Uit de Provincie Onderwijs Gemengd Nieuws. Telegrammen. Zoekllchtjes. U moet er goed naar kijken, dat is alles l Kerknieuws. schikt, met alle liefde voor uw volk en uw vaderland, die in uw hart is. Aan Ir Mussert word een schiterende auto, benevens een aantal andere ge schenken aangeboden. Ingezonden Mededeeling. Als U de krant vlak houdt, ja, dan pas kunt U lezen, wat hier staat I Onthoudt dien naam en koopt eens een stuk. Het fijnste, dat U ooit in handen kreeg: Castella, de nieuwe schoonheidszeepvan Dobbelmani Werkloozenzorg. Heden vergaderde te Goes het Prov. Comité voor Zeeland van de Centrale voor Werkloozenzorg, gesticht op initia tief van den Raad van Ned. Kerken voor practisch Christendom. De voorzitter, Ds L. Nieuwpoort te Middelburg opende de vergadering met gebed. De secretaris, de heer J. L o r i e r J r te Middelburg, bracht vervolgens rap port uit over de werkzaamheden ten bate der werkloozen verricht in den winter 1933'34 in die plaatsen, waar geen Chr. Besturenbond bestaat. Uit gemeenten waar wel een C.B.B. wordt gevonden, worden de rapporten door het Chr. Nat. Vakverbond verzameld. Later verschijnt dan een gecombineerd verslag. Behoudens enkele gunstige uitzonderin gen (Biggekerke, Kruiningen, Rilland- Bath enz.) viel over het verrichte werk en de getoonde belangstelling niet te roemen. Het succes is nog niet bepaald groot Dit is zeker te betreuren, omdat de moreele nadeelen der werkloosheid, hoe langer deze duurt, des te ernstiger worden. Ook wekt het teleurstelling, dat men in sommige gemeenten (o.a. Goes) zoo ongehoord lang moest wachten op de vaststelling van het subsidie door den Minister, waardoor het werk niet weinig werd gestagneerd. Dit rapport werd nog mondeling door verschillende heeren aangevuld. Ds Hulsbergen te Hoedekens- kerk e wees er op, dat het werk steeds moeilijker wordt. Ontwikkelingscursussen zijn wel goed en nuttig maar het ver schaffen van bezigheid is van nog meer belang. En juist dit wordt er niet gemak kelijker op. De voorzitter stelde nog eens dui delijk in het licht, dat het Comité grooten nadruk wil leggen op de moreele en gees telijke zijde van het werk onder de werk loozen. Dhr Vingerling waarschuwt tegen ontmoediging. De vruchten van dit werk zijn niet af te meten naar de uiterlijke resultaten. Spr. is dankbaar voor wat gedaan is vooral in geestelijk en moreel opzicht. Aan vele werkloozen is het be sef bijgebracht, dat ze niet overcompleet zijn. Ook is het werk in sommige gemeen ten een prikkel geweest voor andere plaatsen. De voorzitter merkte op, dat het werk nog in de kinderschoenen staat. Daarom moet men den secretaris steeds geregeld op de hoogte houden van wat er gebeurt. Zoo kan de eene gemeente van. de andere leeren. Spr. adviseert den volgenden winter vroeg te beginnen, want de algemeene ervaring is, dat in Februari de belangstelling gaat verminderen. Hierna volgde bespreking van het werkkamp te Seppe (N.B.), voor welke bespreking mede aanwezig was ds Postma te Oudenbosch. Uit deze mededeelingen bleek, dat het Bestuur getracht heeft, een werk- en leer- kamp voor jeugdige werkloozen in Zee land te organiseeren. Dit ging echter moeilijk. Toen is samenwerking gezocht en verkregen met het Noord-Brabantsche Comité. Een geschikt werk werd gevon den bij het rusthuis de Wildert te Seppe (N.Br.). Dit is een alleszins geschikt werkobject. De meeste werkloozen kun nen Seppe per fiets bereiken, zoodat de reiskosten laag gehouden kunnen worden. Het terrein te Seppe, dat onderhanden genomen zal worden, zal later gebruikt worden als centrum van het Prot. Ghr. Jeugdwerk in Noord-Brabant. Ds Postma vindt deze keuze geluk kig. De jonge werkloozen zullen komen van de mijnstreek tot Vlissingen toe. Zoo als bekend geeft het Nat. Crisis-Comité subsidie voor dit werk. Maar een nog grooter bedrag moet op een andere wijze bijeen komen. Het zal er nu om gaan het ontbrekende bedrag in de Zuide lijke provincies te vinden. Een subsidie van de Rotary-beweging is geweigerd, omdat daaraan de voorwaarde verbonden wp,s, dat niet uit den bijbel gelezen zou mogen worden. De voorzitter wees op het groot e belang, dat 'de werkilooze jongens eens voor een tiental dagen uit de sfeer van werkloosheid gehaald worden en in een omgeving komen, waar gewerkt wordt, maar waar ook aan sport en ontspanning gedaan wordt, excursies worden onderno men, enz. Als de financiën het elaten en zich voldoende jongelui aanmelden, zullen drie of vier kampen, elk van 40 a 50 jonge werkloozen, worden gehouden. Spr. vertrouwt echter, dat het geld er komen zal. Het is hier een eerezaaJk voor het Protestantisme, waar van R.K. en soc. dem. zijde in dit opzicht ook veel gedaan wordt. Een circulaire zal aan de predikanten worden gezonden, waarin hun medewer king zal worden gevraagd. De bedoeling is het eerste kamp om streeks hailf Juni te doen beginnen. Bij elk kamp zullen zeker 25 Zeeuwsche jongelui geplaatst kunnen worden. Op vragen van de heeren Vingerling en De Lange wordt geantwoord, dat het Be stuur van het prov.-comité de plaatsing regelt. Georganiseerde jeugdige werkloo zen hebben, als er te veel aanmeldingen mochten komen, de voorkeur. Des mor gens wordt er in het kamp gewerkt. Des middags wordt er aan sport, ontspanning en excursie gedaan, terwijl des avonds lezingen enz. plaats hebben. Nadat over de leiding van het kamp nog was gesproken, werd er nog eens op gewezen van hoe groot belang het is, dat nu een werkkamp zoo dicht in de omgeving kan worden ingericht. Bij de rondvraag werd er nogmaals op aangedrongen, de jeugdige werkloo zen zooveel mogelijk bezigheid te ver schaffen. In Middelburg begint men deze week met practisch werk aan deze jonge lui te verschaffen. Ds Gerritsen te Zierikzee sloot daarna deze vergadering met dankgebed. Middelburg. Blauwend ij k en Poele dalesingel. Zaterdag is het laatste afgesloten deel van den Blau- wendijk voor alle verkeer opengesteld en is de nieuwe, zoo enorm verbeterde ver binding tusschen de kanaalbrug en den Nieuwen Vlissingschen weg geheel in ge bruik, al moet er aan enkele deeltjes trot toir en rijwielpad nog een laatste hand worden gelegd. Het is zeker voor alle ge bruikers van vervoermiddelen, die van Vlissingen naar Middelburg of omgekeerd gaan en ook voor hen, die van Vlissingen uit direct door willen naar Holland, een groote uitkomst, nu geen last meer te heb ben van den hobbelenden weg. De verlich ting van beide wegen mag ook zeer vol doende worden genoemd. De vereeniging „Uit het Volk Voor het Volk" heeft der traditie getrouw gezorgd, dat de jaardag van Prinses Ju liana niet onopgemerkt voorbij ging. He denmorgen hadden reeds een tweetal ver tooningen plaats van Nederlands Oranje- film. Het waren gratisvoorstellingen voor de schoolkinderen, waarvan de derde groep hedenmiddag te half vijf zou komen. De film, waarvan wij reeds eerder ver slag gaven, werd opgeluisterd door pas sende muziek. Hedenavond wordt ze te gen entree vertoond. Hedenmiddag werd de aubade, die ook onder leiding van Uit het Volk Voor het Volk stond, gehouden. In de rijschool werd tegen 2 uur een stoet georganiseerd, waarin de signaal- afdeeling van Achilles vooropging, gevolgd door het Middelburgsch muziekkorps en daarachter de kinderen van 11 verschil lende openbare en bijzondere scholen, op twee plaatsen nog door leden van den padvindersbond gescheiden. Het ging langa Zuidsingel, Korte Noordstraat, Hofplein, Wagenaarstraat en Balans naar de Abdij. Voor de woning van den Commissaris der Koningin had de eerste uitvoering plaats van een aantal liederen onder lei ding van dhr A. Bosdijk en met begelei ding van het Middelburgsch Muziekkorps. De zangnummers zijn later op de Markt en den Dam herhaald. Goes. Gaarne vestigen wij de aandacht op de advertentie in dit nummer, waarin een vlaggetjesdag voor een bijzonder sym pathiek doel, n.l. de uitzending van zwak ke Goesche kinderen naar herstellings- en vacantiekolonies, wordt aangekondigd. Vorig jaar konden niet minder dan twin tig kinderen (een record-getal) worden uitgezonden, De resultaten waren over het geheel zeer goed. Laat de opbrengst van den vlaggetjesdag zóó zijn, dat weer al het noodige werk gedaan kan worden. Kortgene. Vrijdagavond vergaderde de raad dezer gemeente. Afwezig dhr Dees wegens ongesteldheid. De voorzitter her denkt met eenige woorden het overlijden van H. M. de Koningin-Moeder. De Commissie van toezicht op het Lager Onderwijs en die tot wering van school verzuim zonden hun verslag in. De Vereeniging „De Noord-Beveland- sehe Brug" dringt er op aan, in hooger beroep te gaan bij de Kroon over de be kende kwestie met den autobusdienst van De Koster te Colijnsplaat. De heer Wolse vindt het jammer, dat 'n Noord-Bevelan der deze concessie niet heeft gekregen. Ook B. en W. betreuren dit, doch wijzen op de vaagheid van het verzoek van De Koster. Voor kennisgeving aangenomen. Besloten wordt een scnrijfmachine voor de secretarie aan te koopen De Minister vindt f 100 voor de klee ding van den veldwachter voldoende (vroeger f 150). Verder acht de Minister het wenschelijk, dat de veldwachter f 25 voor zijn diploma zal krijgen. Aldus be sloten. Rondvraag. De heer Wolse stelt voor, om een 'lijkkoets aan te schaffen, of om in connectie te komen met Wissenkerke en Colijnsplaat, waar men wel een lijkkoets bezit. De voorzitter zegt, dat in een vol gende vergadering van B. en W. de zaak onder oogen zal worden gezien. De beer Dorst klaagt er over dat er zoo woest in de kom van de gemeente gereden wordt. Hij wil gaarne scherper toezicht en een bord: Maximum-snelheid" bij het Mo lenwegje. De voorzitter wil de geheele politieverordening wijzigen. Hierna ge heime zitting. De beer Salomé zegt, dat, nu de ge meenteraad van Wissenkerke 'bet onder zoek verworpen beeft, bet geheele water leidingsplan bijna gedoemd is om te mis lukken. De voorzitter zegt, dat de commis sie van onderzoek dan misschien plannen zal maken, om alleen de Oostelijke helft van Noord-Beveland aan te sluiten, daar Kats en Colijnsplaat subsidie aan het on derzoek hebben gegeven. De heer Hollestelle vreest, dat, nu de helft afgevallen is, het voor de andere ge meenten misschien 'duurder zal worden. De heer Dorst vindt 'het jammer, dat Wissenkerke er buiten staat. Hij zou lie ver 12 cent betalen, als Wissenkerke er bij was, dan 10 cent, zonder Wissenkerke. Weth. Boot acht een waterleiding, ge zien de nood der tijden, niet gewenscht. Het voorstel van B. en W. om geen sub sidie te geven, wordt aangenomen met 4 tegen 2 stemmen. Er wordt 'besloten een wijziging in de bouwverordening te brengen conform de door 'Ged. Staten gegeven aanwijzingen. Het ambtenarenreglement wordt aange vuld, met 'de bekende bepalingen. De reke ning van het B'urgerl. Armbestuur wordt vastgesteld. In de vergadering van Febr. 1.1. staakten de stemmen over het voorstel om B. en W. te machtigen, gemeente eigendommen in gebruik te geven. 'Oo'k nu weer staken de stemmen. De commissie tot onderzoek naar de mogelijkheid tot verkrijging van een wa terleiding op Noord-Beveland vraagt den raad subsidie in de kosten van het on derzoek. B. en W. stellen voor, de sub sidie f 0.10 per inwoner a 2 boekjaren niet te geven. De voorzitter begrijpt, dat de menschen voor een waterleiding niet veel voelen. Hij is dan ook tegen ver plichte aansluiting. Wel vindt hij, dat een onderzoek op zijn plaats is. Wet/h. de Looff is niet voor de water leiding. (Hij vertelt, dat er vroeger op Z.-Beveland ergerlijke toestanden heersch- ten. Voor die menschen was een waterlei ding goed. 'Op Kortgene echter heeft ieder goed en voldoende drinkwater. Spr. ge looft, dat er op het dorp niet veel be hoefte aan een waterleiding is. De heer Wolse zegt, dat het daarover niet gaat. Het gaat over een onderzoek. Zoodra het wat droog is, heeft men gebrek aan water. In principe is de heer Wolse noch voor, noch tegenstander. Hij is wel voor een berekening van de kosten, dus voor een onderzoek. Voetbal. Kloetlnge. Zaterdagmiddag speelde de voetbalvereeniginig Unitas een wedstrijd tegen 'Goesche Boys II. Ruststand 6'2, eindstand 87, beide in het voordeel van Unitas. Wem el d Inge. Zaterdag 2'8 April speelde Wemeldinge H een wedstrijd tegen Goes III. Goes won met 70. Ruststand 30. lerseke. Zaterdag speelden de Wit- Zwart Juniores tegen Ajax Juniores, uit slag 112 in 't voordeel van Wit-Zwart. Oostkapel Ie. Zaterdag speelde Oostka- pelle I een vriendschappelijken wedstrijd tegen Domburg II. Ruststand 01, eind stand 02 in het voordeel van Domb. II. gen leeftijd overleden de heer J. J. Plant soen, theol. cand. te Kortgene en beroe pen predikant bij de Ned. Herv. Gemeen te te Batenburg en Nifterik. Het eerste Ned. Herv. kerkgebouw in de Wierin- germeer in gebruik geno men. Zaterdag is te Middenmeer in de Wieringermeer het eerste Ned. Herv. kerkgebouw door het Zuiderzeefonds van deze kerk in gebruik gegeven aan de ge meente. Met een predikatie naar aanleiding van den 24en Psalm gaf ds G. J. van Paassen, uit Haarlem, voor de eerste maal aan het gebouw een bestemming. Spellings-vereenvoudi- g i n g. Donderdag is in het kabinet van deu minister van Onderwijs, K. en W. een bespreking gehouden ovecr de aanhan gige plannen betreffende de spellingsver eenvoudiging. Met de leden der door den minister ingestelde commissie hebben daaraan deelgenomen de Belgische ge zant, de heer Maskens, de gezantschaps attaché de heer Baert en prof. Verheyen, hoogleeraar aan de universiteit te Luik, die daartoe met een bijzonder opdracht van den Belgischen minister van Onder wijs was belast. De bespreking van de gemeenschappe lijke belangen van Nederland en België op dit gebied is daarbij gevoerd in hartelijke verstandhouding en in de grootste over eenstemming. Ballon gedaald. Zondag in het middaguur kwam boven Reeuwijk een luchtballon uit N.O. richting over de Reeuwijksche plassen aandrijven. Even buiten de grens van Reeuwijk aan den Baars cp het weiland van den veehouder Breedijik kwam de ballon neer. Ze was bemand met vijf Duitschers. De ballon was Zaterdagavond te 20 minuten voor 12 (Duitsche tijd) te Düsseldorf opgestegen. Het doel van de reis was een pleziertocht met de bedoeling nabij Gouda te dalen. De tocht is dus prompt uitgevoerd. Bij de daling kwam de mand in de sloot terecht, maar werd door de vaart spoe dig weer daaruit getrokken en onderste boven op het weiland geworpen. Een juist daar aanwezige veehouder trok de mand overeind. Het omhulsel werd naar het station te Gouda vervoerd, waarheen ook de ballonvaarders vertrokkeu. Auta botsing in den nacht. Zaterdagnacht om vier uur vond op den Rijksweg nabij Santpoort een ern stige botsing plaats tusschen een van Haarlem komende auto en een taxi, die uit de tegenovergestelde richting kwam. Le chauffeur van de taxi, die de botsing zag aankomen, wist de auto tijdig tot stilstand te brengen en eruit te springen. De andere auto, waarin drie dames en twee heeren gezeten waren, die een be zoek aan Haarlem hadden gebracht, botste in volle vaart tegen de taxi op met het gevolg, dat de dames en de beide heeren S. alleen wonende te IJmuiden, zeer ernstig werden verwond. De beide heeren T. uit IJmuiden en B. uit Noord- Scharwoude, werden licht gewond. De drie dames, waarvan een buiten bewust zijn was, werden naar het Anth'onius Zie kenhuis te IJmuiden vervoerd. De auto's werden ernstig beschadigd. Mevr. Prins en mej. A. S. hebben een rustigen nacht gehad, doch tot heden middag was mej. T. S. nog niet tot be wustzijn gekomen. Motorrijder trottoir opgereden. Zondagmiddag moest een motorrijder te Rotterdam plotseling uit wijken voor een jongen. Hierdoor reed hij het trottoir op, waardoor de verloofde van den motorrijder van de duo vloog en tegen de straat sloeg. De jongen, waar voor de motorrijder uitweek, schrok zoo hevig, dat hij bewusteloos ineen zakte. De G.G.D. bracht de duorijdster, de 24-jarige mej. M. de K. uit Schiedam en den be- wusteloozen jongen, de 12-jarige J. K., naar het ziekenhuis. De juffrouw had een lichte hersenschudding bekomen en kon het ziekenhuis weer vrij spoedig verlaten. Ook de jongen kon na te zijn behandeld naar huis worden gebracht. Staking. AMSTERDAM. Het personeel van de meubelfabriek van de fa. Van Schaik en Berghuis te Waddinxveen is heden in staking gegaan. Oorzaak is een aange kondigde loonsverlaging van 3 cent per uur. De staking is geproclameerd door de drie organisaties (moderne, R.-K. en Christelijke). Het aantal bij de staking betrokken gezellen bedraagt ongeveer 60. Eén van twee: óf de leiding van de N. S. B. is niet sterk in het rekenen, óf zij laat soms wat al te veel haar fantasie werken. Zeven maanden geleden werd meege deeld, dat de N. S. B. reeds meer leden telde dan de A.R. partij. En daaraan werd toegevoegd een telkens weer 'herhaalde bewering, dat de beweging met 1000 leden per week groeit. Zaterdag echter verklaarde de Leider (hoofdletter zetter I) dat men nu ongeveer aan de 30.000 leden toe is. Wat getrou welijk overgezet beteekent, dat er aan de 30.000 leden nog een behoorlijk getalletje ontbreekt. Als ik aanneem, dat de eerste mededeelingen juist waren, dan moet ik tevens aannemen, dat de beweging van deze Beweging de laatste 10 weken tot stilstand is gekomen. Op grond van dezelfde cijfers moet ik mede aannemen, dat de Beweging, die een tijd geleden meer leden heette te tel len dan de A.R. partij, thans nog blijft be neden de 50 pet. van het aantal bij de A.R. partij aangeslotenen. Wat me uit den aard der zaak deugd doét. OPMERKER. sluiten van eventueele overeenkomsten in verbinding te stellen met het crisis- invoerbureau teneinde zich eerst te ver gewissen of en tot welke hoeveelheden hun vergunningen zullen worden ver leend. AMSTERDAM. D. N.V. Stoomvaart Mij. Nederland deelt mee, dat de speciale trein met passagiers en post in aansluiting op het motorschip Christiaan Huygens Dins dag 1 Mei van Genua vertrekt. Aankomst Woensdagmorgen 7.02 te Zevenaar, 7.57 Arnhem, 8.46 Utrecht G. S., 9.45 Den Haag S. 'S., 9.29 Amsterdam D.P. 9.51, Amsterdam C.S.; 9.56 Rotterdam Maas. Kindje verdronken. SNEEK. Te Uitwellingerga is gister het 3-jarig dochtertje van den veéhouder Sch. bij het spelen te water geraakt en ver dronken. Inbraak. ROERMOND. Door het vernielen van een ruit is in den afgeloopen nacht inge broken in de juwelierszaak van den heer P. J. Lenssen aan de Bergstraat alhier. De dieven hebben voor een waarde van ongeveer f 1000 meegenomen. De heer L. was niet verzekerd. DEN BOSCH. Het gerechtshof te Den Bosch heeft heden arrest gewezen in de zaak tegen den koopman P. S. v. R. uit Arnhem, die door de rechtbank te Roer mond wegens doodslag op H. Put te Hae- len tot 12 jaar gevangenisstraf en wegens diefstal van een rijwiel tot 2 jaar gevan genisstraf was 'veroordeeld. Het Hof ver oordeelde hem onderscheidenlijk tot 12 jaar en 1 jaar gevangenisstraf. Moord uit minnenijd, DEDEMSVAART. Gisteravond is op het Marktplein alhier de 23-jarige K. Kooi ker door den eveneens 23-jarigen J. Smit uit Zuidwolde, tijdens een vechtpartij met een mes ernstig gestoken. Hoewel onmid dellijk geneeskundige hulp ter plaatse was, mocht het niet gelukken K. in het leven te houden. Eenige uren na de vechtpartij is hij overleden. De oorzaak was gelegen in 'het feit, dat S. verkeering had met een meisje aan het Ommerkanaal. De versla- gene K. keurde dit niet goed en daarover bestond reeds geruimen tijd een zeer ge spannen verhouding. Waarschijnlijk is S. door K. opgewacht. D'e dader is onmid dellijk gearresteerd. Deze staat overigens zeer gunstig bekend. Doodelijk ongeval. ETTEN. Gisteren is de landbouwer J. L., wonende te Leur, door een noodlottig ongeval om het leven gekomen. De man wilde een beitel van een nieuw heft voor zien. Om steun te krijgen drukte hij den beitel tegen zich aan en wel met zulk een kracht, dat de beitel, die 1 Yt c.M. breed was, in het lichaam drong, met het gevolg, dat deze door de ribben, het hart raakte en de man binnen enkele minuten aan verbloeding overleed. Werkverschaffing in Frankrijk. PARIJS. De minister van Arbeid heeft medegedeeld, dat hij regeeringsvoorstel- len had uitgewerkt voor werkverschaffing ten behoeve van eenige honderdduizenden werkloozen tot een bedrag van 10 biljoen fr. uit te voeren in de volgende dYt jaar. Het plan is de ontwikkeling van de nationale hulpbronnen en in 't bijzonder de verbetering van de Fransche landbouw en de dienst op de wegen, de rivieren en het vervoerwezen. Het Oostenrijksche Parlement. WEENEN. De door de regeering be noemde president Dr Ramek heeft Jé zit ting geopend van het Oostenrijksche par lement. Dr Ramek 'legde de verklaring af volgens welke de Nationale Raad de op 24 Maart onderbroken zitting hervat. De President constateert, dat de 72 mandaten der soc.-dem. zijn vervallen. Op deze wij'ze telt de Nat. Raad thans 91 afgevaar digden, van wie 66 christen socialen, 6 Heimath blok, 9 groot Duitschers en 10 landbonders. De afgevaardigde der groot Duitschers betoogde dat onder de huidige omstandigheden de regeering geen andere weg overblijft dan den Bondspresident voor te stellen het parlement te ontbin den en onverwijld nieuwe verkiezingen uit te schrijven. SHANGHAI. Bij Stoepoekon in de prov. Tiangsoe hebben 2 Japansche kanon neerboten, die op de rivier Kangse lagen, Ned. Herv. Kerk. Aangenomen naar IJsselmonde, J. F. Röth te Zoetermeer'Zegwaard. Bedankt voor Dinteloord, W. Rijnsbur ger te Oud-Beijerland. Voor Scherpenzeel, J. G. Wolthers te Putten. Geref. Kerken. Aangenomen naar HornhuizenKloos terburen, H. Mulder, cand. te Groningen. Geref. Gemeenten. Bedankt voor Leiden, J. Vreugdenhil te Kampen. J. J. P1 a n t s o e n f. Vrijdag is in het ziekenhuis te Rotterdam op 27- jari Invoer veekoeken. DEN HAAG. De aandacht van belang hebbenden wordt er op gevestigd, dat in het Kon. Besluit tot contingenteering van den invoer van veekoeken een bepaling is opgenomen, waardoor de mogelijkheid is opengehouden om van de contingenteering waarop de importeurs aanspraak zouden kunnen maken in mindering te brengen hetgeen door hen gedurende de vorige contingenteeringsperiode boven het hun toekomende wettelijk contingent is inge- gevoerd. Daar van deze mogelijkheid gebruik zal worden gemaakt, wordt den importeurs in overweging gegeven zich voor het af- V

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1934 | | pagina 2