AKKER.CACHETS ;1Ö Onderwijs. Kerknieuws. Gemengd Nieuws. 'CHRONISCHE/ BRONCHipS/ Rechtszaken Ingezonden Stukken "AKKERTJE" blijft alti|d present I Jbu gaal. 't laar koml, maar laat deeds AKKERTJE" in Uw huis blijven, om te zorgen, dal U in 1934 niet lijdt aan Hoofdpijn, Kies pijn, Zenuwpijnen, Vrouwenpijnen, ffoftfliwutinrfliA pijnen, Griep, enz. "AKKERTJE" is Uw beste huisvriend. Volgin» rtefpt var> Apothmkwr öumont j j Siroop Famel geeff f j I dadelijk verlich- ting,maakt het THANSQOIiJNU£lN£flMQH&ÓjUti& Smaakloos ouwel-omhulsel om 1 t poeder. Ge proeft daardoor niets. Ze glijden naar binnen. Per Ut stuks slechts SO cent.' j 1 AKKERTJLS Raad den voorzitter wederkeerig dank te mogen betuigen voor zijn goede leiding der vergaderingen en voor de opvatting van zijn taak in het algemeen. Hierna sluiting. Wemeldinge. Een goed begin. Het echtpaar HoutekamerDekker werd op Nieuwjaar verblijd met de geboorte van een tweeling, beiden jongens. Loop der bevolking over de maand December 1933: Ingekomen: Wilhelmina Glas van Princenhage naar Dorpsstraat B 242, Anthonie de Hulster en gezin van IJzendijke naar Ghezeeweg A 77, Lena Jacoba Kievit, van Middelburg, naar Hoogstr, A 46e; Pieternella van Dalen van 's Gravenhage, Bronovolaan naar Wilhelminastraat B 156; Wilhelmina van Stel, van Ierseke naar Westel. Kanaal dijk B 120, Jannes Willem Kools en ge zin van Schore naar Sluisplateau G 76; Maria Jacoba Laven, van Goes, Stations- str. naar Wilhelminastr. B 108; Susanna de Jonge, geb. Korstanje, van Kruinin- gen, naar Noordel. Achterweg A 118. Vertrokken: Adolf Ernst de Neef, van Daniëlstr. B 101 naar Gorincbem, Dijk- str. 4; Hubrecht Jan de Bliek, van Dorps- str. B 187, naar Schoondijke 0 35. Arnemuiden. De slagersknecht G. v. d. G., alhier, werkzaam bij den slager P. J. Kousemaker had tijdens bet verrichten van zijn werk h jt ongeluk, met zijn rech terhand zoodanig met het slagersmes in aanraking te komen, dat een pees werd afgesneden. Aagtekerke. Loop der bevolking over de maand December 1933. Vertrokken naar Meliskerke Kornelis Wilhelmina Jacobse; naar Middelburg Adriaan Louwerse en gezin. Tholen. Benoemd tot tijdelijk ambte- naar ter secretarie der gemeente Spijke- nisse, de heer V. Laban Hz., voorheen ambtenaar alhier. —i De coöperatieve zuivelfabriek „De Toekomst." alhier heeft haar laatste ledenvergadering gehouden. In deze ver gadering werd beslaten de fabriek te slui ten en de vereeniging te ontbinden. Het bedrag van f 80 dat nog in kas was, komt aan het Grisiscamité ten goede. Zierikzee. Onder presidium van dhr W.den Boer vergaderde de A. R. Kies- vereen. De voorzitter huldigde den secretaris dhr A. Timmerman in verband met het feit, dat hij 3 Deo. zijn 80sten jaardag mocht vieren. Na afdoening van enkele huishoude lijke zaken sprak dhr P. Verbeek over het „Fascisme en Nationaal-Socialisme", waarop een levendige bespreking volgde. Deze gezellige vergadering werd door dhr P. Verbeek met dankzegging geslo ten. Verschillende leden der A.R.J.A. wa ren mede aanwezig. Zaamslag. Donderdagavond hieden de Jongelings- en Meisjesvereeniging op Geref. Grondslag hun gecombineerde jaar vergadering. De eere-voorzitter der J. V., dhr J. Roose, had de leiding. Na de gebruikelijde opening volgden de jaarverslagen. Daarin werd vermeld, dat de uitwendige groei niet groot was. Bei de vereenigingen vermeerderden met één lid. Inwendig viel er vooruitgang te be speuren. De financieele toestand was van beide gunstig, hoewel ook bezuiniging noodig bleek. De bibliotheek der J. V. beschikt over 550 nummers, waarvan 200 studieboeken. Inleidingen werden geleverd door C. Herrebout en J. Laurens namens de J. V. en door Mej. Gath. Hamelink namens de M. V., resp. over „Fascisme", „Simson" en „De voorverordening Gods". Door een vijftal leden der J. V. werd geïmprovi seerd. Enkele tableau's werden vertoond door leden der M. V. Ook enkele voor drachten werden ten beste gegeven, ter wijl verschillende afgevaardigden het woord voerden. Een zestal heeren speel den een drietal nummers op de viool met begeleiding van orgel. Voetbal. Maandag speelde Wemeldinge I tegen Kapelle I. De uitslag was 30 voor We meldinge. Ruststand 2—0. AMBTENAREN GEEN LID VAN DE N. S. B. Het revolutionair karakter van deze beweging. Het besluit van den Premier, waarbij aan alle ambtenaren verboden wordt lid te zijn van de nationaal-socialistische groep-Mussert trekt uiteraard de aan dacht omdat deze fascistische partij tot dusver de eenige was, waarbij burger lijke ambtenaren zich konden aanslui- ten. Voor alle ambtenaren werden vroe ger reeds verboden de Baars-groep, de Haigthon-groep, de Smit-groep, het Ned. Verbond van Nationalisten, het Verbond van Nationalisten, enz. enz. Alle militaire ambtenaren bad Minister Deckers vroeger reeds het lidmaatschap der Mussert-groep verboden en betzelfde verbod had Minister Ruy3 de Beeren- brouck reeds op 20 Maart j.l. voor alle leden der burgerwacht doen uitvaardi gen. Voor de burgerlijke ambtenaren ech ter was de Mussert-groep tot dusver toe gankelijk. Bij de algemeene beraadslagingen over de Rijksbegrooting, zegt bet H b 1 d., is daarover door verschillende sprekers het woord gevoerd. Prof. Aalberse zag geen principieel ver schil tusschen den bond van Baars en dien van Müssert en meende, dat de laat ste een prachtig propagandamiddel kreeg door het gemaakte verschil. Ir Albarda zei: „De N. S. Bge niet indirect de bescherming van de Ne- derlandsche Regeering." De anti-revolutionaire heer Schouten zeide, dat de partij van den heer Mussert „zich poogt te organiseeren als een macht in den Staat in zoodanigen zin, dat zij zich gereedmaakt om op bet daarvoor ge schikte oogenblik, zoo eenigszins moge lijk, de regeermacht te nemen uit handen van de gezagsdragers.Daarin ligt het essentieele karakter van de Naticmaal- Socialistische Beweging, baar revolution- nair karakter." Mr dr Joekes achtte het programma (van de N. S. B.) zelf „revolutionnair" en „boven twijfel verheven, dat de metho den, die door de heeren aangeprezen wor den, zonder twijfel als tot de revolution- naire zijn te rekenen". De Minister van Staat, Jhr de Geer had eveneens den sterken indruk, dat door deze groep „in bepaalde gevallen tegen illegale middelen niet zal worden opgezien" en vroeg, of de tijd niet geko men was, haar met andere verboden groepen op één lijn te stellen. Niettegenstaande dezen aandrang van zoo verschillende zijden, meende Minister Oolijn nog niet tot een verbod te moeten overgaan. Hij zou optreden, wanneer een organisatie illegale middelen aanprijst ter verkrijging van een ander staatsbestel of wanneer de schijn zou ontstaan, als of de Regeering de Mussert-beweging zou goedkeuren door haar niet te veroordee- len, in tegenstelling met andere fascisti sche organisaties. In tweede instantie zei de Premier (Handelingen bl. 373): ,J)e Regeering is van oordeel, dat men in het algemeen handelen moet naar ob jectieve regelen. Die objectieve regelen heb ik genoemd: aanranding van het ge zag, verstoring van de openbare orde, het prediken van illegale middelen om te komen tot verandering van ons staats bestel. De vereeniging, die tegen een van die regelen zondigt, zal voor ambtenaren moeten worden verboden." Andere vereenigingen de Premier noemde met name „De Dageraad" maakten zich op vergaderingen of in ge schriften schuldig aan overtreding. Ver dere bijzonderheden vernamen wij niet. Nu is ook de N. S. B. verboden. De zaak schijnt deze: de Regeering had sinds lang haar opinie over de partij van ir Mussert. Zij wilde deze niet ver bieden. eenerzijds omdat de voorzitter bij herhaling verklaarde legaal te willen zijtn, anderzijds omdat zij beslist naar objectieve regelen wilde optreden. De noodige redenen zijn er nu. Minis ter Colijn beschikt blijkbaar over gege vens, die bewijzen, dat aan de beweringen van de leiding der N. S. B. geen waarde kan worden gehecht en dat deze, even goed als andere extremistische organisa ties op de zwarte lijst thuis behoort. In verschillende bladen zagen wij reeds de veronderstelling geopperd, dat de Re geering mededeeling zou doen van de preciese gronden van baar beslissing. Dit staat voor ons nog niet zoo vast, want het zon een precedent zijn. Voor geen enkele vereeniging immers heeft de Re geering de gronden, waarop zij een ver bod gemotiveerd achtte, meegedeeld. Zij zou dan weer een uitzondering moeten maken voor de groep-Mussert en dit schijnt niet zoo spoedig te verwachten. Natuurlijk zou de Kamer kunnen in- terpelleeren, maarde Regeering is grondwettig niet verplicht op alle vra gen te antwoorden en het zou ons zeer verbazen, dat zij dit doen zou,indien, zoo als beweerd wordt, het verbod steunt op een geheim rapport, waaruit moet blij ken, dat de nu verboden organisatie, in tegenstelling met haar beweringen, niet legaal is. Geref. Kerken. Aangenomen naar Vlagtwedde, 7. H. Meedendorp, cand. te Assen. Ghr. Geref. Kerk. Tweetal te Amersfoort, Joh, Jansen te Leiden en L. de Bruijne te Zwolle. Geref. Gemeenten. Tweetal te Gouda, J. Fraanje te Barne- veid en M. Heikoop te Utrecht. Raad van Beheer. Het per centage voor uitkeering II bedoeld in art. 32a van bet huishoudelijk reglement van den raad van beheer voor de predikants- tractementen, is voor bet dienstjaar 1933 vastgesteld op 50. Ned. Herv. Kerk. Bedankt voor Anjum, O. Huistra te Sloten (Fr.). O. F. W. Rietveld J. Tengevolge van een beroerte, die hem kort tevoren trof, is te Amersfoort overleden de beer O. F. W. Rietveld, oud-directeur van de Groen van Prinsterer-Kweekschool te Doetinchem. Hij is ruim 60 jaar gewor den. Groede. Blijkens een bij het gemeente bestuur ingekomen schrijven van Gedep. Staten zal de openbare school te Kruis- dijk, met het einde van den thans loopen den cursus moeten worden opgeheven. Hierdoor komen twee leerkrachten over compleet. SNELLER LUCHTVERVOER OP INDIE-ROUTE. Een nieuw type vliegmachine. Grootere snelheid. Het nacht- vliegen. Wat heeft de Pelikaan-vlucht geleerd? Zijn er onmiddellijke resultaten van te verwachten? Zal het nu voortaan sneller gaan op de Indië-route? Op deze vragen heeft de heer Plesman directeur der K.L.M., aan de „Telegr." o.m. geantwoord: „Een schat van ervaring is door de Peli kaan-bemanning meegebracht. Niet te verwachten is. dat wij nu onmiddellijk maar bet tempo op de Indië-route zullen gaan opvoeren. Alles zal geleidelijk in zijn werk gaan. Wij krijgen nu eerst de F 36 op de Indië- lijn. Deze machine zal als serie-type ver schijnen. Gaat het goed met deze Fokkers dan zullen wij op de Indië-route onge twijfeld den vliegduur kunnen bekorten. In Februari zal de F 36 haar maiden trip maken ep ik verwacht, dat wij eind April er mee naar Indië kunnen gaan voor den regelmatigen dienst. Voorloopig zal ook de F 36 gewoon op het schema van de F 18 vliegen. Men moet niet vergeten, dat, waar de F 18 een gewicht heeft van circa 7% ton, de F 36 16 ton weegt. Den laatsten tijd is duidelijk gebleken, dat men met nieuwe polsstokken niet direct te ver moet trach ten te springen. Maar wij zullen met de F 36 stellig be langrijke verbeteringen bereiken. De kruissnelheid op Indië, die thans 195 K.M. per uur bedraagt, wordt met de F 36 tot 225 K.M. per uur gebracht. De accomodatie voor de passagiers wordt ontzaglijk verbeterd. De bemanning wordt van 4 op 5 ge bracht in het nieuwe type en de 3 mo toren op 4. Het aantal reisdagen naar Indië en terug naar Nederland wordt langzamerhand korter. Daar komt de groote mogelijkheid van het n a c h t v 1 i e g e n bij. Met dit vraag stuk houdt de K.L.M. zich thans ernstig bezig, vervolgde de heer Plesman. De K.L.M.piloot Parmentier is naar Amerika geweest, om daar het nachtvliegen te be- studeeren. De K.L.M. heeft thans voorloopig voor een half jaar een Amerikaansch nacht vlieger Stark geëngageerd, die den jon gen K.L.M.-piloten het nachtvliegen zal leeren. U begrijpt, voegde de heer Ples man er lachend aan toe, dat hij het Smir- nof of Soer niet meer te leeren heeftl Het nachtvliegen zal, als het op de In- dië-lijn wordt doorgevoerd, natuurlijk een groote tijdsbesparing geven, waardoor de reisduur tot op de helft kan worden in gekort Dit zal echter pas langzamerhand kun nen gebeuren. In technisch opzicht heeft 1933 in de luchtvaart groote verbeteringen gebracht. In 1934 staan nieuwe belangrijke din gen te gebeuren bij de K.L.M., die onze luchtvaart weer belangrijk vooruit zullen brengen, nieuwe typen vliegmachines zullen in de vaart komen, waarvan de rendementen echter eerst in 1935 te mer ken zullen zijn." Houthandelaar gear resteerd. Te Den Haag is aangehou den om ter beschikking van den officier van justitie te worden gesteld, de 49-ja- rige heer D., directeur van een houthan del. Hij wordt verdacht van verduiste ring ten nadeele van de N.V. Houthandel v. Schijndel Go. te Rotterdam. Het bedrag der gepleegde verduiste ringen beloopt een som van ongeveer f 22.000. Europa's oudste genees heer overleden. Dokter Gortani, de oudste arts van Europa, is in den leef tijd van 107 jaar te Triest overleden. Hij heeft zijn practijk 77 jaren uitgeoefend en was, ook in het buitenland, uitermate bekend. 'De telefóönbrand te Amsterdam. De materieels schade, verooraaakt door den braad ia fie tele- r foonoeatrale zal de 1100,000 niet te bo ven gaan, zoo meldt de Telegr., en zij wordt gedekt door het gemeentelijk fonds tot dekking van brandschade. Hloeveel de bedrijfsschade is, valt nog niet te zeggen. Er worden thans minder gesprekken gevoerd. Ook zal er restitu tie van abonnementsgelden moeten plaats hebben. "Wat de oorzaak van den brand betreft, naast het justitioneel onderzoek stelt het gemeente-bestuur een zoover mogelijk strekkend 'onderzoek in. Vast staat, dat nog nimmer in een split singskamer brand is geweest en voorzoo- ver bekend is, ook niet in andere buiten- landsche centrales. Dd destijds aangehouden monteur is nog steeds met ziekteverlof. Hangende 't justitioneel onderzoek kunnen B. en W. hieromtrent nog niets mededeelen. Een bunzing, die kik- vorsohen hamstert. Bij Neu- münster vonden wandelaars het spoor van een bunzing, dat uitliep in een konij nenhol. Onder deskundige leiding van een houtvester werd het hol uitgegraven en de bunzing, die in de buurt nog al wat schade had aangericht, gevangen en ge dood. Bij onderzoek van het hol, waarin de bunzing reeds geruimen tijd leefde, vond men een soort voorraadkamer waar in elf kikvorschen onder mos bleken te zijn verstopt, en waarvan de meesten nog in leven waren. De bunzing had de kik vorschen het hol in gesleept en de achter- pooten doorgebeten, zoodat de dieren niet konden ontsnappen. Treinvertraging Am- ster d a mR otterdam. Gister avond omstreeks negen uur is op het baanvak AmsterdamHaarlem in de na bijheid van Haarlem een rijdraad van de electriscbe bovenleiding gebroken. Ter stond is het herstellingswerk aangevan gen. In Rotterdam kwamen de treinen aan met een vertraging varieerende tusschen 10 en 20 minuten ongeveer. Tegen elven was het verkeer van Am sterdam uit dat in de richting Rotter dam-Amsterdam was ongehinderd door gegaan wederom normaal. Auto rijdt op een woon wagen. Gisteravond heeft te Oudehaske een ernstig ongeluk plaats gehad. Een woonwagen is aangereden door een par ticuliere auto. De inzittenden van den woonwagen, een man en een vrouw, wer den zoodanig gewond, dat zij in ernstigen toestand naar het ziekenhuis te Heeren veen moesten worden overgebracht. Van den man is een voet verbrijzeld, terwijl de vrouw een ernstige hoofdwonde en snij- wonden in bet gelaat opliep. Het paard, dat voor den woonwagen was gespannen, moest worden afgemaakt. De woonwagen en de auto werden ernstig beschadigd. De inzittenden van de auto, een domineesfa milie, benevens de chauffeur, kwamen er zonder letsel af. Het klokluiden in Cu- lemborg blijft in eere. Het luiden van de klok te Gulemborg dat tot heden geregeld op verschillende tijdstip pen, volgens overoud gebruik, van ge meentewege plaats vond, is door bet Ge meentebestuur om bezuinigingsredenen, met ingang van 1934 afgeschaft. De klok kenluider Vermeulen werd daarbij gepen- sionneerd. Met zijn vader en grootvader samen heeft de familie Vermeulen gedu rende 110 jaren de functie van klokken luider steeds met stipte nauwkeurigheid waargenomen. Teneinde echter het overoude en inge burgerde gebruik in stand te houden, heeft het particulier initiatief zich er achter gezet en heeft de kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente toestemming van het Gemeentebestuur gekregen om het luiden der klok des morgens om 11 uur en des avonds om 10 uur (de z.g. „pap- klok") te mogen voortzetten. Bij den overgang van het oude Jaar ln het nieuwe heeft de overdracht der klok- luiding op officieele wijze plaats gehad, waarbij de burgemeester persoonlijk de gemeenteklok beeft uitgeluid. Oude vrouw verbrand. Op Nieuwjaarsmorgen heeft zich in een perceel aan het Roermondsplein te Arn hem een tragisch ongeval voorgedaan. Op het bovenhuis genummerd nr 6 woont een ongeveer 90-jarige vrouw in bij haar gehuwde dochter. Terwijl laatstgenoemde in de keuken eenige kleinigheden ver richtte, hoorde zij plotseling angstge- schrei uit de voorkamer, waarin de 90- jarige vrouw zich bevond. Toen de doch ter op het angstgeschrei naar voren bol de, bemerkte zij tot baar ontzetting, dat de oude vrouw in brand stond en kermen de van pijn op den grond lag. Onmiddel lijk waarschuwde zij buren, die het vuur spoedig wisten te dooven. Met brandwon den overdekt werd de oude vrouw naar het gemeenteziekenhuis overgebracht, waar zij aan de gevolgen is overleden. Atfto op vijf personen ingereden. Zondagavond ia te Ois- terwijk een luxe-auto op een groep van vijl personen ingereden. De 17-jarige W. werd gegrepen en zoo ernstig gewond, dat bij even later overleed. De bestuurder van de auto, die door gereden was, is later door de politie opge spoord. Het bleek te zijn zekere B. te Til burg. De auto is in beslag genomen. STATISTIEK DER RIJKSFINANCIËN. Verschenen is de statistiek der Rijksfi nanciën. Deze bevat een overzicht van de opbrengst der Rijksbelastingen van 1900 tot en met 1933 (met inbegrip van die welkt in afzonderlijke fondsen zijn gt- Ingesondta MeJïdwfln®. slijrp los en kal- t"- -/•• meert de hoest. ORIG. FLACON IN PRIJS VFRLAAGD TOTJ stort) en wel onderscheiden in eonjuno- tuurbelastingen, zakelijke, persoonlijke en rechtsverkeersbelastingen. De opbrengst van alle belastingen te zamen is bet hoogst geweest in het tijd vak 19201924, n.l. bijna f 608 millioen of f 86 per hoofd der bevolking. De op brengst over 1931 bedroeg f 583 millioen of f 63 per inwoner. Over 1933 is als opbrengst geraamd f459 millioen of bij na f 56 per inwoner. De belangrijkste belastinggroep is die der persoonlijke belastingen, voor welke groep de belastingen naar het Inkomen en het vermogan vóór 1915 en na 1925 minder opbrachten dan de verteringsbe lastingen. De opbrengst der zakelijke en der rechtsverkeersbelastingen loopen niet veel uiteen, terwijl de conjunctuurbelas tingen, waartoe de oorlogswinstbelas ting gerekend wordt, alleen belangrijke opbrengst opleverde in het tijdvak 1915 1924. Tenslotte wordt in de inleiding de aan dacht gevestigd op bet uitstaand bedrag aan nationaal gevestigde schuld, welk be drag een weinig is gedaald en wel van f 1147 millioen op 1 Jan. 1900 tot f 1143 mill, op 1 Jan 1915 om daarna snel te stijgen tot f2916 mill, op 1 Jan. 1935 en wederom te dalen tot f2338 mill, op 1 Jan. 1932. Op 1 Jan. 1933 steeg de schuld opnieuw tot f2475 millioen. Kantongerecht te Middelburg Terechtzitting van 27 December 1933. De Kantonrechter te Middelburg heeft veroordeeld wegens: 's Avonds fietsen zonder licht en reflec tor: F. H. G. te Vlissingen f0.50 b. a 1 d. h.; W. K. te Middelburg f5 b. s. 5 d. h.; A. v. R. te Biggekerke, teruggave van verdachte aan zijn ouders; J. V. te Middelburg f2 b. s. 2 d. h. Met een rijwiel rijden op zoodanige wijze, dat de veiligheid van het verkeer wordt in gevaar gebracht: W. J. te Big gekerke, berisping. Rijden met een motorrijtuig, zonder dat het nummer met letter behoorlijk is ver licht en zonder rood achterlicht: J. v. L., Kloetinge 2 maal f 1 b. s. 2 maal 1 d. b.; M. B. te Veere f 1 b. s. 1 d. h. Niet op de eerste vordering als bestuur der van een motorrijtuig aan de daartoe bevoegde ambtenaren het nummerbewijs vertoonen: M. B. te Veere f2 b. s. 2 d. h. Trekdier onbeheerd laten staan: J. v. P. te Vlissingen f5 b. s. 5 d. h. Dronkenschap op den openbaren weg: H. H. A. E. P. te Brünsbüttelkoog (D.) f 15 b. s. 15 d. h.; A. L. te Wildervanck f15 b. s. 15 d. h. Overtreding Warenwet te Vlissingen: E. M. V., echtgen. v. L. v. B., gedomici lieerd te Dordrecht 15 b. e. 6 d. h. Overtreding van een der krachtens de Crisis-Zuivelwet 1932 vastgestelde voor schriften: D. de V. te Koudekerke lib. s. 1 d. h.; J. D., echtgen. van A. J. te Domburg, vrijspraak. Te Vlissingen zonder vergunning van B. en W. voorwerpen, andere dan ge drukte stukken, op den openbaren weg te koop aanbieden: J. P. P. te Rotterdam f10 b. s. 10 d. h. Door de Rechtbank te Middelburg is failliet verklaard: P. van 't Westeinde te 's Heerenhoek. Rechter-commissaris Mr. Th. Portbeine, Rechter; curator Mr A. H. Kuipers, ad vocaat te Middelburg. Hlooger beroep. Door E. L. L., 48 j., schipper te Ter Neuzen is hoo- ger beroep aangeteekend tegen het von nis der M'burgsche rechtbank van 23 Oct. I.1. waarbij hij wegens vervoer van gedistil leerd waarvan hij moest vermoeden dat de accijns niet is betaald is veroordeeld tot 3 maanden gev.-straf en verbeurdver klaring van het schip, waarmede bet feit is gepleegd. Door F. H., 84 j., werkman te Vlissin gen is hooger beroep aangeteekend tegen het vonnis van den Politierechter te Mid delburg van 19 Deo. j.l., waarbij hij we gens diefstal ia veroordeeld tot f 10 of 5 dagen hechtenis. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. Geachte Redactie, Met belangsteling namen we kennnis van uw artikel getiteld „Kerk mx leven",

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1934 | | pagina 3