nr Het beste adres voor MANUFACTUREN is dat van L. E. RIVIERE, Groote Markt, Hoek Gravenstraat MIDDELBURG Gemengd Nieuws Rechtszaken Land- en Tuinbouw. Laatste Berichten. Telegrammen. Financieële Berichten. Marktberichten. Burgerlijke Stand Verkoopingen en Verpachtingen Ernstige aanrijding. Zon dagavond heeft te Scheveningen een ern stige aanrijding plaats gehad tusschen een personenauto, bestuurd door den 28- jarigen v. d. K. en een motorrijwiel, waar op twee personen, de 23-jarige G., en de 27-jarige de Gr. gezeten waren. Vioorzoover uit het politieonderzoek is komen vast te staan, is dit ongeluk te wij ten: le aan het onbesuisd rijden van den bestuurder van het motorrijwiel en ten 2e aan het geen voorrang verleenen aan het van rechts komende verkeer. De toestand van G. is ernstig. Vrouw verongelukt. Na afloop van de motorraces op Woudestein is te Rotterdam een ernstig ongeluk ge beurd, waarbij een 70-jarige vrouw om het leven is gekionien. Bij de Jonker Fransstraat stak plotse ling een oude vrouw den rijweg over, toen haar ongeveer de helft van de file pas ge passeerd was. Een motorrijder reed haar omver. De vrouw werd in bewusteloozen toestand naar het Ziekenhuis gebracht, waar zij gisteravond aan de gevolgen van een schedelbreuk is overleden. De onbewaakte over weg. Zondagmorgen is op een onbe- waakten spoorwegovergang te Apeldoorn, een auto, waarin zich vier personen be vonden, door een trein gegrepen. De 24-jarige P. werd op slag gedood. De bestuurder, de G., werd levensgevaar lijk gewond, terwijl de 19-jarige P., en de 16-jarige K. slechts geringe verwondin gen opliepen. Alle vier personen waren te Apeldoorn woonachtig. Gocaine-complot ont dekt. De politie te Amsterdam is er in geslaagd een wijdvertakt cocaïne-complot te ontdekken. Reeds werd een koopman uit Arnhem in arrest gesteld. Het on derzoek wordt te Arnhem voortgezet. Auto r iji d t een huis bin nen. Zaterdagmiddag is in de Jacomina- straat te Rotterdam een merkwaardig 'on geluk gebeurd. Een auto, die uit een ga rage gereden werd, reed aan den anderen kant van de straat tegen een huis op, waarvan de voorgevel zeer ernstig be schadigd werd. Ook het meubilair in de voorkamer staande, waar de auto als het ware was komen binnenrijden, werd beschadigd. Autobussen in beslag genomen op den afsluitdijk. Zaterdag zijn op den afsluitdijk eenige autobussen in beslag genomen, die zonder vergunning het verkeer onderhielden tus schen Friesland en Holland. Branden. Zondagmorgen is brand uitgebroken in de boerderij van den land bouwer v. O. bij Oss. Het vuur, dat op den hooizolder ontstond, greep zoo snel om zich heen, dat er geen redding meer mo gelijk was. De vrouw des huizes slaagde er nog in, het kleintje te redden. Daar alle omwonenden ter kerk waren, kon niemand hulp bieden. De boerderij' met stallen, landbouwwerktuigen, voorraden hooi ep stroo werd een prooi der vlam men. i n.\M Gistermiddag brak brand uit in de bosschen bij: de buitenplaats van den Graaf Marnix van St. Aldegonde aan den weg van Princenhage naar Rijs. 1 H.A. eikenhout is in vlammen opgegaan. Zondagochtend brak een heidebrand uit op het landgoed Wansborn van de Vereen. „Het Geldersche Landschap". In woners van Schaesbergen slaagden er on der leiding van den opzichter in, binnen een uur het vuur te stuiten. Juist op den rand van het bosch werd het vuur ge- bluscht. Twee hectaren heide brand den af. i Verdronken. Zondagavond is in het kortelings geopende natuurbad de Princeplassen onder Princenhage een droevig ongeluk gebeurd. Een 22-jarige D'uitsche dienstbode te Breda, hoewel niet goed kunnende zwemmen, begaf zich naar het diepe gedeelte van het bad. Toen zij op het daar liggende vlot wilde klimmen, schoot zij eronder met het gevolg, dat zij een kwartier later levenloos werd opge haald. Gistermiddag is een 9-jarige jongen te Zwolle, die uit de Willemsvaart een stokje wilde halen, te water geraakt en v rdronken. Gistermiddag is een 9-jarige jongen te Dordrecht in de Merwede verdronken. Hij waagde zich te ver. dreef af en ver dronk voor de oogen van zijn vriendjes, die evenmin als hij zwemmen konden. Terwijl men bezig was met dreggen is aan den overkant van de rivier een 12- jarig jongetje uit Papendrecht eveneens bij het zwemmen verdronken. Te Oisterwijk is bij het zwemmen verdronken de 17-jarige H. 1 Te Weide is bij het zwemmen ver dronken de 16-jarige de W. Kantongerecht te Middelburg. Dronkenschap op den openbaren weg: H. B. te Maastricht f 10 of 5 d. h.; J. L. te Vlissingen 2 maal f 10 of 2 maal 5 d. h. Idem bij eerste herhaling: H. N. S. te Middelburg 3 d. h. Vleesch, dat aan keuring is onderwor pen, doch niet van het voorgeschreven merk is voorzien, ter aflevering voorhan den hebben: J. R. te Rilland-Bath f 50 of 25 d. h. Op den openbaren weg een wapen bij zich hebben: P. A. W. te Heinkenszand f 10 of 5 d. h., met verbeurdverklaring van den in beslag genomen buks. Overtr. „Vuurwapenwet": F. de W., te Lokeren (B.) gedomicilieerd: f 15 of 5 d. h., met verbeurdverklaring van de in beslag genomen revolver; J. de W. te Borsselen: f 10 of 10 d. h., verbeurdver klaring en vernietiging van het in be slag genomen geweer; L. de V., te Bors selen: ontslag van rechtsvervolging. Bij het naderen van een beweegbare spoorwegbrug als schipper niet de noo- dige maatregelen nemen om de vaart van het schip te verminderen en de goede richting ervan te verzekeren: J. W. H. W., gedomicilieerd te Millingen f 25 of 10 d. h. Overtr. Bosch wet: P. Z. te Baarland f 15 of 5 d. h. Als schipper een Rijkskanaal bevarende niet voorzien zijn van voorgeschreven reglementen: E. V., te Niel (B.) 2 maal f 2 of 2 maal 2 d. h. Een Rijkskanaal bevarende als schip per niet den naam van den schipper aan de buitenzijde vermeld hebben: H. W. te Unkelbach (D.): f 5 of 5 d. h. Als schipper bij: het naderen van een brug van een Rijkskanaal met de vaart van het schip voldoende verminderen en zonder toestemming van een ambtenaar van den Waterstaat, ankeren binnen 50 M'. uit een brug en 100 M. uii de plaatsen waar zich kabels bevinden: A. de J. te Zwijndrecht 2 maal f 25 of 10 d. h. voor iedere boete. Te 0. en W. Souburg met waren langs de huizen venten, en een valschen naam opgeven: G. O. te Middelburg 2 maal f 2 of 2 maal 2 d. h. Te Middelburg zonder noodzaak zitten op den keermuur van het droogdok: P. M. te Goes f 0.50 of 1 d. h. In de gemeente Goes waren aan de hui zen te koop aanbieden zonder vergunning van B. en W.: Ma. Ga. H. huisvr. van P. J. K. te Middelburg f 2 of 2 d. h. Idem te Vlissingen: K. J. v. d. W. te Dordrecht f 1 of 1 d. h. Idem te Wolphaartsdijk: E. M. huisvr. G. v. d. V., verblijvende in een woon wagen: f 0.50 of 1 d. h. Idem te Ierseke: Ja. Ca. v. E. te Schore f 2 of 2 d. h. Idem te Westkapelle: J. F. te Vlissin gen: bevel tot teruggave aan zijn ouders. Te Vlissingen zonder vergunning van B. en W. uitvliegende duiven houden: Ha. Hu. S. huisvr. van W. F. de R. te Vlissin gen f 15 of 10 d. h. Failissement. D'oor de Recht bank te Middelburg is failliet verklaard: Maarten Boot, koopman en landbouwer te Zierikzee, Lange Nobelstraat. Rechter commissaris Mr J. H. F. Bloemers, rech ter. Curator: Mr W. Nieuwenhuyzen, ad vocaat en procureur te Zierikzee. Verduistering bijl Boe renleenbank. In hooger beroep stond voor het Gerechtshof te Arnhem te recht H. R., kassier van een boerenleen bank te Dalfsen, die door de rechtbank te Zutphen was veroordeeld tot een jaar en zes maanden gevangenisstraf, met af trek der preventieve hechtenis, wegens verduistering van gelden tot een totaal bedrag van f 86.000, gepleegd in zijn kwa liteit van kassier van een boerenleenbank. Een bestuurslid van de bank verklaarde als getuige, dat de verdachte eens per jaar werd gecontroleerd, waarbij echter de schuldbekentenissen niet werden nage zien. De verdachte erkende het ten laste ge legde, doch verklaarde, het geld gebruikt te hebben, om daarmede andere menschen aan een voorschot te helpen. De procureur-generaal eischte veroor deeling van den verdachte tot een gevan genisstraf van twee jaar met aftrek der voorloopige hechtenis. De verdediger drong aan op de uiterste clementie. De vroege aardappelen gaan snel wegt De vroege aardappelcampagne, aldus de Telegraaf, is thans in geheel Westfries land in vollen gang. De prijzen, hoewel laag, weten zich nog vrij goed te handha ven. Dit spruit wel in hoofdzaak voort uit de groote vraag, die in Duitschland naar het product bestaat, welke vraag den ge- heelen aanvoer die verscheiden dagen uit 15.000 balen bestaat opneemt. Jam mer is, dat juist op de vroege aardappelen zoo'n krappe contingenteering is toege past, waardoor thans verscheiden hande laren hun consenten al hebben verbruikt. Het komt daardoor reeds voor, dat aange boden partijen den voor Duitschland gel denden minimum-prijs niet 'kunnen halen en dan voor het buitenland worden over- geveild. Moeilijk is het, om die partijen ergens anders onder te brengen, daar uit voer naar Engeland en Zwitserland door de hooge tarieven vrijwel onmogelijk is. Buiten kijf is echter, dat alle vroege aard appelen spoedig verdwenen zullen zijn; door de droogte blijft de opbrengst bij an dere jaren ver ten achter. Dö kwaliteit is echter uitstekend. Schip aangehouden. Naar we nader vernemen is Zaterdag j.l. door ambtenaren van de rijksbelastingen te Zie rikzee wegens overtreding der Belasting wet beslag gelegd op een Belgisch motor vaartuig, dat tengevolge van motordefect gedwongen was de haven binnen te loopen. Men meent hiermede verband te moe ten zoeken met de poging tot smokkelarij in den nacht van Vrijdag op Zaterdag j.l. te Gadzand aan de kust en bij welke ge legenheid een Belgisch persoon werd aan gehouden. Prinses Juliana in Engeland. LONDEN. Prinses Juliana is heden morgen aanwezig geweest bij een inspec tie welke door de koning is gehouden over een afdeeling gemechaniseerde artillerie bij Windor Gastle. De koningin en graaf en gravin Athlone waren eveneens aan wezig. Na de inspectie nam de Prinses afscheid van den koning en de koningin en keerde met graaf en gravin Athlone terug naar het Kensingtonpalace. Door de warmts bezweken. ANLOO. Gisteravond is de 59-jarige landbouwer F. H., terwijl hij op het land bezig was water voor de koeien te scüep- pen, vermoedelijk tengevolge van de warmte, plotseling overleden. Verdronken. SLIEDREGHT. Gisteravond is het 13- jarig zoontje van K. bij het baden in de Merwede verdronken. Het lijk is later op gehaald. Veer gestremd. AMSTERDAM. De K.N.A.C. meldt, dat het veer NijmegenLent wegens lagen waterstand ernstig is gestremd. Automo bilisten wordt aangeraden de route te ne men via het veer te Druten. Hittegolf en droogte. PARIJS. Over geheel Frankrijk heerscht op het oogenblik een hittegolf. Zondag bedroeg de temperatuur in de schaduw 31 gr. Gelcius. De reeds eeni- gen tijd aanhoudende droogte wekt ern stige bezorgdheid voor de resultaten van den oogst. Uit Rijssel wordt gemeld, dat Zaterdag en Zondag in verschillende deelen van de stad een zoo groot gebrek aan water heerschte, dat de bewoners waren ge dwongen uit andere buurten water aan te dragen. LISSABON. Geweldige zwermen sprink hanen hebben de omgeving van Elvas op ongeveer 120 K.M. van Lissabon geteis terd en groote schade aangericht op de landerijen en in tuinen. De boeren hebben zich om hulp tot de regeering gewend. Men vreest dat de geheele oogst wordt verwoest, wanneer de droogte nog langer aanhoudt. Vermisten gered. PANAMA. De 17 vermiste leden van de bemanning van het Noorsche vrachtschip Knut Hanmun, dat door brand werd ver nield zijn thans na ruim 4 dagen met hun reddingsboot op de open zee te heb ben rondgezwalkt, ter hoogte van Santa Gruz del Sur gered. Zij waren den dood door verdorsting nabij,'daar zij noch wa ter, noch levensmiddelen aan boord had den. ROSTOGK. Door vonken uit een motor is in het dorp Hohenlukkow een brand ontstaan die in korten tijd >op alle in de windrichting liggende huizen oversloeg. Tot dusver zijn 7 woningen met bijgebou wen benevens de dorpskerk door het vuur aangetast. Veel vee is omgekomen en de electrische centrale werd vernietigd. Regeering bij decreten. SOFIA. Kolonel Skamon Cheorgieff, de eerste minister, heeft gisteren een verklaring afgelegd, waarin hij mededeel de voornemens te zijn om Bulgarije gedu rende een jaar in overeenstemming met art. 47 van de Grondwet bij decreten te regeeren. Na afloop van dit jaar zal de Sobranje weer worden bijeengeroepen in een samenstelling, welke zóó zal zijn ge regeld, dat 1/3 der leden, gekozen af gevaardigden zullen zijn, terwijl 2/3 de corporaties zullen vertegenwoordigen, waarin het land zal worden verdeeld. Bomaanslag. BARCELONA. In Andorra, de minia tuur-republiek, is voor de eerste maal een bomaanslag gepleegd, gevolg van de riva liteit tusschen Spaansche en Fransche partijgangers. Een huis werd vernield en er ontstond brand. Hevige koude. PEKING. Uit het N.W. gedeelte van de provincie Hoepei komen berichten over groote koude en zware sneeuwval. Dui zenden, reeds geschoren schapen zijn doodgevroren. De staking bijgelegd. SAN FRANCISCO. De staking van 15 duizend havenarbeiders in de havenste den langs den Stillen Oceaan is thans bij gelegd. De staking heeft 5 weken geduurd. Orkaan. NEW YORK. Tijdens het weekend heeft een uit de Golf van Mexico Zaterdag op gekomen orkaan groote schade aangericht te Missisippi. De schade wordt geschat op vele millioenen dollars. Zes personen ver loren hierbij het leven, terwijl 100 ande ren werden gewond. Men verwacht, dat deze cijfers nog grooter zullen worden, aangezien uit de afgelegen streken nog geen berichten zijn ontvangen. Woldemaras tot 12 jaar kerkerstraf veroordeeld. KOVNO. Op 17 Juni heeft het Militair gerechtshof de zaak Woldemaras behan deld. De beklaagde werd schuldig bevon den gemeenschappelijk met anderen door middel van een gewapenden opstand de beslaande Litthausche Regeering getracht te hebben ten val te brengen. Wegens dit feit 'heeft het militaire gerechtshof Wol demaras veroordeeld tot 12 jaar zware kerkerstraf. Politieke botsingen. HAVANNA. Zaterdag en Zondag heb ben hier felle politieke botsingen plaats gevonden, naar aanleiding van de groot- sche betoogingen van de A. B. C., welke botsingen haar hoogtepunt bereikten tij dens den optocht, welke een 3000 leden van de A. B. G. Zondag hielden, waarbij de tegenstanders met machinegeweren dood en verderf aanrichtten. 13 personen werden gedood. Ruim 50 anderen gewond. Doodstraf ingevoerd. WEENEN. De Regeering heeft bij de creet de doodstraf weer ingevoerd in het wetboek van strafrecht. De doodstraf was in 1919 afgeschaft. Koudegolf. BUENOS AIRES. Het geheele land wordt thans door een intense koudegolf gekweld. Te Bariloche heerscht een tem peratuur van 13 gr. onder nul. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsche Effectenbeurs ons medegedeeld door Van Heel Go. N.V. te Goes. vorige koers heden N d. Handel Mij. 41 40 Philips Gloeilampen G.B. 214 214% Unilever 71 72 Anaconda Copper 96/e 10 Bethlehem Steel 20% 22s/b U.S. Steel Corp. 25% 26% Koninkl. Petroleum 160% 162 Shell Union 5'/n 5% Amsterdam Rubber 105% 105% Ned. Scheepvaart Unie 33 33 D'eli Maatschappij 128% 138 Handelsverg. Amsterdam 173 176 4 pet. Indië 1934 996/s 99% 4% pet. Ned.-Indië 1926 lOOVs 100% 4 pet. Nederland 1934 101% 101% A. K. U. 38% 39% Het was vandaag vooral onze tabaks- markt die de aandacht trok. En ofschoon de omzetten niet heel groot waren, kon den alle soorten in koers oploopen. Trou wens, de geheele markt zag er wat meer opgewekt uit. Koninklijke Olie's waren goed gevraagd. Zelfs de D'uitsche waar den konden fractioneel verbeteren. Wisselkoersen. Amsterdam, 18 Juni, 2.30 u. Londen 7,43—7.45/.. Berlijn 56.10'56.16. Parijs 9.729.74%. New-York 1.47—1.477/s. Brussel 34.4434.48. Stoomvaartmaatschappij Zeeland N.V. In de Zaterdagmiddag gehouden alge- meene vergadering van aandeelhouders der N.V. Stoomvaartmaatschappij „Zee land" te Vlissingen, zijn het jaarverslag, de balans en de winst- en verliesrekening ongewijzigd goedgekeurd. Ook vereenigde de vergadering zich met het voorstel om de winst ad f 17.265.56 op nieuwe reke ning over te brengen. De vergadering herkoos als commis saris den heer E. M. Alberts te Middel burg, en koos in de vacature van wijlen den heer J. Poels, dien de president-com missaris, de heer Th. de Meester, in zijn openingswoord had herdacht, den heer A. de Vulder van Noorden, onlangs afge treden regeeringscommissaris, die als Zeeuw van geboorte steeds groote belang stelling voor de maatschappij toonde te hebben en in plaats van den heer Ir J. A. Kalff, die bedankte bij zijn benoeming tot Minister van Waterstaat, den heer Ir E. G. W. van Dijk, directeur-generaal der Staatsspoorwegen, zulks om den band tusscren beide maatschappijen te doen voortduren als tot nu toe. Geen der aanwezige aandeelhouders maakten op- of aanmerkingen. De presi dent-commissaris zeide dat al kan de Maatschappij geen dividend uitkeeren er toch reden van dankbaarheid is, als men haar vergelijkt bij andere scheepvaart maatschappijen. Men heeft de statuaire afschrijvingen kunnen doen en nog eenige winst gemaakt. Het aantal passagiers nam toe en ook in 1934 is het reeds weer gestegen. Namens commissarissen en naar spr. vertrouwt ook namens aan deelhouders brengt spr. dank aan de di rectie voor het bereiken van dit resul taat. Rotterdam, 18 Juni 1934. Veemarkt. Aanvoer: vette runderen 467, vette kalveren 397, schapen en lam meren 323, varkens 564, nuchtere kalve ren 3, 1 bok. Prijzen per K.G.: vette koeien 5660, 50—54, 40—44, ossen 52—56, 46—50, 40 43, vette kalveren 6070, 5055, 30 40, varkens (levend gewicht) 3032, 2628, 2224, schapen 40, 35, 30, lam meren 42, 37, 30, schapen p. stuk f 20, f 14, f 9, lammeren per stuk f 17, f 12, f 9. Aanvoer van vette koeien en ossen ta melijk, handel traag, prijzen lager. Een beste koe nog 2 cent boven noteering. Vette kalveren aanvoer ruim, handel flauw, prijzen onveranderd. Een best kalf nog 5 cent boven noteering. Schapen en lammeren aanvoer redelijk, handel kalm, prijzen onveranderd. Varkens korter aan voer, handel willig, prijzen iets hooger. Graanmarkt. Gerst chevallier 5 6, haver 66.40, kleine groene erwten 68.25, schokkers 1011.25, bruine boo- nen 10—11.75 gld. alles per 100 k.g., La plata mais f 95 p. last. Vlas: 2250 K.G. blauw 0.40-0.50; 4200 K.G. Holl. geel 0.40-0.50. Markt flauw, weinig vraag, overigens alles verkocht. Aardappelen: Brielsche Eigenh. I-1.20, Red star 2.50-3.50 per H.L.; Mal ta's springs 10.5-11.5; Westl. lange ronde 6.5-7.5; id. ronde zand 8-9; id. kleine 5-7 per K.G. Aanvoer redelijk, vraag kalm. MIDDELBURG. Kleine veiling van Za terdag 16 Juni 1934. Aardbeien 822, Tomaten 823, Frankenthaler 7192, Black Alicourt 71, Roode Bes 61, alles per Kg. Exportveiling. Kruisbessen 2, Aardap pelen 4.404.70, Poters I 22.70, Kriel 1, Drielingen 3.303.80, alles per 100 Kg. MIDDELBURG. Kleine veiling van Maandag 18 Juni, half 8. Aardbeien 11 25 per Kg.; Annanas Meloen 40 ct. per stuk. Exportveiling van 10 uur: Aardbeien 1422 ct. per Kg. GOES, Veilingsvereeniging Zuid-Beve land. Groote veiling van 16 Juni 1934. Kruisbessen 2.per 100 Kg. Kleine veiling. Aardbeien 1018, Ker sen Roode Brabantsche 18, idem Luike naars 1316, idem He soort 6, Tomaten 1719, Doperwten 16, Peulen 5, Vroege Wagenaarsboonen 45, alles per 100 Kg.; Meloenen 46, Kropsla 1.20 per 100 stuks; Bloemen: Anjelieren 1.per 100 bos. KAPELLE. Veilingen van 16 Juni. Blocveling van 9.30 u. vm.: Madame Moutot 12.9014.50, Madame Lefebre II14, beiden per 100 Kg. Blocveiling van 1 u. nm.: Madame Mou tot 11.6014.10, Madame Lefebre 12.10 beiden per 100 Kg. Kleine veiling. Aardbeien 1121, Vroege Kersen 1821 beiden per 100 Kg. Blocveiling van 4.30 u. nm.: Jucunda's 16.30—<18.20 per 100 Kg. KRABBEND!JKE. Veiling van 16 Juni. Aardbeien 17.20, Kruisbessen 2.20 per 100 Kg. MIDDELBURG. Gehuwd: J. W. F. H. de Ruijter, 65 j. en R. v. d. Biene, 58 j.; A. Zwigtman, 25 j. en P. S. Buijs. 20 j.; A. Marteijn, 26 j. en N. Kodde, 26 j. Bevallen: P. S. KlaasseDekker, d. Overleden: G. v. d. Weele, 51 j., geh. met P. Floresse. GOES. Huw.-aang.: Abraham Marinus van Weele, 27 j. jm. en Adriana Wille- mina Verboom, 23 j. jd. Geboren: Helena Johanna, d. v. Pieter Dirk Blom enMaria Pieternella Mieras. Van 115 Juni. ELLEWOUTSDIJK. Overleden: 8, Cor nelia Lamper, 74 j., weduwnaar van Jan netje Brouwer. Juni. 20 Brigdamme, 9 perc. bouw- en wei land, Blaupot ten Cate. 20 Middelburg, inboedel, de Groot en Hondius. 21 Wemeldinge, kersen, Kram. 22 Middelburg, Loskade 10 u., afbraak- veiling, Struve. 22 Wolphaartsdijk, woonhuizen met schuur en erf, Jonkers. 29 Kloetinge, woonhuis, schuur en in boedel, van Dissel. Juli. 3 Goes, woonhuis en erf, Jonkers. 4 Baarland, boomgaarden, bouwland, Kram. 4 Ierseke, woonhuis en erf, Kram. 4 Kloetinge, woonhuis en inboedel, v. Dissel. 5 Heinkenszand, woonhuis, slagerij, scihuur, v. Dissel. TELEGRAFISCH WEERBERCHT. Verw. tot den avond van 19 Juni 1934: Zwakke tot matige winden uit Weste lijke richtingen, toenemende bewolking, waarschijnlijk nog droog, behoudens toe nemende kans op onweer, aanvankelijk nog warm. Stand van hedenmiddag 3 u.: Licht op voor fietsen: Dinsdag 9 u. 53 min.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1934 | | pagina 4