f HONIG'S GROENTESOEP. 6 borden voor 20 ets.' f Daalt Uw rente? niet converteerbaar LEVENSVERZEKERING-BANK ROTTERDAM Een Beleggings-Polis der „Nationale" is Kerknieuws mi orgelcluh „Excelsior", onderafd. der 0. J. M. V. te Vlissingen, gymnastiekoefenin gen van de gymnastiekvereen. „Wilhel- mina", onderafd. der G. J. M. V. te Mid delburg en de opvoering van „November storm", schets van de zeekust in 4 bedrij ven, door leden der afd. Vlissingen. Door De A. T. W. de Kluis te Vlissin gen werd het slotwoord gesproken. Zeeuwsche afdeeling van den Bond van Jongelingsvereen. op Geref. Grondslag. Deze afdeeling vergaderde gisteren te Middelburg. In den voormiddag werd in „De Vergenoeging" het huishoudelijk werk afgedaan onder leiding van den voorzitter, dhr J. P. Kögeler te Zwijn- drecbt. Uit de verslagen bleek, dat de groei der laatste jaren aanhoudt; weer 72 leden meer en nu een totaal aantal van 1133 in Zeeland. Reeds voor den aanvang was des mid dags de ruime Noorderkerk tot in alle hoeken gevuld. Te twee uur werd de vergadering her opend door den voorzitter, die in harte lijke bewoordingen het welkom aan spre kers en belangstellenden toeriep. Een hartelijk afscheidswoord werd ge richt tot den afgetreden secretaris, dhr Ghr. Melse te Nieuwdorp, die zich ge noodzaakt zag zich van dit werk los te maken. (In de morgenvergadering werd als zijn opvolger aangewezen dhr Jac. de Smit te Souburg). De voorzitter deed 'het voorstel hem tot eerelid te benoemen, wat de vergadering spontaan bekrachtigde. Alsnu sprak Ds A. d e B o n d t te Lei den over: „Jeugd en Nationalisme", die aan de 'hand van onderstaande gedachten een met ingespannen aandacht gevolgde welsprekende rede hield. I. De leer van Gods Souvereiniteit, de hoofdkaraktertrek van het Calvinisme, worde door onze Gereformeerde jeugd, als het eerste artikel van haar Geloofsbelij denis hoog gehouden. II. Het overheidsgezag, om der zoude wil hier noodzakelijk geworden, is niet de hoogste vorm van menschelijk gezag, maar doet alleen op het terrein van den Staat de Souvereiniteit van den Almaoh- tigen God uitkomen. III. In het nationalisme en het interna- tionalisme zitten waarheidsbrokstukken, die in hun gebrokenheid ons nog toeschit- teren. De ééne, ongebroken waarheid, glanst in het Koninkrijk der Hemelen. IV. Indien 'het nationalisme niet anders was dan een gezonde reactie op de dorre nivelleering van individualisme en col lectivisme, zou het onze volle sympathie verdienen. Een goed Calvinist is ook een goed Vaderlander. V. De Staatssouvereiniteit van de natio nalistische bewegingen huldigt een mo dern heidendom, waartegen de Calvinist tische jeugd met al de kracht van haar beginsel zich verzetten moet. VI. Het 'hedendaagsch nationalisme zoo als zich dat in Nederland in het bijzonder in de N. S. B. openbaart, is aan den eenen kant revolutionair en miskent aan den anderen kant voor den fascistischen staat de grens van het overheidsgezag. VII. De Calvinistische jeugd leere de Gereformeerde beginselen kennen, om die straks op alle levensterreinen uit te dra gen. Na een korte bespreking sprak Ds J. C. Kuiper te Souburg een opwekkende rede, met als motto: „Houd moedl" Tegenover de Nat. Soc. leuze van „Hou zee", stellen wij ons: „Houdt moedl" zegt Spr. Zooals Gods Woord ons dat leert en daarom voor ons aparten inhoud krijgt. Houdt moed, d.i.: houdt wat ge hebt, Gereformeerde jonge menschen, beleef uw Verbondsrelatie, gaat moedig voorwaarts met de woorden: „In God is 'al mijn heil, mijn eer". Na een slotwoord van den voorzitter en dankgebed door Dö Kuiper volgde slui ting. Bij Kon. besluit is de eeremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nas- sau in goud verleend aan G. B. G. van Swers, deken der ouderlingen van de Waalsche gemeente te Middelburg. In vrijheid gesteld. Op last van den Officier van Justitie is de invrij heidstelling bevolen van zekeren P. V., arbeider te Schoondijke, die eenige dagen geleden door de marechaussee werd aan gehouden en ter beschikking van de Jus titie gesteld als verdacht van bedreiging tegen zijn moeder met eenig misdrijf te gen het leven gericht. Middelburg. De politie heeft Zaterdag weder 25 personen verbaliseerd, die tus- schen 4 en 10 uur de Langedelft bere den in de richting naar de Markt toe. Naar het Gasthuis is overgebracht een man, die zich met een z.g. bakdrie- wieler op den Seisweg bevond en door een auto, bestuurd door een inwoner van Grijpskerke is aangereden. De aangere- dene had een bekkenfractuur bekomen. Zondag was het 25 jaar geleden, dat do heer M. Verhage, thans hoofdagent van politie alhier, als agent in dienst trad. Ie viering van dit jubileum was tot gis teren uitgesteld. Toen zijn in den morgen ten huize van den heer Verhage, die ver lof had, de inspecteurs en verschillende agenten bijeengekomen en heeft de heer R. A. Avink, inspecteur eerste klasse, den jubilaris toegesproken. Niettegen staande de heer Verhage meende het feest in huiselijken kring te moeten doorbren gen, heeft het korps gemeend, dat deze dag niet onopgemerkt mocht voorbijgaan. Spr. wees er op, dat in het feit, dat men 25 jaar bij de politie is, op zich zelf geen verdienste ligt, maar wel in de wijze, waarop men in die 25 jaar zijn taak heeft vervuld. Spr. wees er op, dat de wijze waarop de heer Verhage dit deed, steeds wordt gewaardeerd. Spr. hoopte, dat de jubilaris nog vele jaren met dezelfde werklust zijn arbeid zal verrichten. Na mens den Commissaris, de inspecteurs, de hoofdagenten, den brigadier der rijksveld- wacht Hendrikse en de agenten bood spr. als blijvende herinnering een rooktafel aan. Ten slotte wenschte spreker ook me vrouw Verhage en haar dochter geluk. Dhr Verhage dankte voor het mooie ge schenk, daarbij de verzekering gevende, dat hij in de jaren welke hem nog resten, met dezelfde toewijding zijn functie zal verrichten. In verschillende vormen, o.a. door vele bloemstukken en zeer druk bezoek, heeft de heer Verhage ondervonden, dat hij in breede kringen gezien is. Vlissingen. In den nacht van Zondag op Maandag is de onderwijzer B. uit Kort- gene met zijn motorrijwiel alhier tegen een trottoir gereden en met ernstige ver wondingen en een hersenschudding naar 'het St Josephziekenhuis overgebracht. Goes. Onder verwijzing naar de in dit nummer voorkomende advertentie van de Vereeniging voor Christelijke Winter- lezingen herinneren wij gaarne nog eens aan de lezing van Dr K. Dijk, welke nu bepaald is op Vrijdag 6 April a.s. Dfc Dijk is een talentvol redenaar en het onderwerp, dat hij gaat behandelen, is uitermate belangwekkend. Dat velen den Vrijdagavond vrij houden of vrij maken voor deze veelbelovende lezing. Schore. Met ingang van 1 April j.l. is tot sluisknecht te Wemeldinge benoemd de heer G. Helmstrijd, thans brugknecht aan de Schorehrug. Hansweert. De kommies te water B. Vlaming alhier wordt met ingang van 1 Mei a.s. overgeplaatst naar IJmuiden. Wemeldinge. Zaterdag werd door Bur gemeester Keijzer de 2e jaarlijksche huis- vlijttentoonstelling van de Huisvlijtclub E. T. O. S. geopend. Mede waren aanwe zig de beide wethouders. De burgem. wees in zijn openingswoord op het nuttige en het aangename wat het beoefenen der huisvlijt betreft en bracht tevens hulde aan de tentoonstellingscommissie voor het vele werk door haar verricht. Met een felicitatie aan de vereen, verklaarde hij de tentoonstelling voor geopend. Namens de jury werd het woord gevoerd door den Directeur der Ambachtsschool te Goes, die het werk prees en nog enkele nuttige raadgevingen verstrekte. Namens de ten toonstellingscommissie dankte dhr M. Florusse beide sprekers voor hun waar- deerende woorden en de juryleden voor hun moeilijk werk. Zaterdagavond kwamen reeds velen een kijkje nemen. Maandagmiddag bleef het anker van 't met zand geladen en naar Gent (B.) bestemde motorschip „Umberto", schip per de Jong, haken achter de bij de Past- brug in het kanaal liggende electrische kabel van de P. Z. E. M., met het ge volg dat deze uit zijn oorspronkelijke lig ging werd gerukt en afknapte, waardoor de geheele omgeving een paar uren ver stoken was van het gebruik van elec- triciteit. Bevolking. Ingekomen: Anna Lena Karelse, van Yerseke, Damstraat G 127, naar Wilhelminastr. B139; Geertruid Francina Adriaanse, van 's H. Abtskerke naar Wilhelminastr. B 107; Dana Adri- ana Vermeulen, van Kruiningen (Hans- weert), Julianastr. G 65, naar aan boord; Jan Johannes de Braai, van Kloetinge, 's Gravenpoldersche weg G 7, naar Dorps- str. B 24; Daniël Sinke, van Kapelle A 249, naar Bouwplan G ln; Jacoba Maria Charlotte de Koeyer, van Egmond aan Zee, Julianastr. 59 naar Dorpsstr. B 202; Gabriël de Jonge, en gezin, van Engelen, naar aan boord. Vertrokken: Jannetje de Groene, van Dorpsstr. B 198, naar Goes, Westsingel 145; Pieter Felius en gezin, van Oranje- boomstr. B 80 naar Baarland B 18; Wil- helmina Cornelia Maria Hardenberg, van Daniëlstr. B 67, naar Rotterdam, le Car- nissestr. 32; Jannis Willem Kools en ge zin van Sluisplateau G 76, naar Kruinin gen (Hansweert), Julianastr. G 58; Jan Adriaan Minnaar en gezin, van Ghezee- weg A 66 naar Kapelle, Wilhelminastr. A 97. Biezelinge. D'e Chr. Bewaarschool al hier bestond dezer dagen 10 jaar. Des na middags 4 uur kwam men bijeen in 't lo kaal Algemeen Belang. De voorzitter dhr A. v. d. Graaff heette allen welkom, in zonderheid burgem. Bierens. In dank bare stemming vertolkte de voorzitter wat de bewaarschool voor Biezelinge was ge weest, Hulde bracht spr. aan het per soneel voor hunne toewijding en plichts betrachting. De secr. gaf een overzicht van de voornaamste bijzonderheden welke plaats grepen in de voorbije 10 jaren. Door het hoofd der school mej. Bie rens werd gesproken over het werk onder de kleuters. Namens B. en W. bracht burg. Bierens zijn gelukwenschen over voor de school. In de pauze werden bezoekers en kinde ren getracteerd. Een aangename afwisse ling was de zang en het spel van de kin deren. Krabbendljke. Met ingang van 13 Mei is overgeplaatst van de halte Oostdijk naar Woensdrecht de heer Chr. Kouman, arbeider-telegrafist bij de Ned. Spoorwe gen. Westkapelle. Zaterdagmiddag verga derde de Raad. Afwezig dhr B. Louwerse. De voorzitter herdacht het overlijden van H. M. de Koningin-Moeder. Spr. Ingezonden Mededeellng. N AT IO N A L E deelde ook mede, dat door hem, mede na mens het gemeentebestuur, na het over lijden een telegram van deelneming aan H. M. de Koningin is gezonden. Daarna werd als eenig punt van de agenda vast gesteld het oude kohier baatbelasting nr 1 met nog een aanvullend kohier in ver band met het restant kosten, die niet be taald zijn. Serooskerke (W.) Woensdgavond zal hier een lezing met lichtbeelden over het Ghr. doofstommen-onderwijs worden ge houden. Men zie de advertentie in dit nummer. Donderdagavond kwam de voetbal- vereeniging „Serooskerke" met haar do^ nateurs en donatrices in het vergaderlo kaal bijeen om haar 2-jarig bestaan te vieren. Uit het openingswoord door den voor zitter bleek, dat de vereeniging 47 leden en adspirantleden telt en 72 donateurs en donatrices. Deze gezellige vergadering werd afge wisseld door voordrachten en samenspra ken. Toen Vorige week op Maanr- dagavond in de Gereformeerde kerk alhier een herdenkingsdienst in ver band met bet overlijden van H. M. de Koningin-Moeder werd gehouden, waar in de beide predikanten voorgingen, ging tijdens de rede van Ds Lindeboom plotse ling het electrisch licht uit. Er ontstond eenig rumoer. Enkele jongens gedroegen zich wel zeer ongepast. Zij lachten hard op en- klapten in de handen. Toen iemand zich uit de kerk naar de consistoriekamer begaf, om een onderzoek in te stellen bleek, dat de handle was neergehaald. Hij duwde die weer naar boven, zoodat het licht weer aanging en D's L. zijn rede kon vervolgen. Tegen zekeren S., die in de consistorie kamer is geweest en den handle heeft neergehaald, is proces-verbaal opgemaakt. Hij verklaart bij zijn weggaan de bedoeling te hebben gehad, het licht in de consisto riekamer te dooven en abusief de handle voor de hoofdleiding te hebben overge haald. Domburg. Loop der bevolking over de maand Maart. Ingekomen: Ta. Provoost van Koude kerks E 45; P. Brouwer en gez. van West kapelle E 6; S. S. Provoost van Middel burg. Vertrokken: A. Akkerdaas naar Oost- kapelle „Woestduin"; F. Rieken naar Se rooskerke; Pa. Brasser naar Vlissingen, B. Evertsen 10. Bruinisse. Dhr J. Jumelet Lzn. is met ingang van April a.s. aangesteld tot hulp-commies directe belastingen, invoer rechten en accijnzen te Weert (L.). Aan den heer G. Bal is eervol ont slag verleend als bedienaar van de sein paal. In zijn plaats is door het loodswezen aangesteld dhr W. Zondervan. Gisteren ontstond in de woning van de wed. Ghr. v. d. Velde een begin van brand, hetwelk zich nog al ernstig liet aanzien, daar de gordijnen voor het raam verbrandden en ook de zolder reeds vlam vatte. Door krachtdadig optreden van de buren, welke het vuur met een slang op de waterleiding bestreden was de brand spoedig gebluscht. Oorzaak was, dat een Voetbal. Kortgene. De op Zaterdag gespeelde wedstrijden voor den wisselbeker, waar aan alle Noord-Bevelandsche clubs deel namen, hadden de volgende uitslagen: KamperlandKats 32; Wissenkerke Galijnsplaat 25. 's-Gravenpolder. Tweeden Paaschdag werd hier een vriendschappelijke voet balwedstrijd gespeeld tusschen Ro'hada vajn hier en D. O. I. van 's-Heer Abtskerke welke wedstrijd gewonnen werd met 60 in bet voordeel van Rohada. Nieuwdorp. Gistermiddag werd op bet terrein van de voetbalvereen. D. V. 0. alhier een serie-wedstrijd gespeeld tus schen de vereenigingen van Driewegen, Kloetinge, Nieuwdorp en Wolfaartsdijk. Allereerst speelden Driewegen en Wol faartsdijk, die door de laatste met 80 werd gewonnen, en Kloetinge en Nieuw dorp, die door de laatste met 40 werd gewonnen. Hierna volgde eerst de wedstrijd tus schen de verliezers, Driewegen en Kloe tinge, welke Driewegen met 40 won. Daarna de wedstrijd tusschen de win naars, Nieuwdorp en Wolfaartsdijk, wel ke Nieuwdorp met 40 won. De eerste prijs werd dus gewonnen door Nieuwdorp, de tweede door Wolfaarts dijk en de derde door Driewegen. De ver eenigingen ontvingen resp. voor hun pres tatie een beker, een lauwerkrans en een lauwertak, terwijl Kloetinge een herin neringsmedaille ontving. Kapelle. Maandag had alhier een wed strijd plaats tusschen Kapelle I en Beier- drecht (België) Sport (12e klas K. B. V. B.). De rust was 10; einde 30 voor Beierdrecht. Vooraf werd een medaillewedstrijd ge speeld tusschen de Kapelle Juniores. Het fanfarecorps „Ons Genoegen" ver leende zijn medewerking. Waarde. Zaterdagmiddag speelde de V.V. Waarde I tegen Volharding van Ril land voor de Bekerronde Z. V. B. Vol harding won met 53. Maandagmorgen speelde de V. V. Waarde II een vriendschappelijken wed strijd tegen de Veteranen met een gelijk spel van 44. Wemeldinge. Zaterdag: Wemeldinge Ju nioresWit-Zwart Juniores 65 in het voordeel van Wit-Zwart. Wemeldinge I Goes Combinatie 51 in het voordeel van Wemeldinge. Maandag: Wemeldinge IIGoes Com binatie 64 in het voordeel van Wemel dinge. Tholen. Zaterdag 1.1. vierde de Thool- sche voetbalvereeniging haar eerste lus- strum. Des middags zijn er twee jubileum wedstrijden gehouden, waartoe waren uit genoodigd 'de vereeniging S. V. C. van St Maartensdijk en H. D1. S. van St Anna- land. Eerst speelde T. V. V. 2 tegen een com binatie van S. V. G. en H. D. S. en wist na een spannende strijd te winnen van deze combinatie met 3—2. Daarna speelde T. V. V. 1 met een ster kere combinatie van S. V. G. en H. D. S. en ook dit elftal trad met een 52 over winning uit den strijd van de N. S. B. Deze laatste noemt in elk geval geen doel, maar zulke doelstellingen komen wel voor in het stuk van de Liga. Doelstellingen, zoo ernstig, dat als de re geering ze in handen had gekregen, dit zou hebben geleid tot verbod van de Liga niet alleen, doch ook van de S. D. A. P., die het contact met de Liga immers niet zou kunnen ontkennen. Van de minuut af, dat het partijbestuur deze stukken in handen had, begreep het dat ze niet alleen voeren tot het verbod van het lidmaatschap van de S. D. A. P. voor alle ambtenaren, doch zelfs voor een rechterlijk vonnis tot opheffing van de Liga als in strijd met de openbare orde en veiligheid van den staat. Het bestuur van de Liga voor het partijbestuur ge daagd, bleek alle gevoel voor verantwoor delijkheid te missen en zeer luchtig over deze dingen te denken. Maar vast staat, dat de verbinding met de Liga precies op het juiste oogenblik verbroken is. Op denzelfden dag toch dat het partij bestuur het contact verbrak, had de re geering de politie opdracht gegeven een onderzoek in te stellen naar de Liga. Spreker zeide dan, dat de Liga de gees ten der jonge sociaal-democraten vergif tigde met denkbeelden, die niet anders dan tot een catastrophe zouden hebben kunnen leiden. Het was ook de Liga, die hier en daar opzettelijk vechtpartijen is gaan uitlokken met de fascisten en wat het partijbestuur van dit alles het pijnlijkst heeft getroffen, was, dat noch de gedelegeerde van de S. D. A. P. in het Liga-bestuur, noch het partijbestuur op de hoogte is gesteld van deze doelstelling. Er was aan bestuursleden zelfs geen inzage van Liga-ledenlijsten verstrekt, als daarom werd gevraagd, wanneer er hier en daar argwaan rees of er geen commu nistische of 0. S. P.-elementen in de Liga schuilden. Om al deze redenen was het zeer be grijpelijk, dat het partijbestuur niet lan ger met de Liga in zee wenschte te gaan en de meest krasse maatregelen trof. Even begrijpelijk was de verbazing van de congresgangers, onder wie vele ex-Liga leden bij dit onverwacht maar scherp op treden van Albarda. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Rijnsaterwoude, A. J. Oos terhuis te Eemnes. Te Wezep, A. H. J. G. van Voorthuizen te Rijssen. Bedankt voor Den Bommel, J. v. Root- selaar te Hagestein. Voor Oud-Voesemeer, J. Ronge te Hoog-Blokland. Geref. Kerken. Beroepen te Groningen (vac. H. v. d. Elskamp), P. Deddens te Rijswijk. Oud Geref. Gemeenten. Beroepen te Scheveningen, B. Hennep- hof, cand. te Kampen. Geref. Gemeenten. Bedankt voor Aagtekerke, A. de Blois te Dirksland. D s H. M e ij e r. f In den ouderdom van 72 jaar is in het Sophia Ziekenhuis te Zwolle overleden ds H. Meijer, predi kant bij de Vrij Evangelische gemeente te Heerde. De overledene, die te Heerde Ingezonden Mededeellng. theemuts welke over een theepot op een petroleumstel was geplaatst vlam had gevat. Tholen. Onder groote belangstelling had Zaterdagmiddag de opening der bazaar plaats in de lokalen van de U.L.O.- school. Vele autoriteiten op kerkelijk ge bied en de burgemeester waren tegen woordig. De voorzitster mevT. Dekker sprak de openingsrede uit. Het doel van de bazaar is, mede te hel pen aan het vormen van een grondkapi- taal, noodig om met Rijkssteun te komen tot de zoo hoog noodige restauratie van de Ned. Herv. Kerk. Hierna sprak de plaatselijke predikant, ds Wolfensberger. Het deed hem genoe gen, ondanks de vele verdeeldheid in Tho len op kerkelijk gebied, te zien de eenheid onder velen, tot medewerking aan het herstel van dit Godshuis. Hierna zong men gezamenlijk Ps. 84 vs. 2 en 5, waarna de president-kerk voogd, de heer W. Geluk, het woord ver kreeg en in een uitvoerige rede wees op de zoo noodige restauratie van het kerk gebouw. —I Door het plaatselijk crisis-comité is met de Paaschdagen aan de hiervoor in aanmerking komende gezinnen eieren verstrekt naar gelang de grootte van het gezin, met een minimum van 20 stuks. S. D. A. P. EN ANTI-00RL0GS-LIGA. Opzienbarende verklaring omtrent de houding van de partij. In de avondvergadering van 't Paasch- congres der S. D. A. P. heeft ir Albarda gisteren een opzienbarende verklaring af gelegd over de eenigszins zonderlinge houding van de Partij tegenover de anti- oorlogsliga. Verschillende sprekers hadden in scherpe bewoordingen de houding ge laakt, waarhij aanvankelijk de Liga van partijbestuurswege moest worden gepro pageerd, terwijl nu voor kort op de meest abrupte wijze alle contact werd verbroken en aan de partijgenooten werd verbaden. Zeer tot verbazing van honderden aan wezigen heeft ir. Albarda aan de baud van een in zijn bezit geraakt rapport ver klaard, waarom de S. D. A. P. niet langer met de Liga in zee kou gaan. Want meer verregaand dan Musserts plannen, meer uitgewerkt dan diens op schrift vastge legd systeem van marschcolounes, strijd- formaties, alarmeeringsstelsels en meer dergelijke instituten, die er op zijn gericht langs illegalen weg naar de macht te grij pen, wag het rapport van de Liga. Gebleken is, dat de achttien getypte foi- liovellen van de Liga uitvoeriger regelin gen en uitvoeriger voorschriften nog be helsden dan die van de weerafdeeüngen meer dan 40 jaar het predikambt bedien de, was tevoren werkzaam als evangelist te Zwartsluis, den Ham en Hardenberg. Middelburg. Zondag herdacht dhr G. B. G. van Swers zijn gouden jubileum als lid van den Keikeraad der Waalsche ge meente alhier. Hij was 38 jaar diaken en 12 jaar ouderling. Na afloop van den dienst heeft de predikant, Ds Blommaert Frère van Swers toegesproken en de hoop uitgesproken, dat hij nog lang de ge meente zal mogen dienen. Spr. uitte zijn voldoening, dat de jubilaris begiftigd is met de eeremedaille in goud, verhouden aan de 0 ranje-Nassauorde. De organist, dhr Joh. H. Garo, speelde een Marche Triomp'hale. Afscheid Ds v. Kooten. Na des morgens afscheid genomen te hebben te Nieuwvliet, deed Ds van Kooten dit Zon dagmiddag van de Ned. Herv. Gemeente te Groede met een predikatie over 1 Co- rinthe 1557. Na het beëindigen van zijn predikatie, richtte Ds v. K. zich tot zijn ring-colle- ga's, tot de collega's, die vereenigd waren in den vriendenkring, tot Da. Dufour, pred. der Luth. Gemeente, die hij dankte voor haar tegenwoordigheid; kerkeraad, kerkvoogdij, voorlezer, koster, organist en diverse organisaties. Namens den vriendenkring sprak Ds S r' V r o i wegens moeder stig ziek. hangen, Vrijdaf hij noodi leveranci Aanvank aan gesci len dag heer Vai eens poo Toen komen vruchtelc stond te hem, of waarop doch me te zijn. om V. te len dag Van a gasversti nabijheid foon ten spoedig Ook o en bellen ceeren bl waarom ning bin Bij hu een vree vonden lichaam en dat i indrukke: op worgi De li( zoodat n ze in nac dat de n dag op 1 in de vr De ma Van oi

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1934 | | pagina 2