Uit de Provincie Predikbeurten. Onderwijs Gemengd Nieuws Land- en Tuinbouw. Telegrammen. Kerknieuws öurgerlijke Stand. Marktberichten. Logisch en verstandig. Advertentiën. Uitvoering atel van het bureau om voor een winkel week van Handelsbelang te Middelburg f 125 toe te kennen en voor winkelweken te Hans weert en Oost- en West-Souburg ieder f 25, zulks nadat een voorstel-Mes, fm aan Middelburg de gevraagde f 200 '9 reven met 15 togen 8 at. was verworpen, te Kamer vereenlgde cieh z, h. st. met iet voorstel van liet bureau om aan de Vroede Kamer te verzoeken het ontwerp- AOt, houdende voorzieningon betreffende de heffing van belastingen van besloten vennootschappen en vereenigingen enz. niet aan te nemen, zulks op door ons reeds uit het voorstel van het bureau vermelde motieven. Bij de rondvraag zegde de voorzitter namens het bureau gaarne ernstige over weging toe van door dhr P. G. Laernoes naar voren gebrachte wenschen om te trachten evenals in Limburg te komen tot oprichting van een industriebank en daarvoor de medewerking van den Com missaris der Koningin in te roepen. Dhr de Vos wees op de wenschelijkheid nu er een goede verkeersweg langs den Blauwen Dijk te Middelburg is gekomen, nogmaals aan te dringen op verbetering van de kanaalbrug. De voorzitter zeide ernstige overweging toe. De locaalspoor op Zuid-Beveland. Aan de betrokken gemeente- en polder besturen is medegedeeld, dat de commis sie, die indertijd benoemd werd om onder handelingen met de Ned. Spoorwegen te voeren, over vermindering van de subsi die voor de gemeenten en polders bij op heffing van het personenvervoer op de locaalspoor op Zuid-Beveland, thans met de Ned. Spoorwegen tot overeenstemming is gekomen. De Spoorwegen zijn bereid de door de Commissie voorgestelde re ductie van 33Va pet. op de subsidie toe te staan. Zooals men zich herinneren zal, wil den de Ned. Spoorwegen aanvankelijk niet verder gaan dan een reductie van 30 pet. Tijdelijke korting jaar wedden burgemeesters, secretarissen enz. Bij Kon. besluit is goedkeuring verleend aan het besluit van Ged. Staten, waarbij is be paald, dat gedurende het tijdvak van drie jaren, ingaan 1 Jan. 1934, op de jaar wedden van de burgemeesters, secretaris sen en ontvangers een tijdelijke korting wordt toegepast van 12.5 pet. en voor de wethouders van 4 pet. De heer Th. Kik, kommies Dir. Bel., Inv. en Acc. te Hansweert is met ingang van 1 Mei a.s. verplaatst naar Delft. lerseke. De bemoeiingen van het bestuur der Vebo (voorzitter burgemeester Gun ning) om nieuwe oesters uit Frankrijk geïmporteerd op de Ierseksche en Berg- sche bank uit te zaaien, zullen tocb ein delijk gelukken. A.s. week zal de voorzitter van Vebo, vergezeld door Dx Haringa, rijksbioloog, en dhr J. A. Bom, een bezoek brengen aan verschillende oester-centra in Frankrijk, waar een klein kwantum oesters zal wor den gekocht om in Zeeland uit te zaaien. Deze zullen stuk voor stuk microsco pisch worden onderzocht en afgeborsteld en eerst dein worden uitgezaaid, zulks om parasieten en vreemde ziekten, die nu in Zeeland onbekend zijn, te weren. lerseke. De schipper van de YE 111 (D. van Boven) heeft gisterenmiddag een rcoiboot met twee jongens opgepikt, die door den harden wind overvallen niet aan den wal konden komen. Hij heeft ze behouden aan den wal gebracht. Ovezand. De Coöperatieve Boerenleen bank kwam Donderdag bijeen voor de jaarvergadering. Het aantal leden is 73. De winst over 1933 beloopt f 528,39. Als lid van het bestuur werd herkozen J. van der Poel en als lid van den Raad van Toezicht W. van Waarde. In de vacature van lid van den Raai van Toezicht we gens overlijden van J. van Liere, werd benoemd W. J. Robijn. Rente spaargeld leden 3.5 pet., niet-leden 3.45 pet. 's Gravenpolder. Vrijdagavond verga derde de afd. 's Gravenpolder van de Ver. voor Ziekenhuisverpleging in Zuid- en Noord-Beveland. Tegenwoordig waren 16 leden. Tot lid van de Controlecommissie werd benoemd dhr A. de Dreu. Tot secre taris-penningmeester werd met alge- meene stemmen benoemd dhr Th. de Klerk. De ontvangsten over het afgeloo- pen jaar bedroegen f 817.27 en de uit gaven f 694.84, het goed slot werd be paald op f 122.43. Het aantal leden be draagt thans 329, vorig jaar 292'. Kapelle. Loop der bevolking over de maand Maart 1934. Ingekomen: Ma E. de Nooijer, van 's-Heer Arendskerke naar Kapelle; A. Verbeke en gezin, van Den Helder naar Kapelle, A 73; J. A. Minnaar, van We- meldinge naar Kapelle, A 97; Ja de Ja ger, geb. Veerhoek en kind, van Vlissin- gen naar Kapelle, A 58. Vertrokken; Ca Staal, van Kapelle n. 's-H. Arendskerke, G 9; M. van de Guch- te, van Kapelle naar 's-Heer Arendsker ke, G 27; B. Aleva en gezin, van Kapelle naar 0.. en W.-Souburg, Nieuws trant B 68; J. Slabbekoorn, van Kapelle naar Breda, Cavaleriekazerne; J. J. de Puit, geb. Hoek en kinderen, van Kapelle naar Warmenhuizen, Schoorldam, Kanaalkade 5: Adra M. de Klerk, van Kapelle naar Haarlem, D'iaconessenhuis, Hasepaters- laan. Golijnsplaat. Gistermiddag vergaderde de raad dezer gemeente voltallig. Van de feestcommissie 35-jarig bestaan harmonie „Wilhelmina" was het verzoek ingekomen dat de raad zitting zou nemen in het eere-comité, De voorzitter zegt, dat ieder lid hierop voor zichzelf antwoord moet geven. Een adres was ingekomen van een aantal landbouwers bulten de kom, die de behoefte gevoelden aan te sluiten bij de F.Z.E.M, en hiervoor van de gemeente tegemoetkoming wenschten in de kosten. Het raadslid Hartcg, mede-adressant, licht nader toe, dat indertijd aan de plaatselijke centrale ook door de land bouwers is betaald, en acht het daarom billijk, dat nu de gemeente hen tegemoet komt. B. en W. zullen een onderzoek instellen. Met 4 tegen 3 stemmen werd besloten met de a.s. kermis een gedeelte der stra ten aan den openharen dienst te onttrek ken. Weth. v. Dis merkt op, dat zonder nog van godsdienstige bezwaren te spreken, het voorbeeld van de gemeente Oud-Vos- semeer, waar de kermis met het oog op de benarde tijdsomstandigheden in 19o4 niet door gaat, wel navolging verdient. Het verzoek van de vereeniging „N.- Bevelandsche Brug" om in beroep te gaan bij de Kroon tegen 't niet verieenen van concessie voor een autobusdienst van N.-Beveland op Goes, wordt in den bree- de besproken. Onbillijk wordt het geacht dat aan Eg- gebeen van Wolfaartsdijk door Ged. Sta ten wel concessie is verleend en aan on dernemer de Koster van Lolijnsplaat niet. Een concessie aan de Koster zou voor de gemeente en voor geheel N.-Beveland van groot belang zijn. B. en W. stellen voor als raad in beroep te gaan. Het concept adres werd aan den raad voorgelezen. Dhr Hartog vraagt hoe het staat met de diensten op Zondag, wijl in het adres wel wordt gesproken van 6 diensten per dag, maar van den Zondag niets wordt ge meld. Lihr de Koster, ter vergadering geroe pen, deelt mee, dat hij den dienst wil uit breiden tot 8 diensten per dag en 4 op Zondag. Raar de raad van Kortgene nog geen medewerking heeft toegezegd, stelt dhr Hartcg voor dezen nog een officieel ver zoek te doen. Met alg. stemmen wordt be sloten in beroep te gaan. Een verzoek van het Waterleidingco mité op N.-Beveland om een bijdrage van 10 cent per inwoner of f 180 te willen beschikbaar stellen voor de kosten van onderzoek, wordt met 6 tegen 1 stem aan genomen. Toestemming wordt verleend aan het festivalcomité tot ingebruikname van de raadzaal. Eveneens aan het comité voor werkloozenzorg van het gebouw der voor malige centrale. Bij de rondvraag vraagt dhr de Pree hoe het staat met werkverschaffing. Met het oog op de vele werkloozen moet hier in verandering komen. De burgemeester antwoordt dat de raad met de werkobjec- ten afhankelijk is van de polders. Hierop zegt de heer de Pree, dat men in sommige gemeenten bezig is, werkloo zen te plaatsen bij de landbouwers met toeslag. Weth. van Dis betreurt de houding die nog vele werkgevers aannemen, door nog te weinig werk te laten verrichten. In an dere gemeenten heeft hij gezien, dat land bouwers laten wieden, terwijl hier het tegendeel blijkt. Dhr Dees meent, dat er wel zijn die niet kunnen, maar ook die niet willen. Dhr de Pree blijft echter pleiten voor steunregeling. De voorz. meent dat het noodzakelijk is bij de landbouwers op een andere hou ding aan te dringen. Weth. v. Dis noemt nog enkele flinke werko'bjecten op. Met dhr J. M. Snoep zal in overleg worden getreden om werkverschaffing te laten geschieden, waar deze als eigenaar over een uit te voeren object zeggenschap heeft. Hierna sluiting. Colijnsplaat. Gistermiddag omstreeks vier uur ontdekte men brand aan de strooklamp van den landbouwer M. de Bruine. Doordat er weinig wind was en de brandweer spoedig ter plaatse was, liep het goed af. Slechts een gedeelte stroo verbrandde. Alhier is een comité gevormd met het doel de sinds verschillende jaren rus tende schietvereeniging „Wilhelmina" wederom op te richten. De noodige stappen zooals aanvraag verlenging der Kon. goedkeuring enz. zijn bereids gedaan. Weritkapelle. Vrijdagmorgen c.a. half 11 arriveerde alhier de Min. van 'Binnenl. Zaken, vergezeld van den secretaris-gene raal, den Commissaris der Koningin en de leden van 'Gedep. Staten. Op den dijik bij den molen werd het hooge gezelschap in de gemeente verwelkomd door den burgemeester, Jhr Mr. de Casembroot, de beide wethouders en den secretaris. Van daar ging men dadelijk naar 'het Zuider vroon, om een bezoek te brengen aan het werkobject bij- de werkverschaffing. De verschillende werkzaamheden werden al daar in oogenscbouw genomen, waarna naar het gemeentehuis werd gewandeld, alwaar een korte bespreking plaats had over -den toestand der gemeente. Nadat de koffie was gebruikt, vertrok het gezelschap c.a. twaalf uur van hier naar Vlissingen. Rijkstraktementen. Bij Ko ninklijk besluit van 20 Maart 1934 no. 25 is aan de zesde predikantsplaats der Ne- derduitsch Hervormde gemeente te Delfs- haven een rijkstraktement van f 1500 ver bonden, ingaande 1 Januari 1934; en aan do predikantsplaats dor Nederduitsch Hervormde gemeonte te Slootdorp (Wle- ringermeerpoldur) een rijkstraktement van f 1200, ingaande met den dag, waar op de in die plaats te beroepen predikant zijn dienstwerk zal hebben aanvaard. Zondag 15 April. 1934. Ned. Herv. Kerk. Goes vm. ds de Vries, av. dr v. Selms van Hansweert. Hansweert 9.30 en 2.30 u. dr v. Selms. Goes, De heer E. Tilroe, alhier, slaagde voor het examen gediplomeerd opticien? uitgaande van de „Rotterdamsche School voor Optiek". Rumoerige vergadering. Te Arnhem is een vergadering gehouden van de Nat. Soc. Nederlandsche Arbei ders-Partij, onder leiding van dr E, H. van Rappard, waar het zeer rumoerig is toegegaan. In den aanvang bemerkte de voorzitter, dat eenige Israëlieten bij het uitgenoo- digde auditorium plaats hadden geno- I men. Dezen weigerden de vergadering te verlaten. Met behulp van eenige geest verwanten heeft dr Van Rappard daarna deze bezoekers uit de zaal verwijderd. In middels werden wederom drie personen opgemerkt, van wie één door zijn Jo-odsch uiterlijk opviel. Ook dezen werden uit de zaal verwijderd, hetgeen echter niet ge makkelijk ging. Intusschen geraakte de heer Van Rappard handgemeen met eenige bezoekers. Van weerskanten wer den flinke klappen uitgedeeld. Het tumult nam nog toe, toen met kopies en glazen werd gegooid. De voorzitter is bloedend in het gelaat gewond. Een onguur individu. In den afgeloopen winter heeft in Soest en omgeving een persoon rondgeloopen, die veelal vrouwen en meisjes lastig viel en in hun nabijheid niet nader te noemen handelingen verrichtte. Hij vertoonde zich veel in de omgeving van bosschen en maakte zich veel aan bovenbedoelde mis drijven schuldig. Eindelijk is het de politie gelukt dezen persoon te arresteeren. Het bleek een zekere S. A. M. te zijn uit Amersfoort. Hij1 is thans in arrest gesteld. Hij schijnt ook in de omgeving van Baarn opgëtreden te zijn, zoodat hij met de politie aldaar o-o-k nog een appeltje te schillen krijgt. De gearresteerde is 22 jaar oud. Een arrestatie. Omtrent den brand, die gisternacht te Helmond heeft gewoed, vernemen wij nader, dat de direc teur van -he't fabriekje in den afgeloopen nacht, op vermoeden van brandstichting is gearresteerd. - 'Re-vol veraanslag in een café. In een café aan de Raamstraat te 's Gravenhage, heeft gisternamiddag om streeks vijf uur een onbekende bezoeker a 'bout portant een revolverschot eélost op een anderen bezoeker, die evenals eerstge noemde slechts zeer kort daar aanwezig was geweest. Het slachtoffer werd in de rechterborst getroffen en is achterover ge vallen, waarna de dader onmiddellijk de vlucht nam en op straat uit het gezicht verdween, voordat de onthutste caféhou der gelegenheid had gehad, hem achterna te rennen. 'De getroffene is een dertig-jarige par- 'ketvloerenlegger. De G. 'G. D. heeft hem naar het Ziekenhuis vervoerd, waar bleek, dat zijn toestand wel ernstig, doch niet direct levensgevaarlijk was. Uitvoer van veulens. Met ingang van 14 April zal de uitvoer van veulens van koudbloedpaarden tot en met hun derde levensjaar kunnen ge schieden zonder dat daartoe overlegging van een certificaat zal worden geëischt. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Marrum, L. Knier te Bir- daard. Doodelijk ongeval. BOXTEL. Gistermiddag is bij het over steken van de rails op het stationsem placement te Boxtel de hoofdconducteur P. v. d. Made door den trein komende uit de richting Den Bosch overreden. De man werd door de locomotief ter zijde ge slingerd en bekwam hoofdwonden en zware inwendige kneuzingen. In het zie kenhuis te Boxtel is het slachtoffer in den loop van den nacht overleden. Ernstige aanrijding. MENALDUMADEEL. Op den rijksweg onder D'ronrijp heeft in den afgeloopen nacht een aanrijding plaats gehad, tus- schen een taxi en een vrachtauto. De taxi botste daarna met groote kracht tegen een boom en werd van voren geheel inge drukt. De bestuurder de 21-jarige E. Hollema uit Leeuwarden raakte bekneld tusschen het stuurwiel en overleed korten tijd na het ongeval. Yan de twee inzittende passagier», de Gebr. Adema uit Franeker, moest de eene naar een ziekenhuis te Leeuwarden wor den overgebracht. Hij bleek ernstig te zijn gewond. De andere kon na verbonden te zijn naar huis terugkeeren. Verkeersongeval. iDOETINCHEIM. Gisteravond Ie nabij Doesburg een auto, waarin waren gezeten de heeren Verhaaf, Donderwin'kel en Gerritsen, in volle vaart tegen een boom gereden. De heer D. werd zwaar gewond een boerderij binnen gedragen. Zijn toe stand is zoo ernstig dat D. niet mag wor den vervoerd. De andere inzittenden kregen liohtte kwetsuren. De auto werd totaal vernield. Ernstige overstrooming. MADRID. Nabij het dorp Palacios in de provincie Zamoma, brak een stuwdam door, waardoor het dorp geheel werd over stroomd. Alle bewoners, in totaal onge veer 300 gezinnen, zijn dakloos. Van 512 April 1934. VLISSINGEN. Ondertrouwd: J. Florus- se, 32 j. en M. H. Csrenko, 27 j.; E. A. van Andel, 42 j. en E. Puijpe, 26 j.; T. Plantinga, 25 j. en J. A. Sommeijer, 25 j.; J. J. Kieboom, 26 j. en P. van Eek, 18 jaar. Getrouwd: H. Rekkers, 27 j. en W. A. S. de Bruijne, 27 j.; J. Ree, 30 j. en W. Benée, 25 j.; F. H. Jilleba, 26 j. en N. Hou weling, 23 j.; R. Cemes-ka, 28 j. en D. J. M. Rab, 20 j. Bevallen: M. J. F. Baeten, geb. Leerma- kers, d.; M. de Ridder, geb. Scheepers, z.; J. Roelse, geb. Verhage, d.; P. Bakker, geb. van Duin, d.; M. Brandeburg, geb. Knop, z.; G. de Nooijer, geb. Stroo, 2 z.; G. A. Noom, geb. de Groote, d.; G. Con tant, geib. Boeije, d.; A. P. Huppertz, geb. van Diernedonck, z. Overleden: S. v. d. Meulen 16 mnd.; J. C.. Rubers 88 j. wedn. van J. M. A. Buk- kens; J. van Sluijs 71 j.; B. Tazelaar 63 j. vro.iw van E. Bal jeu. (Vliss. Ct Van 613 April. IERSEKE. Ondertrouwd: Adriaan Ja cobus de Jager, 24 j. jm. en Suzanna Janna Marthina Maria Verschuure, 23 j. jd. Huwel.-afkon.: Willem van Velzen, 24 j. jm. en Janna Wilhelmina Zuijdweg, 24 j. jd. te Schore. Gehuwd: Jan Slabbekoorn, 29 j. jm. te Kapelle en Margaretha Cornelia Schar- ders, 23 j. jd. Geboren: Johan Dingenis Jan, z. v. Martinus Adriaan Bom en Adriana Gle- rum; Johann a Huberta, d. v. Simon Paauwe en Jannetje Kopmels. Overleden: Ferdinandus, 22 j., z. v. Frango-is van den Boomgaard en Johan na Suzanna Sonke. Van 811 April. WISSENKERKE. Gehuwd: Hendrik Marinus Zijta, 26 j. jm. te Haamstede en Pieternella Adriana Goudswaard, 22 j. jd.; Arij Cornelis Meulenberg, 56 j. wedn. van Pieternella Magdalena van der Maas en Jaco-ba Adriana de Loo-ff, 53 j. wed. van Andries Pieter Meulenberg. Geboren: 8, Marinus Pieter, z. v. Go- vert Pieter Leendertse en Maria idriana Leendertse; 10, Jacomina Jaco-ba, d. v. Laban Leendert Wisse en Maria Leijntje Karelse. Over de maand Maart. KAPELLE, Huwelijken: Nicolaas Bal jé 42 j. te 's H. Arendskerke en Cornelia Staal 45 j. Bevallen: J. P. Hoogesteger geb. Dom misse, d.; D. Willemstein geb. Korstanje, z.; J. M. Lepoeter geb. Lavooij, d.; N. W. Ossewaarde geb. Lamper, z.; M. van Bo ven geb. Verdonk, d.; J. M. Kloosterman geb. Fraanje, d.; G. Eversdijk geb. Vleu gel, z. Overleden: Wilhelmina Tholenaar, 3 j.; Maatje Welleman, 72 j., Neeltje Johanna Bastiana Oranje, 78 j., echtgenoote van M. Oele; Pieter de Visser, 42 j., echtge noote van A. Duivewaarde. MIDDELBURG, 13 April. Op de veiling deden: Baksla 13—22, Snijsla 436, Broei- sla 18, Veldsla 610, Spinazie 49, Poste lein 2946, Moskrul 1618, Kassnijboo- nen 69—74 ct., Princesseboonen 93 ct., sladunsel 1418 ct., Verdunsel 22 25, Spruiten 3—17, Witlof 2—8, Nante- speen 912, Zuring 12, Peeën 3—8, Uien I, Kroten 2 ct., alles per K.G. Tuinkers 45 ct. per doosje. Uienplanten 6 ct. per 100 stuks. Raapstelen 3, Prei 1—3, Sel derie 26, Rabarber 14, Peterselie 3,5, Radijs 2—6 ct., alles per bos. Roode kool 3,5, Boerkool 1,5, Bloemkool 1217, Andij vie 3,54, Kropsla 212, Komkommers 19, Slavellen 1,5 ct., alles per stuk. Blauwe druifjes 1012, Narcissen 2—6, Rebus 18, Phoenix 17, Zions 1, Copland 514, Fride op Haarlem 18, Clara Buss 22 ct., alles per bos. Tulpen 18, Madelieven II, Curacao 16, Bakkruid 3846 ct., alles per 10. Cinararia's 1216, Calceolaria 18, Sacifragen 10, Primula's 1415 ct., alles per pot. Rhododendrons 813 ct. per stuk KAPELLE. Veiling van 13 April. Spi nazie 68, witlof 25, stoofsla 1116 ct. alles per K.G.; kropsla 3.505.40 gld. p. 100 krop; radijs 2.803, rhabarber 2 4 gld. beide per 100 bos. Bloemen: hyacinthen 910 p. pot, tul pen 915 per bos, narcissen 3050 ct. p. 1C00 stuks. Stand van hedenmorgen 10 u.: Stand van gistermiddag 3 u.: 768. Licht op voor fietsen: Zondag 7 u. 11 min. Maandag 7 u. 12 min. Wie iets wil verkoopen adverteert. Dat is logisch. Wie adverteeren wil gebruikt daarvoor „DE ZEEUW". Dat is verstandig. Een kleine advertentie in de rubriek „Vraag en Aanbod" kost slechts 7b cent bij vooruitbetaling. 1 1884 1934 i f§ Zoo de Heere wil en zij leven, hopen op Woensdag 18 ffl «j April a.s. onze geliefde Ouders, j| Behuwd- en Grootouders JOHANNES GROENENBERG Koster Ned. Herv. Kerk 't Zand en H MARIA GELDOF hunne 50-Jarige Echtvereeni- KJ ging te herdenken. ij Dat zij nog lang gespaard !D mogen blijven is de wensch van hunne Dankbare Kinderen, Be huwd-, Kleinkinderen en Verloofde. Koudekerke •TzSSA5"' 19al- Kerkstraat D 148. Heden overleed na een kort stondig lijden onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot-, Over grootvader en Broeder GERRIT WATTEL, in den ouderdom van 87 jaar en 4 dagen. Uit aller naam: W. WATTEL Gz. St.-Laurens, 13 April 1934. Voor de zeer vele blijken van deelneming ontvangen na het over lijden van onze geliefde Echtge noote, Behuwddochter, Zuster en Behuwdzuster CORNELIA STAAL, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam: C. SLABBEKOORN. Wolfaartsdijk, 13 April 1934. Voor de vele blijken van deel neming, ondervonden bij het over lijden van onzen zeer geliefden Vader, Behuwd- en Grootvader JOZIAS SMIJTEGELD BEDET, betuigen wij onzen welgemeenden dank. Uit aller naam: Sa. BEDET. Goes, April 1934. Met deze zeggen wij hartelijk dank voor de vele blijken van deel neming voor en na het overlijden van onzen geliefden Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, de heer LEUNIS GOEDHART. Namens de Familie: Wed. L. GOEDHART- DE VISSER. Souburg, 14 April 1934. Oranjeplein A 27a. Christelijk Muziekkorps „Oefening na den Arbeid" Middelburg. DirecteurJ. C. F. van Kamer. ter gelegenheid van de Vaandel- uitreiking op DINSDAG 17 APRIL a.s., des avonds om 8 uur in de Concert en Gehoorzaal, Singelstraat, Middel burg. Afwisselend programma. Entrée f 0.26, plus f 0.04 sted. bel. Kaarten verkrijgbaar bij J M. HART- HOORN. Noordsingel R 63; B C. ROEST, Jodengang R 228 en voorts aan de zaal.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1934 | | pagina 2