolge hebben. AardappelsteunregelingEen voorstel van de Geldersch-Overijselsche Maatsch. van Landbouw om bij de aflevering van de aardappelrassen Bintje en Eersteling een grootere lengtemaat dan 8 c.M. tce te staan, werd door het Dagel. Bestuur niet ondersteund, daar gemeend werd dat een zoodanige maatregel niet in het belang van Zeeland moet worden geacht. Publicatie crisismededeelingen. Het Mi nisterie van Economische Zaken heeft aan de drie Centrale Landbouworganisa ties medegedeeld, dat voor de opname van de besluiten der crisisorganisaties in de landbouwbladen geen vergoeding kan worden betaald, daar dit volgens de mee ning van den Minister een zaak is, die de Landbouworganisaties zelve hebben te be hartigen ter voorlichting van hare leden. Alle crisisbesluiten moeten, alvorens zij rechtskracht verkrijgen in de Staatscou rant zijn gepubliceerd. Voorzoover van belang voor de streek kunnen zij dan al of niet verkort worden overgenomen. Nogmaals willen vrij' de leden der Z. L. M. wijzen op de noodzakelijkheid om van de crisismededeelingen goede nota te nemen om onaangenaamheden met de Crisistuchtrechtspraak te voorkomen. Loonkwesties in Zeeland. In verband met de gerezen loonkwesties in de provin cie Zeeland is de vraag naar voren geko men in hoeverre de Z. L. M. medewerking kan verleenen aan het oprichten van een werkgeversorganisatie uit de leden der Maatschappij. Volgens haar Statuten kan de Z. L. M. zelve geen werkgeversorgani satie zijn. Crisis-zuivel-centrale. De aandacht wordt er hiermede op gevestigd dat het aanbeveling verdient het aantal thans toe- Ingetonden Mededeellng. IBIS SHAG LICHTE PIJPTABAK Rookt Dobbolmonn'o Tobtk on |*4n ondorol gewezen kalverschetsen voor den len Nov. te gebruiken, daar deze anders komen te vervallen bij de volgende toewijzing van kalveren. Verlaging gerststeun. Zooals reeds be kend is gemaakt, is de gerststeun van f 3.50 tot f 2.50 verlaagd. Het Dagel. Be stuur meent evenwel dat deze verlaging niet gemotiveerd is door de mogelijk tij delijk hoogere marktprijs der gerst, daar de gerst in vele gevallen op de bedrijven wordt opgevoerd. Deze maatregel geeft bovendien aanleiding tot onbillijkheden, terwijl een zekere ongerustheid over de toeslag in het algemeen wordt gewekt. Leerares Naaldvakken. Wegens hu welijk werd aan mej. Sterringa op haar verzoek eervol ontslag verleend als leerares aan de landbouwhuishoudschool te Zierikzee. In deze vacature werd voorzien door de benoeming van mej. C. N. Voerman te Goes. Betreffende de varkensteelt zegt de heer P. J. J. D e k k e r te Wemeldinge, dat hij den indruk heeft gekregen, dat van de actie, die door de landbouworganisaties bij de regeering is gevoerd, wel eenig suc ces is te verwachten. Niet aan alle wen- schen zal zijn te voldoen, maar eenigs zins zal met de bezwaren uit Zeeland worden gerekend. In antwoord op een vraag van den heer Verlare, geeft dhr Dekker in over weging niet boven het toegestane aantal varkens te gaan. Betreffende de loonkwestie zegt de voorzitter, dat misschien gedacht zou kunnen worden aan de oprichting van een commissie van overleg. Het Dagel. Bestuur is nog niet tot een conclusie ge komen, maar de zaak heeft de aandacht van het Dagel. Bestuur. Op verzoek van den heer G a s t zal wer de loonkwestie verder worden gesproken na afloop der H.B.-vergadering, in beslo ten kring. De heer J. A. Stols te St. Philipsland wordt benoemd als lid van het Bestuur van den Keuringsdienst Zeeland. Stemmen des Tijds, maandblad voor Christendom en Cultuur. In het pas verschenen October-nummer van den 23sten jaargang schrijft Dr J. C. Rullmann over: „Afscheiding en reveil". Dr W. Leendertse geeft een bijdrage over: „Sofia" en Dr A. vein Deursen over: „Mes- siasverwachting bij natuurvolken". Volgt een bijdrage van Dr J. de Zwaan over: „Conversatie met een tijdgenoot van Pau- ius". „Beangstigende onzekerheid" zet H. L. Baarbé boven zijn buitenlandsche kro niek. Deze inhoudsopgave geeft een beeld van den rijken inhoud. Uitgeefster is de N.V. G. J. A. Ruys' Uig.-Mij, Zutfen. Da Jonge Vrouw. Wat ziet het eerste nummer van den nieuwen jaargang van dit geïllustreerd Christelijk tijdschrift er weer keurig uit. Welk een rijken en veel- zijdigen inhoud. En wat is alles prachtig verzorgd! Zij, die dit maandblad nog niet kennen, zullen in hun eigen belang verstandig doen de kenismaJring te beginnen. Echt vrouwelijk, begon de nieuwe jaar gang van „De Jonge Vrouw", met een nieuwen omslag. Uitgeefster is de firma Bosch Keuning te Baarn. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs ons medegedeeld door Van Heel Co. N.V. te Goes vorige koers heden Ned. Handel Mij. 39 39 Philips Gloeilampen G.B. 214V2 213 Unilever 71* 70V2 Anaconda Copper 7 67/s-7 Bethlehem Steel 17* 17-Vis U.S. Steel Corp. 20* 20Vs Koninkl. Petroleum 147* 144*-Vf Shell Union 4 3*-4 Amsterdam Rubber 93Vi 93* Ned. Scheepvaart Unie 32 33 Deli Maatschappij 124 'A I25V2 Handelsverg. Amsterdam 160 157 4 pet. Indië 1934 lOOVe ïooVis 4 pet. Nederland 1934 1017/e 101* A.K.U. 33* 33*

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1934 | | pagina 2