Pijn in de ledematen? AKKER.CACHETSW "AKKERTJES" Telegrammen. Laatste Berichten. Afloop Verkoopingen en Aanbestedingen Briefwisseling. Rechtszaken Financiëele Berichten. Marktberichten. Burgerlijke Stand Die scheuten in Uw schouder, in Uw arm of been, neem daarvoor /^aT\ nu eens wat van die wondervolle Volgttn» rtzapt van Apotheker Dumont. i/L men in den beginne dacht. Vooral van de kinderen die t'huis werden verpleegd, zijn de brandwonden gaan uitzetten. Gevallen, die in den beginne minder ernstig leken, verslechterden dusdanig, dat men tot op name in de R. K. Ziekenverpleging moest overgaan. Corrie Koperdraad, ging gisterenavond iets vooruit. Niettemin is haar toestand nog zeer zorgelijk. De 16 kinderen, die in de R. K. Zieken verpleging worden verpleegd, maken het over het geheel genomen naar omstan digheden vrij goed. Van enkele meisjes evenwel baart de toestand lichtelijk zorg. In den toestand van pater Buys is nog geen verandering gekomen. Men 'heeft hoop, dat hij, ondanks de zware brand wonden, alle ledematen zal kunnen be houden. Felle brand te Noord-Schar- w o u d e. Gisternacht heeft te Noord- Scharwoude een felle brand gewoed, waaraan een der grootste gebouwen van deze gemeente is ten offer gevallen. Om streeks elf uur is door tot nu toe onbe kende oorzaak brand uitgebroken in de meubel-afdeeling van het „Langedijker warenhuis", gelegen in de hoofdstraat der gemeente. Het vuur breidde zich zeer snel uit en werd door den feilen wind sterk aangewakkerd. Toen de brandweer van Noord-Scharwoude dan ook ter plaat se verscheen zag men onmiddellijk in, dat men alleen het vuur niet meester kon worden. De burgemeester riep de hulp in van de brandweer te Alkmaar en vier andere omliggende gemeenten om te hel pen het vuur te blusschen. Toen twee groote motorspuiten kort na middernacht arriveerden, stond het geheele drie ver diepingen hooge gebouw in lichter laaie. Aan alle kanten sloegen de vlammen uit en er bestond groot gevaar dat de brand naar andere huizen zou overslaan. Met 12 stralen werd water gegeven. Het warenhuis was echter niet meer te redden en brandde geheel uit. De om liggende gebouwen bleven gespaard. Niets kon worden gered. De geheele inventaris en alle voorraden gingen verloren. Eigenaar van het warenhuis is de heer K. Bood, die tegen brand was verzekerd. De schade is zeer groot en bedraagt vele tienduizenden guldens. De onbewaakte over weg. Maardagmiddag reed de schille- boer G. uit Kethel met zijn paard en wagen over den onbewaakten overweg, aldaar. Plotseling zag hij uit de richting Schiedam een trein aankomen, terwijl hij met zijn paard en wagen midden op den overweg was. Hij trachtte het dier tot spoed aan te zette, maar het viel en bleef liggen. De machinist van den trein, die fluitsignalen gegeven had, bemerkte 't ongeval en wist den trein op ongeveer IV2 M. afstand van het gevallen paard tot stilstand te brengen. Met behulp van omstanders werd het paard en wagen van de rails verwijderd, waarna de trein met ongeveer 10 minuten vertraging zijn weg kon vervolgen. Tegen den bestuur der G. is proces-verbaal opgemaakt. Tweejarig kind ver dronken. Dinsdagmorgen is het twee jarig kind van de familie J. de Ruiter te Almkerk in een onbewaakt oogenblik in het water achter de ouderlijke woning geraakt en verdronken. Valsche bankbiljetten van honderd gulden. De laat ste maanden komt het herhaaldelijk voor dat in het Zuiden des lands valsche bankbiljetten van honderd gulden in circulatie blijken te zijn. Of deze afkom stig zijn van de Antwerpsche valsche muntersbende is niet bekend. Verduistering door een ontvangersklerk. De po litie te Heerenveeni heeft aangehouden, als verdacht van verduistering in dienst betrekking, een klerk bijl den gemeente- 1 ontvanger te Heerenveen. Eenigen tijd geleden had hij gelden naar verluidt ongeveer f 3000 van de bank ontvan gen, doch niet afgedragen. Toen hijl di rect daarop met vacantie ging en niet op tijd terugkeerde, kreeg men argwaan. Zijn arrestatie is daarop gevolgd. Aan gezien de aangehoudene vroeger tijdelijk ontvanger is geweest der voormalige Scboterland, wordt thans nagegaan, of hij misschien ook in die functie heeft ge fraudeerd, voor welk vermoeden, gezien zijn leefwijze, speciaal in den laatsten tijd, wel grond bestaat. Zeventien jaar lang met een granaatsplinter in het lichaam. Rudolf Trere, een Italiaansch soldaat, die in den wereld oorlog een schot in zijn rechterdij1 had gekregen, werd één dezer dagen gekweld door hevige pijnen in zijn linkerheup. De doctoren konden echter niets bij zonders ontdekken. Daar de pijnen toch nog aanhielden,, kwam hij1 op het denk beeld dat de wond uit 1917 er de oor zaak van kon zijn. Elen nieuw medisch onderzoek bracht aan het licht, dat een stuk granaatsplin ter in die zeventien jaar zdjh lichaam doorkruist had en nu aan den anderen kant te voorschijn kwam. De splinter werd: operatief weggenomen en Rudolf Trere bewaart hem nu trotsch bij zijn verzameling oorlogssouvenirs. BELANGRIJKE VERLAGING TELEFOONTARIEVEN. DEN HAAG. Het staatsbedrijf der P. T. T. 'heeft besloten tot een ingrijpende verlaging der telefoontarieven. Deze verlaging, welke reeds 1 October a.s. ingaat omvat in de eerste plaats het locaal gesprekkentarief, dat van 2.5 cent wordt teruggebracht tot 2 cent per ge sprek. De bestaande korting op dien prijs boven een bepaald aantal gesprekken komt hierbij te vervallen. In bet inter- locale verkeer wonden de gesprektarieven eveneens verlaagd en wel vein een gewoon gesprek van 3 minuten over afstanden tot 10 K.M. 6 cent (thans 10 cent); van 10—15 K.M. 12 cent (thans 15 cent); van 1535 K.M. 30 cenit (thans 35 cent); en boven 35 K.M. 40 cent (thans 50 cent). Het tarief van interlocal© gesprokken uit openbare spreekcellen wordt in ver band daarmede als volgt samengesteld.: Voor een gewoon gesprek van 3 min. in de verschillende kringen resp. 10, 20, 40 en 50 cent. Eveneens wordt het in- schrijvingsrec'ht van binnen- en buiten- landsche gesprekken, de minimum ver goeding voor halve gesprekken (bij geen gehoor enz.) en het minimumtarief van een voorbericht, verlaagd van 10 tot 6 ct. Nederlandsche export naar Duitschland. DEN HAAG. In verband met de on houdbare positie waarin de Nederland sche exporteurs op Duitschland zich bij de totstandkoming van de nieuwe beta lingsregeling ten aanzien van de liquida tie der oude vorderingen geplaatst zien, richtte de Nederl-Indische- en Handels- raad voor Land- en Tuinbouw zich tot den Minister van Economische Zaken met een telegram van den volgenden inhoud. Alle exporteurs die na 14 Aug. den ex port zooveel mogelijk gehandhaafd heb ben, mede op grond van uitlatingen van uw departement en vooral op grond van mededeelingen Directeur-Generaal op bij eenkomst 16 Aug., dat bij nieuwe regelin gen in ieder geval eerst oude vorderingen voor betaling in aanmerking zouden ko men, zijn verbluft over wat de laatste da gen bekend wordt. Zij verwachten dat de regeering haar uitspraken, op welke wijze dan ook, zal gestand doen. Zij verlangen wat betalingsregelingen toekomstigen ex port betreft naar meer leiding van de eeniige zijde waarvan deze kan komen, dus van de Regeering. Telefoonstoring. AMSTERDAM. Gistermiddag fusschen half 4 en 4 uur is een ernstige storing op getreden in een der ondergrondsche tele foonkabels, welke de hoofdstad met Utrecht verbinden. •Ook zijn hierdoor gestoord de telefoon verbindingen met Gouda, Hoorn, Alp'hen a. d. Rijn en Zeist. 'Het verkeer vindt thans over andere lijnen plaats, doch de vertraging is niet noemenswaard. In den loop van den morgen hoopt men de storing te hebben hersteld. Verkeersongeval. LAREN. Gisteravond reed op den Nieu wen Rijksweg een tot nu toe onbekend gebleven Duitsc'he motorrijder met groote snelheid tegen een aan den rechterkant van den weg staande auto op. De man bekwam een hersenschudding en werd naar het ziekenhuis te I aren vervoerd. Clearing Nederland-Duitschland. DEN HAA'G. Het Ministerie van Eco nomische Zaken deelt het volgende mede: Gelijk bekend, is bij: het clearingsverdrag Nederland-Duitschland bepaald, dat za ken ter gedeeltelijke betaling van met crediet-spermarken of register-marken uit Duitschland ingevoerde goederen, waarvoor reeds toestemming door de be voegde autoriteiten gegeven is, kunnen worden afgewikkeld. 'Hetzelfde is bepaald voor compensatie-transacties. Aan be langhebbenden bij zoodanige zaken wordt medegedeeld, dat het ter vermijding van moeilijkheden noodzakelijk is, alvorens tot zoodanige gedeeltelijke bel taling, resp. ver rekening over te gaan, zich ter verdere regeling dezer aangelegenheid ter verkrij ging van nadere inlichtingen ten spoedig ste in verbinding te stellen met het Ned. Glearing-instituu't, onder overlegging van alle gewenschte gegevens. Werkloozen op hei Huis ten Bosch. DEN HAAG. Toen voor eenigen tijd H. M. de Koningin de vakschool die de ge meente 'sGravenhage ten behoeve der jeugdige werkloozen heeft ingericht, be zocht, gaf zij vergunning om voor den tuin van het Huis ten Bosch een bank te vervaardigen. Hedenmorgen is deze bank aan H. M. aangeboden, waarbij wethouder Mr de Vries een toespraak hield en waarbij o.m. 12 werkloozen aanwezig waren. H. M. heeft toen hare hooge ingenomenheid met het geschenk betuigd en daarna, terwijl de koffie werd rondgediend, zich evenals de Prinses op vriendelijke wij'ze met allen onderhouden, ook met alle jeugdige werk lieden. De communistische Tweede Kamerleden dienen een klacht in. DEN HAA'G. De communistische Twee de Kamerleden Roestam Effendi, Schal- ker en de Visser hebben zich heden met rechtskundigen bijstand van Mr van 't Hoff Stolk tot den Officier van Justitie bij de Haagsche Rechtbank gewend ten einde een klacht in te dienen over de, naar hun meening, wederrechtelijke ver wijdering uit de vereenigde zitting der Staten-Generaal op Dinsdag 18 Sept. j.l. Zij werden ontvangen door den sub stituut-officier van Justitie, Mr Hoekstra, die hun in overweging gaf, zich met een schriftelijke 'klacht te wenden tot den Officier van Justitie. De toren van Pisa. ROME. De architect Cicconaty, die ge durende 15 jaar den scheven toren te Pisa 'heeft bestudeerd, heeft bij de Regee ring een rapport ingediend, waarin hij constateert, dat de toren de laatste 13 jaar steeds meer overhelt en dat de laatste 2 jaar in deze beweging pen versnelling is waar te nemen, die gevaarlijke afmetingen heeft aangenomen. •Cicconaty adviseert het carillon niet meer te bespelen en het beklimmen van den toren te verbieden. SOFIA. Morgen zullen de 'koning en koningin van Joego-Slavië te Sofia aan komen voor een bezoek aan koning Boris en koningin Joanna. De affaire Lindbergh. Bij een huiszoeking in de woning van Hauptmann heeft de politie een stuk van een houten schot in beslag ge nomen, waarop het adres en telefoon nummer van Lindbergh's tusschenpersoon was geschreven, bovendien spijkers van dezelfde soort als voor het vervaardigen van de ladder waren gebruikt, die de ont voerders hadden gebruikt. Na de typhoon in Japan. TOKIO. Volgens officieele mededeelin gen moet het aantal slachtoffers van de typhoon, die verleden week Japan heeft geteisterd, worden vastgesteld op 2499 do'O'den, terwijl 8399 personen werden ge wond en 568 personen worden vermist. Het aantal vernielde gebouwen be draagt 363.336, w.o. 289 schoolgebouwen. 5000 spoorwegwagons werden vernield en de 'kosten voor het herstel der spoorwegen wordt geraamd op 10 millioen yen. NEW-YORK. De aanvaarding van het ontslag van generaal Johnson als leider van de N. R. A. is door de geheele pers met instemming ontvangen, aangezien Johnson door allerlei uitlatingen onge rustheid naar allen kant veroorzaakte. M'OSKO'U. De bewering dat de Sovjet- Unie een overeenkomst zou hebben ge sloten over den verkoop van den Chinee- schen Oosterspoorweg wordt van Russi sche zijde officieel tegen gesproken. De Sovjet-regeering 'heeft juist haar be raadslagingen er over beëindigd. MADRID. Te Laliea is een staking uit gebroken tengevolge waarvan elk verkeer tussc'hen Gibraltar en heit overige Spanje is verbroken. MIDDELBURG. Een ongeluk aan devest. 'Biji het werk tot uitbaggei- ren van de vest is hedenmorgen een on geluk voorgekomen, waarbij de werkman R. verwond werd. Bij het optrekken van de kipkarren met modder uit de vest, maakt men gebruik van een staaldraad. Deze is los geschoten. De draad trof R., die met hevige pijnen en bloedende hoofdwonde in het schaft lokaal werd binnengedragen. Hier is hem medische hulp verleend, waarna hij' naar het gasthuis is 'overgebracht. MIDDELBURG. Gisteravond heeft 't zander noodzaak heen en weer fietsen door de Langedelft weer een ongeluk ver oorzaakt, dat gelukkig nog goed is afgo loopen. De stationsbesteller B. reed met zijh bakfiets van de richting Markt en ontmoette nog voor de St. Janstraat een bestelauto van den fruithandelaar R. De besteller B. werd gehinderd door een drie tal wielrijders en kwam daardoor in aan raking met het spatbord van de auto. Hij viel op den grond en bekwam een bloed neus, terwijl zijn kleeren deerlijk geha vend waren. Veere. Gistermiddag is pu'Miek geveild en verkocht door Notaris Loeff van Kou- deikerke het zoogenaamde Schuttershof. Kooper dhr M. Oogedeure voor f 2110. Onze correspondenten behoeven ons geen berichten te zenden over al dan niet invoering van de speliing-Marchant op de diverse sCholen. Politierechter te Middelburg. Zitting van 25 September te Middelburg. De navolgende personen waren gedag vaard: A. v. A., 28 jaar, arbeider te Koewiacbt, wegens mishandeling van Petrus de Meij. Eisch en uitspraak: f 10 of 5 d. A. S. R., 24 jaar, commissionair, Oost burg, wegens mishandeling van A. J. Moerman. Eisc'h: f 25 of 10 d. en 14 d. gev. straf, voorw. proeft. 1 jaar; uitspraak: f 15 of 5 d. en 14 d. gev. straf, voorw. proeft. 1 jaar. G. R., 58 jaar, boerenknecht, 's-Hee- ren'hoefc, wegensi het opzettelijk niet vol doen aan de vordering van de ambtenaren tot het toelaten ter controleering van de Grisis-Zuivelwet in de woning van Erna Claeys. Mr Kuipers vroeg oma ontslag van rechtsvervolging. Eisch: f 25 of 10 d.; uitspraak op 2 Oct. a.s. F. A. R., 39 jaar. werkman te Middel burg, wegens mishandeling van Ga. Ma. van der Burgt. EisCh: f 15 of 10 d.; uitspraak: f 10 of 5 dagien. M. H. K., 45 jaar, timmerman, Golijns- plaat, wegens beleediging van de Rijks veldwachters die hem hoorden in verband met een overtreding van de Arbeidswet. Eisch en uitspraak: f 15 of 10 d. W. J. W., 21 jaar. landbouwersknecht te Borsselen, wegens mishandeling van Hubrecht Veerhoek. Eisch en uitspraak: f 10 of 5 d. J. v. S., 53 jaar, werkman, Kapelle, wegens mishandeling van Pieter de Keij- zer. Eisch en uitspraak: f 10 of 5 d. J. T., 'huisvr. J. v. S.. 51 jaar, zonder beroep, Kapelle, wegens mishandeling van Sophia Flips©. Eisch en uitspraak: f 10 of 5 d. P. de K., 51 jaar, werkman te Kapelle, wegens mishandeling van Jacobus van Stel. Eisch en uitspraak: f 10 of 5 d. S. F., huisvr. P. de K., 42 jaar, zonder beroep, Kapelle, wegens mishandeling van Johanna Traas. Eisch en uitspraak: f 10 of 5 d. F. J. L., 23 jaar, landbouwer, Sluis, wegens beleediging van een agent van politie van Hurk. Eisch en uitspraak: f 15 of 10 d. W. G., 44 jaar, landarbeider te Gad- zamd, wegens diefstal van een jas. Subsi diair werd hem ten laste gelegd, dat hij de jas die hij gevonden had zich 'heeft toe geëigend. Eisch: f 25 of 10 d. en 1 maand gev. straf voorw. proeft. 2 jaar; uitspraak: f 15 of 10 dl. en 1 maand gev. str., voorw. proeft. 2 jaar. D. H., 26 jaar, visschersknecht te Bres- kensi wegens mishandeling van W. W. Odinck. Eisch en uitspraak: f 10 of 5 d. Ja. Oa. D., huisvr. van G. v. S.. 35 jaar, zonder beroep te Souburg, wegens belee diging van Camelia van Gadzand. Eisch en uitspraak: f 10 of 5 d. J. d© M., 23 jaar, werkman te Wemel- dinge, wegens openbare schennis der eer baarheid te Ovezande. Eisch en uitspraak: f 15 of 10 d. Verduistering door een ontvanger der belastingen. De rechtbank te Roermond heeft gisteren den 49-jarigen ontvanger der directe be lastingen P. W. S. te Horst, wegens ver duistering, O'.m. van een 'bedrag van f 10.000, toebehoorende aan den Staat, tot een gevangenisstraf van IV2 jaar met aftrek van preventieve hechtenis ver oordeeld. De eisch was 2% jaar. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs ons medegedeeld door Van Heel Go. N.V. te Goes vorige koers heden Nederl. Handel Mij. 42 41 Philips Gloeilampen G.B. 217 217V2 Unilever 72 72V2 Anaconda Copper 7 7s/e Bethlehem Steel 17Vs 17W18 U. S. Steel Corp. 19% 20% Kon. Petroleum 149% 150V2 Shell Union 41/l8 4Va Amsterdam 'Rubber 97% 97% Ned. Scheepvaart Unie 35 35 Delie Maatschappijl 128% 128 Handelsver. A'dam 167 166% 4 °/o Indië 1934 lOOVs 1005/e 4 °/o Nederland 1934 lOlVs lOlVs A. K. U. 33V2 33V2 De gemeente Amsterdam gaat ook trachten van de groote beleggingsvraag te profiteeren en er werd besloten een deel van hare 5 °/o en 4V2 °/o leeningen te converteeren in een 4 °/o type, voor- loopig tot een bedrag van 30 millioen gulden. De beleggingsmarkt was vandaag goed prijshoudend. 'Ondanks de betere New- Yorksche slotprijzen bleef de lustelooze stemming op de aandeelenmarkt gehand haafd. Wisselkoersen. Amsterdam, 26 Sept., 2.30 u. Londen 7.25—7.26%. Berlijn 58.78—58.82. Parijs 9.709.75. Brussel 34.5834.64. New-York I.45V2—1.47Ve. GOES, 25 September 1934. Zure Kroet- appels f 1.30 per 100 K.G. Dubbele Prin- cesseboonen f8f12 per 100 K.G. Kleine veiling: Peren: Doyenne du Co rnice extra 2831, idem A 2129, B 20 24, C 1217, Bonne Louisse d'Avranches extra 2028, idem A 1824, B 1220, C 1116, Triumphe de Viënne extra 20, id. A 1619, B 1017, G 514, Spaansch© Wijnpeer extra 18, idem A 1416, B 12 14, C 59, Zwijndr. Wijnpeer extra 15, idem A 1214, B 911, C 58, Confe- rance extra 14r—17, idem A 1213, B 10 11, C 69, Williams Duchesse extra 911, idem A 710, B 48, C 2—9, Herzogin Elsa extra 914, idem A 910, B 79, C 56, Nouveau Poiteau extra 69, idem A 6—8, B 57, C 36, Maagdepeer extra 89, idem A 7—8, B 57, C 3—5, Beurré Hardy extra 1821, idem A 1719, B 15 —17, C 816, Beurré Clairgeau extra 14 —16, idem A 12—14, B 10—12, C 5—11, Beurré Durandeau extra 14, idem A 511, B 68, C 3—5, Beurré Alexander Lucas extra 15, idem A 1113, B 911, C 58, Beurré Superfin 10—19, Beurré d'Arem- berg 10, Beurré. van den Ham 7—10, Ca- labasse Tirlemont 410, Min. Dr Lucius 68, Seigneur d'Esperen 812, Soldat La- boreur 48, Leghiponts 810, Cons, la Cour 4—7, Marsepijnpeer 4—6, Winter- suikerij 5, Gieser Wildeman 67, Ponds peer 3—5, St.-Remey 4—5, Afval- en Kroet- peer 0.506 gulden, alles per 100 K.G. Appels: Transp. de Croncels extra 14 25, idem A 1217, B 912, C 58, Manks Codlin extra 1719, idem A 1819, B 13 15, C 69, Cox Orange Pippin extra 28, idem A 24, B 2022, C 814, Sterappel extra 20—23, idem A 1722, B 15—17, C 813, Lemoenappel extra 13, idem A 1012, B 79, C 4r—6, Zomer Court Pen- du extra 11, idem A 8—9, B 6—7, C 35, Present van Lunteren extra 16, idem A 1314, B 1012, C 69, Lanes Prince Albert extra 8, idem A 7, B 6, C 36, Ganzebout extra 8, idem A 6, B 4, C 23, Oranje Reinetten 410, Goudreinetten 8 16, Canadareinetten 4—7, Annanasrei- netten 46, Baumansreinetten 47, Rei- nette van Zorgvliet 67, Bismarck 47, Notarisappel 816, Gulderling 48, Prin- cesse Noble 57, Groninger Kroon 511, Adams Permain 68, Jacques Lebel 47, Dubbele Zure Bellefleur 5—7, Grauwzuur 46, Codlin Keswick 36, Baldwin 56, Bramley Seedling 67, Zoete Armgaarde 911, Zoete Ruster 57, Zoete Kantribbe- ling 510„ Zoete Ribbeling 89, Pomme ■d'Oranje 912, Geldersche Holaart 57, Afval en Kroetappels 17 gulden, alles per 100 K.G. Diversen: Blauwe Druiven 1829, Witte Druiven 31, Tomaten 2—3, Bramen 12, Groene Noten 1014, Pruimen 5—18 gul den, Aardapelen f 3.50—f 3.60, alles per 100 K.G. Meloenen f 5f 17, Perziken f 0.50 f4, Noten f0.50fl.60, Kipeieren f2.70— f3.30, Bloemen f0.60, alles per 100 stuks. Bloemen f6 per 100 pot. Bloemen f4 per 100 bos. Patrijzen f0.29 per stuk. Honing f0.30 per flacon. MIDDELBURG. Op veiling van 25 Sept. werden de volgende prijzen besteed Beurré de Mérode 6 ct.; Louise Bonne d'Avranches 716; Bergamotte 411; Besi van Schonauen 45; Scharlaken peer 5; Seigneur d'Esperen 912; Triom- phe de Vienne 1517; Beurré Durandeau 36; idem Hardy 4-17; idem Lebrun 4; idem d'A-remberg 712; idem van den Ham 57; Calabasse de Tirlemont 79; 'Gornte de F'landre 7; Duchesse Williams 17; Perzikpeer 10; Desem 1013; Con ference 1314; Général Totleben 57; Hertogin E'lsa 48; Maagdepeer 38; Nouveau Poiteau 25; Soldat Laboureur 414; Beurré Antonette 8; idem Clair geau 4—9idem Diel 69; Doyenne du Commice 1224; Duchesse d'Angoulème 68; Passé Golmar 1012; Zwijndrecht- sche wijnpeer 912; Ponspeer 4—7; Gie ser Wildeman 78; Tafel van Boddaert 91'8; Fondant 8, alles per kg.; Appels: Transparant de Cronsel 516; Zomer- bloemzoet 8; Zomerparadijs 4; Codlin KeS'Wic'k 23; Jac. Lebel 46; 'Gronin ger Kroon 2—7; Prince Albert 3; Prin cess© Noble 3; Aiungaard, afval 5; Lent-' scbe 'Roodjes 58; Paesgood Nunsuc'k 5; Tuinzoet 912; Framboos 9; Bramley's Seedling 2; Notarisappel 410; Reinette ananas 4r—5; Goudreinette, afval 26; Reinette landsberger 45; Reinette Oran je 36; Rood© Ribber 5; iSigne Tillish 24; Sterappel 514, alles per kg. Diversen: Tomaten 23; Black Alli- cante 2529; Franckentbaler 2032; Witte Druif 8; Bramen 1315; Reine Claude 20; Reiue Victoria 6; Kirfcer 8—9; alles per kg.; Netmeloenen 1.510; Ana nas meloenen 610; Suikermeloenen 5 8; Vijgen 1; Perziken 17; alles per stok. AardappelenBevelanders en Zeeuwsche blauwe 3 per kg. Zonder hef fing. ROTTERDAM. 25 Sept. 1934. Ter Rot- terdamsche veiling, Warmoezierstraat 37- 39, werden aangevoerd 155000 stuks. Prijzen: Kipeieren f 2.60-4, id. klein f 1.65-2.55; Eendeieren, f 2.80-3. GOES. Ondertrouwd: Pieter Wouter Schipper, 25 j. jm. ite Kapelle en Catho- lientje Helena Cornelia Siepman, 21 j. jd. MIDDELBURG, Bevallen: H. L. A. Baljeu-van Boven d.; M. W. Th. Stu- pers-Brok z. Overleden: M. Th. Portael 82 j. wed. J. H. Pieren. TELEGRAFISCH WEERBERCHT. Verwachting tot den avond van 27 Sept.: Matige, later wellicht toenemende Zui delijke tot Zuid-Westelijke wind, zwaar bewolkt tot betrokken, waarschijnlijk regen, aanvankelijk zachter. Stand van hedenmiddag 3 u. Licht op voor fietsen: Donderdag 7 u. 26 min.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1934 | | pagina 3