Gemengd Nieuws Telegrammen. Marktberichten. Financieële Berichten. Afloop Verkoopingen en Aanbestedingen Openbare Verkoopingen en Verpachtingen Advertentiën. tarie van 's Gravenhage, buitengewoon hoogleeraar aan de Nederlandsche Han- delshoogeschool te Rotterdam. Bij Kon. besluit is benoemd tpl lid van het college van curatoren der Rijks universiteit te Utrecht mr dr J. Donner te 's Gravenhage. Bevorderd aan de univsrsiteit te Utrecht tot semi arts de heer J. P. H. Caro. Tot deskundige voor Fransch bij de Mulo-examens te 's Gravenhage is be noemd de heer T, van der Struijs te Vlis- singen. Zicxikzce. Geslaagd voor het eindexa men Rijks-Kweekschool: de dames E. G. M. Breas, Anna Jacobapolder, M. G. T. Eijke en J. J. Kips te Dreischor; G. J. Geluk, Zierikzee; de heeren W. B. Boot, Zonnemaire en I. G. J. Gatsman, Brou wershaven. Geëxamineerd zes Candida ten. De Arnhemse he Ghr. meisjesschool. Onder verwijzing naar de in dit blad voorkomende adver tentie vestigen wij voor de ouders, wier meisjes straks de lagere school gaan ver laten, de aandacht op de Arnhomsclie Chr. Meisjesschool voor voortgezet on derwijs. Dikwijls toch brengt de keuze der nieuwe school allerlei moeilijkheden met zich mee. Wij meenen dat door ken nis te nemen van tact, beginselen en rich ting van het onderwijs, zooals die in het prospectus dezer meisjesschool zijn ont vouwd, voor menig vader en moeder de keuze gemakkelijker gemaakt worden. Al 20 jaar worden aan deze school de nieu we beginselen der meisjesopvoeding in toepassing gebracht op een wijze die haar een plaats in het Nederlandsche school wezen heeft verzekerd. De drukte op de Pinksterdagen. Zoo goed als alle verkeersmiddelen heb ben het met Pinksteren druk gehad. Te Amsterdam is een uittocht geschied, zoo als in geen jaren te zien is geweest. Uiter aard concentreerde zich de grootste druk te bij het Centraal Station, waarnaar zich duizenden en nog eens duizenden hadden begeven om de stad te ontvluchten. In de stationsvestibule ontstond er tus- schen 9 en 11 uur 's morgens een gewel dig gedrang, waardoor degenen, die zich van een plaatsbewijs hadden weten te verzekeren, zich van den toegang tot de perrons zagen afgesneden. Er moest dan ook politiehulp worden gerequireerd om de menschenchaos naar behooren in goe de banen te leiden. Het gevolg was, dat de toegang tot het station tijdelijk werd afgesloten, zoodat de menschen, in bet be zit van een plaatsbewijs, gelegenheid kre gen zich naar de treinen te hegeven. Eersl daarna werden weer nieuwe reizigers toe gelaten. Overweldigend was de drukte te Sche- veningen. Het was langs het geheele Noordzee strand van Kijkduin tot Wassenaar druk ker dan druk op beide dagen. De Pier kon nauwelijks meer bezoe kers bevatten. Ook langs den grooten Strandboule- vard lieerschte een -opgewekt leven. De terrascafé's waren boordevol en ook op het strand zocht men vergeefsch naar een vrijen badstoel, hoewel de Exploitatie- Maatschappij er toch een dikke tiendui zend in bezit heeft. Toch viel aan vele badgasten het zee water nog niet mee, het was vrij koud in vergelijking met de temperatuur van de lucht. De kampeerterreinen te Hoek van Hol land en Kijkduin waren uitverkocht. Geen plaatsje bleef onbezet. Voor Scheveningen, Hoek van Holland cn andere badplaatsen zijn doze Pinkster dagen topdagen geweest. Verkeersongelukken. Maandagmiddag reed de fabrikant Van D. uit Tilburg met zijn luxe auto door Maastricht. Ter hoogte van de Bourgonje- straat wilde de 15-jarige Frans Bergmans de straat oversteken; hij werd door de auto gegrepen, waarbij de jongen een zware schedelfractuur kreeg. Hij werd vervoerd naar het ziekenhuis, waar hij, zonder bij bewustzijn te zijn gekomen, is overleden. Zondagavond om zes uur liep de 82- jarige heer W. uit Den Haag, die hij zijn schoonzoon te Haarlem logeerde, met dezen op den Rijksstraatweg. Even voor bij de Jan Gijzenvaart wilde liet tweetal den rijweg oversteken. Toen zij bijna de overzijde bereikt hadden, naderde een motorrijder uit de richting Santpoort. De schoonzoon hield den ouden heer vast om den motorrijder gelegenheid te geven te passeeren. Om onbegrijpelijke redenen rukte de heer W. zich los en stak verder den weg over. Een aanrijding was onvermijdelijk. De oude man werd tegen de straat geslingerd. Met een ernstige hoofdwonde en een schedelfractuur is hij naar het zieken huis vervoerd. Maandagmorgen is het slachtoffer in het ziekenhuis overleden. Zaterdagmiddag is op den rijks straatweg tusschen Geestdorp cn Harme ien de 54-jarige rietdekker C. de Graaf door een auto, afkomstig uit Ommen ge grepen en gedood. De man laat een vrouw en vier kinderen achter. Maandagavond geraakte de 17-jarige B. de Boer uit Smilde, tusschen Appel scha en Oosterwolde met zijn rijwiel onder een passeerende auto. De jongen 's aan de gevolgen van het ongeluk over leden. Bij een driesprong op den rijksweg Breda—Tilburg Is gistermiddag ter hoog te van Heusdenhout een ernstig motor ongeluk gebeurd. Doordat een auto, ko mende uit Tilburg geen voorrang ver leende aan een motorrijder, komende uit de richting Breda, kwamen deze met el kaar in botsing. De motorrijder, de heer Jansen uit Lieshout en de duorijder van Hout uit Beek en Donk werden beiden zwaar gewond. Gisteravond is de 45-jarige motor rijder v. D. uit Utrecht, toen hij een auto wilde passeeren, juist op het oogenblik, dat van den anderen kant een boeren wagen naderde, door een auto gegrepen. Het motorrijwiel slingerde over den weg, van D. werd gewond en zijn motorrijwiel raakte in brand. De man liep een her senschudding op en bekwam brandwon den. Gisteravond is de wielrijder K. uit Groningen op de Bontebrug nabij Ulft onder de passeerende tram geraakt en terstond gedood. Gistermiddag is te Beuningen bij Nijmegen de 70-jarige weduwe M. door een auto overreden en aan de bekomen verwondingen overleden. Verdronken. Zondagmiddag vond een voorbijganger in het Afwateringskanaal tusschen Wie- ringen en den Wieringermeerpolder twee kinderen in 't water drijven. Hij haalde ze op hot droge en waarschuwde onmid dellijk een dokter. Deze trachtte nog door kunstmatige ademhaling de levensgeesten op te wekken, doch tevergeefs. De ver dronken kinderen bleken te zijn 2 doch tertjes van den landbouwer N. L. Zij zijn waarschijnlijk bij het spelen te water ge raakt. De 65-jarige D. te Leiden, die onder den invloed van sterken drank verkeerde, is gisteravond aldaar in de Oude Heeren gracht geloopen. Hij werd door drie jon gelui op het droge gebracht en naar het Academisch ziekenhuis overgebracht. Bij aankomst bleek hij reeds te zijn overleden. Zondagmiddag is de ongeveer 50- jarige schoenmaker van D. bij het zwem men in den Rijn te Rhenen, verdronken. Zondagmiddag is bij het zwemmen in de haven te Heusden verdronken de 22-jarige machinist Hoogentoorn. De 12-jarige S. uit Lutterade-Geleen is Zaterdag in de Maas bij Ymmond ver dronken. Zaterdagmiddag is de 14-jarige v. Wely uit Alkmaar, die bij zijn grootvader te Arnhem logeerde, bij het zwemmen in den Rijn verdronken. Aanvaring. Het passagiers schip „New York", metende 21.867 ton, van de Hamburg-Amerikalijn is ter hoog te van de Nederlandsche kust op de Noordzee, als gevolg van den dikken mist tegen het 237 ton metende hopten zeil scheepje „Polarstjernen" aangevaren. Dit scheepje van Estlandsche nationaliteit, dat voor de vaart over zeilen en een hulp motor beschikt, is direct gezonken. Van de elf opvarenden zijn er tien gered, do elfde, A. K., is vermoedelijk verdronken. Verkeersongeluk te Irn- sum. 2zwaar gewonden. Za terdagmiddag is op den straatweg te Irn- sum een ernstig verkeersongeluk gebeurd. Twee metselaars, werkzaam bij de Zui derzeewerken en afkomstig uit Maren en Munnekeburen, keerden per motorfiets huiswaarts. Toen een voor hen rijdende auto in het dorp Irnsum vaart minderde, wilden zij voorbijrijden. Hierbij kwam de motorfiets in botsing met een auto uit de tegenovergestelde richting. De bestuurder van het motorrijwiel werd door de auto overreden en met verbrijzeld dijbeen en inwendige kneuzingen opgenomen. Ook de duopassagier was ernstig gewond, hij had eenige ribben gebroken. Nadat twee dok toren de eerste hulp hadden verleend, zijn de beide gewonden, die bewusteloos wa ren, in zorgwekkenden toestand naar het ziekenhuis te Leeuwarden overgebracht. Kindje gewond doorko kende koffie. Te Rotterdam is Za terdagavond het driejarig dochtertje dei- familie F. ernstig gewond. Het meisje trok in een onbewaakt oogenblik een kan met heete koffie van de tafel, met het gevolg dat zij ernstige brandwonden opliep aan haar gezicht, armen en beenen. Per auto werd de arme kleine naar het ziekenhuis overgebracht. In de kerk gestorven. Op den len Pinksterdag is tijdens den mor gendienst in de Westerkerk te Schiedam mevrouw van K. plotseling in elkaar ge zakt. Zij is door de wijkzuster der Ned. Herv. diaconie in de consistoriekamer ge dragen, waar dr de Mayer slechts den dood kon constateeren. Zij bleek aan hartverlamming overleden te zijn. Drama op straat te Rotter dam. Op den tweeden Pinksterdag 's avonds om even elf uur heeft zich in de Coloniastraat te Rotterdam een liefdes drama afgespeeld, waarbij twee jonge Duitsche vrouwen door den verloofde van een van haar werden neergeschoten. In zorgwekkenden toestand zijn de belde slachtoffers zusters naar 't zieken huis gebracht. De dader, een Hollander, die na den aanslag de vlucht nam, werd door eenige burgers achtervolgd en korf daarop door een agent aangehouden on der een brug, waar hij zich had verborgen. De slachtoffers zijn de 32-jarige M. Ca- piske en haar zuster de 36-jarige mevr. E. Hajes-Capiske, die in Duitschland woont en sinds Zaterdag in Rotterdam logeerde. De dader is de 32-jarige H. v. M., uit Barneveld. De toestand van eerstgenoemde werd zeer zorgelijk beoordeeld, terwijl de ge trouwde zuster er eveneens ernstig aan toe is. De jongste van de twee vrouwen was geruimen tijd verloofd met v. M. Zij had evenwel herhaaldelijk hooggaande ruzie met hem en tegen een huwelijk zag zij zeer op. Zij durfde evenwel haar verloofde niet te zeggen, dat zij haar verloving wilde verbreken en had daarom haar zuster ge vraagd, haar daarin te helpen. Mevrouw Hajes, die pas sinds een week getrouwd is, kwam Zaterdag in Rotter dam en 'heeft daarop aan v. M. medege deeld, wat haar jongere zuster van mee ning was. Dit heeft den man buitengewoon ont stemd en hem dadelijk tot moord aan gezet. DRUKTE BIJ MOERDIJK. Gisternacht 12 uur stond een honderdtal auto's te wachten. Zooals te begrijpen was concentreerde zich op de Pinksterdagen de verkeers drukte op bizondere wijze 'bij de groote verbinding tusschen Noorden en Zuiden, het veer bij Moerdijk. Wij zijn, zegt het Dagbl. v. N.-Br., eens een kijkje ter plaatse gaan nemen en wederom werd het ons duidelijk, dat, hoe goed de veerdienst is geouttilleerd, een dergelijke overzetmogelijkheid middel- eeuwsch is ten opzichte van den gewel digen omvang, dien het moderne verkeer heeft genomen. Den geheelen dag stond op den Bra- bantschen wal de auto-file tot ver voorbij het dorp Moerdijk, geduldig of ongedul dig, naar gelang van het temperaren t der bestuurders, vaak meer dan een uur te wachten om een plaatsje op een der veer- booten te bemachtigen. Het personeel van het veer werkte onder hoogspanning op voortreffelijke wijze en de marechaussee en politie zorgde voor een uitstekende verkeersregeling. Deze Pinksterdagen zijn wederom een krachtig pleidooi geweest voor den „Ver snelden Bruggenbouw". Zij bewezen voor de zooveelste maal, dat de brug bij Moer dijk een onmisbare schakel zal vormen in het steeds toenemende verkeer tusschen Noord en Zuid. Toen wij ons met onze auto uit de file hadden weten los te worstelen en huis waarts reden, dac'hten we zoo bij ons zelf, dat de voorstanders van tolheffing, om versnelden bouw te verkrijgen, het nog zoo slecht niet inzien. Gisterennacht te 12 uur zoo bleek ons bij navraag stond nog een hon derdtal auto's aan het ,veer te wachten, zoodat men met eenig optimisme de ver wachting kon uitspreken, dat als geen nieuwe gegadigden zich meer aanmeldden te ongeveer half twee des nachts alles zou zijn overgebracht. Wij vernamen, dat alhoewel ook vóór dien tijd het verkeer zeer druk was vanaf 5 uur des namiddags ieder uur plm. 150 auto's zijn overgezet, zoodat van 5 uur 's avonds tot 1 uur des nachts, niet minder dan 1200 auto's .autobussen enz. zijn overgevaren. STEUN VOOR TELERS VAN CONSUMPTIEAARDAPPELEN. 8771 Telers met 113 millioen kilo krijgen f 284.000 steun. Dezer dagen zijn de gegevens bekend ge worden van de indertijd gedane inventari satie van consumptie-aardappelen in Zee land. Op Schouwen-Duiveland is bij 830 telers geïnventariseerd en een hoeveelheid van 10.620.300 kg. komt voor steun in aan merking. Voor Tholen en St. Philipsland waren deze cijfers resp. 878 en 12.446.000 kg; voor N.-Beveland 363 en 25.934.400 kg.; voor Zuid-Beveland 911 en 6.674.000 kg.; voor Walcheren 1285 en 8.310.900 kg.voor Zeeuwsch-Vlaanderen Westelijk deel 1431 en 19.653.700 kg.; en voor Zeeuwsch-Vlaanderen Oostelijk deel 2073 en 30.082.100 kg. Totaal komen dus in Zeeland 8771 telers voor steun in aanmerking met een gezamenlijk kwantum van 113.721.400 kg. Zooals bekend zal de steun bedraden f 0.25 per 100 kg., zoodat dus voor Zee land een bedrag van ruim 284.000 gulden zal worden uitgekeerd. Zeer zeker een aanzienlijk bedrag, doch in verhouding tot het groote kwantum dat voor steun in aanmerking komt en de zeer groote ver liezen die de boer op den aardappelver- bouw heeft geleden, al heel gering. Doch ook voor dezen steun zijn we dankbaar, al kan ze slechts een klein deel van de productiekosten goedmaken. De lage aard appelprijzen zijn oorzaak, dat 1932 is ge worden een jaar met verlies van den boer. Groote hoeveelheden vooral van de gro vere soorten zijn nog op de bedrijven aan wezig of reeds ingekuild of opgevoerd, daar deze geheel onverkoopbaar zijn ge worden. Intussc'hen zijn de prijzen voor de goede kwaliteiten vrij plotseling belangrijk ge stegen, hetgeen een voordeel is voor de weinige verbouwers, die nog over de Zeeuwsche Blauwe, Zeeuwsche Bonte en dergelijke soorten van goede kwaliteit be schikken, doch deze prijsstijging komt jammer genoeg veel te laat. DOETINCHEM. Gisteravond is nabij Silvolde de tuinman K. uit Gendringen onder een motortram geraakt. Hij was terstond dood. Sterke drank schijnt de oorzaak van dit ongeval te zijn. EINDHOVEN. Gisteravond reed v. L. uit Eindhoven per rijwiel met zijn 5- jarig dochtertje, eveneens per rijwiel, over den Aalsterweg, Plotseling werd het kind door een auto gegrepen, toen het te veel links reed. Het overleed enkele oogen- blikken later. Den bestuurder treft geen schuld. EINDHOVEN. Door de recherche zijn gisteren twee personen gearresteerd, die uit Antwerpen waren gekomen en grof verteer maakten. Het bleken de daders van de inbraak bij de Hema te Amster dam te zijn. Ze zijn naar Amsterdam overgebracht. EINDHOVEN. Gisteren nam de politie te Woensel in een woning, waarvan de bewoners naar Scheveningen waren, een sterke benzinelucht waar. Het bleek, dat alles met benzine was overgoten en dat zekere H. op verzoek van de bewoners het huis in brand zou steken. EINDHOVEN. De kapelaan K. uit Oss reed met een matige vaart door Eind hoven, toen een 9-jarig meisje plotseling de straat overstak. Het kind bekwam een hersenschudding en overleed spoedig. Machinist en stoker in brand. PARIJS. Gisteren heeft met een perso nentrein op de lijn ParijsMon Teriau een vreeselijk ongeluk plaats gehad, dat gemakkelijk tot een tweede ernstige spoorwegramp had kunnen leiden. Toen de stoker kolen op het vuur wilde wer pen, geraakten plotseling zijn kleeren in brand. De machinist wilde het vuur doo- ven, maar geraakte door den hevigen wind, zelf ook in vlammen. Hij sprong van den trein en bleef ernstig gewond liggen. De stoker bleef op zijn post en wist nog de alarmklok op de locomotief te luiden. De hoofdconducteur hoorde dit en wist de locomotief te bereiken. Hij bracht den trein spoedig tot stuan. De machinist en de stoker zijn beide overleden. Goes, 6 Juni 1933. Eieren p. 100 f 1.50, middenpr. p. 25 f 0.37%, winkelprijs f 2.50. Boter per k.g. f 1.40, middenpr. p. pond 70 ct., winkelprijs 80 ct. Eendeieren f 1.40, poelje-eieren f 1, fabrieksboter 85 ct., afwijkende boter 60 cent. Marktbericht van boter- en Bierhande laren boter 60 cent p. pond, eieren f 1.50, eendeieren f 1.40 p. 100, ganseie ren 4 ct. p. stuk. V.P.Z. Aanvoer 18.001 eieren. Prijs f 1.70 p. 100 stuks. GOES. Groote veiling van 3 Juni. Kruisbessen f 5, idem met meeldauw f 2 p. ICO k.g. Kleine veiling: Aardbeien 4061, 2e soort 2837, asperges 2e soort 10 gld. p. 100 k.g.'; bloemkool 2e soort 3, kropsla 1 gld. p. 100 stuks, honing 36 ct. p. flacon. Bloemen anjelieren 4, Irissen 79, rozen 3 gld. p. 100 bos. GOES, 6 Juni 1933. Kruisbessen f4.40 —f5.40 per 100 K.G. Kleine veiling: Aardbeien 2742, ld. 2e soort 1519, Roode bessen 49, Toma ten 1531, Princesseboonen 5072, Dop erwten 2630, Peulen 1747, Postelein 9 13, Spinazie 15, Asperges 2232, Vroe ge Aardappelen 10—12, Oude idem 1.30 1.40 gulden, alles per 100 K.G. Bloemkool 612, Idem 2e soort 35, Idem uitschot 1.502, Meloenen 32, Witte Komkommers 712, Groene idem 79, Kropsla 0.80—3, Kipeieren 1.90, Ganseie ren 4.80, Kalkeieren 3.80 gulden, alles per 100 stuks. Honing f 0.34f0.40 per flacon. Wortelen f4, Radijs f 1.50—f3, Rhabar- ber f4.40—f6.10, Selderij f 1.60, Ramme nas f3.70, alles per 100 bos. Bloemen: Irissen f3—f10, Lupinen f3, Lathyrus f2f6, Rozen f6f 12, Anje lieren f4f8, alles per 100 bos. Bloemen f 18f28 per 100 pot. ROTTERDAM, 6 Juni 1933. Aanvoer: 257 paarden, 2 veulens, 857 magere run deren, 1006 vette runderen, 378 vette kal veren, 799 nuchtere kalveren, 238 gras kalveren, 393 schapen en lammeren, 608 varkens, 35 biggen, 5 bokken. Prijzen per 44 K.G.: koeien 15-17, 22.5- 26, 27.5-29; ossen 16-17, 21-22.5, 24-26: stieren 15-17, 18-20, 22-24; vette kalveren 15-20, 25-30, 35-37.5; schapen f 5-10 per stuk; zuiglammeren f 6-12 p. stuk; var kens p. p. 14.5, 15 en 16. Vette koeien en ossen: aanvoer vrij groot, handel kalm, prijzen bleven vrijwel stationnair. Een enkele prima koe tot 2 cent boven noteering. Stieren: met grooten aanvoer en kal- men handel, terwijl de prijzen gelijk ble ven aan vorige week. Vette kalveren: aan voer ruim, handel zeer slecht met lagere prijzen. Een enkel puik best kalf tot 2.5 cent boven noteering. Op de magere markt was de aanvoer van melk- en kalfkoeien tamelijk, handel stil, in de prijzen bijna geen verandering. Jong vee: ruime aanvoer, zeer stille handel, lagere prijzen. Nuchter fok- en slachtkalveren: flinke aanvoer, stroeve handel, iets lagere prij zen. Graskalveren: aanvoer tamelijk, han del erg stug, de prijzen zeer moeilijk te bedingen. Werk-slachtpaarden en hitten: zeer groote aanvoer, handel niet best, voor de werk- en slachtpaarden prijzen iets lager, voor hitten stationair en voor veulens en jaarlingen wat hooger. Biggen: aanvoer klein, handel stug met gelijke prijzen. De aanvoer van schapen en lammeren niet bijzonder groot, weinig handel, prijzen van vorige week moeilijk te handhaven. Varkens: groote aanvoer, flauwe han del, de prijzen vrijwel gelijk aan vorige week. BEURSBERICHTEN. Slotkoersen van de Amsterdamsclie Ef fectenbeurs ons medegedeeld door Vun Heel Co. N.V. te Goes vorige koers heden Ned. Handel Mij. 6944 69 Philips Gloeilampen G.B. 16644 15944 Unilever 10244 100 Anaconda Copper iöy8 1444 Bethlehem Steel 24 241/8 U.S. Steel Corp. 44% 4444 Koninkl. Petroleum 172 168 Shell Union 7Vi. 6% Amsterdam Rubber 8844 86 Nederl. Scheepvaart Unie 62 6244 Deli Maatschappij 143 138 Handelsverg. Amsterdam 231 229 5 pet. Nederland 1932 100% 100% 444 pet. Ned.-Indië 1926 89% 89% 4 pet. Nederland 1933 9844 9844 In verhand met de heerschende onze kerheid omtrent de Duitsche situatie liep de markt algemeen terug. Ook de buiten- landsche beurzen waren zwakker gestemd en men is blijkbaar van meening, dat na de aanmerkelijke koersstijging eenige da gen van winstneming verwacht kunnen worden. Toch was de grondstemming der beurs niet ongunstig. Wisselkoersen. Amsterdam, 6 Juni, 2.30 u. Londen 8.388.43. Parijs 9.77—9.7944. Berlijn 57.88—57.92. Brussel 34.6234.65. New-York 2.09—2.09%. Poortvliet. Door het bestuur van 't wa terschap Poortvliet is aanbesteed: het af breken van twee duikers en vernieuwen van twee betonbruggen aan den Noord- dijk. Ingeschreven werd door G. H. Krij ger, alhier, voor f2045; J. L. v. Almkerk, Zierikzee, voor f 1944; W. J. Gunter te Poortvliet, voor f 1394; Gebr. Kurvink, St. AnnaJand, voor f 1319, aan wien het werk gegund is. Juni. 7 'sH. Arendskerke, woonhuis en erf, Jonkers. 9 'sHeer Abtskerke, hoefje, Jonkers. 9 Kapelle, woonhuis, tuin en erf, Kram 10 Westkapelle, huizen en land, Loeff. 13 Goes (Slot Ostende), Rijwielen, de Kok. 13 Goes (Pr. v. Oranje), woonhuizen, v. Werkum 13 Middelburg (Notarishuis), boedelvei ling, Struve. 14 Schore, woohuis en erf, v. Dijke. 20 Serooskerke, hofstede „Banenburg", Struve. 21 Gapinge, inspan „Banenburg", Struve. TELEGRAFISCH WEERBERICHT. Verwachting tot den avond van 7 Juni: Zwakke tot matige wind uit Noord- Oostel. richting, half tot licht of half be wolkt, droog weer, behoudens geringe on weerskans, waarschijnlijk overdag iets koeler. Stand van hedenmiddag 3 u.: Stand van Zaterdagmorgen 10 u.: 765. Licht op voor fietsers: Woensdag 9 u. 40 min. Verloofd J. J. VAN DER HOFSTEDE en JANNIE KONING. St. Laurens B 26 ,ail Nieuwe,buig-88' Pink5K"" Voor de vele bewijzen van deel neming, ondervonden na het over lijden van onzen geliefden Man. Vader. Behuwd- en Grootvader, PIETER DEKKER, betuigen wij onzen hartelijken dank. Uit aller naam, WED. P. DEKKER-Louws en Kinderen. Aagtckerke, 3 Juni 1933.

De Zeeuw. Christelijk-historisch nieuwsblad voor Zeeland | 1933 | | pagina 3