AKKER.CACHET5 ("AKKERTJES") Laten "AKKERTJES" Uw dagelijksche hoofdpijn verdrijven M Wanneer Gij aan hoofdpijn lijdt, probeer dan eens een AKKER-CACHET. In minaer dan 10 minuten is Uw arm hoofd dat Ge dacht dat barsten zou, volkomen vrij en Ge kunt weer met lust Uw bezigheden hervatten. Onderwijs. Kerknieuws ielegrammen. Bur Weetvest een hardrijderij voor mannen gehouden. De deelname was tamelijk groot. Er stonden 21 namen op de lijst. Over 't algemeen werd er goed gereden; onder de deelnemers waren er zelfs enkele, die voor de toekomst veel beloven, Na drie ronden bleven over A, J. Mulder, H. Loneux en 11, Ztmuoh, die om le, 2e en 8e pr. moesten kampen. H. Lonoux ver sloeg A. J. Mulder met twee tegen één rit en H. Zemsch won in twee ritten van H. Loneux. Direct na afloop werden de prijzen uit- goreikt door Dr Snoek (de voorzitter Ir J. v. Poelgeest kon wegens ernstige familie omstandigheden niet aanwezig zijn). D» Snoek ving aan met te zeggen, uat deze hardrijderij uitstekend is geslaagd. Zullen wij komen tot een „eigen ijsbaan" dan behooren alle deelnemers van dezen wed strijd en het publiek dat op de baan aan wezig is en verder allen in Goes en daar buiten, die daarvoor in aanmerking ko men, lid te zijn van de vereeniging „Ijs vermaak". De geringe contributie a f 1 p. jaar plus f 1 entree, behoeft geen 'bezwaar te zijn lid te worden. Wij hebben, aldus spreker, dezen middag uitstekende rijders op de baan gehad, we geven den welge- meenden raad, ga niet rusten nu, maar trainen. Met hartelijke felicitatie werd daarna aan den heer H. Zemsch den len prijs f 15 uitgereikt en den 2en prijs f 10 aan den heer H. Loneux. De gelukwensch van Dr Snoek aan den 3en prijswinnaar, werd door dezen niet geaccepteerd. Dr Snoek betreurt deze houding van den heer Mulder en qualificeerde die als zeer on sportief. Vermeld zij nog, dat gekampt werd volgens wedstrijdbepalingen van den Bond van IJsclubs. Des avonds had wederom onder groote belangstelling een gecostumeerde ijswed- strijd plaats. De uitslag daarvan was: le prijs mooiste paar (Sint Nicolaas met zwarte Piet): Kerkhove; troostprijs (even eens St. Nicolaas en zwarte Piet): Tor- bijn. Eerste prijs mooiste heer (Kerstman netje) A. J. Mulder, 2e prijs (Cowboy) v. d. Repe; le pr. meest origineel costuum (Arabier) J. v. d. Velde. Extra-prijs Gor v. d. Repe. Zoowel des midaggs als des avonds was er door de fa. Polderman gezorgd voor muziek door middel van luidsprekers, waarvoor de heer W. Siepman belange loos zijn woning beschikbaar stelde. Des avonds was de baan verlicht. „Ijsvermaak" zag dit keer zijn feest nu eens niet door den dooi „in het water vallen." Wolfaartsdijk. Vrijdag vergaderde de raad voltallig. Onder de ingekomen stuk ken was o.m. een verzoek van de Geiten- fokvereeniging om subsidie, weik verzoek werd gesteld in handen van B. en W. Op een verzoek van J. Snoodijk en J. van der Weele om vergoeding volgens art. 13 L. O.-wet 1920 werd gunstig beschikt. Be sloten werd f 2 per maand te geven. Op een zelfde verzoek van G. J. Koeman werd afwijzend beschikt. Ook zijn andere vergoedingen worden ingetrokken omdat zijn woning geen 5 K.M. vewijderd is van de school. Op een verzoek van de afdee- ling van de Ghr. Landarbeidersbond om bijslag op de kasuitkeering aan haar leden werd gunstig beschikt. Besloten werd ais aanvulling 10 cent per dag en f 1 per week brandstoffenbijslag toe te kennen. Op voorstel van dhr J. Snoodijk werd bsloten een Kerstgave uit te keeren van f 2.50. De politieverordening werd gewij zigd in dien zin, dat het voortaan verbo den zal zijn zonder toestemming van B. en W. gelden in te zamelen. Op het bekende verzoek van Ged. Sta ten inzake 12.5 pet korting van jaar wedden werd op voorstel van B. en W. geadviseerd de jaarwedden van de wet houders niet voor korting in aanmerking te laten komen en de overige salarissen 8.5 pet. te korten. Tot lid van het Burg. Armbestuur werd in de vacature M. de Jager benoemd dhr G. Snoep met 5 van de 7 stemmen. Op voorstel van B. en W. werd beslo ten tot opheffing van de overcomplete on derwijskracht aan de school te Oud-Sab- binge en alzoo eervol ontslag te verleenen aan den onderwijzer J. Wagenmaker. Door B. en W. werd voorgesteld het verbeteren van de straat achter de kerk en de kei bestrating te vervangen door klinkerbe strating (raming f 1550), verbetering van de Lepelstraat in samenwerking met Ged. Staten, raming f 650; verbetering en vernieuwing dorpstraat en verbetering van den Achterweg. Dhr Van Oeveren wees op de groote uitgaven hiermee gemoeid. Voor al deze uitgaven is geen dekking aanwezig. Spr. is niet tegen verbetering van straten, maar we moeten ons bepalen tot het noodzake lijke. Dhr Lindenberg is voor afdoende verbetering van de straat achter de kerk. Tenslotte werd op voorstel van dhr Van Oeveren besloten de verbetering zoo danig te doen als die bij de bescheiden beurs der gemeente past en alleen 't klin kerpad tegen de gracht wat te verleggen en te verbreeden. De verbetering Lepel straat werd van de agenda afgevoerd om de mededeeling van Ged. Staten af te wachten. Ook voor de Dorpstraat en Ach terweg werd bssloten nog geen beslissing te nemen. Op voorstel van B. en W. werd beslo ten de paden op de begraafplaatsen te ver beteren door aanbrenging van een laag koolsintels en deze te bedekken met zand. Besloten werd een adres te richten aan den inspecteur der posterijen om 't post station alhier op meerdere uren open te stellen. Onder de mededeelingen kwamen o.a. acfg voor ontslagaanvrage vaa 3. van Leerdam, brandmeester en van D. Zuur land, als verzorger van den lijkwagen. Baarland. Zaterdagmiddag vergaderde de Gemeenteraad. Benoemd wordt tot lid der oommiaaie voor achuoltoeaioht het aftr. lid Math. Murro. Do Ruud gaat aouoord met hot voorstel van B. «n W. tot gunning aan den hoogslen Inschrijver, dhr W. de Vriend Hen, voor den prijs van f 200 van den grond aan den Baarlandschen straat weg. Aanvraag van de Burgerwacht voor een bijdrage voor aankoop cylindergeweer. Be sloten werd om een bijdrage van f 25 toe te staan met 4 tegen 3 stemmen. Bij de rondvraag vraagt dhr Boonman of er geen schrijven is ingekomen inzake de werkloozen en of er geen steun kan worden gegeven aan steuntrekkers. De voorzitter zegt, dat een schrijven is ontvangen van den Minister om de werk loozen een kolentoeslag te geven. Spreker hoopt, dat de Raad de regeling daarvan overlaat aan B. en W. De Raad kan zich hiermede vereenigen. Oudelande. Vrijdagavond werd in de Ghr. School een goed bezochte ouderavond gehouden. De voorzitter der vereen., dhr E. Bakker, opende de vergadering op de gebruikelijke wijze. Het bestuurslid, dhr A. W. Buteijn, leidde in: „Wat lezen on ze kinderen?" Mej. de Vries vertelde van de woning en het leven der vrouw in het Oosten, waarna dhr J. Bottenberg behandelde: „De Vaderlandsche geschiedenis op de school". Op alle onderwerpen volgde een drukke bespreking. Een dameskoor liet zich ter afwisseling zeer verdienstelijk hooren. Ook werd ge legenheid gegeven het werk der leerlingen te bezien. Jonge dames dienden verver- schingsn rond. Het was een aangename en leerzame avond. Grijpskerke. Vrijdagavond vergaderde de A. R. Prop. Club. Dhr B. G. Groot Nib- beling zette aan de hand van Art. 21 van het A. R. Program uiteen, hoe een krach tig, zuiver principiel gefundeerd partijle ven op het politieke erf onmisbaar is. Als tweed inleider handelde dhr P. de Kam over: „De stijd in het verleden en heden". Biggekerke. Vrijdagmiddag vergaderde de gemeenteraad voltallig. Aan 't schrijven van den minister van Binnenlandsche Za ken aangaande het tegengaan van het dra gen van onwelvoegelijke kleeding, zal wor den voldaan. In de volgende vergadering zullen B. en W. met een voorstel komen. Een verzoek van het hoofdbestuur van den bond van Chr. Politie-ambtenaren om aanvulling van de verordening veldwach ters met een bepaling betreffende erken ning vein het diploma van dien Bond, werd ingewilligd. Na de lezing van de bekende circulaire van Ged. Staten betreffende de korting der jaarwedden met 12 H pet. van burgemeesters, secretarissen enz., deelde de voorzitter mede, dat B. en W. er mee accoord gaan. De heer P. Janse zou de eerste f 1000 vrij willen laten, doch op hetgeen daarboven komt de volle 1214 pet. willen toepassen. De heer J. Janse sloot zich hierbij aan. De heeren Dommisse en Lampert zouden willen bezuinigen waar het kon en de 1214 pet. willen toepassen voor het geheele salaris. Aan Ged. Staten zal bericht worden hoe de gedachtengang van den raad alhier is. Z.h.st. werd op advies van B. en W. besloten tot toetre ding tot de studievereeniging voor lucht bescherming. Aan dhr J. Marijs werd een pachtvermindering toegestaan van 30 pet. Wederom was ingekomen een schrijven van Ged. Staten inzake de bouwverorde ning. Met enkele wijzigingen kon de raad accoord gaan, doch niet met die aangaan de het bebouwen van den duinstreek. B. en W. zijn nog niet klaar met voorstellen doch hopen de volgende vergadering ge reed te zijn. Aangenomen werd het voor stel het vroon in pacht geweest zijnde bij: wijlen W. A. de Witte, voor 1934 aan de gemeente Vlissingen te verpachten voor f 70. Besloten werd de oude wegsteen. voor den daarvoor vastgestelden prijs, voortaan ook beschikbaar te stellen voor niet ingezetenen. Medegedeeld werd dat met de kerkvoogdij der Ned. Herv. kerk een bespreking gevoerd was over het aan brengen van beplanting op de oude be graafplaats. Resultaat dezer bespreking was, dat verlof verkregen werd tot beplan ting, mits met de kerkvoogdij overleg wordt gepleegd. Gevraagd zal worden voorlichting van een deskundige. B. en W werden gemachtigd het noodige plantsoen aan te koopen. Herkozen werden tot le- t den van het burgerlijk armbestuur do heeren J. Lampert en J. Poppe. Benoemd werd tot lid van de commissie van school toezicht dhr P. Lampert Jz. Tot leder van de commissie tot wering van school verzuim werden herkozen de heeren H F. C. Musch, A. Janse en C. Stuij en ge kozen de heeren M. Caljé en P. Lam pert Jz. Werkverschaffing. Tegelijkertijd werder 'behandeld: a. een verzoek van de afdee ling van den Ghr. landarbeidersbond om invoering van een brandstoffentoeslag er toekenning van een kindertoeslag; b. Een voorstel van B. en W. tot verleening van een kolentoeslag met terugwerkend' kracht van 1 Nov. j.l. af. Na besprekin werd besloten een kolentoeslag te gever van 16 cent per dag, dat in werkverschaf fing is gewerkt geworden vanaf 1 No' tot de nadere regeling van den ministei bekend is. Een verzoek van den Ghr Landarbeidersbond om kolentoeslag t< verleenen ook gedurende de trekkiE"~ periode werd voor kennisgeving aange nomen. Aan den Ghr. Besturenbond te Koude kerke, die een verzoek bad ingezonden in zake het loon bij de werkverschaffing, zal t 'bericht worden, dat met zijn verzoek reke ning zal worden gehouden, nadat de rege ling van den minister bekend zal zijn ge worden, Medegedeeld werd dat er een vergadering van B, en W. met de werlc- louzen was gshouden, op welke vergade ring verschillende dingen besproken wa ren en vorschlllendo vragen w&ren be antwoord. Ook was ter sprake gebracht, het met gemeentesteun geplaatst worden bij landbouwers. Hierover is een verzoek gericht aan Ged. Staten tot toestemming hiertoe, maar nog geen antwoord terug ontvangen. Van Ds G. W. Korevaar, voor zitter van het comité van jeugdige werk- loozenzorg, kwam een schrijven ter tafel, waarin werd medegedeeld, wat door het comité is verricht. Gevraagd werd een zeker bedrag te gebruiken voor verwar ming en verdere inrichting van het lokaal. Besloten werd een bedrag van f 15 be schikbaar te stellen. Machtiging werd aan B. en W. verleend tot het aanknopen van heesters, te planten op den breeden berm van den weg bij dhr G. Wielemaker. 0.- en W.-Souburg. Vervolg Ge meenteraadsvergadering. Behandeling begrooting: Dhr Suur- mond wees op de crisiswerkloosheid, waardoor Souburg wordt getroffen. Ze kost zelfs de zelfstandigheid der ge meente. Lit is geen schande; als men maar heeft gedaan wat in ons vermogen is om die zelfstandigheid te bewaren. We moeten nu berusten in maatregelen welke we heel graag hadden willen voorkomen. Wij zijn dus noodlijdend en het is juist de zorg voor werkloozen welke de A.R. fractie noopte in 1931 verschillende be zuinigingsmaatregelen voor te stellen en belastingverhooging te aanvaarden. Spr. erkent dat het aanvaarden dier voorstel len de gemeente niet voor noodlijdend heid zou hebben bewaard, maar wel is het een feit, dat door het politiek beleid der A. R. fractie de autonomie der ge meente en dus ook het belang der men- schen in werkverschaffing en steunrege ling beter zouden zijn gebaat dan door de polititek van „op zien komen spelen" Denk aan de bijdrage plaatselijk Grisis- Comité. 'tegenover een belastingopbrengst en rijksuitkeering te z&men f 105.000 staat een uitgaaf aan werkverschaffing en steun regeling van f 102.000. Daaronder zijn nog niet begrepen de cijfers aan werkloozenkosten welke in de laatste drie jaren varieeren rond f 10.000. Deze cijfers leeren, dat de gemeente onevenwichtig is ontwikkeld ten opzichte van de verschillende volksgroepen. Ieder is vrij om in Souburg te komen wonen, maar het ligt niet op den weg van den Raad om stelselmatig te streven naar het bouwen van arbeiders woningen. Onze gemeente heeft geen industrieën of ondernemingen van beteekenis. De arbei dersbevolking is onevenredig groot. De Minister wil gezondmaking van de gemeentefinanciën bevorderen, hoe pijn lijk de maatregelen der Regeering voor ons ook zijn. Spr. is het daarmee eens al is het ook dat we in een enkel concreet geval som- miger belangen in bescherming moeten nemen; denk aan de eisch van den ac countant ten aanzien van volledig pen- sioenverhaal en 3 pet. korting voor ge meentewerklieden. De verschillende regeeringsmaatrege- len hebben tot gevolg, dat wij wel een be grooting kunnen maken, maar dat ze ons heel weinig overzicht geeft voor het jaar dat we straks ingaan. Daarom is het tijdverlies over allerlei posten lang te debatteeren; posten waar we toch niets aan veranderen. B. en W. en de Raad hebben nu grootendeels een ad ministratieve en uitvoerende taak. We moeten pijnlijke maatregelen nemen. Een troost hebben we daarbij (al is hel een schrale): „onze belastingschroef is tot het maximum aangezet". Dhr de Priester zal over de belastingen niet veel zeggen, daar hier weinig aan te veranderen is. De werkloozensteun is ten ongunste veranderd, wat spr. betreurt. Het langzame geven van goedkeuring aan diverse besluiten door Ged. Staten wei kt zeer belemmerend. Met de voorgestelde bezuinigingen op onderhoud van straten en pleinen kan Spr. niet medegaan. Het accountantsrapport behandelende zegt spr. dat van bezuinigingen weinig sprake is. Geen antwoord is nog gege ven van de Regeering op het verzoek ooi bijdrage voor kleeding en schoeisel voor 1934; dit werkte zeer onzeker. Met het voorstel vernieuwing van di verse straten kan hij niet meegaan, vóór toegestane posten van een vorig jaar zijn verantwoord. Met de subsidieverle ning kan hij niet accoord gaan, daar de ,hr. Wijkverpleging véél, en de Tubercu- losevereen. van het Groene Kruis géén subsidie krijgt en een post voor de Bur gerwacht wel wordt voorgesteld. Zijn opinie inzake de beschikbare gel den voor de werkverschaffing is, dat voor 1934 de Gemeente nog verder de put in zal gaan. Mag hij er op rekenen, dat nan de steunnormen niet zal worden getornd? Hij is ten deze pessimistisch gestemd. De Rijksbijdrage 1934, welke volgens B. en W. verblijdend is, is volgens hem bui- 'engewoon ongunstig, gezien de nieuwe maatregelen der Regeering, waarvan de werkloozen de dupe zullen worden. Spr. is van meening dat veel te wei lig als Raad wordt vergaderd. Op ver schillende vergaderingen werden spoed- esluiten genomen en was er geen tijd om rustig te overwegen. Een fout is dat de huisnummer mg is opgedragen aan den gemeentewerkman. ATHENE, hagelstormen schade is aar zijn onbewc schapen zijn tuur Is groo "AKKERTJES" verdrijven» Hoofdpijn Migraine Ki esp ij n Spierpijn Influenza AKKER-CACHETS bevatten een bijzonder poeder, zeer werkzaam en toch onschadelijk voor de gezondheid; zij tasten maag, hart noch nieren aan. De cachet-vorm heeft het groote voordeel, dat men niets proeft. Het zijn vlugge, afdoende pijnstillers In gevallen van hoofdpijn, migraine, kiespijn, spierpijn, zenuwpijn, neuralgie, vrouwenpijn en rheumatische pijnen. Waarom langer te lijden dan noodigl Neem Volgens recept van Apotheker Dumont. Slechts 50 cent per 12 stules. Dit behoort door den Raad te geschieden. Eerst moet beslist worden op welke wijze Beheer Woningbouw. Hierin behoort de Raad meer te worden gekend. Waterleidingbedrijf. Spr. betreurt het dat hetgeen hieromtrent is toegezegd nog niet in den Raad is behandeld. De S.D. hopen zich zooveel hun moge lijk is aan te passen aan de financieele toestand der gemeente. Doch met de zienswijze der A.R. kunnen zij niet in alles meegaan. De voorzitter antwoord aangaande de huisnummering: B. en W. meenden hierin vrij mandaat te hebben. Voor be zuiniging is de gemeentewerkman hier mede belast. De voorz. deelt nog mede, dat is inge komen een verzoek om een Kerstgave, wat is doorgezonden aan den Minister. De vergadering wordt nu gesloten en zal Maandagavond worden voortgezet. Z aam slag. De kring „Zeeuwsch-Vlaande ren" van Meisjesvereen. op Geref. Grond slag hield alhier haar jaarvergadering. Door de koude was de opkomst niet zoo groot als gewoonlijk. Na de gebruikelijke opening sprak de presidentie Mej. A. Bak ker Jd. van Axel een openingswoord. Door de vereeniging van Spui werd in geleid: „Israëls strijd tegen Amelek". Verder werden enkele stukjes voorgedra gen en tableaux vertoond. Ook werd thee met toebehooren aangeboden. St Phitipsland. In de Vrijdag gehouden raads vergadering is besloten accoord te gaan met de door Ged. Staten van Zee land voorgestelde korting van 12.5 pet. voor burgemeester, secretaris enz. Ook werd mededeeling gedaan, dat be treffende overneming door het Rijk van het beheer en onderhoud van den Slaak- dam voor den nieuw te leggen Rijksweg, traject Steenbergen-Zijpe, is geconfereerd door het college van B. en W. met den ingenieur der Rijkswatestaat te Breda, met gevolg, dat voor het gedeelte Slaak- dam, gelegen in de provincie Noord-Bra bant, een regeling is getroffen en dat voor het Zeeuwsche gedeelte van den Slaakdam in de volgende week zal worden geconfe reerd met den hoofdingenieur der Rijks waterstaat te Middelburg. De bedoeling van het Rijk is, dat ge noemde weg zal overgaan met 1 Mei a.s. of eerder en dat in 1934 nog zal worden begonnen met het aanleggen van den nieuwen weg. De werkzaamheden, verbonden aan de zen weg kunnen voor deze gemeente een prachtig object worden voor werkverschaf fing. Waarde. Herbenoemd tot ouderling der Ned. Herv. Kerk dhr Matth. Weststrate. I In de vacature van wijlen dhr Van Weele I is benoemd d'hr J. A. Molendijk, thans i diaken en in diens plaats dhr G. Heyn tot diaken. Heinkenszand. Gekozen tot ouderling bij de Geref. Kerk, vac. L. v. Vessem, dhr G. van Baaien en tot diaken, vac. G. A. van Damme, dhr S. van Vessem. Domburg. Bij de Ned. Herv. KerJ; al hier zijn tot ouderlingen herkozen de hee ren: P. Louws en A. de Kam, terwijl deze laatste heeft bedankt, waarbij in diens plaats is gekozen dhr M. Janse (diaken), die de benoeming heeft aangenomen. Tot diaken is herkozen de heer J. Bim- mel en gekozen (vac. M. Janse) d'hr Joh. van Eijzeren, die echter heeft bedankt. Ned. Herv. Kerk. Drietal te Alkmaar, J. C. Terlouw te Suawoude, W. Rijnsburger te Oud-Beijer- land en Jac. Vermaas te Hoogeveen. Geref. Kerken. Bedankt voor Naaldwijk, P. G. Kunst te Deventer. Geref. Gemeenten. Tweetal te Goes, J. D. Barth te Bors- selan en M. Heikoop te Utrecht. Korfgene. Geslaagd te Utrecht voor het diploma kraamverpleging Mej. K. Kramer Hd., alhier. AMSTERDAM. Veerdiensten. Dor drechtPapendrecht en Zwijndrecht Dordrecht, vrij normaal. Moerdijk geregel de overtocht. NumansdorpZijpe ge stremd. Wester-Schelde diensten normaal. KortgeneWolfaartsdijk na 17 uur geen dienst. ZierikzeeWolfaartsdijk laatste dienst van Zierikzee te 15 u. 15 (in plaats van 16 u. 50), niet verder dan Katsche Veer. Daarna terug naar Zierikzee. AMSTERDAM. Het vliegtuig „De Zil vermeeuw" is in verband met een defect aan den middenmotor vanmorgen vroeg niet vertrokken naar Indië. In de plaats daarvan is de „Pelikaan" met dezelfde bemanning naar Indië vertrokken. De retourvlucht zal op 27 Dec. plaats heb ben. BREDA. In den nacht van Zaterdag op Zondag werd brand ontdekt in het per ceel St.-Janstraat 22, waarin een rijwiel- zaak is gevestigd. De bewoners moesten in nachtgewaad de vlucht nemen. Een van de etage-bewoners. Mevr. L., die men door middel van aan elkaar vastgeknoop te lakens wilde redden, kwam daarbij te vallen en is gewond. Vannacht om 3 uur brak in hetzelfde huis weer brand uit. Naar de oorzaak wordt een onderzoek ingesteld. De brand was spoedig gebluscht. DELFT. Geslaagd voor examen civiel- ingenieur C L. M. Lambregtsen te Ter- neuzen. PARIJS. Boven Zuid-Frankrijk hebben gisteren hevige sneeuwstormen gewoed. Militaire troepen zijn te hulp geroepen om wegen vrij te maken. PARIJS. Het watervliegtuig van den dienst AlgiersMarseille moest in de Middellandsche Zee een noodlanding maken. Het zond S.O.S. signalen uit, waaraan het te danken is, dat het stoom schip Saint Marguerite het vliegtuig ge vonden heeft. De opvarenden waren on gedeerd, de poet vu onbeschadigd. Veemar! deren, 365 ve lammeren, 8 Prijzen pe 50—52, 35-41 34—38, vette 55, varkens port varken! lammeren 4C Prijzen pei lammeren f Vette koeie ter dan vorig zen waren h 3 cent bove: zeer ruime zen ongeveei kalf ging 5 c en lammen dan vorige i gere prijzen, handel vlug, was over h< vette kalven feestdagen v de markt is vee-centrale La plata n Zaden en Vlas: 10' 500 K.G. wit geel f 0.50 f 0.471/2—f 0.51 Aanvoer t A a r d a p mers f 3.25- mers f3f3. we f3.75—f4 Westlands GOES. V( Groen tenveil: 2425; Tom alles per 10 Gele Savoyel kool 3.20—3 MIDDELBl sen, 42 j. en Overleden: L. M. M. Br wedn. J. A. Elsken, 80 Krijger, 4 d„ GOES. Gel Johan den I tha 't Gilde. Overleden: wedr van W Adriaan Fil nella Reijnh Van VLISSIN Dijkdrenth, H. J. Heek Hermann, 3S E. de Nooije D. van Eene en G. de Wa Getrouwd: Daane, 21 j. Roelse, 38 j. en H. E. W. Bevallen: C. G. de Joe Vorstenboscl geb. van den Keersemakei geb. Keizer, geb. de Bliec Van IERSEKE Sinke 24 j. 24 j. jd. Overleden: duwnaar va nella Koster Pieter Praa 47 j. echtger Vai KRUININ aan z. v. A en Dina Mai z. v.Nanne nella van I Honore Golp Jacoba Slocl WISSENI Abraham Pi Adriana Kas Kabboord 3" Geboren: Cornelia Doi Overleden: echtg. van A Over STAVE NI poel 32 j., m Adriana Mo Eenennaam ber 20 j. jd. Geboren: Dalsen en G, nus z.v. A. J coba d.v. J. rinus Korne d. Sande. Overleden H. v. Oost Leendert Do OUD-VOSI Rijstenbil 32 wed. van P.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1933 | | pagina 2