[2ahd -JoTgL -VosijxJ- UmlöJK Het hoofdbestuur zegde toe de zaak te zullen overwegen. Men besloot thans alleen de wenschelijkheid van abonnee- ren uit te spreken. Thans bood de V.V.V. Westland bij monde van den heer Koster allen aan wezigen een proef van de Westlandsche druiven aan. 's Hertogenbosch verdedigde de idee om door middel van de radio, te wijzen op week-ends en dergelijke, georganiseerd door de V.V.Vereenigingen. Leeuwarden propageerde een nationaal schildje voor V.V.V.-ers. Axel drong aan op het meer de aan dacht vestigen op Zeeuwsch-Vlaanderen, waarop de heer Van Deventer wees op een brochure van enkele jaren geleden, waarin verschillende plaatsen in Z.-Vlaan- deren uitvoerig besproken werden. Valkenburg noodigde de A.N.V.V. offi ciéél uit voor een bezoek aan zijn streek in 1935. Breskens hoopte, dat het congres ook eens daar kwam. De heer Van der Ven bepleitte het belang van de bevordering van de volks dansen. De heer L. P u 1 o u x, directeur-generaal van het office Belgo-Luxembourgeois de Tourisme te Brussel, bracht in het Vlaamsch dank voor de ontvangst en vervolgde daarna in het Fransch, met een uiteenzetting van de inrichting van het bureau, waarvan hij de leiding heeft. Spr. eindigt met een gelukwensch voor het congres. Ook hier geldt het „Een dracht maakt macht". De voorzitter dankte den heer Pu- loux voor zijn waardeerende woorden. Thans kwam aan de orde een motie van de Ver. Vreemdelingenverkeer te Vlissingen, om er bij alle autoriteiten en publieke bedrijven op aan te dringen alles te doen om het vreemdelingenver keer te bevorderen door de uiterste soe pelheid en tegemoetkomendheid. Deze motie werd bij acclamatie aan genomen. Na nog enkele opmerkingen sloot de voorzitter de vergadering. De visschersvloot. Na de vergadering trok men naar ter ras en boulevard, waar men kon genie ten van het voorbij varen van een 30-tal Arnemuidsche en Vlissingsche visschers- booten, die beschenen door de zon, als altijd een mooien aanblik gaven. De con gressisten waren vol lof ook over dit onderdeel van het rijke programma. De boottocht. Het hoofdnummer van dezen dag was wel de boottocht met de „Prinses Ju liana", waartoe de congressisten per auto bussen naar de buitenhaven waren ge bracht. Had het weer van Maandag en ook nog van Dinsdagmorgen weinig goeds voor speld voor dezen tocht, in den loop van den dag had het zich steeds verbeterd en toen men aan boord ging, kon het weer voor een tocht met de fraaie boot niet beter zijn geweest. Er is dan ook door allen volop genoten, ten eerste bij ver nieuwing van de visschersvloot, die nu voer de buitenhaven heen en weer voer. Dit deel van het feestprogramma mag dan ook als uitstekend geslaagd worden beschouwd. De boot voer nu langs de Walchersche kust met het fraaie gezicht op de stad Vlissingen op de duinenreeks bij Zoutelande en zoo naar den beroem den Westkapelschen zeedijk, welk grootsch werk van enkele eeuwen geleden ook van uit zee zulk een indrukwekkend schouwspel biedt. Verder ging het een eind de Noordzee op, om na gekeerd te zijn denzelfden weg terug te nemen en vervolgens nog een flink eind de Westerschelde op te varen. Intusschen was in twee gedeelten in de mooie salons der boot een uitstekend verzorgd diner gebruikt, waaraan o.a. aanzat de Commissaris der Koningin in Zeeland, Jhr Mr J. W. Quarles van Uf- ford. Na de bijzonder heerlijke en goed ge slaagde boottocht, kwam men te ruim 10 uur weer aan den ponton te Vlissingen terug en nam men plaats in de gereed staande autobussen, die de congressisten naar Middelburg brachten. De avond te Middelburg. Op de Markt aldaar baadde het fraaie stadhuis in een zee van licht. Op den omgang van den choertoren deden af en toe de padvinders zich hooren en als deze rustten klonk van boven uit den stad huistoren carillon-muziek. Op de bovenzaal van de sociëteit „De Vergenoeging" heeft de voorzitter van V.V.V. te Middelburg, de heer Mr J. Moolenburgh, de aanwezigen welkom geheeten. Daarna hebben allen zich nog eenigen tijd verlustigd in wat te zien en te hoo ren was, en daarover was maar één roep: schitterend. Toen stapte men weer in de auto's om te Vlissingen te gaan uitrusten van dezen vermoeienden dag en krachten te verzamelen voor den derden dag. Hedenmorgen stond op het programma een autotocht naar Zuid-Beveland een boottocht naar de oesterbanken op de Oosterschelde en een kreeftenlunch te Ierseke, waar ook de oesterputten bezich tigd zouden worden. De financien van Vlissingen. Bij de aanbieding der gemeentebegroo- ting voor (het jaar 1933 stelden B. en W. voor verschillende buitengewone maatre gelen te nemen, ten einde een sluitende begrooting te verkrijgen. Een dezer maatregelen bestond hierin, dat de geraamde winst van het waterlei dingbedrijf over het 2e halfjaar 1932, ad f 24.250 en over het jaar 1933, ad f 47.500 aan de gemeentebegrooting voor 1933 ten goede zou komen. Door den Raad werd overeenkomstig besloten. Intusschen deelen Ged. Staten bij brief d.d. 12 Mei j.l. mede, dat er bij hen be zwaar tegen bestaat de winst van het wa terleidingbedrijf over het 2e halfjaar 1932 ten bate van de gewone middelen van het dienstjaar 1933 te brengen. In wezen komt deze handeling neer op het beschikken over een gedeelte van het vermoedelijk baltig slot van den gewonen dienst van 1932. Tegen een zoodanig pre- levement mag onder bepaalde omstandig heden geen overwegend bezwaar bestaan, het zeer ongunstige vooruitzicht voor de begrooting voor 1934, waaraan het batig slot van den gewonen dienst van 1932 nor maliter ten goede komt, is een onoverko- menlijk 'beletsel voor de goedkeuring van bedoelde handeling. Ten aanzien van de begrooting voor het waterleidingbedrijf merken Ged. Staten op, dat de afschrijvingen op de bezittingen van dat bedrijf naar hun oordeel te laag zijn. Zij geven voor verschillende objecten een hooger percentage aan, tengevolge waarvan het voor afschrijving geraamde bedrag met f 4000 verhoogd zou moeten worden. Intusschen kan de post wateropbrengst in verband met de opbrengst over de eer ste maanden van dit jaar gevoeglijk 2000 gld. hooger uitgetrokken worden, tenge volge waarvan de raming van het batig saldo van het bedrijf uiteindelijk f 2000 lager zal moeten worden. Er moet derhalve dekking gezocht wor den voor een bedrag van f 24.250 en 2000 gld. is f 262.50. B. en W. hebben deze dekking op de volgende wijze gevonden: De post: Uitkeering van het rijk we gens 48 opcenten op de hoofdsom der dividend- en 'tantièmebelasting is geraamd op f 3000, terwijl daarop thans reeds ruim f 14.000 is ontvangen, alzoo een meerdere opbrengst van f 11.000. Wegens extra subsidie aan werkloozenkassen in ver band met de crisis-regeling is over 1932 f 23.200 betaald. Ofschoon er nog een kleine afrekening tegemoet gezien kan worden, zullen de uitgaven vermoedelijk niet boven de f 25.000 komen, welk be drag ook voor 1933 aangenomen kan wor den. Daar deze post op de begrooting voor dat jaar op f 40.000 uitgetrokken is, komt hier derhalve een bedrag ad f 15.000 be schikbaar. Het restant ad f 26.250 min (f 11.000 en f 15.000) is f 250, kan gevoeglijk afge schreven worden voor onvoorziene uitga ven. Door B. en W. wordt voorgesteld het badpaviljoen Juliana, gedurende het bad seizoen 1933 weder te verhuren aan de N. V. Maatschappij tot exploitatie van onroerende goederen, alhier, tegen een huunsom van f 300. Zeeuwsch comité voor Armenië. Hedenmorgen vergaderde in de Prins van Oranje te Goes het Zeeuwsche Comi té voor Armenië „Philadelphia" (Mor genlandzending) onder voorzitterschap van mej. J. J. D o n n e r te Goes. Er was een groote opkomst van correspondenten en collectanten uit geheel Zeeland, zoodat de groote zaal grootendeels bezet was. Gezongen werd Ps. 72 7, gelezen Ps. 147 5 tot het eind, waarna de presidente voorging in gebed. In haar openingswoord wees de pre sidente op het groote nut van het blaadje „Het Morgenland", dat vier maal per jaar verschijnt en zorgt voor contact tus- schen de lijdende Armeniër? en de Ne- derlandsche gevers en geefsters. Door het geregeld te lezen blijft men op de hoogte van het leven en lijden der Armeensche Christenen en is men in staat niet maar philantropie, maar echt-Gbristelij- ke barmhartigheid te beoefenen. Het is in Armenië nog steeds donkere ellende, al is er een streepje licht te be speuren. Gods Woord biedt ook hier rijke troost. Wij-, Nederlandsche Christenen, hebben tot taak aan onze lijdende mede- Christenen in het verre Armenië hulp en steun te bieden. Zes jaar lang hebben do Zeeuwsche Christenen dit werk mogen verrichten. God geve dat wij' het mogen voortzetten, zoolang het noodig is. Spr. verwelkomde daarna hartelijk dr Berron, directeur der Mogenlandzending, baron van Boetzelaar te Bilthoven, voor zitter en mej. C. de Witte te Utrecht, sec retaresse van het Nederlandsche Comité der Morgenlandzending. Hierna las de secretaresse, mej. M. S. v. d. Bosch, de notulen en het jaarver slag. Aan het laatste ontleenen wij, dat het Bestuur met groote opgewektheid en dankbaarheid is vervuld. Er is in ons eigen land groote nood, maar ook wordt voor Armenië steeds graag gegeven. God zegent dit werk. Daarom mogen wij niet verslappen, maar moeten in Gods kracht voortgaan. Spr. prijst met name de bijzondere ac tiviteit van het comité te Serooskerke (W.) en den arbeid der jeugdige collec- tantjes in tal van plaatsen. Het Bestuur durfde niet denken aan uitbreiding van het werk in nieuwe plaat sen, gezien de tijdsomstandigheden. Mej. de Witte hield zeven lezingen, ter wijl er twee door haar ziekte werden uit gesteld. De afd. Kloosterzande heeft zich helaas teruggetrokken. In totaal zijn er 61 af deelingen, terwijl bij de 39 scholen die bijdragen zenden, zich nog één gevoegd heeft. Spr. prijst zeer dezen arbeid der scholen. Hier blijkt de macht van het kleine. Ook de steun van zoovele vereenigingen is welkom. Spr. wekt op tot het werven van nieu we contribuanten, wat noodig is, omdat er zoo nu en dan ook afvallen. Spr. deelde daarna mede, hoe de maan- delijksche bijdrage, die het Zeeuwsche comité zendt, wordt besteed. Hulp in ve lerlei vorm wordt verleend. Het aantal pleegkinderen, voor Zeeuwsche rekening is gestegen van 5 tot 8. Ondanks crisis en malaiso aldus de secretaresse gaan we voort met ons werk. God zal ons helpen en zegenen. Mej. de Witte deelde daarna mede, waarom 't Zeeuwsche comité in den loop van het jaar de bijdragen voor de pleeg kinderen heeft verhoogd. Dat was heel dringend noodig, omdat de ellende zoo groot was. Spr. dankt daarvoor 't Zeeuw- sdhe comité hartelijk namens de lijdende Armeniërs. Deze zijn niet alleen dankbaar voor het geld en de goederen, maar boven al voor de liefde, die daaruit spreekt. Spr. kon negen kisten met kleeren naar Aleppo zenden, waaronder drie van de afd. Goes van den Ned. Chr. Vrouwen bond. Spr. dankt allen, die aan de vulling van deze kisten hebben medegewerkt, recht hartelijk. Men kan er verzekerd van zijn, dat de kleeren een goede bestemming vin den. De presidente wekt afdeelingen van Vrouwenbond, Meisjesbonden e.a. op, ook kisten met kleeren te zenden. De ver zending is gemakkelijk. Mej. Van den Bosch bracht hierna het financieel verslag uit. Het bedrag aan contributies was iets achteruitgegaan, welke vermindering in ontvangsten groo- ter zou geweest zijn, indien niet eenige extra-giften waren ingekomen. De rekening werd goedgekeurd. De presidente riep nu enkele jeugdige trouwe jongens-collectantjes naar de be stuurstafel, die namens het Zeeuwsche comité uit de reserve aan Mej. de Witte een bedrag van f 100 overhandigden voor het eigen Zendingshuis te Aleppo. Mej. de Witte dankte daarvoor harte lijk en beval tevens aan het werken met de prikkaarten voor dit doel. Hierna kwamen eenige meisjes-collec- tantjes naar voren, die aan Mej. de Witte een pop (Zeeuwsche boerin) aanboden, gemaakt door een collectante. Ook hiervoor was Mej. de Witte zeer dankbaar. Ze deelde mede deze pop te zul len verloten, teneinde op deze wijze de kas te versterken. Nu werd de morgenvergadering be ëindigd. Nadat de aanwezigen zich aan een kof fiemaaltijd hadden vereenigd, ving te twee uur de middagvergadering aan. De landarbeidersstaking, die te Zuidzande en Retranchement voor enkele weken georganiseerd werd door den modernen vakbond is door het over- groote deel der betrokkenen opgegeven. Te Zuidzande zouden er thans nog slechts 17 stakers zijn en te Retranche ment is het getal nog kleiner. Tijdens de staking zijn geen ongeregeldheden voor- 'gekomen. i Gewestelijke tarweorga- n i s a t i e. In haar jongste vergadering heeft de gewestelijke tarwe-organisatie in Zeeland besloten den tarwe-prijs met f 1 per 100 Kg. te verhoogen. 39 AGENTEN op Zuid- en Noord- Beveland waarborgen de beste service bij aanschaffing van een N.S.F. of Philips- radiotoestel. Hoofdagent: J. M. Polder man, Goes. Tel. 129. (Adv.) Intrekking rijbewijizen. De bevoegdheid om motorrijtuigen te be sturen is ontzegd aan W. A. de Jonge, poelier te Biervliet, voor negen maanden, ingegaan 28 Mei. Bij' beschikking van den minister van Justitie is opnieuw benoemd met in gang van 8 Juli 1933 tot plaatsvervan gend lid der Kamer van Toezicht over de notarissen en candidaat-notarissen te Middelburg, R. Gerritsen, ontvanger der Registratie en Domeinen en Hypotheek bewaarder te Middelburg. Goes. Op uitnoodiging van het Bestuur der Ned. Chr. Radio-vereen, zal de Chr. zangvereen. „De Lofstem", directeur dhr H. Wolzak, haar medewerking verleenen op de N.C.R.V.-Landdag te houden op 27 Juli a.s. te Apeldoorn. Kapelle. Onder voorzitterschap van dhr Johs. Schipper kwam de vereeniging van aardbeientelers „Aller belang" in alge- meene ledenvergadering bijeen in het café de Veiling. Allereerst werd als bestuurslid gekozen in de vacature Karelse uit Schore dhr D. Sandee-Staal. Nu deelt de voorzitter mee, dat bij' het aanvoeren van bloc- of K.G.-veiling voortaan nummers zullen gegeven wor den en tijd van leveren zal worden be paald, zulks om het ongeregeld vervoer te voorkomen. Gerekend zal worden met opvolging van de nummering in verband met het laten aanvoeren. Voor de vatveiling wer den geen eischen gesteld. De nummering wordt wenschelijk ge acht omdat dan het werk voor de keur meesters meer in goede orde kan geschie den. Ook wordt voorkomen een opeen- hooping van aanvoer. Opgaaf had plaats voor de vatveiling van Jucunda's. In totaal werd opgegeven de opbrengst van 40 gemet. Besloten werd deze Vrijdag a.s. te veilen in kwantums van ieder 20 gemet, met recht op de 40. Tot controleurs werden benoemd de heeren D. Mallekote voor Kapelle en voor de omgeving dhr de Poorter te Hans- weert. Wolfaartsdijk. Heden ontving de wed. Van Damme, alhier, het bericht, dat het lijk van haar zoon door de rivierpolitie te Ouderkerk aan de IJsel gevonden ia niet ver van de plaats waar hij in het wa ter is gegaan. Donderdag a.s. zal het al hier ter aarde worden besteld. HERBOUW VAN HET BRAND HOTEL VERSEPUT. Zooals wij eenige weken geleden mee deelden, zal het bij den grooten brand op 7 December 1929 verwoeste gedeelte van het Grand Hotel Verseput aan de Lange Delft te Middelburg thans wor den opgebouwd. Het achtergedeelte dat, hoewel dit van de straat af minder goed zichtbaar is, toch nog een comfortabel hotel is, blijft tijdens den nieuwen aanbouw in exploi tatie, terwijl maatregelen getroffen zijn, dat de gasten van de uitbreiding geen hinder ondervinden. Wij beelden hierbij af het ontwerp van den architect ir A. Rothuizen te Middel burg. De uitbreiding zal omvatten een flinke conversatiezaal beganegronds, en een dertiental kamers (met 22 bedden), 3 badkamers en de noodige toilets, verdeeld over 3 verdiepingen, benevens de daarbij noodige uitbreiding van centrale verwar ming, warm- en koud waterinstallaties enz. Het voornaamste van deze uitbreiding is echter, dat thans weer een gedeelte van den geruïneerden straat wand der Lange Delft zal worden hersteld. De nieuwe gevel zal worden opgetrok ken van dunne geel-bruine steenen met plint van dunne donkerbruine steen. De kap (die op nevenstaande perspectieftee- kening niet zichtbaar is) wordt gedekt met zwartverglaasde pannen, terwijl in den gevel uitsluitend stalen ramen en deuren zullen worden toegepast. Met dit project is getracht in moder nen geest de strakheid en geslotenheid en daardoor de spanning in den straat- wand terug te krijgen, welke de vroegere regentengevels in anderen vorm daaraan verleenden. Dat kan echter slechts ten volle worden verwezenlijkt, wanneer ook de andere nog open terreinen in denzelfden geest be bouwd zullen zijn. De plannen zijn inmiddels, naar wij vernemen, door B. en W. van Middel burg goedgekeurd, zoodat de aanbeste ding eerstdaags zal kunnen plaats heb ben. Zoutelande. Dinsdagmiddag vergader de de Gemeenteraad alhier voltallig. Naar aanleiding van de mededeeling, dat Ged. Staten hun goedkeuring hebben onthou den aan het besluit tot verkoop van grond aan den heer W. M. D'esson, om reden, dat de Duinweg nog niet is verhard, stel de de heer Verhage voor B. en W. op te dragen zoo spoedig mogelijk maatregelen te nemen ter verharding van den Duin weg. Dit voorstel werd niet gesteund. Na bespreking, waarbij bleek, dat allen voor verharding zijn en het alleen nog gaat over de vraag wie de kosten zal dragen, werd op voorstel van den voorzitter be sloten deze zaak nogmaals aan B. en W. over te geven voor advies. Besloten werd aan het bekende adres van Poortvliet geen adhaesie te betuigen. Tegen dhr Verhage. Naar aanleiding van een schrijven van het gemeentebestuur van Westkapelle be sloot de Raad den onderhoud van het Pauluswegeling aan de gemeente West kapelle over te dragen. Verder werd besloten het goed te vin den dat lijders aan besmettelijke ziekten zullen worden verpleegd in „Bethesda" te Vlissingen. De gewone verpleegprijs zal hiervoor met f 0.50 worden verhoogd. Het voorschot op de vergoeding inge volge art. 101 der L.O.-wet 1920 werd vastgesteld op f 1060. Op voorstel van B. en W. werd de Po- litie-verordening op verschillende pun ten gewijzigd. Het ingediende stratenplan van de N.V. Bouwbureau J. Korteweg, Breda, werd op voorstel van B. en W. verworpen. De Inspecteur der Volksgezondheid had ge adviseerd om dit stratenplan niet goed te keuren. De heer Adriaanse kon zich met de zienswijze van B. en W. niet vereeni gen en vond het niet erg edel nu er men- schen met een uitbreidingsplan komen, dit niet te laten uitvoeren en dan zelf met een uitbreidingsplan voor den dag te ko men. De heer Verhage wilde dit plan in het vanwege de gemeente te maken uit breidingsplan opnemen, eventueel gewij zigd. De heeren Verhage en Adriaanse stemden tegen het voorstel van B. en W. Hierna werd een nieuwe bouwverorde ning vastgesteld. Op voorstel van B. en W. werd besloten hen te machtigen tot het laten ontwer pen van een uitbreidingsplan. De kosten zullen ongeveer f200 bedragen. De rekening van het Burgerlijk Armbe stuur over 1932 werd goedgekeurd. De ontvangsten bedragen f 7472,39 en de uitgaven f 5414.39 en het batig slot f 2058.0034. Na aftrek van de posten van vorige dienstjaren en de kapitaalsposten blijkt echter, dat het batig slot over 1932 maar f44,05 Vi bedraagt. Bij de post „Belooning brandweerper soneel", die verhoogd moest worden ten gevolge van den laatsten brand, sprak de voorzitter zijn tevredenheid uit over de diensten door personeel en materieel der brandweer bij genoemden brand bewezen. Westkapelle. Dinsdag vergaderde de Raad alhier voltallig. De voorzitter deed mededeeling van zijn bespreking met den heer ir. Stevens over het niet werken bij de werkverschaffing op bid- en dankdag, zulks naar aanleiding van de behande ling van een adres aan den Raad gericht door de kerkbesturen alhier in een vo rige vergadering. De heer Stevens had geen bezwaar deze dagen te vervangen door andere. Goedgevonden werd, dat een dag ge steld zou worden, en wel de Vrijdag, waarop de inwoners hun vuilnis kunnen brengen op de daartoe aangewezen vuil nisbelten. Het bekende adres van Poortvliet werd voor kennisgeving aangenomen. Van het gemeentebestuur van Middel burg was een schrijven ingekomen, dat de gemeente Westkapelle f 357.14 ver schuldigd was voor het bezoeken van hel gymnasium door één leerling. Aan mej. D. W. den Holland werd op verzoek eervol ontslag verleend met in gang van 1 Juni als helpster bij het on derwijs in de nuttige handwerken. Als helpster bij dat onderwijs werd daarop met ingang van 15 Juni m.a.st. benoemd mej. J. Lous Jd., de eenige sollicitante. De rekening 1932 van het Burg. Arm bestuur sluit mét f4712,64 aan inkom sten, w.o. een batig saldo van f 545,09; de uitgaven bedroegen f 4167,55. De begrooting 1934 sluit met een totaal aan ontvangsten en uitgaven van f 2167,71^. Rondvraag. De heer J. Lous zou gaar ne zien, dat de Groeneweg wat opgeknapt werd, daar deze geheel stuk gereden is. Hierna sluiting. Bruinisse. Gisteravond is alhier de 22-jarige L. Zeedijk bij' het zwemmen ver dronken. Hbewel G. K., die zich met een roeiboot in de nabijheid bevond, hem na eenigen tijd op het droge wist te brengen, en kunstmatige ademhaling heeft toege past, kon de spoedig aanwezige genees heer niet anders dan den dood consta- teeren. Kortgene. Dinsdagmorgen had alhier een keuring van merriën plaats. Er wa ren 39 paarden aangevoerd. Opgenomen zijin: 2-jarige merries. Fanette van Joh. Vo gelaar, Flora de Rayon van Iz. v. Mal- degem, Emma en Meta van Gebr. v. d. Linde, allen te Kortgene. 3-jarige merries kleine maat: Madame van Gebr. Wiskerke te Kortgene; Coba van Klaverwijk, van A. Hartog te Golijns- plaat. 3-jarige merries groote maat: Nora van Gebr. v. d. Linde te Kortgene, Boya van C. J. de Kam te Wissenkerke. 4-jarige merries groote maat: Dora van Gebr. v. d. Linde te Kortgene, Esporia van C. J. de Kam te Wissenkerke. 5-10-jarige merries, kleine maat: Ma dame van A. M. v. Nieuwenhuijzen to Kamperland; Marie van idem, Ida van idem; Lizette van H. v. d. Maas te Kats; Bertha van A. M. v. Nieuwenhuijzen te Kamperland; Hanette van Iz. v. Malde- gem te Kortgene; Bianea van Klaverwijk, van Adr. Hartog te Colijnsplaat; Cato van Gebr. v. d. Linde te Kortgene. 510-jarige merries groote maat: Lu pine van Johs. Vogelaar; Julia van Iz. v. Maldegem, beiden te Kortgene; Lena van Gebr. Leendertse te Kamperland, Elza van Gebr. v. d. Linde te Kortgene, Palmyre van Gebr. Leendertse te Kam perland. Herinneringsmedaille: Aoelka van Iz v. Maldegem te Kortgene. Voorgebracht voor bijdragen ad f2» Hella van Johs. Vogelaar te Kortgene; Seitje van Gebr. v. d. Linde te Kortgene.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1933 | | pagina 2