Verkade brengt 't voordeel aan UW kant! VERKADE's BESCHUIT Uit de Provincie Heel vaak is een prijsvermindering tegelijk een kwaliteits-verminde- ring bij VERKADE kunt U dat echter niet verwachten 1 In prijs verlaagd in kwaliteit ech ter even voortreffelijk als vroeger dat is 't principe, waarop Verkade's bedrijf is opgebouwdDat is tevens de oorzaak, waardoor héél Neder land den naam Verkade ziet als het symbool van het allerbeste! Zoo is het ook met beschuit I Ver gelijkt Verkade's beschuit, die nu slechts 9 cent per rol kost, met elk ander merk en oordeelt zelf I Viertallen merriën van één eigenaar: le pr. de Wilhelminapolder, 2e pr. J, Q, G. Lenshoek te Kloetinge, 3e pr, A. v. Hoo- tegem te Kruiningen, 4e pr. de Wilhel minapolder, 5e pr. D. A. Timmerman te Kattendijke, 6e pr. de Wilhelminapolder. Tweespannen merriën van één eige naar, aangespannen voor een Zuid-Beve- landschen boerenwagen. Uitslag la. Hen- drika en Orna van J. Q. C. Lenshoek, lb Liza en Mina van Luntershoek van Gebr. Verdonk, 2a Emma en Eva van J. Sinke te Kloetinge, 2b Betsy en Blondine de Naast van P. Scheele-de Putter. Hengsten. Klasse 6. Hengsten met 6 afstammelingen van 2 jaar en ouder, le pr. Certain van Lamswaarde, eig. Hengstenvereen. Zuid-Beveland, 2e pr. Castor, eig. J. Q. G. Lenshoek te Kloe tinge. Klasse 7. Hengsten met 6 afstammelin gen van 1 jaar of jonger, le pr. Certain van Lamswaarde, 2e pr. Manola's Karei, eig. Van 't Westeinde Vermue te Nieuw- dorp. Kampioenschap hengsten Kampioen: Manola's Karei, eig. Van 't Westeinde en Vermue, reserve-kampioen Mouton de Bruges, eig. Gebr. Verdonk te Nieuwdorp. Klasse 9b. Merrieën van 4 jaar en ouder met veulen, le pr. Castorine eig. Jan Boone te Kruiningen, 2e pr. Jans eig. Frederikapolder, 3e pr. Gerda eig. J. Sin ke te Kloetinge, 4e pr. Alida eig. J. Sinke, 5e pr. Cora eig. A. v. Strien te Wolfaarts- dijk, 6e pr. Mimi eig. idem, 7e pr. Mina eig. J. L. Goetheer, 8e pr Nelly eig. P. Scheele-de Putter. Merriën met drie afstammelingen: le pr. Erna de Successeur eig. A. J. Karelse te Kruiningen, 2e Gonda eig. de Frederi kapolder, 3e pr. Nelly eig. P. Scheele-de Putter, 4e pr. Caline eig. J. Sinke te Kloe tinge, 5e Espère eig. Jac. van 't Westein de, Nieuwdorp. Kampioenschap merriën. Kampioen Hendrika eig. J. Q. G. Lens hoek, reserve Florine eig. Gebr. Rouw te Goes. Hoefbeslag. Rubriek A le pr. J. C. v. Boven te Kruiningen, 2e pr. J. v. d. Berge te Nieuwdorp, 3e pr. A. L. v. d. Berge te Kattendijke, 4e pr. C. J. v. Boven te Rilland, 5e pr. J. J. v. Boven te Krui ningen, 6e pr. P. A. Butler te 's Heer Arendskerke. Hoefbeslag. Rubriek B. le pr. C. J. van Boven te Rilland, 2e pr. J. Zuid- weg te 's Gravenpolder, 3e pr. J. Koch te Heinkenszand, 4e pr. Joh. Buteijn te Wil- helminadorp. Vrouwelijk vee. Klasse 9. Melk koeien, drie of meermalen gekalfd, le prijken: Tamboer eig. A. W. Duvekot te Borsselen, Rozaline eig. A. J. Karelse te Kruiningen; 2e prijzen: Elza, eig. A. Nieuwenhuijse te Rilland-Bath, Lena eig. W. F. v. Gorsel te Rilland. 3e pr.: Mina eig. A. Nieuwenhuyse, 4e pr. Martha eig. D. A. Timmerman, Keizer, eig. P. H. A. Polderman, Krui ningen, Jans, eig. A. Nieuwenhuyse, 5e pr. Mina eig. A. Wagenaar te Kloetinge, W. P. nr 22, eig. Wilhelminapolder, 6e pr. Nora eig. A. W. Duvekot te Borsselen, Jans, eig. J. v. Damme te Wolfaartsdijk, 7e pr. Mina eig. C. Kaboord te Wolfaarts dijk, Mina eig. P. D. Lindenbergh te Wol faartsdijk, 8e pr. Corrie eig. J. v. Damme te Wolfaartsdijk, 9e pr. Ida eig. L. B. van Nieuwenhuijzen te Rilland. Kampioene melkkoe. Tamboer, eig. A. W. Duvekot te Borsselen, reserve kampioene Rozalia eig. A. J. Karelse te Kruiningen. Klasse 14, beste inzending van één eigenaar: le pr. A. Nieuwenhuijze te Ril land, 2e pr. J. v. Damme te Wolfaarts dijk, 3e pr. D. A. Timmerman te Katten dijke, 4e pr. onbekend, 5e pr. eig. Q. Trim- pe Goes. Geitenboter en kaas. Versche geitenboter le pr. P. Joziasse te Gapinge, 2e pr. J. Bosschaart O. en W. Souburg, 3e pr. S. Berrevoets te Zierikzee, 4e pr. Joh. Pannekoek te Noordgouwe. Versche geitenkaas, le pr. J. M. in den Bosch te Zierikzee, 2e pr. S. Berrevoets te Zierikzee. Zoetemelkskalveren, lepr. A. Daane, Kapelle, 2e pr. Jac. Blok Jacz. te Rilland. Vaarzen met 4 breede tanden, le pr. eig. 2e pr. Gebr. Zuidweg te Krab- bendijke, 3e pr. Gebr. Bruynzeel te Schio- re, 4e pr. A. de Waard te Ierseke. Schotten met 4 en meer breede tan den: le pr. Gebr. Bruynzeel te Schore, 2e pr. L. Willems Zn., 3e pr. Gebr. Bruyn zeel, 4e pr. L. Willems Zn., 5e pr. te 6e pr. Gebr. Bruynzeel, 7e pr. Jac. Blok Jacz., te Rilland. Pinkossen zonder breede tanden: le pr. Gebr. Zuidweg te Krabbendijke. Ossen met 2 breede tanden: le pr. Gebr. Bruynzeel te Schore, 2e pr. F. Tramper te Ierseke. Ossen met 4 en meer breede tanden: le pr. L. Willems Zn. te Kloetinge, 2e fa. C. Blokpoel Zn te Goes. Afgewisselde koeien, le pr. A. Baars te Goes, 2e fa. C. Blokpoel en Zn. te Goes, 3e pr. Gebr. Bruynzeel te Schore, 4e pr. F. Tramper te Ierseke. Kampioenen, le pr. L. Willems Zn., 2e pr. Gebr. Bruynzeel, 3e pr. L. Willems en Zn. Afd. dikbillen. le pr. W. G. van Nieuwenhuyzen te Waarde, 2e pr. A. v. Hootegem te Kruiningen. Deensche varkens Zeugen, ouder dan 9 maanden, drachtig, le pr. W. F. v. Gorsel te Ril land, 2e pr. A. J. de Jager te Nieuwdorp, 3e pr. W. F. v. Gorsel, 4e pr. J. Q. C. Pe- man Kakebeeke te Krabbendijke, 5e pr. J. M. Klompe te Wolfaartsdijk, 6e pr. C. Mol te Waarde. Zeugen met b i g g e n. le pr. A. C. Geluk te St, Annaland, 2e pr. C. J. de Kam te Wissenkerke, 3e pr, C. J. J. Kooyman te St. Annaland, 4e C, Hage te St. Maartensdijk, 5e pr. A. C. Geluk. B e e r e n, ouder dan 10 maanden (an dere rassen) le pr. A. de Kunder te Schore. Beeren jonger dan 10 maanden, le pr. A. de Kunder. Varkens tot 150 K.G. le pr. Gebr. Zuidweg te Krabbendijke, 2e pr. C. J. Krijger te Krabbendijke, 3e pr. idem, 4e pr. S. A. de Visser te Hansweert. Varkens boven 150 K.G. le, 2e en 3e pr. C. J. Krijger te Krabbendijke, 4e pr. Gebr. Zuidweg te Krabbendijke. Geiten. M e 1 k g e i t e n, vóór '32 geboren, le pr. Juliana eig. M. Hamers te Zuidzande, 2e pr. Marie eig. A. Slager Mz. te Haam stede, 3e pr. Boerinne III eig. J. Moens te N. en St. Joosland, 4e pr. Saartje eig. J. Beenakker te Biezelinge, 5e pr. Geertje eig. J. Poppe Az., te N. en St. Joosland, 6e pr. Mina eig. J. Verpoorte te Axel, 7e pr. Marie, eig. A. Bakker te Kamperland, 8e pr. te 9e pr. Mina eig. C. v. d. Broeke te Groede, 10e pr. Cornelia eig. Joh. de Boer te Nieuwdorp, 11e pr. Betje eig. A. Versluys te Gapinge, 12e pr. Mina eig. H. Bassie te Souburg. Melkgeiten, geboren in 1932. le pr. Liza II eig. C. J. Butler te Biezelinge, 2e pr. Bertha eig. Jan Moens te N. en St. Joosland, 3e pr. Dora eig. J. Verpoorte te Axel, 4e pr. Willy, eig. J. Poppe Az. te N. en St. Joosland, 5e pr. Anna eig. L. Bios te Ellemeet, 6e pr. Lientje eig. A. v. d. Vliet te Wolfaartsdijk. Melkgeiten, geboren in 1933, le pr. Kaatje, eig. H. Ringelberg te Scharen- dijke, 2e pr. Flora, eig. W. Flipse te Scho re, 3e pr. Lena eig. A. Slager Mz., te Haamstede, 4e pr. Betje II eig. M. Wal- baut te Borsselen, 5e pr. Laura XIX, eig. J. M. in den Bosch te Zierikzee. 6e pr. Laura XVII eig. A. Slager Mz. te Haamstede, 7e pr. Dora II eig. A. I. de Visser te Oostburg. Volbloed lammeren, lepr. Cor nelia II eig. H. Bassie, Souburg, 2e pr. Roosje, eig. G. de Jonge, Zaamslag, 3e pr. Liza IV, eig. J. A. Rottier te Biezelinge, 4e pr. Cob a, eig. A. Hovijn te Koudekerke, 5e pr. Anjia, eig. C. v. d. Broeke te Groe de, 6e pr. Christina eig. P. v. d. Bosse.te Gapinge, 7e pr. Jannetje eig. J. Poppe Az., Nieuwland, 8e pr. Betsy, eig. W. Boeye te Groede, 9e pr. Theuntje eig. J. M. in den Bosch te Zierikzee, 10 pr. Bet sy eig. A. Wilhelm te Zaamslag, 11e pr. Dina eig. J. van Sorgen te 0. en W. Sou burg. Melkgeiten met 6 of meer breede tanden, le pr. Koosje, eig. J. de Feyter te Axel, 2e pr. Lenie eig. G. M. Poppe te Veere, 3e pr. Bertha eig. C. A. Verschel ling te Axel, 4e pr. Betsy eig. F. de Koek te Oostburg, 5e pr. Lena, eig. J. M. in den Bosch, 6e pr. Mieke eig. W. J. Arens te Ossenisse, 7e pr. Vera eig. G. M. Poppe te Veere. Melkgeiten met 4 breede tanden, le pr. Betje, eig. W. Wattel te St.-Laurens; 2e pr. Nelly, eig. J. M. in den Bosch; 3e pr. Marie, eig. C. v. d. Broeke te Groede; 4e pr. Nelly, eig. C. Jobse te Biggekerke; 5e pr. Bertha, eig. A. M. Barentsen te Kamperland; 6e pr. Emma, eig. H. Melis te Zoutelande. Melkgeiten met 2 of minder breede tanden: le pr. Aafje eig. J. J. Traas te Baarland, 2e pr. Mina eig. D. de Feijter te Axel, 3e pr. Maatje eig. J. Bosschaart te Souburg, 4e pr. Nelly eig. Joh. Panne- koek te Zierikzee, 5e pr. Nelly eig. Joh. de Looze te Kamperland, 6e pr. Bertha eig. W. J. Faro te Oostburg. Lammeren: le pr. Joh. v. d. Ende te Borsselen, 2e pr. Bertha eig. P. Diele- man te Axel, 3e pr. Saartje eig. Gebr. Bil te Zierikzee, 4e pr. Koos, eig. M. Nieu- wenhuize te Biezelinge, 5e pr. Sientje eig. P. C. Mangold te Axel. Stamboekgeiten met erkende melklijsten: le pr. Mina eig. J. Verpoorte te Axel, 2e pr. Marie eig. A. Slager te Haamstede, 3e pr. H. Bassie te Souburg. Kampioene en reserve-kam pioene melkgeit: le Liza II eig. C. J. Butler te Biezelinge, 2e Juliana eig. M. Hamers te Zuidzande. Melkgeiten met afstammelin gen: le pr. J. Verpoorte te Axel, 2e J. Poppe Az. te N.- en St.-Joosland. Groepen, ingezonden door plaatse lijke geitenfokvereenigingen: le pr. Ver- eeniging „Ter verbetering" te Axel, 2e pr. Vereen. „N. en St. Joosland", 3e pr. „Stre ven naar Verbetering", Biezelinge. Hoenders: Witte Leghorns en an dere kleuren le en 2e H. A. Hanken, Wil- helminadorp, le en 2e M. Goeman te Ier seke, 2e H. J. Prevo te Kruiningen, 3e M. Steyn te Hoedekenskerke, 4e C. Bur ger te Wilhelminadorp. Rhode Island Reds: 2e pr. Hugo Bol te Ierseke; Wyandottes 2e pr. J. W. Gunning te Yerseke, Welsummers 2e pr. A. J. P. Kakebeeke te Krabbendijke, Hol- landsche zilverlakens 2e pr. H. A. Hanken te Wilhelminadorp. Krielhoenders: le, 2e en 3e prijs A. Nolet te Yerseke. Reebonte en Zwarte Indische loopeen den: le pr. A. J. P. Kakebeeke te Krab bendijke, 2e pr. J. Q. C. Lenshoek te Kloe tinge. Emdener ganzen: le pr. J. Q. C. Lens hoek, Toulouzer ganzen le pr. A. J. P. Kakebeeke. K o n ij n e n Vlaamsche reuzen ram men le, 2e en 4e pr. Jan Goud te 's-Heer Arendskerke, 2e pr. G. Remijnse te Wol faartsdijk, 3e pr. Joh. Rooze Jz. te Lewe- dorp, 5e pr. M. Dijl te Waardp, 6e pr. M. Kopmels te Wolfaartsdijk. Vlaamsche reuzen (voedsters) 3e en 5e pr. Jan Goud, 6e pr. W. Philipse, Schore. Hollandsche konijnen (rammen): le Jan Rooze, Lewedorp en 2e Joh. Rouze, idorn, Lotharingers (rammen): le Jan Rooze, 2e pr. Jan Goud. Lotharingers (voedsters): le en 2e pr. Jan Goud. Angora's: le en 2e pr. W. J. Bierens te Schore. Papillons (rammen): le pr. Jan Rooze te Lewedorp. Black and Tan (rammen): le pr. M. Landman te Biezelinge, 2e pr. Jan Goud. Black and Tan (voedsters): le pr. M. Landman. C a s t o r r e x le pr. J. P. Kakebeeke en 2e pr. W. W. Kakebeeke, beiden Krab bendijke. Blauw zilver (rammen)le pr. Jan Goud. Idem (voedsters): le en 2e pr. idem. Bleu en Tan: le pr. Jan Goud. Boerenwagens op luchtban den: le pr. Jac. v. d. Kommer, Dreischor, 2e A. Beuzenberg te Kapelle, 3e P. J. Kallewaard te Colijnsplaat. Idem van inzenders buiten Zeeland: le pr. J. J. Neutekom te Spijkenisse. Het bezoek. Het bezoek aan de tentoonstelling over trof de verwachtingen. Het weer hield zich goed en er heerschte onder de talrijke bezoekers een prettige stemming. Voor zoover wij konden nagaan, was men hoogst tevreden over het tentoongestelde. De expositie mocht er dan ook kwalita tief en kwantitatief zijn, terwijl de rege ling van het geheel en de onderdeelen geheel in orde was. Ruim 7000 betalende bezoekers hebben de tentoonstelling bezocht. Geen wonder, dat het op het terrein en in het dorp druk was en de politie handen vol werk had, om het verkeer te regelen. Ook de standhouders waren zooals wij verna men zeer tevreden. Zooals gewoonlijk was er voor het rond leiden van de bekroonde dieren in den ring veel belangstelling, niet het minst voor de paarden. Vooral de vierspannen trokken de aan dacht en de clou was wel het twaalfspan van den Wilhelminapolder. Elk paard droeg voor de borst een of meer letters, waardoor het geheel: „Leve de kring C.Z.B." verkregen werd. Een aardig idee! Den geheelen dag werd voor muziek en zang op het terrein gezorgd, waartoe ver schillende zang- en muziekvereenigingen en een luidspreker-installatie meewerkten. In de avonduren verplaatste de drukte zich meer naar het dorp. In plaats van tot 6 uur, zooals was aangekondigd, bleef de tentoonstelling tot 8 uur geopend, s Avonds werd door verschillende mu ziekkorpsen op de Markt geconcerteerd, terwijl een vuurwerk, aangeboden door de burgerij van Kruiningen aan den kring Oostelijk Zuid-Beveland der Z.L.M. den dag besloot. De Z.L.M. kan inderdaad terugzien op een schitterend geslaagde kringtentoon stelling. Onzerzijds een woord van war men dank voor de gastvrijheid en de vlotte medewerking, ook nu weer van de zijde der Z.L.M. ondervonden. Vermelden wij nog, dat gisteren in een tent te Kruiningen een druk bezochte vergadering, gevolgd door een maaltijd, is gehouden ter herdenking van het 25-jarig bestaan der Prov. geitenorganisatie. Middelburg, Gisterenmiddag kwam een vrachtauto van de Goesche Korenmarkt de Loskade op rijden, toen een wielrijdster van de zijde van de stationsbrug afkwam. Zij zag de auto blijkbaar te laat en week in zenuwachtigheid links in plaats van echts en reed zoo tegen de auto op. Zij kwam te vallen. De auto stopte direct, maar het meisje bleek alleen wat ont vellingen bekomen te hebben. Op reis. Nu over een paar weken de vacantiekaarten weer verkrijgbaar zul len zijn, is het wel goed eens te melden, dat die ook geldig zijn op de D-treinen, waarin directe wagens van Amsterdam naar Vlissingen zijn geplaatst, in welke wagens men ook met een gewoon kaartje zonder D-trein-toeslag mag reizen. Vereenigi ng tot instand houding van oude gebouwen. In de jaarvergadering van bovengenoemde vereeniging bracht de secretaris, Dr W. S. Unger, het jaarverslag uit over 1933. In samenwerking met „Nehalennia" be kostigde de vereeniging de verankering van den bovengevel Korte Delft G 3. Hoe wel een restautatie van dezen fraaien trapgevel, waarvan althans het bovendeel nog tamelijk ongeschonden bewaard is, stellig aanbeveling zou verdienen, is in de gegeven omstandigheden hieraan niet te denken, daar de eigenaar niet bij mach te bleek hiertoe het noodige bij te dragen. Hetgeen nu is geschied, is een noodop lossing. Aan de eigenaars van een pakhuisje in de Simpelhuisstraat, die van den dienst der gemeentewerken aanzegging hadden ontvangen voorzieningen te treffen voor een gevaarlijken gevel, werd een bijdrage van f50 verleend als bewijs van belang stelling. De toestand der Vereeniging in het al gemeen vertoont het bekende beeld des tijds: langzame achteruitgang. Enkele nieuwe leden traden toe, doch het ver lies, vooral aan contributie was grooter. Ook het gemeentebestuur zag zich ver plicht, de subsidie der gemeente op te zeggen, al vernam het bestuur met vol doening, dat een memoriepost op de be grooting gehandhaafd bleef. Het verslag werd goedgekeurd, als ook de rekening met een goed slot van f 10.22. Ingezonden Mederieellng. #r*rj»va;p y wa: ,-r: -:r fR -- De aftredende bestuursleden, de heeren W. Berdenis van Berlekom, Mr M. W. G. van der Veur en Mr J. Moolenburgh wer den herkozen. Mededeeling is nog gedaan van het be sluit van het bestuur om met een laag rentetype deel te nemen in de obligatie- leening, bijeengebracht tot aankoop voor de vereeniging „Hendrick de Keijzer" van den bekenden gevel „de Gouden Sonne". Vlissingen. A.s. Vrijdag vergadert de Gemeenteraad. Aan de orde komt: Voorstel van B. en W. om: a. met de N.V. Ned. Ind. Gas Maat schappij te Rotterdam te stichten een naamlooze vennootschap, onder den naam van N.V. Zeeuwsche Gasmaatschappij en in die N.V. deel te nemen; b. een geldleening aan te gaan met de N.V. Ned. Ind. Gas Maatschappij van ten hoogste f 400.000. c. zich te verbinden om met ingang van 1 Juli 1935 aan de op te richten N.V. Zeeuwsche Gasmaatschappij concessie te verleenen voor de gasvoorziening in Vlissingen; en d. tot den verkoop van den voor den bouw eener gasfabriek benoodigden grond aan den West-Souburgscheweg. O.- en W.-Souburg. De vereeniging Het Groene Kruis hield Dinsdag een alge- meene vergadering onder voorzitterschap van Dr C. E. Plugge. Aanwezig waren 20 leden. Tot afgevaardigde en plaatsvervangend afgevaardigde naar de op 28 Juni te hou den vergadering van de Prov. Zeeuwsche Vereen. Het Groene Kruis te Tholen wer den gekozen de heeren L. C. Janssen en J. Koppejan. De gehouden Emmabloemcollecte bracht dit jaar f93 netto op wat bevredigend kan worden genoemd. Daarna volgde bespreking omtrent aan schaffing nieuw verplegingsmateriaal, waarbij het Bestuur toezegde rekening te zullen houden met de gemaakte opmer kingen. Maatregelen zullen worden' overwogen om het in slordigen staat terugbrengen van uitgeleende verplegingsartikelen in het vervolg te voorkomen. Axel. In de Dinsdagmiddag gehouden Raadsvergadering waren afwezig dhrn I. de Feijter en L. P. Ortelee. Laatstgenoem de heeft bedankt als lid der steuncommis- sie en als lid van den Raad. Ingekomen is een schrijven van de win- keliersvereeniging E. M. M., waarbij me dedeeling wordt gedaan dat door genoem de vereeniging afstand gedaan wordt van alle rechten, voortvloeiende uit de bij raadsbesluit verleende concessie tot het exploiteeren van een warenmarkt op het marktplein, welke met ingang van 1 Juni 1934 officieel beeft opgehouden te foe- j staan, waarbij door B. en W. wordt me degedeeld, dat voor de ter graanmarkt aanwezige marktkooplieden evenals voor heen standplaats is aangewezen in de N oordstraat. Punt 3 der agenda, een interpellatie van eenige raadsleden inzake de verlaging van den werkloozensteun in de gemeente, ont lokte een geanimeerde bespreking. Eenige leden waren van oordeel, dat B. en W. bij het vaststellen der begrooting niet vol doende bezuinigingen hadden ingevoerd, terwijl andere leden van meening waren, dat het dreigende tekort op den gevoteer- den steun te wijten was aan de meerdere werkloosheid, en meenden het meerde be- noodigde te kunnen vinden door een her ziening der begrooting 1934. Dhr Hame link diende een motie in van die strek king, welke werd aangenomen met 7 tegen 2 stemmen. De beide wethouders wensch- ten buiten stemming te blijven. Dhr Oggel wees in zijn repliek er nog op, dat het dreigende tekort niet uitslui tend is ontstaan door de toegenomen werkloosheid, doch ook te wijten is aan maatregelen van hoogerhand en door de kortere uitkeeringsduur door de verschil lende vakbonden, waardoor de lasten steeds meer op de gemeenten worden af geschoven. TELEGRAFISCH WEERBERCHT. Verwachting tot den avond van 22 Juni: Meest matige tijdelijk wellicht toene mende Zuidelijke tot Z.-W. wind, betrok ken tot zwaar bewolkt, enkele regenbuien, weinig verandering in temperatuur. Stormwaarschuwingsdienst. Heden morgen 9 u. geseind aan de posten Delf zijlHoek van Holland: Attentiesein neer. Stand van hedenmiddag 3 u.: Stand van gistermiddag 3 u.: 755 Licht op voor fietsen: Vrijdag 9 u. 57 min.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1934 | | pagina 6