Waarom Advertentie tjes. raken Finantiëele Berichten Burgerlijke Stand. Marktberichten. Radio-nieuws en Nieuwe Voorjaars Zomerstoffen J. DONNER-MEULER Goessche Conferentie, Tandarts J. BONNET Maandag 5 Februari GEEN SPREEKUUR SPOED! GRAAFEIIAND, Garage te Middelburg. staat er geen van Uwe Firma op deze piaats Een zeer groot getal lezers zou er nota van hebben genomen I I vragen van het uk D« procureur-generaal «lichte bevesti Ontvangen: voorCostuumsen Demisaisons Winkeliers en leurders in Manufacturen Dinsdag, Woensdag en Donderdag 6, 7 en 8 Febr. a.s. Har gestabiliseerd, [on geseind wordt, het Departement nadruk op, dat e oorlogsschulden linderd. [n opgave van het lerika zijn eigen dalen. Dat zal ïin als gering zal |ende, die van de ilaties het gevolg ie regeering doet |ig- althans onze re- Ihandigheden" niet |ij bij haar arbeid Deilij kheden kiest, van trouw en OPMERKER. lelu'k te Some- |tje van den sluis- neren, is 'tusschen Ïuid-Willemsvaart ier wilde de brug pg plotseling weer getje tusschen de ventje, dat zware zingen had beko- aarlijken toestand Ie Helmond over- ouw heeft 23 brtugeesche vrouw [20-jarige echtver- Dor de derde maal gebracht, waar- is gebracht op 23. van smo'k- Duitsche kom- fcnlo hebben in een een belangrijke agshuis van smotk- I op slechts enkele Iche grens liggende 1 naar het onder- hebben gediend om pmok'kelwaar, wel- gers over de grens Jslaan, waarna de Ir met vrachtauto's Ingevoerd. uitgebreide smok- sschen reeds ver- blaats gehad. Blij- lerzoek zouden niet I aardappelen, 2000 ^n 4000 kg. andere en weg Duitsch- Ikeld. •N LANDBOUW- 1934. tensteun nog geen Inomen. bekend, dat bij de tid met het opma- eroote behoefte be kennen ten aanzien gewassen en de der die steun zal ereid die plannen i bekend te maken? oeconomische za- Jbevestigend beant- niet ten aanzien gevraagde inlich- gegeven, kan reeds aedegedeeld: U zal weder één vland mogen wor- richtprijs van f 12 een nader vast te 1 verbouw van deze Irden gelimiteerd, Vleenen steun voor Jrag nog nader zal zal, om te voorko- hoeveelheid van 't irijden, een teelt- 100 pet. van 1933, de voor 1933 ge- teun zal worden inoodig mocht bliji- kan dit product zal pmen met die van eslissing te dezen mogelijk door den |n medegedeeld. liddelburs. Tebr. 1934. Irlevinker te Hans- j in October 1932 te |ing met J. Witte zak met ongeveer b. of 10 d. h. iman te Heinkens- roep gekomen tegen atonrechter te Goes, als bestuurder iede rijden over 3, dat de veiligh in 'gevaar gebracht, een geldboete van :h: bevestiging van ger beroep. t C» C-, M. D., 25 jaar, chauffeur te Coüjns- plaat, verdacht dat 'hij op 19 September 1.1. te Kortgene, toen de Rijksveldwachter Dekker, die tezamen met den Rijksveld wachter van de Velde een motorrijtuig, bestuurd door verdachte, in verband met behoorlijk vervoer van konijnen en gan zen op den wagen van verdachte aan wezig, bezig waren te controleeren, op een vordering van den Rijksveldwachter Dek ker niet is blijven staan, doch is doorge reden. Bisch: f25 b. of 10 d. h. M. F. de R., 29 jaar, werkman te Vlis- singen, thans gedetineerd, verdacht dat hij op 28 October 1933 te Vlissingen met het oogmerk tot wederrechtelijke bevoor deeling en een samenweefsel van verdicht sels valschelijik en bedriegelijk tot Ds J. S. Hartjes aan diens woning te komen en te zeggendat hij de Ridder van de Groote Markt was en of hij verdachte aan geld kon helpen; dat hij wegens huiselijke om standigheden niet meer thuis mocht ko men en daardoor genoodzaakt was in een kosthuis te gaan slapen, doch daarvoor geen geld had en dat daar vooruit moest worden betaald; dat hij noodig een nieuwe 'broek en schoenen moest 'hebben en dat hij daarom om wat geld vroeg, door welke handelingen Ds H. is bewogen aan ver dachte een geldsbedrag van f 10 af te geven. Eisch: 3 maanden gevangenisstraf. L. v. d. M., 24 jaar, landbouwer te Wis- senkerke, was in hooger beroep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter te 'Goes, waarbij' bij wegens een vuur wapen voorbanden hebben, werd veroor deeld tot een geldboete van f 25 of 10 d. h. met verbeurdverklaring van de in- beslaggenomen buks. Eisch: bevestiging van het vonnis waarvan hooger beroep met uitzondering van de straf f 10 b. Of 5 d. h. A. R., 46 jaar, landbouwer te Oude- lande, was in hooger 'beroep gekomen te gen een vonnis van den Kantonrechter te 'Goes, waarbij hij wegens, als eigenaar van vee dat verschijnselen vertoont van be smettelijke ziekte, niet hiervan terstond kennis geven aan den burgemeester der gemeente, waar het vee zich bevindt, werd veroordeeld tot een geldboete van f 30 of 15 d. h. Eisch: bevestiging van bet von nis, waarvan hooger beroep. J. P., 23 jaar, zonder beroep, te 's-H. Arends'kerke, was in hooger beroep ge komen tegen een vonnis van den Kanton rechter te Goes, waarbij bij wegens, zon der voorzien 'te zijn van een jacbtacte, zich met een schietgeweer huiten open bare wegen en voetpaden in het veld be vinden, werd veroordeeld tot een geld boete van f 15 of 10 d. h. met verbeurd verklaring van het niet in beslaggenomen geweer, daarvoor 'te betalen f 10 of 5 d. h. A. de B., 40 jaar, arbeider te Kloetinge, was in hooger 'beroep gekomen tegen een vonnis van den Kantonrechter te Goes, waarbij hij wegens jagen zonder schrif telijk bewijs van vergunning en zonder acte, werd veroordeeld tot een geldboete van f 15 of 10 d. h. met verbeurdverkla ring geweer of f 15 of 5 d. h. Eisch: be vestiging van het vonnis waarvan hooger beroep. Wederspannigheid gepaard met poging tot doodslag. Op 27 November 1.1. vervoegde zich bij den landbouwer v. d. W. te Capelle, ge meente Nieuwerkerk, de controleur der Grisis-Zuivelwet B., ten einde na te gaan of deze wet behoorlijk werd nageleefd. Diens ervaringen waren blijkbaar van zoodanigen aard, dat hij redelijkerwijs veronderstelde, dat v. d. W. die wet had overtreden. De controleur nam daarop een productieboek van v. d. W. in beslag en wilde dit mede nemen. Blijkbaar was dit geheel niet naar den zin van laatstge noemde. Deze toch viel op den controleur aan, en trachtte hem het boek afhandig te maken. Toen dit niet lukte, heeft hij een geweer gegrepen, en heeft hij met de kolf van dat wapen een slag gericht in de richting van het hoofd van den controleur die door tijdig op zij te springen, den slag wist te ontwijken. Vervolgens zou van de W. op een af stand van ongeveer 50 M. uit het met scherpe patronen geladen jachtgeweer in de richting van B. een schot hebben ge lost met het oogmerk om dezen van het leven te berooven, althans hem zwaar li chamelijk letsel toe te brengen, welk voor nemen alleen niet is voltooid, door de van zijn wil onafhankelijke omstandigheid, dat B. op de vlucht is gegaan, en v. d. W. hem niet heeft geraakt. lerzake van verzet gepleegd tegen een ambtenaar in functie en poging tot dood slag, of poging tot zware mishandeling zat v. d. W., gisteren voor de Rechtbank te Middelburg in het beklaagdenbankje. In deze zaak waren een vijftal getui gen opgeroepen. Verdachte was versche nen en werd rechtskundig bijgestaan dooi Mr. C. J. B. du Groo, advocaat te Zie- rikzee. Verdachte door den President onder vraagd, erkende de bedreiging en poging tot mishandeling, doch ontkende een schot op B. te hebben gelost. De get. Prins, Majoor der Rijksveld- wacht, te Zierikzee, bleef bij zijn opge maakt proces-verbaal. Volgens dezen staat verdachte niet gunstig bekend. Bolijn, controleur der Grisis-Zuivelwet geeft een uiteenzetting van de handelin gen van verdachte, ten aanzien van ge- tuiges persoon gepleegd. Toen verdachte hem met de kolf van het geweer trachtte te slaan is hij weggeloopen. Op een vraag van den President aan verdachte, naar de redenen van zijn han delwijze, geeft verdachte voor, dat get. hem heeft beetgepakt en geslagen. Op een nadere vraag van den Presi dent, of verdachte heeft geschoten, ant woordt verdachte ontkennend, en blijft daarbij, ook nadat get. verklaard had dat, toen hij met zijn rijwiel was weggereden, hij direct daarop een schot hoorde lossen. Op een vraag van een der Rechters of get. vóórdien ook last van verdachte had, blijkt dat zulks niet het geval is. De molenaar Dijkman te Nieuwerkerk heeft verdachte op den bewusten dag toen hij met zijn vrachtauto voorbijkwam een geweer bij zich zien hebben. Toen hij even voorbij de woning was, hoorde hij een schot vallen. Get. Bolijn, die daar ook aanwezig was, vroeg of hij het schot ook hoorde, waarop hij bevestigend ant woordde. Get. van de Zande was op den bewus ten dag in de omgeving van verdachtes woning aan het jagen. Verdachte kwam naar get. toe, en zeide dat er een schot gelost was en vroeg hoe laat het was. De Officier van Justitie acht de feiten vaststaande. In verband met de tegen woordige tijdsomstandigheden, en waar controleurs voor de Crisiswetten herhaal delijk in de uitoefening van hun functie worden lastig gevallen en bedreigd, is spreker van oordeel, dat de straf niet ma tig mag zijn en eischt hij een gevangenis straf van 6 maanden. De verdediger van verdachte acht op de dagvaarding geen veroordeeling mo gelijk. Verdachte staat gunstig bekend en heeft een blanco strafregister. Mocht de Rechtbank verdachte niet kunnen vrij spreken, dan verzoekt pleiter oplegging zoo mogelijk van een voorwaardelijke straf of een lichte boete. Veroorzaken van eens anders dood door schuld. Op 21 December 1.1. kwam zekere de W.., landbouwer wonende te Kerkwerve met een door hem bestuurde auto vanuit Zierikzee over den openbaren weg de Blokweg in de richting Schuddebeurs ge reden. In die auto vervoerde hij een accu van een radio-toestel. Onder het rijden bemerkte hij, dat die accu was omgeval len en al rijdende trachtte hij deze weer recht te zetten, daarbij onvoorzichtig geen voldoende aandacht aan zijn auto schen kende. Het gevolg was, dat, toen hij aan een bocht in den weg kwam, die breed genoeg en met voldoende uitzicht was, met zijn auto op een hem tegemoetko- menden handwagen is ingereden die werd voortgeduwd door zekeren Berrevoets. Door het geweld der botsing tusschen auto en handkar, werd B. met kracht te gen de straat geslingerd, waardoor hij naast de andere verwondingen een ern stige schedelbreuk opliep, tengevolge van een en ander B. op 22 December is over leden. Als verdacht van het aan zijn schuld den dood van B. te wijten te hebben, had de W. zich gisteren voor de Rechtbank te Middelburg te verantwoorden. Van de zijde van het 0. M. waren in deze zaak een tweetal getuigen opgeroe pen terwijl dokter Hulst, arts te Leiden, als deskundige die destijds de gerechte lijke schouwing van het lijk verrichtte, werd gehoord. Verdachte was verschenen en werd rechtskundig bijgestaan door Mr G. J. B. du Groo, advocaat te Zierikzee. Verdachte, door den President onder vraagd, erkent de feiten. De deskundige Dr Hulst, bevestigt zijn uitgebrachte rapporten en geeft een na dere uiteenzetting van de doodsoorzaak. De getuigen Ringelberg en van Hoeke zagen het ongeluk gebeuren. De auto reed niet hard. Het slachtoffer ree.l rechts van den weg. Plotseling zagen zij de auto naar links gaan en op het slachtoffer in rijden. Toen zij naderbijkwamen, lag B. onder de treeplank van de auto en was deze bewusteloos. De President merkt nog op, dat hel slachtoffer niet eens op den rijweg reed. De Officier van Justitie zegt, dat verd. de oorzaak is van den dood van B. Bui tensporigheden heeft verdachte niet ge daan, maar hij is verantwoordelijk voer het ongeluk. Dergelijke dingen mogen niet plaats hebben, de veiligheid van het verkeer moet vóór alles gaan. Het is een verschrikkelijk gev.al, dat heel wat ellende en droefheid heeft veroorzaakt. Een boete acht spr. hier niet op zijn plaats, en de Officier eischt 1 maand hechtenisstraf. De verdediger van verdachte heeft me delijden met het slachtoffer, dat hier door een ongelukkige samenloop van omstan digheden is gevallen. Direct moet worden toegegeven, dat verdachte onvoorzichtig is geweest. De man is een zeer voorzichtig rijder, hetgeen algemeen bekend is en lijdt onder het geval zeer. Spr. hoopt dat de rechtbank verdachte deze zaak niet te zwaar zal aanrekenen. Uitspraak in alle zaken 16 Febr. a.s. Oneerlijk procuratiehou der. De gewezen procuratiehouder van de Geldersche Credietvereeniging te Veen- dam, de 32-jarige M., die door de Win- schoter rechtbank was veroordeeld tot 3 jaar gevangenisstraf, onder korting van de voorloopige hechtenis wegens gepleeg de malversatiën, stond in hooger beroep terecht voor het gerechtshof te Leeuwar den. Verdachte erkende in het jaar 1931 uit een safe-loket tien schuldbekentenis sen Staatsleening 1917 te hebben wegge nomen, elk groot f 1000; in de maand De cember 1932 zich te hebben toegeëigend f 8000 aan bankpapier, dat verzonden moest worden; voorts bekende hij zich te hebben toegeëigend 2380 dollar en 550 pond sterling. Met deze bedragen stapte verdachte op 24 December 1932 in den trein te Assen, waarmee hij doorreisde naar Parijs; na eenigen tijd in Frankrijk en Spanje te hebben rondgezworven, ging hij naar Brussel, waar hij zich tenslotte bij de po litie aanmeldde. ging van het rechtb&ökvonnis, met uien verstande, dat de preventieve hechtenis gesteld werd op 6 maanden. GeBanteohapsattaohé dronken achter het stuur. Voor de Redhtbank te Utrecht heeft te recht gestaan de gezantschapsattaché, jhr Mr H. F. L. K. van V., die op Zondag 12 November van het vorige jaar onder den invloed van sterken drank een auto had bestuurd. Op den Utrechtschenweg slingerde de auto danig over den weg. Het gevolg was, dat de wagen een 22-jarigen melkrijder, J. F. van E. uit Zeist, greep, die met een jongedame op het rijwielpad wandelde. Het slachtoffer werd meege sleurd en eenige meters verder tegen een boom geslingerd, waar hij met een sche- delbasisfractuur bleef liggen. Hij over leed spoedig daarna aan de gevolgen van het ongeluk. De officier van justitie noemde het rij den van verdachte zeer roekeloos en on verantwoordelijk. Hij achtte het ten laste gelegde volkomen bewezen en eischte een gevangenisstraf voor den tijd van zes maanden en ontzegging van de bevoegd heid om auto's te besturen voor den tijd van één jaar. De Indische conversieleening, Deze week werd gemeld, dat de open stelling van de gelegenheid om de Neder- landsoh-Indische dollar-obligaties in In dische guldens-obligaties met garantie van Nederland om te wisselen tot dusver in een Indië een groot succes was. Naar thans omtrent de omwisseling hier te lande vernomen wordt, is deze tot dusverre eveneens zeer succesvol. Tot nog toe is door het publiek reeds voor een bedrag van ca. 68 millioen dol lar aan dollar-obligaties ter converteering aangeboden, terwijl voorts door de publie ke fondsen een bedrag van ca. 20 millioen dollar geconverteerd is. Van het totaal bedrag der Nederlansch-Indisöhe dollar- leeningen ad 122.5 millioen dollar is der halve reeds 88 millioen dollar toegetreden tot het conversie-aanbod, dat naar men weet nog tot 15 Februari a.s. de gunstige offerte van een omwisseling van den dol lar op basis van f 2.50 inhoudt. Naar gemeld wordt, is de minister president persoonlijk dan ook zeer tevre den over het verloop der conversie. Van 16—31 Januari 1934. KOUDEKERKE. Bevallen: M. Koole, geb. Kesteloo, d.; P. Vogel, geb. Pleijte, z.; P. Koppejan, geb. Abrahamse, d.; E. Dekker, geb. Maljaars, d. Overleden: D. van der Moer, 89 j., wed. van P. Geensen; C. Schout, 79 j., wed. van C. Wagenaar; S. Wisse, 76 j., wed. van C. Adriaanse. Van 631 Jan. KAPELLE, Bevallen: W. H. Dekker Vermaire, z.: P. Gijssel geb. Jobsen, d.; E. de Jager geb. Wagenaar, d. Overleden: D. de Groene, 73 j., wed. van Jan J. Dronkers; Cornelia Matthijs- se, 57 j., wed. van Simon Beenakker, te Goes overleden; Maria Lokerse, 57 j., echtgen. van W. Nieuwdorp. Over de maand Januari. RILLANDLBATH. Geboren: 1, Jan Hendrik, z. v. Gommert Kouman en Ma ria de Nooyer; 6, Laurus Adriaan Mari- nus, z. v. Cornells Ary van Weele en Jo hanna Wilhelmina Zuidweg. Overleden: 31, Adriana Gornoelje, 84 j., wed. van Gerard Nagelkerke. 0VEZAND. Geboren: 1, Marinus, z. v. J. Stokx en S. Verbart; 22, Gerarda Ma ria. d. v. J. Uitterhoeve en B. M. V. Muller. DRIEWEGEN. Geboren: 26, Johannes Pi eter, 2. v. A. de Witte en P. Baart. WAARDE. Ondertrouwd: 15, Pieter van den Bos, 24 j. jm. te Nieuwerkerk en Maria Maatje van Koeveringe, 24 j. jd. Geboren: 1, Suzanna Maria, d. v. Leu- nis van Houte en Catharina de Jager; 14, Johannes Hendrik, z. v. Jacobus Jan de Hamer en Janna Catharina Schouwe- naar; 16, Giljam Jacobus, z. v. Daniël Jo- zias Dees en Appollonia CorneliaBlok. Overleden: 30, Adriaan Mol, 83 j., echt genoot van Jacoba Gast. KRABBENDIJKE. Gehuwd: 11, Adri aan Bartel de Goffau, 27 j. en Neeltje de Jager, 20 j. Geboren: 2, Antonius, zv. Heinrich Pe ter in de Wey en Johanna Tramper. Als levenloos aangegeven: 8, een kind van Pieter van Noorden en Marina Ver- cijs. Overleden: 14, Johannes Marinus van Melle, 71 jaar, echtg. van Jacomina Cor nelia Dronkers; 30, Catharina Dieleman, 71 jaar, wed. van Izaak Sinke. BORSSELE. Getrouwd: 24, Jacob van Nieuwenhuize, 23 j. jm. en Geertruida Verburg, 23 j. jd. Geboren: 6, Cornelia, d. v. Jacobus Vermeulen en Cornelia Joosse. HEINKENSZAND. Gehuwd: 4, Mar cus Pleijte, 28 j. te Middelburg en An- thonetta Wilhelmina Karelse, 22 j. Geboren: 1, Adriaan Cornelis, z. v. Ma rinus Traas en Geertruida Verbrugge; 7, Jacobus Marinus, z. v. Adriaan Verdonk en Maria Alewijnse. 27, Cornelis, z. v. Jacob van de Guchte en Wilhelmina Geertruida Dirkje Karelse; 31, Anthonia Alphonsina, d. v, Marinus Jacobus Meul- blok ea Veronica Victoria Blonunaert. levenloos aangegeven: 17, een kind van Mattheus van de Velde en Janna Corne lia de Jonge, N.- EN ST. J00SLAND. Geboren; 2, Maria, d. v. J. Franoke en F. G. Houter man; 19, Jacomina Wilhelmina, d. v, L. de Voogd en G. Bliek; 29, Jacobus Klaas, z. v. J. Houterman en A. de Vos. Levenloos aangegeven: 9, een kind van H. van Leerdam en M. Knoop. Overleden: 11, J. Klap, 66 j., echtge noot van M. van den Ende; 12. M. Joosse, 54 j., echtgenoot van G. Francke. AAGTEKERKE. Overleden: Johanna, 11 d., d. v. L. Meijers en P. Boogaard; G. Minderhoud, 77 j., wednr. van G. Mal jaars; Leuntje Johse, 87 j., weduwe van P. Minderhoud. BIGGEKERKE. Geboren; Adriaan Jan, z. v. Janis Adriaan Simpelaar en Margrita Janse; Maria Pieternella, d. v. Jan Schout en Pieternella Moens. WISSENKERKE. Ondertrouwd: Gijs van Dalen, 23 j. jm. te Goes en Cornelia Tannetje Flipse, 25 j. jd. Geboren: 20, Janna Jacoba, d.v. Jan Ja- cobus de Kam en Adriana Wolse; 31, Adriana Magdalena, d. v. Pieter Adriaan Wattel en Jacoba Leonora Schrier. THOLEN. Geboren: 8, Elisabeth Adri ana, d.v. A. Schot en M. J. Bijl; 25, Cor nelia, d.v. M. Overbeeke en W. Hage. Overleden: 2, Stoffelina, 3 mnd, d.v. J. Schot en M. van Dijke; 6, S. van Wiet, 72 jr wed. M. L. Lindhoudt; 9, G. J. Slager, 44 jr, echtgen. van T. Schot; 11, M. Vos hol, 59 jr wed. A. LievisseAdriaanse; 19, N. M. Bruijnzeel, 81 jr wed. J. L. Schot; 30, J. Bout, 80 jr. wed W. v. Dul- lemen. Gehuwd 2, P. J. Blaas, 25 jr te Kat wijk aan Zee en M. H. Odink, 24 jr; 31, A. M. Suikerbuik, 25 jr te Halsteren en C. Nijs, 24 jr. Ondertrouwd 26, J. J. Geluk, 22 jr en G. van Vossen, 18 jr te St. Annaland. AXEL. Huw.-voltrekkingen: 4, Marinus Zegers, 22 j. jm. (van Terneuzen) en Lau- rina van Drongelen, 21 j. jd.; 11, Antonius Verver, 26 j. jm. (van Zevenbergen) en Anna Catharina Boogaert, 28 j. jd. Geboren: 2, Pieternella Geertruida, d. v. Adriaan Michiel de Feyter en Klara den Doelder; 6, Maria Janna, d. v. Simon de Blaeij en Elisabeth Maria Hamelink; 8, Jan, z. v. Levinus Scheele en Francoise Pieternella Bareman; 15, Janneke Corne lia, d. v. Jozias Hamelink en Tanneke de Jonge; 19, Jacobus Cornelis, z. v. Cor nelis den Hamer en Geertruida den Ha mer; 23, Jacomina, d. v. Pieter Marinus Dieleman en Johanna Janna Jonkman; 25 Adriaan, z. v. Jozias Bolleman en Adriana Geertruida Suzanna van Kerk- voort; 29, Corrie Magdalena, d. v. Petrus Alphonsus van Gremberghe en Alida Hor- tense van de Vyver; 30, Krijn, z. v. Jaco bus Haak en Maria Jacomina van de Velde. Overleden: 11, Jan Dieleman, 75 j., wedr v. Susanna Mechielsen; 12, Maria Verberk- moes, 74 j., echtg. v. Pieter de Pooter; 20, Wilhelmina Verstraten, 78 j., wed. v. Pieter de Putter; 25, Cornelia Catharina, 8 m., d. v. Jan Christiaan Ollebek en Ca tharina Pieternella van de Velde; 26, Sara 9 j., d. v. Pieter Schuitvlot en Wilhelmina Levina Witte. MIDDELBURG, 2 Febr. 1934. Snijsla 101, Veldsla 3558, Spinazie 4344, Sprui ten 521, Witlof 1723, Schorseneeren 2—13, Koolrapen 2—3, Peeën 26, Uien 1—2, Kroten 3, Roode kool 2—4,5, Sjalot ten 3, Kogelboontjes 1014, Witte boonen 12, Brusselsch Lof 9 ct., alles per K.G. Prei 58, Selderie 115,5, Knolselderie 27,5 ct., alles per bos. Cyclamen 13, Chinerarius 21 ct., beiden per pot. Programma van Maandag 5 Februari. HUIZEN. 301.5 M. N.C.R.V. 8.15—9.30 Concert. 10.3011 Morgendienst. 11.30 12 en 12.1512.20 Gramofoonmuziek. 12.302 Orgelconcert Jan Zwart. 2 2.35 Voor de scholen. 2.353.15 Over kamerplanten. 3.153.45 Knippen en Stofversieren. 45 Bijbellezing door Ds v. d. Vis te Goes. 5—6.30 N.C.R.V. Klein Orkest. 6.307 en 7.308 Vragenuurtje. 89.30 Samenkomst Leger des Heils te Amsterdam. 9.3010 u. Piano. 10 u. V. Dias. 10.3011.30 Gramofoonplatencon- cert. Stand van hedenmorgen 10 uur: Stand van gistermiddag 3 uur: 775. Licht op voor fietsers: Zondag 5 u, 8 min. Maandag 5 u. 8 min. Zoo de Heere wil en xlj leven hopen op 7 Februari a.s. PIET SR MOLHOEK en ELISABETH v. <L PEEREL, hunne 50-jarige Echtvereeni- ging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. 's-H. Arendskerke, 3 Febr. '34. Heden overleed zacht en kalm onze innig geliefde Vader, Behuwd- en Groot vader, de heer ADRIAAN VEERHOEK, in den ouderdom van ruim 72 jaar. Uit aller naam: C. VEERHOEK. Borsselen, 2 Februari 1934. GOES. die goed verkoopbare artikelen wenschen waar Iets aan te verdienen is, geven hun adres op onder letters A B Bureau De Zeeuw, Goes. Wij geven aan vertrouwde personen 30 dagen crediet. BEZOEKT DE D.V. te houden In de Kerk der Chr. Evang. Gemeente, op 's voorm. 10 uur Bidstond's nam. 2 uur en 's av. 7 uur Samenkomsten. SprekersDs. v. VLIET, Amsterdam Ds. ENTER, Rotterdam Ds. LISSENBERG, Dordrecht Ds. WERGES, Wemeldinge Ds. v. d. VIS (Leider) Allen hartelijk welkom DE KERKERAAD Leden en geestverwanten van Patrimonium worden herinnerd aan de LEZING van dhr A. Janse op Dinsdag 6 Febr. a.s. des avonds 8 uur in het Militair Tehuis te Middelburg. Te koop 6 7 persoons Stude- baker-President Auto van 1930 voor f 750. Spotkoopje 1 Te zien en te beproeven Maandag a.s. tusschen 10 en 4 uur bij

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1934 | | pagina 3