RHEUMATIEK MERCURIUS HAVERMOUT 25 cent per pondspak nederlandsch fabrikaat 'S LINIMENT Wetenschap en Kunst Kerknieuws. Predikbeurten. Onderwijs Gemengd Nieuws noO0T lDp|JjN Radio-Nieuws. Marktberichten. Afloop Verkoopingen en Aanbestedingen Ingezonden Mededeellng. ten wordt langs de volgende wegen ge reden: A. ten aanzien van den hierboven sub lo. bedoelden dienst: Koudekerksche-weg, no. 8 van den lig ger der wegen en voetpaden in de ge meente Vlissingen; Koudekerke-Vlissingsche-straatweg, no. 1 van den ligger der wegen en voetpaden in de gemeente Koudekerke; B. ten aanzien vein den hiervoren sub 2o. bedoelden dienst: bet gedeelte KoudekerkeWestkapelle van den Provincialen weg Westkapelle Middelburg; Schelp weg-naar-®omburg, no. 3 van den ligger der wegen en voetpaden in de gemeente Westkapelle; Schelpweg - tusscben - Westkapelle - en- Domburg, no. 4 van den ligger der wegen en voetpaden in de gemeente Domburg. Ovezand. De raad vergaderde gisteren. De begroeting van bet Burgerlijk Armbe stuur voor 1934 werd vastgesteld in ont vang en uitgaaf op f7348.10. Tot afge vaardigden naar de vergaderingen van de Waterleiding Mij. Zuid-Beveland werden benoemd de leden F. J. Schuertman en G. tvoieule. Tot lid der Commissie van Toe- richt op bet Lager Onderwijs werd her benoemd de beer M. van 't Westen. Alle aftredende leden der Commissie tot we ring van schoolverzuim werden herkozen. Op verzoek van Gedep. Staten werd eene aanvulling in het ambtenaren-reglement opgenomen. Met 4 tegen 3 stemmen werd besloten, niet te voldoen aan het verzoek van Gedep. Staten om in de bouwverordening op te nemen, dat bij nieuwbouw aansluiting op de drinkwaterleiding verplichtend wordt gesteld, indien de woning niet meer dan 40 meter van de hoofdbuis is verwijderd. Aan de andere opmerkingen werd vol daan. Ter bestrijding der werkloosheid werd besloten bet Oud-Ovezandsche wegje te laten verbreeden, volgens het opgemaakte plan en hiervoor een renteloos voorschot aan te vragen. Rilland-Bath. Op initiatief van de prov. commissie der werkloozen-centrale, ge sticht door den Raad van kerken, werd Donderdagavond een vergadering gehou den met vertegenwoordigers van verschil lende prot. christelijke groepen. De ver gadering stond onder leiding van Ds He- tebrij te Rilland-Bath, terwijl dhr Lorier uit Middelburg, voor de prov. commissie een inleiding hield over de moreele werk- loozenzorg. In beginsel werd besloten een z.g. streekplan te ontwerpen omvattende Krabbendijke, Kruiningen, Rilland-Bath en Waarde. Een voorloopige commissie werd benoemd voor verdere voorberei ding, bestaande uit de leden van den Chr. Besturenbond, Ds Hoogenraad en Ds He- tebrij. Kruiningen. In de gisterenavond ge houden Raadsvergadering werd de be grooting voor 1934 aangeboden. Ze is sluitend gemaakt zonder belastingverhoo- ging. Maandag uitvoeriger verslag. Krabbendijke. Vrijdag vergaderde de Gemeenteraad. Ingekomen is een adres van bet N. V. V. en de S. D. A. P. inza^- ke de werkloozenzorg. Ook een adres van den Gbr. Besturenbond Krabbendijke en omstreken, die op een andere wijze de zelfde zaak bepleit. De voorzitter wijst er op, dat de werkloozen en hun belangen de aandacht hebben van bet college. De on derhandelingen zijn nog niet ten einde, maar óf werkverschaffing óf steunrege ling zal worden gegeven. De adressen worden na eenige bespreking daarna voor kennisgeving aangenomen. Aan dhrn M. Houtekamer en Chr. Maas worden f 50 en f 75 toegestaan krachtens art. 13 der L. O. wet 1920. Aan de orde komt de begrooting 1934. Dhr Haverhoek bespreekt de'verande ring van wethouder. Ond^r welke om standigheden had die wisseling plaats? Hij die deze plaats jaren lang had bezet viel als een bewust slachtoffer van het mammonisme. Het farizeïsme in de poli tiek is duidelijker dan ooit aan den dag getreden. Hij, die opgekomen is voor de heiliging van Gods Naam en Zijn dag, die hier demonstreerde tegen een rentezegel, een ziekte- en assurantiepremie, gaat al dien tijd door om met het geld van ande ren zich staande te houden. Totdat zijn duistere zonden aan het licht kwamen en hij nu een klein gedeelte daarvan in de gevangenis heeft geboet. Het farizeïsme in de politiek, in de Staatkundig Gerefor meerde politiek, zooals die hier gevoerd is, is verachtelijk. Belijden èn beleven is voor ieder, maar inzonderheid voor een regeeringspersoon gebiedende eisch. Spreker gaat verder na, hoe het samen werkende bloc van de C. H. en de S. G. de beer de Kok op den wethouderszetel bracht. Dat was een vanzelfsheid. Het standpunt, ingenomen door die meerder heid, werd hier weer getrouwelijk door gevoerd. Spr. zegt, dat de Antirevolutio nairen uitgebannen zijn uit alle posten en nu wachten de A. R. burgers van Krab bendijke maar op den dag, dat ze ook ge bannen worden van de lijst der belasting betalers. t De 'heer Haverhoek vraagt verder of de bestuurskracht van het college van B. en W. versterkt da door de toetreding van den heer De Kok. En dan zijn er volgens j hem teekenen die in een andere richting wijzen. Spr. herinnert aan een raadsver- slag in „De Zeeuw'", dat eindigde met I deze woorden: „Er heersohte een plechtig stilzwijgen na de rede van den heer de Kok, maar te gelegener tijd komt deze zaak aan de orde." Die tijd is nu geko men. Spreker gaat dan in op het program toen door den heer de Kok ontvouwd en constateert dat hij de zaak Hirdes toen „en bagatelle" heeft behandeld. Ook een aantal zaken waar hij geen medewerking aan zou verleenen. Er moest geregeerd worden naar de Schrift. Spreker toont aan dat de partij-politiek hem in dezen parten heeft gespeeld. Verder gaat spreker in op het gezegde van den heer de Kok, dat hij wars is van woordenpralerij. Spr. consta teert dat dit juist is. Jaren lang heeft de meerderheid hier niet gesproken, maar alleen maar gestemd. Het is echter naïef te verwachten dat de Antirevolutionairen hetzelfde zouden doen. Neen, we laten ons niet stilzwijgend afslachten. Spreker wijst op het onderscheid tusschen den heer de Kok in het college en in de raadszaal bij de benoeming van een secretaris. Daar speelde de partijpolitiek evenzeer een groo- te rol. En daarom is hij van meening, dat de bestuurskracht van het college niet versterkt is. Spreker herinnert aan een destijds genomen raadsbesluit, dat alle vergaderingen in het lokaal der openbare school verbood, die niet in betrekking stonden tot bet onderwijs. Het was toen de samenwerking tusschen de C.H. en de S. G. tot stand was gekomen. Spreker gaat na 'hoe er nu in afwijking van het besluit een Bazar gehouden is in genoemd lokaal, ten bate van het Groene Kruis. 'Hij noemt de attracties, die daar mee gepaard gingen en vraagt of men nu van de dwa ling zijns wegs teruggekeerd is en ook anderen weer toegang zullen hebben in ge noemd lokaal. Spreker komt ten slotte tot de werkloozenzorg en constateert dat deze zaak weer de aandacht heeft. De Antire volutionairen willen mee werken aan een goeden gang van zaken en spreker hoopt, dat de voorzitter zijn begrooting in goede orde moge binnen krijgen, zooals dat on der mannen betaamt en niet zooals de laatste jaren. De 'heer Welleman onderstreept een en ander wat de vorige spreker heeft gezegd. Hij vraagt samenwerking en geen uit sluiting. Over de werkloozenzorg en spe ciaal over de jeugdige werkloozen, zegt spreker goede woorden. Ook maakt spr. eenige opmerkingen over de financiën. De heer De Kok wil aan 'het adres van den heer Haverhoek een paar opmerkin gen maken. Volgens zijn Calvinistisch be ginsel had bij milder over den vroegeren wethouder moeten oordeelen. Ook wijst 'hij op den droevigen toestand van de A.R.- partij. De voorzitter antwoordt inzake het lokaal van de openbare school, dat 'het Groene Kruis van algemeen belang is en daarom is vergunning gegeven. Een breede discussie volgt daarop, maar het blijkt ontegenzeggelijk dat het college het beslui't verbroken heeft. Verder antwoordt de voorzitter nog op de financieel® be schouwingen van den heer Welleman. De algemeene beschouwingen worden gesloten en de begrooting artikelsgewijze nagegaan. De heeren Vogelaar, Welleman, Gebraad en Haverhoek gaan op enkele posten nog in. Daarna sluiting. Colijnsplaat. Ook in deze gemeente is een comité voor de „Zeeuwsche Beker" gevormd. Het is gevormd uit de volgende personen: >Ds M. Bons, Ds H. Veenstra, L. Pouwer, J. van Gilet, A. de Wit en P. H. Tazelaar. Donderdagavond vergaderde in een lokaal der openbare school, de afdeeling Colijnsplaat van den Ned. Chr. Land- arbeidersbond, onder voorzitterschap van dhr P. Janse. Dhr P. Stokman, hoofdbe stuurder was aanwezig en sprak over „de Ziektewet". De opkomst was matig. Kerkconcert. Vanwege het Concertbureau Reddingius te Hilversum is gisteravond in de Ned. Herv. Kerk te Goes een concert gegeven door Mevr. Jo Vincent (sopraan) en den heer Anthon van der Horst (orgel). Dat het optreden van dit tweetal een groot aantal luisteraars naar de Groote Kerk heeft gelokt is wel een bewijs voor de reputatie welke deze musici genieten. Het programma, dat werd uitgevoerd en zooals A. v. d. H. in de korte inleiding zegt, uit op zichzelf staande nummers be staat, vormt nochtans door het veel om vattende in zijn samenstelling een mooi geheel. De vertolking hiervan is met stille aandacht gevolgd. Dit komt niet louter door de overeenstemming die er bestaat tusschen bet gewijde lied en de plaats van uitvoering, bet is veel meer een be wijs dat er gevoeld is hoe de zangeres den diepen, vromen zin der Bach- en Jan Luyken-liederen, als ook den inhoud der liederen van Schubert op goed doorvoelde wijze weet weer te geven. Wij kunnen ons voorstellen, dat de indruk van de gezon gen liederen bij een publiek met gevari eerde gevoelens wel zeer verschillend zal zijn. Het best heeft zij ons voldaan in de Bach- en Schubert-liederen, die met uit zondering van een kleine stemstoring bij den herhaalden inzet der tweede regel van „Bist du bei mir" zeer mooi zijn ge zongen. Wat haar orgaan betreft, is het bijm overbodig daarover uit te wijden, het is van algemeene bekendheid, dat zij be schikt over een heldere, klankvolle stem, met een uitzettingsvermogen, dat zonder merkbare inspanning een groote ruim te kan vullen. Het instrumentale deel van het pro gramma is door den orgelist, zoowel in begeleiding als in soli met kunstenaars talent uitgevoerd, vooral no. 1 „Praelu- dium A Fuga" van Dietrich Buxtehude, trad op den voorgrond. Zijn fijne smaak voor verschillende klanken-combinaties kwam in de gedeelten voor zang en orgel zeer voordeelig uit. Aan het verzoek om na de uitvoering enkele oogenblikken te blijven zitten, ten einde de stemming niet te verstoren, werd bereidwillig voldaan. Wij spreken den wensch uit, dat de groote belangstelling van de zijde van het publiek de aanleiding zal zijn tot het geven van meerdere Kerkconcerten. Ingezonden Mededeeling. Bij ieder buisje ASPIRIN GRATIS een gezelschapsspel met 26 kaarten, bij A. C. van der REST Ned. Herv. Kerk. Drietal te Kampen (vac.-M. Ottevan- ger), P. v. Asch te Wierden; J. Lekker- kerker, te Oldebroek en L. Vroegindeweij te Wilnis. Beroepen te Ee, A. M. Knottnerus te Zuiderwoude. Te St. Pancras, H. O. Mo lenaar te Idsegahuizen. Bevestiging en intrede. Cand. H. A. Jellema te Woubrugge, hoopt Zondag den 5en November a.s. zijn in trede te doen bij de Ned. Herv. Gemeente te Grijpskerke, na bevestigd te zijn door ds J. Jellema van Woubrugge. Ned. Herv. Kerk. Goes, v.m. ds Homburg, av. ds Koop- mans van 's H. H. kinderen. Koudekerke, 9.30 u. dhr Calliber, 7 u. Ds Ten Kate (Jeugddienst). 't Zand, 10 u. Ds Ten Kate (H. A.), 2 u. Ds de Kluis van Vlissingen (Dankzeg ging.) Hansweert, 9.30 en 6.30 u. dr v. Selms. Geref. Kerken. Wissenkerke, vm. en nm. ds Scbeele te Hoogersmilde. Geersdijk, 9.30, 2 en 5.30 u. ds Vogelaar van Scharendijke. Borsselen vm. ds Booy (H. Av.), n.m. leesdienst. Heinkenszand, vm. leesdienst, nm. ds Booij. Geslaagd veor tweede stuurman groote stoomvaart de beer J. den Hollan der. Geslaagd voor het machinisten-exa men diploma C de heer M. J. v. d. Hoek, te Vlissingen. Te Slijkplaat, gemeente Hoofdplaat, is de openbare lagere school opgeheven en is in hetzelfde gebouw een R.K. school geopend. Het personeel is bij het overgaan dier inrichting gebleven. In deze gemeente is thans geen gelegenheid meer voor het ontvangen van openbaar onderwijs. Wagen omgeslagen. Door het schrikken van een paard heeft op den weg van Nieuwveen naar Uithoorn een ernstig ongeluk plaats gehad. Een klein zoon van de weduwe van Rijn uit Nieuw veen zou zijn grootmoeder met een tent wagen naar Uithoorn brengen .Onderweg schrok het paard van een of ander voor werp op den weg, waardoor het begon te steigeren. Het gevolg was, dat de wagen kantelde en op den berm van den weg terecht kwam. De koetsier wist tijdig van het voertuig te springen, zoodat hij er zonder letsel af kwam, maar de 83-jarige mej. van Rijn bleek bekneld te zijn geraakt. In zorgwekkenden toestand is zij naar het ziekenhuis te Leiden overgebracht. Kind te water. Gistermiddag geraakte een vierjarig meisje te Volendam bij het spelen in de sloot nabij de ouder lijke woning. De moeder, die het ongeluk zag gebeuren, begaf zich direct te water en haalde de kleine er uit. Het kind bleek reeds bewusteloos te zijn. Een dokter, die spoedig aanwezig was, mocht er niet in slagen de levensgeesten op te wekken. Nog een slachtoffer van den storm. De 65-jarige de G. te R'dam die Woensdag tijdens den storm van een vluchtheuvel is gewaaid en onder een auto terecht is gekomen, is in het zieken huis aan de gevolgen overleden. Italiaan sche „Landru" terechtgesteld. Te Sarzana is Vrijdag de Italiaansche „Landru", Cesare Serviatti, gerechtelijk doodgeschoten. Serviatti heeft in de afgeloopen jaren aan de Italiaansche Riviera er zijn werk van gemaakt in relatie te treden met be dien juffrouwen en dienstmeisjes. Hoewel hij getrouwd was, deed hij de meisjes hu welijksaanzoeken, beroofde haar van haar spaarduitjes en ruimde zijn slachtoffers tenslotte uit den weg. Ingezonden Mededeeling. Met Sloan's Liniment steeds binnen Uw bereik, behoeven rheumatiek of welke spier- en gewrichtspijnen ook, nim mer de bovenhand te krijgen. Sloan's doodt de pijn, snel en zeker. Het wordt door millioenen menschen over de gansche wereld gebruikt. Schaf U nog heden een flacon aan. Gebruik Sloan's voor Rheumatiek, Lendejicht, Ischias, Pijn in den Rug, Verstuikingen, Kneuzingen en voor alle Pijnen in Spieren en Pezen. Tot het oogenblik der executie bleef hij bij zijn cynische houding. De laatste woorden aan zijn vrouw luidden: „Neem het glas en drink het op mijn welzijn." De executie werd ondanks het nood weer door 5000 personen bijgewoond. De dijkbreuk in Belgisch Limburg. Officieel wordt medegedeeld dat, tengevolge van de dijkbreuk aan het Maas-Scheidekanaal, te Sint Huibrecfats Lille, in het noorden van Limburg, de scheepvaart ten minste acht dagen ge stremd zal blijven. Tusschen de bruggen 4 en 5, waax de breedte van bet kanaal van 21 meter op 35 meter wordt gebracht, is de Zuiderdijk weggespoeld. De lande rijen, beneden den dijk, liepen onmiddel lijk onder. De geheele streek staat blank tot aan de Nederlandsche grens. Daar de dijkbreuk rich in het midden van den nacht voordeed, moesten som- minge door het water bedreigde boerde rijen in allerijl worden ontruimd. De be woners wisten zich allen te redden en ook het vee kon in veiligheid worden gebracht. Alleen de kippen zijn verdronken. In som mige boerenwoningen staat het water 1 meter hoog. De zinkfabrieken te Overpelt en Balen hebben het werk tijdelijk stil gelegd. Inval in een speelzaal. In perceel Frederikpark 4 te Haarlem, waar sedert kort een spiralo-speelgelegen- heid genaamd „Sociëteit de Hout" ge opend was, is Donderdagavond door de justitie en politie een inval gedaan. De justitie stelde eeu onderzoek in de speelclub in op vermoeden, dat er hazard spel beoefend werd. In de club waren op dat oogenblik, behalve de exploitanten, een 15-tal bezoekers aanwezig, onder wie enkele dames, die zeer schrokken, toen de mannen der wet binnentraden. Voor het meerendeel waren de aanwezigen in Haarlem woonachtig. De exploitanten, de heeren S. en de bezoekers werden met een drietal auto's naar het hoofdbureau van politie over gebracht. Daar zijn zij verhoord, welk verhoor tot laat in den nacht voortduur de. Daarna zijn ze weer op vrije voeten gesteld. De speeltafels met toebehooren zijn in beslag genomen. Het gebouw is gesloten. Er is proces-verbaal opgemaakt. Programma van Maandag 16 Oct. 1933. HUIZEN, 1875 M. N.C.R.V. 8.15-9.30 Concert. 10.30-11 Ds Hoekzema, Ned. Herv. Pred. te Hilversum. 11-11.30 Lezen van Chr. Lectuur. 11.30-12 Populair con cert. 12.30-2 Orgelconcert door Jan Zwart 2-2.35 Voor de scholen. 2.35-3.15 Dhr Herwig te Bussum. 3.15-3.45 Knippen en naaien. 4-5 Bijbellezing. 5.6.30 Concert. 6.30-7 en 7.30-8 Vragenuurtje. 8-9 Orgel concert door dhr Kerkhoff. 9-9.30 Ds Koningsberger. 9.30-10.30 Liederenrecital door Ravelli. Onze 1875 M. golf naar Roemenië. Uit het communique, dat de Union In ternationale de Radiodiffusion na afloop van haar bijeenkomst te Amsterdam, die ongeveer een week beeft geduurd, heeft uitgegeven, blijkt dat de conferentie ten aanzien van het voornaamste vraagstuk dat zij had op te lossen, als mislukt moet worden beschouwd. Zij is er, zooals trou wens verwacht werd, niet in geslaagd, het probleem van de verdeeling der lange omroepgolven onder de Europeesche zen ders op te lossen. Tot de landen, die in de eerste plaats van de thans ontstane situatie de dupe dreigen te worden, be hoort Nederland, dat gevaar loopt binnen eenigen tijd zijn meest geschikte omroep- golf, de 1875 M. golf, niet meer te kun nen gebruiken. Volgens het plan van Lu- zern wordt de thans door Nederland ge bruikte 1875 M. golf met 15 Januari aangewezen voor Roemenië. Legt Ne derland zich hierbij neer, dan beschikt het voor den omroep nog slechts over de 298 M. golf. Weliswaar zou het dan niet uitgesloten zijn, dat Nederland in dit ge val de beschikking zou kunnen krijgen over een tweede korte golf, maar ieder die de bezwaren kent die nog steeds aan de kortegolf-ontvangst zijn verbonden, zal het begrijpelijk achten, dat de Nederland sche Omroep geen afstand wenscht te doen van de eenige lange golf, waarover hij beschikt. Aanvankelijk na 15 Januari a.s. zal Nederland hiervan betrekkelijk weinig hinder ondervinden omdat Roemenië nog geen zender heeft. Maar Roemenië heeft aangekondigd, dat thans met spoed met den bouw van een krachtig zendstation Brasov zal worden begonnen en dat men hoopt, binnen één of ander half jaar te kunnen beginnen met de uit zendingen op.,.. 1875 M. MIDDELBURG, 13 October. Veiling: Veldsla 6, Spinazie 416, Postelein 5 12, Augurken 49, Wagenaarsboonen 2 12, Suikerboonen 1112, Stoksnijboo- nen 631, Stamsnijboonen 3, Stokprin- cessenboonen 621, Stamprincessenboo- nen 816, Doperwten 12, Roem van Hol land 619, Spruiten 516, Witlof 18 20, Peeën 13, Uien 13, Rentegevers 6—20, Roodekool 12, Wittekool 1 ct., alles per Kg.; Peeën 13, Rapen 13, Kroten 12, Prei 1,54, Selderie 0,5 2, Knolselderie 12, Peterselie 1, Ram menas 1 ct., alles per bos; Savoyekool 1 3,5, Roodekool 13, Boerekool 11,5, Bloemkool 19, Andijvie 0,51, Kropsla 0,51, Komkommers 15 ct., alles per stuk; Gladiolen 78, Chrysanthen 15, Dhalia's 2, Asters 1 ct., alles per bos. GOES, 13 October 1933. Groentenveiling; Dubb. Princesseboonen 38, Stamperfect- boonen 915, Snijboonen 1421, Sprui ten 510, Spinazie 56 gulden, alles per 100 K.G. Bloemkool le soort f4f8, Idem 2e fl.50f4, Savoye kool f2.20f2.30, Roo- de kool fl.50, Kropsla f0.70fl, Andijvie f 1.10f2, Idem krul fl.70, Knotselderij f 1.10, alles per 100 stuks. Kroten f3.10—f3.90, Prei f7, Wortelen f3, alles per 100 bos. Diversen: Blauwe Druiven f20—f34 per 100 K.G. Meloenen f 1f 6, Dhalia's f0.30, beiden per 100 stuks. Chrysanten f 13f23 per 100 pot. KAPELLE. Veiling van 13 Oct. Groote veiling, zure kroetappels f 2.50f 2.60 p. 100 k.g. Kleine veiling. Appels: goudreinetten 4 17, Fransche Reinetten 49, zure bel lefleurs 49, idem 27, sterappels 6 14, Groninger Kroon 36, Cox Orange Pippin 412, Transp. de Cronsels 7, Manks Codlin 5, Jacq. Lebel 36, Honds muil 36, Remb. Mortier 36, Court Pendu 26, Baumann's Reinette 25, Ermgaard 36, Gampagnezoet 36, Bij enkorf 47, Peperappels 5, Canadarei- netten 46, Hollandsch Zoet 26, zoete Rusters 36, Paarskoppen 35, Huis- manszoet 35, val appels 27 ct. alles per k.g. Peren: Noveau Poiteau 39, Doyenne du Gomice 1226, Zwijndrechtsche Wijn peren 612, Jodenperen 27, Beurré Clairgeau 512, id. Alexander Lucas 11 16, id. Wilhelmina 5, Pondsperen 26, Gieser Wildeman 310, St. Remy 36, Kleiperen 28, Wintersuikerijen 36, Groene chaumontel 46), Comtesse de Paris 615, Josephine de Malines 57, Duchesse de Brabant 6, le Curé 35, Bezy van Schonauwen 58, Triumph de Jodoigne 51, Val peren 26 ct. alles p. 100 k.g. Diversen: Blauwe druiven 2231, to maten 510, mispels 5 ct. p. k.g. Bloemkool 28, Savoye kool 13, roo- de kool 13, meloenen 7 ct. alles p. stuk. Knolselderie 5, prei 7 ct. beide per bos. Noten 4053 ct. p. 100 stuks. Krabbendijke. Gisteren werd alhier aan besteed door den bouwkundige dhr Th. van Doorn Lzn. voor den heer G. J. van Doorn het bouwen van drie woonhuizen. Ingeschreven werd door J. van Gorp, Goes, voor f 4990; Jac. de Jonge, Bieze- linge, f4785; Joh. Benou, Krabbendijke, f 4690; D. Lindhout, Hoedekenskerke, f 4575; Joh. van Strien, Krabbendijke, f 4505. Schilderwerk: Cor Kruisse f 305; W. v. d. Berge f291; A. J. Kruisse f289; G. v. Iwaarden f 250; A. v. d. Berge f 249; W. Polderman f246. Allen te Krabben dijke. Gegund aan de laagste inschrijvers onder goedkeuring van B. en W. Stand van hedenmorgen 10 uur: Stand van gistermiddag 3 u.: 768. Lïchl op voor fietsers: Zondag 6 u. 3 min. Maandag 6 u. 1 min.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1933 | | pagina 2