„FOCUS" Uit de Provincie Marktberichten. Kerknieuws Advertentiën. VERLOVINGSRINGEN KRING WALCHEREN Aangifte Leerlingen Avondschool voor Nijverheidsonderwijs. T. FABERIJ DE JONGE GOES N.V. C.O. „VREDEHOF" BIEDT TE KOOP AAN: GELE EIGENHEIMERS KL SSEB. W.STEhDER BLAUW. KL.B*nB. FAY'S NEW PROLIFIC Roode Bessen Uw BRIL Zemljak, die als krijgsgevangene uit den wereldoorlog nog steeds in Siberië ver toeft. Deze man werd in 1915 aan het Rus sische front als vermist opgegeven en, daar men oo<k later niets meer van hem hoorde, werd 'hij in 1919 als gesneuveld opgageven. In den 'brief aan zijn vrouw schrijft hij, in de veronderstelling dat de oorlog nog steeds aan den gang is, dat een aantal Kroaten, Hongaren en Oostenrijkers met hem als „krijgsgevangenen" in de lood- mijnen van Siberië werken. Al deze man nen, die sedert 1917 van de buitenwereld zijn afgesloten) gelooven, dat 'de oorlog nog steeds voortwoedt. Zcmljak schrijft verder, dat zijn gezond heid slecht is en hij klaagt bitter over de vrccselijke levensomstandigheden voor de „krijgsgevangenen". Hij verlangt naar het einde van den oor log, opdat hij en zijn kameraden naar huis kunnen terugkeeren. De brief was afkomstig uit Omsk in Siberië en hij was bezorgd door een ge vangene, die er in geslaagd was uit de loodmijnen te ontsnappen. De chaos op Cuba. Volgens de berichten uit Cuba zou de regeering te kennen hebben gegeven, be reid te zijn af te treden, indien de be langen van Cuba dit eischen. Ondanks het door de regeering uitge vaardigde verbod, hebben groote commu nistische manifestaties plaats gevonden, waarbij de bevolking wordt opgewekt, zich te verzetten tegen het „Amerikaansche imperialisme" en het aan land zetten van Amerikaansche troepen met geweld te ver hinderen. In het land hebben communistische ar beiders een aantal fabrieken bezet. Dertig Amerikaansche oorlogsschepen zijn reeds naar Cuba op weg of zullen binnenkort naar de Cubaansche wateren vertrekken, terwijl duizend mariniers te Quantico op orders wachten. De volgende 24 uren worden zeer kritiek beschouwd. In Washington 'bespreekt men de mo gelijkheid van een stabiele regeering, wel ke door Amerikaansche troepen zou wor den gesteund. In verband met het gevaar voor een Amerikaansche interventie hebben zich in het presidentieele paleis te Havana alle leiders der Cubaansche partijen vereenigd; daar zou overeenstemming bereikt zijn over een algemeene samenwerking. Be sloten werd, dat Cuba nog vóór aankomst van Swanson aan boord van den Ameri- kaanschen kruiser „Indianapolis" een nieuwen president moet 'hebben. Eerst heette het, 'dat Cespedes weer pre sident zou worden, maar de raad van vijf heeft een dergelijk voorstel verworpen. Den officieren is opdracht gegeven, on middellijk hun plaatsen en functies weer in te nemen, hetgeen dezen echter weiger den. Men vreest, dat hieruit nieuwe moei lijkheden zouden ontstaan. Hei Spaansche kabinet afgetreden. Het Spaansche 'kabinet heeft zijn ont slag ingediend. President Zamora is nog gisteravond zijn politieke consultaties begonnen. Naar V.D. meldt vermoedt men te Ma drid, dat de leider der radicalen, Lerroux, met de vorming van de nieuwe regeering zal worden belast. Waarschijnlijk zou dit dan nieuwe ver kiezingen voor het parlement ten gevolge hebben. Azana's positie was al lang wankel. Azana is minister-president sinds 14 Oc tober 1931. Ook Ierland en Denemarken uit het Douane-bestand. In een brief aan de leden van de inter nationale economische conferentie deelt do secretaris-generaal van den Volkenbond mede, dat Ierland zich met ingang van 24 September terugtrekt uit bet ter confe rentie gesloten douane-bestand en ver der, dat de Deensche reigeering zich het recht voorbehoudt de noodzakelijke maat regelen ter waarborging der levensbelan gen van Denemarken op economisch ge bied te treffen. Korte Berichten. De algemeene werkloosheid dn Duitschland is in Augustus met ongeveer 200.000 gedaald en bedroeg op 31 Augus tus nog 4.128.0C0 personen. In arbeids dienst waren 257.CCO lieden werkzaam. Di beste cijfers heeft Westfalen met een ver mindering van 6.8 pet. en Midden-Saksen met een vermindering van 7.7 pet. Op het platteland is de daling algemeen, maar in de groote steden moeten nog 'betere resul taten bereikt worden. Volgens een bericht uit Poona is thans vastgesteld, dat daar de builenpesl heerscht. In de wijk der inboorlingen 'komen dagelijks 12 sterfgevallen voor ten gevolge van de builenpest. De overheid treft krachtige maatregelen ter bestrijding van de ziekte. Een groot deel van de Stockholmsche pers protesteert tegen het besluit van de Zweedsche vakvereenigingen om Duitsche goederen te boycotten. De bladen beschou wen dit als een ongeoorloofde inmenging in de binnenlandsche aangelegenbeden van Duitschland. Naar de bladen melden, zijn op 31 Augustus in Hessen-Darmstadt 10 Oosten- rijksche arbeiders door de nationaal-socia listen uit hun woning gezet. Zij werden aan de zorgen van bet leger des heils over gelaten, dat voor hun terugzending naar Oostenrijk heeft gezorgd. De verdrevenen mochten slechts handbagage meenemen. Te San Sebastian is een algemeene staking begonnen. De Pruisisohe minister van Onder wijs heeft bepaald, dat niet-Arische jonge lui voortaan geen toelatingsexamen voor de universiteit mogen doen. De bepaling, dat nieuw-Hebreeuwsch als facultatief vak mag worden gekozen bij dit examen, is geschrapt. Benoeming opzichters Rijkswaterstaat. In verband met een dezer dagen ge plaatst bericht inzake de benoeming van i opzichters van den Rijkswaterstaat, welk bericht aangezien het niet volledig is, een i verkeerden indruk zou kunnen wekken, laten wij hier volgen de desbetreffende be schikking van den Minister van Water- I staat, d.d. 1 Juli 1933: j Tot opzichter bij den Rijkswaterstaat I zijn benoembaar zij, die: a), in het bezit zijn van het diploma van t technisch ambtenaar van den Rijkswater- j staat; b). in het bezit zijn van het diploma van waterbouwkundig opzichter (uit- gaande van de groep waterbouwkundige I ambtenaren in Zeeland van den Bond van j Technische Ambtenaren in Overheids dienst) c). in het bezit zijn van het diploma af- deeling Waterbouwkunde eener M.T.S.; d). in het bezit zijn van eenig ander diploma of bewijs van bekwaamheid, dat naar het oordeel van den Minister van Waterstaat met een der onder a, b of c genoemde diploma's kan worden gelijk ge steld; ej. zich op eenig gebied van de water bouwkunde of op eenig ander daarmede verband houdend gebied speciale prac- tische bekwaamheid hebben verworven van belang voor den dienst. Verbetering. Gisteren plaatsten wij een advertentie omtrent cursussen in boekhouden enz., die in Middelburg zul len worden gegeven. Zij beginnen echter niet volgende week Zaterdag om 2 uur, maar om half drie. Kortgene. Vrijdagavond vergaderde de gemeenteraad voltallig. Voorzitter burge meester Mr J. D. Koster. Ingekomen stukken: Brief van de Inter nationale Schippersvereniging om de havengelden te verlagen. Daar de ha\en- getlden reeds het vorige jaar verlaagd zijn, wordt dit schrijven voor kennisgeving aangenomen. Evenzoo wordt de vaststel ling van de nieuwe bouwverordening, aan B. en W. gericht, behandeld. Er is een schrijven ontvangen van de Mij. van Landbouw en Veeteelt, met 'het verzoek om goedkeuring te geven aan den landbouwhuishoudkundigen cursus, om daaraan nog een naaicursus te verbinden, daar de kosten daarvoor niet veel hooiger zullen zijn. Dit zal op een volgende ver gadering behandeld worden. De rekening over 1932 wordt aan den raad aangeboden. De rekeningen en stuk ken zijn dn orde bevonden. De heer Dees heeft op deze rekening een post van f 1081 zien staan voor subsidie aan de H. B. S. in Goes. Spr. wil er op wijzen, dat dit een gevaar voor de U.L.'O. in de eigen gemeente beteekent. Het komt den raad voor, dat de ouders bun kinde ren niet noodeloos naar Goes moeten stu ren om 'daar onderwijs te gaan genieten, wat in 'eigen gemeente evengoed gegeven kan worden. De 'begroeting over 1934 zal aan de heeren worden rondgezonden. Ze ziet er nogal gunstig uit, aldus de voor zitter. Het gemeentehuis wordt tot ambtswo ning aan dten burgemeester aangeboden. De voorzitter danikt den raad voor het afstaan van de kamers in bedoeld huis, en vat dit afstaan op als een symptoom van goede samenwerking. De heer Dees 'hoopt, dat de burgemees ter er veel gelukkige dagen in mag door brengen (applaus). Verzoek van den heer W. v. d. Berge te Kolijnsplaat voor radio-distributie. Daar er op Kolijnsplaat een dergelijke vergun ning is gegeven, en de heer v. d. Berge reed® bezig is met het aanleggen er van, zal gewacht worden, tot het daar ter plaatse klaar is, om dan te zien, hoe de distributie werkt en of het dorp niet ont sierd wordt. Verzoek van den heer C. v. d. Weele en anderen om ten 1ste geen resten van beenderen en verdere slagersafval dn de asohbak te werpen. Hier wordt aan vol daan; 2e om de asohbak iedere maand te ledigen. Dit gebeurt steeds en ten 3e om de vuilnisbak op te ruimen en een mo derner gelegenheid te maken. B. en W. zouden willen informeeren, wat een op haaldienst kost. Dit wordt aangehouden. Aan mej. Wed. M. P. Scherp wordt eer vol ontslag verleend als werkster aan 'de U.L.O.-school. Zeven sollicitanten hebben zich aangemeld. Benoemd wordt mej. H outzager-Gel d'of De schoolkwestie. De nieuwe bepaling van 1 Juli 1933 zegt, dat niet 40, doch 60 leerlingen nooidag zijn, wil er een bijzon dere school gesticht worden. De vereeni- ging tot het verstrekken van Lager Onder wijs op 'Geref. Grondslag ziet haar school dus nog niet verrijzen. Dit wordt voor ken nisgeving aangenomen. De 'heer De Hulster e.a. vragen om rio- leering van de afwatering in de Snellen- straat. Door de aanhoudende droogte ver spreidt de sloot een ondragelijke stank, terwijl ze ook een kweekplaats is voor de ratten. B. en W. meenen, dat er met het waterschap in onderhandeling getreden moet worden. Dit zal geschieden. De voorzitter belooft later met cijfers een overzicht van de zaak te geven. Weth. Dorst bedankt. Er is een schrijven ontvangen van den heer Dorst, waarin hij ontslag neemt als wethouder. De heer Boot zegt, dat de heer Dorst t altijd met raad en daad klaar stond en hoopt, dat de heer Dorst nu in zijn kwa liteit van raadslid nog vele jaren de ge meentebelangen mag dienen. De heer Dorst dankt de sprekers voor hun woorden. Spr. heeft geaarzeld om tot dit besluit te komen, doch op me disch advies is het noodig. Spr. dankt de heeren voor de steeds verleende mede werking. De heer De Looff wordt met 5 stemmen tot wethouder benoemd. GENERALE SYNODE DER GEREF. KERKEN. Slotzitting. In de Avondzitting, die 2 uur in comité-generaal plaats vond en om half tien weer openbaar werd, rapporteerde Ds A. Schweitzer over een schrijven uit Haarlem, inzake de Ger. Evangelisa tie onder Schippers. Aangezien terzake reeds een beslissing genomen werd, werd besloten, deze zaak niet opnieuw in behandeling te nemen. D s A. C. H e ij van Koudekerke rap porteerde over de door de classis Amers foort aangesneden kwestie van het na- tionaal-socialisme. Verwezen werd naar de genomen beslissing inzake de Chr. Dem. Unie in een van de vorige zittingen. Ds H. Meijering rapporteerde over de bekende moeilijkheden te de Leek, waarvoor enkele jaren een scheuring in de Ger. Kerk ontstond. Aan het eind van het rapport deelde de commissie mede, dat het momenteel aardig goed gaat, in de Leek. Ook spraken deputaten samen met den kerkeraad der aldaar gestichtte z.g. Do- leerende Geref. gemeente. Dit leidde tot geen resultaat, waarom de dissentiëeren- de lidmaten thans zijn afgevoerd van het lidmatenregister der Ger. Kerk van de Leek. Dr K. Sietsma rapporteerde hierna over dit rapport. Deputaten hebben een objectief onderzoek ingesteld en over en weer op de begane fouten gewezen. De Synode dechargeerde deputaten onder dankzegging. Ds J. L. Schouten rapporteerde over de handelingen van het moderamen der vorige Synode in betrekking tot het catechetisch onderwijs aan schippers kinderen. Ouderling M. A. D. H. Schalekamp rapporteerde over een schrijven van de Nat. Chr. onderwijsver. van den Prot. Chr. Schippersbond in betrekking tot het onderwijs aan schipperskinderen. De Sy node oordeelde, dat zij hier geen taak heeft, maar het betreurt, dat zooveel schipperskinderen geen Chr. onderwijs ontvangen. Kerkeraden, die schippers- leden hebben* moeten hier getrouwelijk toezien en noodlijdende schippers zich wenden tot de diaconie, opdat hun kin deren Chr. onderwijs ontvangen. De Synode besloot den rooster voor het catechisatie-onderwijs aan schippers kinderen nog eens weer te publiceeren. Ouderling W. J. Voogsgeerd rap porteerde over het rapport van de Ger. Kerk van Amsterdam als archiefbewaren- de kerk. Wat het archief betreft, dat in de Nassaukerk te Amsterdam wordt be waard, sprak de Synode uit, dat het moet worden overgebracht naar de Westduin kerk te 's-Gravenhage, omdat de huidige kluis niet vochtvrij is. In deze kluis te 's-Gravenhage zal dan een brandvrije deur worden aangebracht. Tot archivaris benoemde de Synode Dr Th. Ruys te Lisse. Voor hulp aan Dr Ruys zal maximaal f 500 worden gevo teerd. Prof. Ridderbos rapporteerde hier na over de zekerheidstelling van de ker kelijke goederen. De conclusies maakten melding van een verandering van de kerkenorde, die daartoe noodig is en waarvan aan de regeering zal kennis worden gegeven. Het nieuwe art. zal on der no. 84 worden ondergebracht. De resteerende artikelen zullen nummer opschuiven. Goedgekeurd. De praeses deelde mede, dat in de geheime zitting een nadere beslissing is genomen inzake wederherstelling in het ambt. Spr. deed voorts voorlezing van een ingekomen afscheidsschrijven van Dr H Beets, waarvoor hem dank is betuigd. Hiermede waren alle rapporten uitge bracht. Benoemingen De Synode benoemde hierna o.m. de volgende deputaten: Inzake het nieuwe leerboek voor de catechisatiën: Prof. Dr G. Ch. Aalders te Hilversum; Dr H. Kaajan te Utrecht en Dr K. Sietsma te Eindhoven, primi en Prof. Dr J. Waterink te Amsterdam; Dr E. D. Kraan te Vlaardingen, secundi. Inzake de verzorging van den bundel „Eenige Gezangen" en Liturgie: Prof. Dr T. Hoekstra te Kampen; Ds J. Dourna te Arnhem en Ds A. H. v. Minnen te 's-Gra- venzande. Als roepende kerk voor de volgende Generale Synode: Amsterdam. Voor de samenspreking met Dr J. G Ubbink: Prof. Dr J. Ridderbos te Kam pen; Dr J. Thijs te Zwolle en Dr W. A. v. Es te Leeuwarden. De Synode machtigde het moderamen tot het afdoen van loopende zaken van financiëelen en anderen aard. Nadat het agendum was afgewerkt werd gemeenschappelijk gezongen Ps. 68 10. Daarna sluiting. GOES, Veiling van 8 Sept. Boonen: Stoksnijboonen 1125, 2e soort 410, Rheinische Spekboonen 4, Stokprincesse- boonen 819, Rentegevers 1014, I er- fectboonen 812, Roem van Holland 7, dubb. i rincesseboonen 6;11, groene boo nen 34 gld. p. 100 k.g. Diversen. Blauwe druiven 2835, 2e soort 2122, tomaten 210, pootuien 1.50 gld. p. 100 k.g.; wortelen 37, prei 7, selderie 11.10, bloemen 2 gld. p. 100 bos; meloenen 419, witte komkommers 0.801.80, groene idem 11.60, augur ken O.G'50.10, bloemkool 714, 2e soort 1.507, witte kool 5, groene savoye kool 2.403.50, kropsla 0.701.90, andijvie 0.5C>1.90, knolselderie 1.501.80 gld. p. 100 stuks. MIDDELBURG, 8 Sept. Op de veiling deden: Spinazie 16, Postelein 1416, Augurken 17, Wagenaarsboonen 814, Suikerboonen 1516, Stoksnijboonen 3 22, Stamshijboonen 2-16, Stoktrosprin- cessenboonen 1320, Stamprincessen- boonen 1418. Roem van Holland 14 18, Rentegevers 1219, Peën 3, Uien 2 3, Zilveruien 310, Kassnijboonen 15 27, Zuring 1, Doperwten 1621 ct., alles per Kg.; Peën 3,56,5, Rapen 2.53.5, Kroten 2,54, Prei 4.55.5, Selderie 2.55, Knolselderie 4, Peterselie 1, Ra dijs 1,5, Rammenas 12, alles per Kg.; Savoyekool 15,5, Roodekool 15, Boe- rekool 2,5, Bloemkool 116, Andijvie 0.5 2, Kropsla 0.52, Komkommers 12 ct., alles per stuk: Gladiolen 35, Asters 3—4, Dahlia's 1 ct., alles per bos; Chry santhen 10'11 ct. per pot. MIDDELBURG. Veiling van 9 Sept. Pruimen: Reine Victoria 2—20, gele 7 10, roode 511, Reikte Claude 17, Bramen 1012, Tomaten 26, Frankenthaler 28 31, Black Alicante 37, Emile Royal 30, Blauwe druiven 2728 ct. alles per K.G. Netmeloenen 319, Suikermeloenen 17 22, Ananasmeloenen 18.525, Perziken 18, Vijgen 1 per stuk. KAPELLE. Groote veiling van 8 Sept. Zure kroetappels 0.801.10 p. 100 K.G. Kleine veiling: Appels: Godl. Keswick 2 10, Jacq. Lebel 29, Manks Codlin 3 19, 'l'ransp. de Gronses 321; zoete Ribbeling 26, bloemzoet 26, Bismarck 26, Lemoenappels 511, Goudreinetten 38, Schavelingen 39, Ganzebout 25, Guldelingen 26, Hondsmuil 26, Tuin- zoet 27, Signe Tillish 311, Udoappels 58, Princesse Noble 5, Grofzuur 35, Oranje Reinetten 410, zomer Court Pendu 14, Lindenappels 37 Lanes Prince Albert 3—6, Present van Lunteren 58, Gron. Kroon 36, Peasgood Non such 10, Dominéappels 17, Praagsche Reinette 13, Clasieappels 14, Fran- sche 1 aradijs 25, Constantijn de Groot 46, Groothertog Fr. v. Baden 46, zoete Kantribbeling 5, val appels 25, wijnappels 36, Fransche Bellefleur 5 6, Lelline 35, notarisappels 36, Rei nette Bauman 26, Sterappels (val) 5 —10. Peren: Beurré de Merode 712, Bé. Hardy 925, Bé. v. d. Ham 68, Bé. Lebrun 418, Bé. Bouquet 610, Bé. d'Amanlis 814, Bé. Wilhelmina 46, Bé. Claergeau 812, Bé. Bachelier 38. Pruimen: Reine Victoria 832, Jef ferson pruimen 1828, Abrikoospruimen 725, Mooaxchpruimen 2030, Blauwe Kwetsen 2124, Septemberpruimen 17 20, Giantpruimen 1521, Zaailingprui- men 11. Diversen: Blauwe Druiven 2835, Blackberries 29, Tomaten 58, Dubbele Princessen zonder draad 69, Perfect- boonen zonder draad 810, Snijboonen 623, Wagenaarsboonen 46, Gele Boontjes 3, alles per K.G. Bloemkool 2 6, Savoye Kool 24, Roode Kool 4, alles per stuk. Augurken 611 per 100 stuks. Triumphs de Vienne 1029, Souvenir de Congres 812, Williams Dudhesse 2 17, Beurré Durandeau 814, Bonne L. d'Avranches 634, Seigneur d'Esperen 4 20, Jutteperen 618, Calleboutsperen 46, Duifjesperen 38, Bergamotten 3 8, Vijgeperen 6-12, Pondsperen 49, St. Remy 38, Maagdeperen 412, Marse- pijnperen 25, Spekperen 38, Gons. a la Cour 69, Soldat Laboureur 512, B. Chrétien William 516, Marg. Marillat 815, Hertogin Elsa 612, Sijsjesperen 712, Peren zonder zaad'huis 46, Wijn peren 612, Triumphe de Jodogne 26, Madame Treyve 6—8, Schellebellen 36, Doyenne de Cornice 22, Diamantperen 4 8, Conference 38, Scharlakenperen 2 6, Le Guré 5, Jodenperen 24, Nouveau Poiteau 47, Maria Louise 35, Blanke Jutten 1218, Val peren 26, alles per 100 kg. Voor de zeer vele blijken van belangstelling, mij betoond bij mijn benoeming tot Ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw, betuig ik bij dezen mijn hartelijken dank. G. VAN DE PUTTE. Vlissingen, 9 September 1933. Allen, die iets te vorderen heb ben van-, verschuldigd zijn aan- of goederen of bescheiden onder zich hebben, behoorende tot de nalaten schap van Mej. de Wed. H. FELIUS gewoond hebbende te Driewegen en aldaar overleden 1 September 1933, wordt verzocht daarvan op gave, betaling of afgifte te doen vóór 20 September a.s., ten kantore van Notaris BETH te Ovezande. „De Goeeche Apotheek" wil ook U gaarne dienen. Telef. 399, Voorstad 11, GOES. GEDEPUTEERDE STATEN VAN ZEELAND maken bekend, dat van 11 September tot en met 10 Octo ber a.s., ingevolge het bepaalde in het 1ste lid van art. 3 der Wet van 14 Juli 1904 (Staatsblad no. 147) een aanvrage om concessie tot in dijking van het Zuiderschor, ge legen in de gemeente St.-Philips- land, met bestek, begrooting van kosten en teekeningen ter inzage van een ieder zal zijn nedergelegd op de secretarie van genoemde ge meente en op de Provinciale Griffie. Belanghebbenden kunnen inge volge het bepaalde in het 2e lid van het vorenaangehaalde artikel binnen veertien dagen na afloop van gemelden termijn hunne be zwaren tegen de bedoelde onder neming schriftelijk bij Gedeputeer de Staten indienen. Middelburg, 1 September 1933. BURGEMEESTER EN WETHOU DERS van Middelburg brengen ter openbare kennis: I. dat aangifte van leerlingen voor de Avondschool voor Nij verheidsonderwijs alsnog zal kunnen geschieden op Don derdag 14 September 1933, des avonds van 7 tot 9 uur, in het gebouw der Ambachts school aan het Molenwater; II. dat het schoolgeld bedraagt ƒ2.per jaar als minimum, naar gelang van het inkomen opklimmend tot 16.per cursusjaar als maximum, en aan onvermogenden vrijstel ling wordt verleend. Middelburg, den 8 September 1933. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. ONDERDIJK, le Voorzitter. M. VAN DER VEUR, Secretaris. Enorme sorteering in 14 en 18 karaats Goud van f5— tot f25— Goedgekeurd door N. A. K. worden geleverd (desgewenscht met plombe) in 3 maten vanaf 5 takken 35 c M. a f 15.— per 100 vanaf 3 takken 35 c.M. a f 12.50 per 100 vanaf 3 takken 20 c.M. f 10.- per 100 KRABBENDUKE, L. &.TH. VOGELAAR, Directeur. GEW AARDAPPEL-CENTRALE Vervoerbewijzen worden afgegeven door P. WIELEMAKER, Korte Weegje A 226 te Koudekerke, eiken werkdag van 810 en van 5 6 uur en Donderdags in Café „Suisse" te Middelburg van 112 uur. Voor de Kring-Commissie: C. JONGEPIER. op voorschrift van den Oogarts VAKKUNDIG GEMAAKT Fa. A. R. DE MUYNCK Lange Kerkstra t 9 GOES Lange Burg C102, MIDDELBURG Laagste prijzen en de beste kwaliteit. Oudste en bekendste Brillen makers in Zeeland.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1933 | | pagina 2