betaalt f 10.000 indien gij van Uw 30®* Jaar af. HONIG'S BOUILLONBLOKJES thans 6 voor lOct Violet Vaughan LEVENSVERZEKERING-BANK ROTTERDAM FEUILLETON. Ingezonden Mededeellng. N AT IO N A L E na 35 Jaar of bi] Uw eerder gedurende hoogstens 35 {aar. overlijden-jaarlijks 211.— stort taak, die het heeft, op even voortreffelijke wijze als tot dusver zal blijven vervullen. De voorzitter van de Broederschap, de heer Dr P h. B. L i b o u r e 1, beantwoord de de toespraak van den burgemeester en zeide, dat de Broederschap er een hooge eer in stelt, te worden ontvangen in het prachtige stadhuis van de histo risch rijke stad Middelburg. Het was een groote bewondering waard, de diepgaande kennis, die de bur gemeester bleek te bezitten van het ambt van notaris. Met de beste wenschen voor Middelburg en zijn gemeentebestuur besloot spr. Hierna werd een verfrissching aange boden en hadden de aanwezigen gelegen heid het plakkaat van Karei V, waar over de burgemeester gesproken had, te bezien, zooals het in het archief van de stad nog aanwezig is. Op de bovenzaal van de sociëteit „De Vergenoeging" had vervolgens de ont vangst door den ring in meer intiemen kring plaats, gevolgd door een samenzijn in de sociëteit zelve. Intusschen had het bestuur van Vreem delingenverkeer de attentie gehad de be lichting van het stadhuis te doen ont steken en konden de congressisten ook van dit mooie schouwspel genieten. Hedenmorgen had de vergadering plaats onder leiding van den heer Dr Ph. B. Libourel. Na de punten van meer huishoudelijken aard kwamen aan de orde de prae-advie- zen van Mr J. Leopold, notaris te Rotter dam en Prof. Mr F. G. Scheltema, hoog leeraar te Amsterdam, over „De rechten van tweede en verdere hypotheekhouders". -Walohersohe Landdag van den B ij z. Vrijw. Land storm. Wij ontvingen het programma van den Walcherschen Landdag van den Bijiz. Vrijtw. Landstorm op Zaterdag 30 Juni a.s. op het sportterrein aan den Koudekerkschen weg te Vlissingen. De heer L. F. Duymaer van Twist, voorzitter der Nat. Landstormcammissie, schreef een voorwoord waarin hij het nut cn de noodzaak van dergelijke dagen aan toont. Aan den landdag gaat een officieele ontvangst ten stadhuize te 1.30 u. vooraf. Daarna volgt een défilé voor de autoritei ten en afmarsch naar het terrein, waar het woord zal worden gevoerd door de heeren G. L. van Woelderen, burgemees ter van Vlissingen, Luit.-Gen. L. F. Duy maer van Twist, Ds J. A. van Selms en J. W. Vienings. Verder: zang, gymna stiek, vaandelwedstrijd, enz. Het programma is versierd met een aantal foto's, o.a. van H. M. de Koningin, Prinses Juliana, de Ministers Golijn, Deckers en de Wilde enz. Opening nieuw stad huis. Met eenig feestbetoon is Maandag j.l. het kloeke nieuwe gemeentehuis van Sas van Gent officieel geopend. Na een diner in hotel „Rotterdam", waaraan, behalve B. en W. en de raads leden, Z. Exc. Jhr. Mr. J. W. Quarles van Ufford, commissaris der Koningin in Zeeland, de heeren J. van Rompu namens Gedep. Staten van Zeeland en G. Goos- sens. lid van de Prov. Staten van Zee land, de architect, de heer J. Hennink en vertegenwoordigers der aannemersfirma, Wed. J. v. d. Poel Zn., alsmede enkele andere genoodigden aanzaten, heeft de Commissaris der Koningin in de versier de groote raadszaal met een toespraak de openingsplechtigheid verricht, waarna de burgemeester, de heer L. W. G. Hoefna gels, in korte trekken de historie van het vroegere raadhuis schetste en een dank woord sprak. De hierna gehouden recep tie was druk bezocht. Tot besluit bracht het plaatselijk har moniegezelschap een serenade. Smokkelarij. Door de mare chaussee te Hulst is aangehouden en ter beschikking van de Justitie te Middel burg gesteld, zekere P. J. S., 32 jaar, vrachtrijder te Axel, in verband met de dezer dagen plaats gehad hebbende smok kelarij van suiker, bloem en Belgische margarine. De man is na verhoor weder om in vrijheid gesteld. werk. De spreker of sprekers (het geluid was nogal verschillend) waren vrij duide lijk te verstaan. Hansweert. Het motorschip „Hecopile", kap. v. Maaren, is bij het invaren van de sluis tegen de sluisdeur gevaren, waar door de deur ernstig beschadigd werd, en het schip lekkage bekwam. Daar dit ech ter boven water was, kon het schip na borgstelling de reis naar Antwerpen voortzetten. Het sleepschip Josephine is alhier door den deurwaarder uit Goes aan de ketting gelegd. Wolphaartsdijk. Dinsdagavond had (wegens verlof van den burgemeester, door het lid van de plaatselijke commissie dhr M. Kloosterman) de uitreiking van prijzen plaats behaald op den schietwed strijd van de afd. van den Bijz. Vrijw. Landstorm. Door de burgemeester, voorzitter van de plaatselijke afd., werd een wisselbeker beschikbaar gesteld, die na 2 maal door denzelfden schutter met het hoogste aan tal punten te zijn gewonnen zijn eigendom wordt. Ie pr. benevens wisselbeker A Hoebeke 49 p.; 2e pr. M. v. d. Kreeke 48 p.; 3e pr. J. Zeegers 48 p.; 4e pr. P. v. Hekke 48 p.; 5e pr. J. Snoodijk 48 p.; 6e pr. J. Bliek 47 p.; 7e pr. A. Kallemein 47 p.; 8e pr. J. v. d. Linde 47 p.; 9e pr. A. Kraak 47 p.; 10e pr. Th. v. Gemert 47 p.; lie pr. J. v. Strien 47 p.; 12e pr. P. de Regt 47 p.; 13e pr. G. v. Strien 46 p.; 14e pr. J. Kloosterman 46 p.; 15e pr. A. v. Boven 46 p.; 16e pr. A. v. Keulen 46 p.; 17e pr. F. Ossewaarde 45 p.; 18e pr. F. Katte 45 p.; 19e pr. G Wagenaar 44 p; 20e pr. G. Remijnse 43 p.; 21e pr. A. Arebout 43 p.; 22e pr. P. den Herder 42 p.; 23e pr. S. de Witte 42 p.; 24e pr. J. Boone 41 p.; 25e pr. D. Boone 41 p.; 26e pr. H. v. d. Linde 39 p; 27e pr. de burgemeester 35 p.; 28e pr. M. Geene 34 p.; 29e pr. D. Huiscm 33 p.; 30e pr. J. de Jager 28 p.; 31e pr. J. v. d. Voorde 23 p.; 32e pr. G. Steenbakker 3 p. De voorzitter sprak aan het adres van de milde gevers en geefsters, zoomede aan den burgemeester voor het schenken van den prachtigen wisselbeker een woord van dank. Vervolgens werd besproken de Landdag van de B.V.L. op a.s. Zaterdag te Vlissin gen. Reeds gaven een 18-tal aanwezigen zich op dezen landdag te bezoeken, welk getal ongetwijfeld nog grooter zal worden. De Spaansche schatgraver heeft ge tracht ook in deze gemeente zijn slag te slaan door aan een ingezetene een schrij ven te richten. De geadresseerde was zoo slim niet op het schrijven in te gaan, doch dit te depiomeeren bij de politie. Veere. Maandagavond vergaderde de afd. Vrederust. Bij; het ontbreken van een voorzitter, door het vertrek van dhr H. Dronkers, opent de waarnemend voorz., dhr W. de Wolf de vergadering. De af tredende bestuursleden werden herkozen. Als voorzitter werd nu gekozen dhr D. Huinink. Deze nam zijn benoeming aan en leidde de vergadering verder. De penningm. deed verslag van zijn ge houden beheer. Als afgevaardigden naar de alg. vergadering werden gekozen de heeren D. Huinink, H. Luyk en P. Si- monse. Besloten werd in het najaar eens een spreker te doen optreden. N.- en St. Joosland. Maandag verga derde de Raad, onder voorzitterschap van Weth. de Goffau, wnd. Burgemeester. Allereerst kwam aan de orde het aan gehouden voorstel van B. en W. om de jaarwedde van den gemeentewerker met f100 te verlagen, waarover de stemmen hebben gestaakt. Nadat een lid van het Hoofdbestuur van den Centralen Ned. Bond van Personeel in Overheidsdienst bezwaren had ingebracht tegen deze ver laging, werd het voorstel aangenomen met 4 tegen 3 stemmen. Tegen stemden Polderdijk, de Kater en Klompe. Aan den heer Schwartzenberg, den vorigen burgemeester, werd eervol ontslag verleend als bezoldigd ambtenaar van den Burgerlijken Stand. Op het verzoek der gemeente Middel Geheime zender. Gister avond was naar het schijnt in de buurt van Rilland-Bath dit meenden we al thans uit het gesprokene te moeten op maken een geheime zender aan het door E. J. WORBOISE. 95) o— „D'at doe ik inderdaad. Hier ben ik niet langer noodig. Mama is meer dan voldoende, om William te verplegen. Mor gen mag hij immers het bed weer verla ten. Neen, ik moet gaan." „Je hebt je toch niet in het hoofd ge haald, dat je ons thans niet langer wel kom bent, hoop ik? Ik kan je verzeke ren, dat mijn vrouw en ik zich beiden gelukkig zullen achten, als je nog tot na Kerstmis hier zou blijven, indien je daar toe zoudt kunnen besluiten. William en Violet zullen zeker wel tot zoolang blijven, cenk ik en anders zou het een heele te leurstelling voor ons zijn." „U is beiden zoo goed, meneer Collier, ik zal stellig nooit uw vriendelijkheid vergeten. En als ik dan alleen maar met mezelf te rekenen had, zou ik met beide handen uw vriendelijke uitnoodiging aanpakken. Maar het kan niet zijn. De arme Anne heeft me zoo noodig. En nu ik om William niet langer hier hoef te xijn, mag ik toch niet langer mijn vader ongehoorzaam zijn. Als hij terugkeert, behoort hij me bij mijn zusters op de Grange te vinden." „Het zal zachtjes aan wel etenstijd zijn", merkte de heer Collier even later op. „Daat gaat de gong all Kom, laat ons binnen gaan, doch eerst wilde ik u nog een gunst vragen." „Wat is het? Ik ben zeker, dat ze u is toegestaan." „Ik wilde u vragen, vanavond, na de thee, nogmaals hier te komen, er zal dan iemand zijn om u te spreken." „Iemand?" „Iemand, jal Kunt u in het geheel niet vermoeden wie? Ik ben het niet, kan ik u wel zeggen, en ook Mathilde, mijn vrouw, is het niet." Giste D'aisy, wie die „iemand" zijn kon? Zoo neen, dan toonde ze zich voor het overige al heel weinig nieuwsgierig, want zonder meer nam ze den arm van haar gastheer, om haar aan tafel te ge leiden, en in het duister kon hij haar ge laat niet zien. Doch toen men al aan de soep was, vestigde mevrouw Warneford ieders aandacht op haar dochter, door op te merken „Daisy, wat een kleur heb je. Je ziet er weer even blozend uit, als vroe ger, mijn kind." Dé heer Collier kon niet nalaten te glimlachen, terwijl hij het meisje even burg om de verordening op het keurloon van vee en vleesch zoodanig te wijzigen, dat voor een afgekeurd stuk vee de helft van het betaalde keurloon wordt terug betaald, werd afwijzend beschikt, omdat de Raad het billijk vindt geen keurloon te heffen. Het van Ged. Staten ontvangen concept jaarwedderegeling voor Burgemeesters, Secretarissen, Ontvangers en Wethouders zal aan de leden ter inzage worden rond gezonden. Met de regeling door dat Col lege voorgesteld voor de jaarwedden van de ambtenaren van den Burg. Stand gaat de Raad accoord. Besloten werd evenals vorige jaren weder een bedrag uit de ge meentekas beschikbaar te stellen van f 2.10 per werklooze voor extra steun voor 25 personen. Het bedrag der vergoeding volgens art. 101 der wet op het L.O. voor de Bijz. school in deze. gemeente over 1932 werd vastgesteld op f776.46. Bij de rondvraag kwamen nog verschil lende onderwerpen ter sprake. Terwijl men hieraan bezig was kwam de nieuw benoemde Burgemeester een bezoek bren gen, welke een hartelijke ontvangst werd bereid. Een aangename kennismaking volgde. Besloten werd op verzoek van den heer de Kater een circulaire te zenden aan de landbouwers met verzoek om zooveel mogelijk werkloozen uit deze gemeente te werk te stellen. Souburg. A.s. Vrijdag vergadert de Ge meenteraad. Punten van behandeling zijn o.a.: Bouwverordening; Wijziging begrooting 1933; Beroepschrift A. Bos- schaert bouwvergunning; Begrooting '34; Gebruik schoollokaal. Arnemuiden. Dinsdagavond hield de afd. Arnemuiden van de vereen, tot Ghr. Verzorging van Krankzinnigen in Zee land haar jaarvergadering onder presi dium van haar voorz. dhr J. J. G. v. d. Graaff. De penningm. bracht zijn verslag uit, waaruit bleek dat was ontvangen f 13.48, uitgegeven f 15.84, alzoo een kastekort van f 2.36. Ontvangen aan contributie f 34.20, hetwelk verzonden is aan den penningmeester der vereen. Door afwezigheid van den secretaris waren er geen notulen en kon ook geen bestuursverkiezing plaats hebben. Afgevaardigd werden naar de jaarver gadering op „Vrederust" op 2 Juli de heeren Ds H. Scholing en J. Krijger, se cundus dhr S. Wisse. Besloten werd in den winter wederom een spreker te laten optreden naar toer beurt, ditmaal een Geref. predikant. Serooskerke (W.). Dinsdagmiddag werd een voltallige raadsvergadering gehouden. Onder de ingekomen stukken is o.a. een schrijven van Gedeputeerde Staten, dat dit college zijn beslissing heeft verdaagd inzake het Raadsbesluit tot ver- gunningverleening voor het plaatsen van een weegbrug. Hetzelfde college heeft goedgekeurd het Raadsbesluit tot verlee ning van subsidie aan de IJsvereeniging. Voorts heeft het zijn beslissing op het Raadsbesluit van 4 Juni 1.1. tot verkoop van grond aan de IJsvereeniging ven daagd, omdat het bepaalde sub 4 van dat besluit het verbod om des Zondags schaats te rijden hun te ver gaat. Zij verzoeken B. en W. te willen bevorderen, dat deze voorwaarde wordt ingetrokken. Ingezonden Mededeeling. schalks in de oogen zag, hetgeen haar blos slechts deed stijgen. En zeker is, dat ze nadien er geen flauw begrip meer van had, wat er op het menu stond. Het heer lijke eten was ten eenenmale niet meer aan haar besteed. Na tafel zocht ieder spoedig zijn eigen weg. Daisy ging naar de ziekenkamer om William gezelschap te houden waar schijnlijk zijn laatsten avond boven, als alles goed ging. William had gaarne met zijn zubter eens wat gepraat over de toe komst; over de voortdurende gram van zijn vader, welke hem zwaar op het hart woog; en dan was er nog iets, waar hij, zoo de gelegenheid er toe leidde, wel eens graag met Daisy vertrouwelijk over had gepraat; ze was echter in een weinig spraakzame bui en nadat ze zijn vragen beantwoord had, verviel ze in een lang durig stilzwijgen en scheen zoo verdiept in haar bezigheid van het omzoomen van een stel nieuwe zakdoeken van haar broer alsof ze er haar dagelijksch brood mee verdienen moest. „Er is vanavond werkelijk niet veel met je aan te vangen, Daisy," zeide William ten laatste, nadat hij haar geruimen tijd zwijgend had gadegeslagen. „Wat is er met jou gebeurd, kind? Je bent zoo stom als een visch en zoo verstrooid als een professor." B. en W. stellen voor deze voorwaarde te schrappen, nu in de statuten dier ver- eeniging een artikel is opgenomen, waar in het rijden op Zondagen is verboden, welk artikel bovendien voor verandering niet vatbaar is. Bij eventueele vervreem ding van den grond is daarenboven nog de toestemming van den gemeenteraad noodig. Dhr Hoegen zegt, dat hij de zienswijze van Ged. Staten niet kan begrijpen. Naar zijn meening wordt, indien sub 4 van dit besluit wordt ingetrokken het optreden van den Raad tegen overtreding van het rijden op Zondag krachteloos gemaakt Weliswaar heeft de Raad de bevoegdheid een dergelijke bepaling op te nemen in de Politieverordening, doch dan zijn wij toch nog altijd afhankelijk van de recht spraak. Door de schrapping geeft de Raad het heft uit handen en door bestendiging van sub 4 zal de IJsvereeniging zich wel tweemaal bedenken voor aleer tot over treding wordt overgegaan. Hij stelt voor Ged. Staten te verzoeken de redenen aan te willen wijzen, waarom het Col lege intrekking voor staat. Met alg. stemmen wordt dit voorstel aangenomen. Voorstel van B. en W. tot het aanvaar den van de concept-regelingen betreffende de jaarwedden van de Burgemeesters, Secretarissen, Wethouders, Ontvangers en ambtenaren van den Burgerlijken Stand. Bij dit voorstel wordt door den voorzitter een schrijven voorgelezen van het Ge meentebestuur van Philippine, waarin het verzoekt adhaesie te willen betuigen om te trachten de jaarwedden van de ambtenaren der kleine gemeenten niet zulk een aanmerkelijke verlaging te doen ondergaan als in het concept wordt voor gesteld. Dit schrijven wordt voor kennisgeving j en het voorstel van B. en W. z.h.st. aan genomen. De begrooting van 1933 en '34 wordt gewijzigd. Bij de rondvraag vestigt de heer P. Melis Wz. de aandacht van B. en W. op overhangend houtgewas aan den Vrouwe- poldersche straatweg en de heer Hoegen op belemmerend houtgewas bij den in zet van den Oostkappelschen straatweg en den weg naar de Oranjezon. De voorz. zegt voorziening toe. Zaamslag. Dg raad dezer gemeente ver gaderde Maandagmiddag voltallig. Medegedeeld werd dat het hoofd der school op het dorp bij schrijven van 9 Mei heeft medegedeeld, dat alle kinderen der opgeheven openbare lagere school te Othene zijn school bezoeken en daardoor het aantal leerlingen is gestegen tot 82, waardoor hij; dagelijks 56 leerlingen moet onderwijzen, verdeeld over vier leerjaren, wat z.i. onmogelijk is om met vrucht on derwijs te kunnen geven. Hij verzocht daarom toepassing van art. 56 tweede lid der L. O.-wet 1920 te willen bewerk stelligen. B. en W. waren van dezelfde meening als het hoofd der school en hebben dien overeenkomstig aan den Minister van On derwijs verzocht. Door den betrokken Mi nister is daarop gunstig beschikt onder bepaalde voorwaarden. Het kwam B. en W. en den inspecteur van het onderwijs gewenscht voor onmiddellijk door het be noemen van een tijdelijke kracht hierin te voorzien. Als zoodanig is door hen tegen Daisy lachte en antwoordde, dat ze zich van niets bewust was en daarom sprak ze maar over haar plan, om naar huis te gaan, haar best doende, het zoo aan lokkelijk mogelijk voor te stellen. Tot haar verlichting werd kort daarop aangekon digd, dat de thee klaar was, en ze was in 't geheel niet verbaasd, beneden in de zitkamer den heer Edgar Collier aan te treffen. Ze zat er over na te denken, hoe moei lijk het was, om ongemerkt naar de stu deerkamer te verdwijnen, toen mevr. Collier haar ongezocht een handje hielp. Sedert voor William alle gevaar geweken was, had de gastvrouw er al spoedig een gewoonte van gemaakt, na de thee de piano te openen en met Violet wat te mu- siceeren. En dezen avond had ze een bij- zonderen wensch voor een duet van Men delssohn, die zich in de muzdekkast niet zoo gemakkelijik liet opsporen; en terzelf- dertijd kwam de meid binnen, om den haard wat op te stoken, een geraasmaken de bezigheid, waarvan Daisy dankbaar gebruik maakte, het vertrek uit te snap pen, naar haar kamertje boven, om daar voor den spiegel nog even critisch te on derzoeken, of ze er wel naar behooren uitzag, 'Om „iemand" te ontmoeten, waar na ze even stil weer de trap afsloop en met een bedremmeld gevoel de studeerka 1 Juli a.s. benoemd dhr G. P. v. d. Ameele, wachtgelder te Hoek. Verschillende ingekomen stukken wor den voor kennisgeving aangenomen. Naar aanleiding van een schrijven van den Minister van Sociale Zaken, houden de bericht dat hij geen vrijheid kan vin den om ontheffing te verleenen met be trekking tot de verdiensten van de vrouw van een gesteunde met kinderen, spreken dhrn Maas en Buijze hun leedwezen uit over de houding van den Minister. Bij de behandeling van het schrijven van Gedep. Staten inzake herziening der jaarwedden van burgemeesters enz. be treurt dhr Koopman het dat men met zulk een voorstel komt, dat voor deze ge meente haast duurder zal zijn dat de thans geldende regeling. Hij zou den toestand willen laten zoo als die nu is. Dhr Haak wil gaarne meewerken aan salarisverlaging tot een zeker peil en vindt de verandering voor Zaamslag niet noemenswaard. Dhrn Buijze en Bakker spreken in ge lijken geest. Er wordt op gewezen dat Zaamslag valt in de 6e klasse en alzoo het aan- vangsalaris zal zijn voor burgemeester en secretaris f2400 met 5 tweejaarlijk- sche verhoogingen van f 200. Tenslotte stelt dhr Haak voor om de aanvangsjaarwedde te laten zooals die is, maar inplaats van verhoogingen van f 200, maar f 100 toe te kennen en kinder toeslag te laten vervallen. Met de stemmen der beide wethouders tegen besluit men overeenkomstig het voorstel van dhr Haak te adviseeren. De Minister van Sociale Zaken heeft bericht dat hij heeft besloten met het op nemen van werkloozen in het bedrijfsle ven een proef te nemen in een drietal ge meenten en dat hij het wenschelijk acht in deze gemeente het stelsel, althans voor- loopig, niet toe te passen, een en ander in verband met gevraagde subsidie voor dorschen met. den vlegel. Tot leden van het Burg. Armbestuur worden herkozen dhrn J. Verpoorte en W. M. Ferdinandusse. Aait dhr G. A. Wisse wordt op zijn ver zoek eervol ontslag verleend als ambte naar van den Burg. Stand belast met de voltrekking van huwelijken. Overeenkomstig artikel 183 bevelen B. en W. voor deze functie alphabetisch aan: dhrn A. de Koeyer Fz. en J. Stolk Lz. Na 4 stemmingen wordt buiten de aan beveling om gekozen na loting weth. A. de Feijter, die hiervoor bedankt. Na nog 2 vrije stemmingen wordt gekozen dhr Jan Scheele Wz. Van J. J. Willemsen, Poonhaven, is een verzoek ingekomen om een vergoeding van f 30 te mogen ontvangen voor zijn schoolgaand kind. De bijlage van dit adres vermeld een afstand van de woning tot de school voor G.V.O. van 5035 M. De van gemeentewege gedane opmeting wijst echter een afstand aan van 4982 M. Op voorstel van B. en W. wordt op het verzoek afwijzend beschikt. Aan verschillende ouders van school gaande kinderen te Othene die de open bare school op het dorp bezoeken, wordt een tegemoetkoming toegekend. Dhr Wisse zou gaarne zien dat de kin deren de school in eigen gemeente zullen kunnen blijven bezoeken en stelt voor de gevraagde tegemoetkoming te verleenen en anders het bedrag dat men bij een te treffen regeling aan de gemeente Neuzen moet betalen. Verschillende leden spre ken zich in gelijken geest uit. Het voorstel van dhr Wisse wordt naar mer binnentrad. Niemand zal verbaasd zijh, dat de „iemand" haar daar al tegemoet trad in den persoon van den heer Edgar Collier. „Ik dank u, mij dit onderhoud te wil len toestaan," begon Edgar wat stijf, toen beiden gezeten waren. „Ik hoor van mijn broeder, dat ge van plan zijt, ons Dinsdag vaarwel te zeggen." „Ja. Ik geloof, dat mijn plicht me thans thuis roept." „En mijns inziens hebt gelijk en ik heb respect voor uw besluit. Maar Daisy hij liet plotseling het vormelijke u va ren ik kan je zoo niet laten gaan zon der te weten, of er ooit hoop voor me zal zijn, je weer terug te brengen. Diep in mijn hart durfde ik de verwachting koes teren, dat je me niet terug zou stooten, als ik je dit zou vragen. Was ik te vermetel? Zou het mogelijk zijn, dat er eens een dag kon aanbreken, dat je je thuis vaar wel zegde om mijn vrouw te worden?" „Ja, die mogelijkheid is er," klonk het zacht en schroomvallig en toch o zoo innig. Edgar voelde zich dan ook meer dan bevredigd, tot Daisy, tamelijk droevig voortging: „en toch het valt me hard om het te zeggen en toch vrees ik, dat je je geen illusies moet maken, om dat(Wordt vervolgd.)

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1934 | | pagina 2