GOEDE Zeep ■s óók Medicijn MAANDAG 12 MAART 1934 DAGBLAD VOOR DE PROVINCIE ZEELAND 41e JAARGANG - No. 133 EN Buitenland Binnenland. Belangrijkste Nieuws. A. C. VAN DER REST zijn, Uit de Provincie Ier zeer on- brandende lijk gestaan, meer ontvlo- lippen ge- trachtte te van Johan loeder al ge- jr haar man rag 'had elk ïtgenoot moe drank. Soms ïeen uit. Wel >r tot op het zwelgpartijen >el bijzonders, |de kroeg ach- m, natuurlijk )ers. Vandaag rehouden. [De [n. Heel wat buiteling ge it neergescho- laren ze in de drinken, zoo- Lig stomdron- l'had de jonge toespeling op an slotheer in dronkenschap Dirk's daden opgevlogen. I de twistenden In. nog eens had deze Ins." moet Willem ■omen. lestoven. Men luden. Te laat. van zijn toorn he kracht zijn hgenstander. lermoordt me" Izien van bloed tot bezinning J>litie", had hij lelf bleef hij in lafwasschen en elijktijdig. Dok- lelijk hopeloos. Kreek. Long ge- p won de op een agen. Zelf fiet- Eor te bereiden, hldwachter was [toegetreden en orda, neem mij' avond nog op brden de moor- zoo het einde |ds door de gor- en Bertha te luimering op de Lt veler verwon- Ina de teraarde- 1 plaats. pild. En Bertha et tegen verzet, et de opzichtige lieven altijd had Rat de eerstvol- tin opging naar |taan werden zij zoekers. ielen konden het I ze nu zoo „fijn" ging op, toen een Jkansel werd af las overgekomen ferman. Het was rootvader weer Hoe had die aangegrepen. in! „Ja," had |re zijt de Ge- l 'Gij de God van I dank U Heere." vorens mevrouw Ide kerk te gaan. Tieder gesproken, kar. Wat'er pro- ten geheim tus- [d voor dén moe- [ertha was zeer Iten Zondagmor- kezegd had: „We J kind." hu voor goed op Kocht ze nu met TfscheiA te nemen Iters. lies op het slot |eid was het voor haar dorp te j met vader kna- slotbewoners. _i IJzerman, had ken gebracht. In iich voor vragen, [aan gedacht had. □n. der door de Mid- verdween in den ïche kust. In Fort en en hadden de j wal kunnen toe- [d velen lang niet asagiers, repa- het vaderland. jrenschte men zoo li te bereiken. D0 ijyelen. fordt vervolgd.) Uitg.: N.V. Uitgevers-Maatschappij „Luctor et Emergo" ter exploitatie van het blad „De Zeeuw". Bureaux Lange Vorststraat 70, Goes. Telefoonnummer 11. Postchèque en Girorekening 44455. Bijkantoor Middelburg, Lange Burg. Telef. 259. Directeur-Hoofdredacteur: R. ZUIDEMA. De Zeeuw Abonnementsprijs f2.50 per kwartaal, weekabonnementen voor Middelburg, Goes en Vlissingen 10.20. Losse nummers 5 cent. Advertentiën: Gewone advertentiën 80 cent per regel. Ingezonden Mededeelingen dubbel tarief. Handelsadvertentiën 25 cent per regel. Kleine Advertentiën Dinsdags en Vrijdags 10.75, bij vooruitbetaling. Onder letter of motto 10.85. Bij contract belangrijke korting. V Moed en vertrouwen. Minister 'Golijn is meermalen aange duid als een sombere pessimist, die alles graag van den donkeren kant ziet. Ten onrechte evenwel. De beer Golijn is niet een pessimist, maar een werkelijk- heidsmensch. Wel beeft bij meermalen zwaar pessi mistische tonen laten hooren, maar daar voor bestond dan ook allo aanleiding. Te meer omdat de groote meerderheid van ons volk de schijn voor de werkelijkheid bleef aanzien en blijk gaf zich den ernst van den toestand niet bewust te zijn. D'at is nu wel eenigszins anders gewor den. Erkend wordt nu vrij algemeen, dat de heer Golijn toch wel goed zag, toen hij zich door de schijnwelvaart van enkele jaren geleden niet liet misleiden en het er bij ons volk als in hamerde, dat 'n uiterst zorgelijke tijd voor de deur stond. Toen het Kabinet Golijn aan het bewind kwam is zijn eerste werk geweest, zooveel mogelijk den werkelijken toestand bloot te leggen, maatregelen te nemen om te ko men tot een sluitende begrooting en een basis te vinden, van waaruit weer aan den opbouw kon worden begonnen. Dit doel is in groote trekken althans bereikt. En nu zien we Minister Golijn ook weer van een anderen kant. Nu staat hij niet te zuchten en te kla gen, dat de toestand toch zoo ernstig is en dat er voor de toekomst toch niets meer te hopen valt, maar nu tracht hij het Ne- derlandsche volk moed in te spreken en het op te wekken niet bij de pakken neer te gaan zitten, maar de hand aan den ploeg te slaan en met vertrouwen de toe komst tegen te gaan. Het Kabinet gaat daarin voor. Zijn begrootingsrede in de Tweede Ka mer besloot de heer Colijn aldus: „Het Kabinet, bewust van zijn eigen zwakheid, bewust van de beperktheid der menschelijke kennis, bewust, dat het af hankelijk is van den zegen van Boven, wil, voor wat zij als menschen kunnen doen, zóó hard werken, dat de moedeloos heid geen oogenhlik gelegenheid krijgt om in ons hart binnen te dringen". Bij' de behandeling van de Indische be grooting in de Tweede Kamer verklaarde Minister Golijn: „Als beide deelen van bet Koninkrijk elkaar beter leeren verstaan, beter leeren waardeeren, dan ben ik geen oogenhlik bezorgd, dat wij niet met vereende in spanning door dezen moeilijken tijd zul len heenkomen". In de Eerste Kamer werd eenzelfde ge luid geboord. Tot eendrachtige samenwerking van Regeering, Staten-Generaal en bevolking werd aangespoord en het Nederlandsche volk toegeroepen: „Sluitdegele de ren!" En nu, Zaterdag, heeft de heer Colijn zijn rede over de Koloniale politiek be ëindigd met een woord van vertrou wen. „De toestand is moei 1 ij k, maar niet h o p e 1 o o s. Er is alle aanlei ding met vereende krachten te trachten met Gods hulp door dezen moeilijken tijd heen te komen, tot weer het licht van een beteren dag schijnen gaat". Laten deze woorden van onzen minister president weerklank vinden. Met vertrouwen op- God, met ver trouwen op de Regeering, die telkens weer blijk geeft vertrouwen te verdienen, een drachtig en moedig voorwaarts! Spionnage in Berlijn. Uit Berlijn wordt aan het „Journaal" gemeld, dat men sedert eenigen tijd in diplomatieke kringen onder bedekte ter men spreekt over een ernstig geval van spionnage, waarbij de gewezen Poolsche cavalerie-officier Jurek von Sosnowski, de vroegere Duitsche vlieger Joseph von Berg en diens echtgenoote, geboren von Falkenhayn en een zoogenaamde Kauka- sische prinses Katja Berderian, betrok ken zijn. Al deze personen zijn gearresteerd, evenals een ambtenaar van het ministerie van buitenlandsche zaken. De gearresteerden worden er van be schuldigd zich documenten te hebben ver schaft, betrekking hebbende op de lucht vaart en de luchtverdediging van Duitsch- land. Zwitserland handhaaft den gouden standaard. Op de algemeene vergadering van aan deelhouders der Zwitsersche Nationale Bank, heeft de directeur-generaal in een rede gesproken over het monetaire pro bleem. Hij verklaarde dat er voor Zwitserland geen sprake van is tot devaluatie van den franc over te gaan of den gouden stan daard af te schaffen. Dé regeering is vast besloten, aldus spreker, den gouden standaard op de hui dige pariteit te handhaven. De moord op raadsheer Prince opgelost? Volgens de Liberté zou bij bet O.M. te Parijs een cijfertelegram van het O.M. te D'ijon zijn binnengekomen, dat den raad- selachtigen moord op raadsheer Prince oplost. Op grond van dit telegram zouden de voornaamste Parijsche inspecteurs van politie onverwijld opdracht hebben gekre gen bepaalde onderzoekingen in te stel len. Teleurstelling voor Roosevelt. De ontevredenheid over den maatregel van president Roosevelt, om alle contrac ten met de particuliere luchtvaartmaat schappijen op te zeggen en het vervoer van de luchtpost op te dragen aan het le ger, is nog toegenomen, doordat de kran ten met grooten ophef de vliegongelukken van Vrijdag, waarbij vier legerpiloten het leven hebben verloren, gepubliceerd heb ben. Sommige leden van het congres uiten bittere beschuldigingen aan het adres van den president en stellen hem persoonlijk verantwoordelijkheid voor een politiek, welke acht menschenlevens heeft geëischt. Wegens de talrijke ongelukken der le gervliegtuigen voor de bezorging van den postdienst heeft president Roosevelt tot een sterke inkrimping van de postvluch- ten besloten, zoodat de dienst alleen ge handhaafd wordt op de trajecten, waar dit beslist noodzakelijk is. Al het moge lijke zal gedaan worden, om de vliegtui gen en het personeel voor ongevallen te behoeden. Frankrijks premier wordt scherp bewaakt Voor de eerste maal in de geschiedenis der Fransche republiek woont de in func tie zijnde eerste minister in een hotel, zooals thans Doumergue doet, waar men hem beter beschermd acht dan in een der ministeries. Frankrijk wil geen risico loopen met den belangrijksten man des lands, want van bet oogenhlik af dat Doumergue te rugkeerde in de politiek, na jaren van rust, stapte hij in een maalstroom va,n intriges en gevaren en wist bij, dat ach ter het Stavinsky-schandaal menschen stonden, die er niet tegen op zouden zien, een eind te maken aan het leven van den man, die hun misdaden aan de kaak wil de stellen en de Fransche politiek zuive ren. Het hotel van Doumergue wordt dag en nacht door 28 politie-agenten, in uni form en in burger, bewaakt. Als de premier naar het ministerie rijdt, wordt bij altijd in een anderen auto door vier in burger gekleede politie-be- ambten gevolgd. Maar de getrouwste bewaker van den premier is wellicht mevrouw Doumergue zelf, die alleen aan persoonlijke vrienden toestaat, de hotelkamers te betreden. Zelfs ministers mogen niet binnenkomen, tenzij zij ontboden zijn. De toestand in Spanj'e. Onder het roepen van „Wij willen brood" hebben een aantal vrouwen en kinderen te Madrid een bakkerswinkel geplunderd. Te San Lorenzo de Calatrava zijn 150 families door den honger gedwongen ge kookt gras te eten. De hongersnood is toe te schrijven aan de werkloosheid. Extremisten hebben in de straten van Madrid een groote hoeveelheid burger lijke bladen op een stapel geworpen en daarna in brand gestoken. Drie arbeiders van het blad „A. B. C." werden door sta kers zwaar gewond. In Barcelona zijn de arbeiders der groote electriciteitsfabrieken in staking g gaan. Bij Saragossa werd met steenen naar een trein gegooid. Verscheiden reizigers liepen kwetsuren op. Het land is vol dreiging en onheilspel lende geruchten. Het heet, dat een mili taire revolutie morgenochtend om vier uur zal uitbreken. De voorzitter van den socialisten jeugd bond is gearresteerd. Te Valentia is de staking der haven transportarbeiders algemeen. Uit Barcelona meldt Reuter: In ge heel Spanje is tegen middernacht de al gemeene staking afgekondigd. De autoriteiten hebben speciale maat regelen genomen om de openbare dien sten, als water- en gasvoorziening, ver lichting en verkeer, te deen plaats heb ben. De staking is door de regeering onwet tig verklaard. Londen onder Arbeidersbestuur. De verkiezingen voor den Londenschen Graafschapsraad zijn voor de arbeiders een groot succes geworden; zij hebben de volstrekte meerderheid behaald. Van de 124 zetels, die er te bezetten vielen, ver wierven zij er 69; de resteerende 55 vielen den conservatieven ten deel. De verschui ving is van belang; in den ouden raad be zaten de conservatieven 83 zetels, de ar beiders 35, de liberalen nog 6. D'e overwinning, die de abeiders heb ben behaald, is niet minder dan sensatio neel. Zij gooit voor den eersten keer se dert 24 jaar het roer om van Londen, dat al dien tijd in de macht is geweest van de conservatieven. Deze kunnen er de con clusie uit trekken, dat hun geweldige meerderheid in het Lagerhuis niet lan ger in overeenstemming is met de sym pathieën bij het kiezersvolk en dat zij bij de volgende Lagerhuis-verkiezingen hoogstwaarschijnlijk stevig gehavend uit den strijd zullen terugkeeren. Het succes van de Arbeiderspartij wordt in hoofdzaak toegeschreven aan een poli tiek van strenge bezuiniging, waarvoor vele wenschen der arbeiders moesten zwichten. Werkloozen als verkeersagenten. In Portugal heeft men een proef geno men met het verschaffen van praktisch en nuttig werk aan werkloozen. Te Lissabon heeft men 33 werkloozen als hulp-verkeersagenten aangesteld. Zij moeten er op letten, dat automobilisten en andere weggebruikers gehoorzamen aan de automatische verkeerssignalen en op de drukke uren zullen zij de verkeers agenten bij het regelen van het verkeer moeten helpen. Als uniform hebben deze hulp-agenten een lichte broek aan met blauwe jas en witte handschoenen en een ronde pet met gouden band. Zij worden betaald door het Werkloo- zenbureau en ontvangen voor hun dien sten gemiddeld 12 gulden per week. Fransche nota over bewapening morgen naar Londen? Volgens het „Petit Journal" zal de Fransche ministerraad morgen den defi nitieven tekst vaststellen van het Fran sche antwoord op het Britsche ontwape ningsmemorandum; dit antwoord, dat reeds sedert eenigen tijd is bestudeerd, zal dan zoo spoedig mogelijk naar Lon den worden gezonden. D'e verzending van deze nota zal, aldus genoemd blad, een belangrijke diploma tieke gebeurtenis zijn, die niet alleen van beteekenis zal zijn voor de Fransche poli tiek, maar voor bet geheele ontwape ningsprobleem en de kwestie van Duitsch- lands herbewapening. Minister Barthou zal voor het forum der buitenlandsche openbare meening een uiteenzetting geven van het Fransche veiligheidsstandpunt in verband met den Europeeschen vrede. Korte Berichten. In de buurt van Stockholm zijn twee militaire vliegtuigen met elkaar in bot sing gekomen met bet gevolg, dat een der vliegtuigen neergestort is. De bestuurder is om het leven gekomen. Daar de politieke onrust voortdu rend vermindert, heeft de Pruisische mi nisterpresident thans ook de opheffing van het concentratiekamp Sonnenburg tegen het einde van de maand bevolen. In de concentratiekampen van Pruisen bevinden zich in totaal nog 2800 perso nen. Sinds einde September is voor het eerst een lichte vermindering in de in Frankrijk heerschende werkloosheid in getreden. Het aantal gesteunde werkloo zen gaat dat van het vorige jaar op het overeenkomstige tijdstip met 'Ongeveer 20.000 te boven. Volgens een rapport van het Japan- sche ministerie van binnenlandsche za ken is het aantal werkloozen in Ja pan in het afgeloopen jaar verminderd van 500.000 tot 239.000 en naar voor speld wordt, zal dit aantal nog meer verminderen, daar de wapen- en munitie fabrieken veel nieuwe werkkraohten kun nen gebruiken. Naar uit Leningrad te Reval wordt gemeld, heeft hij Leningrad een ernstig spoorwegongeluk plaats gehad. In de buurt van Tsjoedowo is de Zuid-Oost express gederailleerd. Daarbij werden de locomotief en vijf wagons geheel vernield. Over het aantal dooden en gewonden is nog niets officieel bekend. In het eerste jaar, dat echtscheidin gen in Spanje mogelijk waren, zijn niet minder dan 4494 huwelijken ontbonden. Het aantal gevallen, waarin echtschei ding gevraagd wordt, neemt nog iedere maand toe. Ex-keizerin Zita vertoeft reeds sinds eenigen tijd te Parijs. Aartshertog Otto, die haar derwaarts vergezelde, is voor 'n dag of vier naar Brussel terug gekeerd. Verklaard wordt, dat de Parij sche reis van de ex-keizerin in geenerlei verband staat tot de geruchten over een herstel van de Habsburgsche dynastie. De Nationaal Socialistische Beweging. D'e afdeeling Den Bosch van de N.S.B. zal met ingang van 1 Mei ophouden te bestaan, zoo meldt het „Volksblad". Eeni gen tijd geleden en daarop zijn ernstige twisten ontstaan over de verdeeling van de baantjes. Dit had tot gevolg, dat tal van leden bedankten en het ledental is zóó klein geworden, dat de „algemeene leider" tot opheffing van de afdeeling be sloten heeft. Het „bruine huis" is reeds geruimen tijd buiten gebruik, aangezien het geld om de huur te betalen, ontbrak. „De Tijd" maakt ook van de opheffing van de afdeeling melding. De teruggang van bet ledental vindt, schrijft het blad, voor een groot deel zijn oorzaak in het vastenmandement der bisschoppen, door welk mandement vele katholieken tot de overtuiging zijn gekomen, dat zij in de rijen der N.S.B.'ers niet thuis behooren De rede van Dr Colijn. De Zaterdagmiddag te Rotterdam uit gesproken rede van dr Golijn, die met den Rijkszender P. G. K. te Kootwijk naar West-Indië is uitgezonden, is aldaar uit stekend verstaanbaar ontvangen. Hoewel door Kootwijk alleen naar Westlndië is uitgezonden, kwam P. G. K. ook in Oost- Indië zóó duidelijk door. dat verscheidene Indische radio-vereenigingen de Rijks uitzending met succes hebben gere- layeerd. Patrimonium en de Zondagsrust. Het Verbondsbestuur van „Patrimo nium" heeft aan de Tweede Kamer een adres gezonden, waarin het zegt, met leedwezen te hebben kennis genomen van het wetsontwerp, inhoudende de tijdelijke bevoegdheid tot het vaststellen van bij zondere afwijkingen van enkele bepalin gen der Winkelsluitingswet 1930, daar dit ontwerp, tot wet verbeven, in vele ge meenten zal leiden tot meer Zondagsar- beid voor winkeliers, filiaalhouders en bedienden. Ook dreigt daardoor de bestaansstrijd van winkeliers, die om principieele rede nen op den Zondag hun zaken gesloten houden, te worden verzwaard. Tenslotte zegt dit adres, dat in elk ge val het kostelijk goed van zooveel moge lijk Zondagsrust, waardoor ook het gees telijk en moreele welzijn des volks wordt bevorderd, niet opgeofferd mag worden aan materieele belangen, waarvan boven dien nog niet vaststaat, dat zij inder daad aanwezig zijn. Verlichte wegwijzers. Het ligt in de bedoeling van den A. N. W. B. om geleidelijk op de wegwijzers verlichting aan te brengen. Thans is reeds een tiental wegwijzers van verlichting voorzien. De A.N.W.B. zal hiermee door gaan telkens als een nieuwe wegwijzer ge plaatst wordt of van een oud model door een nieuwe vervangen. Zoodoende hoopt men in enkele jaren alle wegwijzers te verlichten. Daartoe is echter de medewer king van de gemeenten noodig. De A. N. W. B. brengt namelijk wel de installatie aan, doch is niet in staat ook den stroom te betalen. D'at zullen de gemeenten moe ten doen. Radio-telegraafverkeer met Japan. Het ligt in de bedoeling eerlang het radio-telegraafverkeer van Nederland met buiten Europeesehe landen uit te breiden. Daartoe worden op het o ogenblik proe ven genomen met een radio-verbinding met Japan. In beginsel is tusschen de betrokken administratiën reeds overeen stemming verkregen; de openstelling van de verbinding voor het publiek verkeer zal echter afhangen van het resultaat deT thans gehouden proefnemingen. Ook is de voor de afwikkeling van dit verkeer bestemde Japansche zender nog niet ge heel voltooid. MINISTER COLIJN OVER KOLONIALE AANGELEGENHEDEN. Een woord van vertrouwen. Ter gelegenheid van de jaarlijksche re ceptie, die de Rotterdamsche Kamer van Koophandel ter herdenking van haar stichtingsdag Zaterdag heeft gehouden, heeft Minister Colijn, die als gast aanwe zig was, een korte rede gehouden over koloniale aangelegenheden. Na eerst gesproken te hebben over de staatkundige betrekkingen kwam de mi nister in bet tweede deel zijner rede tot de economische betrekkingen. Er is, aldus Spr., een groote onevenre digheid tusschen de bevolking van Inciiê en Nederland, n.l. van 56 tot 8 millioeti, en derhalve is er een groot verschil van het consumptievermogen. Niet geheel in de verhouding van 7 tot 1, want een groot deel van de Nederl. productie, boter, vruchten, kaas kan geen afzet in In- dië vinden, behalve bij enkele duizenden Europeanen. Indië brengt daarentegen Binnenland. Geknoei bij de varkens- en rundveecen- centrale. Suikerbietensteun voor 1934. Radiorede van Minister Golijn over het koloniale vraagstuk. Buitenland. Gespannen toestand in Spanje. Morgen publicatie van de Fransche ont wapeningsnota? Het luchtpostvervoer in Amerika. Zwitserland handhaaft den gouden stan daard. Ingezonden Mededeeling. Maar dan moet ze'van' ZIE ETALAGE!!! tropische grondstoffen voort, die slecnts voor een klein deel in Nederland kunnen worden geplaatst. De cijfers der statistiek geven hier een eenigszins verkeerden indruk. Er is een stijgende lijn van uitvoer van Indië naar Nederland, zoodat bijna Yt van den uit voer naar Nederland gaat, maar hierbij zijn tabak, kina, rubber, die hoofdzakelijk voor herexport bestemd zijn en slechts voor een klein deel in Nederland weiden gebruikt. Uit dit alles blijkt, dat Nederland geen afzet heeft voor zijn agrarische producten in Indië, en Indië evenmin voor zijn tro pische in Nederland, maar de mogelijk heid voor een vermeerdering van de mo gelijkheden voor de Ned. industrie in In dië wordt sterk bepleit. Hierbij denken eenigen aan een tol-ume, anderen aan preferentieele rechten, maar aan beide systemen kleven moeilijkheden, zooals Spr breedvoerig uiteen zette. Er zal gezocht moeten worden naar een anderen uitweg om de uitwisseling van producten tusschen beide deelen van het Rijk te bevorderen. We hebben over legd en dit overleg heeft reeds eenige goe de resultaten gehad. Wij hebben het over schot van den mais-oogst overgenomen. Indië doet iets voor de katoen-industrie in Twente; nopens de tegengestelde sui kerbelangen wordt nog verder naar een oplossing gezocht. Thans onderhandelen wij met Frank rijk en Duitschland om den afzet van In dische producten aldaar te doen slagen. Binnen enkele weken beginnen ook de on derhandelingen met Italië. IWe willen trachten met elkaar door de moeilijkhe den heen te komen. Spr. eindigde met een woord van ver trouwen. De toestanden zijn moeilijk en ernstig, maar volstrekt niet hopeloos. En ook van deze plaats wil ik daarom nogmaals ge tuigen dat defaitisme thans de ernstigste ziekte is, aan welke eenig volk kan lijden, en dat het in elk geval moet overwinnen. Van het internationaal overleg mogen goede resultaten worden verwacht, vooral nopens thee, tin en rubber. Suiker blijft moeilijk, zoolang men hier te lande suiker wil blijven verbouwen, die twee maal zoo veel kost als in Indië. Maar niettemin koester ik bet vertrou wen, dat met Gods hulp ook bet licht van een beteren dag weer zal gaan schijnen! Het voormalig Fort Rammekens voor het pu bliek gesloten. Volgens besluit van den Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen zal het voormalig fort Rammekens onder Ritthem van 1 April tot 30 Juni voor het publiek gesloten zijn. Alleen zij, die een kaart kunnen toonen aan den fortwachter, afgegeven door of namens den directeur van het Rijksbureau voor Monumentenzorg te 's-Gravenhage of door den burgemeester van Ritthem, kunnen toegang krijgen van 9 uur 's mor gens tot één uur voor zonsondergang. Door zijn eenzaamheid is het fort een geschikte broedplaats van vele watervo gels, die in het hooge gras op het fort of in het riet van de binnengracht daarvoor een goede plaats vinden. Met het oog op de bescherming dier vo gels is genoemde sluiting van het fort tijdens den broedtijd zeker toe te juichen, temeer daar door het afnemen van de na^- bijgelegen schorren aan het Sloe de gele genheid tot broeden sterk is verminderd. Hooger dan ooit te voren is bet aan tal aangeslotenen bij de Goesche Radio- Centrale. Thans slechts f 10. (Adv.)

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1934 | | pagina 1